Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: M
     maj 03 2010 18:40   


    G. Florjančič eno vprašanje. Ali je zdaj tisti, ki vam pomaga Jezus ali je to kar troedina inteligenca? Ne vem kateri bogovi so z vami. Ket je teh bogov več, se je težko znajti.


    Hvala za odgovor.


    Maraj


    Quote
    Gost: Sara
     maj 03 2010 19:34   




    Pozdravljeni


    Na začetku moram poudarit, da že od vsega začetka spremljam tole temo na
    forumu in kar nekako nisem zbrala volje in poguma, da tudi sama izrazim svoje
    poglede na vse tole, kar se dogaja po Sloveniji in tudi drugod.
    Pa sem danes zbirala ves dan pogum in bom vseeno napisala svoje misli.
    Misli ne bodo strokovno izpopolnjene, a čustva pa mislim da lahko vseeno zapišem.
    Upam, da me ne boste preveč grdo gledali.

    Rada bi izrazila, da se povsod vsakršni kamni postavljajo za moje gledanje brez smisla:
    kajti to je le odraz Slovenije; Pokaži se, da si bogat.
    Ampak, kar je važno, pa vsi pozabljajo. Da bi se ta uboga Slovenija in ves narod
    zavedal še, kaj bi nosil v Srcu. Ne le, da se pokaže kaj imaš navzven. Notri pa
    je vse votlo.
    Sama sem zelo čustven človek, povsod me spremljajo čustva: zaradi
    tega sem dostikrat "tepena" z samo usodo. Kajti danes bi morali očitno biti ljudje
    bolj vase zaverovani, le takšni uspejo. Pokaži se le, da si bogat navzven -materialno,
    a srce je prazno.

    Enako bi izpostavila za same kozmograme, kjer je za moje gledišče spet ena bogatija,
    v katero je država vložila kup denarja. Denar, katerega tudi nam državljanom zna
    pridno nabirati preko davkov. Res velika žalost, ko gledam današnji svet, kam pelje.
    Da nadaljujem kozmogrami: notri je votlo. Kaj mislim votlo:
    votlo, kajti notri ni energije, ki bi nas zdravila, ampak nam očitno le škoduje. Torej so
    poleg odraza finančne bogatije, napolnjene z negativizmom. Sama čutim, da kjer
    se postavljajo zadeve za odraz "lepota narave" in da ta tudi stane, mi ne pomeni
    kaj dosti.

    In kaj še občutim ob tem:
    da so ti kipci napolnjeni z energijo, da bi šlo ljudem narobe. Kar je
    želja mnogo ljudi, da bi ja šlo drugim narobe. Tako me žalosti sama misel, da gre
    večina ljudstva le na lepoto zunanjosti, nihče oz. zelo malo se jih pa poglobi v
    samo globino: nekomu pomagat. Da bi se ljudje med seboj imeli radi, si pomagali.
    Namesto da bi se sami s seboj ukvarjali, gre narod na postavljanje kipcev in
    še kaj, samo da se vidi na zunaj. Kako žalostno pelje ves ta svet.

    Jaz upam, da vam bo gospod Lado uspelo. Da le rešite vse to, kar se je zgodilo na
    Zemlji. Kajti mi navadni ljudje tega res ne znamo, ni nam dano, da bi imeli to moč,
    da prisluhnemo vse besede našega Očeta Boga.
    Zaupajte vsaj meni, če morda koga drugega želja še ni dosti zrela: da si
    želim vašo pomoč, vašo energijo, vaš dragoceni čas, ki ga dajete mnogim ljudem.
    Če je ta želja iz gledišča (ne znam najti besede) Boga dosti velika, tega ne vem.
    Vem le in čutim, da sama čutim, da si močno želim, da se vse skupaj reši. Da bi se
    ljudje bolje počutili, da bi izplavali iz vseh naših muk. Upam, da slišite mojo prošnjo.
    Sem prepričana, da si še kdo poleg mene želi vse to, kar vam nizam tule.

