Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic
     Kdo so naši modreci?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Zdrava atmosfera
     november 05 2012 09:43   


    Spoštovana ga. Anica Berginc ! Spoštovani urednik

    Prekršili ste vsa nepisana pravila obnašanja na našem forumu in sicer ste reklamirali svojo skupnost in drugo, vsiljujoče ste se z edino resnico in edinim učiteljem postavili nad vse ostale, zato vas vljudno naprošam, da tega ne počnete več, saj svojemu učitelju s tem verjetno povzročate veliko škodo. Verjamem, da on sam tega ne bi nikoli rekel.- Oprostite, ker nismo poznali pravil foruma - nepisanih pravil ... pa kje mi opisujemo druge učitelje ... zakaj toliko obtožb na pohvalo našega učitelja, vi negirate moje pričevanje (pričevanje vseh, ki smo spoznali svojega učitelja, a prej smo imeli druge učitelje in videli razliko), ampak še niste srečali našega učitelja - tudi mi bi lahko govorili (a nočemo, ker vemo, kako je težko ljudem, ki spijo na lovorikah), da ste vi enako vsiljivi pri inzistiranju merila, da eni smejo in drugi ne smejo pohvaliti svojega lastnega učitelja ... želimo sodelovanje in ne rezanje kril hvaležnosti, a nezaupanje ni naš problem ... želimo prijateljstvo in ne ego, ki na kratko stezo visoko leti, a nizko pade ... logika z lobiji je butasta logistika, ki kaznuje samo vpletene - smernica, iz modrosti našega učitelja Dragutina Barušića, upamo, da ne boste še na nas pritiskali, da pred narodom ne smemo omenjati njegovega imena ?!
    - V primeru, da se bo pojavil še ne tak post vam ga bom brez opozorila zbrisal s foruma. - Namesto, da bi nam dali smernice delovanja pri vas. - Na tem forumu so tudi člani drugih organizacij, skupin in društev, a nihče se ne reklamira in vsiljuje svojega pogleda drugim. - Kje si vi tolmačite področje vsiljevanja, razen če vas govor resnice omejuje v interesu, da javnost ne bi razumela kompromisov izza kulis na vpogled.

    - Sploh pa se nihče ne podpisuje z www svoje organizacije.- Za to ni potrebna panika, enostavno samo ta detajl zbrišete in nas prijateljsko usmerjate, kako bolje z vami nadalje sodelovati. - V primeru da se to še enkrat zgodi, vam bomo izstavili račun in denar namenili v dobrodelne namene. - Hvala vam ... bilo bi dobro za naše sveto sodelovanje in nam bi bilo nadvse drago, da nam samo pošljete prijateljske smernice, tipa ... Zbrisali smo podatke od vas, ki jih naša organizacija zaradi našega načina poslovanja ne sme objaviti - tako častno ravnajo poslovno dobronamerni ljudje. Mi s naše strani, vas prosimo za ugodno sodelovanje, in zato, ker vaše lastno ''nepisano pravilo'' nam ni bilo znano in nam je še neznano, samo nam naredite korekcijo predstavljanja z najavo naše lastne kolekcije, ki originalno pripada narodu in poštenom človeku ... pa vendar verjamemo v dobroto sočloveka.


