Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 20:03   


    Draga Nan, se ne strinjam.

    S tem, kar sem napisala nisem mislila, da bi se posluževali njihovih metod in načinov, sem z napisanim želela povedati, da za nekatere ne obstaja drugih argumentov, kot tisti, na katere so vendar občutljivi.
    Sicer, če boš kdaj v situaciji kot M. Pogačnik bom upoštevala tvojo željo. Seveda lahko, da sem te narobe razumela.

    Lep večer


    Quote
    Gost: Doroteja
     oktober 26 2011 21:00   


    Gospa, Dragica - iz vaših besed se čuti agresivnost in strah. Kdo oz. kaj vas tako priganja, da se odzivate tako ostro, sovražno? Pa prosim Vas, zajamite sapo, poglobite se za trenutek vase in potem odgovorite...


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 21:31   


    "Doroteja" - to, kar čutiš ti - so tvoji lastni občutki, in ne proeciraj le teh na drugih. In tema ni temelji na tem, kar ti začutila v besedah Dragice.


    še nekaj o brezplačnem "duhovnem priprošništvu":

    knjiga, ki jo je napisala Mojca Mihael "Smrtno zdravljenje zemlje" je bila izdana založbo Sveti Anton, ki je last Mojce Mihael

    http://www.pirs.si/Subject/Info/599583/zavod-za-izume-in-znanstveno-raziskovanje-finosnovnih-stanj---prapok-po-izvirni-resnici

    potem spodaj kliknite na: "Dodatni podatki podjetja iz javno dostopnih podatkovnih zbirk »

    Koliko "duhovnega priprošništva" je bilo treba pokasirati, da ustanoviš še tretje podetje in sicer založbo ter sam natisneš, knjige?


    Posel z "živo vodo" ni šel tako dobro, ane?

    Torej tek postaja vse močnejši, z vsakim "grižljajem" si želimo še večjega... šla je celo do parlamenta, ministrov in bivšega predsednika vlade.

    Osebno jaz mislim, da, če nekdo verjame, in to fanatično verjame v "kode zla" ta isti te "kode zla" tudi uporablja. (sicer ne verjamem, da verjame v to, mora pa prepričati drugih)

    Resnica je v tem, da gospoda si želita v "elito", in to na vsak način.

    In o prapoku ter prafinosnovnih snoveh:
    - ali gospoda sta res bolj napredna kot vsi znanstveniki sveta???
    - Zakaj še vedno nista nobelovca nagrajenca, če sta našla tako enostaven način, da pridejo do "prasnovi po izvirni resnici"? a imate "božje delce" v rokah in v makro M napravicah? le od kod to "prafinosnov" dobite? Torej Hadronski trkalnik v vrednosti 6 mlrd dolarjev - je mačji kašelj z vašimi "prafinosnovnimi" napravami"?

    izrezek o "duhovnem zastonj priprošnjištvu" L. Florjančiča iz komentarjev na MMC RTV blog:

    "Ampak če vas kaj boli, boste položili roko na tisto stran debele knjige bolj ali manj človeške anatomije, v drugi roki držali kroglico - gospod pa vam bo pripovedoval nekaj zelo podobnega kot so kozmogrami in energetske točke. Menda uraduje, t.j. sprejema cenjene bedake v zadružnem domu, na vratih pa menda napis: BOŽJA DELAVNICA. Pred 10 ali 15 leti je seansa koštala pet tedanjih jurjev - kar je veliko, veliko več kot sedanjih 21 €. Kozlologija pač ne more biti poceni."


    [ Urejal: Zdravko Vatovec ob 25.09.2011 21:24 ]

    link do foruma je tukaj:http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:vMvF_6Fa1dMJ:www.rtvslo.si/modload.php%3F%26c_mod%3Dforum%26op%3Dviewtopic%26topic_id%3D41217%26forum%3D113%26post_id%3D1830419+cerkev+Svetega+Antona+Florjan%C4%8Di%C4%8D&cd=14&hl=sl&ct=clnk&gl=si



    in očitno res, volitve so... in zato je spet takšna "aktivnost".

    kar je zanimivo, sedaj Florjančič ni več tako "aktiven" kot Mojca, očitno ni bil tako odločen, kot gospa, ki je odločila stvar prevzeti v svoje "nenasitne" roke.

    Lahko noč


    Quote
    Gost: Gostja A
     oktober 26 2011 21:49   


    nekdo tu živi v zavesti ločenosti. Kdo je to? Je Marica ? Je Barica? Le kdo je to?

