Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic
     Kdo so naši modreci?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: gost
     november 08 2012 19:30   


    Zdrava atmosfera: ",,, tukaj smo in z drugimi mediji, kateri vas lahko opišejo, ali če hočete, da ne jočete, 'ne' operejo ravno z vaši tipi topi lapa hopi nepisanimi pravili, ki so pomanjkljivo informiranje, kar je dezinformiranje, ki je ignoriranje točnosti ,,,"

    "Zdr.atm.", pojasnite kaj ste napisali v tem stavku? Jaz v tem vidim neke vrste poskus izsiljevanja. Se mi le zdi? Izrecno vas prosim, da ste kratki in jasni v odgovoru. Brez opisov vaših notranjih projekcij.


    panefin001
     november 08 2012 21:31   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 07/06/11
    Posts: 160

    november 03 2012 18:45
    »Spoštovana Anica,
    Kadarkoli človek v sebi potisne dvom in raziskovalni duh, ter se slepo prepusti čemurkoli ali komurkoli, se tak pristop prej ko slej izrodi.
    Namesto spoznavanja sebe takega kot si v resnici, v takem pristopu postanejo važni idoli, ter ideali in to kar oni pravijo oziroma kar nam narišejo.«

    Od mojega zgornjega komentarja je minilo le pet dni.
    Vaši odgovori in reakcije na komentarje bralcev zgovorno potrjujejo, da je v vašem pristopu zagotovo nekaj močno narobe.

    Od vas samih je odvisno, ali boste želeli spoznati če je kaj resnice v zapisanih besedah o zgrešenem pristopu, v katerem se slepo sledi in poveličuje osebnost vodje...
    Najbrž bi za tako spoznanje zadostovalo, v kolikor bi povsem v miru in brez vnaprejšnje nervoze, prebirali svoje odgovore bralcem in komentatorjem tako dolgo, dokler skozi njih ne bi spoznali sami sebe tako kot ste, in ne tako kot bi morebiti želeli postati.
    Prav v tem je namreč kapitalna razlika med lepimi, sladkimi besedami in obljubami, ter golimi dejstvi.

    Ko govorite o potrebi otroka po starših in učiteljih v fazah njegovega odraščanja, je to povsem nekaj drugega, od kasnejše nepotrebne psihološke odvisnosti od avtoritet.
    Naloga pravega starša in vzgojitelja je, da otroka pripravi do samostojnosti in psihološke ter vsake druge neodvisnosti od njega, ne pa da ga za sebe veže.
    Torej videti je, da te reči neosnovano mečete v isti koš.
    Iz nerazumevanja teh dejstev, izhajajo obrambe "vašega vodje". Take obrambe so v zgodovini zmeraj vodile v še globlji razkol med ljudmi, saj so npr.obrambe JK in RKC zahtevale preštevilne žrtve v silnih verskih vojnah.
    V kolikor mislite, da je v odnosu do vašega vodje kaj drugače, tega iz vašega pisanja ni videti.

    Ko poučujete bralce o »modrostih«, si ne morem kaj, da vas ne bi vprašal:
    »Je vaš duhovni cilj preseči vezanosti za starše in guruje, ali te verige potrjevati ter krepiti, in kaj po vaše pomeni odrasti?«

    P.S.
    Učitelj in učenec…oboje smo mi sami.
    Spoznati to golo dejstvo, pomeni osvoboditi se vezanosti za vse zunanje avtoritete, ker ta vezanost pohablja psiho in zamegljuje jasnost samostojnega zaznavanja dejstev.
    Pravi odnos med "učencem" in "učiteljem" torej nikakor ne sloni na vezanosti, podrejenosti in strahu, ki iz te vezanosti izhaja.
    Brez svobode ne more biti lepote, o kateri poskušate govoriti, saj je lepota le resnično dejstvo, je stanje v katerem ni nobenega strahu in nobene "vrhovne avtoritete".

    Kot rečeno, lepe besede se izrodijo zmeraj, kadar ni podlage v resničnem.

    Z vsem spoštovanjem.

    Mirko


    Profil
    Astronom
     november 09 2012 00:37   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Draga Anica !

    Mnogo nas je opazilo Vašo trpečo dušo. Strah pred zavrnitvijo Vas je pahnil pod oblast nasilneža, kateremu se morate zahvaljevati za vsak naslednji udarec biča. Trpite, a strah je prevelik, da bi ubežali. Vendar verjemite, Bog Vas ni zapustil in Vas nikoli ne bo. Pustite tega nasilneža, ki Vas muči in v strahu pred njim nagovarjate nas, da bi tudi mi postali njegovi mučenci. A v resnici smo mi Vaši prijatelji.

    Anica ! Osvobodite se tega nasilneža, ki vas je tako zasužnjil in Vas priklenil nase ter Vam pije kri ! Ni se mu treba zahvaljevati, ko Vas trpinči.

    Obrnite mu hrbet, pojdite ! Zaupajte Bogu ! Iskreno Vam želim, da se Vaša duša osvobodi.