    Gost: Zdrava atmosfera
     november 05 2012 09:47   


    Spoštovani Mirko

    Prosim te, da me prepoznaš kot prijateljico, ki skrbi za resnico, in hvala ti za pogum.
    -Kadarkoli človek v sebi potisne dvom in raziskovalni duh, ter se slepo prepusti čemurkoli ali komurkoli, se tak pristop prej ko slej izrodi. - Dragi prijatelj, dvom je dobro potisniti na stran, a raziskovalnega duha nikoli, ker brez njega človek stagnira v pasivnosti na razpoloženju pesimističnosti pri labilnosti negiranja, ki se stopnjuje ravno na negativnost v zastrupljanju, tvoj upor je prav razvajeno pljuvanje skozi lastna predhodna razočaranja, zaradi katerih si blokiran, da bi se entuziastično odprl in si iskreno daroval čas učenja o optimističnosti, ja, ta bariera videnja te ne pelje v kariero vedenja in raje delaš zločin nad narodom glede na to, da v imenu kvazi dokazovalnih teoretičarjev in plagiatskih intelektualcev, ki samo berejo dopadanja, brez razloga povzročaš posledico pritiska na nedolžnega človeka, pa s tolaženjem sebe, da si učen človek, ki že ve vse o genialnosti božjega nasledstva, si lahko privoščiš pod obrambo sumljivih razlogov vzrok napadanja z obsojanjem in posledico bežanja z obtoževanjem ... priporočam ti, pridi in se spoznaj s človečnostjo, ja, svobodno se opravičuj, da si ateist.
    - Namesto spoznavanja sebe takega kot si v resnici, v takem pristopu postanejo važni idoli, ter ideali in to kar oni pravijo oziroma kar nam narišejo.- Ti si mi res zajec, ki se je nekoč ustrašil šuma poka veje v daljini brez nevarnosti ... hvala ti za zlati stavek 'namesto spoznavanja sebe, kot si v resnici' to si napisal odlično in čim te bom srečala, boš za ta prvi del stavka takoj dobil objemčkov, kolikor je besed v njem, a za vsako črko poljubček na lice ... prav ravno tako nas uči naš učitelj Drago, da nas spoznava z nami samimi, ni človeka, ki bi se spoznal brez vodstva sam s seboj, niti noben novorojenček ne obstaja samo zaradi sebe brez vodstva ... a za drugi del stavka, ki je proizvod upiranja, nasprotovanja, odpora ali kot produkt upora fulana tarča 'v takem pristopu postanejo važni idoli, ter ideali in to kar oni pravijo oziroma kar nam narišejo' prosim te, ne pozabi, da boš pri srečanju z nami vsem našim damam daroval objemčkov, kolikor je v njem besed, in poljubčkov, kolikor je črkic - ne kalkuliraj, vzemi si kuli, zapiši si in pridi k nam ... pod mizo me vprašaj kje, ker sem šele zdajle izvedela za ''nepisano pravilo'' vašega in sedaj tudi našega urednika ... škoda je, da ne vidiš, koliko bi bilo škode, če bi vsak človek na svetu govoril kot ti, in kakšno muko bi imeli starši, če bi se tako postavljal njihov otrok na njiju, o ja, oprosti, sem se zmotila, ker ne bi niti bilo družin, glede na to, da ne obstaja naslon niti na starše niti na otroke ... naš učitelj ne rabi sledilcev, ker če bi jih rabil pred nami, bi jih imel brez nas.
    - Prav lažnemu učitelju ni v interesu, da bi spodbujal dvom in kritičen raziskovalni duh, saj mu taki ljudje ne morejo slepo slediti. - Hm hm, to etiketo ti je nekdo prišepnil, dovolil si si šepetanje izza kulise, ali to ni nasilje nad nedolžnim človekom, še bolj, če ga ne poznaš, kako bo tvoj urednik morda obrazložil, da to ni nasilje.
