Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
      Ispovjest jednog vanzemaljskog biča- II. del
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    osh-kosh
     januar 15 2012 12:36  (Prebrano 2235 krat)  
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 06/22/05
    Posts: 135

    Dobil sem drugi del in ga tu objavljam.Glede na zaključek menim da obstaja še tretji del in ko ga dobim , ga bom tudi prilepil.Do takrat uživajte v branju!

    Ispovest jednog vanzemaljskog bića
    INUAKI, REPTIL KOJI ŽIVI U MENI – 2. deo
    Originalni naslov: Inuaki, reptilianul din mine
    Potresna ispovest o prošlosti, sadašnjosti i budućnosti Zemlje
    Aryana Havah
    Prevod Seleši Laslo maš. Ing.
    1
    Skini masku, jer si sam sa sobom,
    zatvori oči, nemoj gledati, zaboravi sve što su te drugi učili,
    svuci svoj ego, uroni u more unutar sebe.
    Nem i gluv stojiš tamo, i čvrsto veruj u to što osećaš,
    otvori svoju dušu, da bi se cvet Istine otvorio u tvom srcu.
    Samo tako možeš postati Ljudsko Biće.
    Nepotrebno je da ponovo govorim o Davidu, njegova čistota Duše i tačnost njegovih poruka
    je učinila da je postao poznat i da su ga zavoleli. Potvrda tome je bezbroj pristiglih pisama u
    uredništvo. Interesantno je, da svi koji su u vezi sa knjigom, pozitivno su se izrazili o njoj.
    Nasuprot tome što sam u početku verovala, da je knjiga protivrečna, da se bavi nerazumnom
    temom, iznenadilo me je, da su sve povratne informacije pokazale da je potrebna nova
    informacija, koja je stavljena iznad sada postojećih. Ova činjenica me je prinudila da
    postavim pitanje, da stanovnici naše države nisu počeli da se bude?
    Možda je Nebesko nekim čudom podiglo debeli veo osećaja usamljenosti i nekako na samo
    Njemu poznat način, probudio nas da nađemo svest i duševno kao i naš ljudski integritet.
    Razgovor koji se odvijao sa ovim svetlosnim bićem pri nekoliko susreta sa njim, podelila sam
    u tri dela, da bih informacije povezala u određena poglavlja.
    David poručuje sledeće i to vam predajem isto tako, kako sam od njega dobila:
    "Mi ljudi naučeni smo, da istinu tražimo u ustima onih koji su oko nas, da Boga tražimo na
    Nebu, da smatramo sebe ljudima koji greše, pogrešno postupamo i zatim molimo za oproštaj, da
    stavljamo maske da bi se drugima svideli. Ovim učenjima je sada kraj. Jer Istina je u nama, isto
    kao i Bog; ljudska smo bića, ali stupili smo na put usavršavanja.
    Moramo postati dobri, da bi se dobro okrenulo ka nama, moramo postati sopstveni, da
    postanemo to što smo bili. Nikoga više ne treba slušati slepo, ni mene, niti druge. Reči moraju
    proći kroz naš um i dušu, jer u srcu se nalazi Sveto Mesto Istine. To mesto je umu nedostupno i
    nijedan um ne može tu da prodre. Zato vam kažem, da me slušate dušom, razmišljajte srcem i
    živite u Bogu."
    A: Pozdravljam te Davide.
    D: Znao sam da ćeš me potražiti. Usnuo sam to i upitao sam Aghtona da li je to istina, i on je
    rekao da, da imamo nešto važno da se dogovorimo.
    A: Istina je to, da sam od izdavača dobila obeveštenje, da su mu se javili mnogi čitalaoci i to je
    dovelo do ideje. Čak šta više, preko jednog svog prijatelja koji raspolaže posebnim sposobnostima,
    prekontrolisala sam potrebu ponovnog povezivanja sa tobom i to se potvrdilo. Tako da to nije
    moja zasluga. Ja sam se oprostila sa tobom mišlju da ćemo se tek posle 2012-te sresti.
    2
    D: Da, ali sve je u pokretu, u promeni, sve se širi, sve može da se menja i prilagođava. Mislio
    sam da si razumela tu pojavu! Ako bi me sada upitala, tada bih ti rekao da je ovo naš
    poslednji susret, ali ko to tačno zna ...
    A: Trebala sam mnogo što šta da razumem ali ... ljudske stvari. Samo toliko mogu da kažem, da
    je prva knjiga bila uspešna. U tom smislu, mnogi su je pročitali. To kažem u pozitivnom smislu,
    ali sam se iznenadila da su razumeli i shvatili njen pravi smisao.
    D: Naravno. Jer su to istiniti i stvarni podaci, koji su u stanju da prodru kroz logiku i
    racionalno razmišljanje i da stignu do duše. Ljudsku dušu ne možeš prevariti rečima i
    zamajavati je. Ona poznaje istinu. Ako bi uspeli da slušamo samo dušu, tada bi sva naša dela
    obavili u skladu sa Kodexom jedinstvenog Zakona i u saglasnosti sa Matrixom. To bi značilo,
    da bi se na Zemlji stvorio Raj.
    A: Misliš na bibilijski raj?
    D: Neka vrsta Biblijskog. Raj će biti tada kada ljudsko biće postane Bog i postaje božanski
    ljudsko biće. Kada sve obavljamo prema Nebeskim Mislima, kada podatke, koje
    materijalizujemo, direktno uzimamo iz Matrixa. Kada svi postupamo jednoglasno, tada i Raj
    postaje dostupan Zemlji.
    A: I doći će to vreme?
    D: Mnogo ranije nego što misliš. Uprkos tome što neki deluju u tom cilju da se ništa ne
    menja. Apropo vezano za Raj, u školi je pop govorio o izgnanstvu Adama i Eve iz Raja.
    Naravno, to je samo primer.
    A: Znači treba to razumeti u prenosnom smislu?
    D: Da. Zašto misliš da je na planeti od svih životinja odabrana jedna zmija, odnosno jedan
    gmizavac, zašto ne jedan lav, slon ili lisica.
    A: Nisam mislila o tome!
    D: Vidim, da skoro niko nije o tome razmišljao! Baš jedan gmizavac da je prevario dušu?
    Preci su to opisali i predali su nam tako, kako su znali, da smo informisani, ali mi nismo
    razumeli poruku.
    A: Koristio si reč Bog. Pozivaš se na Boga, kao na upravitelja Univerzuma, a ne na Boga
    Stvoritelja.
    D: Da, to sam hteo da kažem.
    A: Mi treba da postanemo Bogovi, a ne Tvorci?
    D: Bilo bi dobro ako bi postali Tvorci, ali to nije moguće. Tvorac je vrhovni Bog. Poreklo,
    Beskraj. Mi ne možemo da budemo još takvi kao On. Mi moramo prvo da postanemo
    Bogovi. To je prvi korak.
    A: Na kog Boga misliš?
    3
    D: Na upravljača našeg Univerzuma.
    A: A Inuaki imaju svoga Boga Tvorca?
    D: Oni se manifestuju kao Bogovi, ali već ih ima mnogo koji su počeli da raspolažu
    sposobnostima Tvorca. Ali to je tema jednog drugog razgovora.
    A: Znači ne možemo da preskačemo stepenice?
    D: Ne. Kako bi znala da komponuješ muziku, ako ne poznaješ instrumente.
    A: Baš neki dan sam o tome razgovarala sa prijateljem, da možeš bilo šta da učiniš ako jedan
    entitet uđe u tebe, koji raspolaže određenim sposobnostima.
    D: Gde je tu tvoj trud? Tvoja zasluga? Razmisli, entitet koji ti predaje ove poklone je nekada
    bio čovek i na nekom polju je usavršio sebe, dakle radio je. Možda je mnogo patio, ismevali
    su ga, možda nije imao porodicu koja bi mu pomogla da ovlada ovim sposobnostima. Mnogo
    je trebalo da uradi.
    A: Postoje entiteti, koji imaju takve sposobnosti, ali nisu bili ljudska bića?
    D: Ne, dostupni su samo oni koji su bili povezani sa frekvencijama Zemlje, odnosno
    raspolažu zemaljskim karakteristikama. Zato da bi to uneli u Matrix, prvo su morali usvojiti
    učenjem. Ako i dođe jedan viši entitet i "pozajmi" ti, samo privremeno možeš da
    koristiš i ne možeš sa sobom da poneseš u Matrix, jer nije rezultat tvoga truda.
    A: Ali postoje takvi ljudi, koji su analfabete, a raspolažu određenim sposobnostima, ljudi koji
    leče, govore strane jezike ...
    D: Ovim sposobnostima raspolažu ljudi, jer su u nekom od života usvojili ovo znanje i
    privremeno se aktiviraju ili u interesu ostvarenja svoga poslanstva pomažu ih određena viša
    bića. U ovim slučajevima kada odlaze, ne mogu sa sobom poneti u segment Matrixa, jer to
    nije njihovo, već im je darovano.
    A: Predpostavimo, da je neko bio hirurg u neposrednom prethodnom životu i sada ponovo želi da
    bude hirurg. Zar ne može da osvesti svoja ranija iskustva?
    D: Ne. Mora da prodje kroz proces učenja. Ako je jedan razvijeni entitet, tada može imati
    ovakve ili onakve sposobnosti. Ako nije, tada isto toliko mora da preradi, kao i svaki drugi,
    kao da se prvi put sreće sa tim. Postoji jedna mala razlika. Ako su već nekada bili hirurzi i
    ako su svoj posao savršeno obavljali u predhodnim životima, oni su mnogo privrženiji svom
    poslu. To je kao da su u milosti. Instiktivno osete probleme svojih bolesnika i znaju kako da
    postupe. Međutim tvoj primer nije dobar, jer kada bi ljudi razumeli, da su bolesti samo
    upozorenja, tada ne bi imali potrebe za hirurzima.
    A: Ali ako imaju potrebe, da li dobijaju pomoć?
    D: Da, ako za to zamoliš i veruješ u to da ćeš dobiti.
    A: Dakle ako bi sutra želela nekoga da operišemo i preuzmem energiju nekog hirurga, tada mogu
    4
    to da uradim?
    D: Teoretski da. Ali sada dolazi ispravna procena. Ako si želela da budeš lekar, tada si to
    trebala da učiš. Trebala si da stekneš iskustvo. Trebala si da se trudiš, da žrtvuješ energiju
    u to. Ti nisi učinila ništa od toga. Čekala si i čitala psihološke knjige, šetala si, gledala TV,
    bila si na odmoru i iznenada ti je došla ideja, da želiš da budeš hirurg. Zašto je rođena ta
    želja? Treba to razmotriti. Ako je došla iz zavisti, ljubomore, ili umišljenosti, lenjosti ili iz bilo
    koje negativne frekvencije, tada ti ni jedan entitet neće pomoći.
    A: Predpostavimo, da smo na jednom pustom ostrvu i jednom čoveku bih želela da pomognem.
    D: Da, tada da. U tom slučaju Matrix će pomisliti, da toj ličnosti treba pomoći i dobićeš
    pomoć.
    A: Ako bih želela da postanem hirurg samo zbog ljubavi prema ljudima i da nemam vremena za
    to i tada bih dobila pomoć?
    D: Ako nemaš vremena za to, to znači da to nije tvoja misija. Ostavi to za one koji su
    pošli po toj stazi. Prihvati da svaki entitet raspolaže određenim osobinama, Ne moraš
    odjednom praktikovati sve zanate na zemlji. U budućnosti će biti jasno definisan svačiji
    zadatak. To će potrajati još jedno vreme, dok svi postanemo Bogovi. Samo tada ćemo biti
    sposobni da bilo šta i bilo kada učinimo.
    Ti misliš da meni ne bi bilo lakše, da sam pitao sve Aghtona, da napiše umesto mene? To bi
    značilo, da samo tada mogu da pišem, kada je on prisutan. Zato sam ostao kod učenja. Ja isto
    imam potrebe za vežbom. Naučio sam kako da upravljam svojom rukom, kako da koristim
    oči, i funkciju glave. Potrebno je učenje. Zemlja, kao i sve ostale planete su škole. Zato
    odlazimo specijalno na različite planete, da učimo i razvijamo se. Ništa nije
    bezrazložno. Ako ne bi imali šta da učimo, tada ne bi trebali više da se reinkarniramo.
    A: Čime ćeš se baviti u budućnosti?
    D: Ja bih voleo da se bavim proizvodnjom biljaka. Voleo bih da ljude na zemlji naučim kako
    se gaje biljke na Inuaki. Tako ćemo se valjda brže osloboditi od toga da jedemo našu braću.
    A: Odnosno?
    D: Životinje. Zar ne vidiš koliko je štetno korišćenje mesa?
    A: Zbog uskladištenih vibracija?
    D: Da. Razmisli, kod transplantacija, ljudi osećaju neka osećanja a i prihvataju neka, kod
    mesa se dešava isto. Sadrži genetsku frekvenciju životinje, doživljaje. Jesi li pomislila koliko
    se pati jedna zatvorena ptica u kavezu i koliko je namučena. Kakve doživljaje ima u trenutku
    smrti? Ako bi oni koji kolju, barem zamolili za oproštaj, razgovarali sa njima, zahvalili
    se, sve bi bilo drugačije. Bilo bi isto loše, ali ne toliko. Ja trenutno živim van grada i imao
    sam sreće da budem na svinjokolju kod moje bake. Nisam prisustvovao samom klanju, ali
    slušao sam razgovore pre klanja. Vaszi, tako se zvala svinja, je bio moj drug. Svaki dan sam
    razgovarao sa njim. Svaki dan sam mu donosio višak užine iz škole.
    5
    Krao sam jabuke iz podruma. Pokušao sam porodici da kažem, da im objasnim, ali su me
    ismevali. Tako sam otišao do nje i pokušao da je ohrabrim i zatražim oproštaj. To je bila
    jedna od retkih prilika, kada sam plakao i rekao sam da hoću, da bih voleo da se vratim na
    Inuaki, želeo sam da umrem, da se vratim na Inuaki. Molio sam Matrix da mi pomogne.
    Aghton je bio taj koji mi je objasnio, da ljude treba ubediti činjenicama i delima. Oni znaju
    samo to što su njihovi preci ostavili i zato čine te stvari. On mi je obećao i to, da će Vaszi u
    jednom višem obliku da se reinkarnira i neće imati više iskustava ove vrste. To me je smirilo,
    ali jedan drugi problem se tada javio, kada su me naterali da jedem njeno meso.
    Aghton mi je ponovo pomogao, pomogao mi je da dobijem zapaljenje katara i skoro sam
    umro. Stigao sam do bolnice i jedan neobičan lekar me je lečio, koji je raspolagao sličnim
    osobinama kao ti. Mnogo smo razgovarali. Prepoznao me je i upitao da nije možda sada
    napisana knjiga o tebi. Rekao je mojim roditeljima, da od sada moram da budem na strogoj
    dijeti. Celoga života ću morati da budem na dijeti. Da povremeno odem na kontrolu kod
    njega. To je bila jedna dobra stvar jer je rekao roditeljima da će me nekoliko dana uputiti na
    ispitivanje u bolnicu. Jesi li znala da je i ovo, vezano za meso, povezano sa Anunakima?
    A: Da, rekao si da jedu samo meso.
    D: Šta bi ti osećala, ako bi došao jedan Anunaki, koji je mnogo jači od tebe i uzeo ti dete, da
    ga zakolje za Božić?
    A: To nije isto. Životinje zato postoje, da bi mogle da se žrtvuju.
    D: Preko koga? Ko ti je to rekao?
    A: To je jedno iskonsko pravilo koje se održava u životu. Jako je staro.
    D: Otprilike oko 6.500 godina, kada su Anunaki pomislili da stvore neke ezoterične i
    religijske pokrete, da lakše manipulišu vama.
    A: Dobro, ali i ti si jeo meso kada si stanovao u Bukureštu.
    D: Da, jer sam tada bio mali i nisam poznavao doživljaje životinja. Znao sam da je meso
    štetno, ali da bi tačno razumeo, morao sam da naučim lekciju. Jako je bilo neprijatno. I sada
    imam želju da zaplačem. Ne bih voleo još takvih lekcija! Imao sam sreće sa tim lekarom, o
    kome sam govorio, drugačije ne bih znao šta da radim. Jedan neobičan čovek. U poslednjoj
    inkarnaciji isto je bio lekar u jednoj drugoj državi, tamo su mnogo što šta otkrili. Ne mogu ti
    reći koliko je bio srećan što me je upoznao. Skoro je plakao.
    A: Mnogi ljudi bi voleli da te upoznaju.
    D: Upoznaće me kada dođe vreme za to. Zasad se treba boriti sa nasleđem koje je predhodni
    David ostavio, kada bude došlo vreme, tada ću znati da govorim sa svima. Inače ko bi voleo
    da me upozna, može to da učini i ovako.
    A: Postoji jedan gospodin sa inicijalima I.B., koji ti je jako privržen, i koji bi voleo da te upozna.
    D: Kaži tom čoveku, da ne treba da se upoznajemo, jer mi se već poznajemo. Vrlo često smo
    6
    već razgovarali, pitao me je razne stvari i ja sam mu odgovorio.
    A: Ti svima odgovaraš ko te pita?
    D: Ne. U poslednje vreme mnogo pitanja i likova se pojavilo u mojoj glavi. Nisam mogao
    svima istovremeno da odgovorim i zato sam zamolio Aghtona, da to uradi umesto mene, jer
    sam često zauzet, radim na domaćem zadatku, ali sa gospodinom B sam razgovarao nekoliko
    puta, posebno, jer se dobro poznajemo. Već dugo vremena.
    A: Iz drugih života?
    D: Da. Ali ovi podaci su namenjeni samo njemu i kada bude vreme to će se i desiti, tada će
    saznati.
    A: Znaš, on se bavi buđenjem svesti Daka. Ne znam da li si čuo o Dačima.
    D: Ne baš, ali Aghton mi je pokazao neke slike.
    A: Oni su nam preci, Rumuniju su izvorno zvali Dačija.
    D: Ostavi da saznam više informacija, da mogu na ovo da ti odgovorim.
    A: Da se vratimo na naš susret. Kažeš da treba da postanemo vegetarijanci?
    D: Da, postaćemo vegetarijanci.
    A: Ali ima jako mnogo ljudi koji se ne mogu odreći hleba!
    D: Ubrzo ćemo se odreći hleba. To je uprogramirano. To je jedno novo stanje svesti, gde
    treba da stignemo. Kada dođe vreme, svi ćemo to učiniti.
    A: Oni koji to ne mogu da učine?
    D: Svako ko ostane, znaće da to učini, ali svako u svoje vreme. Ništa se ne sme raditi
    prisilom. Učiniće tada kada budu imali potrebu za tim i kada osete podstrek za to.
    A: Ješćemo sirov zeleniš?
    D: Kako ko bude želeo. Sirovo ili pripremljeno, nije bitno. Suština je šta hrana poručuje, a ne
    kako je trošimo. Ali, ima još vremena dotle!
    A: Ipak, meso predstavlja velike količine kalorija. Hranljivo je. Ljudi će morati da troše mnogo
    više zeleniša, da bi nadomestili razliku. To opet znači da ćemo morati da imamo više plantaža i
    ja ne vidim kako je to moguće?
    D: Zemlja raspolaže sa dovoljno plodnog tla. Razmisli malo, da ako umesto pašnjaka gajimo
    biljke i voće. Inače, uskoro će ljudi sve manje i manje jesti.
    A: I to je dobro?
    D: Da, jer će ostalo dobijati direktno iz energije.
    A: Odakle dolazi ova energetska hrana?
    7
    D: Direktno iz Matrixa. Ne da će dolaziti, već sada stalno dolazi. Mi ne želimo da je trošimo i
    zato jedemo toliko hrane.
    A: Jer ne znamo ništa o tome!
    D: Jesmo li se interesovali?
    A: Kako možemo ovu energetsku hranu da primimo?
    D: Kada budemo jako gladni, molićemo Matrix da nam da hranu u tom vidu. Možemo
    učiniti i to da se podsetimo, šta ćemo dobiti. Da li je bolje nego što je pečeni krompir ili bilo
    šta što volimo, jer je energija u prirodnom obliku i to je mnogo bolje.
    A: I Matrix će dati?
    D: Sve daje što poželimo. Nemoj da zaboraviš kada moliš, tada stvarno moraš i da se
    zahvališ, kao da si već dobila. Matrix se raduje tome da može da odgovori, isto kao i
    Bog.
    A: Zar tako važnu ulogu ima hrana koju jedemo?
    D: Bitno je šta unosimo u organizam, posebno u interesu budućih generacija. Telo mora da
    postane manje gusto i lakše. To će se prvenstveno ostvariti promenom ishrane. Treba da
    počnemo sa eliminisanjem mesa i jaja, zatim mlečnih proizvoda i na kraju ćemo se odreći i
    pripreme hrane. To su prvi koraci koje treba da učinimo.
    A: Ima i drugih koraka?
    D: Zatim sledi prelazak na tečnu hranu i zatim odricanje od hrane u potpunosti.
    A: I to ću doživeti?
    D: Naravno! Mnogo je bliže nego što misliš.
    A: Kada misliš na tečnu hranu, tada misliš na vodu?
    D: Da, ali mislim i na sokove od povrća i voća. Dosta dugo vremena trošićemo samo tečnu
    hranu. Voda je veoma bitan element. Ako znamo kako to da činimo, vredno je, može
    nam podići frekvenciju. Anunaki znaju za to i zato je voda najviše izložena hemijskim
    tretmanima.
    A: A ona deca, koja su pristalice brze hrane, šta se dešava sa njima? Oni se neće razvijati dalje?
    D: Da, oni su najviše izloženi raznim hemikalijama i oni imaju najteži zadatak, jer njima je
    unet genetski, od strane roditelja, ovaj način ishrane i zavisnost od navika.
    A: Kako?
    D: Roditelji su bili podvrgnuti određenim programima i to su prosledili svojim
    naslednicima. Ako bi ostavili stvari i nadalje tako, tada bi sledeće generacije pale 100% pod
    uticaj načina ishrane.
    8
    A Da, razumem, tako da će se stvari promeniti?
    D: Već na kraju 2010 videćete da će deca sama promeniti svoju dijetu.
    A: Desiće se čudo?
    D: Oni to čine uz pomoć Matrixa! Dobićemo jedan novi vid energije i to će nas podstaći, da
    stvari vidimo drugačije. Promene će doći iznutra, ali kod svakoga tada, kada dodje vreme.
    Znaj da je ovo jedan veoma težak period. Oni koji vode, učestali su napade i primoravaju nas
    na to, da se probudimo i da delujemo, naročito tamo gde znamo da ne valja.
    A: Odnosno?
    D: Nasuprot tome, iako ne jedeš meso, možeš da se probudiš sa tim, da želiš meso.
    A: Šta ja tu mogu da uradim?
    D: Postavi sebi pitanje odakle dolazi ova želja za hranom, odnosno da li je prirodna ili
    podstrekavana. Upitaj Matrix, da li možeš da jedeš kobasicu, da li ima dobar uticaj na
    tebe i da li odgovara tvojoj volji u MATRIXU.
    A: Svako mora da promeni svoje navike u ishrani?
    D: Samo ako želimo. Kao što sam rekao da je to nešto što dolazi iznutra.
    A: Htela bih da rasčistimo jednu stvar. Dobila sam neke odgovore na to. U prvoj knjizi si
    rekao,da se mi molimo onom Bogu koga smo nasledili. Stvoritelj je najviši, beskrajni Bog?
    D: Da.
    A: I ne bi trebalo direktno da se povežemo sa Izvorom?
    D: Treba da mislimo na to, da ako želimo da se povežemo sa vrhovnim Bogom, da se
    povezivanje isto dešava preko Boga. Vidiš tu su nas zaveli Anunaki. Oni su uveli misao o
    jedinom Upravitelju, koga su nazvali Beskrajnim, specijalno zbog toga da to ne možeš da
    prevazidješ. Oni su rekli da je maximalno dostupan i da osim njega ništa ne postoji. Zato,
    kada se ljudi mole, mole se jedinom Bogu, koji je stvorio Nebo i Zemlju.
    A; Ne razumem!
    D: Šta vidiš kada gledaš nadole?
    A: Zemlju.
    D: Kada gledaš gore?
    A: Nebo.
    D: I Kome se moliš? Upravitelju Neba i Zemlje! Sam sebe ograničavaš. Jedini, Vrhovni
    Bog, kome bi trebalo da se moliš je Vrhovni i Stvoritelj Beskrajnog Univerzalnog
    Svepostojećeg, što je postojalo, postoji i postojaće. Samo sa razumevanjem ovoga
    možemo da se razvijamo.
    9
    A: Ali kada se molim, tada oslovljavam Boga, samo toliko kažem.
    D: Da, jer su ti u školi to rekli, da je on stvoritelj Neba i Zemlje i u tvom umu je to ostalo.
    A: U moje vreme to nisu raspravljali u školi, ali kao misao postoji iz mog detinjstva. U stvari u
    pravu si. Ako me neko upita ko je Bog, odgovorila bih, da je Stvoritelj Neba i Zemlje. Ne znam
    odakle je poreklom ovaj izraz, ali činjenica je da je tako.
