Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 29-mar
  • VegaFriday v Piranu

  • nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Dajmo delat čudeže.
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    A
     april 06 2012 10:27  (Prebrano 29679 krat)  
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Zdravo

    Danes zjutraj sem dobil eno full luštno idejo in sicer razmišljam o včerajšnem srečanju pri vesni (sreča-nju) vav kakšna beseda, in mal se mi vrtijo spomini o tem kako smo se pogovarjali o tem kaj bi naredil za boljši svet.

    Ena od pomembnih stvari o katerih je tekla beseda je bil sinhronizem v smislu kako je vse lepo urejeno in da dobimo točno tiste stvar v danem trenutku, ko jih rabimo. Sam dejansko že tri tedne zavestno živim in delam čudeže, vem da se mal čudežno sliši sam je res. Že prej sem jih delal, zdej jih delam naglas in vse spodbujam, da jih delajo sami in se dogaja in se dogajajo na polno, širijo se kot viru sreče, kot svetlobni pozitivni val.

    Vse se je zgodilo, ko smo mel čez tuje delegacije za Očistimo Slovenijo in teh nekaj dni je bil en sam velik čudež, vse se je izšlo, ne samo to potekalo je celo full bolje od pričakovan in želja. Res pa da mamo skromen želje, javili so se hoteli, kjer so fantje in punce lahko prespali, javile so se gostilne, kjer so nas gostili, prihajale so nore ideje in prebliski in ves čas smo se mli res full dobro in radi. Sicer je res da smo mi svoje naredili, pripravili smo stvari vrhunsko, tako je vse blo kot je traba, ampak je šlo točno po tem, če ti narediš en korak, jih vesolje 100. Točno tako kot pri prvi akciji, ko je bilo kot da je vse vodeno nekje od zgoraj in se je na trenutke dogajalo tako lepo, da smo samo obstali, valda so bile tudi zahtevne stvari, cele noči nismo nič spali in res res smo vsi skupaj full trdo garali, samo ko smo nekaj rabili, pa ne samo, da so se vrata odprla, ampak nas je zunaj pred njimi že čakala prava oseba in nas povedela v svet in stvari, ki jih nismo niti pričakovali.
    In zdej je bilo isto, samo da sem zdej dojel, da je to prav, da postane to način življenja, pa sej je bil že prej, samo zdej je javno in glasno in za tem stojimo oz to smo.

    En trenutek, je bil na sestanku, ko so sicer ob navdihujočih besedah, prišli strahci in nas mal zamorli v smislu saj je že vse vsem jasno in se vseeno nič ne spremeni in ne vemo sploh če se da, sem se spomnil na čudeže in smo se posedli v krog in se prijeli za roke, pol sem vse spomnil da je lahko drugač, da lahko delamo čudeže in ta energija čudežev se je razširila po prostoru in po nas.

    Danes zjutraj pa, ko razmišljam o včerajšnem večeru in sem bil v full lepih energijah in razmišljam no se z vodniki pogovarjamo o tem, da se res širijo ti čudeži in da jih itak vsi na polno delamo, samo da se ne zavedamo v celoti in da je to valda treba razširit v javnost, da jih vsi začnemo. V tistem hipu pride ena luštna ideja z nazivom Slovenija dela čudeže, in vav si rečem pa to je to.
    Si predstavljate, da vsa sLOVEnija začne delat čudeže, pa sej itak jih, pa ker narod ma tolk čudodelcev k mi, sam mal poglejte kaj delamo okrog, a ni noro in čas je da jih vsi začnemo delat.

    Mal ljudi ma težave kako delat oz narest čudeže, pa vsem povem ,da ni nič posebnega, pa še več nalezljivi so, ker je sinhronizem eden od čudežev zakon vesolja Wink

    Skratka, dam primer, če ste nekaj zboleli, bolezen je sicer en tak dolg pogovor z bogom, tako da je super, sam ljudje tega ne vejo oz ne jemljejo tako, potem pa včasih mal dlje traja Wink
    Ampak če gremo k čudežom, večina ljudi ne more s prve narest čudeža in rečt ozdravel sem. Jaz sem zdrav in to dejansko pol tudi bit. Ampak lahko pa vsak naredi čudež in se naravna do zdravja in se odpre za majhne korake, majhne čudeže lahko čist vsak naredi, tolk majhne kot si jih dovolj sprejet, Ker ljubezen je to da ti dajo tolk dobrega, kolikor dobrega si pripraljen sprejet.