    - Pravi učitelj bo negoval in spodbujal le lastno spoznanje pri posamezniku, deloval bo s sočlovekom na istem nivoju in se ne bo povzdigoval med »bogove na Zemlji«. - Vidim, da si pomanjkljivo oziroma vnaprej indoktrinirano bral, pa je vseeno daleč od resnice - o učitelju mi pišemo, ker vemo, kaj je za nas naredil, in ti, ki ne veš, z naivnostjo neučenja od našega učitelja ga z neumnostjo napadaš ... v zgodovini pogosto napadajo resnične priče ... sebe verjetno imenuješ realist in ti je relativnost vse, okoli česa se, namesto da bi skrbel, samo ukvarjaš, da te življenje ne bi dolgočasilo ... povej mi, ali je nosečnica realno noseča ali stvarno in ali si ti relativno pameten ali stvarno, o ja, lahko me vprašaš, kako jaz vem, pa ti bom povedala, da sem učenka izjemnega učitelja, katerega relativnost realistov ne bo nikoli mogla skriti pod preprogo zaradi krize s lastno eksistenco omejenega standarda o tem, kaj je pamet.
    - V bistvu je pravi učitelj hkrati večni učenec kar pomeni, da se hkrati z učencem uči kot, da ničesar ne bi vedel. - Tolažiš se s podrejanjem situiranim tolažnikom, da nekje ne bi riskiral biti mimoidoči, ja, lep govor sluge brez služenja vrednotam, v klicu inzistiranja na interesu lastne ritkice.
    - Le tako sta učitelj in učenec lahko eno.- Žal, te je new age potegnil v črno luknjo in ti memorijski bralec knjig hočeš potegniti še množico nedolžnih, ker te računica pelje skozi prepoznavanje, da tudi ljudje berejo iste verzije teoretiziranja, pa si lahko samo s tistim eno kot neumni učitelj in naivni učenci – teorija, s katero nam pariraš, je, kot da bi se mali otrok postavil za generalko urejanja v stanovanju.
    -Prenos »znanja« iz učitelja na učenca je mogoč le v takem pristnem odnosu, kjer ni nadrejenega in podrejenega.- Prav to si prebral pri nas in sedaj nam hočeš to lepo prodati.- Tega je sposobna le ljubezen. - Ne ljubezen, temveč dobrota, in če bi ti imel kaj dobrote, ne bi napadal človeka, kateremu se boš opravičeval, ker si poln ljubeznivosti (na baterijo za normiranje dezinformiranja - od česa se braniš skozi naštevanje zaradi naštevanja) in javnost hočeš zastrupiti ravno z ljubeznijo do kvazi skrbljenja skozi plagiatorstvo ukvarjanja - naslednjič nam boš z napuhom napisal, da je dobrota glavna - ajde, učiš se, ampak učenja nihče nima pravice izkoriščati ... zdajle bi ti mi lahko uredniku izstavili račun za nasilno kampanjo o človeku, ki ga ne poznate.
    - Pri tem je znanje lahko tisto, ki smo si ga pridobili s kopičenjem ali skladiščenjem kot so izkušnje - Mili moj Mirko, pravi si Ratko (veš, človek, ki ratuje), ker ti duša ni mirna zaradi obremenjenost skozi zmedenost, da kaj če boljši človek pokaže, da več ve od tebe ... najprej, verjetno si hotel omeniti namen besede vsebine, ker izkušnja je prevelika beseda za nevedneže, ja, kaj pomeni njihova nesposobnost skozi nespontanost ... uči mi se ... lastno razumevanje otroka ni naučilo abecede niti pisanja, in ker je tukaj izkušnja s pisanjem pomembna, če se vpraša otroka, je žalostno govoriti o izkušnji, a ne o vsebini - vsebine niso znanje, temveč so samo kopičenje skozi pomankljivosti, ki jih je škoda skladiščiti - in vse znanje, ki ga potrebujemo za življenje, še bolj pomembno pa je »znanje«, ki ni pridobljeno s takim pristopom. - BRAVO, ker za znanje potrebujemo vodstvo, ki mu nismo enaki, razen v potencialu, a brez prepotentnosti v impotentnosti, sicer se ne učimo, ker pametujemo.
    - To »znanje« ni stvar preteklih izkušenj in zbranega uskladiščenega, temveč je direktno in je večno živo, večno novo.- JA, Dragutin Barušić je tisti originalni učitelj, ki ti ni zmeden kot vi tržni popularni sledilci trenda, ki delujete kot prekupčevalci med kmetom in trgovino - spet si beri, kaj smo opisali, pa se nam opraviči in si nadalje ne kopiči kompliciranja iz kompleksov, ker mi ne rabimo prekupčevalcev niti tolmačev našega ljubljenega učitelja.
    -Takega »znanja« zato ni mogoče uskladiščiti v spomin in ga potem ponavljati. -Za lastno pozabljanje in spanje so prebrisanci new agea našli plitki imidž opravičenja, enako kot je Einstein za fulane tarče našel realnost relativnosti ... vidi se, da si navadni povprečni bralec šrota, od nekoga pomota.
