Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     astral
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: artimej
     december 09 2009 12:34   



    Hierhod hvala !

    To, delam z tem namenom, ker iščem korenito spremembo v življenju
    glede, če bo dobra ali slaba pa imam zaupanje, da bo dobra saj me v to vleče že odkar vem zase. Po moje veš kako je če te nekaj kliče in ti govori, da To, kar je tu ni vse. Če bi ti razlagal kaj vse se mi dogaja v sanjah pa mi po vsej verjetnosti ne bi verjel, kot
    dosti drugih. Zato sem o tem raje tiho in sam iščem poti, in vse kaže, da je astral
    ključ do mojih vprašanj in strahov, ki jih želim osebno videti in spoznati.
    Res ti hvala, vem, da je to nevarno področje zame samega, ravno zato pa išćem učitelja,
    da bi jaz na začetku imel vodnika in varnost. Nato, ko bi znal pa bi se sam podajal dlje in dlje
    ali pa bi videl, da to ni to kar iščem.

    Imej lep in čudovit dan Ti kot Vsi ostali =)


    Quote
    Gost: tomiboni
     januar 20 2010 15:56   


    Hey hey! astralno potovanje torej!

    Jaz prebiram na spiritual forumu (http://www.spiritualforums.com/vb/) pa še na (http://www.astralpulse.com/forums/) Zelo koristna foruma. Tam ti pomagajo kako se projecirati v astralo. Če kaj ne boš vedel, kar vpraši. Trenutno pa jaz raziskujem zakaj slepi ljudje ne vidijo v sanjah (slepo od rojstva) Ker pa so sanje povezane z astranim potovanjem mi je to malce čudno. No vidijo pa v NDE - near death experience. Vsekakor zanimivo področje! Pa veliko sreče, da prideš v kar se da višjo planoto, seveda pa je odvisno od tvojih vibracij.
    GL and see you on astral plane!Wink


    Quote
    hierhod
     januar 24 2010 16:18   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/01/07
    Posts: 17

    Dragi Artimej!

    Ti držim pesti za uspeh! Sanjski svet je zelo pomemben! Tudi sam veliko sanjam. Imel sem obdobje, ko sem deset let sanjal same negativnosti in depresivnosti. Mislil sem, da me bo konec. Toda, počasi sem se na to navadil. Pred kakšnim letom sem opazil, da na mene in moj sanjski svet zelo blagodejno vpliva prisotnost kopenske želve.

    Zelo zanimivo se mi zdi raziskovanje sanjskega sveta ljudi, ki so od rojstva slepi. Tukaj je v možnosti še veliko pionirskega dela. Vsekakor je to izziv in možnost za pomoč bližnjemu.



    Lp!


    hierhod


    Profil
    Quote
    Gost: nova
     julij 26 2010 11:01   


    Artimej! Res me zanima, kako se je končalo tvoje popotovanje v astral. Dobil si odlične odgovore in navodila, da se s tem ne gre igrati, zlasti ne iz gole radovednosti in želje po doživetju. To ni hec. Najboljši odgovor je bil tisti, kjer ti pišejo, da preprosto moli in prosi Boga, naj te pelje proti luči (če si ti to seveda zaslužiš in potrebuješ za svoj razvoj). Pri nespretnem "potovanju", kar je v največji večini to, česar je neuki človek sposoben, se lahko res fino zapacaš in navesiš nase energije in priveske, ki si jih nisi želel. Ni dolgo nazaj, ko sem videla, kako hudo je človeku, ki se je šel iskanje astralov, klicanje duhov, potovanja v onostranstvo ... in to pod navodili "mojstrov"! Ta fant trpi take muke, da se ne da povedat. Fizično in psihično je na psu, vse v življneju se mu je skazilo! Pravi mojster te samo na željo po doživetju nikoli ne bo popeljal na to pot! Če ti je res namenjeno in je po božji volji, samo moli in čakaj.


    Quote
    Gost: svetjan
     julij 28 2010 00:16   


    Najprej bi Te prosil da mi razložiš v kratkem kako ti razumeš astral (astralno stanje,potovanja)
    Nekatera najboljša navodila so ti bila že poudarjena .
    vse doro na tvoji poti