    Želim tudi, da čimveč poveste o tem, kako stvari delujejo, kako se ljudje odzivamo na
    posamezno zdravljenje. Kajti žal smo ustvarjeni, da naše glavice le niso tako razvite,
    da bi vse vedeli. S tem bodo morda marsikatere muke prihranjene, ko bomo vedeli,
    kako naprej.

    Ne želim biti preveč dolga, le nekako sem skušala izraziti željo, da je še kdo na malem
    koščku planeta, ki si želi vaše pomoči g.Lado. In upam, da jo boste uspeli rešiti.
    Nikakor nisem želela s temi mojimi stavki nikogar prizadeti. Izrazila sem le svoje
    gledišče, občutke, ki me spreletavajo, ko gledam te kipce, ki me že ob samem pogledu
    zmrazijo. Žal pa nisem tako razvita, da bi znala iz njih razložit si podrobnosti.
    Za te pa torej iskreno prosim vas g.Lado.

    Hvala vam, da ste in pojdite v Božji luči še naprej. Naj vas še naprej obdaja Božja
    svetloba in vsa brezmejna ljubezen.

    Pozdravček,


    Sara


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 03 2010 19:58   


    Hvala, Kremenček!

    Da se vam zdim tako huda, stroga, neomajna? Uj. Tisti, ki me osebno poznajo, bi rekli, da sem vedno za pameten kompromis. Saj vem, da niste mislili stroga v takem stilu ene hude "t'ršice", čeprav si ravno takšen stroge, pravične, a vseeno dobrohotne, najbolj zapomnimo. Drži pa, da se iz trpkih izkušenj največ naučimo. In če znamo ob tem ohraniti optimizem, zaupanje in ljubezen do sočloveka, je to veliko. Pa da smo se še vedno odprto pripravljeni učiti.

    Tudi vem, da je v Sloveniji (pa v svetu ravno tako) vse fino, dokler se ne spregovori o problemu. Ko pa se izpostavi, je pa bum, bum! z vseh strani. Z vsem tem zavedanjem sem se odločila izpostaviti, ker mi ni vseeno. Zase in za vse ljudi okoli mene. Vsak je kamenček v mozaiku. Vsi imamo pravico rasti, napredovati, se učiti drug od drugega. In zakaj se ne bi posvečali tej rasti, ne pa, da se prekladamo iz ene bolniške čakalnice v drugo, od ambulante do ambulante? Zakaj ne bi raje vzeli superg in oddirjali v naravo, namesto da nam ta apatičnost in brezvoljnost jemlje energijo veselja do življenja in se ljudej samo še zavalijo v fotelj in buljijo nekam? Saj vidim pri mladini, kakšna melanholija jih navdaja. Nič več porednih iskric v očeh, s kakršnimi smo dirjali kot otroci vsenaokrog. Zakaj ne bi naredili vsega, da spet poživimo to naše bivanje?

    Tako nam je lahko danes hudo žal, da se ni že leta, desetletja prej javno in odprto spregovorilo o posilstvih, družinskem nasilju, manipulacijah v farmaciji, krutostih in izrabljanju živali, še zlasti pa o hudem ožigosanju in doživljenjskem trpljenju otrok, oskrunjenih s strani pedofilov v vseh vrstah "delovanja", ne le v Cerkvi. Vsi so "vedeli", nihče pa "ni upal" javno spregovoriti in se izpostaviti. In vse prve priče, ki so se v vsaki od teh zadev prve oglasile, so bile deležne protiudarcev. Takšni pač smo.

    Ampak - kljub vsemu vidim, da le delujejo ljudje dobre volje, ki si tudi želijo reševanja zadev. Zato hvala temu forumu, da nam omogoča izraziti mnenja. Ob tem ni nič hudega, če so stališča drugačna ali celo nasprotujoča si. Na kulturni način si lahko vse povemo in najdemo skupno rešitev, ki se že kaže.