    Evo in zdej, vsak lahko naredi čudež in reče, da naj do njega pride prava inforamcija, da naj do njega pride znanje o tem kaj naj bo njegov prvi korak, da naj do njega pride vedenje o tem kaj je vzrok. In pol boste naredil nov majhen čudež, naredil boste čudež k odpravi vzorkov, k odpuščanju sebi in drugim, ja vem to je že mal večji čudež, sam ko boste na tem boste videli, da ne bo, potem boste naredil še novega in še novega in še novega in boste ozdraveli Wink

    Sej pol k znate lahko vse na hmal naredite, sam verjemte ni potrebe, delite majhe čudeže, delite čudeže v katere vejramete in vi in jaz vemo da jih lahko naredi(mo)te, lahko jih naredite in ne samo to ves čas jih že delate in širite jih naprej, delajmo jih skupaj, razširimo ta val čudežev naprej, razširimo ta val čudežev na vse ljudi na vso sLOVEnijo in ves svet.

    Razširimo ta pozitiven val, pošlimo ga v prostor, jaz sem začel, pri sebi, včeri smo začel skupi, zdej veste in delate tudi vi, zdej delamo vsi, sLOVEnija dela čudeže.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Mateja
     april 06 2012 11:59   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/24/02
    Posts: 1

    Očitno je opažanje sinhrosnosti zdaj trend, kar je več kot odlično. Big Grin

    Meni se to dogaja vedno bolj, dve izraziti taki izkušnji sem imela ravno prejšnji vikend. Tudi nekaj ljudi, ki so mi blizu, to opaža vedno pogosteje. Pri tem gre za osebno perspektivo, zato je odvisno od posameznika, ali je naravnan tako, da te sinhronosti opazi, ali pa tako, da grejo neopažene mimo.

    Vsekakor navijam za vedno več zavesti - ker iz nje izvira zaznavanje vsehkratnosti. Wink


    Mateja B.
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     april 06 2012 16:59   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Hvala Mateja. Ja čas sinhronizma je res na vrhuncu, sicer pa opažajo(mo) da tudi čas na splošno teče vse hitreje in je hitrost dogodkov res full hitrejša kot je bila včasih. Še malce pa bomo v enosti. Wink

    Danes sem spomnil na čudeže, vse ljudi okrog mene in dam sam primer mama se že dlje časa leteva pospravljanja ene omare in sva prosila in bila hvaležna, da dobi dovolj moči in energije, da se jo loti. Sem jo spomnil, da ni treba da za vso na enkrat, dovolj je že en del le te. Če je nebi spomnil na to, se mogoče tega sploh nebi lotila.

    Ker me ljudje sprašujejo kako naj naj naredijo čudež, je treba povedat, da to dejansko to ni samo njihovo delo, ampak da kot sem že napisal večji del naredi vesolje. Za nas je dovolj, da sami naredimo to kar vemo da je za narest in se naravnamo in odpremo temu da se zgodi. In vedenje da se bo zgodilo, oz da se je že se imenuje vera, ko vera postane način življenja so čudeži kot pravi marjan naravno stanje.

    Samo to ne delat čudežev za guljufije, naprimer, da ne znate snovi za šolo, pa se odprete za čudež, da boste vprašani ravno poglavje ki ste se ga naučili med odmorom. Sej ne rečem vesolje je zares velikodušno in včasih ustreže tudi takim prošnjam, samo bolj pravilno in učinkovito je da rečete za to, da do vas pridejo informacije o tehnikah učenja, ki so vam pisane na kožo in da vam gre znanje res dobro v glavo in potem še dobro od rok na izpitu. Tako boste na dolgi rok v stanju čudežev Wink

    Začnimo z majhnimi čudeži, da dobite vero in predvsem spomnite druge okrog sebe na to, verjemite dobili boste odgovor hvala itak se čudeži dogajajo prav vsem, samo pozabijo nanje. Včasih je dovolj že to da jih spomnili, da obstaja še drugačna pot okrog tega kjer so se ustavili in že pride nova ideja, ki reši težave Wink

    Ideje pa verjamem, da si vsi dovolimo, da so vsem dobrodošle, da smo hvaležni zanje in si dopustimo oz celo pričakujemo da so neverjetne, čudežne in božanske in za začetek je to več kot dovolj, potem samo še dopustimo ideji da se zgodi, kot je bilo domišljeno Wink


    * * *
    Dodajam še janezov odgovor:
    Dragi ustvarjalci sveta po meri Stvarstva, Narave in Človeka.