    Sprašujem se, ker Bog je vse in je v vsem, kako je mogoče , da se nekdo sklicuje na to, da ne zdravi on, temveč Troedini Bog? Je mogoče ločen od njega v neki daljnji deželi nikogaršnji? Je težko prevzeti odgovornost za svoja dejanja in se kot zrel odrasel posameznik- Zavestni posameznik- postaviti na svoje mesto? Kdo pa je tisti, ki opravlja dejanje zdravljenja? Če razmislim potem dejansko gospoda X.Y. preprosto ni, njegovo telo je le kalup. spominja na film Matrica in me malo zmrazi.

    In potem se spomnim besed človeka, ki ga vsi dobro poznamo. Nikdar ni rekel, da je kogarkoli ozdravil on ali pa troedini Bog. Njego stavek je vedno izrazil . Zgodi se po tvoji veri. Vsak, ki se je ozdravil, slep, gobav..... se je ozdravil zaradi njegove vere.
    Danes pa že vsi vse zdravijo.

    A resnica je ta:
    jaz dam svojo vero-ljubezen zdravilcu ali kamnu in zdravilec ali kamen mi to ljubezen vrne in potem sem "Čudežno" zdrav.
    Ali ni bolj preprosto to isto ljubezen- vero v ozdravitev usmeriti direktno vase? Ali res ne zmoremo tako preproste alkimije ljubezni, ki nam jo je pokazal že Jezus sam?

    In ja tu res dobiš občutek, da je srednji vek z lovom na čarovnice še vedno živ. le da se je preselil na toplo "domače " ognjišče, varno, kjer nisi izpostavljen itd itd.

    A kaj ko Bog vidi vse ve vse, verjamemo ali ne . In ko takole lahkoverno letijo besede vse povprek in počez še enkrat Je to življenje , ki ga želite, je to, kar želite živeti v prihodnjosti, Kdo ima prav, kdo narobe? Kdo je bel, kdo je črn? ali niso bile storjene prenekatere krivice v imenu Boga? ali res ni bilo še dovolj? Bomo še vedno opravičevali naša dejanja v njegovem imenu? Ali ni roka tistega, ki seka roka tistega, ki seka, ali ni ustrahovanje tistega, ki ustrahuje , ustrahovanje njegovo samo.

    lep pozdrav vsem

    Gostja A


    Quote
    Gost: gostja next one
     oktober 26 2011 21:53   


    glavno da se skozi vso to pljuvanje pozdravijo vse agresivne babe

    baba x


    Quote
    Gost: Baba Milka
     oktober 26 2011 23:05   



    http://www.youtube.com/watch?v=qGpFEZjltLE&NR=1


    Quote
    Gost: Nan
     oktober 26 2011 23:45   


    Irina:
    "Seveda lahko, da sem te narobe razumela."


    Si.
    Ni pomembno, ne ljub se mi razlagat.

    Lep pozdrav.


    Quote
    stojči
     oktober 27 2011 01:37   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 09/20/02
    Posts: 25

    obstajajo dve vrsti ljudi, eni so teoretiki in razkladajo nekaj kar tja v tri krasne,
    drugi pa praktiki, ki razkladajo karkoli iz svojih lastnih izkustev.
    Meni so seveda bolj ljubi tisti, ki razlagajo iz svojih izkustev.
    Kar se mene tiče, sem dvakrat šel v Vipavo in lahko iz lastnega izkustva rečem, da je tamkajšnja energija poleg doma upokojencev, kjer so M.P. litopunkture slaba, ali drugače rečeno povsem drugačna kot recimo tista prijetna na Strunjanskem križu in tamkajšni cerkvici.

    Zame so teoretiki navadni blebetači, ker razlagajo nekaj o čemer nimajo pojma.
    Predlagam vsem, ki branijo M.P "zdravljenje zemlje" naj se odpravijo v Vipavo zraven doma upokojencev, naj si prinesejo kako pručko in se vsedejo v sredino M.P litopuktur. Naj tam ostanejo nekaj ur potem pa naj kaj "lepega" napišejo o svojih izkustvih, ki so jih tam doživeli.
    Samo to je tista prava stvar, vse ostalo je navadno nakladanje in blebetanje.

    Torej najprej se o nečem prepričaj potem pa nakladaj.

