Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Svetovna meditacija za ublažitev posledic finančne krize, recesije in zmanjšanje brezposelnosti
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    A
     februar 24 2009 22:04  (Prebrano 11744 krat)  
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    S svojo meditacijo pomagaj ublažiti posledice recesije in finančne krize


    Dragi bralci

    Število stečajev in odpuščanj se vsak dan povečuje, ukrepi vlad po svetu ne dajejo pravih rezultatov, tedensko doživljamo nove pretrese na finančnih trgih in nova poročila o recesiji, ob tem pa strokovnjaki napovedujejo, da dna krize sploh še nismo dosegli. Zaradi velikih socialnih stisk pa skoraj ni več časa za ukvarjanje s podnebnimi spremembami, katerih posledice imajo lahko še hujši vpliv kot recesija in finančna kriza skupaj.

    Zavedamo se, da je stanje resno in da bo kriza najbolj prizadela ravno najšibkejše in tiste, ki so bili že sedaj na družbenem robu. Hkrati pa vemo, da brez spremembe načina razmišljanja oz zavedanja voditeljev in državnikov o pomenu pravične razporeditve dobrin, zdravih vrednot in povezanosti z naravo, ne bomo dosegli pravega učinka.
    Dobro se zavedamo, da nimamo velikih vzvodov in orodij, da to lahko dosežemo, hkrati pa imamo vseeno nekaj kar ima vseeno lahko doloročne rezultate in to je moč pozitivnega mišljenja in skupnega delovanja.
    Verjamemo, da lahko s skupno meditacijo oz molitvijo, pomembno vplivamo na tok dogodkov. Meditacijo bi lahko sestavili tudi sami, ampak želimo si, da združimo moči in meditacijo oz molitev skupaj napišemo in tako drug drugemu pomagamo.

    Zato vas vabimo, da napišete svojo meditacijo oz molitvijo in tako sodelujete pri pripravi skupne meditacije oz. molitve za ublažitev posledic recesije in finančne krize.
    Med vsemi meditiacijami, ki bodo prispele do 6.3 bomo izbrali eno, ki jo bomo v obliki pisma s kratkim uvodom 10.3 poslali na več kot 12.000 naslovov in za katerega si želimo, da bi se razširil po vsem spletu.

    Dogodku se bo 25. marca 2009 lahko pridružil vsak in to na povsem svoj način, pa naj bo to doma, na sprehodu, s svojimi bližnjimi, z molitvijo v cerkvi, skupinski meditaciji... Važno je, da svoj čas in pozornost 25.marca ob 21. uri skupaj posvetimo tej prošnji in tako dosežemo, da bo finančna kriza in z njo recesija prešla s čim manjšimi posledicami za navadne ljudi in da bodo voditelji podjetij in državniki z modrostjo popeljali svet po drugačni poti.

    Vabimo vas torej, da svojo meditacijo oz molitev napišete oz oddaste tu na forumu » oz. jo pošljete na soncna@pozitivke.net.

    Ne glede na to če ali jo bomo izbrali za "uradno" meditacijo, ali ne, boš s svojim dejanjem prispeval košček za drugačen in boljši svet. Vsekakor pa boste z njim, v to smo prepričani, marsikomu dali upanje in pogum, da se sooči s krizo in se zave da v njej ni sam. Mogoče pa se skozi naše delovanje, na svetovni ravni pokažejo tudi kakšne nove rešitve, ki bodo svet popeljale po drugačni poti.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     februar 25 2009 11:57   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Prva meditacija je že prispela, poslala pa jo je Marija:

    * * *

    NEIZMERNO VESELJE, SREČO, POLNOST, URESNIČENOST, BLAŽENOST IN VSE PRIJETNE OBČUTKE ČLOVEKU VREDNEGA ŽIVLJENJA, KI JIH ZAČUTIM, KO OPAZUJEM VSAKDANJO POKRAJINO, KI ME OBDAJA OBSIJANO S SONCEM, JE TRENUTEK ZAVEDANJA VEZI S TEM SVETOM, KI FIZIČNO OBSTAJA ZATO, DA SE DUŠA VESELI.

    TAKIH OBČUTKOV IMAMO LJUDJE PREMALO, KER MED SEBOJ NISMO HARMONIČNI IN NE VIDIMO LEPOTE SVETA, KER SMO PREVZETI Z GOSPODARSKIMI TEŽAVAMI, KATERE SMO V SVOJE ŽIVLJENJE SPRJELI KOT SAMOUMEVNE, NE DA BI SE VPRAŠALI, KAJ LAHKO STORIMO , DA SE TI UMETNO IZVEDENI PROBLEMI NE BI VEČ VPLETALI V NAŠE ŽIVLJENJE, KATEREGA BISTVO NI EKONOMSKO PREŽIVETJE, AMPAK VIŠJI CILJI SPOZNANJA IN PREDVSEM LJUBEZEN DO VSEGA, KAR OBSTAJA IN NAS OBDAJA.

