Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Zdrav način življenja, alternativna medicina, spa & wellnes Nov topic Pošlji odgovor
     H kateremu zdravilcu??
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: maja
     januar 20 2009 12:30  (Prebrano 42990 krat)  


    Ima kdo izkušnje, kakršnekoli, pozitivne ali negativne z naslednjimi zdravilci:
    Duško Praštalo (po metodi Domančić)
    Božidar Djurica
    Miran Zupančič

    Hvala!


    Quote
    Gost: Mojca Klara
     januar 22 2009 15:37   



    Poskusi dobit Frenka Lendera oz. njegov gsm. On je dober, iskren in profesionalen, pa še ne računa nič (kolikor pač, daš sam po feelingu).

    Prijazen pozdrav,
    Mojca


    Quote
    Nan
     januar 23 2009 08:54   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Na področju homeopatije je odličen Živan Krevelj.


    Profil
    Quote
    Gost: maja
     januar 23 2009 13:54   


    Mojca, a to je mogoče oče od Saše Lendero?


    Quote
    Gost: karmen
     januar 23 2009 13:57   


    S čim se pa gospod Lendero ukvarja?


    Quote
    Gost: kova
     januar 23 2009 15:59   


    Draga Ma-Ja

    Tvoje telo je sam sebi najboljši zdravilec. Poišči sama, kateri miselni konstrukti te blokirajo in ko odpraviš le-te, se telo samo hitro spravi v red. Najboljši zdravilec si sama sebi.
    Če še ne zmoreš te odgovornosti prevzet sama nase, si lahko pomagaš s knjigo Telo je tvoje, katero je sestavila Louise Hay in pogledaš možne razloge za nastalo bolezen. Ko raziščeš možen razlog, zelo pogosto bolezen izgine. Louise sicer zagovarja afirmacije, katere so po mojih izkušnjah na nivoju protibolečinskih tablet. Kadar raziščeš možni razlog za nastanek bolezni in kaj ukreneš s tem v zvezi, ni potrebno, da uporabiš afirmacije.
    Ma-Ja... ne verjemi... sama preveri. Nič te ne stane.

    Če tudi tako ne bo šlo, je edini zdravilec h kateremu pošiljam ljudi v Sloveniji Zdenko Dumančić in ne k njegovim učencem (čeprav so morda tudi oni dobri - ne vem, po občutku je bil vedno on na prvem mestu)

    Ma-Ja ... zaupaj sebi in svojemu telesu!

    Barbara Kova


    Quote
    Gost: Mojca Klara
     januar 23 2009 20:10   


    Hola Hola,

    tako je, to je oče od Saše Lendero. Zelo je profesionalen, za mene osebno odličen zdravilec in kar je najpomembnejše je človek z velikim Č, iskren in pove vse tako kot je. Kot oseba je zelo dostopen, vendar pa je težko dobiti njegov gsm...

    Bil pa je eden izmed prvih učencev Domančiča.

    Srečno...

    prijazen pozdrav,
    Mojca


    Quote
    Gost: Taisha
     december 15 2009 09:51   


    Spoštovana dama!

    Nismo vsi za vse, kar pomeni, da določenim ljudem paše samo določen zdravilec, kar pomeni če je tebi pomagal ni nujno da bo meni in obratno. Zato mislim, da je nesmiselno spraševati če je komu pomagal in komu ni. Pojdi in se prepričaj!



    Lp


    Taisha


    Verjeti ni dovolj, treba je vedeti!


    Quote
    Gost: Taisha
     december 15 2009 09:56   


    Quote by: Mojca Klara

    Poskusi dobit Frenka Lendera oz. njegov gsm. On je dober, iskren in profesionalen, pa še ne računa nič (kolikor pač, daš sam po feelingu).

    Prijazen pozdrav,
    Mojca




    "Pa še računa nič..." v isti sapi pa "kolikor pač daš, po feelingu"....
    Jaz bi se na tvojem mestu vprašala, kaj mi vzame v zameno?!
    A ti pek da kruha zastonj? Ne, ker plačaš njegovo delo in mu potem nisi nič dolžna, tako pa te bo spremljal občutek, da mu moraš nekaj dati in ker ni določeno lahko daješ, daješ, daješ...do kod pa?!

