Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: lučka
     maj 25 2010 07:21   


    ko sem vse to prebrala....srednji vek! Že voham grmade. Zbolela nam je krava, na nogi imam tur, mačka ima klopa- pali sosedo.
    Ljudje, ej? Čez deset let boste pa tistega Lada...Uh, sram me je pred živalmi


    Quote
    Gost: snežinka
     maj 25 2010 09:01   


    Celo raziskovalci sami ob svojem času niso mogli vedeti, da jim bo rentgensko presevanje škodilo. Celo izumitelj jedsrske reakcije ni mogel predvideti vseh posledic svojega izuma. Niti odkritelj smodnika ne. Mogoče tudi Pogačnik ni mogel vedeti, kako daleč bo segel... Torej - je res vse skupaj en srednji vek in bo treba zgodovino na novo napisat - moderna in celo postmoderna doba zgodovine se sploh še nista začeli, ker je vse nepredvidljivo, neoprijemljivo ... srednji vek, vključno z vsemi izsledki medicine, znanosti ... Tesla in Einstein pa sploh ne vem, kaj sta iskala v tem sodobnem srednjem veku ...
    Lepo, Lučka, da vsaj živali spoštuješ. Do ljudi ti ne more biti kaj dosti. Končno Pogačniku nihče nič noče, nobene grmade ne rabimo, on naj mirno živi naprej. In ljudem ter Zemlji naj da mir.


    Quote
    A
     maj 25 2010 10:18   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Zdravo

    Dobivamo ogromno pisem ljudi, da naj kot uredništvo posežemo vmes, ker pozitivke niso prostor za to da bi se med sabo žalili in grdo govorili. Z njimi se globoko strinjam.


    Tako, da je skrajni čas, da se stvari uredijo. Prosim, za to da naj se organizira srečanje obeh zdravilcev, al pa že končno oblikuje komisija ko bo preverila stvari, kaj je na stvari in da se piše samo še na podlagi strokovnih menj.

    Tole zdej je res šlo izven nadzora in svojega namena. V bistu samo en drugemu dokazujete kdo ma prav, kar pa lahko gre v nedogled in nima pravega smilsa. Verjamem, da smo tu gor bolj zreli ljudje.

    Dejmo torej še enkrat vsi skupaj razmisliti, kako bi rešili nastalo situacijo, pa res prosim za konstruktivne ideje.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Nan
     maj 25 2010 10:20   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Predlagam uredništvu, da temo o kozmogramih zapre.
    Piše se v nespoštljivem tonu o obeh akterjih, o g.Florjančiču in g. Pogačniku. Posebej prvi to ne zaslužil, že zaradi svojih let (če nič drugega).
    Problemi se ne rešujejo s forumsko debato, pravzaprav vse skupaj je zelo destruktivno in ni videti, da bi se pobudniki in ostali premaknili za kakšen korak naprej. Če se motim, pa naj napišejo kaj o realnih izpeljanih rešitvah.


    Profil
    Quote
    Gost: Nan
     maj 25 2010 10:31   


    V pojasnilo,
    moj post ni odgovor na piasanje Admina. Slučajna sihronost pri pošiljanju.


