Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: level
     april 25 2010 17:24   


    Dragi zaspane, zakaj si se tako vznemiril? na primeru videospotov z drugega konca sveta sem pokazal kako so med sabo povezani frekvenčnouglašeni vzorci, če smo pozorni takšnih vzorcev opazimo več (primer Marcusov: pač na-ključje je bilo, da je prav on ta primer9. MC-naš in MC-meksikanec - sorodnodt: duhovna, vzorčna, frekvenčna.

    To je "potovanje misli", (hah, če nisi pripravljen razumeti, ne boš, boš takrat, ko bo čas za to) eden izmed načinov, da se pripričamo na lastne oči, kako smo odvisni eden od drugega in, da glasba+besedilo+vizualizacija+gledalci:poslušalci (več jih je enakomisličih, večjo moč za uresničitev dobi, ker dobi težo)... misel (elektromagnetno valovanje), ki potuje in se širi in dobiva obliko. Kako bi še opisal: ustvarja okvir ali model, v katerem smo mi, posamezniki se vozimo kot po tirnicah, se pečemo kot keksi v modelčkih Smile

    V svojem komentarju MC je spomnil knjigo Roža zla in kratko vsebino knjige o nasprotovanju v človeku: v videospotih: prvič je v belem (kot kao "ravnodušen bog"Wink drugič v črnem (kot vsevedni satan), tretjič - človek, ki nosi ljubezen v srcu (poje pa v duetu z 1st lady, sorry -je le primer vzorcev, nekdo je tukaj nekoč iskal neko "boginjo" Mater Smile). (na spote sem naletel (slučajno v roku 3 minut, in vaša tema pred tem me sploh ni zanimala, zakaj? zato.)

    Za tiste, ki se ukvarjajo z raziskovanjem delovanja sistemov bo bolj razumljivo.
    Primer: vzemite "ezoterične duhovne ravni" in naredite primerjalno povezavo z http://sl.wikipedia.org/wiki/ISO/OSI_referen%C4%8Dni_model ; boste našli podobnosti ?

    ali Fibonaccijevo število v naravi, gradbeništvu, umetnosti, matematiki.

    Kozmogrami, kozmogrami so povsod: vsaka risba, vsaka oblika zgradbe, vsaka črka, plakat, reklamni panoji ob cestah itd. (samo, da čimveč gledalcev) čisto vse je "kozmogram", v avtomobilski industriji: Mazda - starodavne ime boga, Thalia, Clio sta grški muzi... stavbno pohištvo: Alu-k - je tudi eno iz med starodavnih imen enega od božanstev, vsak stari leseni "štor" za elektriko in dr. v obliki križa, pa še, pa še, pljus logotipi. joj mene in zdaj vse to bomo izruvali, zdrobili in uničevali takoj, ko nam pride pod roko?
    Smo z vseh strani v "kozmogramih", ujeti v mrežo lastnega "ustvarjalnega sindroma". Suženj in odvisnik od znakov je naša glava, negativnih učinkov z borbo "proti" ne odstranimo, ker to je kot v matematiki - x - dobimo minus, če v mislih razčistimo in nevtraliziramo negativen odnos oz -x0, dobimo nič, nobenega učinka. Edini neuničljivi kozmogram - je čisto srce, zato je treba očistiti predvsem naši misli (zelo trdno delo - morem priznati, in srce, da postane ljubeče in razumevajoče, kar je še težje Wink).

    Tukaj v enem izmed komentarjev sem prebral o moči ljubeče misli, prijazne prošnje - to podpiram, in čim več enakomislečih, večjo težo dobi misel. In ni obvezno govoriti, le iskreno z ljubeznjo sprejeti in nevtralizirati. preprosto - vzljubite te kamni, spreminite energetični vzorec - tam kje sije luč ni teme*

    lep dan.

    P.S. če bi to vse mogel opisati z formulami, koliko čas bi to vzelo? Recimo, če bi človek preden prinese žlico v usta mogel preračunati vsak gib, koliko časa bi potreboval, da poje eno skledo juhe?

    našega MC, ne glede na njegov style of expression (tako kot drugih) imam pa rad Smile

    Lep dan.





