Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Vege čevlji :)
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    -Mojca
     oktober 11 2008 11:47  (Prebrano 4994 krat)  
    Forum


    Status: neprijavljen

    Registriran: 09/16/06
    Posts: 42


    Zdravo,

    zanimajo mogoče koga vege čevlji?

    Iščem namreč vsaj 7 interesentov oz. morebitnih kupcev, da bo naročilo pri uvozniku (http://www.vegea.si/ ) izvedljivo..

    Sama, zaenkrat namreč ne bi rada naročala neposredno iz Anglije ( http://www.vegetarian-shoes.co.uk/c-18-sportscasual.aspx )

    Če koga zanima nakup, ali pozna koga, ki ga nakup utegne zanimati, naj prosim čimprej javi Smile

    Hvala,
    lep pozdrav,
    Mojca


    Profil
    Quote
    Zaspana
     oktober 18 2008 10:32   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/09/08
    Posts: 10

    Saj me zelo zanimajo, a jih res ne upam kupovati na pamet, saj imam zaradi stopal pri nakupu čevljev kar nekaj težav ... Obenem me zanima tudi cena. Mislim, da bi bilo bolje, če bi te čevlje začeli prodajati pri nas, morda bi bili za to zainteresirani v kateri od trgovin?


    Profil
    Quote
    A
     oktober 25 2008 22:45   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Mislim, da je tole lahko zelo zanimivo za prihodnost eko obutve:

    * * *

    We've written about many eco-fashion initiatives in recent years, most of them undertaken by premium brands for distinctly guilt-assuaging prices. Like Wal-Mart's Love, Earth line of environmentally conscious jewelry, however, a new line of affordable eco-minded shoes from none other than Payless ShoeSource vividly illustrates how far—and how mainstream—green fashion has come.

    Last week Payless announced a new line of green footwear due early next year that will feature prices less than USD 30 on average. Summer Rayne Oakes, green fashion and beauty expert, has signed on as eco consultant for the green footwear brand, which will use sustainable and eco-friendly materials such as organic cotton and linen, natural hemp, recycled outsoles and eco-smart packaging. Women's offerings will debut first, followed by styles for men and kids; all will be seasonally refreshed to reflect the latest trends. The shoes will be available online and in about 500 stores, with select styles appearing in 1,000 Payless stores, the company says.

    Matt Rubel, CEO of Payless parent company Collective Brands, explains: "The sustainability movement is pervasive today and is touching so many elements of consumers' daily lives. But green items are often expensive and inaccessible to so many. With our mission to democratize the latest ideas in footwear and accessories, we are in the best position and proud to bring forward a green footwear line that is affordable and accessible to all."


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: misko
     junij 22 2009 09:58   


    Kaj pa vege spolnost?

    Kaj se ne bomo še spomnili. Pamet v glavo. Mislim da je še preveč ostalih ekoloških problemov katere moramo rešiti.


    Quote
    Nan
     junij 22 2009 13:01   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    A ni v Lj. ena trgvina z vega čevlji ? V starem delu mesta,v bližini Akademije za glasbo.


    Profil
    Quote
    Gost: Vege
     junij 22 2009 22:57   


    Jaz sem preko Vegee naročila čevlje enkrat, vendar sem čakala zelo dolgo. Ko sem vprašala zakaj, so mi sporočili, da so pozabili na moje naročilo. Sem probala še enkrat in jih tudi dobila, vendar nikoli več ne bom kupila čevljev tako na pamet, ker je bila številka zelo tesna. Niso take kot smo jih navajeni. Reklamacij pa so rekli, da ne sprejemajo. Tako, da žal....tudi sama iščem kakšno vege trgovino s čevlji v Sloveniji.


    Quote
    Gost: Vegea
     avgust 10 2009 08:31   


    Čisto slučajno sem zasledila pogovor o veganskih čevljih in kot predstavnica podjetja Vegea sem se odločila za odgovor uporabnici Vege. Sicer se komentiranja na takšen način (forumih) raje vzdržimo.
    Številke čevljev pri VS so ENAKE kot pri nas, razen pri nekaterih modelih, kjer pa je poleg opisa podano tudi priporočilo, npr. da svetujejo nakup ene številke večje ipd. To, da so številke enake lahko potrdim sama osebno, ker imam že nekaj njihovih čevljev in tudi naši kupci, med njimi je kar nekaj rednih strank, ki kupujejo vedno isto številko. Sicer vam verjamem, da vam čevelj ni ustrezal, me pa precej čudi, ker smo prodali že 3 iste modele čevljev, pa so bile številke kupcem ustrezne. Toliko glede številk.
    Rada bi le še dodala, da smo vam OMOGOČILI reklamacijo. Če se spomnite, ste nam čevlje, ki vam niso ustrezali lahko vrnili, mi pa smo vam individualno naročili nove številke čevljev, ki pa jih do nam znanega razloga niste prevzeli. Je pa res, da reklamacij po tej izkušnji resnično ne sprejemamo več – s tem je vsak kupec pred naročilom seznanjen!, ker predstavljajte si, da vsi naročajo na takšen način, na koncu pa namesto enih prodanih ostanejo nam štirje neprodani čevlji. Seveda je to riziko, ki ga mora prevzeti trgovina, vendar je »vegansko« tržišče v Sloveniji še premajhno, da bi si to lahko privoščili.

    Me veseli, da sem vas dobila vsaj na forumu in je z vami vse o.k. Pa lep pozdrav!


    Quote
    -Mojca
     januar 08 2011 14:12   
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 09/16/06
    Posts: 42



    prodam (zaradi neustrezne velikosti) prav tele:
    http://www.vegetarian-shoes.co.uk/casual_-_sports_-_skate/racourt_shoe_white/11108_p.html

    št.40
    cena 44 €



    LP!


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 6,81 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 04:24

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 7,18 seconds