    Quote
    Gost: Urša Vidic
     maj 25 2010 11:17   


    Že pred nekaj tedni sem na tem forumu prebrala ugibanja o tem, zakaj se člani skupine za umetnost Vitaaa na njem ne oglašamo. O tem sem se medtem pogovarjala s kar nekaj ljudmi in res je zanimivo, da nihče od nas ni imel občutka, da bi vam kaj napisal, predvsem pa, da bi se z vami lahko sporazumel. Menimo, da je osnova vsakega človeškega odnosa, še toliko bolj če si prizadevamo živeti globljo duhovno raven, spoštovanje sočloveka, četudi se ne strinjamo z njim, ali z njegovim delom. Najprej sem se v šoku nad vašim pisanjem tolažila s tem, da je pač stvar medijske pismenosti, da veš, da je komunikacija na spletnih forumih pogosto žaljiva, jaz pa vas nisem hotela žaliti. Zato sem zdaj vesela (in presenečena, saj sama nisem pisala nobenega pisma uredništvu), da sem pogledala na forum in prebrala ti dve sinhroni mnenji, res bi morali biti bolj konstruktivni.
    Naše delovanje je zajeto v imenu društva : "Društvo za sožitje človeka, narave in
    prostora", za kar si resnično prizadevamo, zato nam je predstava o tem, da naši kozmogrami komu škodujejo, tuja, pravzaprav nezaslišana in nesprejemljiva.
    Pri svojem delu in v vsakdanjem življenju se ne srečujemo s takšnimi trditvami, zato se moramo res potruditi, da bi jih razumeli. Dejavni smo kot prostovoljci iz različnih poklicev, ki smo opravili triletno šolanje iz geomantije in osebne rasti pri Marku in Ajri Pogačnik. Delamo z velikim veseljem, vsakič se dolgo časa posvečamo sporazumevanju z nekim krajem, da lahko potem dobimo čim večjo gotovost glede tega, da je kozmogram, ki smo ga oblikovali, res pravi za ta kraj (pri litopunkturnem projektu) ali za določeno temo (kot je to pri geopunkturnih krogih). To, kar pravite vi, gospa Plazar, da »ne more in ne sme fizično bitje s svojo omejeno inteligenco (kljub temu, da mu je dano tudi energetsko in duhovno bitje) ukazovati in upravljati nadrejenim sistemom in inteligencam v vesolju in na Zemlji,« se ne ujema s tem, kar mi delamo, saj nikomur ne ukazujemo in z nobeno tujo inteligenco ne upravljamo.
    Človek je soustvarjalec življenja na Zemlji, partner v njenem evolucijskem procesu, vsak trenutek lahko podpira sočloveka ali bitja na drugih nivojih bivanja. Osnova takega odnosa pa je iskrenost, srčnost, čistost – preprosto ljubezen, torej gre za srčno in ne za razumsko komunikacijo. Kozmogram je odsev notranje komunikacije geomanta – oblikovalca z inteligenco prostora, bitji narave, z namenom podpreti kvaliteto in silo življenja v prostoru, kjer stoji litopunkturni kamen z vklesanim kozmogramom. Ne vem, od kod gospe Sobotnici ideja, da so kozmogrami lovilci zla, ampak verjetno prihaja iz istega vira kot trditev, ki sem jo prebrala nekje na tem forumu, da so kozmogrami tako zapleteni, da se vanje lahko ujame kaj slabega. Saj ne more človek ves čas živeti v strahu, namesto da bi zaupal, bil ustvarjalen in dejaven.
    O Hologramu Evrope, o namenu postavitve in delovanju si lahko pogledate več na strani:
    http://www.hologrameurope.net. Poudarim naj samo to, da je ta projekt plod poglobljenega in iskrenega dela 27 domačih in 10 tujih ustvarjalcev, vsak je izdelal svoj kozmogram, torej je to delo skupinsko, zato ne obsojajte samo Marka Pogačnika, ampak nam vsem konstruktivno povejte, kaj čutite. Drug geopunkturni krog stoji v nakupovalnem središču BTC (www.vitaaa.net), kjer je postavljenih 14 kamnov z 29 kozmogrami, ki nosijo informacijo različnih vidikov miru, vabimo vas, da stopite vanj – nevtralno, odprtega srca in se povežite z jedrom Zemlje ... pustite si doživeti MIR.
    Vsi soustvarjalci z vsem srcem, etiko in odgovornostjo stojimo za svojim delom, ki smo ga opravili v svojem prostem času. Nikogar ne silimo, da se strinja z nami, da se poglablja v ta znanja in študira razpoložljivo literaturo, pa vendar si upamo trditi, da so za to delo potrebna znanja, predvsem pa izkušnje, razvijanje občutljivosti za percepcijo in spoznavanje Zemljine večrazsežnosti ter vztrajno osebno delo na sebi.