    Quote
    Gost: snežinka
     april 25 2010 18:54   


    Ja, MC-ja imamo tudi drugi radi!
    Res je obogatil debato in upamo, da jo bo tudi nadaljeval v stilu, ker ima kaj povedati. Ste fantje od foha, se vidi, se spoznate!

    Drži, potrebna je zadostna kritična masa ljudi, razmišljanj, ravnanj, verovanj, molitev ..., pa se premakne ter reši še vsaka največja težava. In g. Lado bi dodal - če so dovolj močni: vera, zaupanje in ljubezen. Njegova besedila je vredno prebirati dan za dnem. Tako močnih sporočil skoraj ne najdeš - hkrati zakompliciranih, a v bistvu najbolj enostavnih. Saj tisti, ki jih moti religiozni pridih, da lahko mirno izpustite, še vedno imajo sporočila najglobljo vrednost.
    Tudi za kozmograme, ko-ZLO-grame, kozlo-grame se bo našla rešitev!


    Quote
    Gost: level
     april 25 2010 20:05   


    pardon (ko hitiš), rotacija me je nahecala: -+- je minus.



    Quote
    Gost: sobotnica
     april 26 2010 19:16   


    Takole razmišljam po prebiranju pisem: dobra misel, dobra beseda proti slabemu dejanju je neenakovreden boj. Kamni s kozmogrami stojijo, štrlijo kot antene, ojačevalci, prenosniki slabih energij, ljudje pa - ne bodite barbari in ne razbijajte teh kamnov (dejanj), ampak dobro mislite in verjemite v dobro in - vse bo dobro. Taki nasveti ne potegnejo. Se ne izide taka matematika! To ni inkvizicija. Pogačnik naj kar naprej še mirno živi, se ukvarja z vnuki, uživa v neokrnjeni naravi, njemu nihče nič noče. Naj pa da ljudem in naravi mir s svojim vsiljevanjem "zdravljenja"! Baje zdaj že šalabari po Dolenjski in se vsiljuje s svojimi "cepivi"! To je tako kot bi med ljudi prišel dohtar z nekim super cepivom, ki da bo vse ljudi ozdravilo vseh tegob, vam ga zašpika v roko, potem pa čez čas ugotovite, da enostavno crkavate in se vam šele tik pred smrtjo posveti, da vas bo pobralo ravno tisto "dobrohotno" cepivo.
    Če jaz samo mislim, kako so ubogi kakšni ljudje in da jim želim vse najboljše, oni od tega niso ne siti, ne ozdravljeni, ne na toplem. Ali jim dam jesti, piti, jih oblečem, povabim na toplo ali pa jih naučim pridelovati hrano, zašiti oblačilo ali jim dam priložnost zaslužiti si za življenje - to je dejanje, ki pomaga. Molitev lahko ima duhovno moč in podporo, umetnikovi kamni pa "potrebujejo" še kaj več, saj ne delujejo le na podlagi "slabih misli" in miselnih iniciacij vanje, ampak na podlagi mehanskih, materialnih znakov in so postavljeni na svetih točkah Zemlje, kar je greh!

    Ljudje, ki poznate kakšnega župnika, ki je računalniško pismen - pokažite mu to pisanje o skrunjenju svetih mest, ki so že od davnine in na njih stojijo svetišča. Nanje cilja Pogačnik! Očitno si je zelo podrobno prebral knjigo o Svetih mestih in žilah, ko se je pognal v svoje okuževanje teh mest. Razbil bo vsa ta močna mesta.


    Quote
    Gost: Katja
     april 26 2010 21:40   


    Pozdravljeni!

    Mnogo sem prebrala in slišala o škodljivosti kozmogramov.
    Bila tudi enkrat na predavanju od g. Pogačnika, me pa iskreno zanima, kako g.Pogačnik izbere kraj, kamor postavi svoje kozmograme?

    Kdo je odgovoren za postavitev in kdo dovoljuje tako početje?
    Zakaj se je kar naenkrat to postavljanje tako razširilo?