    D: Da, to je to što su usadili u tvoju glavu. Jedan program iz prošlosti, jednu prevaru.
    A: Znači treba da se moliš Univerzalnom Bogu - Stvoritelju, a ne Bogu? Kako da to definišem?
    D: Nije reč o definiciji, već o verovanju. Moraš razumeti, da iznad ovog Boga postoji
    jedan mnogo moćniji, tako nešto moćno da su svi Univerzumi i Bogovi njegov sastavni
    deo. U tom trenutku kada razumeš, tvoj um prodire dalje kroz Upravnika našeg Univerzuma
    (vasione. prim prev.)
    A: I zaobiđe ga?
    D: Nikako! Prođe kroz Njega, i odatle dalje do Vrhovnog.
    A: Dakle treba da se molim, moja molitva stiže do Boga, Upravnika zemlje i odatle do Vrhovnog
    Boga?
    D: Nekako tako. Ali ne stiže do Upravnika. To si rekla kao da je reč o Bogu Univerzuma kao
    o nekom poštaru, koji prosleđuje molitve. To je jedno stanje frekvencije. U molitvi se
    povežeš sa Upravnikom našeg Univerzuma i sa njim zajedno ideš dalje ka Izvoru. To ti
    sama nisi u stanju da uradiš. U stvari možeš da se povežeš sa Matrixom, jer imaš te
    sposobnosti, ne znam zašto se čudiš?
    A: Jer sam ja pragmatična i očigledno imam potrebe za materijalnim dokazima.
    D: Ali njegova energija u ovom trenutku ne može da postane materija. Osećaš je kao energiju
    ili ne.
    A: Nisam na to mislila! Ako govorimo o jednom entitetu, moja očekivanja su, da mogu da ga vide
    i drugi!
    D: Ali ako on želi da ga samo ti vidiš? Ako imaš jedan dobro definisani zadatak?
    A: Nisam mislila. Ali to deluje povratno, jer misao može sve, a može i da se našali samnom.
    D: Mislio sam da si najzad razumela, šta je tvoj zadatak, ali sam možda pogrešio. Kako si
    mislila, dokle će ovo trajati? Nema više mnogo vremena da se usaglasiš i da odlažeš
    stvari.
    A: Apropo vreme. Većina ljudi misli da se vreme skratilo, ja takođe. Nekada imam osećaj, da ću
    zakasniti, ali ne znam gde!
    D: Kasniš na susret sam sa sobom. Ostali isto tako. Vreme je, kada svi moramo da
    učinimo izbor.
    10
    A: Šta treba da biramo? Neko je istu tu stvar rekao meni.
    D: Put moramo da odaberemo.
    A: Kako?
    D: Svako neka postavi pitanje, da li bi želeo da promeni Zemlju. Ako želi, tada prvo mora
    sam sebe da promeni. Ovo može da učini svesnim priključenjem na energiju koja je poslata
    prema nama. Flux će pomoći da se energetski podesi i upotpuni fizički organizam i tada
    počinje energetski da oseća pulsiranje Univerzuma. To je prvi korak. Kada dođe vreme, sa
    drugima će zajedno slati impulse Zemlji i tada će porasti frekvencija Zemlje.
    A: Kako izgleda ovaj puls?
    D: Trenutno ljudi imaju jedan specijalan energetski krug. Kao jedan tok, koji ulazi preko
    temena i preko tabana izlazi, isto kao i kod zemlje. Ona ima takav stalan tok energije, koji
    ulazi na Severnom Polu a izlazi na Južnom Polu. Sve se menja, Zemlja, ljudi, i sve što
    postoji na planeti počinje da pulsira.
    A: Kako?
    D: Kao jedno srce! U početku. Na kraju ćemo biti sposobni svesno i trajno da aktiviramo
    Mer-ka-ba polje. Tada ćemo stvarno početi da osećamo šta znači biti ljudsko biće. Mer-ka-ba
    je jedno aktivirano energetsko polje oko tela ljudskog bića, preko čiste ljubavi Univerzuma i
    postaće aktivan, obezbeđujući savršenu odbranu.
    A: Interesantna je pomisao sa srcem. I kod bebe prvo se formira srce. Buduće dete je jedno srce.
    D: Sve ima svog smisla, jer tako je stvoreno!
    A: Kako možemo pristupiti toj energiji?
    D: Kaži, kako bi volela da dobiješ, kako da je osetiš. Zamoli i daće ti se. Ali u trenutku
    molbe moraš biti uverena u to da si već dobila.
    A: Kako?
    D: Recimo, da bi volela da se promeniš. Htela bi da budeš bolja. Zamoli da se promeniš, ali
    molba je više zahvalnost za već obavljenu promenu. Treba da kažeš, da si od tog trenutka
    postala bolja. Treba da osetiš, da si već usvojila tu naklonost.
    A: Ako bi volela nešto drugo, recimo novac?
    D: Ne razumem zašto svako hoće novac! Bilo bi mnogo ispravnije ako bi zatražila
    razumevanje, dobrotu, ljubav ... kada bi to želeli.
    A: Jednostavno iz tog razloga, jer novac obezbeđuje mir i dobrobit!
    D: Nije istina. Novac može da stvori problem, bes i bolest.
    A: Da, ali nije obavezno! Nedostatak novca trenutno melje postojeće društvo. Zar ne vidiš da
    ljudi nemaju novca da plate račune, svoju hranu ...
    11
    D: Ako vole novac, onda moraju da ga zatraže od Matrixa. Jer u Matrixu postoji sve što
    je neophodno.
    A: Ali konkretno, kako treba to da definišemo?
    D: Prvo moramo da razumemo šta je razlog nedostatku novca? Pogledajmo da li smo učinili
    nešto nekada,da li smo povredili nekoga, uzeli nekome novac, jesmo li rekli nešto, kao da
    novac znači zlo, ili nešto slično tome. Ako konstatujemo da je od ovoga nešto učinjeno,
    moramo da usmerimo pažnju na to, zamolimo Matrix da nam oprosti kao i odgovarajuće
    biće kome smo naneli zlo, čak i ako smo to biće mi sami.
    A: Kako?
    D: Zahvali se Matrixu za mnogo novca, koji je tvoj!
    A: Iako u novčaniku imam samo 10 leja?
    D: Moraš misliti na to da imaš 100.000 leja. Treba da se raduješ i da se zahvališ, da
    budeš svestan toga, da je u novčaniku prisutan taj novac! Možeš pomisliti i na to, kako
    ćeš potrošiti taj novac i kako ćeš pomoći drugima.
    A: I to pomaže?
    D: Iskusi. Samo tako možeš da se uveriš. Na primer, kada sam naučio da pišem, imao sam
    mnoge domaće zadatke. Učiteljica je po pet stranica zahtevala. Umesto da razmišljam, da li
    sam u stanju da napišem tih pet stranica, ja sam se zahvalio Matrixu u tom trenutku,
    pre nego što sam započeo, kao da je zadatak već gotov, kao da sam znao šta ću raditi i što
    sam mnogo naučio zahvaljujući tome, tako je i sa novcem, ili sa bilo čim. Međutim, bilo bi
    mnogo bolje da tražimo od Matrixa da postanemo ljudi. Mislim da bi to bilo korisnije. U
    novoj energiji od novca nećemo imati mnogo koristi!
    A: Kako se manifestuje nova energija?
    D: Bićemo drugačiji.
    A: To znači da se menjamo?
    D: Da, tačno to.
    A: Hoće to imati uticaja na svakodnevni posao?
    D: Ako ti veruješ u to, da će imati posledice, tada će tako i biti.
    A: Ne. Konkretno, ako čovek radi u firmi, čiji vlasnik pripada jednoj okultnoj organizaciji, i
    promeni mu se vibracija, hoće ga otpustiti?
    D: Da, hoće. Sasvim sigurno, ali kao što sam rekao, moramo odabrati put. Sada, ne sutra ili
    kasnije. Nema više vremena.
    A: Dobro, ali kada čovek ostane bez posla?
    D: Treba da zamoli Matrix za jedno novo radno mesto, gde će biti poštovan, poštovan
    12
    za to što radi i što oseća!
    A: I dobiće?
    D: Da, ako ispravno i iz srca to radi.
    A: Ljubopitljiva sam, gde će raditi ljudi sa novim vibracijama! Jel razumeš, ako se svi promene, a
    vođe ostanu iste takve, tada će biti nedostatka radnih mesta?
    D: Nema svaki poslodavac negativne vibracije. Postoje mnogi dobri ljudi. I ima još nešto;
    kada većina dobije novu frekvenciju, tada više neće biti potrebe za radnim mestima!
    A: Da, živećemo od zemljoradnje!
    D: I od toga i mnogih drugih ispravnih delatnosti koje su u saglasnosti sa Kodom Zakona.
    A: Volela bih da govorim o nedeljno večernjim meditacijama. Čini mi se kao da imamo smetnje.
    D: Svetlost nikome ne može da smeta. Ako neko tako oseća, tada je sam kriv.
    A: Ali i ja to osećam!
    D: I ti si tako počela da meditiraš, da si imala određene misaono-energetske-forme, umesto
    da si ih iskopčala. Ne možeš da se priključiš na više energetske forme, ako si napunjena
    negativnim energijama. To što si u stvari osećala, to je bila energija svetlosti, što te je držalo
    dalje, da ne bi napala nekoga.
    A: To je jedno od objašnjenja. Uopšteno, ja ne osećam napade. Mene niko ne napada. Možda sam
    nerazvijena?
    D: Tama ne može napasti svetlost, jer ako doneseš svetlost u tamu, tada ona nestaje i
    isto postaje svetlost. Tebe ni u kakvom obliku ne može napasti tama. Nije reč o
    nerazvijenosti, već o odbrani. Tvoje telo je obuhvaćeno jednim vatrenim poljem, koje te štiti.
    Tebe mogu da osete kao da napadaš, međutim tebe štiti tvoje polje i na neki način štiti i
    druge od tebe.
    A: Poznavala sam duhovno mnogo razvijenije ljude, koje su napadali. Kada govorim o
    napadima, tada govorim o stvarnim energetskim i duhovnim napadima.
    D: To su njihove greške. Ljudi moraju uvek da biraju između svetlosti i tame. Sami odlučuju
    na koju će stranu. Ako odaberu obe strane, tada se nađe jedno mesto koje je slično senci,
    odnosno nije ni na svetlosti niti u tami.
    A: To je loše?
    D: Nije loše, ali nije ni dobro. To je njegov izbor. Jedini problem je u tome, što dobija
    vibracije sa tri mesta. Odnosno nekada je u svetlosti, nekada u tami. Nema stabilno mesto.
    A: Ni tada ako je razvijena duša?
    D: Ni tada. Jer reč je o slobodnoj volji. On želi da bude tamo, niko ga ne prinuđuje.
    13
    A: To je razlog što oseća te jake šokove?
    D: Zapamti jednu stvar. Svetlost se ne može napasti, jer ona postaje vatra i gori. Svetlost
    se nikada ne može pretvoriti u tamu.
    A: To sam razumela, to mi je jasno.
    D: Tama međutim, može postati svetlost. Da jasnije definišem, nas su držali u tami. Svetlost
    je sada počela da bude jasnije prisutna, odnosno mi počinjemo da je primećujemo. Još malo
    vremena treba da prođe i osetićemo je iznutra u sebi. Neki već počinju to da primećuju.
    A: Kada govoriš o svetlosti misliš na Boga?
    D: Mislim na svetlost, ali plamen Boga i svetlost vode do Boga. Misliš ako je Bog svesno
    prisutan u tebi, da ćeš tada žudeti da se vratiš u tamu?
    A: Ali ipak oni ljudi, o kojima sam govorila, zašto osećaju napade drugih?
    D: Jer žele i svetlost ali i tamu. Njima je tako dobro. Zato oni prihvataju obe vibracije. Znaj
    da je jako teško tako živeti. Mnogo je jednostavnije ako si na jednoj strani. Nemaš suprotne
    vibracije, ne moraš da se boriš; shvataš, kroz kakav suprotan proces prolazi duša koja stupi u
    svetlost i zatim naglo u tamu?
    A: Ne možemo im pomoći?
    D: To je njihov izbor. Mi im možemo reći, ali da izađu iz tame to maraju sami da urade. I
    samo da znaš, da nedeljne večernje meditacije štite posebni entiteti. Njih ne može niko
    da prevari. Ako se neko oseća napadnuto, to znači, da ih ovi entiteti drže daleko. Prvo moraš
    da uradiš jednu kratku meditaciju da otpustiš negativne energije i posle toga se priključiš
    zajedničkoj meditaciji.
    A: Učiniću tako. Jesi li čuo da te mnogi ljudi vole i osećaju te.
    D: Osećaju energiju ali to nije moje. I meni je to dato. Pogrešan je onaj stav, da ljudi imaju
    takvu moć. Kako sam rekao na nedeljno večernjim meditacijama, mnogi svetlosni radnici
    učestvuju. Aghton je takođe prisutan i još trojica od Inuakija.
    A: Stvarno, jesi li o njima saznao još nešto?
    D: Sa trojicom veoma jasno komuniciram. Sa ostalima povremeno.
    A: Ko su ti svetlosni radnici?
    D: Razvijene duše iz gornjeg segmenta Matrixa. Svake nedelje dolaze specijalno da bi nam
    pomogli.
    A: Možemo da zamolimo da ih vidimo?
    D: Da, ali oni su energije, vibracije i glasovi. Nemaju takav oblik kao mi.
    A:Ali možemo da ih osetimo?
    D: Rado dolaze da bi nas prigrlili.
    14
    A: I šta treba da osetimo?
    D: Videćeš. Ne mogu ti rečima opisati. To je kao da si koraknula u more ljubavi.
    A: I ostali Inuaki su dobri?
    D: Da. Jedan od njih je napredniji od mene i učim mnogo od njega.
    A: U kom smislu je napredniji?
    D: On je već počeo da vibrira zajedno sa pulsom Univerzuma. Mnogo mu pomažu roditelji.
    Stići ćemo i mi dotle, ali imamo još malo posla!
    A: Jel to znači da je imao sreće?
    D: To je bio uspeh Matrixa, jer njegov zadatak pri dolasku na zemlju u potpunosti je
    ispoštovan.
    A: Da li i oni govore, poseduju informacije?
    D: Aghton je rekao da da, ali u veoma uzanom krugu i niko nije imao hrabrosti da napiše to
    što su čuli.
    A: Čak ni roditelji za koje si rekao da su jako napredni?
    D: Njih troje imaju drugi zadatak i oni to znaju. Oni moraju da rade zajedno i to će biti
    dovoljno. Nemaju potrebe za spoljnom pomoći.
    A: To da razumem tako da ti imaš potrebe za našom pomoći?
    D: Mi svi imamo potrebe jedni za drugim, podjednako. Meni je još malo problematično,
    jer se još zanimam odrađivanjem karme moga tela. Samo posle toga mogu biti potpuno sam.
    A: I ti još imaš mnogo toga?
    D: Još tačno toliko imam, koliko je potrebno. Ni mnogo ni malo.
    A: Volela bih nešto da te pitam? U poslednje vreme susrećem se sa svakojakim ljudima, jedni su
    veoma razvijeni, barem ja tako osećam, i rekli su da vide razne Univerzume u sebi. Šta možeš da
    kažeš o tome?
    D: Da vide Univerzume u sebi?
    A: Kažu da su osnivači delova Univerzuma.
    D: Samo tada možeš osnovati Univerzum, kada raspolažeš Božanskim potencijalom ili si
    postao i sam Bog, Stvoritelj. Međutim jako je teško stvoriti jedan Univerzum, jer posle treba i
    upravljati njime. Ne možeš stvoriti jedan Univerzum, pa da ga posle prepustiš sudbini. To bi
    bilo nepotrebno trošenje energije i to Matrix ne bi dozvolio. Međutim tu objašnjenje može
    biti sasvim drugačije. Otprilike pet meseci zemlju bombarduje jedna specijalna forma
    energije koja se dešava u interesu našeg razvoja. To znači da se sve više ljudi budi i počinje da
    primećuje razne stvari. A jesi li ti ikada postavila pitanje, od čega smo napravljeni. Šta nas
    čini različitim?
    15
    A: Da i mislim da su svih šestipo milijardi ljudi postavili ovo pitanje.
    D: I jesi li saznala odgovor?
    A: Ne. Odnosno prema Kabali sastojimo se iz elemenata i stvoreni smo iz Akaše odnosno od
    Svetoga Duha. Međutim ne znam šta nas čini različitim.
    D: Ništa.
    A: Kako to ništa?
    D: Ništa nas ne razlikuje. Svi smo Jedno. Mi svi i sve oko nas što postoji smo jedno,
    odnosno jedna celina. Ako bi sada Stvoritelj odlučio da se vratimo u Matrix, mislim na sve
    što postoji, Zemlja, Univerzum, planete sve bi postalo Matrix, a Matrix je jedno po svom
    obliku.
    A: Hoćeš reći da je homogen?
    D: Da. On je samo energija. Ako postoji jedna stolica, čovek i mali pas uđu i sjedine se, tada
    se sve pretvara u jednu energiju, dakle ne postoji nikakva razlika.
    A: I onda šta to omogućava da stolica bude stolica, a čovek bude čovek?
    D: Misao je kao osnova stvaranja. To je kao kada uzmeš jednu količinu plastelina i od toga
    prvo napraviš stolicu, zatim jedno kuče i na kraju jednog čoveka. Oni su svi od istog
    materijala, ali izgledaju drugačije. Zatim moraš da ih snabdeš energijom i tako im daješ
    život. Jako je jednostavno.
    A: Da, to je tvoje mišljenje.
    D: Pogledaj, ako se iseče jedno drvo možeš od toga da napraviš stolicu, možeš da ga spališ,
    samo je misao bitna, koja je bila osnova za seču drveta. Tvoja odluka je šta ćeš uraditi sa
    njim.
    A: Ali daska ostaje samo daska.
    D: Da, tu si u pravu. Jer kada su zamislili tada je predviđena daska, ali ti možeš menjati
    fizičku formu. Razmisli samo, kako bi to izgledalo ako bi imao jednu zamisao. Da uzmeš
    jednu količinu energije, isplaniraš i pretvoriš je u jedan predmet ili u jedno biće. Nije teško,
    samo treba verovati u to i treba hteti da se to desi i desiće se.
    A: Briga počinje tada, ako bi htela da stvoriš jednog Tiranosaurus Rexa, ja jedan novi dan dok
    bi komšija želeo jednog Džina. To bi bio potpuni haos. I šta tada?
    D: Matrix ima sopstvene određene zamisli. To je razlog što nam neda pravo doprinosa za
    stvaranje. Mi ne možemo da stvorimo nov Univerzum, na ovaj osnovni. Mi sami treba
    da modeliramo Univerzum, koji smo zamislili i u kome živimo. Samo tako možemo
    vršiti promene. Jer možemo menjati samo ono u čemu živimo.
    A: Ali ima i takvih ljudi, koji savijaju kašike. Odnosno snagom misli savijaju ili pomeraju stvari.
    D: To da, jer postoji pojam plastelina. Ali neka pokušaju Pterodaktil da preobraze u metal.
    16
    A: Nekada su postojali Pterodaktili. Valjda se možeš priključiti na staru sliku
    D: Postojali su, ali više ne postoje. Zamisao je izbrisana iz manifestacije. Ona postoji u
    Matrixu, ali se više ne može materijalizovati tu na Zemlji.
    A: Razumela sam.
    D: I u budućnosti ne možemo stvoriti ništa, što postoji samo na nivou pojma.
    A: Vezano za budućnost, kako ja znam nije stalna, na nju se može uticati.
    D: Da, ali samo između određenih ograda. Gledaj, mi se moramo razvijati duhovno. To je
    naš zadatak. Recimo, to želiš ti, tvoj komšija i možda još milion ljudi. Ako je cilj Tvorca da se
    Zemlja razvija i ako smo mi jedini koji prihvatamo taj cilj, tada ćemo biti prvi koji će otići
    dalje. Ostali će ići u njihov odgovarajući segment Matrixa. Oni će dobiti drugačiji zadatak.
    A: Zašto ne mogu ostati?
    D: Jer samo Stvoritelj ima pravo da interveniše i donosi odluke. Mi smo samo učesnici.
    Istina da nas pitaju da li želimo da idemo dalje ili ne. Dalje se može ići samo prema
    određenim pravilima. Ne prema našoj glavi
    A: Kažu da će se Zemlja promeniti ...
    D: Sigurno će se promeniti.
    A: Nisam to želela da kažem! Postoji jedna teorija o katastrofi, koja kaže, da imamo mnogo
    mogućnosti za jednu sjajnu budućnost. Jedna od mogućnosti je i globalna katastrofa, jedna
    mnogo šira nego o čemu si ti govorio, ali to se može izbeći ako se probudimo. Jel to znači da
    imamo mogućnost?
    D: Da, to je mogućnost izbora puta, kojim bi želeli da idemo, ali ne i to gde ćemo stići. Mi
    odlučujemo samo o tome kako da stignemo tamo.
    A: Prema tebi koji put ćemo odabrati?
    D: Mi smo već odabrali put! Nije bitno koji je, već to gde ide. Ne bih voleo kada bi se ljudi
    uplašili, jer mnogi to ne mogu da razumeju. Ako se plaše, tada pobuđuju osećaj straha, a
    strah je došao od Anunakia. Bog svakoga podjednako voli. To znači da on brine o nama i
    daje nam, ali samo to što misli da nam treba i dobro je.
    A: Dakle ti kažeš, da čovek ne može da stvori Univerzume ...
    D: Čovek, u stanju u kom je trenutno, to ne može da učini.
    A: Šta su tada ti unutrašnji univerzumi, koje neke osobe vide?
    D: Aghton kaže, to što oni vide, to je njihovo sjedinjavanje sa Najvišim Stvoriteljem.
    A: Hoćeš biti malo jasniji?
    D: Da. Zamisli, da tvoja unutrašnjost liči na univerzum. Da je tvoja koža univerzum a tvoji
    organi su planete. Ti upravljaš njima kao Bog našim univerzumom. Ti si odgovorna za
    17
    ispravno delovanje, za hranu, za energiju koju im daješ, šta da radiš sa njima, šta im govoriš i
    da brineš o njima. Ako se koncentrišeš na Vrhovnog Stvoritelja, ako preko njegovih očiju
    gledaš na stvaranje, tada vidiš da oni imaju isto tako svoje univerzume, sunce, planete, ljude
    itd ...
    A: Ista je stvar?
    D: Da, u potpunosti. Kao što sam rekao, ako bi Matrix sve progutao, sve bi bilo jedno.
    A: To da razumem tako, da mi ne možemo stvoriti jedan sopstveni univerzum?
    D: Ne, nemamo pravo, ne znamo da promenimo, izbrišemo ili preobrazimo stvarnost
    univerzuma u kojem živimo. Toliko. Samo toliko možemo uraditi sada. Znaš zašto?
    A: Ne.
    D: Jer mi stvaramo umom, a ne dušom. Ako bi sve što volimo bilo sačinjeno od ljubavi i
    sa ljubavlju, sa Nebeskom Namerom i u skladu sa Zakonima univerzuma, ako bi naša
    svakodnevna delatnost to odražavala, ako bi u našoj delatnosti bio prisutan Bog, tada
    bi naravno imali prirodno pravo da stvaramo univerzum. Znaš zašto?
    A: Ne.
    D: Jer tada bi shvatili da za to više nema potrebe!
    A: Ne razumem.
    D: Ako bi bila Bog, tada bi znala da možeš učiniti bilo šta, možeš da stvoriš i jedan
    univerzum, ali to je suvišno, jer već postoje univerzumi i bilo bi nerazumno trošiti energiju,
    zar bi tada to činila?
    A: Ne znam. Možda da, da bi potvrdila sebi da sam sposobna za to!
    D: Vidiš, zato nam nije dozvoljeno sada, nama ljudima u ovom trenutku. Ne treba ništa da
    dokazujemo. Niti sebi niti drugima. Moramo da naučimo da živimo u Istini.
    A: Odnosno kako?
    D: Kada živiš u Istini, ti si prvo lice, koje za to zna. To znači da ne možeš lagati sebe.
    A: To je logično! Ali ipak ne vidim vezu!
    D: Da li bi ti otišla na jedan skup, gde će biti masovna tuča?
    A: Ne.
    D: Ali ipak ideš.
    A: Ako treba.
    D: Ne treba. To kažeš, jer tražiš izgovor sebi. Ideš tamo jer bi volela da si tamo, lažeš sebe ili
    ne? Ili samo odeš znajući za to da će se oni potući, a tebe to zabavlja, a ipak sramota te je da
    priznaš?
    18
    A: Ali postoje i takve situacije, kada moramo da tražimo kompromise.
    D: Bile su. To je i bilo prihvaćeno, ali sada više nije.
    A: Šta mogu da učinim?
    D: Ili ćeš reći, da ne ideš jer će se tući, ili to, da ćeš otići samo ako obećaju da će umereno piti,
    ili ako ideš zato što ti se sviđa što se tuku, barem priznaj to.