    Profesionalci računajo svoj čas in ne svoje delo!

    Lp

    Taisha

    Verjeti ni dovolj, treba je vedeti!


    Quote
    Gost: Zoran
     januar 18 2010 23:57   


    Tukaj se popolnoma strinjam s Taisho, da tisti,(zdravilec?) ki nima postavljene svoje cene ti lahko več škoduje kot pa tisti, ki jo ima.
    Zato, ker če ne daš dovolj je (zdravilec?) nezadovoljen in s tem stranki jemlje energijo, jo podzavestno obsoja in posledično se zmanjša možnost rešitve težav.
    Sam sem to preizkusil pred petimi leti, ko sem začel delati,sem rabil mesec dni da sem postavil ceno.
    To, da nimaš svoje cene je vzrok: nezaupanje v sebe in svoje sposobnosti.
    Vedno je potrebno odkriti vzrok, zakaj je do težav prišlo in ni dovolj samo odvajati energijo in odpirati energijske centre. Brez, da se poišče vzrok za nastale težave trajne ozdravitve ni.
    Zdravilec, bioenergetik ali kdo drug se mora zavedati, da je stranki samo v pomoč in da ni od njega odvisno kako se bo stanje pri stranki spremenilo, ampak, da pomaga in pokaže stranki, kako da se poveže z svojo individualnostjo in da lahko naprej sama išče rešitve.
    Priporočam vam preden se odločite za katerega koli (zdravilca?), da občutite pri sebi prvi občutek-npr: vprašamo se: ta mi lahko pomaga? in če je občutek prijeten je ta pravi za tisto kaj rabimo.
    lp.Zoran Zavor


    Quote
    Nan
     januar 19 2010 09:49   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    a da bo namesto manjkajočih 20 eurov zdravilec vzeo košček energije,,,,zares, papir in forum vse preneseta.
    Desetletje nazaj sem obiskala zelo znanega (in kvalitetnega) zdravilca v Ljubljani. Po principu prostovoljnega prispevka, sem po tretmanu dala toliko kolikor sem želela. Nisem bila edina tisti dan in ni se na licu mesta preverjala moja plačilna sposobnost.


    Profil
    Quote
    mivulan
     januar 19 2010 18:02   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/19/09
    Posts: 1

    Pozdrav vsem, povem vam edino RESNICO, posebej tebi, saj se gre zate. Vsi zdravilci imajo stik z svojo in univerzum ljubeznijo, so harmonski z vsem, eni bolj drugi manj, je samo vprašanje njihove trenutne čistosti in kako to čistost dnevno vzdržujejo, dovolj je ena sama misel na laž in že manjša njihove sposobnosti. Koliko boš od njih prejela TI DOLOČAŠ, tvoje trenutno duhovno stanje, ki je v stiku z drugim duhovnim stanjem, v tem primeru - zdravilcem, a ta izraz ne odgovarja RESNICI, so samo "PRENOSNIKI" ali "KATALIZATORJI" vse LJUBEZNI, ki je okoli nas, ne umetno ustvarjeni ljubezni, in ne mislim na dobrine, ampak mislim na naravo, ljudi,.... in vsa živa bitja.
    Kateri je najboljši? smešno vprašanje, a te razumem, .....najboljša si TI, četudi sedaj bolana, srčno upam da ti uspe in RESNICA je, da ti bo uspelo , in res....... bolezni priigramo s svojimi čuti, a ne bi o boleznih, povem raje o zdravju, saj ga pridelamo skozi čas s svojim ravnovesjem, ljubeznijo in razumevanjem stvarstva, z našo duhovno izobrazbo.
    Kje si ko sonce vzide? Nič zato, poznam največjega med največjimi, zelo blizu, v Zagrebu, ime mu je Braco, je moj prijatelj, pred tem Ivica. Pojdi tja ne enkrat, večkrat, in......naj te ljubezen in srce nosi.
    Mivulan


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 5,34 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:38

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 6,00 seconds