    Tak nagovor se mi je zapisal, ko sem sledil svojim mislim, ki so že nekaj časa globoko v meni, da bomo le »Z RESNICO SRCA« dosegli »SVETLOBO SVETA«.



    Z vsemi pa želim podeliti svojo misel o besedi ČUDEŽ, ki ste jo nekateri začeli uporabljati v kontekstu prepoznavanja našega delovanja. To se mi ne zdi prav in ne dobro, da bi se po tej besedi prepoznavali, saj kot je na našem prvem shodu opredelil Marjan in danes tudi podkrepil z »Frančišek Asiški naj bi zatrjeval, da čudeži niso v nasprotju z naravo, pač pa so v nasprotju z našim pojmovanjem narave. Torej Čudež je naravno stanje.«

    Zato, če imamo potrebo in želimo uporabljati kakšno besedo ali besedno zvezo poizkusimo takoj najti kaj primernejšega, predno bomo posvojili in se potem težko ločili od, za mene neprimernega izraza »čudež« in vseh izpeljank iz te besede…………………?!.

    Nekaj je o tem govoriti v zaprti skupini ob podobnih energijah naših misli, povsem nekaj drugega pa navzven, ko enaka beseda dobi popolnoma drug pomen.



    Lep pozdrav in vse dobro,

    Janez

    in še moje ugotovitve

    Janez, ni treba da se ustvamo pri besedi, beseda čudež, je kot čudež sam, kot si rekel najbolj naravna stvar kar jih je. Sicer moram priznat, da sem se dva dni zdej na polno ukvarjal s temi čudeži in to in res ni tolk enostavno zdržat te besede v javnosti, ampak vseeno čudeži se dogajajo skoz, če hočmo al pa ne in ko mi je kapnilo (s)LOVE(enija) dela čudeže = LOVE DELA ČUDEŽE mi je blo itak vse jasno.

    Sicer pa se strinjam načeloma lahko za začetek, dokler se ne formiramo v tem in izoblikujemo dejanska stanja lahko uporabi tudi drugo besedo, oz mogoče bo iz tega prišla kakšna druga beseda, ki bo to bolj opredeljevala.

    Recimo ena taka je inspiracija, samo je full premal močna, da bi premaknila zavest oz mela dost vere, sinhronizem je pa pretežka, ker je koncept. Bo že prišla. Enako je z čebelico, madala je super stvar, sam pretežka, fraktali so v bistu en tak čudež so lajt in krasni sam jih težk definiraš v eno obliko. Čeprav je zadi formula Wink))

    Ker to kar se nam dogaja je drugi in vsaj zame najtežji del, ki ga jaz imenujem objem očeta in sledi odkrivanju resnice oz poslanstva, sam pol je to resnico treba povedat staršem in javnosti je jeba. Težk gre, ker nismo prepričani v to, sam vemo da nas neki v tej smeri vleče, sam še ne vemo čist točno kaj in kako. Pol ko neki časa delaš to in hodiš po tej poti pol počasi oblikuješ stvari, besede, dejanja, dobivaš samozavest, zaupanje, veš da je edino to tisto pravo in pol ko so prvi rezultati te tudi oče in mama začneta cenit na tvoji poti. Tko je in posvoje je prav da je tako. In brez skrbi ne mudi se nam nikamor in ni nam tega treba preveč razlagat javnosti, v tem smislu, da delamo čudeže. Bistvo je itak v tem, da jih ne delamo mi, mi se sam odpremo zanje in dovolmo da se zgodijo. Mircotova navodila so super korak v tej smeri. Čudovito. Vav, prav inspiriran sem Wink))

    Sam da še to, zadnja stopnja tega je mojstrstvo in če je prva stopnja, ko odkriješ kdo si in te potegne v to smer na polno, v javnosti energetiko tega stanja, ko je vse mogoče, imenujejo začetniška sreča Wink))
    Je pol druga stvar, ko padeš dol in v vse podvomiš imenuje točka preloma, ampak je bistvena saj dobiš rano, mal te boli, sam šele pol znaš cenit stvari, se takrat ko daš to čez se zgodi čudež vstajenja in spet se počasi dviguješ, in če trdo delaš dosežeš stanje mojstrstva. Višina energije na grafu je v točki začetniška sreča in točki mojstrstva dokaj enaka, v obeh primerih je vse mogoče, sam da je pri prvi nenadzorovana, neponovljiva in je ne zdržiš, ker je ne smeš zdržat, pri mojstrstu pa skozi vajo nadzorovana, ponovljiva, razširljiva in je point v obvladovanju in disciplini.