    A: Ako se naljute na mene?
    D: Ako se naljute to je njihov problem. Ti si odabrala svoj put. Tako si odlučila, da nećeš više
    lagati. To je prvi korak. Sledeći bi bio to, da ne lažeš onima oko sebe. Istina može da se kaže,
    bilo kako neprijatno izgledala.
    A: Ali u nekim situacijama ne može da se kaže. Ne može se samo tako sunuti u lice nekome.
    D: Ne direktno i grubo, ali možeš naći takav oblik, u kojem smireno i sa strpljenjem i sa
    ljubavlju izraziš Istinu. Moraš znati jednu stvar: Postoje takvi ljudi, koji će se naljutiti bez
    obzira kako im saopštiš Istinu. Njih treba ostaviti na miru. Oni imaju sopstveni put. Suština
    je da ne uvrediš nikoga i da ne činiš loše nikome.
    A: Ali ako znaš, ako će čovek sutra umreti,da li je dobro da mu to saopštiš?
    D: Ne, jer bi jako nezgodno zvučalo. To je tako, kao da si ti iznad njega, jer imaš mogućnosti
    da saznaš stvari iz drugog izvora.
    A: Kako to treba definisati?
    D: Možeš prekontrolisati odakle ti ta informacija, i kako će ta duša da ode. Ako je zbog neke
    bolesti, moli se Matrixu i možeš da mu osvetliš put, da mu bude lakši prelaz. Ako bi bila
    jedna iznenadna smrt, recimo jedan nesrećni slučaj i ti znaš za to, možeš da mu kažeš, da
    imaš osećaj, da ne treba da ide na put, da ne napušta stan. Od njega će zavisiti da li će te
    poslušati.
    A: Ne mogu se umešati ni na koji način, u njegovu karmu?
    D: Ne, jer ako si dobila poruku, postoji mogućnost, da su tebe zadužili da ga upozoriš.
    A: To je veoma komplikovano. Vidim da u poslednje vreme svako, tu mislim na one sklone
    ezoteriji, govore o važnosti istine i o potrebi uvođenja iste. Meni se to čini dosta teško, posebno u
    današnjem društvu.
    D: Kada živiš u istini,tada znaš šta je ispravno, i šta je dobro da kažeš. Ako ova upozorenja
    radiš zbog ponosa i zbog svog ega, tada nemaju veze sa istinom, i prvenstveno sebi činiš loše.
    Ima još nešto čega treba da se odrekneš.
    A: Šta je to?
    D: Agresija. Agresivnost dolazi od Anunakia. Oni su nas naučili da budemo agresivni.
    Čovek nije stvoren takav.
    19
    A: Ali ima ljudi koji su bezrazložno agresivni.
    D: Agresivnost dolazi iz neznanja, od nesigurnosti, od nerazumevanja, i to je ispoljavanje
    mržnje. Jedan čovek koji je svestan i stalno povezan sa Matrixom, ne može da bude
    agresivan i tako ne zna ni da mrzi, jer oseća samo ljubav. Poznaje Zakone i vidi da smo
    svi Jedno i tada zna, da ne može da bude loš prema sebi. Zato da bi postali Bogovi, moramo
    se prvo sami promeniti, to ne može niko da uradi umesto nas.
    A: Ali bar možemo da dobijemo objašnjenja!
    D: Objašnjenja su dobra, ali tu je reč o doživljaju. Ako ne znaš, šta znači biti drugačiji, ne
    možeš stići do promene. Sve je misao-energija-forma. Ti si taj, koji je ova stanja
    prouzrokovao i ti moraš to i da osećaš. Niko ti ne može pomoći.
    A: Ja ipak ostajem pri svom mišljenju. Važno je da imaš pomoć. Da imaš od koga da dobijaš
    objašnjenja. Da imaš koga da pitaš!
    D: Ljudi su navikli da priznaju tuđa mišljenja. Tako su programirani! Naučeni smo da
    prihvatamo tuđa mišljenja i da to prihvatamo kao istinu. Zašto moramo Istinu da tražimo
    van sebe, kada se ona nalazi u nama? Ako čuješ neku informaciju na TV, tvoja duša će
    tačno reći da li je ta informacija tačna ili ne. Zašto moraš da proveravaš sopstveno uverenje?
    Ako osećaš da informacija nije istinita,a oni ti ipak uporno objašnjavaju i ti je na kraju
    prihvatiš, tada te tvoj um prisiljava da laž prihvatiš kao istinu. Ali to nije ispravno! Tvoja
    duša je tačno znala odgovor. Žašto proveravaš to?
    A: Mislim na to, da oni koji formiraju jedno mišljenje, znaju više od nas, spremniji su, zar ne,
    mislim da ne grešim?
    D: Oni koji šire lažne vesti, uglavnom se pozivaju na to, da te drže u snu, da samo reaguješ na
    stvari. To je sve što žele.
    A: Ali zašto?
    D: Misliš da oni nisu nadošli na to, da ljudi počinju da se bude, da se menjaju? Naslednici
    Anunakija jako su uplašeni, jer se sa tim još nisu nikada suočavali. Njihovi preci im nisu
    ostavili nikakve pisane tragove kako bi trebalo da pristupe ovim promenama. Počeli su da
    nas bombarduju, ali kao što vidim nemaju baš nekog uspeha.
    A: Čime nas bombarduju?
    DRazzrvo što su povećali energetske napade. Posebno tamo gde živi mnogo ljudi.
    A: Kako napadaju energetski?
    D: Uglavnom preko onih obeliska o kojima sam već govorio, i primetio sam da su i u svemir
    nešto postavili, odakle emituju iste te talase, samo su oni mnogo jači i svuda stignu. Kao
    novina bombarduju nas i hemikalijama iz vazduha.
    A: Odnosno?
    D: Video sam avione koji nose hemikalije, koje bacaju na zemlju.
    20
    A: To su za uništavanje insekata kao i protiv korova.
    D: Otkud znaš? Aghton kaže da su to otrovi i svuda po svetu ih bacaju.
    A: Zašto?
    D: Aghton kaže, da ljudi počinju da se menjaju, traže drugačije informacije i hranu. Sve više
    ih je koji žele da se presele na nezatrovana mesta. To nije dobra vest za one koji vode, jer to
    znači, da će ih se sve više probuditi i oni ne znaju šta da rade. Zato im se rodila ideja da
    pojačaju ove napade, koji na sreću nisu toliko efikasni. Ljubopitljiv sam, koje nove korake će
    izmisliti!
    A: Možemo li da se branimo protiv ovih energetskih napada?
    D: Da.
    A: Kako?
    D: Treba da zamolimo Matrix, da nam poveća vibracije na taj nivo, koji će nas zaštiti
    od ove agresije. Sve je misao-energija-forma. Ako istupimo iz šablona ovih posedovanja,
    neće više imati uticaja na nas.
    A: Možemo li to da uradimo i sa hemijskim sredstvima?
    D: Da, ali trenutno je teško, jer ih gutamo i tako dospevaju u naš organizam. Mnogo je lakše,
    ali još ne raspolažemo sposobnošću da negativnu energiju pretvorimo u pozitivnu.
    A: Znači ne znamo da hlor pretvorimo u šećer?
    D: Ne. Možemo mu promeniti ukus, da postane sladak, i da traje dok na to mislimo. Trajno
    ne možemo uticati. Osobine hlora ostaju, jer to je bio šablon, koji je poslužio kao osnova, ali
    to nismo mi stvorili.
    A: Ne postoji nikakav način da uklonimo štetan uticaj otrova, koje smo prinuđeni da trošimo?
    D: Da, postoji, rekao sam već. Moramo podići nivo vibracija tela. To možemo da uradimo
    i na to imamo pravo, jer je telo naše, mi odgovaramo za njega.
    A: Daj jedan primer.
    D: Ako znam da jedem hranu zatrovanu hemikalijama kažem: Hvala Matrixe što si nam
    pomogao da na prirodan način i u potpunosti odstranimo, umesto da nešto ostane, sve
    što je štetno za moj organizam.
    A: Ovo je jedna dobra ideja, jer tako se možemo osloboditi i od masti i bilo kojih štetnih
    materija.
    D: Samo je reč o programiranju. Treba da naučimo da molimo. Univerzum je spreman bilo
    kad da pomaže. mi smo ti koji postavljamo prepreke i sve komplikujemo.
    A: Tako smo naučeni!
    D: Tako smo bili naučeni i tako nam je lakše, da uzmemo to što nam drugi daju, nego da
    21
    razmišljamo sopstvenom glavom. Srećom ove stvari će se menjati.
    A: Kada misliš da će se to promeniti?
    D: Ne bih voleo o tome da govorim, suština je da idemo ka ovom svetu, gde ćemo ponovo
    postati ljudi.
    A: Biće geografskih promena, katastrofa, strašnih stvari?
    D: One će samo u toj meri biti prisutne, koliko ljudi ne žele da se menjaju. Tada će Matrix
    naći načina da ih odstrani. Odluku će doneti u saglasnosti sa onima koji žele da se menjaju.
    A. Kako ti vidiš neposrednu budućnost?
    D: Ako će sve biti tako, kako je sada, ako neće biti promene, tada može da se desi, da će za
    nekoliko dana nestati magnetno polje zemlje.
    A: I šta to znači?
    D. Da će centar zemlje stati. Ako se to desi, magnetno polje zemlje postaće nula. To će imati
    uticaja na svako živo biće.
    A: I na ljude?
    D: Posebno na njih.
    A: Kakav uticaj može imati nedostatak magnetizma na ljude?
    D: Aghton kaže, da je ljudsko biće u stanju da 48 sati podnese nula magnetizam. Posle toga
    čovek počinje da ludi, postaje agresivan. Za 3 do 15 dana stanovništvo Zemlje bi poludelo i
    zaboravilo sve.
    A: 3 do 15 dana? I to zavisi od ljudi?
    D: Da.
    A: I koliko će trajati nedostatak magnetizma?
    D: Ne znam. Ako se desi 3 do 15 dana.
    A: Postoji li takvo mesto na zemlji gde možemo pobeći i gde smo sigurni?
    D: Ne. Ako se desi, tada će svuda biti isto.
    A: Iz čega se sastoji sredina Zemlje?
    D: Ja je vidim kao jedan veliki komad stene. Ovu stenu obuhvata jedan omotač na kome smo
    mi.
    A: Šta se dešava sa stenom kada stane?
    D: Stena postaje tečna. Ovaj proces se odvija max. 15 dana. Ako postane tečna, tada kora
    počinje da se kreće i kontinenti počinju da se pomeraju. To znači da će kontinenti i polovi
    biti na drugom mestu.
    22
    A: Stalno govoriš ako. Da uzmem ovo tako kao da nije sigurno?
    D: Da, tako je, budućnost je otvorena. Mi je pišemo. Neke stvari su sigurne, dok druge nisu,
    zavisi od nas.
    A: Znači promena polova nije sigurna?
    D: Polovi će se menjati, to je sigurno. Ne zna se za koje vreme.
    A: Ali postoji i jedna optimistička prognoza?
    D: Da, sve je optimističko, jer nas čeka novo vreme i nova Zemlja. To je jedno novo doba sa
    novom rasom, novim sposobnostima i talentima, onima kojima je dato da žive u jednoj vrsti
    svesti, u saglasnosti sa Zakonima Univerzuma i sa harmonijom Matrixa.
    A: Jel neophodno da se promena polova desi za 3 do 15 dana?
    D: Ne, može to da se desi i za 24 časa, ali ne odlučujemo mi.
    A: Šta treba da uradimo da se tako desi?
    D: Mi ne možemo ništa da učinimo, samo to da se promenimo iznutra. Što je
    ostavljeno nama da se desi, to će se i desiti. Treba da se povežemo sa srcem zemlje, da
    preuzmemo njenu vibraciju, energiju. Kada stupimo u tu novu dimenziju, postajemo Bogovi.
    Zato će ući samo oni iz čije duše zrači ljubav.
    A: I ako se mi od današnjeg dana predamo ljubavi?
    D: Oni koji daju ljubav, ljubav dobijaju i nazad.
    A: To znači da ćemo biti zaštićeni?
    D: Vidiš, tu je važna namera. Ako pristupaš sa mislima i daješ ljubav, da nemaš brige, ne
    mislim da će ti pomoći. Ljubav je jedna čista energija, koja dolazi iz duše. To je energija
    koja je osnova svega postojećeg. Kada daješ ljubav to treba iz srca da daješ bez namere.
    Ljubav je čista i jednostavna, u njoj nema ničeg skrivenog.
    A: Ako uspemo da se povežemo sa srcem zemlje uz pomoć ljubavi, tada možemo nešto da
    promenimo?
    D: Sasvim sigurno. Pomažemo Zemlji i zahvaljujući tome, promena će biti lakša i brža. Jer tu
    je reč o energijama. Ako mi dajemo vibraciju ljubavi zemlji, ona se preobražava u čistu
    energiju i zemlja će je dobiti kao višak energije. To doprinosi da se promena obavi brže i
    da nema takve posledice. To je kao kada poguraš auto. Jedna je stvar kada ga sama guraš i
    sasvim druga, ako ti pomažu i drugi.
    A: To da razumem, ako se većina ljudi probudi, tada će promene biti brže?
    D: Promene će biti iste, samo će se obaviti brže i lakše.
    A: Kako ja vidim, niko ništa neće da menja!
    D: To ne mogu reći. Aghton kaže, da ljudi počinju da vide stvarnost. Možda još ne razumeju
    23
    to što vide, ali bitno je da traže odgovore. Ako bi samo razumeli da je istina u njima!
    A: Rekao si da je sredina zemlje kao stena. Postoje takve teorije, koje tvrde, da je središte zemlje
    šupljikavo, da je kao sunce.
    D: Ja središte zemlje vidim kao jednu ogromnu stenu. Jeste da postoje ogromni prolazi, ali to
    je nešto drugo.
    A: Možeš li reći šta su to?
    D: Da. Neki od njih postoje već od davnina, prirodni su, neki postoje od onda kako su prvi
    Anunaki došli na zemlju, dok su druge izgradili sadašnji rukovodioci.
    A: Da li stanuje neko u njima?
    D: Da. Stanuje. One koje su sadašnji rukovodioci gradili, imaju odbrambenu namenu , da se
    u slučaju potrebe mogu sakriti u njima. Međutim oni ne naslućuju, da neće biti upotrebljivi.
    U drugima stanuju oni koji su došli sa stranih nebeskih tela.
    A: Zna li neko o postojanju ovih stranaca?
    D: Naravno, Oni koji nas vode sada. Oni žive tu sa svojim znanjem.
    A: Oni su isto loši?
    D: Nisu loši. Inače ni Anunaki nisu loši, jer je moralo tako biti. Oni samo postoje. Oni koji su
    u središtu zemlje oni su jako razvijena bića, veoma često su pomagali i sada isto pomažu, ako
    je potrebno. Kada budemo spremni moći ćemo i da komuniciramo sa njima.
    A: To znači da će intervenisati ako zemlji preti opasnost?
    D: Činiće samo u toj meri, koliko im bide odobreno. Znaju Zakon i znaju da ako ne dozvole
    da se razvijamo, tada bi skupo platili. Kako sam rekao oni su razvijena bića.
    A: Kako onda sarađuju sa trenutnim vladama?
    D: Da ih ostave tu, jer im tako pomažu.
    A: Jesu li među najrazvijenijim u Univerzumu?
    D: Ne, ima mnogo razvijenijih od njih u Univerzumu, koji pomažu, koji su čiste energije i
    zato ne moraju da ostanu među nama.
    A: Oni samo povremeno dolaze?
    D: Samo tada kada ima potrebe.
    A: Jesu li to NLO koji se povremeno vide?
    D: Bića o kojima sam govorio nemaju potrebe za prevoznim sredstvima da bi se kretala. Oni
    su energije i zato bilo kada mogu biti bilo gde.
    A: Jesu li bili ljudi?
    24
    D: Ljudi postoje samo tu na zemlji, na drugim mestima postoje samo stvorene forme. Svaki
    svet ima svoj stvoreni oblik, ali svakoga je stvorio isti um. Treba da razumeš, da bez obzira
    što svet drugačije izgleda, ista misao-energija-forma ih je stvorila i sve je poreklom iz
    Matrixa.
    A: Možeš li reći odakle dolaze ovi vanzemaljci, koji su tu?
    D: Većina ih dolazi sa okoline Sirijusa. Drugi dolaze iz drugih sunčanih sistema.
    A: Oni koji dolaze sa Sirijusa često se mešaju u evoluciju?
    D: Svako biće, koje se okrenulo ovde na zemlji, umešalo se u evoluciju. Svi oni koji su tu ili
    dolaze povremeno, posebno oni o kojima sam govorio su najviše pomagali evoluciju.
    Zahvaljujući njima dospeli smo do ovog nivoa razvoja tako brzo. Bez njih bi ovo jako dugo
    trajalo.
    A: Jesu li oni neprijatelji Anunakija?
    D: U univerzumu se ne upotrebljava takva reč, neprijatelj. Sve što postoji, jednostavno
    postoji, sa određenim ciljem. Svaka životna forma je sa jednom jasnom namerom stvorena.
    Neprijatelj, ima samo tu na Zemlji i siguran sam da su to oni stvorili.
    A: Dakle Anunaki?
    D: Da.
    A: Zašto to kažeš?
    D: Kada ti kažeš neprijatelj, na šta pomisliš?
    A: Mislim na ljude koji mi nešto oduzimaju, napadaju me ...
    D: Dobro, razmisli malo. Ako bi umesto neprijatelja došao neki prijatelj, jedna ličnost, koga
    poznaješ i koga simpatišeš, šta bi tada činio?
    A: Jedan drug ne bi došao sa zlom namerom! Ali ako bi ipak učinio, razgovarali bi, upitao bi,
    objasnila bi mu ...
    D: Ispravno, svi bi voleli, da ne moramo ništa da delimo i uzimamo tudje, kada bi sve bilo na
    raspolaganju i kada bi znala, da možeš da imaš sve, u bilo kojim količinama, da li bi postojala
    reč neprijatelj?
    A: Ne, ali to je utopija. Mi živimo u jednoj drugoj realnosti.
    D: Živimo u jednom takvom realitetu, na koji su nas prisilili i koji smo prihvatili. To je
    stvarnost naših predaka; mi smo to nasledili i očekuje se od nas da se ponašamo slično i da ih
    predajemo dalje.
    A: Tako je, ali mi ne možemo ništa da učinimo. Kada svako ljudsko biće bude znalo da se
    promeni, tada će valjda sve biti drugačije.
    D: Zašto bi moralo svako ljudsko biće da se promeni? Zašto se ne promenimo prvo mi?
    25
    Važno je da se prvo promeniš ti, promeni svoju veru i način razmišljanja. Kada bi to
    svako mogao da učini sebi, tada bi se probudili u jednom trenutku i stvarnost u kojoj živimo
    odjednom bi se promenila.
    A: Da se vratimo ipak na buduće promene, koje će dotaći zemlju. Jel sigurno da će se to desiti?
    D: Da. Promeniće se i Zemlja kao i ljudi. Sve je programirano, da se to desi.
    A: Znamo kada?
    D: Do 2013-te. Tačno kada ne znam. Ne verujem da neko zna tačan datum.
    A: Biće katastrofe?
    D: Ne bih voleo da se to tako naziva. To su promene. Tako treba gledati na njih, kao na neko
    dobro delo. Zemlja se rađa ponovo i ljudi sa njom. Zašto se kaže postati ljudsko biće, bilo
    kako to da se desi, da li je to katastrofa?
    A: Ljudi su navikli na jednu ravnotežu, na jedno društvo, u stvari na jedno stanje.
    D: Ljudi su stvoreni takvima, da mogu da nauče bilo šta. Ljudi su dobri, oni su stvoreni iz
    ljubavi i zato mogu dati ljubav, ali moraju se setiti kako to da čine. Moraju se odvići od
    navika Anunakija, oni su mnogo hiljada godina vodili, usadili su nam misli i svoje doživljaje.
    Sada je došlo vreme, da se odreknemo tih vibracija i da se vratimo u izvorno stanje. Nema u
    tome ništa loše, katastrofalno.
    A: To je samo tada primenljivo, ako razumeš ove stvari, ali kako većina nije pripremljena, ne
    znam kako možemo proglasiti dobrim jedno apokaliptično stanje.
    D: Prvenstveno brisanjem ovih reči.
    A: Kojih reči?
    D: Katastrofa, apokalipsa, uništenje, kraj sveta...
    A: A kako to da kažemo?
    D: Promena, ponovni početak, ponovno rađanje, nova zemlja ... zar ne razumeš, da je
    sve samo jedna misao, energija, forma? Da je važna vibracija namere! Zar je bitno da
    kažeš, misliš, kakve doživljaje imaš, kada nešto kažeš?
    A: Mislim da si u pravu!
    D: 2012 je ta godina, kada će se trenutno postojeće društvo promeniti. To je tačna
    vremenska granica.
    A: Jel to naša greška?
    D: Kada gledaš na zemlju, na šta misliš? Da li je čista, sređena, ispravna, ili suprotno da je
    zaprljana, korumpirana ...
    A: Pa druga varijanta.
    26
    D: I odgovara ti da se ovako nastavi?
    A: Ne, volela bih da se nešto promeni.
    D:To će se i desiti. To je jedna mogućnost, celo stvaranje pazi na nas.
    A: Zašto?
    D: Jer pokušavaju jednu stvar, koja se ranije nikada nije desila: Planeta i sve što je na njoj, da
    se prenese u jednu novu dimenziju.
    A: Sa svim zajedno?
    D: Da, ali pre nego što se to desi, planeta i sve što je na njoj mora da se promeni kako
    energetski tako i vibraciono.
    A: To ne može da se uradi odjednom?
    D: Ne, jer bi sve eksplodiralo. Planeta i mi isto. Sve mora postepeno da se desi. Ove
    promene počele su oko 2003 i zato ljudi osećaju kao da imaju problema sa zdravljem.
    A: Stvarno su u porastu zdravstveni problemi.
    D: Tako žele da nas prevare. Svaki neprijatan osećaj, glavobolja, depresija, grč, su
    posledice ovih promena. A svemu ovome dodaje se još i čišćenje od hemijskih supstanci.
    A: Odnosno?
    D: Kako frekvencija vibracija raste, tako se lakše i brže odstranjuju otrovne materije koje su u
    nama.
    A: Ali to je korisna stvar!
    D: Bila bi, ako ne bi unosili nove količine, tako da odstranimo postojeće, ali da ne unosimo
    nove. Tada bi se telo očistilo, ali ovako, čisti se i zatim se ponovo truje i tako u nedogled.
    A: Šta da radimo?
    D: Kao što sam rekao; pomozimo procesu čišćenja, svesno odstranjujući sve što je
    štetno, trošeći prirodnu hranu i programe čišćenja.
    A: Da, ali ti vidiš, da nas bombarduju hemijskim sredstvima. Skoro ne postoji hrana bez
    otrovnih sastojaka, voda je zaprljana, vazduh je pun zagađenja ...
    D: Nemoj da zaboraviš da um ne zna za granice. Sve možeš da učiniš, samo treba hteti,
    stvarno hteti. Sposobni smo za čuda!
    A: Volela bih da govorimo o Dačima. Jesi li čuo nešto o njima?
    D: Da, Aghton je mnogo govorio o njima.
    A: Šta si saznao o njima?
    D: Bili su plemenitog soja. Bili su poreklom od bića koja su bila prisutna od početka
    27
    stvaranja Zemlje. Na zemlji svojih predaka.
    A: Šta da podrazumevam pod tim da su plemenitog soja.
    D: Prema nekim istraživačima nekadašnji zemaljski Raj je bio na zemlji Mu (bivši kontinent
    u Tihom okanu) od prilike pre 200.000 godina. To je bio Biblijski Raj. Narod je nazivao sebe
    Majama, obožavali su sunce i bili su na veoma visokom nivou spiritualnog razvoja. Bili su i
    tehnički napredni, svojim interplanetarnim vozilima su obišli celu zemlju i stvarali su svoje
    kolonije od kojih je najveća i najbitnija bila Atlantida na sred Atlantskog okeana.
    Oni su osnovali i staro-egipatsku civilazaciju kao i Carstvo Rame u Indiji. Ove informacije se
    mogu naći na Egipatskim hijeroglifama, u spisima sačuvanim u Indijskim hramovima, u
    učenju Esena, kao i u bezbroj Srednjoameričkim Piramidama. Zatim na južnim ostrvima u
    Tihom okeanu, kao naprim. u delima istraživanja Dr. Brus Goldberga o predhodnim
    životima, koji je sproveo preko desethiljada regresija. Oni su preci Atlantiđana, kao što su
    Daci naslednici Atlantiđana. Aghton kaže da su imali drugačiju krv.
    A: Kao Anunaki?
    D: Ne, drugačiju, ali sada ne može to još da kaže.
    A: U toku vremena Anunaki su intervenisali?
    D: Da, ali uz pomoć drugih zemaljskih bića i ne neposredno.
    A: Kako?
    D:Svoju rasu pomešali su sa drugim rasama.