    NAJ ŽIVI LJUBEZEN


    Quote
    MC
     april 26 2010 22:33   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta


    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/11/05
    Posts: 123

    Pogačniku bi morali soditi na Kozlogramski sodbi v Višnji gori oziroma na Hribu! Lukež Drnulja alias Pogačnik bi moral biti zaradi svojih kozlogramov kaznovan, ker kozlogrami nevidno škodujejo, povzročajo nevidne posledice in učinkujejo z nevidnimi učinki - škodujejo skratka, tako kot je Lukežev kozel Lisec škodil zelju mestnega svetovalca Andraža Slamorezca. Ampak Višnjegorski Šentflorjanci, ki tako radi verjamejo v magijo in hudiča, da še samemu Kristusu ne zaupajo dovolj, za vse svoje nesreče in bolezni nujno potrebujejo grešnega kozla – in če to ni kozel, naj bodo vsaj kozlogrami.

    Da bi bilo torej pravici zadoščeno, predlagam, opirajoč se na modrost višnjanskega Salomona z imenom Krivostegno, ki je rekel: "Ker se kozel ni z zeljem mastil, pa bi se rad mastil, ker je čez plot gledal, pa ni mogel čez plot, zato naj bo po svoji senci tepen z devetimi udarci. Njegov gospodar Drnulja pak naj bo ta tepež gledal z zavezanimi očmi, ker je kozla slabo privezal. In zato, ker mu je ušel, zato bomo pol ure s palico zamahovali nad njim."

    Torej: Ker kozlogrami nedokazano škodujejo z nevidnimi in nezaznavnimi silami, naj bodo kamni po svoji senci tepeni z devetimi udarci – vsak kamen posebej! Ljudje, ki so škodo z nevidnimi vzroki utrpeli, naj torej vzamejo macole (ne navadne palice, ampak macole – da bo učinek večji) in z njimi razbijajo po sencah Pogačnikovih kamnov toliko časa, da se sence premaknejo ali se prej ne utrudijo. Njihov avtor Marko Pogačnik pa naj ta tepež gleda z zavezanimi očmi, ker je tudi sicer slep za nevidne učinke in ne razume, kako domnevno in nevidno nevarni so njegovi kozlogrami. Vipavci pa naj nad njegovo glavo mlatijo s palicami, ki so jih prej namočili v posvečeni vodi. Amen.



    Profil
    Quote
    Gost: snežinka
     april 27 2010 09:06   


    Ja, točno tako, Sonček!
    Amen!
    Naredimo konec temu zlu z enakimi sredstvi, kakor je nastalo. Z očem skoraj nevidnimi, a še močneje učinkovitimi kot če bi se z macolami lotili kamnov (čeprav ne dvomim, da bo ljudem prekipelo in bodo vzeli pravico v svoje roke ter ne bodo mahali le s pravo macolo po sencah kamnov in Pogačnikovi temni senci njegove zaslepljene betice).

    Zato, ljudje božji (kakor nas tudi sam Pogačnik ob priložnosti imenuje, farizej!).
    Če se strinjate z mano, prosimo vsak po svoji najboljši vesti, naj se zgodi!

    Gospod Lado Mihael Florjančič, prosimo vas, rešite nas tega zla! Le vi ga prepoznate v svojih najglobljih vzrokih in pojavnosti (mi, "navadniki", ga občutimo samo po posledicah - slabostih, tiščanju v prsih, glavobolih, nelagodju, nemiru, nervozi, apatiji, usihanju življenjskih moči, boleznih, katerim medicina ne najde vzroka ... in s tem dajemu kruh medicini, ki nam v bistvu ne more temeljito pomagati, saj nima ustreznih sredstev za to). Pojdite od kamna do kamna, naredite, kar lahko (ne dvomim v vaše sposobnosti in zmožnosti, da nam preko troedinega Boga in po izvirni resnici pomagate biti vredni imena Človek, kakor nam je bilo namenjeno biti po božji resnici! ).
    Potrebujete podporo, pomoč ljudi??
    Samo povejte, kdaj, kje, koliko! Dovolj nas je, ki nam ni vseeno in vas bomo podprli!!

    Ljudje božji, razširite to vest (ta link ...) po vsej Sloveniji (vsaj zaenkrat naj pometemo najprej pred domačim pragom). Seznanite čim več ljudi, kaj se dogaja in kaj se ima zgoditi. Ljudje imajo pravico biti obveščeni, saj je neosveščenim najlažje vladati in manipulirati z njimi. Osveščen človek pa ima tudi dolžnost reagirati.
    Opazujte okolico, naravo, vsa skrita in manj skrita mesta, kjer "ustvarja" Pogačnik s svojo ekipo.
    Zapišite na forum, na spletno stran Pete dimenzije, kamorkoli, kje vse stojijo ti kamni s kozmogrami!! Pomagajmo g. Ladu narediti načrt, da se zorganizira in gre v akcijo in podprimo ga.
    G. Lado, povejte, kaj potrebujete.