    Odgovorila bi vam še na nekaj spotikanj v vaših pisanjih.
    Ne vem, zakaj se na tem forumu vedno znova pojavlja očitek, da se Marko Pogačnik zavija v molk, če pa vam je napisal že tri pisma, na 1., 8. in 15. strani, to zadnje je bilo naslovljeno na g. Florjančiča, ki pa mu ni odgovoril, ampak je na 16. strani napisal: »V vednost: gospod Pogačnik Marko se še ni oglasil.« Na strani 27 se je oglasila ena od geomantinj, Nina, ki je tako lepo napisala, kaj njej pomeni geomantija, vi pa ste se osredotočili samo na izraz »nerodnost«, ki se je pri njej nanašal zgolj na poimenovanje cikličnega duhovnega principa, ne pa na celoten način dela v geomantiji. Težko je odgovarjati na vaše očitke, če se tako obesite na same besede, na primer na besedo »obred«, ki je mi pri svojem delovanju sploh ne uporabljamo, mogoče jo je Marko Pogačnik zapisal v kakšni knjigi, ko je iskal primeren opis za neko imaginacijo ali skupinsko gesto, ki pa ne vključuje nikakršne manipulacije. Če so nekatere besede nerodne, je to samo zato, ker ves čas iščemo primernejše opise svojega dela, to je pač dinamičen proces.
    Nikoli nismo govorili o zmajevih mrežah, zmajeve črte pa so tradicionalen izraz za Zemljine energijske povezave. Do nesporazumov je prišlo tudi zato, ker govorite o podzemlju kot o peklu, mi pa s tem mislimo predvsem globlje plasti Zemlje kot živega planeta. Neka peklu podobna razsežnost je opisana samo v knjigi Skrivno življenje Zemlje, v poglavju o prostorski opredelitvi onostranstva: »Določena eterična okolja so denimo namenjena dušam, ki so komaj zapustile čas svojega utelešenja. Postopoma se morajo navaditi bivanja v breztelesnem stanju. Morda potrebujejo prostor, kjer lahko predelajo svoje zemeljske izkušnje ali prečistijo nekatera zaporedja dogodkov oziroma doživetij tako, da jih še enkrat izkusijo. Običajno se tovrstni eterični prostori nahajajo v območju podzemlja, torej 'spodaj'.« Ampak s to razsežnostjo se običajno ne ukvarjamo. Prav tako tudi škratje niso nič peklenskega, samo lepše je, če jih poimenujemo s pravljičnim jezikom kot pa da bi jim rekli »enote čustvene zavesti zemeljskega elementa«.

    Upam, da bomo sčasoma ugotovili, da se vsi zavzemamo za iste vrednote, samo z drugimi besedami, predvsem pa upam, da bomo o njih manj govorili in jih bolj živeli.


    Želim vam vse najboljše!


    za Društvo za sožitje človeka, narave in prostora, VITAAA,

    Urša Vidic,

    tajnica Društva


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 26 2010 08:38   


    Strinjam se s predlogi administratorja in Nana, da je treba forumovcem predstaviti konkretnejše rezultate ter načrte, ker je edino to pošteno do vseh, ki nas zanimajo rešitve problema - z ali brez sodelovanja g. Pogačnika. Če problem je (in očitno je), se mora rešiti, drugače bo vse skupaj eno samo brezplodno "jamranje". Tako brezplodnost pa se lahko gremo igrat kamorkoli na katerokoli drugo področje delovanja, kjer od tega ne bo posebne škode. Naše področje delovanja in zanimanja pa je preresno in daljnosežno preobčutljivo, da bi se kar čakalo in čakalo.

    G. Lado in ga. Mojca - lahko forumovci pričakujemo konkretnosti?

    Da pa tudi uredništvo Pozitivk dobiva "namige", naj preneha z omogočanjem pisanja o problematiki v zvezi s kozmogrami, me pa nikakor ne preseneča. Niste edini pod takim pritiskom ...