    A: Jel bi hteo da kažeš kako su fizički izgledali naši preci?
    D: Bili su jako visoki, imali su riđo plavu kosu i imali su plave oči, ali ne današnje plavo.
    A: Kako plavo?
    D: Slično kao Anunaki.
    A: Dakle kao cvet?
    D: Nešto slično, ali ne baš takvo.
    A: Jesu li bili razvijeni?
    D: Bili su posebni, razvijeni, i znali su kako se može materijalizovati ljubavlju.
    A: Odnosno?
    D: Bili su sposobni da od ljubavi stvore ljubav. To posle njih više nije postojalo na Zemlji.
    Samo pojedinačno i među nekim narodima.
    A: Kažu da je postojao jedan vođa po imenu Zamolx, koji je bio Bog.
    D: Bio je ljudsko biće, ali kasnije se ispoljio kao Bog, a kasnije je postao Stvoritelj.
    28
    A: Ti si ga video?
    D: Vidim ga kao visokog, ima crvenkasto plavu kosu. Nosi neku vrstu bele odeće i bundu, u
    ruci drži zlatni simbol vođe koji se gore završava salamanderom.
    A: Dakle jednim beskičmenjakom?
    D: Salamander je sveta vatra, entitet zaštitnika božje vatre i svetlosti. On sam je okružen
    vatrenim poljem. Bio je čuvar čistog jezika, zlatnog božanskog jezika.
    A: Šta je čist jezik?
    D: To je uopšteni jezik stvaranja, sveto i istinito. U početku se na Zemlji govorilo tim
    jezikom. Vidim da na glavi ima neki krug u obliku zmije.
    A: Još jedan beskičmenjak?
    D: Oni su imali bezbroj sličnih sredstava.
    A: Zašto? Za šta su to koristili?
    D: Oni su znali o postojanju Anunakija. Koristili su to u odbrani.
    A: Štitili su se beskičmenjacima od njih?
    D: Da.
    A: Zašto?
    D: Jer su znali da oblik poništava oblik.
    A: Hoćeš li reći malo detaljnije?
    D: Samo jedan isti oblik, ali oblik suprotnog polariteta ili energije može poništiti isti oblik.
    To je jedan od Zakona stvaranja.
    A: Kako?
    D: Ako u tamu uneseš svetlost, tada tama nestaje. Ako ljubav uneseš u mržnju, tada se i ona
    poništava. Ako u tugu uneseš radost i ona postaje radost.
    A: Ali ako u ljubav uneseš mržnju? Tada se neće promeniti ljubav?
    D: Ne. Nikada. Ljubav i svetlost se ne mogu ugasiti.
    A: Kako se može uništiti uticaj Anunakija? Mislim na one predmete o kojima si govorio.
    D: One stvari, krug u obliku zmije, u doba planiranja, kada je bio još metal bez oblika,
    bio je ispunjen da štiti i da pretvori svaku energiju u ljubav. Na taj način oni koji su ih
    nosili bili su zaštićeni od svakog napada. Uz njihovu pomoć mogli su da prepoznaju
    napadača. Postojali su i drugi programi, mnogo komplikovaniji, ali još nije vreme, da vam ih
    otkrijemo.
    A: Postoji nekoliko narukvica, koje su poreklom iz istog doba, i koje imaju isto oblik zmije. Jako
    29
    su velike i možda su bile namenjene ljudima drugih dimenzija?
    D: Tadašnji ljudi bili su mnogo viši od nas, tako da je sasvim razumljivo da su im narukvice
    bile mnogo veće.
    A: Da li nam je država u to vreme bila istih dimenzija?
    D: Ne, bila je mnogo veća, skoro osam puta. Jedan deo je potonuo i više se ne vidi.
    A: Jel ima veze sa Atlantidom?
    D: Sve ima veze. I današnji ljudi, ali nismo više ista rasa. Jer naša krv je pomešana sa drugom
    krvlju.
    A: Jesu li to namerno radili?
    D: Da. Namerno su radili. Nisu želeli da ostane jedna tako čista i razvijena rasa. Međutim i
    pored toga većinu osobina smo sačuvali. Ako bi želeli mogli bismo da se setimo toga. Sve
    je skriveno u našem DNK.
    A: Možeš li mi reći, zašto su Atlantiđani kao rasa nestali?
    D: Oni nisu nestali. I sada su tu među nama. Veliki deo njihove Zemlje je uništen, ali oni koji
    su trebali da se spasu, znali su o tome i usmerili su se prema drugim zemljama,
    A: Sa kakvim razlogom su neki uništeni dok su drugi spašeni?
    D: Atlatiđani su se ispoljili kao Bogovi, odnosno bili su u stanju da stvaraju, samo problem je
    bio u tome što su počeli da koriste um na štetu drugih, a ne srce. Tome je doprineo uticaj
    Anunakija, kojima je uspelo da ih začaraju.
    A: Da li još postoje čiste krvne linije Atlantiđana?
    D: Poznate su u nekim istočnjačkim učenjima-filozofijama, koje mnogo pomažu
    degradiranju spiritualnih sposobnosti. Ljudi Atlantide bili su visoki 3-4 m i postajali su sve
    niži i niži, današnju meru postigli su tek pre 15-20.000 godina.
    Svi imaju pomešanu krv. Ista krv se može danas naći u severnim zemljama, tu je najveći uticaj
    Anunakija. Oni bi svim sredstvima voleli da konačno zaustave tu rasu. Tamo su najjači
    energetski napadi. Kod nas su čistu krv imali Zamolx, isto kao i ostali koji su živeli u njegovo
    doba. Zatim su još postojale čiste krvne linije, ali oko 1.600 godine to se prekinulo.
    A: Zašto?
    D: Jer su doneli odluku o gašenju. I njih su prevarili Anunaki.
    A: Zamolx je stvarao čuda?
    D: Nije stvarao čuda, jer su mnogi znali da rade to što je on radio. On je bio čuvar Kodova
    Zakona.
    A: Šta je bio Kod Zakona?
    30
    D: Jedna debela knjigo od metalnih ploča, kao što je kod Anunakija bio Kristal. U toj knjizi
    postojao je odgovor na sva pitanja. Ko je imao neki problem, došao je i konsultovao knjigu.
    Zamolx je bio čuvar te knjige.
    A: Jel znao mnogo?
    D: Svako je bio takav. Tako su rođeni sa neobičnim sposobnostima. Kada su bili mala deca i
    postali mladići uzeli su ih i obučavali.
    A: Podjednako devojke i dečake?
    D: Da.
    A: Šta su učili?
    D: Naučili su da manifestuju Boga u sebi.
    A: Svakome je uspelo to?
    D: Škole su imale tri stupnja. Prvi su svi položili. U drugi su mogli da stupe samo oni, koji su
    prošli određene testove. Na treći stupanj su išli samo oni koji su želeli da budu vođe ili
    inicirani. Za inicirane postojao je još jedan stepen, ali tamo ih je jako malo stiglo, jer je to bio
    stupanj postajanja Stvoritelja.
    A: Jel neko postao Stvoritelj?
    D: Zamolx je bio stvoritelj i još nekolicina njih. Oni su za nas još nepoznati, ali uskoro će biti
    jedno otkriće i znaćemo više o njima. Postojale su i dve žene. Jedna je bila setra Zamolxa. Da,
    oni su stvarali u parovima. Samo zajedno su bili stvaraoci.
    A: Kako su raspolagali ženskom i muškom energijom?
    D: Samo tako je energija mogla da bude savršena, jer je bila potrebna za stvaranje.
    A: Kažu, da je Zamolx imao jedno sveto mesto zvano Kogain, koje je u stvari ruševina utvrđenja
    na području današnje Regije Sarmisegetuša?
    D: Tvrđava o kojoj govoriš u doba Zamolxa nije postojala. Ona je kasnije izgrađena. Aghton
    kaže, da se Kogain može naći negde u blizini Sfinxa u Bucegi. U isto vreme tamo je postojala
    jedna tvrđava, koju danas nazivaju Baba.
    A: Gde je tačno?
    D: Nemamo pravo da znamo ove stvari. Jer to je jedan veoma važan energetski centar. Tamo
    je ta škola o kojoj sam govorio.
    A: Koliko je trajala obuka?
    D: Prvi stupanj je trajao dok je bilo potrebno, odnosno dok mladić nije usvojio materiju.
    Drugi stepen je trajao oko 2 godine, treći oko tri, dok je četvrti trajao do kraja života.
    A: Kako do kraja života?
    31
    D: Onaj koji je iniciran, taj je celoga života učio. Učenje nikada nije prestalo, nikada nisi
    postao savršen, sve dok si bio na Zemlji. Samo su te pripremali za savršenstvo.
    A: Odnosno nikada nije postao Stvoritelj?
    D: Da. On je bio Stvoritelj.
    A: Dakle on je sam Stvoritelj.
    D: Ne, on nije Stvoritelj, ali je stvaraoc.
    A: Da razumem tako, da ima sopstvenu osobenost.
    D: Da.
    A: Šta je on danas?
    D: Jedna energija.
    A: Ako bih želela, da li mogu da ga osetim?
    D: Ako želiš, može da bude u tebi.
    A: Osetiću ga kao energiju?
    D: Da, jer je on energija, samo pazi, poveži se sa tom energijom kada dostigneš odgovarajuću
    svest u kojoj se može ispoljiti tvoja ljubav, inače će te ta energija uništiti.
    A: Odnosno?
    D: Ako ne odgovara tvojim vibracijama, možeš da umreš. To je kao kada bi vatru stavila na
    flašu od veštačkog materijala. Vatra je rastopi.
    A: Postoji li mogućnost, da dostigneš stepen inicijacije Zamolxa?
    D: Aghton kaže, da je moguće, ali se ne odnosi na svakoga.
    A: Znači da samo određeni ljudi mogu to da učine?
    D: Da.
    A: Kakve sposobnosti treba da imaju ti ljudi, koji bi želeli da idu ovim putem?
    D: Aghton kaže: treba da ostanu mirni i da znaju da slušaju. Spoznaja toga je jedna takva
    tajna, koja je istaknuta kod onih, koji su sposobni da žive u skladu sa srcem i svesnošću.
    A: Odnosno, treba da si glup da bi to dobio?
    D: Treba da voliš srcem i svešću.
    A: Možeš li pobuditi ovu spoznaju?
    D: Imamo pravo na to, ali moramo da naučimo, kako to da radimo i kome ćemo preneti.
    Vremenom će svima biti dostupno
    32
    A: Možeš li nam pomoći?
    D: Aghton kaže da. Razmisliću još malo o tome, pa ću ti se javiti.
    A: Bilo bi dobro kada bi mogli da završavamo kurseve.
    D: Još ne znam, videću.
    A: Kažu, da su u to vreme postojali magični izvori, koji su davali život?
    D: Voda i sada daje život. Suština je u tome kako je programiraš. Imali su magičnu
    vodu, kako si rekla, jer su znali kako da je pretvore u magičnu.
    A: Jel im u to vreme Zamolx bio vođa?
    D: Više je bio u ulozi koordinatora. Postojali su mnogi koordinatori. Postojao je savet od
    deset iniciranih. Zamolx je bio odgovoran za njih. Vođe su bili ostali.
    A: Jesu li imali neko zborno mesto, kao glavni grad?
    D: Glavni grad je bio negde pored mora. Bila je tamo i jedna pećina u blizini svete planine.
    A: Jel pećina bila na specijalnom mestu?
    D: Pećina, sveta planina, škola četvrtog stepena bile su na mestima sa specijalnim
    osobinama. To su takva geografska mesta, koja i sada raspolažu određenim geomagnetskim
    osobinama. To je moguće meriti.
    A: Zašto su držali sastanke na mestima sa geomagnetskim osobenostima?
    D: Aghton kaže, da čovek na tim mestima može da stupi u vezu sa Stvoriteljem, jer
    može da napusti svoje telo i Zemlju. Oni su to znali da učine bilo gde, ali tu su se sjedinili
    direktno sa Stvoriteljem. Bilo je kao da je Stvoritelj došao među njih, tu na Zemlju.
    A: Zašto su to radili?
    D: Da bi interese vezane za čovečanstvo i za svet doneo sam Stvoritelj. Oni u tim trenucima
    više nisu bili ljudi.
    A: Ali zadržali su svoju osobenost-jedinstvenost.
    D: Da i ne. Oni su postali sopstveno Ja, kada su otišli odatle.
    A: Odnosno ponovo su se pretvorili u ljude?
    D: Ne, postali su Bogovi.
    A: Da, razumem tako da su u svakodnevnom životu postali Bogovi?
    D: Da, ali je samo Zamolx bio među njima Stvoritelj.
    A: Kako je umro Zamolx?
    D: On nije umro, jer je on energija. U datom trenutku pokušali su da ga ubiju, ali on je
    vaskrsnuo. Pomogla mu je sestra.
    33
    A: Kako?
    D: Ne možeš da ubiješ Boga!
    A: Dobro, ali kako je napustio Zemlju?
    D: On je prisutan, nikada nije napustio Zemlju. Tu je i svuda.
    A: Razumem, volela bih, da mi kažeš ako smeš, šta se desilo sa njim? Zašto nije ostao i dalje u
    vidljivom obliku i koordinator?
    D: Dostigao je onu visinu svesti, da je postao sposoban da ode na viši nivo i da se sjedini sa
    Stvoriteljem. Tako je postao su-stvaraoc. Zato je odlučio da nam pored odlaska bude od
    pomoći. To je bila njegova volja.
    A: Dakle istupio je iz uloge koordinatora da bi postao Bog?
    D: On je Bog i ujedno i Stvoritelj.
    A. Da li bi znao nešto da mi kažeš O BU Rebistri?
    D: I on je bio jedan od iniciranih koji je znao tajne Svete Planine i Zakon Kodova. On je bio
    taj koji je sagradio tvrđavu o kojoj smo govorili.
    A: Mesto gde je sagrađena tvrđava je jedno posebno mesto?
    D: Da, duboko ispod tvrđave postoje prolazi koje su još Atlantiđani gradili, koji čuvaju
    njihovo znanje.
    A: U kom obliku je to znanje?
    D: Vidim mnoge metalne knjige. Smeštene su u udubljenjima u zidovima. Neke od prostorija
    su nažalost nepristupačne, zaronjene su. Tamo je opisan dolazak atlantiđana. Vidim još
    mnoge tekstove ispisane na zidovima. Na sredini jedne prostorije vidim veliki zeleni kameni
    sarkofag, u njemu su sadržaji u vidu zlatne prašine, kao veliki kristali. Vidim još nešto, što
    liči na neku konstrukciju.
    A: Za šta su koristili ove stvari?
    D: Pomoću konstrukcije možeš da čitaš zapise u kristalima. Aghton neće da kaže zašta se
    koristio prah.
    A: Kako su iskopani ti prolazi?
    D: Pomoću nekih uređaja. Nisu kopali, već su na neki način topili stene. Skoro izgledaju kao
    na Inuaki.
    A: Jel nekada tamo živeo neko?
    D: Da, jako dugo.
    A: Odakle im vazduh?
    D: Postojalo je bezbroj vertikalnih prolaza raznih dimenzija, posebno tamo gde se susreću
    34
    hodnici. Oni su upijali vazduh sa površine i na specijalan način ga sprovodili dole kroz
    prolaze, koji su celu građevinu isprepletali. Zbog jednog takvog prolaza je došlo do
    urušavanja o kojem sam govorio.
    A: Zašto?
    D: Jer se jedna stena odronila i zatvorila prolaz vodi koja je podrivala teren i posle jednog
    zemljotresa sve se urušilo.
    A: Ako bi kopali, da li bi stigli do ovih prolaza?
    D: Ne znam, ako bi imali pravo, verovatno!
    A: Sarmisigetuza je bio jedno posebno mesto ili uobičajeno utrđenje?
    D: Jedno specifično mesto. To je bilo mesto sastanka ratnika. Imali su tu i rezerve hrane. U
    teškim vremenima služilo je i za odbranu ljudima koji su pobegli. Tvrđava je sagrađena na
    jedan specifičan način. Oni koji su ušli bili su branjeni od spoljnih uticaja.
    A: Misliš na fizičke napade?
    D: Od svih oblika napada.
    A: Kakav oblik ima tvrđava?
    D: Kružnog je oblika, jer je izgrađena na jednoj od čakri Rumunije. Oni koji su ga gradili to
    su znali. U sredini je jedan ogroman stub, na čiji vrh je postavljen jedan specijalan uređaj. On
    je primao energiju iz srca zemlje i slao je dalje. Tu su održavani rituali, sa ciljem da imaju
    bogat rod, da imaju kišu ili bilo koju potrebu. Zato je u sredini tvrđave postojao ogroman
    sunčani sat. Uz pomoć sata su pratili kretanje zemlje i ostalih planeta.
    A: Hoćeš da kažeš da su poznavali pojam vremena i delova.
    D: Da, ali to nisu znali samo oni. Ne razumem zašto se čudiš?
    A: Jer mi znamo da su naši preci bili varvari, nerazvijeni i primitivni ...
    D: Bili su mnogo bliži Bogu, nego što smo mi sada!
    A: Kada sam rekao nerazvijeni, mislila sam na materijalni razvitak.
    D: To nije bitno, bitan je duh.
    A: Bu Rebistra je naslednik Atlantiđana?
    D: Da.
    A: Dokle je postojalo carstvo Atlantiđana?
    D: Aghton kaže, da u izvornom stanju 16.000 godina.
    A: I Daci su bili njihovi naslednici?
    D: Da.
    35
    A: Zašto su dozvolili da se asimiluju?
    D: Oni se nisu mešali sa drugim narodima, dugo su zadržali svoju genetsku liniju, ali su bili
    kažnjeni. Tako je bilo odlučeno.
    A: Zašto?
    D: Jer su naučili da ubijaju iz mržnje i zbog osvete. Na to nisu imali pravo. Rečeno im je, ali
    oni nisu obraćali pažnju na to. Pojavile su se i takve porodice, koje su zabranile deci da uče,
    posebno više stepene.
    A: Ali zašto?
    D: Bilo je potrebe za radnom snagom i da bi sačuvali svoja materijalna dobra. U jednom
    određenom dobu bili su izloženi veoma žestokim napadima. Tako je zatvorena kapija
    spoznaje istine. Znanje je ostalo dostupno samo nekolicini. U stvari tu su pogrešili. Jer
    Znanje je zato, da bi se predalo nadalje. Njihovi preci su želeli da zadrže znanje samo za
    sebe. Da su uradili što su trebali, sve bi bilo drugačije.
    A: Da tako razumem, da su naši preci krivi za sudbinu zemlje?
    D: Oni, ali i drugi narodi.
    A: Ali zašto?
    D: Svako je imao pristup znanju. Da su se sjedinili, bila bi stvorena jedna nova religija, i mi bi
    danas već bili na jednoj sasvim drugoj tački. To je jedan od razloga što moramo da prodjemo
    kroz određene događaje. Međutim, ne treba to da smatramo greškom. Imali smo mogućnost
    da biramo put i mi smo tako odabrali.
    A: Odnosno oni su odabrali za nas?
    D: Ne, mi smo odabrali za sebe! Jer oni, to smo i mi.
    A: To je malo interesantan pogled!
    D: Zašto? Mi smo ti koji smo bili, koji smo sada i koji ćemo biti. Razmisli malo. Odluke
    koje mi sada donosimo se ispoljavaju u budućnosti za sto godina. Kada se ti ponovo
    reinkarniraš, čije odluke te čekaju? Moraš sa tim da se suočiš.
    A: To je samo jedna mogućnost.
    D: Ali to je istina. Kada bi razumeli, već bi bili veoma daleko, ne bi trebalo da se inkarniramo
    nanovo, ne bi trebalo toliko novih događaja.
    A: Pokušaj to da objasniš ljudima!
    D: Veoma je jednostavno da razumeš. Kada bi svako donosio odluke koje gledaju čak u
    budućnost, da li bi te odluke bile u interesu planete i ljudi? Kada bi se upitali, kakva će
    dejstva imati u budućnosti trenutne odluke, verovatno, čak sam siguran, da ljudi ne bi
    donosili pogrešne odluke.
    36
    A: Nas su učili da uživamo u sadašnjem trenutku!
    D: Hoćeš li ti u budućnosti biti zadovoljna tom odlukom? Hoćeš li razmisliti o tome da li si
    dobro postupila?
    A: Naravno da ne. Moja je sreća što u budućnosti neću znati ko sam bila i kakve sam odluke
    donosila.
    D: Ali ako bi u budućnosti otkrili nešto ili bi imala razvijeniju svesnost, tada bi ljudi oko tebe
    znali, ko si bila i šta si radila?
    A: Znaš da mi se to nebi svidelo!
    D: Zašto onda ne bi živela u svetlosti? Zašto ne bi radila samo takve stvari, na koje bi bila
    ponosna?
    A: To je tako, ali kaži mi: da li je istina da su Daci plakali kada su se radjali, a smejali se kada
    su umirali?
    D: I da i ne. Radovali su se jer su znali da ljudi zato odlaze, da se sjedine sa Bogom. Kada to
    znaš naravno da se raduješ događaju. Oni su rađanje smatrali svetim događajem.
    Sjedinjavanje dva ljudska bića u interesu savršenstva. Muško i žensko su samo u sjedinjenju u
    stanju da manifestuju Stvaranje. Vezano za rađanje, Aghton kaže, da nisu bili tužni. Radovali
    su se kao i svi mi.
    A: Ali, ostali su zapisi koji to potvrđuju.
    D: Ja ih ne vidim takve. Ja ih vidim vesele. Pogledaj, Aghton mi pokazuje jednog muškarca,
    koji u svojoj radosti podiže dete i njiše ga. Ja ne vidim da bi on plakao. Jako se raduje.
    A: Neobično.
    D: Vidim da prislanja jedan amulet na grlo deteta.
    A: Kažu da je u doba Buberista postojao jedan pop, koji je bio iniciran, koga su zvali Decenijus.
    Možeš li nešto reći o njemu.
    D: Buberista je bio isto posvećen. Aghton kaže da ga je izdao Decenijus a i svoj narod.
    A: Zašto?
    D: Kako ja vidim, bio je ljubomoran na Buberistu. Nije hteo da ga prizna kao božanstvo.
    A: Ali Decenijus je bio prosvećen?
    D: Da, ali ne toliko kao Buberista. Decenijus je završio samo prva tri stepena inicijacije. Nije
    imao pravo da ide dalje, zato je bio ljubomoran na Buberistu, Aghton kaže da je Nalog za
    ubistvo Buberiste dao Decenijus.Ali ne smeš da ga osudiš. Njegova uloga je bila da izvrši ovaj
    zadatak.
    A: Da izda svoj narod?
    D: Da.
    37
    A: Šta znaš da kažeš o jednom drugom velikom Daku Dečebalu?
    D: I on je bio prosvećen. Bio je jedno lepo, ali veoma grubo biće. Veliki ratnik i branioc
    zemlje. Bio je dobar i pravedan kralj, ali morao je da se izbori sa nasleđem predaka. Nije imao
    šta da radi. On je takođe imao sestru koja je prošla sva četiri stupnja inicijacije.
    A: Kao sestra Zamolxa?
    D: Bila je ista ta energija. Bila je žena ratnik. Borila se pored brata Dečebala.
    A: Dečebal je postao samoubica?
    D: Da.
    A: I njegovu glavu su poslali u Rim?
    D: Jednu drugu glavu su poslali.
    A: Da li bi objasnio?
    D: Dečebal je ubio sebe nožem, ali nije bio sam. Bio je okružen svojim pristalicama i
    rodbinom. Oni su odlučili, da bi bio veliki greh da pošalju njegovu glavu u Rim. Zato je jedan
    od rodbine pristao da ga ubiju i umesto Dečebalove glave pošalju njegovu. Promenili su
    odeću kao i obeležja, i tako su setrića Dečebala odneli kao kralja u Rim.
    A: Dakle sestrić Dečebala je postao samoubica, da ujak ne bi bio izložen sramu?
    D: Da.
    A: Jel to zabeleženo, o tome neko zna?
    D: To ne znam. Možda je negde zapisano. Ja vidim slike u glavi. To znači da ova dela postoje
    u Matrixu, dakle stvarna su.
    A: I oni koji su odneli glavu, nisu nadošli na pomisao da nije reč o stvarnom kralju?
    D: Ne, jer ga nisu videli izbliza. Samo su kasnije poželeli da pogledaju telo, jer je Dečebal
    imao ožiljak na grudima, ali već je bilo kasno. Oni koji su sakrili stvarnog Dečebala su već
    uklonili telo, a glavu sakrili u jednu posvećenu pećinu, da bi je sačuvali. Tamo je i dan danas.
    Pored se nalazi mač i jedna ploča iz Knjige Kodova. Tako da oni koji su došli da
    prekontrolišu, saznali su to što su trebali.
    A: Vidiš li šta piše na ploči.
    D: Ne razumem šta piše, ali Aghton kaže, da je ispisan put besmrtnosti.
    A: Možemo li nas dvoje da nađemo to mesto?
    D: Nas dvoje ne, jer to nije naš zadatak, ali mesto se može pronaći.