    Če bi bil jaz župan občine Vipava, tistih M.P. litopunktur ob domu upokojencev ne bi bilo več, oziroma bi jih prestavil na Nanos, ali pa globoko v gozd k M.P palčkom, vilam in ostalim gozdnim bitjem..


    stoychi
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: Oko
     oktober 27 2011 07:17   


    Dragica, daj, postavi si ogledalo, preberi se še enkrat.
    Kljub vsej deklarirani plemenitosti in visoki duhovni razvitosti kažeš obraz užaljenke, žališ, ponižuješ, podcenjuješ in ne sprejemaš drugačnih mnenj. Kaj ti tu pomaga vsa, po tvojem, velikanska prednost v duhovni razvitosti pred »Florjančiči« in Ladom? Preberi se še enkrat, prosim, kaj govori iz tebe. Plemenitost ne, če razumeš, kaj je plemenito. Tudi odpustiti drugim, če misliš, da so v zmoti.
    Ti pa si popljuvala celo Pozitivke in jih prijavljaš. Pozitivke, ki premorejo vso širino, da zmorejo, prenesejo drugačnosti. Pljuvaš po Pozitivkah in njenih uporabnikih, ki so celo umetnika Marka Pogačnika razglasili za Sončevo osebnost leta. Dragica, poglej se v ogledalo in vsi skupaj z njo. Pa še kakšen drug forum preberi, da boš lažje primerjala. Ni vse v lepih besedah. Teh so polni tudi drugje. Rezultatov pa ni. Tedaj so vse lepe besede laž, odvračanje od resnice. Laž pred sabo in drugimi.
    To je tako, kot da bodo zdaj začeli njegovi stanovski kolegi pljuvati po Moderni galeriji, Društvu likovnih umetnikov … in bi jih začel zaničevati umetnik sam, ker so mu podelili priznanje za umetnost. No, če je popljuval maharadžija, mogoče zna kdaj popljuvati tudi kolege, tega se pa res ne ve…
    Čestitke Pozitivkam za moralno držo, pogum in širino, ki so jo dokazali s tem forumom in še mnogimi. Bolj se nekje krešejo mnenja in debate, bolj je ta problem resen. Samo to je.
    Naziv »plemenit« še ni dovolj za dokazovanje plemenitosti v praksi. Lahko se sam sebi zdim plemenit in vrhunski. Po čem pa me bodo sodili drugi? Po mojem prepričanju v plemenitost in prednost pred ostalimi?
    Ogledalo, ogledalo …


    Quote
    Gost: Doroteja
     oktober 27 2011 12:24   


    Oko - bravo! Se pridružujem tvojim mislim....


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 27 2011 12:46   


    Quote by: Irina

    »Lado vedno poudarja, da ne zdravi on, da ni bionenergetik ali zdravilec, da ne dela on z nekimi silami …«
    Draga Marja v enem in istem stavku je očiten nesmisel, ki je le izmikanje. Pa preberi sama: lado ne zdravi sam… torej zdravi neka druga sila ane? Potem pa pišeš »da ne dela on zmekimi silami« torej zdravi sam? ali obstaja še tretja varianta, niti on niti »sile« niti sploh nobenega zdravljenja ni vse skupaj en navaden »nateg« in reklama. Mislim, da bom mogla obnoviti vse,kar je bilo napisano pred polleta…

    Marija:
    »Če bi npr. Dušan spoznal globino njegovega dela, zavzetosti za dvig duhovnega zavedanja …, ne bi tako hitro posplošil svoje izkušnje. Verjetno nikoli ne bomo vedeli, s kakšnimi pričakovanji, stališči do Boga in duhovnosti je prišel do Lada. Koliko je bil v sebi res pripravljen sprejeti božjo pomoč, jo ceniti, biti hvaležen zanjo. Naš ego nam seveda ne bo dopustil malce ponižnosti in hvaležnosti. »

    Hm, čudno, torej pri ladu je kriv Dušan, ker ni spoznal globine njegovega »dela«. pri Pogačniku pa takšne obrazložitve ne dopuščate. Lahko bi tudi za vas bil ustrezen absolutno isti odgovor:
    »Če bi npr.Marija Plazar in Lado Florjančič spoznala globino njegovega dela, zavzetosti za dvig duhovnega zavedanja …, ne bi tako hitro posplošil svoje izkušnje. Verjetno nikoli ne bomo vedeli, s kakšnimi pričakovanji, stališči do Boga in duhovnosti sta prišla do Marko Pogačnika. Koliko sta bila v sebi res pripravljena sprejeti božjo pomoč, jo ceniti, biti hvaležen zanjo. Njihov ego jim seveda ne bo dopustil malce ponižnosti in hvaležnosti.«