    Quote
    Gost: Mihael
     april 27 2010 10:08   



    Gost: MIHAEL
    april 27 2010 00:32 (Prebrano 32 krat)




    Preverjanje škodljivega delovanja kozmogramov smo izvedli v Rubijah na Krasu. Ker samih monolitov s kozmogrami ni mogoče prestavljati in "ugašati" ali "prižigati", saj so le ti aktivirani s posebnim magijskim obredom ( Marko Pogačnik o tem podrobno opisuje v njegovih knjižicah ), smo poskus izvedli na drugačen način! Makro M zščita ima lastnost, da na vseh 4 nivojih prepreči vdor škodljivega delovanja iz vesolja ( KOZMOSA ). Ta zaščita ustvari namreč neprebojno kupolo v premeru 1 km. Z radiestezijskim orodjem, katerega uporablja tudi Pogačnik ( kot navaja v svojih knjižicah ), smo ljudje , ki smo se zbrali okoli kozmogramov, preverjali škodljive učinke delovanja le teh. Po enotni ugotovitvi vseh zbranih, da delujejo škodljivo, smo pripeljali v neposredno bližino kamnov Makro M zaščito. L antene, katere so prej pokazale zelo negativen učinek delovanja kozmogramov, so v trenutku namestitve zaščite, pokazale spremembo stanja v pozitivno smer. Istočasno smo vsi prisotni zaznali popuščanje tesnobnega občutja in napetosti. Po 30 min vzpostavljene zaščitne kupole, smo Makro M zaščito odstranili od kraja, kjer so bili postvljeni monoliti. L antene so v hipu pokazale močan odklon negativnega delovanja. Vsi prisotni smo začutili močan tesnoben pritisk, zmrazilo nas je po celem telesu. Udar škodljivega delovanja je bil tako močan, da je marsikoga zopet pričela boleti glava, občutili smo neprijeten pritisk v predelu tilnika in sončnega pleteža, nemir...
    S slikanjem aure domačinov, smo potrdili dejstvo, splošnega slabega počutja krajanov po postavitvi monolitov. Pojavila so se tudi težka bolezenska stanja.
    Po teh poskusih, je bila nameščena Makro M zaščita v bližino kamnov. Vaščani Rubij in Škrbine za namestitev zaščite niso vedeli, so pa zaznali spremembo v počutju na bolje!!! Čez nekaj mesecev so monolite s kozmogrami odstranili iz Rubij. Sicer pa bi bilo najbolje, da o tem spregovorijo krajani Rubij in Škrbine sami!
    Pa mir z vami


    Quote
    Gost: ivana
     april 27 2010 11:35   


    Spoštovani ŽUPANI,
    ki vaše – naše kraje »krasijo umetniška« dela samooklicanega zdravitelja g. Pogačnika, pozivam vas, da se v dobro ljudi usedete skupaj ter preberite avtorjeve knjige(opisi obredov in sil s katerimi »zdravi«)in sami ugotovite kako ste - smo bili zavedeni, izigrani pod pretvezo umetnosti.
    Kaj je umetnost in kaj zdravljenje? Ali je zdravljenje na tak način sploh dopustno, zakonito…..Ukrepajte!
    Mogoče boste v množini bolj odločni, ter nekaj ukrenili v prid vaših volivcev.
    Objavite vsa pojasnila delovanja«zdravljenja« Pogačnikovih »umetniških« del.
    Zagotovo je g. Pogačnik, še preden je »umetnije« postavil, podal daljše poročilo o učinkih »zdravljenja«, delovanja ter vidnih, čutnih posledicah le tega, na naravo in ljudi. Po dolgoletnem »zdravljenju« Zemlje g. Pogačnika so učinki vse prej kot pozitivni. Se vam ne zdi?!
    Lp