    DRŽAVNI VODITELJI NISO NAŠI ANGELI, VODITELJI NISO NAŠI VODNIKI.

    ZATO POKLIČIMO SVOJE NOTRANJE VODNIKE, NAJ NAM ONI POKAŽEJO POT OSVOBODITVE IN REŠITVE TEH NEPOTREBNIH TEŽAV, ZARADI KATERIH SE BOJUJEMO IN UMIRAMO.

    AMEN.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     februar 26 2009 18:39   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290


    še eno razmišljanje je prispelo po pošti

    * * *

    Umaknimo se pogoltnim,krutim,nesposobnim "vodilnim" naj ostanejo sami
    v svojem svetu.Omogočimo jim prostor v katerem bodo ostali sami,vendar le za kratek čas saj se bodo pogrizli med seboj v tej svoji silni pogoltnosti.

    Mi pa si v tem času naberimo novih moči,pozitivnih misli in združeni polni pozitivne energije zgradimo,kar so pogoltneži uničili.



    --
    B.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     februar 26 2009 18:49   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    še ena molitev

    * * *


    Polnim se z njegovo energijo,
    ki mi daje moč in me poživlja,
    hranim se z njegovim naukom,
    ki mi pomaga spoznati to, kar bi drugače ostalo nerazumljivo,

    Njegova volja me zmeraj vodi tja, kjer me potrebujejo
    z njim v meni, ki mi daje moč in modrost,
    da lahko živim s sabo in z drugimi.

    Naj vse dobi svoj pomen in z njegovo pomočjo vse ponovno
    pride v ravnovesje, kjer bomo vsi eno

    Amen

    Majda Ž.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     marec 02 2009 12:37   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Sveti Duh,
    žive vode vir,
    ti si naš posluh, ščit in vodnik.

    Iz korenin svoje Ljubezni
    se s plameni jeziki
    dotikaj krošnje naših nebes.

    Naj bo izpoveden dar,
    ustvarjalna moč,
    zdravilen žar.

    Naj iz Tvojih ust teče v naša ušesa navdihov šepet,
    naj naše roke izvedejo tvoje namere,
    naj te zre naše oko,

    da se v krono sfer
    roža uslišanj
    za vse razscveti.

    Svit Valovnik


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     marec 02 2009 12:38   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Molitev (28. 2. 2009)

    Ti, ki si Vse!
    Hvala Ti!
    Hvala, ker si me ustvaril
    in mi preko človeške izkušnje
    dovoljuješ spoznati neomejenost.
    Hvala Ti,
    ker mi s pomočjo preseganja sebe
    dovoljuješ približevati se Tebi!
    Hvala Ti,
    ker mi daješ možnost
    biti ljubeč, biti predan, biti ponižen.
    Hvala Ti,
    ker vem:
    ko nisem nič
    sem vse.
    Hvala!

    Jana G. Mali


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     marec 04 2009 03:38   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    * * *

    Gospod, zaupam vate!

    Irena


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: janez kranjski
     marec 04 2009 10:37   


    združeni v meditaciji lahko marsikaj spremenimo.....preizkušeno...

    zato pozitivci/ke veselo na delo-v meditacijo skozi srce,brezpogojno-neobremeneno-slabe misli stran...

    lahko bi obstajal forum,kjer se predlaga kaj in gdaj se meditira....stvari je veliko.

