Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Marja
     junij 11 2010 20:26   



    Najprej je bila verjetno misel - torej ideja, potem pa dalje.... -Smile

    BTW.

    V Zagrebu ni bilo frke zaradi magije, kamne so pospravili zaradi oblike, so preveč kvarili gradski image...


    Quote
    Gost: Mr
     junij 11 2010 23:15   


    Quote by: fik


    Vračam vprašanje:

    Kaj pa je v Zagrebu vzpodbudilo odgovorne v mestu, da so se odločili odstraniti kozmograme... nekje sem prebral da so prihajale pritožbe iz strani ljudi... glas ljudi se je torej slišal...

    Najprej meritve, potem pa dalje...

    najprej kravca, potem pa štalca so nas učili...




    Milan Bandić je rabil glasove za kandidaturo, pa je vključil še akcijo s kozmogrami.


    Quote
    Gost: Andrej
     junij 12 2010 01:47   


    Sem se ravno zato odzval na vaše prodajanje neke čudne zaščite, ker se mi zdi neverjetno, da verjamete v nekakšne meritve, v katerih samo svoje lastne roke sprašujete, ali je nekaj pozitivno ali nevtralno ali negativno, pri čemer sem prepričan, da sploh ne veste, kaj točno sprašujete, samo eden drugemu nekaj sugerirate. Verjetno je šlo v Zagrebu tudi za kakšne take krščanske predsodke, ki nimajo nikakšne zveze s Kristusom. To je samo sproščanje nezadovoljstva nad lastno neprizemljenostjo!


    Quote
    Gost: sgh
     junij 12 2010 07:29   



    http://www.delo.si/clanek/76238

    Tega umetnika je treba vzeti pod drobnogled že zato, ker govori vsakič drugače - enkrat je umetnik, enkrat zdravi preko akupunkture... vse brez delovanja... kako lahko zdravi, če ni delovanja - ena od teh oblik izjav je torej lažna - zakaj torej podpirati laži in zanje še plačati - kaj se skriva - se skrivajo posledice ali se skriva to, da se je plačalo za nekaj, kar sploh ne deluje.

    Pa še nekaj logike je v tem, da se te akupunkturne igle umakne... če že avtor pravi, da poišče akupunkturne točke, kamor zarije stebre, da bi zdravil določen kraj...... Nisem še videl nobenga, ki bi po terapiji akupunkture hodil okrog z iglami v telesu... zdravilec opravi svoje delo in igle umakne...

    Jao nam in naši neumni pameti, da takim ljudem nasedamo... mi smo res v srednjem veku... pa ne zato, ker so ljudje povzdignili glas...ampak zato, ker si ga tako dolgo niso upali!!!

    Če so že naredili zakon, ki omejuje delovanje bioenergetikov, pa je skrajni čas, da se mu doda en člen še za zdravitelje zemlje - ali pa bi se morda celo v njem že zdaj lahko našlo kaj takega, da se delovanje na področju zdravljenja Zemlje ne bi tako razpaslo in malo omejilo, predvsem pa dobilo nadzor nad tem s čem nas posiljujejo ti vrli umetniki...

    Pa še ta izjava:
    Milan Bandić je rabil glasove za kandidaturo, pa je vključil še akcijo s kozmogrami.
    Očitno je naredil to, kar mu je prineslo več glasov... če ljudem odstranitev k. ne bi ustrezala s tem ne bi nič pridobil... torej se ve da je bila to želja ljudi. Zagreb pa je primerno tiho, ker ne želi drezati v te mago wago zadeve.


    Quote
    Gost: rkc
     junij 12 2010 08:03   


    Se oglašam, glede meritev.

    Mislim, da je bilo od športnika, da so antene najprej kazale -, kar na enkrat pa so so kazale v + in rečeno je bilo, da so vklopili zaščito. Na podlagi tega sem se spomnil zelo fine zadeve, kako bomo preverili meritve.

    In sicer stvar je popolnoma enostavna.