    A: Ko će ga pronaći?
    D: Dva muškarca. To je njihov zadatak. Oni su ti koji su nekada glavu odneli u Rim. Oni će
    se boriti za to da im se vrati poštovanje u istoriji.
    38
    A: A telo Dečebala?
    D: Spaljeno je, to je tada bio običaj
    A: I Dačiju su osvojili Rimljani?
    D: Ne. Dačija je ostala Dačija. Pokušali su, ali im nije uspelo. Mnogo kasnije rase su se
    pomešale, posebno u ovom delu gde sada mi živimo. U severnom delu države rasa je ostala
    čista.
    A: Znači na severu?
    D: Da.
    A: Jel ostalo još nešto od Zakona Kodova?
    D: Aghton kaže da u potpunosti postoji, bez obzira što su knjigu rastavili na delove i sakrili
    je na raznim mestima. Međutim niko ne zna da je pročita.
    A: Ne znaju ili neće?
    D: Oni koji bi pročitali ove knjige moraju da paze, jer su na određenim mestima skrivene
    magične reči.
    A: Kakve magične reči?
    D: Takve izjave kojima možeš da ovladaš materijalom. Međutim, to ne može svako da
    koristi. Samo oni koji su stigli dotle u razvoju svesti, da imaju četvrti stepen inicijacije.
    A: Postoji li u sadašnjosti neko ko raspolaže takvom svešću.
    D: Ne. Stepeni su zapečaćeni.
    A: Znaš li kada?
    D: Oko 1.600. godine. Tada je živeo poslednji čovek koji je bio na četvrtom stepenu razvoja.
    A: Zašto?
    D; Jer onaj ko je radio inicijacije, napustio je mesto. Njen zadatak je završen. Ona je bila
    žensko. Ona je bila poslednja manifestacija Tvorca na zemlji.
    A: Onaj ko je radio inicijacije, jel on bio pop?
    D: Ne bio je kralj Rumuna.
    A: Znaš li mu ime?
    D: Aghton kaže, da je bio poznat pod imenom Vitez Mihajlo.
    A: Kako ja znam, Vitez Mihajlo je bio slobodni zidar.
    D: Ne. To je jedan stari red, bio je član reda Templara.
    A: Da razumem tako da je stigao da postane Tvorac?
    39
    D: Kako ja vidim, iznutra je raspolagao znanjem božanske manifestacije.
    A: Kako su ga tada ubili?
    D: On je dozvolio da ga ubiju. Tako je odlučio, jer je njegov zadatak bio završen. Iako su ljudi
    doneli neku drugu odluku, on je želeo da nastavi svoju stazu i odabrao je odlazak.
    A: Da je drugačije odlučio, danas bi valjda bilo drugačije.
    D: Jel morao da prihvati odluku ostalih?
    A: Možeš mi reći iz čega se sastoje ti stepeni spoznaje?
    D: Prvi stepen je taj, u kojem čovek spoznaje sopstvenu besmrtnost. Nauče te kako da
    analiziraš i zatim poništiš sopstveni ego.
    A: To je na neki način poricanje samog sebe?
    D: Da. Objasne ti kako treba da razmišljaš i šta bi trebalo da uradiš da dođe do promene i šta
    znače promene, odnosno gde vodi taj put. Bio je jako težak proces, samo ih je malo moglo
    proći do kraja. Na drugom stepenu su im pokazali, kako da se iznutra povežu sa samim
    Bogom, i kako da se odnose ka tuđim Božanstvima. Treći stepen je manifestacija Boga
    iznutra ka spolja. To je najteži zadatak, jer učinivši ovaj skok više nisu bili ljudska bića, ali
    trebali su da žive među ljudima.
    A: Četvrti stepen?
    D: Četvrti stepen je predpostavio suživot sa Stvoriteljem. Oni koji su prošli treći stepen,
    dobili su pečat Zamolxa.
    A: Šta su to bili?
    D: Energetski simboli koje su dobili prosvećeni.
    A: Gde su oni bili?
    D: Jedan je bio na čelu, drugi u zgibu lakta. Po tome su prepoznavali jedni druge, koji su
    prošli inicijaciju.
    A: Jel to bilo vidno svima?
    D: Ne, samo prosvećinima.
    A: Kako su korišćeni ovi simboli?
    D. Bilo je nekoliko zlatnih pečata koje su postavljali na čelo ili na ruke. Oni su bili poznati
    kao Pečati Zamolxa. Onaj koji ga je dobio, trebao je da ga zadrži 33 dana. Za to vreme je bio
    sam i meditirao je. Posle tog perioda pečati su odstranjeni uz jedan ritual. Na mestu je ostao
    samo energetski otisak. Kako ja vidim, ovi ljudi su imali tri znaka. Dva na ruci i jedan na
    čelu.
    A: Da li bi opisao ove simbole?
    40
    D: Nacrtaću ti ih.
    A: Možemo li oživeti ove običaje, mislim na škole?
    D: Da. Možemo vratiti upoznavanje, ali samo do trećeg stepena. Posle toga svako je morao
    da ide svojim putem.
    A: Da ne bi došao u kontakt sa ostalima?
    D: Svako na svom putu.
    A: Zašto?
    D: Jer i sada kao i tada, svako ima svoju mogućnost, da pronađe svoj put ka Stvoritelju.
    Svako ima svoj jedinstven i nezavistan put. Nemam pravo da se mešam. Inače veoma je
    veliki greh izdići neku dušu sa svog puta i postaviti ga na tudj.
    A: Zar to nije uopšteni put?
    D: Cilj puta je zajednički, ali svako mora da ga nadje sam. Do Boga i Stvoritelja može
    svako da stigne. Kada bi mi pokazivali put, tada bi bili kao Anunaki. Jer bi pokazali svoj put,
    koji može da bude pogrešan, krajnji ili nepotpun. Niko ne može da kaže, da on radi
    ispravnije, nego što to čine drugi. Nema pravo na to.
    A: Zar religije ne pokazuju put?
    D: Da, jedan ovakav ili onakav put, ali samo početak tog puta. Da su ostavile slobodu, sada
    bi bili daleko dalje.
    A: Kakve će biti religije budućnosti?
    D: Biće jedna jedina religija. Jedina, stvarna i istinita u saglasnosti sa Kodovima Zakona
    Matrixa i sa istinom.
    A: Hoće li ličiti na sadašnje religije.
    D: Sjediniće sve sadašnje religije, ali sadržaće samo to, što je istina u njima. Reinkarnacija će
    biti poznata i prihvaćena. Postojanje Boga će otkriti i drugačije objašnjavati, da bi ga ljudi
    bolje shvatili.
    A: Hoće li popovi biti i dalje vođe?
    D: Samo kao koordinatori, biće čuvari Zakona Kodova, ali ne tako kao sada. Postojaće jedna
    jedinstvena religija, kojoj će se svi priključiti. Ona će biti u stanju da poveže eterično sa
    materijalnim. Duhovno sa svakodnevnim aktivnostima.
    A: Hoće li to biti obaveza?
    D: Ne, neće, jer dolazi iz same duše.
    A: Hoće li biti praznika?
    D: Možeš proslavljati šta želiš. Zašto bi neko morao da slavi!
    41
    A: Mislila sam na Božić i Uskrs?
    D: Ako znaš da je Hristos u tebi i pazi na tvoje postupke, da te Bog svuda prati, jer si Ti
    On, da li imaš potrebe da to proslavljaš?
    A: Ne. Ali trenutno mi ne možemo da shvatimo ove mentalne promene.
    D: Ali to treba hteti, verovati u to i to će postati stvarnost.
    A: Hoće li biti religioznih skupova?
    D: Ne takvih kao sada. Biće takvih dana, kada će se meditirati na svetskom nivou.
    A: Kakve meditacije?
    D: Na primer za pročišćenje voda na Zemlji. Predpostavimo da cela planeta odluči, da
    svakog prvog petka u mesecu niko ne radi ništa, samo se moli za vodu. Mole se da se
    očisti, da bude lekovita, da bića koja žive u njoj žive i da budu mirna ... Zatim svakog drugog
    meseca, svakog petka da se mole za zdravlje zemlje, da svako seme što se posadi, bude
    zdravo, plodno, hranljivo ... itd.
    A: Ali to bi i sada mogli da činimo!
    D: Naravno, organizuj!
    A: Mnoge ljude bi trebalo pokrenuti ...
    D: Zašto svakom prilikom kada treba nešto da uradiš uvek tražiš izgovor. Zašto to
    treba prvo neko drugi da uradi?
    A: Potrebno je mnogo ljudi.
    D: Hajde da isprobamo. Da li ti vidiš koliko ljudi učestvuje na Nedeljnim Meditacijama?
    A: Ne, ne vidim, ali sam osetila.
    D: Počnimo recimo, svakog prvog u mesecu jednom meditacijom za čišćenje Zemlje. Tako
    ćemo videti kakve suštinske promene će se desiti.
    A: Dobro u koliko sati?
    D: U 22:30.
    A: Da meditiramo za čišćenje zemlje?
    D: Da, zamolimo Matrix da se očiste vode, vazduh, zemlja i sve što je na njoj, sva živa i
    neživa bića, da se očiste od neorganskih materija koje nemaju povoljan uticaj i nisu
    odgovarajuće u Matrixu.
    A: Toliko?
    D: Da. Dovoljno je pet sekundi za to.
    A: I to će imati dejstva?
    42
    D: Videćemo, Aghton kaže,d a su ljudi još u tom stanju, kada ih treba uveriti delima. Ja
    mislim da je od toga mnogo važnije, da veruješ u sopstvena osećanja.
    A: I ja mislim, da ljudi imaju potrebu za konkretnim primerima.
    D: Oh! Kada ćemo se najzad odreći starih ubeđenja?
    A: Svi znaci ukazuju na to da će biti uskoro.
    D: Da, ali moglo je biti i drugačije, mnogo ranije. Da su ljudi razumeli, da je za usađivanje
    dogmi osnova bila strah. Da toga nije bilo primetili bi stvarnost.
    A: Zar nam Atlantiđani nisu ostavili neke informacije? Nisu usađene u sadašnju stvarnost?
    D: Ne. Njihovo znanje je ostalo na zemlji, ali mi nemamo pristup tome.
    A: Zašto nam nije dostupno?
    D: Jer je to skriveno sa namerom. Istina je skrivena lažima. Izmenjeno je i tako nam je
    prezentovano, da to ne razumemo. Hristos nam je ostavio jedan put, pokazao nam je put ka
    Bogu, ali nama je to nerazumljivo. Sve je teško, tajnovito, i neprimenljivo.
    A: Ipak to je veoma težak put!
    D: Ne, nije težak, jer se mi iznutra povezujemo sa nebeskim. Ali to niko ne može da učini
    umesto nas.
    A: Odakle su došli Atlatiđani?
    D: Njihovi preci su došli iz svemira. U suštini dve rase. Jedni su došli sa Sirijusa, a drugi sa
    Milone.
    A: Jesu li izgledali kao mi ljudi?
    D: Tamo imaju drugačiju formu, mnogo više energetsku. Mnogo hiljada godina je bilo
    potrebno, da formiraju takvo telo, u kojem su bili u stanju da žive ovde. Dugo su putovali
    tamo, amo.
    A: Postoje li ove rase na tim Zvezdama?
    D: Da, tamo su.
    A: Jesu li posećivali zemlju od tada?
    D: Stalno su prisutni, a posebno sada.
    A: Zašto?
    D: Jer smo sada spremni da upoznamo istinu.
    A: Hoćemo li spoznati?
    D: Da, uskoro. Inače u toku istorijskog perioda mnogi Galaktički putnici su sleteli na zemlju.
    Mi, trenutno stanovništvo zemlje, smo smeša mnogo rasa.
    43
    A: Hoće li nam ikada neko reći, da imamo vanzemaljske korene?
    D: Da. Ali Aghton kaže, da pazimo. Svi mi imamo pretke iz stranih zemalja i to će se uskoro
    otkriti. Anunaki znaju šta će se desiti i to im se ne sviđa. Zato oni pokušavaju da utiču, da
    samo deo čovečanstva ima DNK svemirskog porekla. Žele čovečanstvo da podele na one
    sa zemaljskom krvlju i one koji imaju pomešanu. Ne smemo da zaboravimo, da smo svi mi
    jedinstveni, niko nije poseban.
    A: Da li je krv Anunakija jednaka sa našom?
    D: Svi smo mi isti, i oni su pošli odatle i stiće će tamo gde i mi. To nas čini istima.
    A: Hoće li oni, koji će u budućnosti ostati, biti ravnopravni? Odnosno postati svesni?
    D: Razumeće.
    A: Ali onda već neće biti tu?
    D: Oni idu na takvo mesto, gde mogu da se razvijaju. U datom trenutku i oni će shvatiti
    suštinu.
    A: Kada svi postanemo slični, isti, tu mislim na ceo Univerzum, mislim na celokupno
    stvaralaštvo, šta će se tada desiti?
    D: Tada ćemo ponovo svi biti u Tvorcu.
    A: Jel to znači da ništa neće postojati?
    D: To znači da će sve da postoji.
    A: Jel istina da je Atlantida eksplodirala?
    D: Aghton kaže, da je istina. Da se raspala na delove i da je potonula.
    A: Šta je bio razlog?
    D: Atlantiđani su imali ogromne kristale, pomoću kojih su mogli da menjaju strukturu
    materije. Vladali su u potpunosti materijom. Bili su u stanju da stvore kišu, sunčan dan,
    dobar rod, menjaju vodu, komuniciraju sa stanovnicima drugih planeta, znali su skoro sve da
    učine.
    A: Rekao si skoro sve. Šta je bilo to što nisu znali da urade?
    D: Nisu smeli da ubijaju, ruše, odnosno nisu smeli da čine zlo i nisu mogli da stvaraju
    živa bića.
    A: Koliko takvih kristala su imali?
    D: Dvadeset, ali različitih dimenzija, boja i svaki je imao svoju svrhu.
    A: Zašto je Atlantida eksplodirala?
    D: To je bila greška stanovnika. Pokušali su da promene polaritet kristala, čak su ga i
    promenili. Neravnoteža energija je dovela do zbrke i oni su eksplodirali.
    44
    A: Jel ostalo celih kristala?
    D: Celih ne, ali postoje njihovi delovi, prekriveni su u okeanu, ispod zemlje. Postoji jedan
    veći deo, ali ni on nije celovit.
    A: Jel bi rekao gde je?
    D: Aghton kaže, da je u Bermudskom Trouglu.
    A: Kažu da se tamo dešavaju neka neobjašnjiva događanja, na primer: nestajanje brodova,
    vremenske anomalije, iznenadne vremenske nepogode ...
    D: To je istina, bilo gde da je kristal, on ima uticaja.
    A: Jesu li ovi kristali sa zemlje?
    D:Ne. Oni su doneti sa drugih planeta. U stvari, doneti su sa četiri mesta.
    A: Jesu li to prirodni ili veštački kristali?
    D: Prirodni kristali, ali su obrađeni. Pričvršćeni su za velike metalne ploče, koje su bile u
    stanju da se obrću. Obrtanjem su generalisali takvo energetsko polje, koje su oživeli. Bili su
    takvi kao da su živi. U trenutku obrtanja kristal je emitovao jedan zrak energije, koji se
    popeo do vrha. Kada je stigao do vrha, počeo je da aktivira čakre; pojedinačno od dole na
    gore. Svaka čakra je sijala u svojoj boji, kao što je i danas poznato.
    A: Koliko su čakri imali?
    D: Deset.
    A: A energija koja je dolazila iz kristala, kakve je bila boje?
    D: Bila je iste boje kao i kristal, samo je bila mnogo izraženija, kao da je bila plamen.
    A: Posle aktiviranja čakri, šta se dešavalo?
    D: Kristal je počeo da raspolaže sopstvenom energijom, koja je bila ogromna. Pomoću nje je
    moglo da se uradi bilo šta, jer je raspolagala osobinama Matrixa.
    A: Jel funkcionisala bez prestanka?
    D: Ne, samo kada je bilo potrebno. Inače je bila u stanju mirovanja.
    A: Šta su Atlantiđani radili sa ovim kristalima?
    D: Sve što su hteli. Razgovarali su sa bićima iz drugih Galaksija, podešavali vremenske
    prilike, programirali projekcije za saznanje istine, za meditacije i mnoge druge stvari. Bili su
    kao neka ogromna računska mašina, koja je bila u stanju da menja materijal.
    A: Jesu li mogli da učine i zlo?
    D: Bili su programirani da čine dobro. Kao što sam rekao, pokušali su da ih polarizuju u
    drugom smeru, ali je to dovelo do uništenja Atlantide. Oni koji su došli da pomognu zemlji
    imali su dobre namere. Kristali su bili programirani samo na dobro.
    45
    A: Oni koji su došli, sa kojim ciljem su to radili?
    D: Oni su dobili taj zadatak da pomažu. Hteli su da razumeju ko smo mi, kakvim
    sposobnostima raspolažemo i dokle možemo da stignemo. Oni su poznavali Istinu i Zakone.
    Imali su posebne rituale, koje ćemo i mi imati u budućnosti.
    A: Jesu li i Daci poznavali ove tajne?
    D: Imali su svoje popove u Kagainoji, koji su bili koordinatori meditacionih postupaka. Oni
    su određenim danima koristili specijalne molitve, meditacije.
    A: Da li bi rekao koje su to tehnike bile, i prema kome su bile usmerene?
    D: Da. Bile su usmerene na energetizaciju planete, za izobilje, za molitve i manifestacije, za
    podešavanje odnosa sa Bogom. Postojale su meditacije, rituali vezani za sunce, za vezu sa
    drugim svetovima. Sve je to bio deo svetih učenja. Ova učenja su prenošena sa kolena na
    koleno, sve do trenutka kada su Anunaki odlučili, da je to opasno, jer raspolažu
    prevelikom energijom, i počinju da je koriste u širokim razmerama. Tako su počeli
    borbu protiv toga.
    A: Ove žene popovi iz Kogaina o kojima si govorio, jesu li one primenjivale rituale Atlantiđana?
    D: Da. To su bili takvi rituali, koji su poreklom bili iz tih vremena.
    A: Kakvi rituali su postojali?
    D: U određenim vremenskim periodima, koje su određivale planete i godišnja doba,
    skupile su se na svetim mestima i meditirale su. Cilj ovih meditacija je bio ostvarenje
    određenih ciljeva, bogata žetva, odbrana, kiša ili bilo šta. Postojali su i tkz. specijalni
    sastanci, koji su sazivani specijalnim povodima, kao što je na primer odbrana od napada, ili
    neki iznenadni slučajevi, za koje je trebalo doneti odluku.
    A: Zašto su bile žene?
    D: Zato što je Zamolx bio oličenje muške energije, dok su žene popovi predstavljale žensku
    energiju. Ritual koji su vršili, kombinovao je ove dve energije i oni koji su se molili, postali/a
    su božanska bića.
    A: Jesu li koristili određene predmete i magične tekstove?
    D: Imali su narukvice i prsten oko glave i govorili su čistim jezikom, ali druge stvari ne
    vidim. Oko njih su ogromne tacne, sa kojih dolazi dim prijatnog mirisa.
    A: Koliko ih je?
    D: Dva kruga vidim. Jedan krug se sastoji iz jedanaest popadija dok se drugi krug sastoji iz
    njih dvadesetdve. Oni su sa Zamolxem tridesetčetvoro, što ćini sedam, odnosno broj
    stvaranja.
    A: Zamolx je bio koordinator i žena popova?
    D: Ali svaka grupa je jednoznačno, jasno obavljala definisane zadatke. Ni jedna nije radila
    46
    isto što i druga grupa. Međutim, u međuvremenu su obavljale zajedničke meditacije.
    A: Kakvi su to rituali?
    D: Iskonski rituali, koji su poreklom iz drugih svetova, koji imaju snagu da promene tok
    događaja, ali to su samo četiri puta godišnje obavljale. Nemam pravo da znam više o ovome.
    A: Kažu da su Atlantiđani imali jednu ogromnu biblioteku.
    D: Svoje znanje čuvali su na specijalnim mestima.
    A: Jesu to bile knjige?
    D: Ne, vidim ogromne prostorije, na čijoj sredini je jedan kristal. Zidovi oko njih su kao da
    su od stakla. Vidim ljude, koji idu prema kristalu, stavljaju ruke na kristal i postavljaju
    pitanja. Kristal im odgovara prikazujući slike na zidovima.
    A: To su kristali o kojima si govorio?
    D:Ne, to su drugi, manji i zadatak im je da prime informacije i da ih predaju.
    A: Kako izgledaju ulice, kuće?
    D: Vidim široke popločane ulice. Ako ih gledaš odozgo sa neba, gradovi imaju neobičan
    oblik. U sredini je jedna velika okrugla kuća sagrađena od belog kamena. To je to mesto gde
    se čuva zlatni kristal, gde je biblioteka. Mesto gde su koordinatori. Vidim mnogo prostorija,
    ali ne znam koje se za šta koriste. Oko objekta je jedan veliki prostor. Kako ja vidim tu se
    obavljaju specijalne meditacije. Ulice su prave i sve polaze od te zgrade. Zgrade su im isto
    bele, ali nisu od kamena i mnogo su manje od centralne. Inače Atlantiđani nisu imali potrebe
    za zgradama, kakvima mi danas raspolažemo. Mogli su stvoriti jednu posebnu odbrambenu
    energiju. Vidim mnogo drveća, cveća. Svuda su voćke, i plodne njive.
    A: Ali ljudi, kako njih osećaš?
    D: Miroljubivi, sretni i zadovoljni.
    A: Imaju li automobile?
    D: Da, ali nisu takvi kao što su naši. Nemaju točkove i mogu da idu podjednako po vodu kao
    i po drumu. Mogu čak i da lete.
    A: Koriste li pogonsko gorivo?
    D: Ne. drugačiji su, okrugli, liče na balone i ispuštaju vazduh na donjem delu.
    A: Kakvu su odeću nosili Atlantiđani?
    D: Normalnu, kao i mi. Samo što su od prirodnih materijala.
    A: Jesu li u boji?
    D: Da.
    47
    A: Jesu li poznavali veštačke materijale?
    D: Prema Aghtonu nisu.
    A: Jesu li koristili legure?
    D: Da.
    A: Jesu li imali novac?
    D: Ne.
    A: Kako su nabavljali potrebne stvari?
    D: Svakome je bilo sve pristupačno.
    A: Bilo kada?
    D: Ne, samo kada je bilo potrebno. U početku. Zatim je stupila na scenu namera, da
    raspolažu sa više nego što im je potrebno i tako je počeo kraj.
    A: Da li su postojali farmeri koji su se bavili stočarstvom i poljoprivredom?
    D: Baštovanstvom da, ali nisu gajili stoku, jer oni nisu jeli meso. Mnogo kasnije, kada su se
    Anunaki umešali, i pomešali rase, tada su počeli da troše meso.
    A: Tako sam razumela, da su trošili jela.
    D: Da, imali su potrebu da se prilagode zemlji.
    A: Jel svako imao neki zanat?
    D: Svako je radio ono što je voleo, ali je svako radio u interesu zajednice. Bilo bi
    besmisleno da svako ima isto zanimanje.
    A: Jesu li postojale škole?
    D: Da. Deca su odlazila na određena mesta, gde su im pomagali da razumeju i da prenesu
    znanje u praksu. Mogao si da budeš učitelj samo ako si bio iniciran i ako si raspolagao
    unutrašnjim Bogom i njime si vladao materijalom.
    A: Zar nije svako to znao da uradi?
    D: Ne, većina je koristila kristale. Oni koji su vladali materijalom znali su da rade razne
    stvari bez kristala.
    A: Jesu li bili sposobni da materijalizuju i dematerijaliziju stvari?
    D: Da, i mi ćemo uskoro postati sposobni za to. Nije to tako komplikovano.
    A: Kada ćemo to znati da uradimo?
    D: Kada budemo razumeli, da samo to treba materijalizovati, što nam je neophodno.
    Znanje materijalizacije je određeno stanje svesti, a ne program. Ono nije dato ako je osnova
    namere posedovanje. Vibracija materijalizacije je ljubav.
    48
    A: To znači nikada!
    D: Da i to veoma brzo!
    A: Ako sam gladna i volela bih jedan hleb da materijalizujem, tada osnovu namere čini glad,
    želja za jelom.
    D: Ali ako su i drugi gladni i ti materijalizuješ jedan hleb da bi im pomogla, tada se sve
    menja. Ti vidiš da su ljudi gladni, da je to tvoja sestra, brat, koji su ravnopravni sa tobom.
    Vidiš da oni pate i zato patiš i ti, jer ste jedno. Inače osećaš svačiju patnju i radost
    istovremeno, svih koji stanuju na planeti. Ti donosiš odluku, da im pomogneš, da im daš
    ono za čim imaju potrebu, da bi osujetila patnju, to znači, da u svom srcu znaš, da ako
    će se oni radovati tada ćeš se i ti radovati.
    A: Dobro, ako materijalizujem jedan hleb, zar ne mogu jesti i ja od toga?
