NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

ponedeljek 29-jun
  • Raznolikost v prostovoljnem delu - Prostovoljska akademija 2026
  • Gal Golob trio

  • torek 30-jun
  • 27. otroški Folkart - Slovenija

  • sreda 01-jul
  • 67. Jazz festival Ljubljana: Pat Metheny: Side-Eye III+

  • petek 03-jul
  • Swing plesni večeri na Aleji Sky

  • sobota 04-jul
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • nedelja 05-jul
  • XXIX. Mednarodna likovna kolonija

  • torek 07-jul
  • Livija Pandur: Brezmadežna

  • sreda 08-jul
  • Opera Balet SNG Maribor: Evita

  • petek 10-jul
  • Volleyball on water - Powered by Big Bang

  • sobota 11-jul
  • The Damned: Final Damnation 50

  • nedelja 12-jul
  • Godba veteranov Štajerske Ervina Hartmana

  • sreda 15-jul
  • Gioachino Rossini: Seviljski brivec

  • četrtek 16-jul
  • Poletje v Minoritih: Regi Kvak

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


    Odsev na jezerski gladini Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    nedelja, 19. julij 2015 @ 18:03 CEST
    Uporabnik: Bardske strune

    Odsev na jezerski gladini
    riše podobe obrežja,
    umiva jih v svoji vodi
    in jim podarja objem.
    Kodra jih v drobnih valovih
    in jih napaja s tišino miru.
    Vselej jih sprejme kot darilo.
    Vselej jih sprejme vase.
    Vselej oznanja njihovo lepoto.
    Z njimi se zaljša
    in polni brezkončnost z odsevi življenja.
    Odsev na jezerski gladini
    riše podobe življenja in ga množi.

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Jesen Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sobota, 18. julij 2015 @ 02:08 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Ko se pred svetom zaprem in skrijem,
    na papirja list čustva svoja vsa izlijem.
    Že od rojstva zaznamovan sem, drugačen,
    ne vroč, ne mrzel, ampak čisto mlačen.
    Spominjam se, ko sem bil še rosno mlad,
    ko v moji duši cvetela prava je pomlad.
    Celotno vesolje videl v njenih sem očeh,
    ko sprehajala sva se v poznih urah, nočeh.
    Sedaj pa v mojem življenju prebiva jesen ...
    Zakaj sem samo jaz le človek mesen?
    Kolikšno število sedaj neprespanih je noči,
    ko zarosijo moje žalostne se, črne oči?
    Kolikokrat potrošil vse svoje sem moči,
    ko pa sem vedel, da ni mi več pomoči?
    Brez besed nekega dne od mene je odšla
    in nazaj v objem nikoli k meni ni več prišla.

    2 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.24.15 @ 20:43 z Sasha Raven 
    | More

    Ironija Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sreda, 15. julij 2015 @ 09:19 CEST
    Uporabnik: Uredništvo Sonce

    Učili so nas,
    da moramo poslušno slediti ukazom in ubogati.
    Učili so nas tudi,
    da ni pametno spreminjati dogovorov.
    Sedaj nas ne učijo več.
    Sedaj zahtevajo od nas,
    da sledimo ukazom.
    Ne smemo spreminjati odločitev,
    samo ubogati moramo
    ali oditi.
    Morda bi celo odšli...
    A kam?
    To vedo, zato taki ukazi.
    Mi pa...
    Ubogamo, poslušamo ukaze,
    sledimo jim in počasi drsimo,
    ponižani, razžaljeni in vse bolj ubogi.
    Do kdaj?

    Jeanne

    8 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.18.15 @ 06:14 z budabreztruda 
    | More

    Le en Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 14. julij 2015 @ 09:13 CEST
    Uporabnik: Uredništvo Sonce


    Stotero poti
    vodi v svet,
    le ena vrata
    k duši izgubljeni
    in en sam gib
    k duši porojeni.