    mir in dobro


    Quote
    mavrica
     marec 04 2009 14:42   
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    Spoštovani!
    Pozdravljam vašo akcijo, da se s skupnimi močmi pripravi molitev in meditacija za čim lažjo prebroditev sprememb, ki nastajajo na Zemlji. Da se bodo začeli sesuvati sistemi sem objavila na vaši spletni strani preko mojega prevoda kanaliziranega sporočila Nadangela Mihaela http://www.pozitivke.net/article.php?story=20090105215420771&query=mavrica pod naslovom Sporočilo Nadangela Mihaela o energijah za januar 2009. Prav od tudi v kanaliziranem sporočilu, ki sem ga objavila na http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=579 pod naslovom Nadangel Mihael spodbuja Lightworkerje predlaga, da se naj bolj izrabi internet za medsebojno pomoč. Iz navedenih kanaliziranih sporočil in kanaliziranega sporočila Nadangela Metatrona, ki sem ga prevedla in je objavljeno v 91. številki (marec 2009) Karme plus pod naslovom Popolna nevihta, pa je tudi mogoče razbrati, kot ste napisali že sami, da je recesija in finančna kriza, le eden od dokazov velikih svetovnih energetskih sprememb, ki se dogajajo z Zemljo in človeštvom, zato je treba moliti in meditirati, da bo to potekalo čim manj boleče. Kako moliti, da res pomaga, je zanimivo prebrati iz v slovenščino prevedenega sporočila vnebovzetega mojstra Kuthumija pod naslovom Moč molitve s pomočjo Luči, ki ga najdete na http://www.kuthumischool.com/sl/teachings/volume5/power%20of%20prayer.php.
    Predlagam, da bi morda organizirali kakšno podobno molitev in meditacijo tudi pred poletjem, ko se poveča možnost kakšnih silovitih neviht.
    MOLITVE
    Jaz se že pred molitvijo povežem preko dihanja in osredotočenjem na srce z Bogom z afirmacijo:
    »JAZ SEM sedaj povezana z Bogom in s Kristusovo zavestjo. (3x)
    Potem molim mirna, brez strahu in z vsem zavedanjem in občutenjem, kaj molim.
    Moje predlagane molitve, katere med drugimi izvajam tudi sama, so:
    Najprej navajam nekatere molitve, ki jih uporablja katoliška cerkev, le besedilo je prilagojeno sedanjim potrebam.
    O naš Bog , ki si v nebesih! Posvečeno bodi tvoje ime; Pridi k nam ljudem na Zemljo tvoje kraljestvo; Zgodi se tvoja volja, kakor v Nebesih, tako na Zemlji.
    Daj nam vsak dan vse dobro, daj nam naš vsakdanji kruh, pomagaj nam odpustiti naše slabe energije, spravi slabe energije (darkness) iz Zemlje, ne dovoli, da nas ljudi na Zemlji katerakoli bitja teme (darkness) kadarkoli spravijo v skušnjavo, in reši nas hudega . Amen - lahko 3 x
    (to molitev lahko molimo tudi še posebej le zase in prilagojeno še bolj svojim potrebam)
    ______________________
    O naš Bog, pomagaj nam odpustiti naše slabe energije, obvaruj nas peklenskega ognja in privedi v nebesa vse duše, posebno še tiste, ki so najbolj potrebne tvojega usmiljenja – lahko 3x
    (ob Zemlji je sedaj tudi veliko duš, ki jim ni uspel prehod v Nebesa. Ob teh energetskih spremembah so nasilne, ker težko prenašajo svetlobo, ki jo je na Zemlji vedno več. So ena od vidikov, ki jih lahko imenujemo bitja teme, pod angleškim imenom pa »darkness«. Jaz se z njimi srečujem, pa po sili razmer tudi pogovarjam in imam z njimi kar težave).
    _____________________
    Nekatere jutranje molitve, ki jih priporočam ob sedanjih spremembah na Zemlji za vsak dan, niso pa morda vse najbolj primerne za večerno molitev, ki naj bi bila 25.3.09. Za večerno molitev je bolj primerna 2. in 4. spodaj navedena:

    Tebe ljubim Stvarnik moj, ki si ohranil me nocoj (ali danes),
    Tebi delo posvetim, dušo in telo izročim.
    ***
    Svoja pota Bog mi pokaži, svojih steza me nauči.
    Vodi me v resnici in me uči, saj ti si Bog, moj rešitelj, tebe ves dan pričakujem.
    ***
    Afirmacijo:
    Bog je moja Luč in moja rešitev, koga bi se mogla bati?
    Bog je trdnjava mojega življenja, pred kom bi morala trepetati?
    Bog je edina moč, ki zares deluje. Bog je edina moč, ki zares deluje. Bog je edina moč, ki zares deluje.
    ***
    Bog pomagaj mi, da bom prenašal/a vsakdanjo enoličnost,
    da bom zlahka prenašal/a to krizo, te energetske spremembe, dokler bo vse to trajalo, da bom našel/a pravo pot iz te krize in sprememb.
    Bog, prosim te, pomagaj mi, da bo vse moje življenje napolnjevala vera, da ga bo navdihovala ljubezen, da ga bo dvigalo upanje.
    ***
    Bog, hvala ti za ta novi dan. Samo ti veš, kaj mi prinaša. Iz tvoje roke ga jemljem uro za uro.
    ***
    Bog, naj bo ta dan kakor njiva, ki jo bom preoral/a s plugom dela, posejal/a pa z ljubeznijo.
    __________________
    Zelo primerni za molitev, ki naj bi bila 25.3.09, pa se mi zdijo tej priložnosti nekoliko prirejeni psalmi za stisko in trpljenje:

    1) Molimo zase

    Bog, trpim zaradi težav, ki mi jih prinaša sedanja recesija in finančna kriza.
    Upam, da slišiš za moje težave in da se boš sklonil k meni ter mi pomagal.
    Pomagaj mi, pomagaj mi, pomagaj mi!
    ***
    Beden/a sem in reven,
    o Bog, hiti k meni.
    Ti si moja pomoč in moj rešitelj,
    moj Bog nikar se ne mudi.
    Pomagaj mi, pomagaj mi, pomagaj mi!
    ***
    Ne zapusti me, o moj Bog.
    Moj Bog ne bodi daleč od mene!
    Pohiti, da mi pomagaš,
    Moj Bog, moja rešitev!
    Pomagaj mi, pomagaj mi, pomagaj mi!
    ***
    Bog, usliši moje molitve,
    prisluhni mojim težavam,
    ne bodi gluh za moje prošnje,
    Usliši me, usliši me, usliši me!
    ***
    K tebi Bog se zatekam.
    Svoje uho nagni k meni.
    Pomagaj mi.
    Bodi mi zavetna skala, utrjen grad, da me rešiš.
    Sebe izročam v tvoje roke.
    Pomagaj mi, moj zvesti Bog.
    Zagotovi mi dober izhod iz sedanje recesije in finančne krize.