    Tko je to, LOVE DELA ČUDEŽE, VAJA PA MOJSTRE in to že skoz vemo. Wink

    Objem in sonca poln dan

    Aleš Pevc


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: domp
     april 06 2012 21:18   


    Živjo,
    Kako ste prišli do teh spoznanj? Jaz se trudim da bi bil čimbolj v harmoniji s sabo in svetom, vendar se vedno bolj utapljam v negativnosti.
    Kaj se dogaja?


    Quote
    Gost: domp
     april 06 2012 21:25   


    Se opravičujem za še en post, vendar sem ravno bral prispevek "Življenje zunaj majhnega dvorišča uma". Mislim, da sem jaz zataknjen na tem majhnem dvorišču že dolgo časa, pa ne znam ven. Kje so vrata, prekleto!?


    Quote
    A
     april 22 2012 10:31   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Evo, rad bi delil z vami nekaj lepih trenutkov.

    Ta vikend smo bili na Hrvaškem, kjer smo pomagali pri njihovi akciji Zelena čistka, oz očistimo hrvatsko.

    Helena vodja hrvaške akcije je bila kakšen teden nazaj popolnoma obupana, da bo dež, zadnje dni pa je itak na full deževalo in se je sploh napovedovalo, slabo vreme. Helana, sem rekel naredimo čudež, da bo sonce in pol sva se še nekajkrat pogovarjala o tem in vedno sem ji rekel helena to mava urejeno in res par dni nazaj sem pogledal karto,prej dež, pol dež v soboto pa mal sončkaWink
    Ob pol 6 zjutrej v soboto, ko smo se peljali v Zagreb je v opatiji padlo nekaj prvih kaplic in helena je vsa obupana polgledala naju z ireno, ki je taka prava vilinka in brez besed rekla glejta in obadva z ireno sva se spogledala in rekla helena ne se sekirat mi smo zmenjeni za sonce, itak pa je zunaj suho tako da. Ne vem če se je Helena kaj potolažila, samo z irenco sva v to 100% verjela. Ko smo se plejali proti zagrebu nas je nekje na sredi poti totalno zalilo, ne vem kako sta razmišljali helena in ana, v prvem avtu, ampak tudi jaz sem na trenutke, glede na to kako je lilo imel nekaj malih dvomov.

    Samo hkrati z dvomi je prišlo tudi zavedanje, da naj zaupamo do konca, da je to ono baš najbitnije Wink Evo, in res čez dva tunela nas je zaslepilo sonce , da smo mogl dat dol senčnike in zuni skoraj jasno nebo. Vreme v Zagrebu je bilo valda sončno, sej je blo nekaj oblakov, sam to je bilo bolj za občasno senco kot kaj drugega. Podobno je bilo tudi na obali.
    Ko je bilo konec akcije pa valda začne rosit, kot pravi Nara ko narediš nekaj dobrega pade dež, da te blagoslovi in to je bil en tak full lep blagoslov Wink

    Full lepo.

    Z vami bi rad delil, še en čudež, mircho je pred nekaj časa polil računalnik z vodo in to svojega appla. Računalnik je sicer takoj umaknil samo ni bilo več pomoči, ni se več prižgal in konc. Mah, jaz sem itak te dni razmišljal o novem računalniku in sem rekel da bi mu dal mojega, vsaj tolk, da ma nekej začasnega, sam da prenesem podatke. Ampak nekje v seb sem vedel, da mircho glede na to kako zaljubljeno ves čas govori o apllu, ne bo prav srečen s Hp, čeprav je moj full lep in dober, sam vseeno. En dan preden gremo v Opatijo me mircho pokliče, da je slučajno v Ljubljani, da se dobiva, če sem mogoče že zrihtal računalnik. Glede na to da sem bil ta teden popolnoma v gužvi, še nisem uspel delat na novem računalniku, ampak tudi, če bi s tem mirchotu ne bi toliko pomagal, kot sem želel, ker apple je apple.
    No, ko sva se dobila, sem rekel, da mu lahk vsaj tolk pomagam, da nesem računalnik na servis, ker on ni iz ljubljane. Vmes je imel neke pomisleke, da to lahk full stane, pa da bi mogoče enga drugega rablenga appla našel, pa sem rekel da naredva čudež in dopustiva, da se zgodi, no mircho je ker se gre za njegov računalnik mel valda mal strahov glede tega, da bo servisl lahk full drag, sam jaz sem rekel mircho to mava urejen in je.