    Jeanne

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Elita - Bilderberg Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 14. julij 2015 @ 01:35 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Trilijone imajo v svojem velikem trezorju,
    njihovi podaniki - (mi) pa živimo v terorju.
    Po svetu financirajo vse krvave vojne,
    ljudi pa novačijo za odprave bojne.
    Briga jih za ljudi - to so vojne žrtve,
    naredijo le ceremonije za vse mrtve ...
    V vojni podpirajo vse vojskujoče strani,
    sprte strani pa na koncu podajo si dlani.
    Na položaje postavljajo marionete,
    ti pa na vojno nagovarjajo ogromne čete.
    Ne vem kam vse to nas pelje,
    ta politična elita nas zagotovo zmelje ...

    3 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.24.15 @ 20:45 z Sasha Raven 
    | More

    Kult orjaške sove (Bohemian Grove) Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 14. julij 2015 @ 00:32 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Njihov idol - malik jim je orjaška, visoka sova,
    ki počastijo vsako leto jo znova in znova ...
    Le kaj jim je, da častijo ta malik - božanstvo,
    jim Bogu ta gnusoba življenjsko je poslanstvo?
    Ne primankuje jim seveda čarovniškega znanja,
    najbrž niso prišli nikoli do biblijskega spoznanja?
    Bog jim pravično sodil bo za gnusobe - dejanja,
    tej gruči ljudi, ki se strašanski sovi klanja ...
    Le kaj nam pripravlja ta strašanski kult sove,
    nam bodo še bolj zategnili spone, okove?
    Le kam nas pripeljala ta elitna bo družba,
    kateri ugaja čaščenje sove - hudičeva služba?

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Pričakovanja Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    ponedeljek, 13. julij 2015 @ 21:07 CEST
    Uporabnik: Uredništvo Sonce

    Vedno so živeli z upanjem,
    da bo nekoč drugače.
    Tudi sedaj živimo in upamo,
    da bo nekoč drugače.
    Naši starši so želeli,
    da bo nam šlo bolje,
    mi želimo,
    da bo bolje našim otrokom.
    O čem pa razmišljajo naši otroci?

    Jeanne

    2 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.14.15 @ 16:11 z AnaH 
    | More

    Novi svet (za njo ...) Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    nedelja, 12. julij 2015 @ 17:48 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Sanjal sem, da zbudil v novem sem se svetu,
    ki je želja vsakemu, srčnemu, iskrenemu poetu.
    Vsi ljudje med seboj izžarevali so le ljubezen,
    mislil sem si, da sanjam in da nisem trezen ...
    To bila zame nova Zemlja in nova so Nebesa,
    nihče ni bil suženj željam mesenega telesa.
    Slišal tudi njegov sem glas, ki je večno večen,
    ah, potočil sem solzo in bil zares sem srečen.
    Ob meni bila je tudi moja druga lepša polovica,
    bila mi je svetloba kot v noči je kresnica.
    Nato zazvonil je ob vzglavju urni zvonec,
    že zopet ta stari svet in sanj bilo je konec ...

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Črni dež (izginula Pika) Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sobota, 11. julij 2015 @ 01:35 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Črni dež začel padati je na to prekleto zemljo,
    ki od Kajna in Abela prelita s človeško je krvjo.
    Kajn, prečrni Demon vzel nedolžno ti je srce
    in ti pomračil um, kaj se sme ter kaj se ne sme ...
    Kaj bilo ti je, da zagrešil prvi brutalni si umor?
    Da ubil svojega krvnega si brata, kakšen horor ...
    Vse naokoli bizarne, groteskne, a tudi lepe stvari,
    le še zaradi njih, v duši in srcu lepši up se mi budi ...
    Toda ne in ne, črni dež ti kar padaj ter padaj name,
    izperi bolečino mi, vem, da že prepozno vse je zame ...
    Na moji črni steni ostala le še njena viseča je slika,
    zblaznel sem; ta moj spomin ... Ali bilo ime ji je Pika?!

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    ''Antikrist'' Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sreda, 8. julij 2015 @ 00:58 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Sam sredi puščave sedim in samevam
    ter svojemu Bogu misli grešne razodevam ...
    Toda posluša me le še njegovo stvarstvo,
    že dolgo je odkar zapustil sem ''Krščanstvo''.

    Neka lepa žena mi je rekla:''Ti si Antikrist!
    Mislim, da v svojih mislih in duši nisi čist!''
    Odvrnem ji:''Žena, jaz ne častim podob!
    Kakor ne berem tudi Vaših pravljic, zgodb!''

