Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     P.S.I. - kakšna se vam zdi?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: še enkrat sem
     maj 20 2011 15:36   


    in še, neavtor dela poudarek na skrivnosti v številkah... heh, človek življenja, ko boš svoboden pred odvisnostjo številk, znakov in drugih oklepajev, šele potem piši o "resnici".


    Quote
    A
     maj 20 2011 20:50   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    O lala, tole je blo pa še bolj ostro in precizno od mene. Vse pohvale za dober uč.

    Priznam, tisto na začetku je tudi mene mal motilo, ampak sem mu spregledal, dokler tega na veliko žalost ni samo še stopnjeval.

    Avtor, če nisi eros, ker pol bi bla ironija, da s tem razumevanjem nisi napisal knjige, ko se prebijem do konca, te povabim na kavo al pa kaj podobnega, da še v živo mal pokomntirava Wink


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     maj 21 2011 07:51   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    A to je to? A to je vse?

    Sem moral prav 2x pogledat, če sem res na koncu knjige in če je res to to. Potem pa v smeh in kar nisem mogel dojet, da je to mogoče.

    A to je zaključek, a to je ključ do resnice? To pa je gledano iz stališča osebnega dopisovanja z erosom preden sem prebral knjigo, s stališča priporočil in branja mnenj, pričakovanja po vsakem listu prebrane knjige, po upanju, po vsem skupaj ... pol doživim en velik popolen fjasko. Res kaj takega nisem pričakoval niti pod razno. Še vedno nisem mogel verjet.

    Zaprl sem knjigo, da bi zbral misli. Počutil sme se popolnoma praznega, nič ni ozvanjalo v meni, nobenega občutka nisem imel in ga še vedno nimam, samo to da kaj tako poniževalnega bo bralca še nisem prebral.

    Čakal sem vrhunec, mojstrstvo, dočakal pa neko zlitje svetov, resnice in ugotovitev ključa, ki pa je tako prozoren, da moraš 2x pogledat, če je to kar bereš sploh res.

    Vrh celotne knjige se zlije v nekaj podobnega temu stavku

    Le kdor odpre hladilnik
    bo notri videl kaj si lahko pripravi.
    Odpri hladilnik in si pripravi hrano, da ne boš lačen.

    Smešno ane, če ne bi bilo hkrati tako žalostno. Zraven pa ne moreš verjeti, da je to glede na vse skupaj sploh mogoče in da nekdo to uspešno prodaja.


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: blog
     maj 21 2011 11:00   



    praznina boli. VERJEM.


    Quote
    Gost: pra z ni na
     maj 21 2011 13:38   


    Praznina boli le, če jo nimamo radi, če pa na praznino pogledamo kot na čistočo, nekaj, kar je čisto, kar lahko napolnimo z novimi vsebinami potem lahko ...

    Želim vsem lep dan!


    Quote
    Gost: blog
     maj 21 2011 16:41   



    čisto prazen hladilnik razvajenci ne razumejo.


    Quote
    Gost: gost
     maj 21 2011 16:56   


    oni zelo dobro razumejo, oni ti bodo dali knjigo v zobe, da jo malo požvečiš ;-)
    lej ga, mogoče boš spoznal resnico, da tudi papir - je hrana ;-)

    o dvanajstih značajih + trinajsti (zelo redek, le pri "prebrancih"Wink, ter preimenovanju tople vode v tekočino zmerno visoke temperature: marička, a to sam jst vidim v tem moderniziran horoskop s pred kratkim odkritim trinajstim znamenjem kačenosca, le da avtor spremeni oz. zamenja besede in volumen obrazložitve, namesto direktnih opredelitev - so situacijske...


    Quote
    Gost: blog
     maj 21 2011 18:18   



    14. znak je pa gorenje.


    Quote
    A
     maj 24 2011 09:45   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Evo, mal iz odaljene prspektive, vmes je bil zanimiv vikend, pa še bolj zanimiv ponedeljek in nekaj novih postov na forumu.

    Odlično se mi zdi, da so tu gor ljudje, ki imate kritičen odnos in ki ste prišli do podobnih ugotovitev kot jaz, ker sem na začetku mislil, da sem eden zelo redkih, ki ima o tej knjigi malce manj vzhičeno mnenje.

    Evo in čez vikend sem razmišljal o erosu in njegovih zapisih, najinih dopisovanjih še preden sem knjigo prebral in po zaključku, ki je bil napisan kar v Jezusovem stilu, jaz sem nosilec resnice in okoli sebe je na levi in na desni zbral 6 apostolov. On pa je bil 13.

    Čez vikend se mi je zlilo vseh teh 200 najbolje prodajanih knjigh, vključno z biblijo na čelu iz katerih je eros sestavil svojo resnico. In se razume, je verjetno razmišljal eros, če so bile to uspešnice, pol bo moja tudi in če k temu dodam še mal marketinga bo to to.

    Sej pravim, če bi bila samo zgodba bi bilo vse ok, ampak iz vsega tega kar sem prebral in kar sva si dopisovala, je 100% da je eros dejansko prepričan o tem, da je on in edino on nosilec resnice.

    Se razume resnice, tipa hladilnik resnice. Oz erosov hladilnik resnice, ker samo kdor vstopi v erosov svet (hladilnik) lahko to razume, če pa mate slučajno gorenje hladilnik, pa žal tega ne boste razumeli, pa če prav gre za isto resnico Wink.