    2) Molimo tudi za druge ljudi na Zemlji

    Bog, veliko ljudi trpi ob sedanjih energetskih spremembah na Zemlji zaradi težav, ki jim jih prinaša sedanja recesija in finančna kriza, požari, poplave, nevihte, potresi, vojna, zdravjei….
    Upam, da slišiš za težave teh ljudi in da se boš sklonil k njim ter jim pomagal.
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!
    ***
    Bedni so in revni,
    o Bog, hiti k niim.
    Ti si njihova pomoč in njihov rešitelj,
    naš Bog, nikar se ne mudi.
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!
    ***
    Ne zapusti jih, o naš Bog.
    Naš Bog ne bodi daleč od teh ljudi!
    Pohiti, da jim pomagaš,
    Naš Bog, naša rešitev!
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!

    ***
    Bog, usliši molitve teh ljudi,
    prisluhni njihovim težavam,
    ne bodi gluh za njihove prošnje,
    Usliši jih, usliši jih, usliši jih!
    ***
    K tebi Bog se ti ljudje zatekajo.
    Svoje uho nagni k njim.
    Pomagaj jim.
    Bodi jim zavetna skala, utrjen grad, da jih rešiš.
    Sebe izročajo v tvoje roke.
    Pomagaj jim naš zvesti Bog.
    Zagotovi jim dober izhod iz sedanje težke situacije.

    3) Molimo tudi za druga bitja na Zemlji in ob Zemlji (n. pr. živali, nevidna bitja, kot so duše, ki so obtičale ob Zemlji, seveda, če so pripravljene sprejeti pomoč Boga in spoštovati božje zakone)

    Bog, razna bitja na Zemlji in ob Zemlji trpijo ob sedanjih energetskih spremembah na Zemlji. Prepričan/ni sem/smo, da veš za težave teh bitij in da se boš sklonil k njim ter jim pomagal.
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!
    ***
    Bedni so in revni,
    o Bog, hiti k njim.
    Ti si njihova pomoč in njihov rešitelj,
    naš Bog, nikar se ne mudi.
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!
    ***
    Ne zapusti jih, o naš Bog.
    Naš Bog ne bodi daleč od teh bitij!
    Pohiti, da jim pomagaš,
    Naš Bog, naša rešitev!
    Pomagaj jim, pomagaj jim, pomagaj jim!

    ***
    Bog, usliši moje molitve teh bitij,
    prisluhni njihovim težavam,
    ne bodi gluh za njihove prošnje,
    Usliši jih, usliši jih, usliši jih!
    ***
    K tebi Bog se ta bitja zatekajo.
    Svoje uho nagni k njim.
    Pomagaj jim.
    Bodi jim zavetna skala, utrjen grad, da jih rešiš.
    Sebe izročajo v tvoje roke.
    Pomagaj jim naš zvesti Bog.
    Zagotovi jim dober izhod iz sedanje težke situacije.

    __________________________

    Ker si mi je pred kratkim pokazala vizija velikega belega ovna oziroma morda jagnjeta, ki bo prišel, sem nekako prepričana, da je to napoved prihoda na Zemljo velike svetlobe, ki bo premagala temo. Če se to ne bo zgodilo že prej, potem je to napoved napovedanih dogodkov za december leta 2012 v kanaliziranih sporočilih Jezusa, ki sem ga objavila pod nazivom Jezus: Novo leto 2009 in leto 2012 na
    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=601
    in Nadangela Metatrona pod nazivom Žitni krog napoveduje prihod Kristusovega otroka… na
    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=491
    Mislim, da je v tej povezavi primerna tudi molitev:

    Jagnje božje, ki odjemlješ slabe energije tega sveta,
    pomagaj nam! Spravi te slabe energije(to darkness) daleč stran od nas. (3x)
    ***
    Jagnje božje, ki odjemlješ slabe energije tega sveta,
    usliši nas! Spravi te slabe energije(to darkness) daleč stran od nas. (3x)
    ***
    Jagnje božje, ki odjemlješ slabe energije tega sveta,
    podari nam mir! Spravi te slabe energije(to darkness) daleč stran od nas. (3x)
    ____________________________
    Zelo primerna za molitev, ki naj bi bila 25.3.09 in za sedanji čas, pa se mi zdi molitev, ki sem jo sestavila iz raznih molitev, ki sem jih v angleškem jeziku dobila preko interneta:

    O moj (naš) Bog, Jaz prosim odprtim srcem in nedolžnostjo in čistostjo otroka.
    ***
    Jaz prosim za mir in ljubezen na Zemlji, pomoč za vse žrtve naravnih in nenaravnih katastrof, zdravljenje za ranjena srca, telesa, duh (razum) in dušo ter jasnost v vseh naših odločitvah.
    ***
    Blagoslovi vsakega od nas, naše družine, naše lokalne skupnosti, naše narode, naš svet z blaženim mirom in ljubeznijo.
    Naj mir in ljubezen prevladata na Zemlji! (3x)
    ***
    Pomagaj nam ozdraviti vojno med našimi glavami in srci, tako da ne bi bilo več vojn med narodi.
    Naj mir bo med Izraelom in Gazo in n. pr. v Pakistanu, Afganistanu, Iranu, Iraku, Egiptu, Indiji, med Severno in Južno Korejo, med Ukrajino in Rusijo, med Slovenijo in Hrvaško…..!
    ***
    Pomagaj nam pomiriti naše lastne bolečine in jezo, tako da ne bo več neobrzdanosti na naših cestah.
    ***
    Zbriši iz nas strah pomanjkanja, tako da bomo lahko delili naša sredstva, naš čas, naše zgodbe en z drugim, vedoč, da se nam bo vse povrnilo desetkrat. (lahko zaprosimo še tudi le zase)
    ***
    Uči nas ljubiti sebe, tako da bomo lahko resnično ljubili druge. (lahko zaprosimo še tudi le zase)
    ***
    Uči bitja teme na Zemlji in okoli nje ljubiti sebe, tako da bodo znali ljubiti druge.
    Uči bitja teme tvojih božjih zakonov,tako da jih bodo razumeli.
    ***
    Spominjaj nas, da smo dragoceni v tvojem pogledu.
    Pomagaj nam videti našo edinstvenost,
    doživljati našo lepoto in spoznati našo mogočno sposobnost ustvarjanja. (lahko zaprosimo še tudi le zase)
    ***
    Dragi Bog, prosim/o pomagaj nam v zdravljenju kakršnegakoli našega področja, oziroma dela, ki je zataknjeno, je blokirano ali ni v ravnovesju. (lahko zaprosimo še tudi le zase)
    ***
    Obdaruj nas, dragi božanski vir, z energijo, voljo, vodstvom, da ustvarimo naše sanje nebes na Zemlji. (lahko zaprosimo še tudi le zase)


    MEDITACIJA

    Kakšna meditacija je v tem času najbolj potrebna, da čim lažje prebrodimo težave na raznih področjih je razvidno iz mojih prevodov kanaliziranih sporočil, ki so objavljeni:

    - Pod naslovom Meditacija za peti prihod energij na
    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=592
    -Pod naslovom Invokacija Lorda Melchizedeka na
    http://www.pozitivke.net/forum/viewtopic.php?showtopic=602
    - Pod naslovom Nadangel Faith: Sedmi prihod energij
    http://www.pozitivke.net/article.php?story=20090112231618302&query=mavrica

    Jaz sem vse te predloge nekako združila in predlagam naslednjo meditacijo:

    Prižgite svečko, sedite mirno, prisluhnite visoko vibracijski glasbi, zavzamete meditativni položaj vašega bitja in razuma. Izrecite zaščitno invokacijo:
    »Jaz sedaj kličem moje osebne angele, da me obdate z zaščitnim plaščem svetlobe. Jaz prosim moje osebne angele, da zagotavljate mojo zaščito ves čas in mi pomagate« - 3x
    Dopustite si globoko dihati in da se vaše telo sprosti.
    Izrecite invokacijo:
    »Jaz kličem energije Stvarnika v obliki energij miru in visoko vibrajajočo svetlobo večnega vala transformacijske ljubezni, da se izlivajo v moje bitje in kanalizirajo v sredino duše matere Zemlje. Bog, omogoči, da se mir in ljubezen manifestirata na Zemlji. Naj se ta sveti kot svetilnik od mojega bitja. Omogoči, da se sedaj zgodi zdravljenje v mojem telesu in v fizičnem telesu matere Zemlje.
    Vnebovzeti mojstri, angelsko kraljestvo, kraljestvo samorogov, elementalno kraljestvo oblijte Zemljo, človeštvo in mojo lastno stvarnost z svetlobo miru in ljubezni. Naj se svetloba miru in ljubezni izlije globoko v naše duše in srca tako, da mi lahko utelesimo in izrazimo najčistejšo vibracijo miru in ljubezni. Jaz prosim, da zasidrate energiji miru in ljubezni v naše razume, tako da lahko slišimo vodenje Stvarnika in naših zvestih vodnikov znotraj našega razuma. Prosim zasidrajte mir v naša srca in čustva, tako da lahko opustimo vse bolečine in negativnosti, da lahko izražamo ljubezen, veselje, blaženost in globoko srečo. Zasidrajte energijo miru in ljubezni globoko znotraj naših duš in v naša bitja, tako da lahko izkusimo pomen notranjega miru, tišine in harmonije. Prinesite novo osnovano ravnotežje v naše energetske sisteme, tako da lahko utelesimo Kristusovo zavest, zavest vnebovzetih mojstrov, nesebičnost angelskega kraljestva in čistost kraljestva samorogov. Omogočite, da mir znotraj nas razvije nekdanjo starodavno modrost. Jaz prosim, da nam energije miru in ljubezni pomagajo, da postanemo enotni in povezani z energijami Stvarnika skozi utelešenje miru in ljubezni ter da nam pomagajo v odkrivanju resnice.«
    Vzemite si trenutek, da si predstavljate štiri kristale ljubezni na Zemlji. Ni treba vedeti, kje so. Predstavljajte si kristale ljubezni kot zlati plamen svetlobe pred vami. Predstavljajte si, da so to svetilniki nebeške svetlobe. Vidite ali čutite energije miru in ljubezni, ki se kanalizirajo v kristale ljubezni in velik plamen svetlobe, ki ga sedaj vsebujejo. Kristali ljubezni sedaj oddajajo plamen svetlobe skozi prst Zemlje in skozi atmosfero Zemlje. Energija se integrira v veliko bitij in živali, ki so potrebni zdravljenja in ljubezni in tudi v vse tiste, ki so odprti in dovzetni do energij. Predstavljate si celoten planet obkrožen z zlatim plamenom, ki je istoveten plamenu, ki gori pred vami, in vedite, da ko ta zlati plamen popolnoma ovija Zemljo, izžiga vse negativnosti, medtem ko sidra ljubezen v vsak vidik Zemlje. Držite občutek ljubezni, varnost, brezskrbnosti znotraj vašega srca in si predstavljajte planet obkrožen z ljubečim plamenom energij miru in ljubezni znotraj vaše čakre tretjega očesa. To je močna predstava, zato si dopustite to polno izkusiti.
    Zelo počasi, z gotovostjo, da se to res izvaja, lahko izrečete afirmacijo:
    »O, najvišja prisotnost Boga znotraj vsega živega, v Tvoje eterično srce ljubezni Jaz potapljam sebe in vse življenje na tej lepi Zemlji. Jaz zavestno prepuščam moje telo in vsak najmanjši delček telesa , da se staplja z ljubečo naravo Tvojega bitja, dokler nisem Jaz čisto žarišče ljubezni – živeči dragulj v Tvoji kroni čaščenja.«
    Sedaj si predstavljajte, kako se kanalizira iz notranjih platojev, iz Templa milosti vnebovzetih mojstrov, angelskega kraljestva, elohimov, kraljestva samorogov in elementalnega kraljestva žarek energije svetlobe zlate barve v vaše bitje, ki vstopa skozi vašo kronsko čakro na vrhu vaše glave. Dopusti energiji ljubezni, obilja in zdravja, da se zasidra v vaše bitje in pustite, da ta teče skozi vaše tretje oko in energizira vaše predstavljanje. Dopustite, da se ta energija zasidra v vašo srčno čakro, da ojača čustva, strast in požrtvovalnost, nastalo s tem, da ste dobili svet, v katerega je bila zasidrana ljubezen in je pozdravljen. Dopustite, da te energije tečejo navzdol po vašem čakrinem stolpcu in v dušo matere Zemlje in vas pri tem povezujejo in prizemljujejo, s tem pa vam omogočajo, da ustvarite globljo vez z naravnimi kraljestvi Stvarnika.
    Zelo počasi, z gotovostjo, da se to res izvaja, lahko izrečete afirmacijo:
    »Obilna energija ljubezni, obilja in zdravja vnebovzetih mojstrov, angelskega kraljestva, elohimov, kraljestva samorogov in elementalnega kraljestva stalno teče skozi moje bitje, sidra najvišje vibracije ljubezni, obilja in zdravja v mojo dušo, auro, okolico in stvarnost na Zemlji«
    Vse ljubeče energije miru, ljubezni izžarevajo iz vašega srčnega centra. Predstavljajte si sebe kot svečo. Prosti ste omejitev in lahko izžarevate svetlobo. Dopustite si, da čutite vašo enotnost z materjo Zemljo in kraljestvom narave, Stvarnikom in vnebovzetimi mojstri, angelskim kraljestvom, elohimi, kraljestvom samorogov, elementalnim kraljestvom - devami, da bi zdravili planet in sidrali ljubezen najčistejše vibracije.
    Zelo počasi, z gotovostjo, da se to res izvaja, lahko izrečete afirmacijo:
    »Jaz pospešeno napredujem na moji duhovni poti. S pomočjo Stvarnika, vnebovzetih mojstrov, angelskega kraljestva, elohimov, kraljestva samorogov, elementalnega kraljestva- devami, kraljestva narave, mojih vodnikov in osebnih angelov sedaj dosegam cilje, kreirane z mojo dušo, da bi postal/a svetloba.«
    Predstavljate si, da skozi vaše telo, auro, in ven, v svet, poteka mnogo omrežij ali energetskih žil. Pošljite svetlobo, ki jo prejemate skozi te energetske žile, ki transportirajo energijo okoli vašega telesa in aure, v vašo stvarnost in okolico. Predstavljajte se, da se od vašega srčnega centra širijo goste vibrajoči energetski sistemi kot reke skozi vaše telo in v Zemljo. Podobni ste drevesu, ki usmerja svoje korenine v prst Zemlje, v vsak vidik Zemlje. Vi oddajate in širite ljubezen Stvarnika v kraje, kjer je najbolj potrebna, v čakre Zemlje, omrežne in ravne linije. Ljubezen je bila poslana in usidrana v kraje na Zemlji, kjer je bilo izvlečeno meso matere Zemlje iz njenega telesa in kjer so bili zakopani ali pozabljeni odpadki ali negativnosti. Iz vašega bitja oddajate ljubečo energijo v kraje revščine, vojne, da se manifestirata varnost, mir, ljubezen. Pošljite energijo miru in ljubezni v vaše ustanove oziroma podjetja, kjer ste zaposleni, in tudi druge ustanove, za katere veste, da so v težavah, in v srcu zaprosite Boga, da se problemi razrešijo na najbolj primeren način v skladu z višjim dobrim. To bo k mestu problemov privabljalo pozitivne energije in najbolj ustrezne rešitve! Občutite, da se ljubezen širi iz vašega telesa, da bi zdravila svet. Najbolj pomembno je, da vsako sekundo, ko živite s tem namenom, držite gotovo vero, da boste dvignili vibracijo Zemlje kot celote z sidranjem ljubezni in srca Stvarnika.