    Quote
    Gost: artimej
     avgust 28 2010 12:02   


    Hvala Hierhod. Do sedaj sem malo opustil to področje toda nekaj me skoz vleče tja ne vem ti povedati kaj toda neka sila, ki me občasno spomni v spanju, da ta svet ni sestavljen tako kot mislim, da je. Ampak večinoma mi to kažejo samo demoni in na takšne načine, da mi potem res ni fino zato bi jih rad videl ker vem da imam pomoč in moč, da se jih znebim. zato mislim, da lahko prek astrala js pridem k njim in se z njimi soočim. Mogoče se zdi, da nakladam samo tisti, ki je to doživel bo vedel o čem govorim. Ko ponoči pride črna senca in te dvigne nad posteljo ti pa si nemočen ko tako lebdiš in lahko samo gledaš z neopisljivim strahom. takšne in podobne stvari se mi dogajajo in bi res rad učitelja, da me nauči astralnega potovanja ker verjamem, da se ključ ne skriva v našem svetu, prošnja A JE KDO ??????????? PROSIM
    Kristijan


    Quote
    Gost: QUAN YIN METODA
     avgust 28 2010 13:08   


    http://sb.godsdirectcontact.net/SampleBooklet/DocumentArchive/SB-sl.pdf

    To je Quan Yin metoda meditacije, mojstrica je Najvišja Mojstrica Ching Hai:
    popolnoma varna metoda meditacije na Zvok in Svetlobo, s katero pri iniciaciji dobiš TAKOJŠJE RAZSVETLJENJE, najhitrejša in najboljša metoda, ki je trenutno na voljo na svetu!!

    Edini pogoj za iniciacijo je predhodno 3-mesečna VEGANSKA dieta (razlogi so opisani v knjigi).

    Če koga zanima kaj več, naj se javi.


    Quote
    Gost: Mr
     avgust 28 2010 13:22   


    QUAN YIN....ni razsvetljenja brez dolgoletne meditacije in tudi mojstrca te metode je meditirala več kot desetletje do "klika".
    Zato, ne zavajajte. Meditacija je ok, ne bo pa jutri letel po astralu ves razsvetljen.

    Ali pa le reklamo delate....


    Quote
    Gost: QUAN YIN METODA
     avgust 28 2010 13:40   


    Reklame ne delam, saj od tega nič nimam, pa tudi iniciacija je popolnoma brezplačna in tudi kasneje si brez kakršnih koli obveznosti.

    Pri iniciaciji takoj prideš v stik s svetlobo in zvokom, zato je to takojšnje razsvetljenje. Kje in kako visoko boš 'letel', pa je predvsem odvisno od tvojega truda. Priporoča se vsaj 2,5 ure meditacije dnevno; manj kot vložiš, seveda manj pridobiš. Svoboden si tudi, da ne meditiraš, vendar se to po iniciaciji zelo redko zgodi.

    Mojstrica je dolgo iskala resnico, samo ne s to metodo, ampak s pomočjo drugih mojstrov, dokler ni prišla v stik s to metodo. Sedaj jo brezplačno nudi vsem, ki hrepenijo po osvoboditvi.


    Quote
    Gost: Mr
     avgust 28 2010 13:53   


    Mojstrica je to metodo dobila pri Thakar Singu, originalno pod imenom Sant Mat, celo pet imen, ki so v sklopu meditacije same, je identičnih, kot v QUAN YIN-u.

    Potem, ko je začela samostojno pot poučevanja je to isto metodo poimenovala Quan Yin.


    Quote
    Gost: budala
     avgust 28 2010 14:03   


    ta gospa je učenka Takar Singh, in tako kot vsak drugi današnji mojster si v svojo "matrico" zbira "sužnjev", ki ji bodo služili tudi po prehodu v drugi svet.
    Quan Yin je sicer res reinkarnirala, vendar je ne boste je videli v dragih oblačilih in ona ne bo predavala množicam metodo, ki jo Ching Hai izdaja za svojo.

    _______
    - navadna ženska, ki nosi našo "kramo" na svojih ramenih in ne sme ...

    zdaj je pravzaprav čas "za žetev plevela"

    v glavnem izbira je vaša.

    za "razvedrilo" pa si preberete knjigo Selma Lagerlöf, Čudežno potovanje Nilsa Holgersona po Švedski, predvsem pa del o "čarobni piščalki" s katero Nils je pomagal družini Martina se znebiti "škodljivcev"...

    Lp


    Quote
    Gost: Mr
     avgust 28 2010 14:12   


    Ta gospa je naredila tudi veliko koristnega, od učenja pravilnega življenja, vegetarianstva, doniranja tam kjer je bilo zaradi katastrof in nesreč nujno, do podpiranja na tisoče ljudi na njihovi duhovni poti.

    "Draga" oblačila kreira sama in razen te "nenavadnosti" ji ni kaj očitati v smislu zlorabljanja i okorištanja kogarkoli. Mogoče "lačne duhove" prav to moti.


    Quote
    Forum generiran v : 4,88 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 01:56

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 6,10 seconds