Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     P.S.I. - kakšna se vam zdi?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: re:
     junij 10 2011 10:03   


    živijo, bi pustil le nekaj iz sporočila Mojce, vse drugo - balast.

    "...V celoti prepoznati in sprejeti svoj lasten svet ter spoštovati in sprejemati svetove drugih, je pogoj za srečo, mir, pravičnost in blagostanje. Odvreči maske, podreti kulise, ki smo jih zgradili v svojem svetu ter tako »gol« stopiti v Življenje, je izjemno dragoceno in močno sporočilo, ki skupaj z razumevanjem treh razumov svetu resnično lahko vrne Ljubezen..."

    "Ob vsem je nekako »nepomembno«, kdo je avtor te mojstrovine."

    ampak, glede nato, da v knjigi piše, da naj odvržemo maske in stopimo nagi v življenje... nekako ne gre skupaj s stavkom o skritem imenu avtorja...

    Sicer, meni je vseeno, ko bo želel bo razkril svoje ime, to je njegova odločitev in tako naj ostane.

    v poglavju o Filito sem opazil veliko navodil, ko bom imel čas bom napisal malo več.

    Stavek, ki sem si ga zapomni: "Tisti, ki je spoznal pravo ljubezen, ne bo več želel samo občevati..."
    Bravo eros! ;D


    (samo, da ne bo vsebina tega poglavja preveč občutljive ljudi zapeljala v napačno smer, da ne bodo postali vraževerni oz. v vsem iskali skrite pomene in znake... ker to bo prineslo splošni val "paranoje"...)

    Lep dan Wink




    Quote
    Gost: tanja
     junij 10 2011 10:59   


    He.
    Strinjam se s tole kulinarično primerjavo.
    Moje razočaranje nad knjigo sicer ni nihalo med samim branjem. Sem pa razočarana nad zadnjo zgodbo - knjiga se zaključuje kot kakšen POCENI vikend roman - po mojem precej (če ne čisto) avtobiografsko IN PRECEJ BREZ NIVOJA. Na koncu pa spet poskuša privzdigniti pisanje na višji nivo.

    Čakam še kak vaš komentar.


    Quote
    Gost: Tzerozzi
     julij 24 2012 19:04   


    Knjiga je nateg ... Sem pisal blog o tem ...

    http://tzerozzi.blogspot.com/2012/07/psi.html

    En tip, ki se je spomnil, kako bi z neko simboliko upravičil neverjetno ceno knjige. Marketing.


    Quote
    Gost: Tzerozzi
     julij 24 2012 19:05   


    Z razlogom ne želi razkriti svojega imena, zato sem ga razkril jaz. Upam, da bo vsaj kdo zaradi tega privarčeval 77 EUR.


    Quote
    Gost: Tzerozzi
     julij 24 2012 19:15   


    Takšno promocijo, kot lahko vidite pri Mojci, se je za knjigo vseskozi uporabljala - različne lažne račune si je ustvaril "Eros" sam in promoviral knjigo po forumih. Zelo verjetno, da je "Mojca" pravzprav "Eros".
    Pogosto na enak način: "najprej sem bil/a skeptičen/na, potem pa sem vseeno poskusil/a ...


    Quote
    Gost: A
     julij 26 2012 13:51   


    Hvala Tzerozzi, čeprav mislim, da igor ni avtor knjige, oz kot sem spremljal se je od tega distanciral.

    No vsekakor me je knjiga, kot sem že zgoraj napisal precej razočarala, ene pa hudo navdušila, ampak vsi pa priznavamo avtorju totalem marketinški triumf.


    Quote
    Gost: Tzerozzi
     avgust 17 2012 13:01   



    "A", ali je možno o tem kaj prebrati, oziroma - kje si izvedel za njegov odziv?

    Razlog, da mislim, da je knjigo napisal on, je preprost:

    -prvič, javni podatek je, da je DCC Marketing izdajatelj in založnik knjige
    -drugič, izdaja ga samo besedilo. V intervjuju za Večer, ki je bil objavljen 15.12.2000, je Igor Kenda dejal: "zame predstavljajo psi lastnosti, kot so zanesljivost, zvestoba, neskončno predanost in prijateljstvo, skratka vse kar je značilno za našo agencijo".

    LP,
    Rado Tzerozzi


    Quote
    Gost: Lajka
     avgust 17 2012 18:10   



    Tudi "PSI" se med seboj razlikujejo po svojih "karakterjih" in lastnostih....
    Primerjava Dobermana in Ruskega črnega terierja pove več kot dovolj, čeprav sta vzrejena za enake namene. Eden čuti do gospoarja "straho-spoštovanje" drugi pa spoštovanje in zvestobo.
    Mimo-grede : ČRT poje dobermana za malo malico! Pa brez paranoje prosim.


    Quote
    Gost: Gost
     avgust 17 2012 18:45   


    V akrostihu na koncu knjige:Igor Kenda. Preprosto, ko pasulj Smile


    Quote
    A
     avgust 17 2012 20:36   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Zdej se čist dobro ne spomnim, za eno revijo je povedal, da je igor direktor agencije, ki je izdala knjigo, ampak da ni avtor knjige. Mislim, da mi je to na začetku dopisovanj napisal tudi na email.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: gost
     avgust 17 2012 22:43   


    vzemite knjigo v roke, poiščite verz na koncu, sestavite besede iz začetnih črk, in dobite ime, povežite z vsebino stiha, in boste ugotovil kdo je avtor knjige.

    verjetno to je ta zadnja skrivnost, ki jo naj bi razkrili...



    Quote
    Gost: gost
     avgust 17 2012 22:43   


    vzemite knjigo v roke, poiščite verz na koncu, sestavite besede iz začetnih črk, in dobite ime, povežite z vsebino stiha, in boste ugotovil kdo je avtor knjige.

    verjetno to je ta zadnja skrivnost, ki jo naj bi razkrili...



    Quote
    Forum generiran v : 0,95 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:16

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,37 seconds