    Naredi se slepi test s 4 vrečami in ga 2x ponovite.
    Postopek je sledeč:

    Na lokaciji v bližini kamnov, ki bo dovolj oddaljena, da se je direktnop ne vidi se postavi 4 enake papirnate vreče, v 3 od njih se, da predmet, ki je podoben in enako težek kot zaščita, v eno pa zaščito samo. Vreče zgoraj zasponkamo, da se ne vidi vanje. Potem se vreče premeša.

    Potem merilci izberete nekoga, ki gre po te vreče in v razmaku 5 minut prinese novo vrečo. Ostali boste merili.

    Stvar se 2x ponovi, vse pa se posname na video kamero, potem pa to objavite na pozitivkah.


    Quote
    Gost: opcije
     junij 12 2010 08:29   



    Kolikor sem jaz razumel športnika, niso vedeli, da so prinesli zaščito... antene so začele kazati drugače torej + ... in so nato zvedeli, da so prinesli zaščito...

    Tudi v tem poskusu ne rabimo 4. vreč... le zaščita se prinese, ne da bi se vedelo kaj se je prineslo - brez da se sploh pove, da so kaj prinesli... in se opazuje reakcije anten...

    Sicer bi lahko antene kazale + tudi že pri prvem prinosu, če bi ljudje mislili, da je v paketu zaščita... sicer pa ne vem - ali antene reagirao na misli...

    V vsakem primeru pa se lahko napravi tudi poskus z zavezanimi očmi... ljudem se zavežejo oči in se jih malce pelje okrog in nato ko nimajo več orientacije kje so, se jih postavi pred določen kozmogram in potem drugi in tretji... pa se opazuje če vsem kaže pri istem k. + in pri drugem -... baje da so eni + in eni -

    Opcij je več...


    Quote
    MC
     junij 12 2010 08:53   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta


    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/11/05
    Posts: 123


    Tako deluje to v praksi:

    http://www.youtube.com/watch?v=_VAasVXtCOI



    Profil
    Quote
    Gost: M
     junij 12 2010 09:41   



    Z nihalom najdeš tisto, kar pričakuješ da boš našel (izvzemimo sedaj spontano gibanje nihala zaradi spremembe magnetnega polja). Nek travnik so npr. premerili z magnetometrom in ugotovili, da "je čist". Nato so tja pripeljali 10 radiestezistov in jim rekli, da bodo na travniku našli sevanje vodnega toka. Vsi so ga "našli".

    Drug poskus pa "dokazuje" ravno nasprotno. Nek sadovnjak so premerili z magnetometrom in našli precej sevanj vodnega toka. Potem so tja pripeljali večje število študentov, ki niso imeli nikakršnih izkušenj z radiestezijo. Dali so jim t.i. L antene (moderna bajalica) in lesene kocke. Tam, kjer je L antena pokazala odmik od normale (kjer sta se L anteni npr. prekrižali) so morali na tla spustiti kocko. Položaji kock so se v glavnem ujemali z namerjenim z magnetometrom (s tem pa so dokazali korektnost spontanega odziva bajalice na spremembo M polja). Ppizdarija je takrat, ko z nihalom nekaj iščeš tako, da ti v mislih zastavljaš vprašanja, nihalo pa "odgovarja".

    Za približno primerjavo lahko usmeriš misli tudi na (kovinsko) verižico in opazuješ delovanje. Moraš si samo zastaviti odgovor Da (v levo) in Ne (v desno)... Ta poskus lahko naredi popolnoma vsak.


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 12 2010 14:13   


    Všeč mi je nekaj zadnjih predlogov o "slepem" testiranju kamnov in zaščite. To je dobra nadgradnja že storjenega. Prepričana sem, da bi se isto zgodilo tudi ob slepem testiranju (z zaprtimi očmi, z zapakiranimi vrečami), saj dejansko nismo vedeli, da so in kdaj so pripeljali zaščito (ki je bila prej umaknjena kilometre daleč od kozmogramov, da ne bi to vplivalo na opazovanje) - je pa nihče ne prodaja ali komercialno ponuja (Andrej!) - preberite par strani nazaj, kako so do nje prišli v Rubijah, da se ne ponavljamo. Tu se motite vsi tisti, ki bi želeli povzeti, da gre le za tržni boj duhovnih učiteljev - morda kje drugje DA, v primeru g. Lada pa zagotovo ne - mirno bi lahko delal naprej kot je do sedaj, pa še čedalje več pacientov bi mu "nosili" kozmogrami, veliko dela pa opravi brezplačno in nikomur ne pogleda v denarnico, preden se loti zdravljenja.

