Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     astral
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: artimej
     julij 01 2009 17:34  (Prebrano 17537 krat)  


    Pozdravljeni
    Sem fant,ki ga zanima astral nekaj vem kako gre in kaj približno naj bi se dogajalo.
    Iščem nekoga, ki bi me popeljal čez na ono stran saj sam ne znam.
    hvala!


    Quote
    OtrokLuci
     julij 02 2009 10:46   
    Forum


    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/23/08
    Posts: 38

    Potrebno je vedeti za razliko med duhovnimi in psihičnimi Potmi, razliko med Svetlobo in astralnimi, psihičnimi energijami. Zelo veliko je psihičnih poti z lažnimi učitelji. Zato bi se moral vsak učenec preden stopi na določeno pot vprašati ali je pot duhovna ali psihična. Če gre pri poti za delo z energijami je potrebno biti še posebno previden. Vprašati se je potrebno ali je ta energija Svetloba ali astralna energija. Če gre za astralno energijo, le ta onesnaži celotno zavest in bitje praktikanta in vse njegove čakre. Tako je nekomu na astralni, psihični poti nemogoče dopovedati, da ni na pravi poti.

    Preden se stopi na določeno Pot bi morali moliti, prositi Boga, da nam pokaže ali je pot prava ali ne, ali je učitelj pravi ali pa je ''volk v ovčji preobleki''. Na žalost so v tej dobi novodobnih gibanj le ta bila tarče napadov padlih angelov, ki so se tudi vrinili v te skupine. Tako je na zemlji na milijone ljudi ujetih na levih, psihičnih poteh.

    Sta le dve možnosti. Ali je nekdo na pravi duhovni Poti (na Poti prejema Svetlobo, ki ga drži iznad kolektivne podzavesti) ali pa je na ravni kolektivne podzavesti. V primeru psihične poti se tudi gradi kolektivna podzavest ljudi, ki so na tej poti in nanjo so priključeni ljudje, ki so na tej poti. Na ravni kolektivne podzavesti ni nič dobrega. Predstavlja zlorabljeno energijo celotnega človeštva.

    http://www.freewebs.com/sveti-ogenj/kako_zdraviti_sebe_in_planet_izzivi.html


    Bog je Ljubezen,čista brezpogojna Ljubezen
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: artimej
     julij 02 2009 12:24   


    Hvala za izčrpen odgovor. Nisi edini, ki mi je odgovoril tako.
    Zanima me , kje in kako bi lahko šel po poti svetlobe?
    Mislim na pot pravega spoznanja mene?


    Quote
    OtrokLuci
     julij 04 2009 08:16   
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/23/08
    Posts: 38


    evo tle najdeš

    http://www.freewebs.com/sveti-ogenj/iz_naukov.html

    http://sites.google.com/site/novazavest/


    Bog je Ljubezen,čista brezpogojna Ljubezen
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: artimej
     avgust 31 2009 11:06   


    Kako pa izvem na kateri poti sem in kje bi našel primernega učitelja
    na gorenjskem v Kranju. Hvala


    Quote
    Gost: tisti
     november 10 2009 15:58   


    Vsak ima različne zadeve za sabo, zato vsak izbira po tem kaj se je naučil v tem življenju. Vendar veliko več kot iz tega življenja, se odločamo za marsikatere stvari na podlagi izkušenj in dolgov (karmičnih) iz prejšnjih življenj.

    Vendar, kljub vsem tem oviram in spletk negativnih sil, da bi nam preprečile pravilno odločitev za pravo pot, nam je ob vsakem rojstvu povedano - "poišči pravega popolnega Učitelja, ki te bo pripeljal domov."

    Moramo samo zavestno v srcu res vedeti, ali je to prava pot ali pa je samo zaradi zaslužka vodideljev ali pa so pod delovanjem negativne sile.
    Da bi to zares vedel, se moraš vprašati, kako bi taka pot izgledala, kaj bi morala ponujati, kako bi moral takšen Učitelj delovati. Vprašaj se kaj je smisel življenja, in Učitelj te bo slej ko prej poklical.

    Vprašanje zate, kaj bi bil pripravljen opustiti, da bi našel to pot.?

    Prava pot je samo ena, in je (po Učitelju- Jezusovih besedah, - Jezus je bil tudi popolni Učitelj, in takšen Učitelj je vedno tukaj prisoten) - ta pot je ozka in vrata so stesna. Vendar slon s svojo obilno postavo bo z lahkoto stopil mimo vrat, dokler človek s svojo nadutostjo in ponosom ne bo mogel mimo teh vrat.


    Poišči svetlobo, tudi sam sem jo na začetku zanikal, in bil prepričan da resničnega Učitelja ni, ker je toliko prevarantov v obliki števelnih učiteljev s področja astralnega, kavzalnega sveta, pa še nekaj drugih.


    Vendar On je vedno tukaj v podobi živečega popolnega Učitelja da poskrbi za svoje duše, in je eno z enim samo z živečim popolnim Učiteljem, in je zaradi tega le edini, vendar pot do njega je ozka in stesna.