    - Do njega se pride ko z razumevanjem samega sebe in omejenosti vsega starega, vse to preprosto opustimo.- Moj dragi Mirko, pod razumevanje mečeš domet tolaženja, ker povprečneži ne znajo razmišljati (razmišljenje je samo privilegij modrosti in nauka s poukom sporočila poduke narodu) ter kaj bi človek s promišljanjem razumeval, če ne bi bil z navodilom jasnosti nasvetovan in tukaj se šele odkrivajo vrednote, vrline, odličnosti, s katerim se služi potencialom, ki je odvisen od spodbude modreca.
    -Potem to staro in omejeno ima svoje pravo mesto v naših življenjih, in se ne povzdiguje nad in čez tisto kar ga presega. - Z naključnim memorijalnim naštevanjem si neprebujen z nezavednostjo pogazil lastno bluzenje - prej naštevaš, da je učenec enak učitelju, a zdaj ti je resnica pobegnila iz tvojega skladiščenja, da se učenci ne smejo niti pod razno dvigovati nad in skozi tisto, kar jih presega ... ne bi me presenetilo, da si ali si bil klovn kakšnih manifestacij manipulatorjev.
    -Brez tega večjega, celostnega, pa bomo še naprej tavali izgubljeni in oropani edine veličastnosti, ki je življenje samo.- Tukaj se strinjamo - obstaja hierarhija in ni žetve brez sejanja, ker brez sejanja, če ni skrušenosti, ki je hvaležnost v delovanju, kar je zaupanje velikodušnosti, se samo žanjejo sranja.
    - Torej je edini pravi in direktni učitelj v vseh nas, prav življenje. - Zakaj potem hočeš predstavljati mentorja, ki ukazuje, katere bo pustil v javnost in katere bo likvidiral - zakaj nisi podjetnik, ki narod z razvajenostjo ne obremenjuje skozi razočaranost nad lastnim mozganjem.
    - Gre za isto energijo, ki pomaga semenu, da skozi suho zemljo vzklije v prelepo rastlino. - Vidiš, kako bi ti bilo dobrodošlo izobraževanje pri našem učitelju, ker niti ne veš, da brez nebeške vode ali dežja seme zemlji nič ne pomeni, in tam, kjer dežja ni, je sama puščava, v kateri je nekoč suha zemlja samo pesek brez nebeške emocije ali dežja - priporočam ti kmetijstvo in začni skrbeti, a ne samo ukvarjati se oziroma obsojati nedolžnega, tebi še neznanega učitelja pred naivnimi z neumnostjo sebi podobnim ljudem, zaradi tvojega lastnega drobnjakarskega biznisa ... mi hrepenimo, da bosta z urednikom foruma na okrogli mizi govorila javnosti, na koncu bo narod spoznal, da se majhni delate velike.
    - V kolikor želimo spoznati kaj bo iz tega semena zraslo, mu moramo dati veliko prostora, pozornosti (nege) in ga ne smemo potlačiti.- Ta nasvetek, ti priporočam, uporabi sam pri svojem lastnem pisanju nam, ki smo učenci učitelja, za katerega pripravljate najmanj vislice, a vse samo da ne bi prišel šerif.
    - Potem to seme začne svoj razvoj in se prej ko slej razvije v čudovito rožo, po kateri hrepeni sleherno živo bitje. -JA, trta brez opore, sadje brez obrezovanja, bi ti pustil v džunglo slabe rasti z razvijanjem divjosti, kje je udomačevanje daleč človeku, ki je meso zverem - slab si mi ti gospodar življenja, si mogoče v mladosti bil panker ali hipi ali klošar ali frajer ali skinhead, ker takšne traparije drobijo samo zgube mestnih gusarjev ali vaških band, a poslej zaposleni pri stricu, katerega so prej izkoriščali, dokler jih leta niso pritisnila.
    Lep pozdrav. Mirko Lep pozdrav tebi in uredniku, ki grozi, namesto da bi poznal videnje usmerjanja in javite se nam - mi vse arhiviramo in bomo našo komunikacijo poslali v vse medije, no lahko nam enako vi objavite in narodu dovolite prepoznavanje bistrosti vaše povprečne prepričanosti navadnega mišljenja.