    Quote
    Gost: Športnik
     maj 26 2010 10:42   


    Spoštovani obiskovalci foruma!
    Mislim, da so besede ga. M. Plazar na mestu in jih v celoti podpiram!
    Se pa sprašujem, katere so tiste negativne osebe, preko katerih delujejo sile zla, da bi bilo potrebno ta forum zapreti. Sedaj, ko smo že tako daleč, je potrebno priti priti celotni zadevi do konca.
    Lp


    Quote
    Gost: Mojca Mihael
     maj 26 2010 15:42   


    Premnogi sedaj živimo v okolju v kakršnem NOČEMO živeti! To stanje, ki je za nas škodljivo, nam je bilo vsiljeno brez naše privolitve! Ni nam bila dana možnost, da bi se po naši lastni svobodni volji lahko odločili ZA ali PROTI živlenju v takem za nas duhovno kontaminiranem okolju!

    To je izvajanje nasilja nad našo pravico o svobodnem odločanju!

    Upravičeno smo zaskrbljeni, ker g. Pogačnik noče pristati na soočanje z osebo katera ima globok vpogled v finosnovni in prafinosnovni svet, podkrepljen z mnogimi dokazi. Mi žrtve Pogačnikovega "zdravljenja Zemlje in ljudi" imamo pravico zahtevati SOOČENJE obeh strokovnjakov, da bomo lahko preverjali verodostojnost delovanja tako imenovanega
    "zdravljenja v imenu umetnosti".

    Po zadnjih navedbah tajnice društva VITAAA g. Urše, vodita večletna šolanja geomantije (zdravljenja Zemlje) in osebnostne rasti g. Ajra Pogačnik in g. Marko Pogačnik. Torej sta za naše stanje, ki se iz leta v leto slabša, po metodi zdravljenja Zemlje, odgovorna oba učitelja, ki morata prevzeti vso odgovornost za njuno delovanje!

    Pozivam v imenu mnogih podpisanih za duhovno NEnasilje, da g. Ajra Pogačnik in g. Marko
    Pogačnik z vso odgovornostjo stopita pred nas in nam odgovorita na naša mnoga vprašanja!

    Če je vaša resnica o zdravljenju in posledično temu tudi ozdravlenju Zemlje podkrepljena z raziskavami in znanstvenimi dokazi, da v resnici res zdravite Zemljo in ljudi na njej, pred kom se trej skrivate? Če je vaša resnica kristalno čista in smo mi Slovenci namišljeni bolniki (od leta 2000 je število obolelih za rakom naraslo za 600%- o čemer pročajo strokovnjaki na tem področju; število alergijskih obolenj se je tudi nenormalno pomnožilo, kar dokazuje razpad zaščite na prafinisnovnem in finosnovnem nivoju človeka, kar se izraža v slabljenju imunskega sistema pri človeku;...), nam to tudi dokažite!

    Kot predstavnica gibanja za duhovno NEnasilje vas vabim v nedeljo 6. junija ob 17 uri, da skupaj preverimo delovanje holograma EU na Bavarskem dvoru v Ljubljani. S seboj prinesite L antene , kot orodje za prepoznavanje učinkov nevidnega delovanja tega geomantičnega sistema. L antene sem izbrala zato, ker tako orodje uporablja tudi vodja projekta holograma EU, g. Pogačnik. ( razvidno iz slike 27; str. 197; knjiga: Zdravljenje Zemlje zdravljenje sebe )

    Izvedli bomo tudi preizkus s finosnovno napravo, z Makro M zaščito, kakršnega smo predstavili tudi v Rubijah na Krasu.

    Pridite s polno mero dobre volje in ljubezni.

    Mir z vami
    ...da bo luč razsvelila temo!

    Mojca Mihael


    Quote
    Gost: Mojca Mihael
     maj 26 2010 16:31   


    popravljam napako

    Mir z vami
    ... da bo luč razsvetlila temo!