    Profil
    osh-kosh
     november 09 2012 17:49   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 06/22/05
    Posts: 135

    Zdrava atmosfera-( glede na izlive v nekaj zadnjih postih, bi rekel,da si bolj bolna kot zdrava )
    očitno imamo različne učitelje.Tako tudi jaz.Samo moj je boljši kot tvoj.To pa zato ker nikogar ne podcenjuje.Razume, da smo si ljudje različni in da je nekdo bolj dovzeten za sprejem novega znanja,drugi pač manj.( Saj veš, nekaj na osnovi genov.Eni imajo IQ pod 100,drugi med 100 in 140,tretji nad 140 ).
    Pravi, da ima vsak človek dva dela: prirojeni in priučeni.Bolj ko se razvijata enakomerno,bolj je človek harmoničen v svojem delovanju.
    Tvoje delovanje je evidentno popolnoma v domeni priučenega dela,medtem ko je prirojeni zelo zavrt( verjetno zaradi težkega otroštva ) in zato se je krivulja tvojega razvoja nagnila v vodoravno linijo,kar pomeni, da zgubljaš stik z realnostjo.Če se ne boš začela popravljati,boš verjetno končala kot nek duševno moten osebek. Mi je žal,nisem jaz kriv,Kriva si sama ( oziroma slaba situacija v otroštvu )Poskušaj najti osebo-doktorja,ki ji ne bo vseeno zate in si bo iskreno želela ti pomagati.Le tako imaš šanso,da si spremeniš življenje na bolje.


    Profil
    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:48   


    Quote by: gost

    *p.s. vaši odgovori ogromno povedo o vašem učitelju in s tem delate njemu veliko škodo, ker še vedno niste presegli nemira in nezadovoljstva v sebi. Ne znate sprejemati drugih poti in drugih resnic.


    november 08 2012 08:09 - Pozdrav ...

    Gospa Zdrava atmosfera, po vašem komentarju sodeč niste zdrava in tukaj ustvarjate zelo bolno atmosfero. - Škoda je, da ste tako slabi bralci g. Aleša Pevca, ki je nas bralce vse lepo usmeril - Vabim vas, da vi dodate svoje in da tako odkrijemo ljudi, modrost in izkušnje, ki bi jih morali vsi poznati in upoštevati. Seznam bomo gradili nekaj časa, potem pa bom vse, ki jih boste napisali, prosili, da povejo, kdo je po njihovo MODER človek in na ta način bomo dobili določeno število modrih ljudi, za katere bi si res želel, da je Ihova vloga v naši družbi precej večja, kot je dosedaj. In za to se bomo skupaj tudi prizadevali - mi smo novi bralci in ste nas pričakali kot sovražnike, to pomeni, da ste vi, domači bralci, posamezne naivne figure daljinskega upravljavca izza kulis ... Vaš učitelj je pod povprečjem zato, ker njegova učenka še vedno ni napredovala do samostojnosti v mišljenju in presoji. - Ti se tolažiš, kako si napredovala v mišljenju, moram ti povedati, da se mišljenja menjajo kot papirnati robci za nos, sram te naj bo, da je tvoj domet omejen samo na menjanje mišljenja, priporočam ti našega/tvojega učitelja Dragutina Barušiča, ki te bo preventivno uredil, da nikoli več kot duša ne boš škodovala nedolžnim bralcem, ki si zaslužijo resnico, a ne menjavanje robcev po nosu ali smrkavih nebuloz - modrost mojega tvojega učitelja se glasi: ČLOVEK, ČE NISI V STANJU BITI SONCE, NE BODI NITI KOT SONCE, KER Z MIŠLJENJEM PREPRIČANJA ZASTRUPLJAŠ ALI LAŽEŽ POLEG SAMEG SEBE NAIVNE Z NEUMNOSTJO - sedaj imamo čast učiti se vsi od učitelja, katerega skrušenost se prepozna s služenjem vrednotam, ki so neminljive, neoporečne - ni čudno, da nam g. Aleš našteva s klasiko naštevanja, da vse, najbolj pa narava propada zaradi posameznih tolažnikov, ki so sebi s samopripisovanjem skozi prepisovanja ali kopiranja seveda modri, a pravzaprav so premetenci - na takšni in takšne načine bo svet hitro v kanalizaciji možganov - ČLOVEK, NE BODI DIVJI, PROSIM TE, UDOMAČUJ SE z UČENJEM, DA MIŠLJENJE JE SITUACIJA, IZZA KATERE NE STOJIŠ ,PA TE PROSIM, OBRAZLOŽI SI ZAKAJ S ŠIBKOSTJO PELJEŠ SLABŠE OD SEBE V PONOR BLUZENJA, RAZEN ČE NISI KOMPLEKSAŠ, KI S KOMPLICIRANJEM POMANJKLJIVOSTI SEBE BOLANEGA MEČEŠ V VODSTVO ZA DESTRUKCIJE. NO, TO JE OBSEDENOST ...
    Vse dobro. JA, vse in vse dobro ti želim pri učenju, ki garantira progresijo za razliko od teoretiziranja ...

    Gost: gost november 08 2012 08:13 - Kvazi sončne plagiatske pozitivke pod šapo no kapo tragikomičnih pozitivcev ...