    Quote
    Gost: patriot
     april 27 2010 14:47   


    Morda je prišel čas, da ukrepamo. To stanje je nevzdržno. V Ljubljani naj bi bilo središče moči vseh teh sistemov, ki so postavljeni in povezani po celi Sloveniji in onstran naših meja, kjer živijo naši rojaki. Pa še kje, v Braziliji, npr., pa po pomembnih svetih točkah (žilah) po Evropi. Stanje je toliko bolj resno, ker se večina ljudi ne zaveda negativnih vplivov Pogačnikovih kozmogramov, niti ne ve zanje. Čas bi bil, da se obišče župane in odgovorne ljudi na ministrstvih in zahteva ukrepanje! In da zvemo, kje vse so postavljeni ti kamni. Najbrž bosta Lado Mihael in žena Mojca pripravljena predstaviti svoje predloge za njihovo nevtralizacijo ali odstranitev. Če je njihova moč tako vseobsegajoča, ni druge rešitve, kot da se jih odstrani ali nevtralizira. Zgoraj opisana Makro M zaščita, ki je prejela več mednarodnih nagrad in že deluje na mnogih mestih pri nas in po Evropi, nudi zaščito pred vsemi tovrstnimi vdori iz kozmosa. Morda bi nam lahko Lado in Mojca povedala kaj več o tej zaščiti. Naše molitve in pozitivne misli v tem primeru niso dovolj. Macole po zraku ali čemu drugemu tudi ne bodo pomagale. Zdaj je čas za prava dejanja. Glede na vse, kar je g. Lado povedal o škodljivih vplivih teh sistemov, moramo ukrepati čimprej! Imamo pravico živeti v zdravem okolju!!


    Quote
    Gost: Dysan
     april 27 2010 20:24   



    MATER STE TRČENI ENI, DA SE KAMNOV BOJITE. RAJŠI SE VATIKANA IN POHOTNIH FAROV BOJTE IN ZLA, KI PRIHAJA IZ CERKVE.

    POGAČNIK JE TAPRAV ČLOVEK IN S KAMNI NIKOMUR NE ŠKODUJE. KOT VERJETNO TUDI POMAGA NE.

    SKRATKA, SVET POSTAJA NOR.


    Quote
    Pozitivke
     april 27 2010 20:31   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/28/02
    Posts: 36

    Spoštovane Bogdana, Marija, Ivana, Snežinka in Mojca!

    Presenečen sem in zelo vesel, da ste začele brati moje knjige. Vendar vas moram opozoriti, da boste v njih videle samo slabo, če boste brale na osnovi vnaprej izbranega vzorca. Takšna je pač zakonitost logike. Kot vidim berete v prepričanju, da sem slab človek in da imam za bregom nekaj hudega za vas in človeštvo. Posledica je, da v določenih citatih v knjigah najdete prav to.

    Na primer, zame je odkritosrčnost ena najvišjih etičnih vrednot. Torej v svojih knjigah ničesar ne zamolčim, tudi svojih napak ne. Nasprotno, pripovedujem o njih zato, da bi ljudje ne rinili brezglavo v stik z duhovnimi razsežnostmi narave, ampak bi se zavedali tudi možnih stranpoti.

    Edini način, kako lahko zares zveste kaj resničnega, kar vas bo lahko oplemenitilo, (zdaj govorim na splošno, ne samo za svoje knjige) in vam prineslo nova spoznanja je, da berete na pozitivno-nevtralen način (ki ne izključuje samo-kritičnosti).

    Glede vprašanja, kje lahko naročite nekatere od mojih knjig v različnih jezikih: v spletni knjigarni Amazon, ki deluje po vsem svetu, menda lahko naročite okrog 50 mojih naslovov – točnega števila nisem preverjal.

    Iz vaših pisem razbiram, da za vas kamen spotike pravzaprav ni (samo) moje in mojih kolegov/kolegic umetniško delo, temveč predvsem tista vrsta duhovnosti, kateri se posvečam natanko 40 let; tako imenovana »duhovnost vodnarjeve« ali preprosto »nove dobe«. To ni nikakršen bav-bav, ampak sodobna vrsta duhovnosti, ki se ne polarizira v različne tradicionalne religije in ločine, temveč vidi duhovnost integralno, kot skupek vrednot, katerim smo vsi zavezani ne glede na raso, spol ali religiozno pripadnost. Etika srca, neposredna resnicoljubnost in nesebična volja do ustvarjanja pozitivnih vrednot je njen neizogibni temelj.