    Quote
    Gost: Helena
     maj 03 2010 20:25   


    Jaz lahko samo rečem, da sem bila na prvem srečanju z Ladotom zelo skeptična, ko pa sem šla osebno k njemu na svetovanje, sem na "lastnem zdravstvenem stanju" ugotovila, da njegova pomoč in reševanje problemov res deluje


    Quote
    MC
     maj 03 2010 20:58   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta


    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/11/05
    Posts: 123

    Zadnja novica

    RADIO GA-GA:

    Oglasil se je tudi gospod Serpentinšek na radiu GA-GA in povedal, da ga kamni motijo, saj ne mara, da kdo kleše oziroma strelja kozle. Sploh pa ne po nam ljubi Sloveniji, ker je kozlov in kozlarij že itak preveč. Da so kozlo-grami škodljivi, bi moralo biti jasno že vsakemu, tudi najbolj zabitemu kmetu, ko opazi, da krave dajejo manj mleka in da kure nesejo bolj drobna jajca. Za nameček je gospod Serpentinšek opazil, da se mu je, odkar so začeli po Sloveniji postavljati kamne, občutno ošibila erekcija, tako da je njegova žena zaradi tega peramnentno slabe volje, zaradi česar je že dvakrat morala poklicati nekega gospoda Lada, on pa ne mara, da mu baba po telefonu čveka z neznanci. Gospod Serpentinšek je tudi priznal, da tudi urinira bolj v curkih in da mu ne nese več tako daleč, kot v mladih letih, ko Pogačnik še ni klesal kozlogramov, da bi iz zemlje priklical samega hudiča.

    Gospod Serpentišek je povedal, da naj si tiste megalite postavijo kar v parlamentu, kozlograme pa naj si vklešejo na pročelje vladne palače, da bodo vsi videli, kam vse so se naselile temne sile, ki uničujejo kleno slovensko demos-kracijo. Največjega pa naj vklešejo na Cankarjev dom, ki da je hram slovenskega parazitstva. Poštene ljudi na deželi pa naj pustijo na miru, ker so oni v Ljubljani itak vsi skorumpirani, pokvarjeni, grabežljivi in sprijeni, sicer se ne bi po garažah pečali z dragimi plemenskimi bulmastifi, medtem ko se morajo na kmetih zadovoljiti s poceni ovcami in kravami. V Ljubljani je itak ena sama banda, ki je podkupila Pogačnika, da lahko na račun davkoplačevalcev postavlja tiste čudne kamne, ki nimajo nobene funkcije. To je en sam jeben larpurlartizem, pravi gospod Serpentinšek, umetnost zaradi umetnosti – si predstavljate, da bi se šel kmet kmetijstvo samo zaradi kmetijstva, ne pa zaradi futra, od katerega ljudje, vključno s tisto snobo meščansko drhaljo, ki se ima za elito slovenskega naroda, živijo. Ljudje ne živijo od intelektualnega, duhovnega in umetniškega nakladanja, ampak od futra. To ve vendar vsak kmet! Kakšno zdravljenje zemlje neki – zemlja je zdrava, samo zorat jo je treba in posejat – pa ne s kamni (vsak pameten kmet ve, da iz kamna še trava ne rase), ampak s peso, repo, korenjem in koruzo! Da bo dovolj futra za vse – za krave, bike, prašiče in osle. Kozli pa naj kar pocrkajo, saj od njih ni velike koristi! Brez zemlje ni žita in brez žita ni zrnja in brez mlinskih kamnov ni moke iz zrnja, brez moke pa ni kruha, kaj šele pogače in pogačnikov. Edini res koristni kamni so mlinski kamni in tisti kamni, ki jih Primorci polagajo po strehah, da jim burja ne odpihne strešnikov! Mu je pa vseeno žal, kaj so naredili s tistimi kamni na Sabotinu. Ko je bil on še mlad in je živel še TITO, Pogačnik pa še ni klesal kozlogramov, ampak samo navadne kipe, smo vsi živeli bolje. Pa tudi erekcija je trajala dlje. Tako pravi gospod Serpentinšek.