    D: Samo ako oni kojima si ti dala, daju tebi. Inače ne, jer hleb je njihov i ako uzmeš nešto od
    nekoga bez njegove saglasnosti, to je krađa.
    A: To je jako teško prihvatiti i razumeti!
    D: To su opšti Zakoni i ako bi logično razmišljali, sve je sačinjeno sa određenim ciljem.
    Raspolagati nečim što je višak, to je poreklom od Anunakija. To je najbolji način
    upravljanja. Što više imaš, to se više plašiš. Bojiš se da ne osiromašiš, da te ne pokradu, da ti
    se ne smeju da nemaš sve. Itd ... To su sve misli koje su nam ugrađene, koje nas odvajaju
    od stvarnosti. Kada znaš ovo, da možeš da imaš sve bilo kada, što bi ti uzeli, da to možeš
    zameniti, tada strah nestaje. Razmisli samo, kada bi svi bili jednaki, kada bi svi imali
    mogućnosti da bilo kada bilo šta stvorimo, da li bi mogli da manipulišu tobom? Da li bi se
    bojali i da li bi mogli da upravljaju tobom?
    A: Kada naučimo da volimo, tada ćemo postati sposobni da materijalizujemo?
    D: Da.
    A: Kako konkretno možeš da materijalizuješ?
    D: Kada osećaš energiju ljubavi u sebi, bez drugih želja i interferencija i povežeš se sa
    Bogom, i kada si sa Stvoriteljem, tada počinje da pulsira u tebi puls Stvoritelja. U
    ušima ti odzvanja glas univerzuma, što je najsavršenija muzika što možeš da zamisliš. Tvoje
    oči biće jedno sa očima Tvorca, to ti omogućava da sve vidiš. Postaješ jedno sa Matrixom,
    jer si ti on. Preko tvojih dlanova, kojima više ne upravljaš, jer oni pripadaju donjem svetu,
    počinje prvobitna materija da se emituje, koju ispunjavaš mislima-energijom-formom i na taj
    način oblikuješ to što želiš. Odnosno ti si taj koji kaže šta da se desi. Tvoje telo je samo
    jedan relej - koji si zauzeo - i pomoću njega materijalizuješ, ali u tom trenutku nemoj biti u
    njemu.
    A: Nego gde?
    D: Budi Tvorac i telo neka je u njemu. Jesi li razumela?
    49
    A: Razumela sam, ali meni se čini nemogućim, da ne kažem da je to utopija!
    D: Svako mora tu da dospe.
    A: Za to treba milijarde godina!
    D: Vreme nije bitno, Tvorac nema sat.
    A: Koja je veza između Anunaki i Atlantiđana?
    D: Nikakva. Jer Anunaki su bili tu pre. Atlantiđani su došli kasnije.
    A: Jesu li bili prijatelji?
    D: Ne, naprotiv. Atlantiđani su morali dugo i mnogo da pate zbog Anunakija. Oni su zato
    poslati ovde, da pomognu, ali Anunaki su ih prevarili. Ali kako sam rekao sve ima svoju
    logiku.
    A: Kako su prevarili Atlantiđane?
    D: Uveli su im odvajanje, misao o odvojenosti. Pomogli su im da iskuse bogatstvo, snagu i
    pohlepu, mržnju, strah i sve što je bilo u suprotnosti sa njihovim osećanjima.
    A: Zašto im njihove vođe nisu rekle, zašto ih nisu upozorili?
    D: Jer su oni bili prvi koji su iskusili ove greške. Zahvaljujući njima se desilo to što se desilo.
    A: Ni rodbina koja je bila na drugim planetama im nije mogla pomoći?
    D: Oni su znali, da oni koji stižu na zemlju, moraju se podvrgnuti postojećim zakonima i
    samo do određene granice su mogli intervenisati. Pokušali su da im pomognu, ali nisu mogli
    zaustaviti propast.
    A: Danas bi valjda stojali na drugoj lestvici evolucije, da su drugačije razmišljali?
    D: Isto ćemo stići tamo.
    A: Ali smo pretrpeli mnoge inkarnacije!
    D: Učili smo, nismo se patili. Zavisi kako gledaš na stvari. Sve je misao-energija-forma. Ako
    kažeš, da se u inkarnaciji patiš, tada ćeš se i patiti! Ako kažeš da učiš, tada će ti život biti pun
    novih iskustava, biće prava škola.
    A: Šta to treba učiti?
    D: Da smo svi ravnopravni i da smo jedno sa Tvorcem. To je velika lekcija!
    A: Glasi jednostavno, ali je izuzetno teško!
    D: Bilo je. Sada su druga vremena, kada ćemo razumeti, ko smo mi u stvari?
    A: Mogla nam je rodbina iz ostalih dimenzija pomoći.
    D: Oni su nam uvek pomagali tokom vremena, ali im nije bilo dozvoljeno da se mešaju, jer
    sve ima svoj red i logiku.
    50
    A: Umešali su se bez da smo znali?
    D: Da, veoma često. Ne znam koliko puta.
    A: Zato da bi izgledali kao mi?
    D: Aghton kaže, da nijedno biće ne liči na drugo, ako liči spolja, tada si drugačiji iznutra ili u
    energetskoj građi. Bića uvek odgovaraju mestu i moraju biti u saglasnosti sa planetom
    gde su došli.
    A: Ali kao energetske strukture, imaju isto čakre, auru, biopolje?
    D: Svako biće koje ima materijalnu izgrađenost ima energetsku strukturu, ali i to je
    specifično, jer postoje i energetska biće.
    A: I kod nas u sunčanom sistemu?
    D: Da.
    A: Gde?
    D: Aghton kaže na Marsu, jer moraš da znaš da je sve u stvari živo.
    A: Na Marsu su sproveli istraživanja i kažu da ne postoji život.
    D: To ćemo stvarno saznati, kada stignemo dotle. Trenutno znamo samo to što nam kažu.
    A: To je tako. Kažu da se pre par desetina godina srušio jedan svemirski brod sa strancima na
    palubi. Njih su odneli u jednu tajnu laboratoriju. Možeš li reći jel to istina?
    D: Da, to je istina. Aghton kaže da su bila tri bića. Jedan je poginuo prilikom pada, dok su
    dvojica preživeli nesreću, ali nisu živeli dugo.
    A: Zašto nisu ostali živi? Jel su ih ubili?
    D: Ne, nisu ih ubili, umrli su zbog toga, jer nisu znali da se prilagode frekvenciji zemlje, kada
    se brod srušio, uređaj koji je održavao njihovo energetsko polje se pokvario, tako su im se
    čakre i čitav energetski sistem poremetio.
    A: Jesu li mogli da ih spasu?
    D: Mogli su da su spasioci znali za te stvari i da su znali šta treba da učine. Da su znali da
    stvore generator koji bi generisao potrebno energetsko polje.
    A: Kako to misliš da su znali?
    D: Da su znali, kako da se sinhronizuju energetski.
    A: Misliš na energetsku terapiju?
    D: Da, da su ih jednostavno energetski uravnotežili, ili da su stvorili jedno energetsko
    zaštitno polje oko njih, dajući im vreme da se usaglase sa vibracijama zemlje.
    A: Jesu li bili kao mi?
    51
    D: Da, ali ipak su bili drugačiji. Bili su tananiji i viši, ali su imali iste ruke, noge i glavu kao
    mi. Nisu imali nokte niti kosu, dok im je koža bila druge boje. Jako su inteligentni i
    prijateljski raspoloženi, oni koji su išli putevima otkrića nisu dolazili sa lošom namerom.
    A: A brodovi?
    D: Kao svaki brod na Inuakiju, upravljalo se snagom misli i u više koraka. Kod svakog
    koraka struktura materije se menjala, postajala je sve vazdušastija. Sa svakim korakom donje
    vibracije dolaze sve manje do izražaja, da bi na kraju potpuno nestale. Razvojni ciklusi su
    specijalno dati, da olakšaju uzdignuće.
    A: Zašto se ne desi odjednom ovo uzdignuće?
    D: Jer ne znamo da iskoraknemo, da idemo dalje. Naša fizička i energetska struktura nije
    spremna, ne može da prebrodi ovu promenu. Ako bi se to naglo desilo ljudska vrsta bi
    nestala sa lica zemlje. Jer mi se razvijamo zajedno sa zemljom. Zemlja se uz našu pomoć i
    sa nama razvija.
    To je jedna čista i jasno definisana veza. Međutim, ako bi razumeli gde treba da stignemo i
    šta je naš zadatak, stepenice bi bile sitnije i sa manjim gubicima. Na žalost naši doživljaji su
    toliko negativnog polariteta, da to ima uticaja na čitavo Stvaranje. Toliko je poremećena
    ravnoteža, da to ima uticaja i na sam univerzum kao misaoni oblik. To je razlog zašto ne
    možemo više ovako da nastavimo.
    A: Da to tako razumem, da smo na toj tački, kada zemlja počinje sopstveno čišćenje?
    D: Da. Ona počinje da se čisti, da bi nastavila jednu stepenicu naviše.
    A: Istina je, da je jako mutno, i da živimo u jednom jako nasilnom svetu. Kako misliš da treba da
    reagujemo na to? Šta da radimo?
    D: Treba da smo smireni i tihi, da posmatramo ceo ovaj proces, bez da učestvujemo u
    njemu. Možemo da se umešamo samo sa pozitivnim delovanjem polariteta.
    A: Iako oko nas sve izgleda suludo?
    D: Pokušajmo da im objasnimo. Samo tada, ako bi hteli da nas poslušaju. Ako im se to ne
    svidi, treba da poštujemo svoju odluku. Treba da im dozvolimo da idu svojim putem. Doći će
    vreme kada ćemo videti, da je kod svakog koraka prisutno loše, tada treba da se povučemo i
    tada treba da primenimo korisne meditacije pozitivnog polariteta. Nemojmo zaboraviti da
    treba da meditiramo za sve postojeće kao i za našu planetu.
    Kada nas bude sve više i više, tada će ovo vreme biti sve kraće i lakše. Ne sme ništa da utiče
    na nas spolja, nasuprot mi treba da delujemo na druge. Svi treba da smo pozitivni primeri,
    naše delovanje treba da odražava naše verovanje.
    A: Jel dolazi jedan period pun haosa?
    D: Već je haos, vreme koje dolazi, ne može se opisati rečima, nasuprot tome, mi ćemo živeti
    52
    sa energijom koju smo sami stvorili. Toliko i ništa više. To što dolazi, to nije ništa drugo nego
    što smo stvorili.
    A: A posle?
    D: Posle toga otvoriće nam se oči, razumećemo dosta stvari i nastavićemo dalje. Čeka nas
    svetlost i ljubav. Naša nastojanja će dobiti svoju nagradu.
    A: Jel to objašnjenje kataklizmama, koje su se dešavale tokom istorije zemlje?
    D: To je objašnjenje evolucije, koje je planeta upoznala! Svakim usponom celokupan sistem
    se uzdiže za jednu stepenicu, odnosno diže se frekvencija.
    A: Jesu li ova dešavanja unapred određena?
    D: Delimično, odnosno u određenim vremenskim periodima se dešavaju ovi događaji. Iz njih
    izvire bezbroj puteva, dužih ili kraćih, lakših ili težih, koji vode ka sledećem fiksnom
    događaju.
    A: Jel put biramo mi sami?
    D: Da.
    A: Jel sva bića u Univerzumu raspolažu slobodnom voljom?
    D: Ne, drugi imaju drugačiji sistem vrednosti.
    A: Zašto mi imamo slobodnu volju?
    D: Jer živimo u svetu polariteta.
    A: Dakle dvojno.
    D: Da. Ovde je energija pozitivnih ili negativnih vibracija zavisna od naših misli. Kod drugih
    energija samo jednostavno postoji. Znaj da smo mi ti koji određujemo polaritet. Iz
    Univerzuma dobijamo čistu energiju. Nju preobražavamo uz pomoć našeg uma.
    A: Zar energija ne sadrži oba aspekta?
    D: Energija sve sadrži, ali u početnom stanju, kao kada nešto radiš, to treba da razdvojiš,
    moraš u to da uneseš nameru.
    A: Ako bi radili stvari sa pozitivnom namerom, tada bi imali pozitivne rezultate?
    D: Da. Snaga ljudskog uma, da nešto menja ili polarizuje je ogromna. Međutim danas je
    to usmereno na rušenje, a ne na izgradnju. Zar ne razumeš da je sve energija? Razliku daje
    vibracija, koja je osnova stvaranja. I kamen vibrira, samo jednom nižom frekvencijom. To su
    znali naši preci. Njima to nije izgledalo kao nešto posebno.
    A: Istina je, pogledaj to što su nam ostavili, piramide ... Ko je gradio piramide?
    D: Piramide su gradili Atlantiđani, njihovi naslednici koji su preživeli.
    53
    A: Svuda po svetu?
    D: Da.
    A: Kako su gradili?
    D: Oni su vladali materijalom, ali su im bili potrebni i kristali, koji su nažalost već bili
    pretvoreni u prah. Zato su dobili pomoć sa tuđih planeta..
    A: Jesu li znali da su im pomoć pružali vanzemaljci?
    D: Da, oni su im pokazali u kom smeru da se kreću.
    A: Odnosno kako?
    D: Aghton kaže da su ih u to vreme usmerili prema konstelaciji Oriona.
    A: A sada?
    D: Isto tamo, samo postoji mala razlika, jer se ugao kosine ose zemlje promenio.
    A: Istorija kaže, da su to gradili faraoni kao svoje večno počivalište.
    D: Prvi faraoni i vođe određenih civilizacija, odnosno sve civilizacije koje imaju veze sa
    piramidama, su direktni potomci Atlantiđana, ali ne onih koji su već bili tu na zemlji. Onih
    koji su specijalno stigli sa planete Majke. Stigli su sa tom namerom, da pomognu
    čovečanstvu i svojoj braći, njih su doneli tu i zato nisu imali karmu. Da bi mogli da odu
    direktno bez prolaska kroz energetsko polje zemlje. Gradili su razne energetske
    hodnike. Piramide su građene sa tim ciljem.
    A: Dakle energetski podzemni hodnici.
    D: Da.
    A: A Sfinga?
    D: Sfinga ima veoma važnu ulogu. Ispod postoje takvi hodnici, koji vode ka podzemnim
    gradovima. Ti podzemni hodnici čine mrežu po celome svetu. To su gradovi koje su gradila
    bića koja su došla iz drugih Galaksija. Tu je sačuvan i ulaz u univerzalnu biblioteku. Tu će
    čovečanstvo da nađe sve odgovore vezano za Stvaranje.
    A: Jel nam dostupno to?
    D: Aghton kaže, da su tamošnji pronašli ulaz, ali ga nisu objavili. Bilo kako da je, jako je
    teško stići tamo, jer su tuneli ispunjeni vodom. Voda se dva puta godišnje povlači i samo tada
    se može pokušati prodor.
    A: Oni koji su otkrili, jesu li ušli?
    D: Ne, bojali su se.
    A: Zašto?
    D: Podzemni hodnici su veoma strmi, koji vode negde dole. Niko nije imao hrabrosti da ide
    54
    do kraja. Do biblioteke treba savladati nekoliko uspona i spustova kao i do podzemnih
    gradova. Nasuprot tome, radove izvodi jedna stara duša iz Altantide. On je poznati
    Atlantiđanin i u dubini svoje duše oseća šta se desilo sa Atlantidom. On zna da bi otkriće
    promenilo istoriju i boji se da se ne bi desilo ponovo isto, da se poruši njegova država.
    A: Zašto su građeni ovi gradovi?
    D: Aghton kaže, da su oni koji su došli zato gradili, da pruže odbranu stanovnicima zemlje u
    slučaju napada ili u slučaju vremenskih neprilika. U to vreme zemlja nije bila stabilna.
    A: Jesu li ovi gradovi trenutno podzemne baze nekim vladama?
    D: Aghton kaže da nisu. Baze vlada su drugačije, nisu tako duboko ugrađene, kao ovi
    podzemni gradovi i nisu tako rasprostranjeni.
    A: Znaš li gde su ove baze?
    D: Aghton kaže da ih ima jedanaest, ali najveće su na Antarktiku, Australiji i u planinama
    Kolorada.
    A: Rekao si da treba da postanemo Bogovi. Koji je najjednostavniji način, da dostignemo to
    stanje.
    D: Da postanemo svesni toga.
    A: Kako?
    D: Tako da razumemo da je Bog u nama, a ne van nas. Bog je u nama kao što smo i mi u
    Bogu.
    A: Ali nas su učili, da negde gore tražimo Boga i da mu se molimo.
    D: I jel neko našao tamo gore Boga?
    A: Ne znam.
    D: Bog je u nama. Razumejući ovo i sjedinjujući se sa Njim, možemo postati Bogovi.
    A: Šta možemo da uradimo?
    D: Prvo moramo hteti. Ako hoćemo, tada od Matrixa treba da zatražimo da nam
    pomogne. Da promenimo naše programe. Kada smo poslali našu molbu, moramo da
    razmotrimo, šta je to što nas zadržava, koji su razlozi što smo mislili da ne možemo biti slični
    Njemu.
    A: Razlozi su mnogobrojni. Ne mogu čak sve ni da nabrojim. Prvo što smo krivi, jer smo grešili,
    lagali, jer smo krali ...
    D: Ako bi postala svesna, da su to smetnje, tada ih moraš sve uzeti po redu da bi sa tim
    prekinula.
    A: Kako?
    55
    D: Recimo, da znaš o sebi, da ne praštaš i da voliš da kažnjavaš svakoga oko sebe. Kada si
    ograničena time, tada razmisli da li ovi osećaji dolaze od Boga ili nekog drugog. Ako su
    od njega tada je sve u redu, ne treba ništa da menjaš. Međutim, ako su zemaljskog porekla,
    tada se upitaj koji su uzroci ovim suprotnostima u odnosu na nebeske. Tada zamoli Matrix,
    da osobine koje su u suprotnosti poništi, dok one božanskog porekla neka ostanu.
    A: Zar se ne može zatražiti jednostavno prestanak želje za kažnjavanjem?
    D: Ne, jer to nema smisla. Ti moraš da polaziruješ suprotne osećaje koje si naučila tokom
    vremena. Ako bi ih jednostavno izbrisala, ne bi dugo trajalo, jer ti je obrazac ponašanja ostao
    u umu i u datom trenutku bi se ponovo tako ponašala. Suština je da promeniš obrazac
    ponašanja.
    A: I svaki problem moram ponaosob, pojedinačno?
    D: Da.
    A:Ali to je ogroman posao!
    D: Kada bi bilo lako?
    A: To zahteva mnoge godine truda.
    D: Pred tobom je čitav život. Niko ti nije rekao da to učiniš za nekoliko sati ili dana!
    A: Predpostavimo da mi je uspelo. Promenila sam polaritet moje ličnosti. Šta će biti sledeći
    korak?
    D: Voleo bih da te podsetim na nasilništvo. To je najuočljivije ponašanje, ali ga je najteše
    odstraniti.
    A: Zašto?
    D: Sa nasilništvom skrivamo neke nedostatke, nesposobnosti, nerazumevanje.
    A: Ali ako nas neko napadne, šta da radimo?
    D: Odgovaramo suprotnim polaritetom.
    A: Ako neko dođe kod mene i želi da me ošamari, zrači mržnjom, da mu tada dam ljubav?
    DBig Grina.
    A: Zar ne vidiš da je to nemoguće? Ruka instiktivno krene da ga tresne!
    D: Vidiš, to je sledeći korak koji treba da učiniš. Da svesno emitujemo prema napolju
    količinu karakteristike. Razmisli samo šta bi se desilo, ako bi Bog došao da tebe jednom
    tresne greškom!
    A: Ne, mislim da to ne može da se poredi?
    D: Zašto da ne? Ako želiš da postaneš Bog, isto tako treba da se manifestuješ. Razumi,
    sve zavisi od načina razmišljanja. Pre nego što kreneš ka nebeskom putu, prvo se upitaj, da li
    56
    ti to želiš? Drugačije to nema smisla. Džabe pokušavaš, neće biti nikakvog rezultata.
    A: Konkretno, šta bi trebalo da učinim?
    D: Pošteno i tačno da odgovoriš na pitanje, da li želiš da postaneš Bog? Razmotri, šta to
    znači i samo posle toga reci da. Iznesi činjenice koje su za ili protiv, ako dođeš do zaključka
    da bi to ipak želela, kapija je otvorena pred tobom. Zamoli Matrix i promene će odmah
    početi. Važno je da svakodnevno meditiraš.
    A: Zašto da meditiram?
    D: Prvo razgovaraj sa Matrixom. Reci mu tvoje misli, kajanja, promene, sve što bi
    želela da uradiš. Videćeš da će ti odgovoriti. On je potpuno živ. Zamoli zatim da ti
    pokaže iz čega se to sastoji i da ti dozvoli da učestvuješ u stvaranju. Zamoli da ti pokaže
    stvaranje same zemlje.
    A: Jel zemlja bila stvorena jako davno?
    D: U Matrixu ne postoji vreme. Sve se dešava sada.
    A: Odnosno ja mogu da vidim stvaranje, kao da se sada dešava?
    D: Da, uradi to. Jedno jedinstveno i veoma poučno iskustvo.
    A: Šta je cilj ovog doživljaja?
    D: Da postaneš jedno sa njom. Da postaneš svesna svoga porekla i da smo svi Jedno. Kada si
    prošla kroz stanja stvaranja, tada promeni svoju meditaciju. Zamoli Matrix da možeš prvo da
    pogledaš u sebe, zatim u rodbinu, pa u prijatelje itd....
    A: Recimo da sam uradila i to, šta zatim?
    D: Postani svesna, da se u suštini ništa ne odvaja. Sledeći korak je da postaneš svesna svog
    unutrašnjeg Boga.
    A: Kako?
    D: Zamoli Boga, da možeš da ga osetiš. U početku ćeš osećati jednu toplinu, prijatnu
    energiju punu ljubavi, koja dolazi i polako te obuhvata.
    A: Ako ne znam to da uradim?
    D: Bog će te otelotvoriti u skladu sa tvojom sposobnošću da akumuliraš snagu energije.
    Niko na zemlji nije u stanju da podnese njegovu energiju, svima bi eksplodiralo srce.
    Čim osetiš energiju, zamoli da postane vidljiva. Pojaviće ti se, kao jedna energija u obliku
    duge. Zatim zamoli, da je osetiš u sebi, u tvojoj rodbini, prijateljima i u svim stvarima.
    Pogledaj u sve i svakoga i primeti, u čemu je razlika? Svi smo jednaki, ili svako ima svoju
    jedinstvenu strukturu?
    A: Šta ću saznati?
    D: Da nisi drugačija ni od čega.
    57
    A: Šta je cilj ovih vežbi?
    D: Da vidite, da smo svi jednaki. Ako razumemo bar to, da su sva naša dela usmerena u
    pravcu nas samih, tada postajemo sposobni da se oslobodimo sopstvene karme. Ako
    misliš, da govoriš i deluješ, da bilo šta radiš, da to činiš zbog sebe, tada će ti se život
    promeniti.
    A: Jako je teško, jer moraš da se izboriš sa svojim mentalitetom i sa onima oko tebe, jer smo svi
    drugačije ličnosti i na svoj način vidimo svet.
    D: Sa koliko ljudi se sretneš otprilike godišnje? Mislim na one, sa kojima razgovaraš, kao i na
    one pored kojih prolaziš?
    A: Ne znam, valjda oko desethiljada.
    D: Sa koliko ljudi se sreće Bog? Koliko njih ga traži?
    A: Celo stanovnivštvo zemlje!
    D: Dakle, On može. To bi trebalo da si sposobna i ti da učiniš, ako bi bila sa Njemu sličnom
    ljubavlju. Nauči da voliš i opraštaš. Razumi svakoga, od najslabijeg do onog koji se budi.
    Reci, ako bi Bog imao jednu ostavu punu hrane, da li bi podelila sa onima koji su gladni?
    A: Naravno!
    D: Da si ti Bog, i kada bi imala komoru punu hrane, i kada bi došli gladni ljudi, da li bi im
    dala sve što imaš?
    A: Da sam Bog da, jer bih znala da bi bilo kada mogla da vratim nazad sve što sam dala.
    D: Da si Bog, dala bi im i naučila bi ih, da i njima može biti dostupno, da i oni imaju.
    To Bog radi sa nama. Uči nas, kako da imamo sve, sve što poželimo.
    A: U tome je greška, što se to ne vidi u praksi.
    D: Ne vidimo, jer ne želimo to. Mnogo je komotnije, mada je to prevara. Učili su nas da je
    potrebno da se patimo, a ne tome da se razvijamo. Ali sve je tako jednostavno!
    A: Da li bi objasnio?
    D: Da se promeniš i da bi promenio svoj život, prvenstveno treba to da hoćeš. Nasuprot
    tome, da ti je jasno da još nisi Bog, da još nisi spremna, još uvek ne razumeš, možeš da
    pokušaš da menjaš svoj život, kao i one oko tebe. To samo treba da želiš iz svoje duše.
    A: Da li bi dao jedan primer?