    Poslušajte dragi »kamnoseki«, odlično veste in poznate ozadje tej kompaniji, smisel katere je le materialni dobišek in sevea pridobitev občutka svoje »pomembnosti«, ker na drugačen način nekatere ne znajo biti koristni v tem svetu, razen, da nekoga potlačijo v »gnoj«.
    Z vsako vašo besedo, spoštovanje do marko pogačnika postaja jače, ker on ne karka in ne »spletkari« ter ne razglaša stvari, ki mu jih je nekdo zaupal, torej je človek, ki ima v sebi vsa načela etike.

    Vi ste navadni anonimni hinavci in lažnivci, in Marija, to, da si občasno se podpišeš ne more zbrisati dejtev anonimnih objev na drugih portalih ter dodajanja v poštne nabiralnike Vipavčanom, pa sigurno še kje drugje, anonimnih letakov s »hudo bolno vsebino«.

    Lep pozdrav


    p.s. marija, če bi ti imela mir v duši, tega ne bi začela in nebi napisala nobenega "pisma" pod to rubriko, torej najprej sama najdi ta mir v duši in šele potem ga priporočaj drugim.



    vsak komentar, ki vam ne po volji ostaja brez odgovorov.

    Oko=Doroteja=MM=MP=itd. cirkus ste že pokazali, obvladate, vendar razen tega zaenkrat nič konkretnega.



    Quote
    Gost: Irina
     oktober 27 2011 12:48   


    Quote by: Gostja A

    nekdo tu živi v zavesti ločenosti. Kdo je to? Je Marica ? Je Barica? Le kdo je to?

    Sprašujem se, ker Bog je vse in je v vsem, kako je mogoče , da se nekdo sklicuje na to, da ne zdravi on, temveč Troedini Bog? Je mogoče ločen od njega v neki daljnji deželi nikogaršnji? Je težko prevzeti odgovornost za svoja dejanja in se kot zrel odrasel posameznik- Zavestni posameznik- postaviti na svoje mesto? Kdo pa je tisti, ki opravlja dejanje zdravljenja? Če razmislim potem dejansko gospoda X.Y. preprosto ni, njegovo telo je le kalup. spominja na film Matrica in me malo zmrazi.

    In potem se spomnim besed človeka, ki ga vsi dobro poznamo. Nikdar ni rekel, da je kogarkoli ozdravil on ali pa troedini Bog. Njego stavek je vedno izrazil . Zgodi se po tvoji veri. Vsak, ki se je ozdravil, slep, gobav..... se je ozdravil zaradi njegove vere.
    Danes pa že vsi vse zdravijo.

    A resnica je ta:
    jaz dam svojo vero-ljubezen zdravilcu ali kamnu in zdravilec ali kamen mi to ljubezen vrne in potem sem "Čudežno" zdrav.
    Ali ni bolj preprosto to isto ljubezen- vero v ozdravitev usmeriti direktno vase? Ali res ne zmoremo tako preproste alkimije ljubezni, ki nam jo je pokazal že Jezus sam?

    In ja tu res dobiš občutek, da je srednji vek z lovom na čarovnice še vedno živ. le da se je preselil na toplo "domače " ognjišče, varno, kjer nisi izpostavljen itd itd.

    A kaj ko Bog vidi vse ve vse, verjamemo ali ne . In ko takole lahkoverno letijo besede vse povprek in počez še enkrat Je to življenje , ki ga želite, je to, kar želite živeti v prihodnjosti, Kdo ima prav, kdo narobe? Kdo je bel, kdo je črn? ali niso bile storjene prenekatere krivice v imenu Boga? ali res ni bilo še dovolj? Bomo še vedno opravičevali naša dejanja v njegovem imenu? Ali ni roka tistega, ki seka roka tistega, ki seka, ali ni ustrahovanje tistega, ki ustrahuje , ustrahovanje njegovo samo.

    lep pozdrav vsem

    Gostja A




    Gostja A popolnoma se strinjam s tabo, pa vendar niti tvoj komentar ali komenrat od Mirko ni bil "kao" opažen.


    Quote
    Forum generiran v : 1,80 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 02:45

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,15 seconds