    (Serpentinškov naslov in telefonsko številko hrani uredništvo RTV SLO)


    Profil
    Quote
    Gost: gost
     maj 03 2010 21:20   


    in kdaj bo Slovenec Slovencu brat??? vsakega enkrat na dan prime nekaj za po....jesti

    uživaj


    Quote
    Gost: Katja
     maj 03 2010 21:54   


    Torej dejstvo, da so kozmogrami res škodlijivi je preplavilo že velik del Slovenije.
    O tem ni dvoma. Tudi moj mož se je zadnje dni izredno slabo počutil.
    Kar naenkrat ga je začela boleti glava, bilo mu je grozno slabo in to se je kar ponavljajo.
    Obiskala sva Ladota in ugotovil je, da so v njem vplivi kozmogramov.

    To zasedanje kozmogramov vodi v velika obolenja ljudi.
    In kje je svobodna volja in kje je zdaj nekdo, ki bo umaknil vse te kozmograme, da bomo lahko normalno živeli.
    Že tako smo neprestano žarčeni od vseh elektromagnetnih sevanj, zdaj pa še to.

    Prosim urednika tega foruma, da tole posreduje na Ministrstvo za okolje in prostor, ter naj oni preiščejo kaj se z nami dogaja in kako vplivajo ti kozmogrami.

    Naj se namesto teh kamnov v parkih raje uredijo naprave za krepitev mišic, nek fitnes v naravi, ki bo gotovo bolj koristen.


    Quote
    Gost: mirneja
     maj 03 2010 21:58   


    Quote by: marjetica

    g. Marko (Pogačnik), HVALA VAM!

    Po naklučju že od začetka spremljam besedni boj na temo kozmogramov.
    Ga. Marija, g. Pogačnik, g. Lado, g. Sonček pa ga. Jadranka in ga. Suzana........., zelo dobri retoriki ste in vsak po svoje znate zelo dobro prepričevati, zato menim, da smo ostali "tihi" sspremljevalci ves čas nihali: Je ga. Marija (in ostali )preostra in panično pretirava? G.Marko zelo strokovno utemeljuje svoje dolgoletno delovanje - vse v dobro Zemlje in ljudi. Kdo ima prav? Nič me ni dokončno prepričalo, dokler ni bilo postavljeno preprosto vprašanje ga. Marije, ki je terjalo zelo kratek odgovor: DA ali NE. G. Pogačnik, vaš NE me je vendarle prepričal. Ampak ne v vaše dobro, žal!
    Razbrali smo, da skupina ljudi NE želi FIZIČNO posegati v vaše kamnite umetnine, temveč samo opraviti določene meritve (komu le-te škodijo?) in le če bi bilo potrebno, na nefizičen način spremeniti delovanje kamnov oz. kozmogramov. Vaš odgovor "NE" že po preprosti "kmečki" logiki potrjuje, da je v zakulisju res nekaj "smrdečega".
    Poznam kar dosti ljudi in nisem več rosno mlada, z že nekaj izkušnjami. Za ljudi, ki so srčno dobri, vem, da so sposobni premagati svoj ego in ponos ter pripravljeni na kompromis, sodelovanje in (če kdaj kiksnejo) na popravek storjene napake. Vi vse kategorično zavračate. Tak človek - vase zaverovan egoist - zame ni srčno dober, torej mu tudi ne morem verjeti, da res dela za dobro Zemlje, ljudi.
    Dovolite laično razmišljanje: Četudi vaše skulpture delujejo pozitivno, imajo skeptiki pravico do izvedbe preprostih meritev, ki nikomur ne škodijo. Kaj vam mar, če si nekateri ljudje NE želijo "ozdravitve Zemlje"? Dopustite jim (nam) možnost "prekodiranja" kozmogramov. Vkolikor se zatem po določenem času izkaže, da "prekodiranje" učinkuje negativno (to bi lahko pokazale ponovne meritve in verjetno tudi (ne) zdravje, počutje ljudi), bi bilo verjetno možno "prekodiranje" v kontra smer - v prvotno stanje (g. Lado, je to izvedljivo??). G. Marko, le če boste dopustili to "testiranje", nas boste prepričali v svoj prav.
    Dokler zavračate kompromis, preprosto neškodljivo testiranje, se bom vsekakor trudila o zadevi obvestiti čimveč ljudi.
    Torej, hvala vam, g. Pogačnik, da ste nam pomagali pomakniti jeziček na tehtnici na - pravo stran.
    V upanju, da ne bom žrtev kakšnih "vudujskih" obredov in da bo zmagalo resnično dobro, vas toplo pozdravljam. In molim!