    Glede mnenja o knjigi, sva se slišala tudi z Manco, ker nisem bil najbolj prepričan, kaj je mislila z zapisom knjiga kot je še ni bilo.
    In Manca je rekla, Dragi moj Aleš, tudi tokrat se ne razhajava v menju o prebrani knjigi. Knjiga je čisto simpatična iz psihološkega vidika in marsikomu bo znala pomagat, nenazadnje mi kar veliko, predvsem ženske populacije piše, da so se v knjigi prepoznale in da jim je zelo pomagala. Ja, sem rekel, knjiga je super iz psihološkega vidika in vse bi bilo v redu, če eros ne bi razlagal, kako je odkril neko univerzalno resnico in v to še verjel. In Manca je rekla ja, res je, knjiga je v redu, mislim pa, da se strinjava, da ne bo nikogar razsvetlila, take moči mislim, da ta knjiga nima. Je pa lepa, to pa moraš priznat in sem rekel lepa pa je, to pa res. In v tem smislu sem jaz rekla, da je to knjiga, kot jo še ni bilo.
    Čeprav je eros to malce drugače razumel in po marketinško uporabil, bi lahko dodalali vsi skupaj.

    Bom še enkrat ponovil, knjiga je sicer čist v redu, edin mal težav ma z erosom Wink

    Mislim, da je čas, da predstavi ta velecenjenjeni sedmi dokaz in da se neha ta neka fama okoli te knjige v smislu a je eros res tako lep kot je na knjigi in ali je ta knjiga res ne vem kaj. In mislim, da je čas, da eros pošteno in po resnici pove kdo je.

    Eros, glej če si res nosilec resnice, pol bodi še tolk resnico ljuben in se predstavi z celim imenom in priimkom.
    Skrivajo se samo slabiči. In ker ti to nisi pričakujem, da nam boš to zaupal.

    Vmes bom, stopil še v svet erosovega hladilnika na interentu in če mi bo življenje dalo, odgovoril na to famozno vprašanje.

    Če dobim odgovor bom vsa sredstva namenil za to, da popravimo škodo, ki jo je eros naredil z tiskom te debele knjige in nadomestimo teh 50 ton dreves, ki so in še nadaljnih 50 ton, ki bodo padla zanjo Wink

    Bom pa vesel in vas vabim, da se mi na tej sedmini, ko bomo sadili drevesa pol pridružite. Malco častim iz lastnega žepa. Ne trdim, da sem vrhunski kuhar, trdim pa, da bomo full uživali. Eros, a ste že mislil, da ga ne bom povabil ane, ne ne, on bo pa za pokoro mogu posadit največ dreves Wink

    He, he, pa še teh 12 apostolov, ki so mal jezil erosa skoz knjigo povabmo, pomoje so drugač čist ok ljudje Wink)))



    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     maj 25 2011 09:52   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Quote by: eros

    ... te berem in čakam, da prideš do konca javascript:emoticon('Wink'Wink ... bi preveč pokvaril tvoje doživetje te knjige, če bi zdaj kar koli komentiral ... bralcu se namreč hitro zgodi, da med branjem skrene s poti, ki mu je namenjena in se mu odkriva sproti z vsako stranjo ... te pa pohvalim, da bereš po navodilih in prespiš med vsakim poglavjem, to je nadvse pomembno za dojemanje te knjige ...



    * * *

    Kaj je zdej eros, a boš kaj komentiral Wink


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    A
     junij 01 2011 08:49   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 05/26/02
    Posts: 1290

    Gjoza, gjozna .... bi reku naš tamal.

    Sem danes vtipkal skrivnostno šifro in prišel do te slavne uganke za 12.000€, navajam:

    * * *

    Uganka je preprosta, razvozla jo lahko vsakdo. Zanjo niso potrebne posebne šole niti učenost. Sporočilo, zapisano v sedmem dokazu, je jasno.
    Knjiga ga razkriva trikrat; vsakemu od treh razumov se razkriva posebej, a prepozna ga lahko le, kdor dojame vse tri skupaj.
    V enem poglavju je skrivnost zapisana dvakrat.
    V enem od zapisov ima obliko formule.
    Sedmi dokaz je dokaz načrta, za katerim je naključje, in dokaz naključja, za katerim je načrt.
    Dokaz Življenja ne bo razkrit v kratkem.

    Skrivnosti Življenja nisem nikoli zapisal niti izgovoril. Le tako lahko zagotovim, da bo nagrada vročena pravično, tistemu, ki mu jo namenja Življenje. Nekega dne bo skrivnost razkrita in od lepote življenja bo ostrmel ves svet. Takrat bo jasno, da kljub nagradi ni šlo za smelo tržno potezo, ampak za nekaj veliko popolnejšega.
    Zaupajte mi, kajti moji razumi ne dovolijo, da bi komu storil krivico.

    Eros


    your life, your expression, your software
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: Marja
     junij 01 2011 09:03   



    > Dokaz življenja ne bo razkrit v kratkem>





    Kakšen dokaz - vsak je sam sebi dokaz Življenja.

    Eros nisem brala tvoje knjige, vseeno pa težko razumem z enim samim Razumum, kaj šele s tremi, da hočeš podariti nagrado za odkritje skrivnostne šifre življenja.

    Te preprosto ni!

    In če je, potem je zrasla na še enem "gurujskem" zelniku.


    Quote
    Forum generiran v : 3,83 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:01

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 4,23 seconds