    Mojca Mihael


    Quote
    MC
     maj 26 2010 18:49   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta


    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/11/05
    Posts: 123

    Quote by: Mojca Mihael

    P

    Če je vaša resnica o zdravljenju in posledično temu tudi ozdravlenju Zemlje podkrepljena z raziskavami in znanstvenimi dokazi, da v resnici res zdravite Zemljo in ljudi na njej, pred kom se trej skrivate? Če je vaša resnica kristalno čista in smo mi Slovenci namišljeni bolniki (od leta 2000 je število obolelih za rakom naraslo za 600%- o čemer pročajo strokovnjaki na tem področju; število alergijskih obolenj se je tudi nenormalno pomnožilo, kar dokazuje razpad zaščite na prafinisnovnem in finosnovnem nivoju človeka, kar se izraža v slabljenju imunskega sistema pri človeku;...), nam to tudi dokažite!



    Zakaj sploh zahtevate in se sklicujete na znanstvene dokaze???? Očitno sploh ne razumete, kaj znanstveni dokazi sploh so. Pravzaprav nisem nikjer zasledil, da bi se Pogačnik kje skliceval na znanstvene dokaze, ki naj bi dokazovali učinkovanje njegovih kamnov. Čemu torej sploh vpletate znanost? Dejstvo je, da ne obstajajo nikakršni znanstveni dokazi, ki bi dokazovali delovanje tako zdravljenja zemlje, kot učinkovitost tako imenovane finosnovne zaščite, tako kot ne obstajajo znanstveni dokazi o obstoju kake pete dimenzije, temnih sil, trojstva, finosnovnih delcev ipd. Gospod priprošnjik lahko svojo strokovno knjigo kadarkoli pošlje na Inštitut Jožefa Štefana; kot dokaz pa naj predloži še 24.000 zdravstvenih kartonov svojih pacientov. Prepričan sem, da bodo znanstveniki hitro ovrednotili težo njegovih navedb in če je karkoli iz njegove knjige tudi znanstveno dokazljivo, potem sem skoraj prepričan, da bo za novo izdajo njegove knjige napisal spremno besedo kar Mišo Alkalaj, s posebnim priporočilom, da je knjiga nepogrešljiv priročnik oziroma dopolnilo pri študijih kvantne fizike, posebne relativnostne teorije, teorije strun in bozonske teorije strun. Z malo sreče bo mogel svojo »Makro M zaščito« kmalu patentirati in jo kmalu prodajati v TOP SHOP-u skupaj z drugimi čudežnimi pripomočki za hujšanje, odpravljanje celulita in aken. Kako že gre tisto: »Znanstveno dokazano, klinično preizkušeno, priporoča ezoterična zbornica Slovenije.«

    Še nekaj besedic o raku, predvsem zato, ker se tako radi sklicujete na strokovnjake. Na internetu so na razpolago dokaj natančni uradni podatki o prevalenci raka v Sloveniji. Na razpolago je poročilo, ki kaže, da se je število obolelih za rakom od leta 1997 do leta 2006 povečalo od 42.054 do 67.713, v sedmih letih torej za 60 %.

    http://www.onko-i.si/fileadmin/onko/datoteke/dokumenti/rakvSlo_2009.pdf

    Če držijo trditve o 600% povečanju obolelih za rakom od leta 2000 do 2010, bi to pomenilo, je trenutno za rakom obolelih približno 300.000 Slovencev, kar znaša skoraj 15 % prebivalstva. To pa je povsem nora in nemogoča številka. Dejstvo je, da vsako leto v Sloveniji za rakom zboli komaj dobrih 10.000 ljudi. S takim prirastkom obolelih pa v desetih letih ni mogoče doseči številke 300.000, tudi če v vsem tem času ne bi umrl niti en sam rakav pacient.

    http://www.stat.si/novica_prikazi.aspx?ID=2982

    Gre torej za očitno natolcevanje, če pa avtorica antipogačarske agitke razpolaga z drugačnimi viri oziroma mnenji strokovnjakov, na katere se sklicuje, naj ji prosim tudi navede. (Samo prosim, naj mi kot referenco ne navaja priprošnjika ali troedinega, čeprav je slednji po eni izmed ortodoksnih in bolj dogmatski teorij vseveden)