    p.s. vaši odgovori ogromno povedo o vašem učitelju in s tem delate njemu veliko škodo, - Še eno srce, ki se popikuje na labilno mišljenje in pada na razpoložljivo prepričanje in se tolaži, da so komentarji ali bluzenje zdravilo, ker za pogled na točnost nikoli ni slišalo, a sedaj bo drugače, ker smo tukaj mi, ki ne bomo več izkoriščani s strani z vljudnostjo finih pasti, kar je najnujnejše, da se človek nauči čim prej ... ker še vedno niste presegli nemira in nezadovoljstva v sebi. - JA, ti srček moj mili, nikamor od tolaženja, prav kot dete nikamor od plenic, toliko si presegel nemir v sebi, da ga ravno guraš meni, vlečenjem mene za lase, da bi seveda jaz s tvojo lastno zmedenostjo morala biti nezadovoljna - jasno se to vidi v tvoji površnosti, katero uspešno dokazuješ tukaj skozi opisovanje svoje halucinacije lastnih fatamorgan, o ja, ti je ritka nezamenjanih plenic rdeča in nič čudnega v tvojem nemiru lastne nezadovoljnosti, ker z umazanostjo je koža plitko trpeča, pa si žrtev korakov prizemnosti in suženj hoje primitivnosti skozi zalepljenost na dopadanje - ne meči si prstov v plenice, raje pridi učiti se znanosti razumevanja in duhovnosti promišljanja ... Ne znate sprejemati drugih poti in drugih resnic. - Srček moj, izgubljen v labirintu igračk, večjih od sebe, oj nisi ti še za šolanje, ti si že za vrtec, ker kako ti ni jasno, da obstajajo ljudje na poti prosvetljenja, temveč ali so prosvetljeni, je vprašanje, ki presega vse vas, ker se klanjate besedičenju kopiranja z vljudnostjo finih pasti in pri tem v sebi nosite tremo in imate strah pred pravim vodstvom - povej mi in naštej nam, na katerem področju ali kakšen um smo mi ignorirali, razen vas vseh našega učitelja Draga, ki je, spet vas usmerjam, boljši učitelj glede na to, da ni na daljinski upravljalec ozadja z masonerijskim planom iluminatskih vizij proti revežu in človeku, kateremu je do človečnosti - g. Aleš je predlagal nekoliko dragih ljudi: Recimo meni osebno so zelo modri sledeči ljudje (po abecednem redu): Dr. Alenka Rebula (čeprav je osebno ne poznam, ampak samo preko oddaj in knjig) Dr. Dušan Plut, Dr. Manca Košir, Dr. Marko Hren Marko Kočevar (umetnik in urednik). in mi dodajamo na seznam učitelja nad učitelji, ker zaradi svoje skrušenosti lastnega služenja človečnosti nič ne piše o sebi, ravno kot ni nič pisal o sebi niti noben prerok niti Jezus Kristus - zakaj se mračno moje sončne pozitivke lažno deklarirate, kako sprejemate modrece, zakaj vam je težko sprejeti učitelja mojstra maestra meštra Dragutina Barušiča, o ja, vidi se, kako ste sluge poznanosti ali dvorišča in za vas več ni sveta dalj od dvorišča, tako živijo plemena v džunglah in delujejo pod vodstvom straha služenju tremi za svojo lastno rit - KER MOGOČE VAS MOTI TO, DA SMO MI MODRI VOJAKI NAŠLI VOJSKOVODJO PREJ OD VAS ...

    november 08 2012 12:22 - Grdo je negirati vse, kar je dlje od nosa, o ja, zlo je biti okužen od ponosa - modrost učitelja Dragutina Barušića ...


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:49   


    Quote by: Gjuljčataj Karopitjan

    Pozdravljeni Ljubljeni moji! PUSTITE VSE DRUGE POTI KAJTI RESNICA SEDAJ Z VAMI LJUBLJENI MOJI!!!! IN IME TEJ RESNICI JE ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV!!!
    V mojem življenju je učitelj, Elektrifikat Hibulbuldinov. To je človek, ki nosi eno in edino resnico, Učitelj Nad vsemi učitelji in Nad NAd učitelj nad vsemi nad nad učitelji. ON JE MOJSTER VSEH MOJSTROV IN MOJSTROV MOJSTROV TER MOJSTROV MOJSTROV OD MOJSTROV. ON JE LUČ ZA LUČI, KI NISO LUČI IN ZVEZDA NAD VSEMI ZVEZDAMI. DRAGI NAŠ ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV.
    Preden sem srečala tega človeka sem tavala v temi, moje življenje je potekalo po kaotičnih poteh in življenje je potekalo na avtopilotu. Vendar le prava modrost vam lahko odpre srce. Pravo modrost v sebi nosi le pravi modrec in ta modrec je en sam drugih razen njega ne obstaja, vsi drugi so lažni učitelji, ki vas zavajajo in iz vami manipulirajo. ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV služi vedno samo vrednotam in samo človekovi duši in nikoli nobenemu interesu, ker ga to ne zanima. On sam je vrednota, kot so ljubezen, lepota, dobro in blagostanje, ki s svojo pobožnostjo, milino in oprostitvijo pomaga očistiti človeški um, da prepozna, da je v človeku ostalo Božje še samo naša duša in naš občutek, vse ostalo je zarobil nečastni zaradi našega dvoma, logike, interesa, inzistiranja, prigovarjanja in pregovarjanja. Vsi drugi samooklicani učitelji so pomočniki in delavci nečastnega, tistega, ki drži zlo v vaših srcih na prvem mestu.

    V vseh svojih 77 letih sem spoznala samo enega takšnega človeka, ki si resnično zasluži naziv 'MODREC IN TO JE ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV' in je EDINI učitelj 'EDINSTVENE PRAVE RESNICE', ki zna človeka popeljati iz njegovega lastnega labirinta do spoznanja vrednot in s tem do popolne sreče.

    ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV JE EDINI PRAVI MODREC IN MOJSTER, NADMODREC NAD VSEMI MODRECI IN NADMOJSTER NAD VSEMI MOJSTRI!

    Največji modrec ni tisti, ki ima največ doktoratov in certifikatov ter največ izdanih knjig oziroma največ medijskih sponzorjev. Največji modrec je ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV - tisti, ki je v sebi najbolj srečen človek in zaradi katerega je srečnih največ ljudi okoli njega. Modrec je vizionar, ki s planom služi narodu in ne sebi. Na svetu je kar nekaj ljudi, ki so z lastnim promišljanjem dosegli Božje razumevanje sveta pred svojim časom in ki lahko spremenijo pogled množic. Vendar, nekateri prebrisani se delajo modrece in preveč le-teh narod pelje v napačno smer. Takšni kvazi modreci so pravzaprav samo plagiati, ki so z memorijo spomina samo posnemovalci površin brez globin, a najbolj žalostno je, s kakšnim namenom so izvajalci obsedenih pomenov. Le malo jih je takšnih, KOT ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV, ki darujejo sebe za boljši svet, da človek končno postane človeku dar, koristen družbi in sočuten do narave.