    Beri dalje (24 besed) 2 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.18.15 @ 18:15 z Sasha Raven 
    | More

    Oznanjevalka na vratih Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    nedelja, 5. julij 2015 @ 23:37 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Nekdo potrkal je na moja vrata ...
    Najbrž v goste prišel je stari ata?
    Odprem, a bila le črna je vrana ...
    Ob tej uri ni bila še nič zaspana?
    Kra, kra, kra, me boš spustil noter,
    da povem ti v čem je življenja smoter?
    Tako je črna vrana krakala in govorila,
    za moj nemir se ni prav nič zmenila.
    Čudil tej ''demonski'' sem se živali,
    ki kraka in s smotrom življenja se hvali.
    Nadležna vrana ne bom te spustil noter,
    ker nočem izvedeti v čem je življenja smoter!

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Zima Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    četrtek, 2. julij 2015 @ 23:20 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Na zimsko pokrajino padel je mrak
    in v obraz me reže hladen zrak.
    Lepo je videti gore, vrhove zasnežene,
    pogled na te, mi bolečino prežene.
    Moja draga mirno leži v črni krsti,
    še malo, pa bo končala v prsti.
    Kdo sedaj bo s teboj plesal ples?
    Ko od strasti škripal je pod, les.
    Bila ženska odeta je v črnino,
    toda njena duša imela je globočino.
    Svetlobe žar v njenih očeh umira,
    moja krhka duša trpi, telo pa hira.
    Jutri bomo našo revo pokopali,
    jaz, njeni, bližnji pa bomo žalovali.

    2 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 07.24.15 @ 20:47 z Sasha Raven 
    | More

    Zguba Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    četrtek, 2. julij 2015 @ 02:21 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Tvoja bolečina, ki jo opevaš je resnična,
    mi rekla je lepa, mična gospodična.
    Res, ni mi lahko v tem krutem življenju,
    čakam na smrt in živim v trpljenju.
    Že prerano sem okusil izgubo,
    ljudje pa imajo me za ničvredno zgubo.
    Za njo vsega zavselej bilo je konec,
    bil sem tam, ko zadonel pogrebni je zvonec.
    Tisti dan na nebu se zvezda je rodila,
    vedel sem, da se več ne bo vrnila.
    Zavil sem se v molk in samoto,
    na slikah pa občudujem njeno lepoto.
    Bo prišel kdaj zame tisti, svetli dan,
    ko molku in samoti ne bom več vdan?

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Begunci Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sobota, 20. junij 2015 @ 03:32 CEST
    Uporabnik: Ankablanka

    Kdo se boji nesrečnih beguncev?
    Kdo vse nemočne preganja?
    Kdo njih nesrečo tihotapi?
    Kdo jih z bodečo žico obdaja?
    Kdo z njimi dobiček si kuje?
    Kdo brez vesti ves svet si podreja?

    Kdo njih deželo pustoši?
    Kdo jim odnose, naravo zastruplja?
    Kdo jim le odpadke podarja?
    Kdo s prevaro vse upe potaplja?
    Kdo spremembo klime povzroča?
    Kdo jim vladarje nastavlja?

    Beri dalje (28 besed) 21 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 08.30.16 @ 08:20 z AnaH 
    | More

    Gnusobe Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sreda, 17. junij 2015 @ 12:43 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Čakam na pravičnega Boga, da konča vso to bolanijo,
    nemočno opazujem ljudi, ki po Zemlji norijo, blaznijo.
    Še hujše je kot bilo za časa je velikanov - nefilov,
    ubogi današnji otroci, ki znajdejo v oblasti se pedofilov.
    Niti učeni ljudje, niti človeštvo tega ne bo rešilo,
    ne obstaja nobeno človeško bitje, ki bi ne grešilo.
    Ne preostane drugega mi nič, kot da vse to gledam
    in v svoji pesmi o teh nerešljivih gnusobah razpredam.
    Vsaka človeška vladavina se je vedno izjalovila
    in roka pravice vseh zlobnih ljudi ni polovila.
    Bog skrajni čas je, da končaš te gnusobe - trpljenje
    in ljudem pravičnim podeliš nagrado - večno življenje.