    "Marjetica"

    P.S.: Že vrsto let prebiram revijo Aura in redke so tematike, ki me nekako ne pritegnejo, ne prepričajo. Ena od teh je žal (ali na srečo) rubirka "Meditacija meseca", avtorja Marka Pogačnika.
    Ga. Marija, ne vdajte se! Podpiramo vas!



    Draga Marjetica!
    Pod tole se takoj podpišem - kot bi povzela moje misli ob prebiranju teme!


    Quote
    Gost: rkc
     maj 03 2010 23:23   


    Sam sicer ne zagovarjam nikogar, vseeno mi je, če lado ozravi 100.000 ljudi in če pogačnik ozdravi celo zemljo, dokler sta oba v svojih okvirih in dokler se obnašata gentelmensko, kot človeka.

    Berem tele poste in ugotavljam da je tole potvarjanje resnice, da nam kozmogrami škodujejo že preseglo vse meje. Sam sem se velikokrat zadrževal v njihovi bližini in nisem čutil čisto nič posebnega, ama nič? Sploh pa nobene čudne energije, glavobola, tega da nisem smel v njihovo bližino,... in sem zelo dovzeten za te stvari, da ne bo pomote... in tudi moji prijatelji, ki se na energije zelo dobro spoznajo, imajo o njih precej dorbo menje. Poleg tega pa glavni dokaz, da vaše mnenje ne drži to, da če bi bilo to res bi bil BTC napol prazen, ne pa da ma stalno večji obisk. Že samo to dokazuje vašo popolno zmoto in napačno usmerjene enostranske obtožbe!

    Poleg tega, kdo sploh je Lado Florjančič, da kar vsem po vrsti predpisuje, da so za vse vaše težave krivi kozmogrami? Enake hecne je mel en drug full priznan zdravilec, ki je prodajal zaščito pred elektromagnetnim sevenejem. Vse kar so ga vprašali je izhajalo iz tega.

    Zgleda točno tko kot, da se je Lado spravil na Pogačnika in tko kot da si na Pogačnikovem delu, s tem da ga napada, dela sebi reklamo. In pazi to, bojda Lado že prodaja zaščite pred Pogačnikovimi kozmogrami.

    Do konca pa me je sezul nejgov stavek, v katerem Lado napiše, nekako v stilu: "Dragi forumovci, da vam pomagam mi pišite pisne prošnje na moje email in če jih bo dovolj bom ukrepal." Če prevedem ozadje to pomeni tole: Jaz veliki care, namreč posredujem samo, če dobim vaše prošnje in samo če jih dobim veliko, zelo veliko, verjetno zato da bom mahal in se hvalil z njimi Zdej pa bistvo, da je uničil in oblatil delo Marka Pogačnika je bila dost samo ena težava, ki jo je celo on sam usmeril v kozmograme.

    Mislim, da je s tem povedal vse.

    Še več pa je povedal s tem, če boste za, v velikem številu seveda, potem se bom blagovolil it pogledat, še kam, če so kozmogrami res škodljivi. Dejmo pogledat še to ozadje, se pravi da je verjetno Lado podal svojo velecenjeno in vse slovensko oceno samo na podlagi enega samega Markotovega dela, ki ga po vsej verjetnosti sploh ni osebno preveril na licu mesta ampak kar na daljavo.

    Da povzamem naprej, jasno je, da če se bo sestavljala skupina, da preveri delovanje kozmogramov, da to pomeni da, ne Lado, ne Pogačnik ne moreta biti del te skupine.