    In evo grem domov in študiram, koga poznam, da bi nam popravil appla, gape and co nam popravljajo ostale računalnike za appla pa prav ne vem in še servis lahk traja mesec in več, če rabjo kakšen del naročit. Pol se spomnim, valda Suzi. Suzi je šefica v fremi k majo apple, ampak ne vem zakaj enostavno prej nisem pomislil na to. Takoj pošljem mesages in suzi odtipka, valda ti sam pripel v fermo po 12 uri pa ga takoj nesem dol našim fantom.
    Zjutri me pokliče in reče ti Aleš pripel kr zdej bom jaz takoj dala našim fantom, da pogledajo pol pa bodo povedal kako in kaj. Nesem in Suzi mi, ko smo bli že na poti v Opatijo pošlje sms: Apple dela, sam baterija je šla, sicer bi blo dobr zamenjat plato, sam je nimajo na zalogi, cena za servis 0, ker niso nič naredil. Vav! Evo Čudež, res, kar ne morem verjet, odtipkam da pridem v ponedeljek in se nasmehnem v sedežu, ko se peljemo na morje Wink
    Pst: mircho še nič ne ve o tem Wink))))

    Še en čudež oz dogodek bi rad delil z vami. V opatiji ko smo parkirali avte, je vanesa, da ne bi bilo treba plačat parkirnine odkrila eno prazno parkirišče zraven logističnega centra in lepo prosila gospo, ki je bila v isti zgradbi, če lahko parkira. Valda gospa je bila zares prijazna in je dovolila da parkira, s tem da je potem vhod nazaj zaklenila z verigo. In ko smo šli ob pol polnoči iz centra proti domu, kjer smo spali, je vanesa pozvonila pri teti, da bi odprla za avto, ampak nihče se ni odzval na zvonenje in je bila cela panika kako dobit avto ven. Vanesa je bila že skor čist obupana, pa smo rekl naredimo čudež in sva šla dol do avta in vmes so vodniki rekl sam to da naj zaupam in da naj nam bo jasno na ne delamo mi čudežev, ampak se zgodijo in ko pridem do parkirišča primem za verigo in odpnem in z vaneso sva bila čist osupla, vanesa takoj kaj sem naredil, ja jaz itak nič rečem, zgodil se je čudež in sva se samo objela. Stvar pa je bila v tem, da so imeli na vhodu dve kljukice eno kjer se čisto zaklene, drugo pa kjer se veriga samo natakne in lahko odpreš tudi brez kluča, ampak itak, da mi tega nismo vedeli. Samo zaupal sem da se bo našla neka rešitev, ki pa je bila kot ponavadi izven dosega našega dojemanja situacije.

    To razumevanje, da nismo mi tisti ki delajo čudeže je zares bistveno, bistveno je to da si dovolimo in zaupamo. Dovolimo to, da se zgodi rešitev, ki jo ne pričakujemo in zaupamo do zadnjega trenutka, da bo vse ok.

    In to je bila tudi lekcija za volka, volk je en tak full potencial res ma željo delat dobre stvari in vem da zna na polno delat čudeže, parkat sem bil zraven, sam k jih dela na silo in fura njegov vej kako naj se zgodijo, to veselju naredi full problemov, da mu naredi stvari in pol je mal jezno nanjega in je glede tega dobil kar par lekcij. Drugač bi blo če ne bi poznal stvari, sam k ve, da se da delat drugač, je to neodpustljivo.

    Še to od Naredi svoj čudež, to je v bistu prinesla Zoki z svojim vprašanjem za naju z matejem kaj delava, da sva taka hiper pozitivca in matej je rekel, da je on v bistu stand up komik, sam da svečinoma sedi, jaz pa sem rekel da delam čudeže in vsi smo padl v smeh do solz, evo pol sem se spomnil, pa dejmo res naučit vse, da delajo čudeže in evo nov projekt Naredi svoj čudež in navdihni druge, da delajo čudeže Wink

    Zdaj pa kar v akcijo navodila so zgoraj napisana ampak verjamem, da jih ne rabimo, ker ste *



    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: m
     april 22 2012 20:03   


    Impresija vzhajajočega sonca.