    Število ljudi, ki obolijo in umrejo zaradi raka narašča predvsem zaradi preprostega dejstva, ker se stara populacija - ljudje namreč živijo vedno dlje. Normalno je, da imajo starejši ljudje več možnosti, da zbolijo za rakom. Jasno je tudi, da se veča tudi stopnja preživetja. Rak počasi postaja kronična bolezen. Rak je sicer res problem (in dejstvo je, da incidenca narašča tudi pri mladih), vendar je to dokaj splošen trend v zahodnem svetu. Slovenija v tem oziru nikakor ne izstopa med ostalih državami UE (ki sicer niso posejane s Pogačnikovimi kamni), ampak je za večino vrst raka nekje v sredini, tako po incidenci, kot po umrljivosti.

    http://eu-cancer.iarc.fr/2-cancer-fact-sheets.html,en

    Vzroki za povečanje obolelih za rakom (in za število alergij) seveda še zdaleč niso posledica izključno staranja prebivalstva, marveč jih moremo pripisati tudi večji zastrupljenosti okolja, industrijsko kontaminirani hran in nezdravim življenjskim praksam. Vse to pa nima nikakršne zveze s kakimi v zemljo zapičenimi kamni, iz katerih je človek z železnim dletom izdolbel nekaj pesti kamenčkov in peska.

    Iskanje povezav med Pogačnikovi kamni in incidenco ali celo med številom obolelih za rakom v Sloveniji je torej popolnoma nesmiselno, da ne rečem kar bebavo. Po isti »logiki« bi mogli za povečanje rakavih obolenj okriviti trenutno ali katero izmed bivših vlad ali pa, zakaj ne, ker očitno papir oziroma internet prenese vse, kar delovanje priprošnjika in njegovih zaščit, ki preprečujejo sicer pozitivno delovanje kozmogramov. Če verjamete, seveda.



    Profil
    Quote
    Gost: M
     maj 27 2010 09:31   



    Mojca Mihael, mislim, da ne bo mogoče ničesar dokazati, ker so energoje svar posameznika, odvisno od tega, kako se z njimi identificira. V primeru prevelikega kresanja L-anten, vse to bo ponovno soočanje lasne energije s tujo, kjer bo prihajalo do privlčanosti ioz. kontrarnosti človeških misli, ki se bodo odražale tudi pri meritvi. In ker sem že pri usmerjanju oz. povezovanju človeških misli, verjetno ni vseeno, kakšne kode posedujejo Pogačnikovi kozmogrami, a takšne kode so na vsakem koraku sodobnega sveta, zato mora vsak zase poskrbeti, kako se bo kodiral oz. odkodiral. Strokovnih izvedencev, ki bi uspeli izmeriti negativne učinke kozmogramskega sevanja in seveda dokumentirali, kot verificirani dokaz za javnost, verjetno ne bo, bilo bi pa zanimivo izvedeti, zakaj so ta projekt potrdili. Na kakšni osnovi? Je odobritvi tega projekta botrovalo Pogačnikovo prepričanje, katerega so implicintno sprejeli ali ustrezne meritve?

    Menda prvo, saj današnja znanost še ni tako daleč, da bi lahko presegla znanje materialne dimenzije. Zaenkrat še nimajo izdelanega sistema za zbiranje takšnih podatkov, ne metodologij, ki bi se ukvarjale s proučevanjem tega področja, iz česar sledi, da se zbirajo na podrićju energetskega delovanja zgolj amaterji.

    p.s. Tesla in Einstein sta segla dlje brez božjega posredništva, kar potrjuje dejstvo, da je Bog tam, kamor človek ne more in tu, kjer človek je.

    Lep pozdrav, Marja


    Quote
    Forum generiran v : 3,80 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 02:08

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 4,22 seconds