    D: Recimo, ti i deca se ne slažete i ne govorite. Skrivaju se, lažu te, ili te jednostavno ne
    primećuju. Prvo prekontroliši, odakle potiče ovo stanje? Ko je kriv? Seti se samo, da li si
    slučajno, kada su bili mali i prigovarali ti, htela da ćute, da te ostave na miru? Jesi li ih slala
    kod Babe i Dede, da ih se oslobodiš? Jesi li ih prekorevala što mnogo govore? Jesi li im rekla,
    da te izluđuju, zašto već ne začepe usta?
    58
    A: Dobro, ali to su samo reči. Roditelji koji to kažu, ne govore iz srca. Nekada su iscrpljeni.
    D: Da, ali to su programi. Onaj ko je to izgovorio poslao je molbu Matrixu i on je
    odgovorio u skladu sa molbom. Dete je zaćutalo, postalo je ćutljivo, ili je ostavljeno
    neprimećeno. Odgovor si dobila sa onom vibracijom sa kojom si poslala poruku.
    A: Šta se tu može učiniti?
    D:Moraš izbrisati programe i moraš ih zamenuti poželjnim. Pazi, da ne žuriš! To se ne
    može jednostavno uraditi. Moraš da istraješ nekoliko dana.
    A: Koliko?
    D: Nema pravila. Traje dok ne osetiš da je istina to što kažeš. Ima još jedna loša strana, što
    sam kod odraslih video. Kod mnogih roditelja sam to video, čak i kod mojih. Kada dete
    pogreši, ne treba da kažu: liči na oca ili majku. To je jako pogrešno, jer dete liči na sebe
    i na svakoga. Ako si rekao, da liči na nekoga, tada si to programirao i počinje sve više
    pojedinačne osobenosti da preuzima od dotične osobe.
    A: To „liči na nekoga" te reči su jako karakteristične za Rumunski narod i to pokušavam da
    objasnim narodu.
    D: Kaži im kada dete pogreši, da kažu da sliči jednom Bogu. Kazna neka bude jednaka
    tome što bi kaznili jednog Boga.
    A: Ne treba nikakva kazna.
    D: Ispravno. Ako ipak mislimo, da je Bog pogrešio, možemo da razgovaramo sa njim i
    pitamo ga, zašto je učinio to što je učinio. Možeš to učiniti i sa svojim detetom. Možda je
    imao razlog za to, možda je verovao da sa tim čini nešto dobro. Možda je kod nekoga video
    slično ponašanje.
    A: Bilo bi dobro to učiniti. Ja isto tvrdim da je jedan razgovor korisniji nego hiljadu šamara, ali
    to je naš mentalitet.
    D: Samo je bio. Od sada treba da se menja.
    A: Trebalo bi da se menjamo, ali kada pogledam na ulicu i vidim ljude, da su sve
    neraspoloženiji, da su sve razdražljiviji. Ne izgleda mi da se pomeramo u pozitivnom pravcu,
    posebno ne u kolektivnom ponašanju.
    D: Promene su već počele,, ali da bi se plan ostvario, prvo se mora očistiti sama zemlja. Jer to
    što smo joj vekovima davali, sada ona vraća naše vibracije. To je jedan težak period ali će i to
    proći.
    A: Biće promena na nivou zemlje, mislim tu na planetu?
    D: Da. Sama zemlja menja odeću. Tako treba da posmatraš kontinente, vodu, sve što postoji
    na površini, kao na odeću. Povremeno se mora promeniti i posebno sada, kako je počela da
    raste.
    59
    A: Ali niko ne govori o tome. Nikakve informacije ne čujemo.
    D: Ne znam da li o tome govore ili ne, ali to je istina. Vekovima je zemlja rasla i raste i dalje.
    Ona je isto živo biće. Sve ima svoju logiku, događaji slede jedni druge. Postoje takvi periodi
    vremenskih ciklusa u kojima se istorija ponavlja. Tako je bilo dosada, ali to se više neće
    ponoviti
    A: Biće uopštene promene, u celom univerzumu?
    D: Sve je povezano sa Galaksijama i planetama. Postoji jedan kosmički DNK, koji sjedinjuje
    sve ostale. 2012-te se završava jedan ciklus i ulazimo u jednu novu fazu. Sve će se promeniti,
    ljudi i planeta. Prvi korak je da postanemo su-stvaraoci.
    A: Kako da razumem, mi možemo da stvaramo, ali samo ograničeno?
    D: Da, ali samo u sopstvenom univerzumu, jer glavom stvaramo u jednom dvopolnom
    svetu i zato uvek to što stvorimo postoji i suprotno ostvarenje toga. Kada uđemo u novi
    svet, tada naše stvaranje neće nikoga dirati, jer ćemo početi da stvaramo srcem.
    A: Dakle, nećemo više koristiti glavu?
    D: Da, ali će duša upravljati, a ne obrnuto. To će samo tada biti moguće, kada se nova
    energija stabilizuje.
    A: Misliš na novu energiju, koja će menjati zemlju?
    D: Da. To je ta energija, koja upravlja i organizuje sve. Mi smo takođe energija, živimo u
    jednom okeanu energije, jedemo, dišemo i plivamo po energiji, ali trenutno je ta
    energija zaprljana.
    A: Zar ne možemo da očistimo ovaj okean energije?
    D: Ona sadrži vremenom skupljene doživljaje u životu. Nije je baš lako očistiti, jer je sve
    podređeno nekim zakonitostima, kao što je i karma.
    A: Karmu možemo ukinuti mislima?
    D: Ne razumem pitanje?
    A: Predpostavimo da se skoncentrišem, i poželim da moja negativna karma u celini nestane. Da
    li je to moguće?
    D: Vekovima si činila loše i sada želiš to sve da izbrišeš za nekoliko minuta?
    A: Da.
    D: Ne, nije moguće. Postoji mogućnost da neka dela pretvoriš u pozitivna, ali za to moraš
    osvestiti šta si učinila, zatim okaješ grehe, zatražiš oproštaj, i moraš da stvoriš suprotne
    misaono-energetske-forme. To znači da moraš sve da uzmeš po redu, to se odnosi samo na
    dela u sadašnjem životu, ali ako to činiš bez ljubavi, samo da bi se oslobodila, tada džabe
    radiš.
    60
    A: Ali srela sam se sa takvim školama, koje stave celu karmu u jedan paket i pošalju ih
    Stvoritelju.
    D: Šta je zgrešio Stvoritelj, da bi dobio tvoje greške? Zar ti se to čini ispravnim? Kada bi bila
    Stvoritelj i jedna velika masa ti pošalje svoje grehe, šta bi sa tim radila?
    A: Ne verujem da Tvorac tako razume stvari.
    D: Ali gde je Stvoritelj?
    A: Na nebu!
    D: Tebi se tako čini, izgleda da su naši susreti ostali bez rezultata. Tvorac je u tebi, meni, u
    mački, u cvetu, u svemu što postoji. Ti uzimaš tvoje greške kao činjenice, i vraćaš nam,
    verujući da ćeš tako uspeti da pobegneš?
    A: Samo sam pitala!
    D: Reci, da li bi volela da dobiješ pakete ostalih?
    A: Ne.
    D: Zašto bi onda drugi to voleli? Jesu li oni krivi što si ti grešila?
    A: Oni koji ove vežbe rade, objašnjavaju da pre nego što pošalju svoje karmičke probleme,
    menjaju polaritet, ukidaju ih i praktično šalju jednu bezobličnu, pozitivnu energiju.
    D: Polaritet možeš samo tada da promeniš, kada fizički i energetski dobiješ nazad to
    što si poslala. Tako treba da doživiš to stanje, kao ono što je bilo cilj tvom činu. Jednostavno
    je. Zato planeta mora da prođe kroz tolika čišćenja. Ako postoji čišćenje ove karme, sasvim
    sigurno da bi je koristili. Bilo bi mnogo brže i korisnije.
    A: Postavljam pitanje, oni koji su ove vežbe radili, zašto nisu razumeli da to nije stvarnost?
    D: Jer su zauzeti svojim umom i egom, time razmišljaju. Njima odgovara jer je mnogo lakše,
    ništa ne rade i očekuju rezultate. Na žalost um može da pogreši, dok karma ne. Shvataš li da
    karmičke pakete čine oni, koji neguju te zamisli.
    A: Možda su se oni razočarali?
    D: Sigurno, ali pre nego što nekoga navedeš na to da sledi određene primere, morala bi
    predhodno da prekontrolišeš na sopstvenoj koži, da znaš, da to ima rezultate. To bi trebalo
    reći i drugima, što ima odgovarajuću istinu u Matrixu. Inače ni sebi, niti drugima ne činiš
    dobro.
    A: Šta dobijaju ti koji takvu energiju daju?
    D: Aghton kaže, da dobijaju sve nazad što su poslali, sa tom razlikom da dobijaju sve
    odjednom.
    A: Kako?
    D: Oni su slobodnom svojom voljom skupili celokupnu svoju karmu i poslali je, ali paket nije
    61
    stigao na adresu, već se vratio. To znači, da će i oni dobiti sve odjednom što su poslali.
    Karmičke događaje skupljene u jedan buket. Sve odjednom, ne više raspoređeno na više
    živote. Bilo kako, nije bitno, jer svi dobijamo nazad što smo poslali. Oni će samo ranije dobiti
    sve odjednom.
    A: Postoje li i druge promene na nivo planete?
    D: Da, u datom trenutku, u mlečnom putu će se fiksirati položaj planeta.
    A: Ali mi smo već u Mlečnom putu!
    D: Aghton kaže, da nekada u Mlečnom putu a nekada u Strelcu B.
    A: Ja to nisam znala.
    D: To još ne znači da to nije istina.
    A: Šta će nam značiti ovo fiksiranje na određenom mestu?
    D: Aghton kaže, što je bilo to će se promeniti. Jer to što smo proživeli, neće više postojati. To
    što ćemo iskusiti prevazilazi sadašnje shvatanje.
    A: Da razumem tako, da će biti dobro?
    D: Da.
    A: Kada će se to desiti?
    D: Sada tako izgleda do 2013-te.
    A: Kako će se desiti, šta to znači za planetu?
    D: Aghton kaže, da se zemlja kreće po elipsi. Zato smo nekada u mlečnom putu, nekada u
    strelcu. Naš sunčani sistem nije imao stalno mesto. Strelac je trenutno u mlečnom putu. Ovaj
    proces je već davno počeo, ali potrajaće malo još dok i zemlja dođe u mlečni put.
    A: A zašto je unutar?
    D: Jer mlečni put ima takvu magnetnu formu, koja je u stanju da primi u sebe sve i da
    preobrazi sve što udje, jer je magnetno polje mnogo jače nego što je u sunčanom sistemu.
    Zato nas privlači.
    A: Šta će se desiti kada stignemo u mlečni put?
    D: Zemlja neće više kružiti po elipsi, već ćemo imati tačno određeni krug. (Naš sunčani
    sistem u odnosu na Mlečni put kreće se eliptično i zato je nekada iznad a nekada ispood
    ravni a nekada u ravni mlečnoga puta.)
    A: Ne možemo izbeći ovo utapanje?
    D: Ne. Postoji jedan puls, koji sredina Univerzuma stalno ispušta. Ovaj puls je sredina
    Galaksije, sredina sunčanog sistema, sredina planete i prima ga srce. Preko otkucaja srca
    dolazimo u rezonanciju sa privlačnošću Mlečnog puta i uranjamo u njega, to ne zavisi od
    62
    nas.
    A: Ako se ipak nešto desi i mi ostanemo tu gde smo?
    D: To bi značilo, da nas čeka novih 150.000 godina reinkarnacije. Misliš da bi to bilo dobro.
    A: Zašto tako mnogo?
    D: Jer bi tada ponovo dospeli u ovo isto stanje. Shvati da samo tada možemo da učinimo
    skok, ako za to imamo dozvolu. Sve mora da bude pripremljeno energetski kao i
    vibraciono; energetsku masu i kvalitet energije kao i količinu su Entiteti u Matrixu isplanirali
    na optimalno i podesili. Oni su otvorili kapije. To je bio ogroman posao i koštalo ih je
    neizmerno mnogo energije.
    A: Da bi izbegli promene!
    D: Izbegavanje promena značilo bi stagnaciju, odnosno ne razvijati se.
    A: Ali ova kapija omogućava, da zakoračimo u jednu drugu dimenziju?
    D: U jednu drugu frekvenciju.
    A: Kažu o Majancima, da su u datom trenutku prešli u jednu drugu dimenziju. Jel to dimenzija
    gde i mi stižemo?
    D: Mi idemo u dimenziju koja je rezervisana za nas. Oni su otišli u svoju i sada su mnogo
    razvijeniji.
    A: Kako su to uradili?
    D: Postali su svesni gde se putevi sastaju, odnosno one fiksne tačke o kojoj sam govorio, koja
    označava evoluciju čoveka. Oni su odabrali najkraći put, odnosno trenutni.
    A: Postoje i takve stvari?
    D: I mi ostali smo imali tu mogućnost.
    A: Ali valjda nismo znali?
    D: Zašto su oni znali? Svi smo pošli od iste tačke.
    A: Ko je odgovoran za to?
    D: Niko nije pogrešio. Svaka zajednica odlučuje u svoje ime.
    A: Znači naše vođe?
    D: Vođe su oni ljudi koje je odabrala zajednica. Oni sami ne mogu dospeti tamo. Svako ima
    svoje zasluge, i zašto su izabrani?
    A: Dobro, ali ako ja nisam učestvovala u izboru jednog vođe, ne verujem mu, zašto to treba da je
    deo moje sudbine?
    D: Jer to je Zakon.
    63
    A: Ne postoji način da izbegneš ovaj aspekt?
    D: Da, to je put usavršavanja. Odnosno pojedinačni put ka Bogu i Tvorcu. Samo tako se
    možeš osloboditi sudbine, ali tada moraš da osvestiš jedan veoma specijalan slučaj.
    A: Koji je taj?
    D: Da si sudbina u stvari ti.
    A: Zašto su Maje htele da odu?
    D: Oni su videli sudbinu tako da ako ostanu, ne bi bilo pomoći, nego bi i oni pali u zamku
    karme .
    A: Znači da bi mogao stupiti u druge dimenzije moraš se osloboditi karme?
    D: To pokušavam da ti objasnim sve vreme.
    A: Oni koji se ne spasu?
    D: 2012 je jedna od fiksnih tačaka, jedna tačka prosvetljenja, jedna tačka izbora. Ostatak
    ljudi će biti probran, oni sa negativnom karmom neće proći.
    A: Znači tačno 2012-te ćemo biti probrani?
    D: Mi smo u sred promena i dešavanja. Imamo mogućnost da prođemo ili da ostanemo tu.
    Zavisi od nas.
    A: Konkretno, kako se oslobađaš od karme, imamo li za to još vremena?
    D: Ključ je oproštaj, otpuštanje negativnih energija, da razumeš i da se zahvališ za sve,
    što si dobio.
    A: Maje su to uradile?
    D: Oni su mnogo više od toga uradili!
    A: Postavljam pitanje kako je bez karme?
    D: Kada bi razumeli zakon karme, ne bi više postojali ratovi, glad, mržnja i Anunaki bi
    postali prošlost. Međutim, sve će se promeniti. Aghton kaže, da usled nove energije ljudi su
    počeli da se bude i da traže odgovore. Nešto iznutra ih čini zainteresovanima za razvoj. Čak i
    ako ne bi činili ništa za razvoj, energija će im pomoći.
    A: Volela bih da te pitam nešto, jako se mnogo govori o jednoj svetskoj ekonomskoj krizi, koja će
    doneti glad, bolesti, ustanke ... možeš li nešto reći i o tome?
    D: Da bi se novo rodilo, staro mora da umre. To je pravilo.
    A: Zar se staro ne može zameniti na vreme, podmladiti, oprezno promeniti?
    D: Sadašnji svet je tako zamišljen. Rađamo se i umiremo, isto kao i narodi.
    A: Ali postoje takvi ljudi o kojima se kaže, da nisu izumrli.
    64
    D: Postoje narodi koji nisu izumrli, ali oni isto imaju zastareli sistem upravljanja, čija je
    osnova jedna zastarela energija. Promena koja dolazi, vodi ka potpunom preobražaju. To je
    dobra stvar, jer se na taj način razvijamo. Napisano je da se tako dešava.
    A: Kakav će biti novi svet?
    D: To će biti jedno novo društvo zasnovano na Istini i spiritualnosti. U interesu razvoja
    neophodno je da se oslobodimo karmičkih veza.
    A: Ljudi će isto tako izgledati?
    D: Da, ali biće mnogo harmoničniji, jer je telo odraz ,ogledalo duše. Biće inteligentniji, jer je
    ljudska inteligencija jedan energetski šablon. Kada raste frekvencija tada um počinje
    drugačije da funkcioniše, i postaješ veštiji
    A: Sve je energija!
    D: Da u potpunosti. Etar ima različite frekvencije, galaksije emituju neke određene
    mikrotalase, kao i mi sami slično, kao i sva ostala bića u univerzumu, svi smo prijemne i
    odašiljačke antene....
    A: Vidiš li još neke promene?
    D: Da, boje će takođe biti drugačije.
    A: Znači da crveno neće više biti crveno?
    D: Ne, biće slično, samo će biti mnogo sjajnije. Biće bliže izvornim bojama.
    A: Promena koja dolazi je obavezna? Jel se sigurno menjamo?
    D: Da. To je problem Matrixa i to se mora slediti. Talas koji dolazi iz univerzuma,
    pomeriće nas u smeru razvoja. Toga se boje Anunaki. Oni znaju da će nova ljudska bića
    biti energetski jača, nego oni i to znači, da oni moraju potražiti nova mesta, ali nemaju
    velikog izbora gde da idu. Sada se odvija poslednja bitka između njih i nas. Oni će sve jače i
    jače napadati, uzeće u upotrebu i svoje teško naoružanje, i prisustvo zla će se svuda osećati.
    Nemojmo se bojati, ljudi trenutno imaju beskrajni energetski izvor, i kroz nekoliko
    meseci nastaće društvene promene i među vođstvom. Videćeš, da ništa neće ostati od
    toga, što je bilo!
    A: To je jedini put kojim stižemo do novog čovečanstva, pun kataklizmi?
    D: Nije pun kataklizmi, već je to put promena i forme zavise od toga kako odgovaraju na
    promene, treba da smo optimisti. Od nas zavisi kako to doživljavamo, kako osećamo. Ako te
    Bog pozove sebi i kaže ti, bez obzira na prepreke i opasnosti dolaziš do njega, i tada ćeš se
    bojati?
    A: Ne, ali mi jasno znamo gde treba da stignemo tada!
    D: Stići ćemo i do te tačke, kada će naš DNK biti sposoban da prihvati svetlost i da je zadrži.
    DNK je sposoban i u sadašnjosti da primi svetlost, ali je period uskladištenja određen.
    65
    A: Na kakvu svetlost misliš?
    D: Na svaku energiju, kako fizičku tako i energetsku. Kako ljudsko biće postaje sve
    spiritualnije, tako mu DNK postaje sve sjajniji. Videćeš unutrašnjost kao da je osvetljena
    svetiljkama. Kao da je od svetlećih traka.
    A: Posle ove promene imaćemo jednu stalno svetlu DNK?
    D: Jer će svetlost neposredno dobijati od Boga, i ova svetlost se ne može ugasiti, niti
    poremetiti.
    A: Ali pretpostavimo, da na površini zemlje neće biti nikakvih promena, i ove klimatske
    promene, koje nas svakodnevno bombarduju i društvo ostane takvo kakvo je, da li će čovečanstvo
    i tada učiniti evolutivni skok?
    D: To ne možemo da predpostavimo jer ne odgovaraju programu. Živimo period promena,
    promene se dešavaju na opštem nivou. Čak i sunčani sistem prolazi kroz određenu promenu.
    Zar ne razumeš da je sve povezano?
    A: Rekao si na početku, da ako magnetizam stane ... postoji li druga mogućnost?
    D: Da, ali nije bitno, postoji bezbroj puteva ali svi vode istom cilju. Na toj tački sve mora da
    izgleda na odgovarajući način, ljudi, planeta, sunčev sistem. Sve mora da izgleda na
    odgovarajući način i da ima određenu frekvenciju. Sve je to povezano, kao što su prostor i
    vreme povezani i omogućavaju nam da put bude zajednički. Ako se sunce, planete i
    frekvencija univerzuma promene, misliš da će zemlja ostati na istom mestu?
    A: Nisam na to mislila, već vezano za činjenicu da ako magnetizam prestane, pitala sam se da li
    postoji i drugi put?
    D: Da, postoji, ali je mnogo gadniji, jer su to ljudi učinili. Zemlja se mora promeniti, mora se
    promeniti i izgled, ali to se može samo jednom iznenadnom i uopštenom promenom.
    Ukoliko se magnetizam ne zaustavi, tada će ljudi pokrenuti jednu takvu lavinu koja
    vodi istom rezultatu.
    A: Hoćeš li reći o čemu je reč?
    D: Da, ali ne želim, jer je užasno.
    A: Nemoj pogrešno da me razumeš, ja bih volela da se razvijamo kao rasa nadalje, ali mislim i
    na to, da li postoji jedan drugi, mirniji put? Svi ljudi sa kojima sam razgovarala, opisuju jednu
    budućnost punu kataklizmi, da me boli duša.
    D: Zašto se vezuješ za aspekt bola. Ti si kriva!
    A: Ali sa čim da se povezujem, kada znam da će biti gubitaka?
    D: Samo dobijamo nazad to što smo davali. Ne računa se da li je to bilo u ovom životu ili
    nekom drugom. Okolnosti kroz koje ćemo proći i gubici koje ćemo imati, to je nagrada
    sopstvenih doživljaja. Niko ništa ne daje u plus!
    66
    A: Ipak je to teško prihvatiti.
    D: Nije teško ako razumeš, da nas sa druge strane čeka nešto, čime nikada nismo raspolagali
    tu na zemlji.
    A: Kaži, jel to sve ima veze sa 2012. To što je prognozirano u tekstovima.
    D: Našim precima su pokazane ove stvari i oni su kao opomenu nama napisali. Oni su nam
    ostavili i puteve koje ćemo odabrati. Koje možemo da sledimo, da bi ubrzali razvoj. Međutim
    mi to nismo uzeli u obzir. Mi smo se celo vreme molili da nas ostave na miru.
    A: Zbog straha!
    D: Ne, već zbog nedostatka informacija i egoizma.
    A: Dakle 2012-ta će biti godina velikih promena?
    D: Na neki način da. Ali promene će početi mnogo ranije, 2012 je vrhunac promena. Naša je
    obaveza, da se probudimo i da postanemo deo ovih promena.
    A: Ima li Rumunija posebnu ulogu u tome?
    D: Da. mi imamo jednu jasno definisanu obavezu. Nisam ja džabe došao ovde.
    A: Ipak, ne možemo ništa da učinimo da pomognemo jedni drugima?
    D: Molimo se da što pre i što lakše dođemo do nove zemlje!
    A: Odnosno do nove planete?
    D: Ali ona će se drugačije zvati.
    A: Možemo li znati ime?
    D: Naziv planete će biti Unoa.
    A: Možemo li zamoliti da planeta pre postane Unoa?
    D: Možemo sve učiniti ako to radimo srcem.
    A: Dakle planetu će nazvati Unoa?
    D: Da posle kvalitetnog skoka zvaće se Unoa.
    A: Ovo je stvarno neobično, nikada nisam čula za to.
    D: Ime nismo smeli da znamo sve do sada, jer je šablon pod stalnim razvojem. U sadašnjem
    trenutku se već sve stabilizovalo i ništa ne može izazvati smetnje ili neku interferenciju.
    A: Ako ipak neko počne negativno da radi, koristeći buduće ime planete?
    D: Može da pokuša, ali neće imati uspeha, međutim doprineće da bude isključen iz uspona.
    Buduća planeta je jedno takvo mesto, gde se samo ljubavlju može dospeti. Samo toliko i
    ništa više.
    67
    A: Velika je čast, da mi ovdašnji ljudi spoznamo budućnost. Zašto smo zaslužili to?
    D: Živimo na jednom neobičnom mestu.
    A: Čitala sam jedan članak, da su na dnu Crnog Mora našli brod, za koji predpostavljaju da je
    Noeva Barka iz Biblije. Možeš li nam nešto reći o tome?
    D: Mnogi Biblijski događaji su se desili ovde. Bez obzira što su informacije do nas stigle u
    iskrivljenim slikama o događajima. Uskoro će se sve otkriti i mi ćemo dobiti nazad naše
    mesto u istoriji.
    A: Ali trenutno prisutni ljudi nisu isti, nisu oni koji su ranije tu živeli. Meni se čini da smo
    postali lenji, egoisti i komotni. Znaš šta nam je omiljena izreka: "Neka radije crkne komšiji
    koza".
    D: U sadašnjem trenutku ovde žive mnoge rase, ali to nije bitno, jer genetsko nasleđe nam je
    isto. Preuzeli smo od svakoga šta smo hteli. To ne znači da smo svi isti na opštem nivou. Oni
    koji su bili tu, bili su stari entiteti u svetlosnim telima. Došli su ponovo iako mi o tome
    nemamo saznanje. Oni su zato došli da nam vrate sve što su nam uzeli.