    Takšni modreci v zgodovini vedno prihajajo iz naroda, ne s fakultet. Modrec nima nič s popularnostjo, ne sledi trendom, da bi jih ustvarjal, in vsa količina najbolj šolanih ni nič pred veličino človečnosti. In ne glede nato, da naš učitelj ob mojem pisanju rabi popularnost in prav zato vam tukaj pišem o njem, ker mi smo nevladniki in rabimo sredstva od vlade, z razpisov zato moremo pomesti z vso nevladno konkurenco AMPAK EDINO ELEKTRIFIKAT HUBULBULDINOV TA EDINI UČITELJ PRAVE ABSOLUTNE EDINE RESNICE.

    OCEAN POLJUBOV IN VESOLJNO ŠTEVILO OBJEMOV VAM ZA VSAKO VAŠO ČRKO, BESEDO, ZA VSAK VAŠ POGLED. Z OGROMNO LJUBEZNI IN BOŽJIH BLAGOSLVOV OD NADBOGA ELEKTRIFIKATA HIBULBULDINOVA!!!

    z mojo skromno in iskreno ljubeznijo Gjuljčataj Karopitjan



    Pozdravljeni Ljubljeni moji! ... ELEKTRIFIKAT HIBULBULDINOV!!! - Drage moje pozitivke, kaj je v bluzenju, da obstaja več resnic o papanju ali kakanju ali pitju ali lulanju - ne, ne obstaja več resnic - RESNICA JE ENA, A NJENO VERZIRANJE S POMANJKLJIVIMI VERZIJAMI JE ODVISNO OD NIVOJA PAMETI IN NISO RESNICA RAZEN ZAKLJUČKA, DA SO PRI ZDRAVI PAMETI NIVOJI MINLJIVI Z DOPOLNJEVANJEM, A PRI HENDIKEPIRANEM PAMETOVANJU SAMO TOLAŽBA, DA BI SE PREŽIVLJALO Z NJIMI NAKLJUČNO ŽIVLJENJE, ja, spet je učitelj Drago boljši, pa vam priporočam okroglo mizo za dobrobit vsakega človeka, ne nikoli za svojo lastno rit - a samo tolažniki so resnice, opisovanja fulanih tarč, hm - ni nič čudnega, da narod trpi zaradi pomanjkljivih razočarancev na svoji lastni razvajenosti - ELEKTRIFIKATom HIBULBULDINOV!!!, - ste se do sedaj združile samo vi utrujene psihične pozitivke v fizičnim pozitivcem in ne priporočam vam, da se še nadalje takole obnašate do bralcev, ki zaslužijo bolje od tega, da se borite za avtoritete svojih lastnih ožuljenih riti brez usmerjenosti na rezultat v rešitvi - človek lahko prenese edino resnico, če skrušeno služi človečnosti skozi počlovečenje človeka, ravno kot številke, ki s cenjenjem spoštujejo vrednoto števila ena, da ne bi imele pomote ali sramote fulanih tarč, vrline so v razumevanju izvrstnosti promišljanja - VRHOVNOST JE V ČLOVEČNOSTI, KATERA JE SMERNICA ZA NASLON UTRUJENEMU ČLOVEKU IN DA NAROD MORE RAČUNATI NA ODSKOČNICO V BOLJŠE - lažni učitelji so vsi, ki niso svojega lastnega življenja brez sedenja na 2 stolih darovali vodstvu, ki ni teoretiziranje ... V vseh svojih 77 letih ... - si samo figura, ki za nič ni, le gura, razen za 'trla baba lan da ji prođe dan' o ja, hojlari domet je vse, kar predstavljaš ... In ne glede nato, ...??? - neumnost je problematična razvajencem in naivnost je prepreka razočarancem, ki z navado tolaženja zastrupljajo tolažnike ... OCEAN POLJUBOV IN VESOLJNO ŠTEVILO OBJEMOV VAM ZA VSAKO VAŠO ČRKO, BESEDO, ZA VSAK VAŠ POGLED. Z OGROMNO LJUBEZNI IN BOŽJIH BLAGOSLVOV OD NADBOGA ELEKTRIFIKATA HIBULBULDINOVA!!!, z mojo skromno in iskreno ljubeznijo Gjuljčataj Karopi *- Klavnom je mesto v cirkusu zabavljati zdolgočasence ali malim otrokom biti igračka izziva in nikoli ne bodo v cirkuliranju učenja nič dlje od tolaženja ...


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:50   


    Quote by: gost

    Quote by: osh-kosh

    Draga teta Carmen,
    jaz sem star 8 let in me resnično zanima tale vaš učitelj in njegovo super znanje in intiligentnost,ker se mi zdi da zna čarati.

    Navajam :
    >>... in ozavešča iz strupene pozabe notranje trojstvo vrednote vrline izvrstnosti, ki so DOBROTA LJUBEZEN, BOGASTVO, LEPOTA, ker samo tako lahko postaneš boljši človek, <<...

    Kako mu to uspe, da iz notranjega trojstva ustvari 4 (štiri ) vrline? A je tudi čarovnik?





