Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Zdrav način življenja, alternativna medicina, spa & wellnes Nov topic Pošlji odgovor
     H kateremu zdravilcu??
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: D.B
     januar 20 2010 06:49   


    Tukaj se popolnoma strinjam s Taisho,namrec tudi zdravilec si mora znati postaviti ceno za svoje delo,pa ne zato,da bi se na licu mesta preverjala financna sposobnost tistega ki k zdravilcu pride,ampak predvsem zato,ker dejansko je tezko nekdo dober zdravilec,ce pa si se cene za svoje delo ne zna postaviti in v sebi nosi najbolj primarne vzorce,da je denar umazan,idr...le kako vam bo tak zdravilec pomagal ce npr:k njemu pridete razresevat svoje tezave zaradi nezadovoljstva z vaso sedanjo financno situacijo?
    Pa tudi zdravilci vsak mesec,tako kot peki,frizerji,in drugi ljudje vsak mesec dobijo na dom racune,ki jih morajo placati,prav tako morajo vsak dan jesti kot vsi drugi idr...Res ne razumem,kako lahko kdo sploh pomisli,da ce je clovek zdravilec mora pa zastojn delati oz.za taksno ceno kot mu jo dolocijo drugi..(to je tako kot,da bi prisla v avtosalon in bi rekla prodajalcu...ja za tegale mercedeza vam dam pa 5000 eur,ker vec nimam.Halo?ali pa peku...kruh vam bom pa drugic placala,se vam to ne zdi malo smesno?Zdravje ni dobrina,je nekaj v kar moramo vsak dan vlagati (pravilna prehrana,gibanje,razvijanje ljubezni do sebe...in ne vem zakaj bi moral zdravilec nositi posledice nekoga ki v svoje zdravje ni nic ali pa premalo vlagal. Ce nekaj dobite,morate tudi nekaj dati,zal ne gre tako da bi samo dobivali in dobivali,dajali pa po svojih zmoznostih.
    lp,Darja


    Quote
    Nan
     januar 20 2010 08:35   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Ko sem enkrat vprašala nekega zdravilca zakaj ne postavi ceno, je rekel, da ni obrtnik, ampak kanal kozmične, božanske energije.
    Zakaj Darja direktno ne vprašaš zdravilca, zakaj ne ceni sebe in ne kasira kot se šika, temveč omogoča vsem zdravljenje, tudi tistim ki ne morejo plačat.


    Profil
    Quote
    Gost: Taisha
     februar 09 2010 10:42   


    Quote by: Nan

    a da bo namesto manjkajočih 20 eurov zdravilec vzeo košček energije,,,,zares, papir in forum vse preneseta.
    Desetletje nazaj sem obiskala zelo znanega (in kvalitetnega) zdravilca v Ljubljani. Po principu prostovoljnega prispevka, sem po tretmanu dala toliko kolikor sem želela. Nisem bila edina tisti dan in ni se na licu mesta preverjala moja plačilna sposobnost.




    Pozdravljen,

    dobro veste, da ni bilo tako mišljeno, kot ste vi napisali. Res, ja, papir in forum vse prenese.
    Jaz osebno računam samo svoj čas in nikakor svojega dela. Saj konec koncev je tudi moje znanje zahtevalo plačilo. Na Inštitutih in univerzah, ti nihče ne da nič zastonj in se nihče ne ozira na bogove, energije kaj šele na duhovnost. Za vse informacije pa naj si bo to šolanje ali tečaj ali kaj podobnega, sem morala pošteno plačati, saj tudi v naravi poteka simbioza in če te ni se prej ko slej sistem zruši, pa naj si bo molekularni ali samo miselni. Upam, da sem vam lahko objasnila, kaj je bilo mišljeno pod izmenjavo energije. Saj konec koncev je tudi denar ene vrste energija, ki pa mora krožiti.

    lp

    Taisha


    Quote
    Gost: Maja Černik
     februar 16 2010 16:12   


    Priporočam Jožeta RAT ŠKRABAR,
    spletna stran www.mana-8.si

    Imamo zelo dobre izkušnje z njim.


    Quote
    Gost: Taisha
     junij 29 2010 21:41   


    Quote by: Nan

    a da bo namesto manjkajočih 20 eurov zdravilec vzeo košček energije,,,,zares, papir in forum vse preneseta.
    Desetletje nazaj sem obiskala zelo znanega (in kvalitetnega) zdravilca v Ljubljani. Po principu prostovoljnega prispevka, sem po tretmanu dala toliko kolikor sem želela. Nisem bila edina tisti dan in ni se na licu mesta preverjala moja plačilna sposobnost.




    Tudi pek vam kruha ne da zastonj, ga morate plačati. In kadar greste v trgovino nakupovat, date po občutku? Ne, vse je točno ovrednoteno. Vsaka stvar ima svojo ceno. In če se tega zavedaš, potem ni odklonov in izstopanj in vse se lepo poravna. Jaz osebno vam svojega dela ne računam, ampak računam svoj čas, ki sem ga namenila vam in ne komu drugemu. V tem času, ki je namenjen samo vam je zajeto znanje, ki se ves čas nadgrajuje, diagnostika, študije, spoznavanje in prepoznavanje vašega organizma, metabolizma, prehrana, ki vas zdravi ali vas dela bolne, kaj storiti in kako stvari spremeniti, anemneza, diagnoza, pregled dokumentacije in nato komaj tretma...- celosten pristop.

    Verjeti ni dovolj, treba je vedeti!



    Quote
    Gost: Tas
     junij 30 2010 09:12   


    Pozdravljeni,

    moja prijateljica je zelo pohvalila dr. Papungo (ali nekaj podobnega). Imela je dve operaciji na kolonenu (voda) in ko se ji je stanje samo poslabševalo, zdravniki, pa so jo znali zdraviti le z operacijami, je odšla k njemu. Takoj je ugotovil, da ima le zamašeno limfo, in zato se ji je nabirala voda. Težava je bila takoj odpravljena. Ima tudi svojo internetno stran.
    Jaz nimam z njim nobenih izkušenj, baje ima zelo dolgo čakalno dobo.

    Glede kritike...
    Imam zelo grdo izkušnjo z gospodom Marinom Severom ali Zenom. Velikokrat zamenja priimek. To je pa res pravi šarlatan. V pravem pomenu besede. Ne le, da denarno izžema ljudi, ampak jih tudi psihično uniči. O eni izmed njegovih žrtev je pisalo celo v časopisu Dnevnik.

    Lep pozdrav


    Quote
    Forum generiran v : 2,37 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:42

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 3,09 seconds