    Mislim lado bolj, ko berem bolj se mi zdi, da ste padli na vseh točkah. Kaj boste vi preverjali, vi ste svoje naredili, vi te pogačnika že ocenili na neki svoji podlagi, ki vam je seveda lahko priznamo ali pa ne. Kot strokovnjak pa seveda nimate več kaj preverjat, to preverit mora neodvisna ekipa, ne pa vi. Vi lahko morda predlagate kdo bo v tej ekipi. To ja, čeprav bi se jaz tudi tega na vašem mestu vzdržal.

    Sicer pa res ne razumem zakaj vas pogačnik ne toži, če bi mene kdo tako oblatil, na osnovi ene domneve, bi to sigurno naredil, pa naj sodišče pripelje izvedence in naj povejo kaj je res.

    S tem, ko bi vas tožil bi vsaj začasno tudi ustavil gonjo proti sebi in še če zmaga in bodo strokovnjaki ugotovili pozitivnost njegovega dela boste verjetno morali zapreti svojo ordinacijo.

    Seveda če boste priznali rezultat, ker mi zdi da se lahko zgodi, da boste rekli, da strokovnjaki ne bodo imeli vseh teh zaznav, ki jih imate vi. Zato spreminjam svoje prejšne besede, nujno morate predlagati osebo, tako, da bo tudi z vaše strani nekdo kompetenten v komisiji, da se potem ne boste izmotavali.


    Mislim pa g. lado, da tudi pri vas obstaja nek procent ljudi, ki jih vaša metoda ni prepričala in ozdravila ter jim s svojim delom niste ravno pomagali. Me prav zanima kako bi se odzvali, če bi se nek pacient spravil nad vas in vas tako grdo oblatil. Mislim da razumete, da se bi precej težko branili pred takimi napadi in kot razsvetljen človek za kakršnesega se imate, bi morali imeti malce več zrelosti, da bi se temu, kar ste sprožili izognili in bi obsodbo res preverili temeljito in še s kom drugim in nenazadnje v živo tudi s samim Pogačnikom, preden bi sploh šli tako lahkotno v javnost.

    Mislim, da se ne zavedate kaj ste s svojimi izjavami povzročili. Sej če so obtožbe resnične boste rekli, vse je ok, samo kaj če se izkažejo da niso, kaj boste pol? Boste markotu povrnili ugled in plačali izgubo prihodkov, ki jih bo imel zaradi vaših lahkotno izrečenih obtožb.

    Prosim vas, da v drugo premislite tudi na posledice, ki jih bo imel Marko ali kdo drug, prepričan sem da boste znali drugače odreagirati in opozoriti na problem, ne pa da kot duhovni človek organizirate in spodbujate pravo gonjo proti drugemu.

    Respect men!


    Quote
    Gost: Mysterious guy
     maj 03 2010 23:59   


    Dragi "rkc" zelo dobro je razvidno Da zelo zagovarjate eno stran, ali blatite drugo, kar mi je čisto všeč, sam vsak lahko pove svoje mnenje. Samo ne govorite potem, da niste za nikogar!

    Preverjeno ti lahko povem da se kar nekaj trgovin seli iz BTCja, kar pomeni da se prazni, bomo videli kaj bo čez par let.

    Če bi se malo bolj poglobil v delo Lada bi videli da ni vse vzrok kozmogramov, samo trenutna tema se navezuje na kozmograme, zato toliko govora o tem.

    Tudi to z bojda zaščitami, še nikjer nisem videl nobenega reklamiranja teh zaščit. In še nebenega klica z ponudbami nisem imel glede te zaščite, kot se prodajajo tiste, ki si jih omenil. Za to se človek-družina striktno sama odloči, in prosi za postavitev. In tudi menim, da tu ne grgre za komercialno prodajo.

    No da ti še povem, da Lado ne sme delovati na svojo roko, ampak morajo za njegovo pomoč prositi ljudje sami.

    Lp. Mysterious guy


    Quote
    Gost: Mysterious guy
     maj 04 2010 00:16   


    Quote by: Mysterious guy

    Dragi "rkc" zelo dobro je razvidno Da zelo zagovarjate eno stran, ali blatite drugo, kar mi je čisto všeč, sam vsak lahko pove svoje mnenje. Samo ne govorite potem, da niste za nikogar!