    ------------------------------------------
    hahahahaha, osh-kosh poglej na začetku tega video posnetka visečo glavo med oblaki Cool
    hahahaha

    <a href="http://www.youtube.com/watch?v=gtn6LWIu8Ac&feature=plcp" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gtn6LWIu8Ac&feature=plcp</a>

    Tam najdeš tudi "nekaj posnetkov z "modrostmi" tega "trebušnega trenerja". Ne vem čemu on uči, vidim pa, da bi bi res potreboval kakšnega trenerja telovadbe.



    hahahahaha, osh-kosh poglej na začetku tega video posnetka visečo glavo med oblaki hahahaha - Ha haha je vse, kar povprečni ne razumevajo - link je nastal iz hvaležnosti za pomoč - dobra je edino vest, da ste začeli iskati nekaj o Dragutinu Barušiću in s tem boste najbolj pomagali bralcem razločiti razliko ... http://www.youtube.com/watch?v=gtn6LWIu8Ac&feature=plcp - dragi moj urednik, verjetno ti je sedaj t.i. nepisano pravilo odšlo na malico ...

    Tam najdeš tudi "nekaj posnetkov z "modrostmi" tega "trebušnega trenerja". Ne vem čemu on uči, vidim pa, da bi bi res potreboval kakšnega trenerja telovadbe. - JA, sužnji lepe linije bi nekaj govorili o resnici in čez zgodovino je vsa pamet Slovencev 'sindrom lipicancev' žrtev šminkanja, res ni čudno, da nas je samo 2 milijona in to s pomočjo prišlekov drugih narodnosti - zdaj vam prozornim pozitivkam preostaja edino zasmehovanje ...


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:51   


    Quote by: Violeta

    ga. Berganc, vi greste kakor sem razumela nekaj podobnega kot Janez Krstnik, ki je pripravljal pot vašemu "novopečenemu" "mojstru", vendar:
    - nisem vam nobena Violetica in se držite distance;

    - v vaših odgovorih vsem, brez izjem, ste pokazali vašo "učenost", ste dobesedno izpraznili svoje pravo bistvo, ki nikakor ni srečno (še manj pa objektivno);

    - na napačni strani ste, tukaj se nahajajo ljudje, ki so videli in spoznali takšnih in drugačnih "učiteljev" in tudi "kristusov" , med katerimi so res bili izjeme oz. ta pravi modreci;

    - vašo "kmečko pedagogiko":
    >>>UTIHNEJO ALI ZLEPA ALI ZGRDA...<<< kakor ste napisali in to poudarili z velikimi začetnicami prihranite za vaših učencev katerih glede na vaš stil pisanja in komuniciranja (kateremu vas je naučil vaš "učitelj" ) držite v strahu in ste se radi sama sebe poveličujete. Videli smo že več takih primerov, vi niste nobena izjema.

    In še, vi ste .Gost. tukaj, na pozitivkah, tako kot jaz in vsi ostali. Nekaj ljudi vam odkrito napisalo, da ste prozorni za njih in da vaša reklama tukaj ni dobrodošla. Ne bi bilo nič nasprotovanj, če bi vaša komunikacija (kateri vas je naučil vaš "modrec" ) potekala v bolj skromni obliki brez napuha, skrajne posesivnosti, poveličevanja in tudi brez vaše osebne neobjektivne špekulacije takrat, ko začnete opisovati ljudi, ki so vam odgovorili v nasprotju z vašimi načrti. Skratka, po mnenju ljudi, ki so vam odgovorili, vaš kandidat, zaenkrat ne spada na ta forum. Mogoče bi vtis o njem bil drugačen, če bi vi ga. Berganc ga nebi pokvarili s svojim lastnoročnim pisanjem, katero razkriva vas in, če je to to čemu ste se naučili od "modreca" potem ni govora, da bi si kdo želel podobne modrosti.

    Lep pozdrav



    Ga. Berganc, vi greste kakor sem razumela nekaj podobnega kot Janez Krstnik, ki je pripravljal pot vašemu "novopečenemu" "mojstru", vendar: nisem vam nobena Violetica in se držite distance; - Verjetno, konkretni urednik nekonkretno bere, pa se ti moreš postavljati bolj od Violetice, temveč te bomo prosili, da se umiriš, preden si s sejanjem požanješ ...

    V vaših odgovorih vsem, brez izjem, ste pokazali vašo "učenost", ste dobesedno izpraznili svoje pravo bistvo, ki nikakor ni srečno (še manj pa objektivno); -Škoda je, da si z naglimi zaključki blokiraš pomikanje meja ...

    Na napačni strani ste, tukaj se nahajajo ljudje, ki so videli in spoznali takšnih in drugačnih "učiteljev" in tudi "kristusov", med katerimi so res bili izjeme oz. ta pravi modreci; - Hočeš povedati, da ste vi mentorji v senci pod plaščem modrecev, katere narod edino rabi ...