    Quote
    A
     april 25 2012 07:19   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Danes v sanjah me je obiskal OčeBog, vsedel se je na rob postelje in rekel, Aleš delajte velike čudeže, večje čudeže, kot jih je delal Jezus. Ok, bomo, sem rekel, samo kako, naj jih delamo. Oče je rekel, dovolj je da rečeš Oče, ljubim te .

    Delim z vami, da se spomnimo, ko bo čas.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     april 25 2012 07:59   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Tole dragi moji priznam je najbolj nedojemljiva stvar, kar se mi je kdaj zgodila.

    V sanjah sem dobil že full veliko sporočil in sem se naučil, da jih vzamem resno. Odkar sem se zbudil razmišljam v smeri, kaj bi pomenilo to, da naj delamo večje čudeže kot jih je delal Jezus. Pa sej Jezus je delal prav Top čudeže, ozdravljal, oživljal, nahanil je full ljudi, kaj je sploh lahko še večji čudež. Edin pol mi je prišlo na misel, če večji ne pomeni po obsegu, da nahranimo vse lačne na svetu, da ustavimo vojne, da čudeže naredimo na globalu.

    Evo to bi bil res velik čudež Wink Da naredimo boljši svet.

    Hvaležen sem Očetu, da me je obiskal in da mi (nam) je dal dimenzijo razmišljanja o čudežih na globalnih stvareh, prej o tem na tak način nisem nikoli razmišljal. Nikoli pa se tudi nisem niti mal primerjal z Jezusom. Je pa res da so mi določene besede od jezusa zelo blizu in da sem očetu ves čas hvaležen za vse to kar mi (nam) je dano.

    Ko sem tako razmišljal o teh stvareh, sem spoznal da sem dosedaj bil v hvaležnosti in se je moj dan začel z Hvala ti oče. Danes pa se mi je ob tem na ustnicah sam od sebe pojavil Ljubim te oče.

    In že celo jutro sem v teh energijah in ves čas ponavljam Oče, Ljubim te. In full je lepo, zares čutim ljubezen do vsake stvari, ki jo je naredil, trave, gore, svet, sonce, nebo, ko sem tekel zjutraj, sem res res čutil tisto pravo ljubezen, z vsako svojo celico in sopoštovanje do vsega kar je. In točno takrat, ko sem to občutil, sem se obrnil naprej, da bi spet tekel in vidim pred mano lužo v obliki srčka. Vem oče, tudi ti me nas ljubiš.

    Zdej mamo vse, delajmo čudeže.

    Besede o tem, sLOVEnija dela čudeže oz ljubezen dela čudeže, ki sem jih omenil v enem od prejšnjih pisanj s tem dobijo čisto nov pomen.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     april 25 2012 09:43   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Tole deli z nami marjan

    oj

    Resnicno ne bo dolgo, ne more bit dolgo> > To kar je rekel Jezus : »»Dela, ki sem jih storil jaz, boste tudi vi > storili in še večja od teh boste storili!« (Jn 14:12) ter Spoznajte > Resnico in Resnica vas bo osvobodila.« ,mi vedno več pomeni v teh > trenutkih

    Navezava na vir, zivljenje iz vira,
    Se zavedamo svojih moci, res da so nam jih zatajevali ves cas, sedaj se vedenje o tem nzadrzno vraca,

    Pozna kdo Merkabo

    Skratka kdaj se dobimo, jaz sem za cimprej

    Lp marjan


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     april 25 2012 09:50   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Full lepo

    Ko sem zjutraj tekel je od nekje prišla še Ljubite se med seboj in se mi je zdel, da je to rekel Jezus, grem gledat in

    Evangelij po sv. Janezu 13,31-17,1
    Novo zapoved vam dajem, da se ljubite med seboj; kakor sem jaz vas ljubil, da se tudi vi ljubite med seboj. 35

    Marjan, ljubim te. Vse ljubim. Oče ljubim te.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     april 27 2012 07:55   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Berem večeraj Reconection in ob polno lepih opisov dojemanja darov in čudežov me razveseli ta stavek:

    "Živeti je mogoče na dva načina: kakor da ni nič čudež, ali kakor da je vse čudež." Albert Einstein


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Forum generiran v : 7,88 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 08:28

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 8,27 seconds