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Ujetnik križa Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 16. junij 2015 @ 20:34 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Vse bolj in bolj postajal je ujetnik križa,
    ko začutil je, da se smrt mu naglo bliža.
    Vse svoje življenje prisegal je na orakelj,
    spisane uroke skrival je v tabernakelj.
    Ta človek me vedno je navdajal z grozo,
    nosil je zvezdo, ki imela je v središču kozo.
    Pogostokrat izvajal je ritual, črno mašo,
    na kateri občeval je s poredno nuno Dašo.
    Ali imel to moč je, da izganjal je Hudiča?
    Kdo ve, razen nekoga, ki bil je temu priča.
    Poznal imena je prav vseh ''svetnikov'',
    na svoji steni pa imel vse polno je malikov.
    Navzven kazal svojo lažno je pobožnost,
    mladim dekletom pa vzemal je nedolžnost.
    Ah, naj bo zadosti čez njega klevetanja!
    Na smrtni postelji pokesal se je za zla dejanja ...

    1 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 06.20.15 @ 08:23 z AnaH 
    | More

    Zdravilo Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    petek, 12. junij 2015 @ 16:59 CEST
    Uporabnik: Desiree

    Naše stare sive miške
    bolehajo že teden dni.
    Huda mrzlica jih trese,
    glava jih močno boli.

    Morale bomo do zdravnika,
    vsaka zase godrnja,
    stopile bomo k botri muci,
    ki na gripo se spozna.

    Beri dalje (37 besed) 2 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 06.18.15 @ 18:16 z Louise 
    | More

    S strupi Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    petek, 12. junij 2015 @ 16:49 CEST
    Uporabnik: Ankablanka

    S strupi nas hranijo,
    s strupi nas zdravijo,
    z lažjo resnost časa prikrivajo,
    da vest in premislek zatiramo.

    Zakaj strupe v izdelke, pridelke,
    jih vodi in zraku namenjamo,
    misli strupene dodajamo,
    masko in videz negujemo?

    Beri dalje (27 besed) 0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Brazgotina Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    četrtek, 11. junij 2015 @ 02:27 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    * Poezija, pesmi in verziBrazgotino mojemu srcu si zadala,
    ko drugemu moškemu si se predala.
    Bolečina v meni za vedno bo ostala,
    kot kak dosje, ki ne pride iz predala ...

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    ''Milostljivi'' Bog Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    sreda, 10. junij 2015 @ 18:21 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Želim si le dekle, meni res predano,
    na tej Poti, kjer vse se zdi zlagano.
    Velikokrat v življenju bil sem razočaran,
    moj milostljivi duh pa potrt in razparan.
    Na smrti moje dan bom ves osamljen
    in od opiatov ves zadet - omamljen.
    Bog ne dopusti, da to bi se mi storilo,
    da na tak način življenje bi mi preminilo!
    Najdi mi ženo, ki z menoj bo vse do smrti!
    Boš uslišal željo to, moji duši nepopolni, strti?
    Toda vem, da Bog mojih prošenj ne bo uslišal!
    ''Boga ni!'' Velikokrat od ljudi sem že slišal ...
    Bog in angeli rogajo mi se v razočaran ksiht.
    Koliko prestati moral življenjskih sem neviht!?
    Se izkopal kdaj bom iz te hude mi krize?
    ''Nekoč'' pred sovražniki Bog pogrnil mi bo mize ...

    11 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 06.21.15 @ 13:54 z aries_1 
    | More

    Nadangel Mihael Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 9. junij 2015 @ 18:58 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Moj Bog, moj Bog, zakaj si me zapustil?
    Bile besede trpečega so Jezusa, ki jih je izustil.
    Na ''križu'' hude muke za nas je prestajal,
    po vsem tem, ko ljudem se je razdajal.
    Ti grešniki bili kot zviti, krvoločni so šakali
    in na njegovo grozovito smrt so le čakali ...
    Toda večni Bog ga po smrti je obudil,
    iz večnega spanca Jezus se je zbudil.
    Njegovo poslanstvo s tem bilo je končano
    in s tem človeštvu upanje bilo je dano ...
    Vedno bolj spoštujem tega popolnega človeka!
    Pred Bogom bil je čist kot kristalna Soča - reka!