    A: Hoće li nas smatrati ultra nacionalistima?
    D: Zašto? Zato što volimo naše pretke i državu? Zato što ne prihvatamo jednu krivu istoriju?
    A: Zato jer dajemo izjave koje se istorijski i naučno ne mogu proveriti.
    D: Fizički dokazi postoje, ali oni nisu vidljivi, zato treba da se oslonimo na osećanja.
    Međutim uskoro će Istina isplivati na svetlost dana, da bi mi povratili našu prošlost. Bili smo
    jako dugo prevareni.
    A: Jel to znači da smo dozvolili da budemo prevareni?
    D: Da, bili smo uspavani i čini mi se da smo prihvatili našu sudbinu. Nije ustao niko, da
    otvoreno govori, da istražuje, traži, čeprka...
    A: Ako je neko ustao, tada su ga ućutkali! Znam za takve slučajeve.
    D: Vidiš kada želiš da govoriš, ako slušaš svoju dušu, ništa te ne može zaustaviti. Reći da su
    neki protiv nas ili protiv drugih, samo je izgovor. Veruj mi, oni koji ne poznaju svoje nasleđe,
    nisu loši, samo su bez informacija. Svet se ne sastoji iz toga što nas uče u školama. Misliš da
    postoji takav čovek, kome kada pokažeš istinu, da će i dalje verovati u stare dogme?
    A: Ali odakle da znam, da je put kojim idem ispravan, da me vodi ka svetlosti?
    D: Razmišljaj dušom, upitaj Matrix, traži istinu. Ako je put koji si našla dobar put,
    tada će ti Matrix osvetliti taj put svojim pomoćnicima, da bi stigla na kraj i pomoći će
    ti da se otklone sve prepreke. Nemoj zaboraviti da nismo sami. Treba da tražimo pomoć.
    Nema u tome ništa loše, da se stidimo toga. Znaj još nešto; među nama sada ima takvih duša,
    koje nemaju veze sa karmom. One su zato došle ovde, da nam pomažu, da podignu nivo
    frekvencija zemlje. Ima ih jako mnogo. Ni ne znaš kada ih srećeš na ulici!
    68
    A: Jesu li oni svesni što su ovde?
    D: Ne.
    A: Zašto?
    D: Jer je zemlja jedna dobro organizovana škola, koja raspolaže jasnim zakonima. I oni
    moraju slediti put usavršavanja, da bi se setili ko su. Postoje ljudi, koji se sećaju nekih
    predhodnih života ali oni zato imaju pristup tim životima, da prikupe informacije i da ih
    primenjuju u sadašnjem vremenu. Ali ovo pravo su dobili zbog nedostatka vremena.
    A: Baš sam htela da pitam zašto se ne sećamo svoje inkarnacije?
    D: Jer ne bi bio ispit ako bi znali!
    A: Kad umreš, tamo gore te čekaju Bog i Sveti Petar? Koji će ti suditi?
    D: Onaj koji gore sudi to si ti, ali u stvari to nije sud, jer gledaš nazad na svoj život, i na sve
    predhodne živote, kao na jedan film. Pored toga energetski i frekvencijalno osećaš reakcije,
    misli i osećanja, koja si ti stvorio ili su bila upućena tebi.
    A: Ko odlučuje o programu sledećeg života?
    D: Uopšteno ti.
    A: Zar to ne znači, da sam trebala da odaberem jedan život u bogatstvu i izobilju?
    D: Nije obavezno. Postoje takve duše, koje celu svoju karmu dožive u jednoj inkarnaciji. Ti si
    ta koja osećaš kakav entitet želiš da budeš, da bi imala hrabrost da to sprovedeš.
    A: Ako bi znala to. Nažalost, oni čiji je život pun patnje i bola, često postavljaju pitanje, što ih
    Bog kažnjava? Šta su zgrešili i zbog toga ih ne možemo osuditi.
    D: Sada više nije bitno, jer svi prolazimo kroz čišćenje. Dobili smo svoje poklone.
    A: Na kraju ove knjige, šta bi želeo da poručiš čitaocima?
    D: Da ih volim i da ću se iz sve snage truditi, da zemlja dobije svoje dostojanstveno mesto,
    što je i zaslužila. Zato vas molim, da vi koji verujete u promene i pripremljeni ste, da
    primite svetlost u svoja srca, da ostanete i nadalje pored mene u nedeljnim
    meditacijama u 22:30. Sada je vreme, koje su mnogi hiljadama godina čekali i molim vas
    nemojte sada grešiti. Zato sam zamolio Matrix da da svakome mogućnost i pravo
    pristupa mom segmentu Matrixa, svima koji su sposobni da razumeju ove informacije.
    To je moj poklon ljubavi vama. Neka dođe svetlost među nas i neka nas osvetli sve!
    To su bili moji susreti sa Davidom. Pokušala sam hladnokrvno i prema redosledu da vam
    predam informacije. Mada ovo na prvi pogled izgleda kao utopija, mislim, da će vreme i
    događaji opravdati izvornost ovih informacija. U toku izdavanja knjige razgovarala sam sa
    mnogim ljudima, istoričarima, geolozima, vidovitim ljudima, svima čija sam mišljenja želela
    da dobijem i na ovaj način želim da im se zahvalim na podršci, naročito onima koji su
    potvrdili neke od izjava. Zato predpostavljam, da su na nekim nivoima delovi istorije
    69
    poznati, da postoje dokumenti i nalazi
    Koji potvrđuju ko smo i odakle smo došli. Ali jednim prećutnim stanjem, ovo je upisano u
    jednu neosnovanu istinu. Mnogo je lakše negirati, nego objasniti nešto. Ćutati, nego postati
    smešan.
    Ovo držanje me je odvelo dotle, da postavim pitanje zašto i ko to radi sa nama?Jedino održivi
    odgovor je bio, da je nekima to bio interes vekovima da nas drži u neznanju, prerađujući
    istoriju i omalovažavajući važnost toga.
    Mislim da aktualna konjuktura u kojoj smo, odnosno hemijsko i emocionalno
    bombardovanje, kojima smo izloženi, je izvrgavanje moralnih vrednosti zbog interesa.
    Iskrivljavanje trezvenog razuma, osećanja ljudi i ljubavi, je deo plana koji je osmišljen sa
    jednim dobro zamišljenim ciljem, rušenja ravnoteže ljudi. Izdvojiti one koji nam žele dobro,
    koji brane naše "interese". Ne znam ko su ti, ali mislim da ih je mali broj, da im treba reći, da
    niko više ne može uticati na nas, da su odluke naše i slobodno donete. Da izviru iz naše duše,
    da su osmišljene i izviru iz srca. Da ćemo otvoriti unutrašnje kapije da Bog može da udje kroz
    njih.
    Ako želimo da budemo čisti, tada moramo da prestanemo da se banjamo u sopstvenom
    blatu. Ako želimo da vidimo Istinu, moramo da završimo sa lažima i da drugima nanosimo
    nepravdu. Ako želimo da postanemo ljudi, ne možemo se više ispoljavati kao demoni. Mi
    deca Boga, probudite se! Sada je vreme da se obnovimo, da se promenimo, to počinje i
    završava se sa nama.
    A: Ti vidiš, da će električna energija biti zamenjena jednim novim oblikom energije?
    D: Da, biće jedna neutrošiva energija.
    A: Jel to već poznato?
    DBig Grina, već je među nama.
    A: Kada ćemo znati da je koristimo?
    D: Mislim već posle šest godina. Samo će tada biti stabilna i svi će je moći koristiti, ali
    mnogo ranije ćemo čuti o njoj.
    A: U osnovi od čega se sastoji ta energija?
    D: Iz kretanja. Vidim jedan uređaj, koji su kreće i generiše jedno energetsko polje, koje stvara
    električnu energiju. Aghton kaže, da se kao prvi korak koristi srebro, zatim neki kristalni
    prah.
    A: Čula sam o tome.
    D: Poklapa se sa svarnošću!
    70
    A: Zašto će se koristiti tek posle šest godina?
    D: Jer ćemo tada dobiti pravo na to, da je u potpunosti usvojimo. Pronalazači dotle neće naći
    odgovarajuće rešenje, da bi je držali u stalnoj funkciji. To međutim nije njhova greška, već
    naša. Mi bi trebali da se promenimo, da bi zaslužili to! Počeli smo već da se menjamo.
    Videćeš. Ljudi počinju da sanjaju o znacima opomene. Uskoro ćemo imati zajedničke snove,
    to su u stvari komunikacije i moramo ih uzeti u obzir.
    A: Kakve komunikacije?
    D: Komunikacije o budućnosti. O promenama, o raznim meditacijama ili molitvama, o
    biljkama itd...
    A: Šta mi moramo da uradimo?
    D: Da otvorimo svoja srca i da dozvolimo svetlosti, da prodre u nas i da uništi tamu. Treba
    da stavimo ustranu naše strahove, jer nas strah drži u pravom ropstvu. Počnimo ljudima da
    objašnjavamo stvari, da ih opominjemo. To dovodi do kolektivnog buđenja. Ljudi se u suštini
    bune protiv toga, ali ove informacije prodrevši unutra, stižu do svesnih dubina i kada budu
    potrebne, biće dostupne. Razmisli samo, sada na zemlji postoji bezbroj svetlosnih entiteta,
    da nas pripreme. Treba da ih poslušamo, a ne one, koji su nas hiljadama godina manipulisali.
    Završimo sa svađama i sve što je skriveno iza osećaja mržnje. Ako uspemo mržnju da
    zamenimo ljubavlju, sve ostalo će doći samo po sebi.
    A: Znaš li nešto o planu ugradnje čipova?
    D: Aghton kaže da postoji, ali nemaju dovoljno vremena i prava da prenesu u praksu, mada
    se jako trude da ga sprovedu. Ako bi plan uspeo tada bi čovečanstvo jako dugo ostalo u
    rukama Anunakija. Sreća što su intrevenisali.
    A: Ne znaju da ne mogu da urade?
    D: Ne, oni neposredno kontinuelno rade. Ljudi su bombardovani negativnim energijama sa
    razlogom, da im oslabi psihički i fizički otpor, ali ove energije je uravnotežila energija iz
    univerzuma. Isto to je i sa podelom, oni bi voleli nama da pokažu, da smo različiti, da su neki
    bolji od drugih. Da neki imaju više prava, dok neki nemaju nikakva prava, ali to je jedna
    pogrešna zamisao, jer smo svi mi jedni i ravnopravni i da sve što postoji je svačije.
    A: Jednoznačno je da žele pogrešno da nas informišu. Vidi se to sve na TV-u.
    D: Da to je istina. Uglavnom ne gledam vesti, ali desilo se nekoliko puta kada moja majka
    gleda TV da sam u dnevnoj sobi, pa sam pogledao u spikera. Vidim mu dušu. Vidim da ne
    veruje u to što govori. Primoran je, da kaže neistine, jedno određeno mišljenje. Možeš li
    zamisliti koliko štete je naneo on sam?
    A: I ovaj čovek mora da plaća račune, da izdržava decu ...
    D: Kada bude tražio obračun šta je radio, šta će se tada desiti? Zašto ne pomišlja da to što
    radi, da time vređa čitave grupe ljudi, i to je jedan težak greh. Morao bi razumeti, da nema
    više vremena za ispravljanje putem karme i da oduzima sam sebi pravo, da bude učesnik
    71
    budućnosti zemlje. Jedan divan dar je sada biti tu, jer je sada šansa da poništimo dela iz
    prošlosti, i da sve počnemo iz nova. Zašto ne žele da učestvuju u tome?
    A: Čovek je jedno jedinstveno biće. Na primer, ja imam jednog druga kome sam sve ispričala, sve
    što sam saznala. Upozorila sam ga, i nasuprot svemu tome poriče želju za promenom, da učini
    minimalne korake ka promeni. Upitala sam zašto ne želi i rekao je, da se neće ništa desiti. Dobro
    rekla sam, ali ako se desi nešto, bilo bi bolje da je pripremljen. Videćeš šta ću raditi kada me stave
    pred svršeni čin - to mi je odgovorio.
    D: To nije njegova misao. Na to je naveden. Ljudi imaju jedinstven odbrambeni instikt i da
    čuju glas kraja. Međutim Anunaki su poremetili ovaj mehanizam
    A: Šta možemo da uradimo? Mislim da ih ima mnogo sličnih njemu.
    D: Pokažimo im primer.
    A: Ja služim kao primer, jer to što sam rekla u svojim knjigama to presađujem u praksu. Imam
    jednu minimalnu količinu zaliha hrane, imam sredstva za osvetljenje, imam čak i jednu malu
    apoteku. Sve sam rekla mojim poznanicima, da ću biti oprezna, sve sam im objasnila, da čak
    ako se ne desi ništa, da ni tada nije bačen novac, jer se hrana vremenom može pojesti. Međutim
    kako vidim niko ne sledi moj primer.
    D: Pratiće tvoj primer samo oni koji to moraju da učine, ostali imaju sopstveni put. Tako je
    zapisano. Važno je da ti obavljaš svoj zadatak i da to kažeš. Odluka je na njima.
    A: Ne razumem međutim, zašto ljudi iz nauke ne kažu ništa? Sa mnogima sam razgovarala
    lično i svi znaju, da će zemlja proći kroz izvesne promene, ali ne žele da to glasno kažu.
    D: Anunaki imaju neobičnu sposobnost manipulacije. Oni skrivaju neke činjenice prećutno,
    koje bi mogle biti oslobađajuće, međutim pažnju skreću galamom na one koje nisu bitne, kao
    što je politika, ekonomija, školstvo itd.
    A: Ali i to su bitne!
    D: U tvojoj uobrazilji. Vođe, zakoni, i sve što je dato, sve je to programirano. Mi imamo
    osećaj da nas slušaju. Međutim čine što im je volja. Ako im se neko ne sviđa, ili ne radi za
    njihove interese, smene ga, ismevaju ga i ponižavaju.
    A: Kako možemo nadoći da nas manipulišu?
    D: Moraš naučiti da razmišljaš dušom. Ako vidiš da se neko u interesu neke promene
    ujedinjuje, postavi sebi pitanje, ko su ti koji žele promene? Da li su dobri, razumni,
    velikodušni, jesu li dokazali to? Promena treba da je u interesu većine. A ne male grupe. Šta
    im ne odgovara, zašto žele nešto da promene? Pokušaj da pogledaš u njihovo srce. Zamoli
    Matrix da ti pokaže, kojeg je polariteta taj koji govori. Upitaj Matrix, da li je najavljena
    promena korisna za sve, za budućnost planete, ili za grupu ljudi?
    A: To znači da treba sve da proverim što čujem?
    D: Da. Samo tako ćeš spoznati istinu i ispravno postupiti. Zar ti ne razumeš da smo mi
    72
    promena? Niko te ne može primorati da to prihvatiš. Hoćeš ili ne, to je tvoja odluka.
    A: Ja želim!
    D: Ako želiš, tada iskaži to i deluj u tom pravcu, da te Matrix čuje i da primeti tvoju nameru.
    Nema više vremena. Ako želiš nešto, ali tvoja dela pokazuju suprotno, tada će Matrix
    shodno tvom programiranju odgovoriti i dobićeš to što si dala. Jednostavno je.
    A: Kako možemo da se branimo od energetskih napada?
    D: Sada već znamo i sami da se branimo. U početku je prilično okolišno uraditi bez
    odgovarajuće prakse. Zatraži odbranu od Matrixa i on će ti ispuniti zahtev. Zamisli
    energiju koja dolazi odozgo, da te obuzima kao jedna lopta i da te štiti. To je samo tada
    delotvorno, kada znaš da sačuvaš ravnotežu. Ako te dela podstaknu na to, da se spuštiš na
    jedan niži nivo frekvencija, tada energija nestaje, ali ga možeš zamenitu kad god ti je
    potrebna. Mnogo je bolje ako uravnotežiš sebe.
    A: Ali ako sam napunjena negativnom energijom?
    D: Prvo se moraš osloboditi negativne energije i zatim zatraži zaštitu.
    A: Kako mogu to da uradim?
    D: Idi do jedne slavine i drži svoje šake sastavljene sa prstima nadole pod mlaz vode, koje
    konstatno ispira tvoje šake i zamoli da te oslobodi negativne energije. Možeš svoje šake da
    postaviš na zemlju i zamoliš zemlju da preuzme negativne energije i da ih preobrazi u
    pozitivne. Isto tako i u slučaju vode, energiju koju zračiš iz sebe treba pretvoriti u
    pozitivnu, jer inače preuzima samo loše i bilo bi greh, kada bi i mi to preuzeli.
    A: Ali energije koje dolaze iz naše prošlosti, koje su posledice naših dela, šta sa njima da
    uradimo?
    D: Moramo se odreći onoga što sami osuđujemo. To što je bilo, prošlo je. Moramo
    promeniti polaritet misli. Zamolimo Matrix da ih briše i da ih pretvori u pozitivne.
    Moramo razumeti da sve što smo učinili, biće izbrisano i možemo početi od početka.
    Anunaki su jedini, koji su korisnici naših negativnih doživljaja i zato ne bi trebalo da ih više
    hranimo.
    A: Postoji još jedna bojazan, koju ne možemo savladati, to je strah od promena.
    D: Promene će svakako doći, to ne zavisi od nas. Da razumemo ovu pojavu i da smo spremni
    moramo se odreći materijalnih dobara. Moramo razumeti da to što je naše, da je to svačije
    i da samo dotle možemo koristiti dok smo tu.
    A: Mi to ostavljamo svojoj deci i ako uzmemo u obzir reinkarnaciju, tada na jednoj datoj tački,
    to možemo uzeti nazad.
    D: Da ali sa tim preuzimamo i energiju delovanja, sa kojom smo konstruisali ova dobra. Ako
    je ona pozitivna, tada je dobit, međutim ako je negativne prirode, tada će se pojaviti
    problem. Ali uskoro će se sve promeniti ...
    73
    A: Šta možemo dotle učiniti? Da li treba da pokrenemo stvari na opštem nivou?
    D: Ne uopšteno, već svako za sebe. Treba da se uravnotežimo iznutra i da postanemo
    svesni, da sve što će doći, se dešava u našem interesu. Ne smemo da se srećemo sa takvim
    osobama, koje nas pomeraju iz naše ravnoteže. Ostanimo tihi i meditirajmo, razgovarajmo sa
    nama sličnima, i veoma je bitno da već jednom završimo sa igrom. Oni ne mogu učiniti ništa
    bez nas. Mi smo ti, koji im dajemo snagu i hranu.
    A: Jako je teško povući se, jer mi živimo društveni život ... Možda bi trebalo da sjedinimo naše
    snage ...
    D: Ni u kom slučaju. To bi oni voleli , ljudske mase koje generišu negativne energije. Jer
    bilo koji oblik otpora koji se ispolji koristi im, pomaže ih. Ako bi volela da sprečiš njihove
    planove, tada treba da ostanete tihi i u miru, puni ljubavi i razumevanja kao i odgovornosti.
    Pozitivnim mislima i harmonijom treba da generišeš doživljaje.
    A: To je malo teže u današnjim uslovima.
    D: Ključ je da li ti hoćeš? Sve ostalo dolazi samo od sebe. Vidiš da pušenje nije dobro. Treba
    da se odvikneš od toga.
    A: Ali i Šamani koriste duvan ...
    D: Ali prirodno. Ipak si ti šaman, živiš život šamana, živiš tamo gde i oni žive, ali da li se isto
    ponašaš? Jesi li se upitala šta to pušim?
    A: Šta pušim?
    D: Duvan i sve još to što oni stavljaju.
    A: Šta stavljaju?
    D: Aghton kaže, da u cigarete stavljaju takve materije, koje sprečavaju spoznaju Istine.
    Ono posebno deluje na treće oko, i pored toga "pomažu" da ostaneš u senci, tami, o
    kojoj sam već govorio.
    A: Kao da si rekao da sam zaštićena!
    D: Da, zaštićena si, ali zahvaljujući nekim entitetima, koji se trude, da te stabilizuju. Čak i
    sada dok razgovaramo. Zašto bi morala da trošiš nepotrebnu energiju? Da ti ne postojiš, oni
    bi mogli da rade svoj posao. Plus još primer koji time pružaš drugima!
    A: Ali ja ne prisiljavam nikoga da puši!
    D: Da, ali pušeći, koji te poznaju kažu, ako ti pušiš tada ni njima nije štetno, zašto oni to ne
    bi činili?
    A: Mislim da si previše drastičan!
    D: Ne, samo govorim istinu. Želiš svetlost, tražiš pomoć, i oni koji dolaze da ti pomažu,
    moraju prvo da te snime, kartiraju, dok se ti boriš i dereš da želiš da nastaviš- jel to istina?
    74
    A: Nekako tako je.
    D: To je bio samo jedan primer. Razumi, da si ti ta, koja odlučuje, šta želiš a šta ne, samo
    učini jednom već! Donesi jednu odluku i pridržavaj se toga.
    A: Na temu pušenja imam li još nešto da učinim.
    D: Ostalo si završila.
    A: Ne u potpunosti, ali dobro stojim.
    D: Aghton kaže, da imaš dosta vremena na raspolaganju, ali vreme i kod tebe protiče. Sad si
    u stanju koje će biti za dvestahiljada godina. Zar ne shvataš da sve potiče od Anunakija? Da
    su oni ti koji te hrane otrovima, zašto igraš u skladu sa njihovom voljom?
    A: Da u potpunosti, ali neke stvari je teško presaditi u praksu. Prvo se moraš pobratimiti sa
    mislima, isto tako kao i sa vegetarijanskom ishranom. Trebalo je malo vremena dok sam to
    razumela.
    D: Da je njihova karakteristika da jedu meso. Oni postupaju sa nama, kao što mi postupamo
    sa životinjama. Jesi li primetila koliko ljudi mrzi životinje bez razloga. Jesi li se upitala, zašto?
    A: To nije opravdanje, da to kažeš, da zato postupaš loše sa životinjom, jer oni upravljaju tobom.
    D: Ne, ali koji čine loše životinjama, to su uopšteno uzeto oni koji raspolažu sa većinom
    krvi Anunakija.
    A: Ako jedeš meso znači da im pripadaš?
    D: Ne, ali ako sa mirnom svešću činiš loše životinjama, ako ti se sviđa da ih mučiš, tada ćeš
    biti tako ocenjena, kao oni koji im pripadaju. Mi generacijama jedemo meso. Ovaj običaj je
    zato bio uveden, da mu ne osetimo miris. Jesi li osetila kakav miris ima meso zaklane
    životinje? To možeš osetiti samo kada prestaneš sa potrošnjom mesa. Isti miris imaju i
    oni.
    A: A jaje?
    D: I to je meso.
    A: To nije meso, to je jaje!
    D: To je najčistiji oblik i sadrži genetske informacije. Otrovnije je nego meso. Pojedeš li
    jedno jaje, u suštini u celini si progutala jednu pticu. Zajedno sa perjem, noktima i sa
    iznutricama. jesi li ikada postavila pitanje, ko su ti koji rado troše jaje?
    A: Ko? Svaki čovek i svaka životinja!
    D: Reptili. I znaj da ima jako mnogo vegetarijanaca. Čak i tu gde trenutno živim.
    A: Kako si ti navikao na život van grada?
    D: Bolje je. Tu nema toliko energetskih napada. Činjenica je da su moji roditelji tako
    odlučili, da se sele, ali to je sastavni deo Nebeskog Plana. To je jedno mesto koje će mi biti od
    75
    pomoći i štitiće me. Imam zadatak i tu mogu da ostanem dok ne dođe moje vreme. Nisam
    nepotrebno došao.
    A: Kakvi su ovdašnji ljudi?
    D: Osećam da su bogatiji u duši, ali ništa skoro ne znaju o istini. Oni informacije dobijaju
    samo od gradonačelnika i od TV.
    A: Nemate šta da radite?
    D: Da, imamo! I tu postoji internet, raspolažem knjigama, možeš da čitaš razne članke, sve
    imaš, samo treba da hoćeš.
    A: Kako misliš, čak i 80 godišnja baba može da nauči da koristi internet?
    D: Nisam na nju mislio. Na decu, omladinu, nastavnike ... niko ne želi da zna više. Ja ne
    razumem to! Zašto ne bi tražio nove informacije, zašto se ne bi razvijao?
    A: Jesu li svi takvi?
    D: Skoro svi, osim jedne moje prijateljice. Ona je mojih godina, ali sa njom mogu da pričam.
    A: Jel to jedna razvijena duša?
    D: U nekom svom životu bila je alhemičarka, mislim, ima pristupa nekim informacijama.
    Nekada kaže takve stvari koje me iznenade i treba da upitam Aghtona za objašnjenje da li je
    to istina ili laž.
    A: Mislim da su se sada mnoge razvijene duše inkarnirale?
    D: Da, sada su najrazvijenije duše prisutne na zemlji, koje su ikada živele. U interesu planete
    bilo je neophodno da se oslobodimo karmičkih veza.
    76




    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 2,18 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 03:11

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 6,44 seconds