    Zelo počasi, z gotovostjo, da se to res izvaja, lahko izrečete afirmacijo:
    »JAZ SEM planetarno polje moči preobrazujoče (transfiguracijske)božanske ljubezni, miru, zdravja, obilja, hvaležnosti, veselja. To polje moči preobrazujoče božanske ljubezni, miru, zdravja, obilja, hvaležnosti, veselja je zagotovo zasidrano znotraj mojega srčnega plamena in srčnih plamenov vseh ljudi. Ljubezen, mir, zdravje, obilje, hvaležnosti in veselje Boga se sedaj razširjajo po Zemlji skozi mene in mnogo drugih ljudi.
    JAZ spreminjam notranje pogoje za celotni planet in JAZ postavljam to Zemljo na novo planetarno smer božanske ljubezni, miru, zdravja, obilja, hvaležnosti in veselja. JAZ čutim popolno enotnost z VSEM življenjem, in od tega trenutka dalje, z vsakim dihom, ki ga izvedem, jaz razširjam in pošiljam ljubezen, mir, zdravje, obilje, hvaležnosti in veselje Boga v vsak vidik vsakodnevnega funkcioniranja človeštva.
    In tako je to! In tako je to ! In tako je to!
    Mi ljudje, delavci za svetlobo, spreminjamo notranje pogoje za celotni planet in mi postavljamo to Zemljo na novo planetarno smer božanske ljubezni, miru, zdravja, obilja, hvaležnosti in veselja. Mi čutimo popolno enotnost z VSEM življenje, in od tega trenutka dalje, z vsakim dihom, ki ga izvedemo, mi razširjamo in pošiljamo ljubezen, mir, zdravje, obilje, hvaležnosti in veselje Boga v vsak vidik vsakodnevnega funkcioniranja človeštva.
    In tako je to! In tako je to ! In tako je to!

    Dopustite si biti v tej meditaciji, kolikor časa si želite in vedite, da je to tudi zdravilno in poživljajoče za vaše bitje. To lahko prakticirate toliko časa, kot si želite.

    Lahko pa pri meditacije uporabite tudi energijo vijoličnega plamena vnebovzetega mojstra Saint Germaina. Preko srca zaprosite zanjo. Predstavljajte si, kako se vijolični plamen ognja širi od vaših peta po celem telesu in pri tem transformira vse negativne energije v naših najmanjših delcih in jih transformira v svetlobo, s tem dviga vašo vibracijo, kar pomeni, da ste lahko močneje povezani z Bogom in privlačite pozitivne energije, s tem pa pozitivne rešitve. Potem si lahko predstavljate, da se ta energija vijoličnega plamena širi tudi v Zemljo in po Zemlji ter transformira in na enak način zdravi vsa negativna področja.
    V zahvalo izrecite:
    »Jaz želim izraziti zahvalo in spoštovanje Stvarniku, vnebovzetim mojstrom, angelskemu kraljestvu, elohimom, kraljestvu samorogov, elementalnemu kraljestvu, mojim vodnikom in osebnim angelom za vse energije, s katerimi nas oskrbujete, za spodbude, vodenje in usmerjanje. Jaz vas spoštujem z vsem mojim srcem in prosim, da obstajate kot vedno močan steber svetlobe zraven mene in znotraj mene. Jaz vas prosim, da mi pomagate, da postanem utelešenje ljubezni, svetilnik Luči in vir vpogledov in modrosti. Še naprej me oskrbujte z potrebnimi energijami Stvarnika. Naj me ljubezen in svetloba vedno ščitita in zagotavljata, da sledim pravo pot za mojo dušo. Pomagajte mi, da se povežem na globlji ravni z mojo dušo in v razumevanju resnice, ki obstaja znotraj mene. Oblivajte me z blagoslovi, veseljem, ljubeznijo in srečo, tako da lahko delim te blagoslove z drugimi, se radostim v ljubezni Stvarnika znotraj in okoli nas.
    JAZ SEM mir, JAZ SEM ljubezen, JAZ SEM svetloba za vedno.
    Hvala vam za vse.
    Naj mir in ljubezen vodijo vse na Zemlji in ob Zemlji.