    Glede na vašo obrambo, vas ne zanima duhovnost, ki je prva in edina čista znanost, do katere bi si človek s človečnosti želel priti za dobro resnice. Modrec ti lahko pričara pot, a korake moraš narediti sam, da prideš do svojega znanja, ki je stanje v tebi, to je hoja, ki se istočasno trojno imenuje - sinhronizacija z umom, harmonija z dušo, skladnost s srcem, da to, kar prepoznavaš, obljubljaš s pričevanjem skozi pohvalo, kako si ti osebno prišel do radosti, sreče, veselja, ki jih je treba darovati narodu, brez spraševanja ali hočeš ali nočeš. Drugače ljudje pišejo z zapravljanjem časa, a ne da bi s pisanjem postali koristni drugemu človeku in postajali boljši človek, o ja, prav računice lulajo proti vetru ravno na sebe.



    Z ljubeznijo Anica




    Violeta
     november 05 2012 18:32   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/29/06
    Posts: 210

    Kar mimovrste sem se nekaj spomnila. Zanimivo je, da vsak tak "učitelj" ima neko žensko zagovornico, ga. Anica Berginc me je spomnila na ga. Marijo Plazar. Obe sta zagovornici svojega "idola", kot posrednika ene in edine resnice.
    Vendar mislim, da verjetno ne iščemo "edinstvenega" modreca, iščemo ljudi, ki znajo modro in učinkovito združiti med sabo vse resnice, in tudi ljudi z različnimi "edinstvenimi resnicami". Mogoče sem pa le napačno razumela bistvo teme o modrih...

    Toliko modrih z "edino pravo resnico" - kmalu bo zmanjkalo "neumnih" in modri bodo začeli poučevati eden drugega, kar sicer že sedaj lahko vidimo... tu pa tam.

    Lep pozdrav Smile


    Profil
    panefin001
     november 05 2012 22:07   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 07/06/11
    Posts: 160

    Anica:
    Spoštovani Mirko
    Prosim te, da me prepoznaš kot prijateljico, ki skrbi za resnico, in hvala ti za pogum.

    …javnost hočeš zastrupiti ravno z ljubeznijo do kvazi skrbljenja skozi plagiatorstvo ukvarjanja - naslednjič nam boš z napuhom napisal, da je dobrota glavna - ajde, učiš se, ampak učenja nihče nima pravice izkoriščati

    Dragutin Barušić je tisti originalni učitelj, ki ti ni zmeden kot vi tržni popularni sledilci trenda, ki delujete kot prekupčevalci med kmetom in trgov
    …vidi se, da si navadni povprečni bralec šrota, od nekoga pomota.

    Z naključnim memorijalnim naštevanjem si neprebujen z nezavednostjo pogazil lastno bluzenje
    ne bi me presenetilo, da si ali si bil klovn kakšnih manifestacij manipulatorjev.
    …na koncu bo narod spoznal, da se majhni delate velike.

    …slab si mi ti gospodar življenja, si mogoče v mladosti bil panker ali hipi ali klošar ali frajer ali skinhead, ker takšne traparije drobijo samo zgube mestnih gusarjev ali vaških band, a poslej zaposleni pri stricu, katerega so prej izkoriščali, dokler jih leta niso pritisnila.
    Lep pozdrav. Mirko

    Modrec ti lahko pričara pot, a korake moraš narediti sam, da prideš do svojega znanja, ki je stanje v tebi, to je hoja, ki se istočasno trojno imenuje - sinhronizacija z umom, harmonija z dušo, skladnost s srcem, da to, kar prepoznavaš, obljubljaš s pričevanjem skozi pohvalo, kako si ti osebno prišel do radosti, sreče, veselja, ki jih je treba darovati narodu, brez spraševanja ali hočeš ali nočeš. Drugače ljudje pišejo z zapravljanjem časa, a ne da bi s pisanjem postali koristni drugemu človeku in postajali boljši človek, o ja, prav računice lulajo proti vetru ravno na sebe.

    Z ljubeznijo Anica

    Mirko:
    Spoštovana Anica,
    hvala vam za poskus naučiti me pravi usklajenosti med umom, dušo in srcem.
    Hvala vam tudi za vso vašo ljubezen izraženo skozi zgornje besede.

    Anica:
    Spoštovani Mirko
    Prosim te, da me prepoznaš kot prijateljico, ki skrbi za resnico, in hvala ti za pogum.

    Mirko:
    Draga prijateljica, z ljubeznijo vas pozdravljam v miru.

    Mirko


    Profil
    Astronom
     november 06 2012 00:08   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Violeta, zadetek v polno !

    Mislim celo, da je to osnovni problem nas Slovencev. Namreč večina nas daje predvsem povdarek na to, KDO je kaj povedal, namesto na to, KAJ je povedal. Delimo se na leve in desne in se niti ne poslušamo, kaj kdo govori. Če bi enkrat stopili (spet) vkup in se soočili z dejanskimi problemi, smo jih gotovo zmožni rešiti. Tri osnovna vprašanja bi si morali postaviti:
    - Kje (na čem) smo ?
    - Kaj bi želeli doseči ?
    - Kako bomo to dosegli ?

    Če bi si iskreno odgovorili na ta tri vprašanja, brez uporabe raznih "barvnih filtrov", bi bila pot kristalno jasna.