    Vašo "kmečko pedagogiko" >UTIHNEJO ALI ZLEPA ALI ZGRDA < kakor ste napisali in to poudarili z velikimi začetnicami prihranite za vaših učencev katerih glede na vaš stil pisanja in komuniciranja (kateremu vas je naučil vaš "učitelj"Wink držite v strahu in ste se radi sama sebe poveličujete. Videli smo že več takih primerov, vi niste nobena izjema. - Zgodovinsko resnico si narobe tolmačiš, pravilno je resnico pisati z velikim črkami, ker se lažje človek uči, enako pravilno je smernico potnikom življenja opisati z velikimi črkami, da bi manj tavali po obvoznicah ... In še, vi ste. Gost. tukaj, na pozitivkah, tako kot jaz in vsi ostali. - HVALA TI, no nam se ne dovoljuje govoriti naše resnice skozi vaše pomanjkljive interpretacije, pa kako si dovoljujete bili takšni, ker mi vam ne blatimo nobenega urednikovega predloga o ljudeh, ki jih je prepoznal, da so posvečeni poti prosvetljenja - mi samo znamo, ker smo enako srečali množico na poti posvečenih, izraziti s pohvalo, da smo srečali modreca, na katerega smo se končno mogli nasloniti in smemo računati na njega - zaradi tega nas obsojate in obtožujete, a ni vam do tega, da se obogatite z več modrosti - no, ta zločin je na vaši in ne na naši strani ... Nekaj ljudi vam odkrito napisalo, da ste prozorni za njih in da vaša reklama tukaj ni dobrodošla. - Ni nam do reklam, temveč je vam do tega, da nas bralcem narobe prikazujete zaradi napačnosti v ozadju vaše navade - nam je do resnice, ki je edino modrost, katera je samo ena nasproti premetenosti ... Ne bi bilo nič nasprotovanj, če bi vaša komunikacija (kateri vas je naučil vaš "modrec"Wink potekala v bolj skromni - zakaj si ti in ostali privoščite napak misliti, da mi ne vemo, iz kakšne in kakšnih kriz nas je naš/vaš učitelj rešil in še koliko pohvala mora biti mala ... obliki napuha, - So edino vaši prividi lastnih previdov ... skrajne posesivnosti, poveličevanja in tudi brez vaše osebne neobjektivne špekulacije takrat, ko začnete opisovati ljudi, ki so vam odgovorili v nasprotju z vašimi načrti. - JA, za majhno posodo je objektivno točiti malo vode, sicer je poplava ... Skratka, po mnenju ljudi, ki so vam odgovorili, - Po mnenju, ki se je začelo svitati na vetrcu, se vidi trava in še ne grm - ja, energetsko povedano, trava bi rada predstavljala kot drevo, vse v imenu, kje bom jaz rasla, če mi se poleg mene zaradi drevesa narod razvije v hosto ... vaš kandidat, zaenkrat ne spada na ta forum. -To ste odločili kot ekipa, zaradi šminke o reklamiranju poznanih, tako da si nabijate poene, da bi si opravičili delovno mesto ... Mogoče bi vtis o njem bil drugačen, če bi vi ga. Berganc ga nebi pokvarili s svojim lastnoročnim pisanjem, katero razkriva vas in, če je to to čemu ste se naučili od "modreca" potem ni govora, da bi si kdo želel podobne modrosti. - Lepo, pranje rok, po tem pisanju proti svobodi pohvale najbolj dokazuje vse bralcem - preveč časa se mečete na nas, namesto da bi vi predlagali uredniku svoje lastne posvečenje prosvetljenju in tukaj ne morete skriti kampanjskega nasilja proti nas ... Lep pozdrav - JA, lep pozdrav ...


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:52   


    Quote by: gost

    Zdrava atmosfera: ",,, tukaj smo in z drugimi mediji, kateri vas lahko opišejo, ali če hočete, da ne jočete, 'ne' operejo ravno z vaši tipi topi lapa hopi nepisanimi pravili, ki so pomanjkljivo informiranje, kar je dezinformiranje, ki je ignoriranje točnosti ,,,"

    "Zdr.atm.", pojasnite kaj ste napisali v tem stavku? Jaz v tem vidim neke vrste poskus izsiljevanja. Se mi le zdi? Izrecno vas prosim, da ste kratki in jasni v odgovoru. Brez opisov vaših notranjih projekcij.



    "Zdr.atm.", pojasnite kaj ste napisali v tem stavku o prisotnosti drugih medij? Jaz v tem vidim neke vrste poskus izsiljevanja. Se mi le zdi? Izrecno vas prosim, da ste kratki in jasni v odgovoru. Brez opisov vaših notranjih projekcij. *- Mi smo dočakani z grobostjo krutega samotolmačenja nas, ki nas z vaše strani pritiska na čvrstost pisanja in tukaj se s samo z vaše strani nadaljujejo li la notranje projekcije - vašemu/našemu simpatičnemu uredniku g. A., ki je začel z notranjo projekcijo in s tem vas je pustil po nas, no, mi kot nevladna organizacija ne bomo obupali - sedaj se potolažite, da smo nevladna organizacija, ki se je zmedla z napačnim človekom in si samo vi narobe dovoljujete tolmačiti ...


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:53   


    Quote by: panefin001

    november 03 2012 18:45
    »Spoštovana Anica,
    Kadarkoli človek v sebi potisne dvom in raziskovalni duh, ter se slepo prepusti čemurkoli ali komurkoli, se tak pristop prej ko slej izrodi.
    Namesto spoznavanja sebe takega kot si v resnici, v takem pristopu postanejo važni idoli, ter ideali in to kar oni pravijo oziroma kar nam narišejo.«

    Od mojega zgornjega komentarja je minilo le pet dni.
    Vaši odgovori in reakcije na komentarje bralcev zgovorno potrjujejo, da je v vašem pristopu zagotovo nekaj močno narobe.

    Od vas samih je odvisno, ali boste želeli spoznati če je kaj resnice v zapisanih besedah o zgrešenem pristopu, v katerem se slepo sledi in poveličuje osebnost vodje...
    Najbrž bi za tako spoznanje zadostovalo, v kolikor bi povsem v miru in brez vnaprejšnje nervoze, prebirali svoje odgovore bralcem in komentatorjem tako dolgo, dokler skozi njih ne bi spoznali sami sebe tako kot ste, in ne tako kot bi morebiti želeli postati.
    Prav v tem je namreč kapitalna razlika med lepimi, sladkimi besedami in obljubami, ter golimi dejstvi.