    Svet, svet, svet si ti gospod, Bog vsega stvarstva, polna so Nebesa in Zemlja tvoje slave. Hozana na višavah, Hozana na Zemlji.«


    Profil
    Quote
    A
     marec 09 2009 08:10   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    ZA ENEGA ALI ENO


    Čudni oblaki se zbirajo nadme.
    V vsakem času se zdrznem kot prestrašena gazela.

    Ta psalm je kot osamljena žalostinka,
    pred mano stoji človek brez svojega imena in
    priimka.
    Prosi vbogajme. Ne vem, kaj naj mu dam.


    Gospod, kako naj ti povem?
    Kako naj ti povem svojo bolečino,
    saj ti vse veš, ti veš kaj je v meni.

    Kako težko se je skloniti,
    kako težko se je pokloniti,
    kako težko je poklekniti,
    kako težko je reči prosim, hvala.

    Kar naenkrat se je zgodilo,
    zgleda kot da ne bo nikoli minilo,
    vse nas je tako obremenilo…
    Recesija le s težavo izgovorimo.

    Pa kako se je to zgodilo?
    Bili smo močni in napredni.
    Živeli smo v miru in blagostanju.

    Čeprav smo živeli v skromnem
    stanovanju, smo ob pijači in jedači
    občudovali čuda tehnike, držali
    pesti za izgradnjo nebotičnikov do
    neba.
    Njihov uspeh je bil naš
    uspeh.
    Hinavščina bi bilo sedaj prositi te za pomoč,
    nehvaležnost nas je drago stala.


    Gospod, komaj smo se izkobacali iz revščine in bede,
    pa nam že grozi ponor trpljenja in propada.
    Toda, ali lahko kaj naredimo?
    Ali se lahko trudimo in da to ne bo zaman?
    Ali bo kaj bolje, če bomo boljši?

    Nekje v oddaljeni notranjosti tiho odmeva:
    Usmili se nas!
    Nismo vredni svojega obstoja!
    Reši nas, potapljamo se!
    Ne bojte se!
    Hvaležno srce!

    Moli in delaj, to je včasih bilo,
    morda bo pomagalo tudi danes močno.
    Če vsakdo naredil bo po svojih močeh,
    gotovo ne bomo več totalno na tleh.

    Svet bo boljši za enega ali eno.

    poslal hierhod


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     marec 09 2009 08:58   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Angeli, Nadangeli, Vnebovzeti mojstri, v imenu Božjega kraljestva vas prosimo za pomoč pri reševanju svetovne krize v vseh ozirih našega bivanja na tem planetu. Naj se zgodi vse v Najvišje dobro in tako kot je vam prav. Hvala, Hvala, Hvala

    Lp Nataša


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    hierhod
     marec 12 2009 21:53   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/01/07
    Posts: 17

    USMILI SE NAS IN NAM ODPUSTI




    Večni Bog, odpusti nam!
    Odpusti nam, ki uničujemo
    tvoje stvarstvo!
    Odpusti nam naš napuh in
    prevzetnost!


    Bili smo ujeti
    v požrešnost, pijanost
    in skrbi tega sveta.
    Sedaj se počasi treznimo.


    Požrešnost in
    pijanost si nam pripravljen
    odpustiti z lahkoto.
    Težje je odpustiti našo
    zaskrbljenost, ki je posledica našega
    nezaupanja v tebe, o Bog.


    Najbolj te boli naša pozabljivost in
    nehvaležnost. Namesto, da bi ti služili,
    imamo tebe za našega služabnika.
    Samo učlovečena božja oseba,
    Jezus iz Nazareta, lahko reče o sebi, da je služabnik.
    Mi ti tega ne smemo reči.

    Gospod, ti veš, da je na koncu vse
    tvoja milost.
    Daj nam milost iskrene ponižnosti
    in hvaležnosti.
    Daj nam takšno srce, ki bo tudi
    ob najmanjši tvoji dobroti, ki nam jo izkažeš,
    prekipevalo v hvaležnosti do Tebe. Amen.



    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 8,95 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 03:43

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 9,31 seconds