    Spoštovana ga. Anica !
    Tudi jaz hrepenim po prijateljstvu in ga ponujam. Enotni smo si v iskanju, zato absolutno spoštujem Vaš pogled in zaznave. Nihče ne odreka prijateljstva. Vendar "iskreno konfrontacijo" prej uvrščam v izraz prijateljstva, kot pa "neiskreno strinjanje". Mislim, da se stinjate z mano, da ima vsak pravico povedati svoje mnenje, oziroma, kaj čuti. Pravi modreci bodo razumeli še tako netaktno besedo ...

    Z ljubeznijo in v miru Vas pozdravljam in želim Srečno !


    Profil
    Gost: osh-kosh
     november 06 2012 06:52   


    Gospa Anica ,
    dozdeva se mi,
    glede na vaš odgovor Panefinu, da je skrajni čas ,da zasedete prestol vašega učitelja,ki očitno ni več sposoben modro voditi svoje organizacije,če ima takšnega predstavnika za stike z javnostjo,kot ste vi.


    Gost: Zdrava Atmosfera
     november 06 2012 19:52   


    ZAHVALA NAŠEMU/VAŠEMU IN POHVALA MOJEMU MOJSTRU NAD MOJSTRI IN UČITELJU NAD UČITELJI DRAGUTINU BARUŠIĆU

    Z gotovostjo lahko potrdim Anici Berginc, da je naš Drago edini resnični oziroma pravi učitelj, ker sem samo pri njem doživel dobroto, ki so jo celo iz Svetega pisma že zdavnaj izbrisali in jo zamenjali s pravico, ki pa pelje edino v pravdanje in konflikt, tudi s samim seboj.

    Drago uči resnico, česar pri drugih učiteljih nisem doživel in zato se je moje zdravstveno stanje samo slabšalo, videl pa sem tudi umirati ljudi, ampak takrat mi ni bilo nič jasno, vedel sem le, da je nekaj narobe, ker nisem razumel, da laž ubija, sedaj pa že vemo, da celotno človeštvo živi v laži, ki je namočnejša hipnoza.

    Drago - originalni učitelj je prišel reševat narod, saj s svojim božanskim - enostavnim znanjem ljudi resnično ozdravlja in nas potegne z roba groba - neukim - popularnim sledilcem trenda, pa s svojo uspešnostjo dviguje pritisk in ljubosumje, namesto da bi prišli, se naučili in bili enako uspešni kot on, saj Drago ZNANJE velikodušno deli naprej vsaki duši, ki se je pripravljena učiti.

    HVALA TI DRAGI MOJSTER IN UČITELJ, DA NAS KOT MALE ŠTIRILETNIKE UČIŠ RESNICE ŽIVLJENJA - ZNANJ, KI SO ŽE IZGINILA S POVRŠJA ZEMLJE

    Sašo Goltez, poverjenik Zdrave Atmosfere


    Astronom
     november 06 2012 21:12   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Spoštovani pripadniki Zdrave Atmosfere !

    Na tem forumu nas je veliko, ki si želimo predvsem duhovnega znanja, duhovne modrosti, duhovne resnice. Zato bi si želeli, da namesto stalnega ponavljanja hvale Vašemu učitelju, raje navedete kakšno njegovo modrost, resnico. Ali še bolje svojo, saj vsak lahko zagovarja le svoje poglede in ne poglede drugega. To bo vsem nam gotovo bolj koristilo, kot pa neprestano reklamiranje "Vaše Robe". Ne mi zamerit, a sliši se res zelo "trgovsko" tole Vaše hvaljenje. Mi si želimo modrosti. Posredujte nam jo, modrost, resnico Vašega učitelja. Ali pa je morda rezervirana zgolj za Vaše člane ?
    Ta forum je odprt forum za vse, ki si želijo stopati po duhovni poti in "trgovski klišeji" ostanejo pozabljeni takoj, ko jim obrneš hrbet, saj so le prazne informacije, ki kmalu zbledijo iz spomina, kot recimo reklama za pralni prašek na TV ...