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

    Nebuloza 4 Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    torek, 9. junij 2015 @ 02:07 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Ko v mislih dotaknem njenega se telesa,
    pride rima izpod nalivnega peresa.
    Nekega dne pred dežjem šla sva v zaklon
    in tam podaril svojo sem ti pesem - poklon.
    Strmela vame si kot da sem nezemljan,
    jaz pa tvojega poljuba bil sem le željan.
    Od tistega dne leta so že minila,
    moja srčna pesem te pač ni ganila.
    Od tistega trenutka imela si me za bedaka
    in si mislila:''Poglej si tega bednega čudaka!''
    Podaril lahko le čustvene sem ti besede,
    ker bil sem reven otrok mizerije - bede ...

    1 komentarjev.   
    Zadnjikrat komentirano: 06.15.15 @ 10:02 z aries_1 
    | More

    Nebuloza 3 Pošlji članek prijatelju po e-pošti Slabovidnim prijazna stran Za tisk prijazna stran 
    ponedeljek, 8. junij 2015 @ 12:18 CEST
    Uporabnik: Sasha Raven

    Prišel v sanje bog tega mi je sveta - Lucifer,
    prišel iz oddaljenih prostranih je sfer.
    Prišel iz šestošestinšestdesetega je kroga,
    ta črni princ teme, veličastni Gog iz Magoga.
    Razgrnil na mizo mi je zvitek - pergament
    in razložil mi Pekla trinajsti je element.
    Rekel mi je, naj odidem z njim v Pandemonij,
    da udeleživa nekih peklenskih se ceremonij ...
    Začutil sem, da vleče me v ''onostranstvo'',
    tja v njihov zlobni svet - Pekla prostranstvo.
    Le kam ta peklenski napuh nas bo privedel?
    Pazite se, da Vas Lucifer kdaj ne bo zavedel!!!

    0 komentarjev.   
    Dodaj komentar 
    | More

      Hitro iskanje  
    Podrobnejše iskanje
     Aktualno  


     Prijava uporabnika ? 
    :

    :

    Nisi registriran uporabnik? Registrirajte se.
    Si izgubil svoje geslo?
     Pomoč  
    Klikni za pomoč pi registraciji.

     Zanimivo branje  



     Mesečni horoskop  

    Klikni sliko za vstop na mesečni horoskop .

    Klikni za ogled horoskopa

     SLIKA TEDNA  

    Klikni sliko za povečavo.

    Klikni sliko za povečavo.

     Druženje  

    Imaš vprašanje?
    Bi se rad pogovarjal?
    Delil znanje z drugimi?

    Vabimo vas, da obiščete različna področja na forumu svet pogovorov.

    Akutalno doma in globalno
    Osebna in duhovn rast

    Zdravje in prehrana
    Knjige & Filmi & Slike & Glasba
    Ekologija in gaja
    Dodaj svojo idejo za boljši svet
    Kje ti (si) lahko danes pomagamo?


     Na liniji so:  
    Gostje: 63

     Vreme  

    Klikni

    Več o vremenu

     Opisi in navodila  

    * Uredništvo

    Pomoč in navodila za obiskovalce Pozitivk
    * Če prijava ne deluje
    * Kje, kaj in kako na pozitivkah
     
    Predlogi, vprašanja, ideje:

    * Vprašanja za uredništvo
    * Ideje in predlogi za boljše pozitivke

    Navodila za članke in dogodke

    * Navodila za objavo člankov na pozitivkah
    * Navodila za objavo dogodkov na pozitivkah

    Opisi Pozitivk in Sončne pošte

    * O Sončevih pozitivkah
    * Namen in cilji pozitivk
    * Sodelujte pri ustvarjanju
    * O Sončni pošti

    Oglaševanje

    * Oglaševanje na pozitivkah
    * Objava dogodkov

    Pozitivke so ustvarjene v GeekLog 1.4.x!

    Sodelujte z nami pri ustvarjanju najboljšega časopisa v Sloveniji.

    Dobrodošli


    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,88 seconds