Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Modro nebo
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    A
     junij 27 2009 23:01  (Prebrano 2108 krat)  
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Po dolgem času je po meilu spet prišla ena bolj strukturno urejena spletna stran o Chemtrailsih

    http://www.modronebo.info/chemtraili.html

    Zgleda, da mora biti to s segrevanjem podnebja kar precej resno, saj se kljub enormnemu škroplenju temperatura po vsem svetu še vedno dviguje.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: ENATAM
     junij 28 2009 22:42   


    katastrofa, to, kar se dogaja. ob špricanih dnevih je ozračje poleg efekta teme težko, začnejo srbeti oči in telo, vsi so utrujeni in vseh boli glava. le zakaj?
    pojav opazujem 4 leta. prvo potrditev sem dobila na tedniku, ki pa je zadevo predstavil tako, da so se adrijini piloti elegantno izmuznili pričevanjem, češ, mi nič ne vemo. meni pa je bilo dovolj, da so o tem sploh spregovorili v slovenskih medijih.
    italijanska tv je naredila kar nekaj prispevkov na to temo, ki razstirajo resnico.
    z vsakodnevnim opazovanjem neba sem bila priča zelooo mnogim "špricanim" dnevom. najbolj pa me šokira dejstvo, da ko to zadevo komu omenim, vsi zmajejo z glavo, češ, to je navadna sled letala, ki je vedno bila. jaz pa ne morem verjeti svojim ušesom. MA KAJ RES TAKO MALO LJUDI OPAZUJE NEBO IN POJAVE NA NJEM? ZADEVA JE TAKO OČITNA, DA BOLJ NE BI MOGLA BIT.
    ko nekaterim izbranim ljudem pokažem prispevke na netu, seveda s predhodnim vsaj enournim opazovanjem chemtrailsov na nebu nad našimi glavami, samo nekateri med njimi končno le rečejo: MA SE MI JE ZDELO ČUDNO, DA JE TOLIKO MEGLE. tako se namreč posledično chemtrailsi manifestirajo na nebu: ustvarjajo mlečno meglico, za katero večina misli, da je to sopara ali pa megla.
    da ne govorim o sumljivih mavričnih barvah, ki se pnejo preko umetnih oblakov.
    vidi sunce, je rekel junak filma undrground, ko je zagledal luno. naši pa rečejo: glej, mavrica! v resnici pa gledajo oblak sumljivega izvora s sumljivimi snovmi, ki svetlobo lomijo na tak način.
    najhuje pri vsemu skupaj je to, da vsako jutro znova upam, da bo dan čist, pa sem največkrat razočaran. in nič ne morem storiti, razen tega, da sedaj tukaj KRIČIM!!!
    ALI JE TO NAJHUŠI SCENARIJ ŽE DAVNO TEGA BRANIH scifi ZGODB:
    sonce, večno odeto v srebrno temino???
    k sreči je tu pa tam tramontana ali pa burja, da vsaj malo zadihamo!!!


    Quote
    A
     junij 30 2009 07:43   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Japs, se strinjam in lahko potrdim tudi sam. Lansko leto smo na plaži na Krku po celodnevnem škroplenju lahko vsi kopalci opazovali nenavaden mavrični oblak (ko je sonce sijalo skozenj je bila okoli oblaka nekakšna mavrica) in to na drugače jasnem sicer rahlo megličnem nebu. Po tem so tudi največji skeptiki v naši družini začeli razmišljati, da bi to le lahko bilo nekaj drugega kot naravni pojav.

    Sicer sem enkrat že pisal o tem, ampak zgodovina se ponavlja, sem bral, mislim da v Misterijih že dolgo nazaj, velik preden sem zvedel za cemtrailse, ene terorije od Anuakov, ki so prišli iz Nairubija in naj bi na zemlji kopali zlato. Tam sem zasledil podatek, da so to zlato rabili zato da so ga vpihovali v ozračje. Mi ni bilo jasno zakaj bi nekdo dajal zlato v ozračje in sem si rekel, ma ja, modeli so prišli iz vesolja po zlato zato, da ga bodo vpihoval v zrak ???. Dokler potem enkrat nisem gledal dokumentarca o afriškem vlaku modri expres, ko so v vagonih za bogate imeli steklo prevlečeno z delci pravega zlata, da je odbijalo močne sončne žarke in pol kmalu zatem dobim tudi informacijo o cemtrailsih in sem razumel. Zgleda da smo tudi zemljani prišli tako daleč, da smo na poti uničenja planeta. Ampak modeli so bili vsaj tolk pametni, da so v zrak vpihovali zlato, ki je za organizme načeloma zdravo, mi pa aluminij, ki je načeloma zelo strupen? WTF?


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: Zaskrbljena
     januar 03 2010 01:24   



    Končno en forum, kjer se je spoh spregovorilo o tem. Povejte mi, kaj se da narediti, da bi se to nehalo???? Škropijo bojda ves svet razen nekaterih predelov Afrike in trenutno tudi ne na Kitajskem, sicer pa vse. Menda je tudi povezano s tem, kdo vse je podpisal tisti Open skies sporazum, o odprtem zračnem prostoru torej. Nato ima seveda prste vmes, če ne niti v rokah, kaj pa vem. Sestreliti se jih menda ne da, hehe, človeku pa tudi to pade na pamet... bi se vsaj začelo o tem govoriti. Povejte, kaj naj človek naredi, da se ta nočna mora konča???


    Quote
    hierhod
     januar 04 2010 03:34   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/01/07
    Posts: 17

    Osebno sem začel vreme malo intenzivneje opazovati leta 1984. Takrat se je namreč zgodilo, da je sneg zapadel na Primorskem, v Vipavi, ni pa pobelil Štajerske, ki je bila vedno prekrita z njim.


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 3,46 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:06

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 3,96 seconds