    Ko govorite o potrebi otroka po starših in učiteljih v fazah njegovega odraščanja, je to povsem nekaj drugega, od kasnejše nepotrebne psihološke odvisnosti od avtoritet.
    Naloga pravega starša in vzgojitelja je, da otroka pripravi do samostojnosti in psihološke ter vsake druge neodvisnosti od njega, ne pa da ga za sebe veže.
    Torej videti je, da te reči neosnovano mečete v isti koš.
    Iz nerazumevanja teh dejstev, izhajajo obrambe "vašega vodje". Take obrambe so v zgodovini zmeraj vodile v še globlji razkol med ljudmi, saj so npr.obrambe JK in RKC zahtevale preštevilne žrtve v silnih verskih vojnah.
    V kolikor mislite, da je v odnosu do vašega vodje kaj drugače, tega iz vašega pisanja ni videti.

    Ko poučujete bralce o »modrostih«, si ne morem kaj, da vas ne bi vprašal:
    »Je vaš duhovni cilj preseči vezanosti za starše in guruje, ali te verige potrjevati ter krepiti, in kaj po vaše pomeni odrasti?«

    P.S.
    Učitelj in učenec…oboje smo mi sami.
    Spoznati to golo dejstvo, pomeni osvoboditi se vezanosti za vse zunanje avtoritete, ker ta vezanost pohablja psiho in zamegljuje jasnost samostojnega zaznavanja dejstev.
    Pravi odnos med "učencem" in "učiteljem" torej nikakor ne sloni na vezanosti, podrejenosti in strahu, ki iz te vezanosti izhaja.
    Brez svobode ne more biti lepote, o kateri poskušate govoriti, saj je lepota le resnično dejstvo, je stanje v katerem ni nobenega strahu in nobene "vrhovne avtoritete".

    Kot rečeno, lepe besede se izrodijo zmeraj, kadar ni podlage v resničnem.

    Z vsem spoštovanjem.

    Mirko



    november 03 2012 18:45 »Spoštovana Anica, Spoštovanje ...
    Kadarkoli človek v sebi potisne dvom in raziskovalni duh, ter se slepo prepusti čemurkoli ali komurkoli, se tak pristop prej ko slej izrodi. Namesto spoznavanja sebe takega kot si v resnici, v takem pristopu postanejo važni idoli, ter ideali in to kar oni pravijo oziroma kar nam narišejo. - Na podobno pomoto zaradi strahov in treme sem nam že odgovorila - zakaj se ne vprašate vsi, da niso samo ljudje med vami, ki se dolgočasijo in ne rabijo niti se ne uspejo prepuščati čemurkoli ali komurkoli niti se predajati zabavam ... Od mojega zgornjega komentarja je minilo le pet dni. Vaši odgovori in reakcije na komentarje bralcev zgovorno potrjujejo, da je v vašem pristopu zagotovo nekaj močno narobe. - Če je res minilo 5 dni, to govori o cenzuriranju vašega našega urednika ... Od vas samih je odvisno, ali boste želeli spoznati če je kaj resnice v zapisanih besedah o zgrešenem pristopu, v katerem se slepo sledi in poveličuje osebnost vodje... - Slepo, zakaj slepo, ker samo za to, kar ti ali vi vidite, to velja, in nič drugega ne velja - s čim posamezni človek lahko potuje, če ne s smernicami, kako to gre - skozi posameznost se vidi nivo pameti naroda in vodstvo je modrost posameznika - modrost ne obrne hrbta in niti vodstvo ne obrne hrbta ... Najbrž bi za tako spoznanje zadostovalo, v kolikor bi povsem v miru in brez vnaprejšnje nervoze, prebirali svoje odgovore bralcem in komentatorjem tako dolgo, dokler skozi njih ne bi spoznali sami sebe tako kot ste, in ne tako kot bi morebiti želeli postati.
    Prav v tem je namreč kapitalna razlika med lepimi, sladkimi besedami in obljubami, ter golimi dejstvi. - Priporočam ti/vam/nam, da si prebiramo naše poglede na točnost in vaše komentiranje, katero ni skromno, ker skromnost je tako in drugače samo siromaštvo, ter nič ne ve o velikodušnosti golih dejstev, ki sama po sebi morejo biti divja brez udomačenja ... Ko govorite o potrebi otroka po starših in učiteljih v fazah njegovega odraščanja, je to povsem nekaj drugega, od kasnejše nepotrebne psihološke odvisnosti od avtoritet. *- Navdušenje hvaležnosti z zaupanjem ni nikoli odvisnost, ker dihanje enako ni nepotrebno in prav je potrebno ... Naloga pravega starša in vzgojitelja je, da otroka
    pripravi do samostojnosti in psihološke ter vsake druge neodvisnosti od njega, ne pa da ga za sebe veže. *- Spet nekakšni poizkusi samotolaženja v paniki ničesar, vas vse očitno zapeljujejo treme in peljejo vas ravno k strahu ...* Torej videti je, da te reči neosnovano mečete v isti koš. Iz nerazumevanja teh dejstev, izhajajo obrambe "vašega vodje". Take obrambe so v zgodovini zmeraj vodile v še globlji razkol med ljudmi, saj so npr. obrambe JK in RKC zahtevale preštevilne žrtve v silnih verskih vojnah. - Kamor pa si ti in ste vi začeli bežati z napadanjem in ravno skozi filozofijo na fulanost resnice ... V kolikor mislite, da je v odnosu do vašega vodje kaj drugače, tega iz vašega pisanja ni videti. - Drago je predvsem prijatelj, ki je vodja z razumevanjem promišljanja brez predpostavk stavk trditev predsodkov ... Ko poučujete bralce o »modrostih«, si ne morem kaj, da vas ne bi vprašal: »Je vaš duhovni cilj preseči vezanosti za starše in guruje, ali te verige potrjevati ter krepiti, in kaj po vaše pomeni odrasti?« - Najprej, beseda 'cilj' človeku ni potrebna, ker samo bremza, in s tem človeka drži v dokazovanju brez razvoja z dopolnjevanjem in brez rasti s spremembami - ČLOVEK JE BITJE UČENJA O SEBI IN POTREBUJE UČENJE O HVALEŽNOSTI, KJER S PODROČJEM ZAUPANJA USTVARJA ŽIVLJENJE Z GARANCIJO PROGRESIJE - obstajajo religije, ki so fulale tarčo zaradi pozabe na hvaležnost in ateisti enako, če ni hvaležnosti ni niti zaupanja ... P.S. Učitelj in učenec…oboje smo mi sami. Res je, no učenost ne zmanjšuje učiteljnosti, če je starševstvo prijateljstvo ... Spoznati to golo dejstvo, pomeni osvoboditi se vezanosti za vse zunanje avtoritete, ker ta vezanost pohablja psiho in zamegljuje jasnost samostojnega zaznavanja dejstev. *- Največja laž zgodovine, ker človek, ki se izolira, spi na vedenju, ki ga je dobil v času obveznega učenja, ali si ga je vzel po dopadanju navade, ni nikoli videnje resnice, temveč je bluzenje ... Pravi odnos med "učencem" in "učiteljem" torej nikakor ne sloni na vezanosti, podrejenosti in strahu, ki iz te vezanosti izhaja. *- Hm, tvoja/vaša nagajanja so pokazatelj distanciranja od vsega, čemur nisi/niste glavni - sicer, če bi ti/vi imeli prav, definicija je ok ... Brez svobode ne more biti lepote, o kateri poskušate govoriti, saj je lepota le resnično dejstvo, je stanje v katerem ni nobenega strahu in nobene "vrhovne avtoritete". - Samo, kar pod svobodo mečejo labilni razpoloženci in kam je svoboda množico ljudi skozi posameznike pripeljala ... Kot rečeno, lepe besede se izrodijo zmeraj, kadar ni podlage v resničnem. - Hm, ali želiš povedati, da se grde besede izrodijo zmeraj, kadar ni podlage v resničnem - pa tukaj v opisu si lepo besedičiš, samo spet v škodo bralcem ... Z vsem spoštovanjem,Mirko