    Ali se vam zdi tak temelj duhovnosti bogokleten? Povejte v čem? Jaz denimo sem opazil, da nekateri ljudje sebe smatrajo za ateiste, hodijo pa v gore ali sploh v naravo kot da gredo v cerkev. Duhovnost nove dobe razumem kot integralno (vse vključujočo) duhovnost, ki takim ljudem omogoča, da se spoznajo kot duhovna bitja.

    Ali vidite raje, da se imajo še naprej za zadrte ateiste?

    V tem smislu vas bo zanimala moja knjiga »Moč Zemlje in Kristusova navzočnost«, ki je izšla v elitni slovenski zbirki Znamenja. Dandanes se jo da kupiti le še v spletni obliki na naslovu www.bird-publisher.com ali pa se jo sposodi v knjižnici.

    Mimogrede: tudi jaz se zavedam, da se s to novo duhovnostjo tudi počnejo neumnosti in zlorabe in pogosto glede tega zardevam do peta – ampak, ali naj z vodo iz banje izlijemo tudi dojenčka – kot pravi slovensko reklo.

    Glede kozmogramov pa želim povedati, da pravzaprav niso moja iznajdba. Te umetnosti sem se naučil od narave in od starih mojstrov. Mar znameniti krogi v žitu (ki so se pojavili tudi že v Sloveniji) niso na las podobni kozmogramom? Tak je pač jezik Zemlje in narave, ki ne zna govoriti razumsko kot mi, ampak se izraža z liki in pretokom energije ljubezni skozi te like. Kozmograme se da, denimo, pogosto opaziti v posebni obliki dreves, ki rastejo na svetih krajih. V knjigi Ljubljanjski trikotnik, ki jo tudi omenjate, pokažem, kako je baročni kipar Francesco Robba pri enem od angelov na levem stranskem oltarju ljubljanske stolnice oblikoval k molitvi sklenjene roke kot kozmogram Ljubljane.

    Zagotavljam vam, da je vsak od stotine kozmogramov, kakršne sem oblikoval jaz ali moje kolegice/kolegi doma in po svetu, izvirno umetniško delo. Vsak je drugačen, ker so narejeni kot oblika ljubečega razgovora z danim krajem ali prostorom – vsak kraj ali prostor pa je osebnost zase. Vsi so narejeni skrbno, z ročnim delom, in na osnovi pravila harmonije – vrhunska umetnost pa je videti v njih nekaj slabega.

    Pravite, da niso potrebni. Ja, Zemlja je v svojem bistvu zdrava in močna, kar nam zna tudi na očiten način pokazati. Žal pa je človekova dejavnost prepogosto razdiralna in sebično grabežljiva. Moje izhodišče je tako, da želim v takih primerih postaviti temu nasproti znamenja naše ljubezni, spoštovanja in podpore naporom narave, da kljub temu skuša ohranjati ravnotežja in varovati življenje. Mislite, da se uničuje lahko, dobrega pa naravi in njenim bitjem (vidnim in nevidnim) ne bi smeli delati?

    Prepričan sem, da ne delam nobene škode ne vam ne naravi. Glede namiga o zaslužkarstvu: 80 procentov mojega dela je prostovoljske narave, kar pomeni, da ni honorirano, tisti preostanek pa potrebujem, da preživim družino. Kolikor je za projekte Skupine za umetnost VITAAA prispevala Evropska unija ali posamezne občine, so izključno prispevki za kritje stroškov. Za moje osebne projekte ni nikoli nič prispevala.

    Na koncu protestiram pri uredništvu Pozitivk! Objavili ste pismo Mojce Mihael iz Sv. Antona, ki je identično s tistim, ki ga je objavila Mladina 9.4. 2010. Da bi se resnica prikrila, pismo v Pozitivkah namerno ni podpisano. V tej ihti, da se na čim več mestih objavi zlivanje gnojnice na mojo glavo, se kaže neetičnost gonje proti meni in mojemu delu. Ali želite sodelovati v tej negativni kampanji?

    Vse vas od srca pozdravljam, Marko (Pogačnik)


    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 2,23 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 12:20

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,61 seconds