    Seveda bi bili popolnoma naivni, če bi te skupinske meritve z L antenami hoteli prikazati kot edine objektivne, edino dokazljive metode o škodljivosti kod na kozmogramih. Toda - zakaj bi "nasprotniku" (pa ne mislim nasprotnika ali celo dobesedno sovražnika v osebi g. Pogačnika, gre le za metaforično ubeseditev) prehitro dajali lastno "orožje" v roke (pa spet ne mislit, da gre za orožje v kateremkoli smislu borbe, bolj mislim na dokazljive metode)? Oziroma, celo tako je bilo, da smo g. Pogačniku ponujali za debelo mapo že natisnjenih rezultatov poskusnih meritev, ki so jih opravili za to usposobljeni, objektivni merilci, pa jih ni hotel niti pogledati, niti komentirati, razen s tem, da se delovanja njegovih kozmogramov pač ne da meriti ali celo znanstveno dokazati, da pa tudi on točno ve, da močno delujejo.

    Toliko za zdaj, naj čas dozori še za kaj več.

    Škoda je res, da nismo uspeli z možnostjo dogovarjanja z g. Pogačnikom, ki je tudi na srečanju v Kopru zavrnil soočenje in pogovor, ker je užaljen, saj da je že vnaprej okategoriziran kot zločinec, ki se nima pravice braniti (??- nismo sodišče, ne bomo obsojali, le prosimo za sodelovanje v dobro vseh). Zaradi mene je lahko v bodoče najboljši umetnik ne le v Sloveniji, magari na celem svetu, ob zavedanju, da tudi umetnost ne prenese čisto vsega na tem svetu. Saj bi bilo čisto prijetno živeti v deželici, od koder bi izšel naj, naj kipar sodobne umetnosti, ki zna biti ustvarjalen le z lastno močjo in lastno ustvarjalno energijo ter nabojem.


    Quote
    Gost: Jadranka
     junij 12 2010 16:49   


    Quote by: Andrej

    Sem se ravno zato odzval na vaše prodajanje neke čudne zaščite, ker se mi zdi neverjetno, da verjamete v nekakšne meritve, v katerih samo svoje lastne roke sprašujete, ali je nekaj pozitivno ali nevtralno ali negativno, pri čemer sem prepričan, da sploh ne veste, kaj točno sprašujete, samo eden drugemu nekaj sugerirate. Verjetno je šlo v Zagrebu tudi za kakšne take krščanske predsodke, ki nimajo nikakšne zveze s Kristusom. To je samo sproščanje nezadovoljstva nad lastno neprizemljenostjo!



    Se strinjam!

    Še posebej potem, ko sem videla ta video, ki nam ga je predlagal MC: http://www.youtube.com/watch?v=_VAasVXtCOI


    Quote
    Gost: Športnik
     junij 12 2010 16:50   


    Spoštovani obiskolvalci foruma!
    Moram reči, da se odzivi v večji meri odvijajo v pravo smer, mislim, da je kar nekaj omenjenih možnosti, kako preveriti kozmograme brez in z zaščito. Pri tem sem prepričan, da bodo te možnosti tudi na voljo vsej širši javnosti, predvsem pa tistim, ki verjamejo samo vidnemu svetu, kot da nič drugega ne obstaja.
    Morda lahko navedem dve si povsem diametralni zadevi, veselje in žalost. Jih ne vidimo, ju pa začutimo. Kje, kako, zakaj..., ju začutimo pa prepuščam posameznikom.
    Lep pozdrav vsem ljudem dobre volje!


    Quote
    Gost: Naj me skrbi?
     junij 12 2010 18:22   


    Peta kolona?

    http://www.ujet.si/bilderbergi-razkriti-v-parlamentu-eu/

    http://www.youtube.com/watch?v=wZSrymn0AfY

    Kaj bi porekel Lado na to?


    Quote
    Forum generiran v : 1,59 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 10:45

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,01 seconds