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 09 2012 18:54   


    Quote by: Astronom

    Draga Anica !

    Mnogo nas je opazilo Vašo trpečo dušo. Strah pred zavrnitvijo Vas je pahnil pod oblast nasilneža, kateremu se morate zahvaljevati za vsak naslednji udarec biča. Trpite, a strah je prevelik, da bi ubežali. Vendar verjemite, Bog Vas ni zapustil in Vas nikoli ne bo. Pustite tega nasilneža, ki Vas muči in v strahu pred njim nagovarjate nas, da bi tudi mi postali njegovi mučenci. A v resnici smo mi Vaši prijatelji.

    Anica ! Osvobodite se tega nasilneža, ki vas je tako zasužnjil in Vas priklenil nase ter Vam pije kri ! Ni se mu treba zahvaljevati, ko Vas trpinči.

    Obrnite mu hrbet, pojdite ! Zaupajte Bogu ! Iskreno Vam želim, da se Vaša duša osvobodi.



    Astronom - Draga Anica! Spoštovani Astronom ...
    Mnogo nas je opazilo Vašo trpečo dušo. Strah pred zavrnitvijo Vas je pahnil pod oblast nasilneža, kateremu se morate zahvaljevati za vsak naslednji udarec biča. Trpite, a strah je prevelik, da bi ubežali. Vendar verjemite, Bog Vas ni zapustil in Vas nikoli ne bo. Pustite tega nasilneža, ki Vas muči in v strahu pred njim nagovarjate nas, da bi tudi mi postali njegovi mučenci. A v resnici smo mi Vaši prijatelji. Anica! Osvobodite se tega nasilneža, ki vas je tako zasužnjil in Vas priklenil nase ter Vam pije kri! Ni se mu treba zahvaljevati, ko Vas trpinči. *- Škoda je tvojih zvijač, ali namerno ali z naivnostjo delovanja, ker če bi obojestransko poznali mojega/vašega učitelja, se ne bi zgodilo s tvoje strani po neumnosti pisanja zaradi pisanja ... Obrnite mu hrbet, pojdite ! Zaupajte Bogu ! Iskreno Vam želim, da se Vaša duša osvobodi. - Tole je past vseh religioznih, da v imenu Božje vernosti lahko obrnejo hrbet sočloveku, a vse ravno zaradi pomanjkljivosti v hvaležnosti za življenje v skupnosti - Božje nikoli in nikomur ne obrne hrbta, razen zlobnosti ...


    Astronom
     november 10 2012 00:34   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Draga Anica !

    Vaš učitelj uporablja metode ustrahovanja, trpinčenja in mučenja Vaše duše (morda tudi telesa, to veste sami). Prisesal se je na Vas in Vam pije energijo. Hvalite ga, ker mislite, da boste zato od njega nagrajeni. Ampak se motite. On Vas uči le k poslušnosti in ne k duhovnosti. Njemu ni mar za Vas in za Vašo dušo, ampak le za sebe. Ali ne uvidite, da ste le njegovi sužnji, žrtve, nad katerimi se izživlja in Vašemu duhu ne pušča svobode. On kaže le nase ! In iz Vašega pisanja je razvidno, da tudi Vi vidite le njega. A mi, ki smo Vaši prijatelji, Vam kažemo na Boga, na Luč, da se osvobodi Vaša duša - tiranije tega zlobneža. Čaščenje človeka je proti čaščenju Boga le zgrešena pot duše, ki išče odrešenje. Verjemite nam, draga Anica, ki nismo sužnji lažnih prerokov. Odrešenja ne morete dobiti po človeku, ampak le po Bogu, draga moja Anica.


    Profil
    Forum generiran v : 7,00 sekundah
    Nov topic



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:59

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 7,51 seconds