    Profil
    Gost: Zdrava Atmosfera
     november 08 2012 01:21   


    - Spoštovani pripadniki Zdrave Atmosfere!
    - SPOŠTOVANI PRIPADNIKI - PREVEČ JE ZA VAS IME POZITIVCI, KER V NIČEMER NISTE ENTUZIASTČNI NITI OPTIMISTIČNI
    - Na tem forumu nas je veliko, ki si želimo predvsem duhovnega znanja, duhovne modrosti, duhovne resnice. - zakaj, samo zaradi zaprtega kroga tolažilcev?
    - Zato bi si želeli, da namesto stalnega ponavljanja hvale Vašemu učitelju, raje navedete kakšno njegovo modrost, resnico. - Kje pa si se ti, draga duša, vzel, če ne veš, kako je velika modrost človeka, da doseže, da se ga hvali javno jasno glasno mastno – ajde, posezi ti po tem nivoju in vsi pozitivci in pozitivke, pa ne boste niti v stotih letih dosegli, kar naš ljubljeni učitelj doseže v samo eni minuti s skrušenim služenjem in za razliko od vas povprečnih z navadnostjo ne rabi modrosti za sebe, ker ni obseden z imidžem popularnosti zmedenih trendovcev, ki se lepijo z memoriranjem dopadanja na vljudnost nakladanja, da s bi kopiranjem situacij, s katerimi bi brez znanstveno hvaležnosti z zaupanjem duhovno klanjanjem zastrupljali narod ...
    - Ali še bolje svojo, saj vsak lahko zagovarja le svoje poglede in ne poglede drugega. - Sedaj ne vem, ali hočeš od sebe delati budalo ali te je res poškodovala blesavost - če bi se le takole mornarji na ladji postavili za plovbo, bi bilo to gusarstvo in kapetan bi bil vržen v morje - o čem bluziš, mar nisi ti še ena fulana tarča s hiipppiiii gibanjem na dopinge - zaradi takšnih posameznikov zlobni industrijski lobi lahko narodu uničuje otroke, ker lahko ima omamljence, ki so edino srečni, da se tolažijo, kako so pametni intelektualci na cenzuriranosti medija, o ja, Bog, čuvaj nas pred takšno inteligenco, kateri ni jasno, da so suženj masonske duhovnosti in žrtev iluminatske znanosti ...
    - To bo vsem nam gotovo bolj koristilo, kot pa neprestano reklamiranje "Vaše Robe". - Tukaj te bom razbistrila, da si nervozni odvisniki robo kupujejo pri dilerjih, katerim so tržne sluge, in je žalostno, da blatiš osebo, ki je ne poznaš ter jo blatiš kot nafiksana marioneta ...
    - Ne mi zamerit, a sliši se res zelo "trgovsko" tole Vaše hvaljenje. - Ne mi zameriti, slišiš se kot baraba, rojena na betonu, ki samo pozna nekaj ulic svojega mesta, pa se čudi človečnosti, ki ga presega s prisego služenja skrušenosti ...
    - Mi si želimo modrosti. - Če si lačni kaj želijo, naj ne računajo samo na starševski frižider in naj se primejo učenja o pridobivanju življenjskih dobrin rame rami mami in atu ...
    - Posredujte nam jo, modrost, resnico Vašega učitelja. *Ja, tipično za klošarje: posreduj mi srečo z malo denarja, da bom miren čez dan, ki mi je, ne vem zakaj, podarjen, ker mama in ati sta se po naključju poljubljala in objemala, a mogoče sta me ukradla kakšnemu drugemu paru, pa mi orientacija hvaležnosti ne dela, a zarjavelo mi je tudi zaupanje ...
    - Ali pa je morda rezervirana zgolj za Vaše člane? *- Tolaži se kolikor hočeš, lenoba bi z direktivami direktorirala doktoriranje in poslej po zavojih zavijala, kako je pametna za nič hvaležnosti in zaupanja čez gnila lupanja - pozitivci moji razvajeni s pozitivkami, ki ste mamini sinovi, in pozitivke moje razočarane s pozitivci, ki ste atijeve hčerke, mamice vas niso s šibo po ritki in očitno vas atiji niso opazili, pa nimate spoštovanja, ki si ga želite žeti brez setve - hm, ni žetve brez setve ...
    - Ta forum je odprt forum za vse, ki si želijo stopati po duhovni poti in "trgovski klišeji" ostanejo pozabljeni takoj, ko jim obrneš hrbet, saj so le prazne informacije, ki kmalu zbledijo iz spomina, kot recimo reklama za pralni prašek na TV ... - Škoda je, da ti reklame zbledijo, ker nekaj predstavljajo in so kažipot, kam gre civilizacija, a ti takšna duša, kateri zbledi vse, kar je prezentacija deklaracija javnost, najbolj pluješ po pozitivkah, ter si delaš od prijateljev navadne tračev in povprečne klevete zaradi nesposobnosti v spontanosti, da si ničesar ne zapomniš dlje od cigarete na pijači za šankom - res si dobra reklama za pozitivke - povej mi, ali se spomniš iz šole, koliko je 2+2 ali si med takšnimi, ki štejejo prste na eni roki s 10 9 8 7 6, pa na drugi roki kažejo + 5 in vse izpade 11, pa se hvalijo, da matematika ne laže, a to zato, ker so zmedeni z narobe pristopom in bluzijo z napačnim delovanjem, verjetno ni nič - PROSIM VAS, VPRAŠAJTE NAS, KJE NAM SE LAHKO PRIDRUŽITE IN SE ZAČNETE ZAČINJATI Z MODROSTJO BREZ LOVORIK S TRUDOM ŠVICANJA IN VSE BOSTE ZMOGLI, KER BOSTE NASLON NARODU IN BO MIMOIDOČI ČLOVEK LAHKO RAČUNAL ENAKO NA VSE VAS, KI SMO BISTRI, S TEM DA BREZ KAŽIPOTOV VOZNIKI LUTAJO PA ČEPRAV BI BILI STOKRAT Z ODLOČNOSTJO ODLIČNI VOZNIKI - prebrisanci, poglejte si, kako se po žensko reklamirate 'pozitivke', a nam očitate, da vam je čudno, da ženske hvalijo svojega/vašega učitelja - sramujte se za te nizkosti, ki jih podtikate narodu, a vse samo zato, ker ste divji prizemniki s primitivnostjo surovega ljubosumja - V NARODU JE PREVEČ ZAOSTALIH z NAZADNJAŠTVOM ...


