Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Gibanje in bivanje Nov topic Pošlji odgovor
     joga za Bežigradom
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Priča
     junij 17 2011 12:58   


    Res se ljudje različno odzivamo. Lenuhi, debeluhi, pijanci, razvajenci, zadrogiranci in razni drugi zgubljenci ter zasvojenci pa tudi večina ostalih sužnjev slepil lastnega ega so vsi pripravljeni zagotoviti da njim joga ne koristi....
    Glavna ovira za jogo je pomanjkanje volje in vstrajnosti. Prvi dejanski aktivni rezultati so šele po več letih. To pa instantno naravnanemu današnjemu človeku ne ustreza.
    Ha, zanimivo da celo pokojni učitelj tantre Osho ni imel preveč dobre besede glede joge.
    Ampak je to že druga zgodba, ki ne bi šla v tele "lajšte".


    Quote
    Gost: Nan
     junij 17 2011 14:12   


    Priča, če joga prispeva zaničljivem načinu pisanja, potem je treba premisliti o apriori pozitivnem rezultatu.


    Moja hčerka se zaradi resnih zdravstvenih težav ne sme ukvarjati z jogo in ne spada v nobeno od skupin, ki si jih omenil.


    Quote
    Gost: Priča
     junij 17 2011 16:06   


    Izjeme potrjujejo pravilo. Nikjer nisem zapisal da koga zaničujem, to je tvoj samovoljni sklep, Nan. Naštete kategorije (bolje rečeno njihove karakteristike) lahko po volji tudi obožuje kdor hoče, ali pa samo sprejme dejstvo njihovega obstoja. Žal mi je za tvojo hčerko, žal pa mi je tudi za vse ki iz neznanja in drugih razlogov odklanjajo pomoč, ki bi jim koristila. O apriorni pozitivnosti pa bi bila debata nekonvergentna. Pravi jogi razvija brezpogojno ljubezen do vseh, prezira in zaničuje ter zatira pa določene lastnosti predvsem pri sebi, ne prezira pa oseb. Tako bi vsaj moralo biti in v tej smeri gre pot.


    Quote
    Astronom
     junij 17 2011 18:48   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Priča, predlagam, da se joga za 10 € na mesec obnovi. Mislim, da je na pozitivkah veliko kandidatov ! Mogoče bo še telovadnica premajhna Smile


    Profil
    Quote
    Gost: Advokat
     junij 17 2011 21:47   



    Priča poglej svojo zasvojenost. Javi se, ko ugotoviš.


    Quote
    Gost: Nan
     junij 17 2011 23:04   


    Quote by: Priča

    Izjeme potrjujejo pravilo.





    Ne gre za izjeme ali za pravila. Vsak izbira način ki mu ustreza ali pomaga, za nekatere je to joga, za druge šport, meditacija ali preprosto, delo v korist družbi in sočloveku. Ni joga merilo "duhovne razvitosti", ampak le indvidualen interes za jogo kot tako.


    Quote
    Astronom
     junij 17 2011 23:25   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Nan, če jaz prav razumem Pričo, ga moti nestrpnost tistih v tejle temi do joge, ki verjetno v svojem življenju še niso naredili ene joga-vaje in imajo ogromno za povedat proti jogi ... tista svetla izjema, če razumem pa si ti, ki do joge nisi nestrpna, oziroma jo vsaj ne obsojaš ...


    Profil
    Quote
    Gost: Priča
     junij 18 2011 10:12   


    Gospod Advokat jaz nisem pripravljen pričati za nikogar in ničesar več v tejle konstelaciji.
    Uživajte nevsebinski razpravljalci še naprej, kar sem imel povedati je bilo povedano.
    Komur je bilo namenjeno je sprejel in dojel, ostali se ne sekirajte in pozabite.
    Lahko se pa zaradi mene po mili volji zabavate še naprej, dokler sodnik ne da izprazniti dvorane.... gospod Advokat že ve k'nede.


    Quote
    Gost: simon
     junij 18 2011 10:20   



    Res se ljudje različno odzivamo. Lenuhi, debeluhi, pijanci, razvajenci, zadrogiranci in razni drugi zgubljenci ter zasvojenci pa tudi večina ostalih sužnjev slepil lastnega ega so vsi pripravljeni zagotoviti da njim joga ne koristi....

    Priča si se najdu?


    Quote
    Astronom
     junij 18 2011 10:49   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/24/10
    Posts: 1393

    Ljudje, zdaj vas pa tudi jaz več ne razumem.

    Preberite si še enkrat prvi post tele teme ... joga za 40 € na mesec, ki naj bi bila poceni ?! ... Poceni ?! Eni pa res hočejp zaslužit na duhovnosti željnih ljudeh. Priča nam je posredoval idejo za jogo za 10 € na mesec ... pa noben sploh ne trza na to ... Raje ste se spravli na njega, pa je hotel samo dobro ... pa saj ne sili nobenega ... pomagat je le hotel vsem jamračem, ki so zaciklani s svojimi problemi, pa si sami ne morejo (ali nočejo) pomagat ... in podal je cenovno sprejemljivo varianto, tako da ne more noben reč in se izgovarjat, da je predrago ali da bo s tem nekdo mastno zaslužil, ... je bilo spet potrebno drugod iskat razloge in ga napadat ... počasi bom moral res priznati, da ima Mazzini prav s tisto zgodbo o slovenski mami ... uboga mama !


    Profil
    Quote
    Gost: Nan
     junij 18 2011 13:49   


    A spet smo pri mami...

    Naj se očetje več potrudijo in sodelujejo, pa bo manj raznoraznih sinčkov


    :-))


    Quote
    Gost: Marja
     junij 18 2011 18:20   



    Moški so radi racionalni, zato jih bodo poslali na jogo in rešili vso stvar. Spet bo vsega kriva ženska. -Smile. Jogenande pa v smeh.


    Quote
    Forum generiran v : 7,03 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 07:47

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 7,56 seconds