    Preverjeno ti lahko povem da se kar nekaj trgovin seli iz BTCja, kar pomeni da se prazni, bomo videli kaj bo čez par let.

    Če bi se malo bolj poglobil v delo Lada bi videli da ni vse vzrok kozmogramov, samo trenutna tema se navezuje na kozmograme, zato toliko govora o tem.

    Tudi to z bojda zaščitami, še nikjer nisem videl nobenega reklamiranja teh zaščit. In še nebenega klica z ponudbami nisem imel glede te zaščite, kot se prodajajo tiste, ki si jih omenil. Za to se človek-družina striktno sama odloči, in prosi za postavitev. In tudi menim, da tu ne grgre za komercialno prodajo.

    No da ti še povem, da Lado ne sme delovati na svojo roko, ampak morajo za njegovo pomoč prositi ljudje sami.

    Lp. Mysterious guy



    RAČUNALNIK NEKAJ ZEZAL IN PREHITRO ODDAL POST. TUKAJ JE CEL

    Dragi "rkc" zelo dobro je razvidno Da zelo zagovarjate eno stran, ali blatite drugo, kar mi je čisto všeč, sam vsak lahko pove svoje mnenje. Samo ne govorite potem, da niste za nikogar!

    Preverjeno ti lahko povem da se kar nekaj trgovin seli iz BTCja, kar pomeni da se prazni, bomo videli kaj bo čez par let.

    Če bi se malo bolj poglobil v delo Lada bi videli da ni vse vzrok kozmogramov, samo trenutna tema se navezuje na kozmograme, zato toliko govora o tem. In niti približno ne špila nezga "careja", kar tudi zveš če prebereš kaj več.

    Tudi to z bojda zaščitami, še nikjer nisem videl nobenega reklamiranja teh zaščit. In še nebenega klica z ponudbami nisem imel glede te zaščite, kot se prodajajo tiste, ki si jih omenil. Za to se človek-družina striktno sama odloči, in prosi za postavitev. In tudi menim, da tu ne gre za komercialno prodajo.

    No da ti še povem, da Lado ne sme delovati na svojo roko, ampak morajo za njegovo pomoč prositi ljudje sami. Zato samo poziva tiste ki želijo pomoči, ali želijo videti kakšne rezultate, da se podpišejo.

    Z tvojimi izjavami pa se mi zdi, da se očitno zavzemaaš za eno stran, če bi bil neodvisen, bi mogoče pomislil da nam kozmogrami škodijo. Tako se pa vidi , da niti ne pomisliš da so lahko kozmogrami škodljivi.

    In smo spet pri temu branju prejšnit postov. Kolikor mi je znano je bilo Pogačniku že velikokrat ponujeno, da se te kozmograme analizira, in se jih po potrebi spremeni, kar ni nihče na škodi.

    Lp. Mysterious guy



    Quote
    Gost: Gost: Nina
     maj 04 2010 00:17   


    Kako da g. Lado ne deluje na svojo roko ??? Saj je že lansko leto, maja, začel v Primorskih novicah i širiti psihozo glede kozmogramov.

    .........................................................................................................................................................................
    "Pozitivno delovanje kozmogramov je pred nekaj leti v Švici dokazal preizkus po metodi japonskega znanstvenika Masaru Emota. Pri takem preizkusu se stekleničko z destilirano vodo postavi pred kozmogram za določen čas. Potem se fotografira vodne kristale v trenutku njihovega zmrzovanja. Če je učinek negativen, so kristali izmaličeni. V primeru treh kozmogramov iz Rüttihubelbada pa so se v prej mrtvi (destilirani) vodi že po treh dnevih oblikovali čudovito simetrični kristali. Poskus je bil z enakim učinkom ponovljen čez leto dni."

    Marko Pogačnik


    Quote
    Forum generiran v : 1,74 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 05:53

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,70 seconds