    Gost: gost
     november 08 2012 08:09   


    Gospa Zdrava atmosfera, po vašem komentarju sodeč niste zdrava in tukaj ustvarjate zelo bolno atmosfero. Vaš učitelj je pod povprečjem zato, ker njegova učenka še vedno ni napredovala do samostojnosti v mišljenju in presoji.

    Vse dobro.


    Gost: gost
     november 08 2012 08:13   


    *p.s. vaši odgovori ogromno povedo o vašem učitelju in s tem delate njemu veliko škodo, ker še vedno niste presegli nemira in nezadovoljstva v sebi. Ne znate sprejemati drugih poti in drugih resnic.


    Violeta
     november 08 2012 10:22   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/29/06
    Posts: 210

    Quote by: Zdrava Atmosfera

    -
    *Ja, tipično za klošarje: posreduj mi srečo z malo denarja, da bom miren čez dan, ki mi je, ne vem zakaj, podarjen, ker mama in ati sta se po naključju poljubljala in objemala, a mogoče sta me ukradla kakšnemu drugemu paru, pa mi orientacija hvaležnosti ne dela, a zarjavelo mi je tudi zaupanje ...
    - Tolaži se kolikor hočeš, lenoba bi z direktivami direktorirala doktoriranje in poslej po zavojih zavijala, kako je pametna za nič hvaležnosti in zaupanja čez gnila lupanja - pozitivci moji razvajeni s pozitivkami, ki ste mamini sinovi, in pozitivke moje razočarane s pozitivci, ki ste atijeve hčerke, mamice vas niso s šibo po ritki in očitno vas atiji niso opazili, pa nimate spoštovanja, ki si ga želite žeti brez setve - hm, ni žetve brez setve ...

    a ti takšna duša, kateri zbledi vse, kar je prezentacija deklaracija javnost, najbolj pluješ po pozitivkah, ter si delaš od prijateljev navadne tračev in povprečne klevete zaradi nesposobnosti v spontanosti, da si ničesar ne zapomniš dlje od cigarete na pijači za šankom - res si dobra reklama za pozitivke - povej mi, ali se spomniš iz šole, koliko je 2+2 ali si med takšnimi, ki štejejo prste na eni roki s 10 9 8 7 6, pa na drugi roki kažejo + 5 in vse izpade 11, pa se hvalijo, da matematika ne laže, a to zato, ker so zmedeni z narobe pristopom in bluzijo z napačnim delovanjem, verjetno ni nič
    a vse samo zato, ker ste divji prizemniki s primitivnostjo surovega ljubosumja - V NARODU JE PREVEČ ZAOSTALIH z NAZADNJAŠTVOM ...



    -------------------------------------------------------------------------------------------

    uff, zgleda, da smo dobili ponija... samo ga ni tukaj Big Grin


    Profil
    Forum generiran v : 6,94 sekundah
    Nov topic



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:37

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 7,30 seconds