    Odvisno od tvojega notranjega hrepenenja in vedenja, saj kot duša veš itak vse, si enakega kova kot On, vendar na tem svetu, po karmičnem zakonu, nam je že ob rojstvu tako postlano, da moramo vse pozabiti, in se prepustimo le spletkam in iluziji tej sili ki vlada na tem svetu, pa tudi na nekaterim ostalim.


    Če se mogoče še sprašuješ, zakaj je Učitelj na poti notranjega razvoja sploh pomemeben.? Pač, samo učitelj, popolni Učitelj, lahko poskrbi za brezskrbno in čimhitrejši notranji napredek, Učitelj te bo vedel zadržati na ozki poti, in le On ti lahko odpre zadnja vrata, ( tretje oko - Šiva netra), in te z roko v roki (še v tem življenju ) pripelje v tvoj resnični dom.

    Ta naloga je dana samo enemu, samo en je potreben da opravi to nalogo, ni potrebe po dveh ali mnogih, saj potem bi se že pojavil dvom za njihovo čistost. Samo je en od vseh le toliko čist, in toliko razvit, da se lahko stopi kot eno z enim, z Njim, ... in je zato ta eden imenovan popolni Učitelj.



    Lepo pozdravljen, in naj te On vodi.


    Quote
    Gost: tisita
     november 10 2009 23:24   


    Tisti, pod tvojim sporočilom se podpišem z vsemi črkami vseh abeced in dr. znakov Wink))))))


    Quote
    Gost: artimej
     december 02 2009 11:36   



    Hej, hvala za odgovore. Toda mene konkretno zanima, če me kdo lahko nauči
    astralno potovati. Sem v Kranju in res iščem nekoga, ki bi me to naučil
    ali če pozna koga, ki se s tem ukvarja. Hvala !
    artimejus@gmail.com
    By by


    Quote
    Nan
     december 02 2009 13:13   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 01/26/08
    Posts: 767

    Potovanje po astralu ni relacija Kranj-Bled, usedeš se fino u avtobus, prideš na cilj in uživaš. Kdo te bo naučil kako se zaščititi pred grozljivimi pojavi, ki prebivajo na astralu? Preberi prvo vso literaturo, ki jo najdeš na to temo, potem najdi Učitelja ali učitelja,leta in leta meditiraj in potem ti bo jasneje kam treba potovati.


    Profil
    Quote
    Gost: artimej
     december 02 2009 13:54   



    Nan, hvala!
    Prebral sem toliko, da mi bo glavo razneslo z neta sem si presnel
    od hemi-sync veliko frekvenc za lucidno sanjanje in OBE.
    Samo js sem tak, da moram doživeti na svoji koži zato pa iščem nekoga, da me tja popelje
    pa vem, da ne z busom :-))


    Quote
    Gost: artimej
     december 08 2009 11:41   



    A je kje kdo, ko bi mi pokazal al se tukaj samo govori o teh stvareh ?


    Quote
    hierhod
     december 09 2009 02:00   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/01/07
    Posts: 17

    Dragi Artimej!


    Sem stara šola astrala. Domnevam, da si mlad človek. Kljub temu verjamem, da boš "nekaj" doživel, če boš nekaj naredil po mojih navodilih. Moraš pa biti pripravljen na različna doživetja (tako ugodna kot neugodna).

    Pri moji šoli astrala so bile zelo pomembne besede, ki jih izrekamo. Zato tukaj ni šale.

    Vaje:


    1.) Preden se uležem z namenom, da bi zaspal, prosim Vsemogočnega, da naj pomaga človeku, ki je umrl v preteklem dnevu, da se njegova duša reši iz rok hudobnega duha (ni pomembno ali sem poznal to osebo ali ne, ni pomembna oddaljenost). Ko si to izrekel, moraš trikrat izreči neko molitev, ki mora biti v vseh treh primerih enaka. (Sam sem osebno trikrat izmolil: Zdrava Marija, milosti polna, Gospod je s teboj, blagoslovljena si med ženami in blagoslovljen je sad tvojega telesa, Jezus. Sveta Marija, Mati božja, prosi za nas grešnike, zdaj in ob naši smrtni uri. Amen.) Vsekakor vem, da lahko sam oblikuješ molitev, kot jo želiš. Mora pa biti v vseh treh ponovitvah enaka.

    Zagotavljam ti, da boš v REM spanju marsikaj doživel. Če ne boš nič doživel, potem nima smisla, da se ukvarjaš z astralom.

    2.) Preden se uležem z namenom, da bi zaspal, prosim Vsemogočnega, da se naj usmili osebe, ki je umrla v preteklem dnevu in ki najbolj potrebuje mojo molitev. Tej osebi rečem, da naj mi svojo hvaležnost izkaže s tem, da me bo zjutraj zbudila ob točno določeni uri. Nato trikrat izrečem isto molitev (, ki sem si jo izbral).

    Artimej, opozarjam te, da se ti ob določenih izkušnjah, ki jih boš gotovo doživel, (če se boš držal mojih navodil) lahko popolnoma spremeni tvoje življenje. Zato prej dobro premisli, preden se boš lotil vaj, ki so tukaj predpisane.


    Morda je tale odgovor globoko pod tvojimi pričakovanji. Mogoče se bo še kdo našel, da ti svetuje.

    Lp!

    hierhod


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 6,13 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 01:55

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 6,51 seconds