Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Mojca
     april 28 2010 20:30   


    Ni problem v tem, ali nam je Pogačnik všeč ali ne! Ni problem v tem, da Pogačnik veruje v svoja božanstva (Devos, črna boginja, podzemne entitete...). Problem je v tem, da mi mnogi nismo pristaši njegove sekte!!!

    Cerkvice, svetišča so postavljena na naši ljubi zemljici že od davnine. In se postavljajo še danes! Vsak človek si lahko po svojem srcu, po lastni svobodni volji, izbere duhovno tolažbo in podporo pri svojem Bogu. Tako si vsak sam izbere svoje svetišče in ga obišče, kadar začuti potrebo po pomoči na tem nivoju.

    Toda ta svetišča ostajajo na svojih temeljih delovanja obrnjena "NAVZNOTER".
    Novo dobna Pogačnikova svetišča pa delujejo "NAVZVEN"! Delovanje Pogačnikovih svetišč litopunkture povezane z zmajevim omrežjem, seže daleč čez naše meje, po Evropi in še kam!
    (o tem na široko opisuje Pogačnik v njegovih knjižicah!).

    Tukaj pa nastane problem! In to zelo VELIK problem! To delovanje, ki je vseobsegajoče, pomeni grobo kršitev moje pravice, tvoje pravice in naše pravice o svobodni odločitvi osebne vere! Moj BOG LJUBEZNI ni tisto božanstvo iz nekega božanskega jedra v vesolju (o katerem govori Pogačnik in mu tako vdano služi!), ki proti moji volji deluje preko kozmogramov vsak trenutek dneva v imenu "zdravljenja Zemlje"! Ljudje nismo slepi, pa tudi tako neumni ne,da ne bi videli, da v vseh teh letih Pogačnikovega "zdravljenja" ni nikakršnih pozitivnih rezultatov. Stanje zdravja ljudi in okolja se rapidno slabša iz leta v leto! Statistike dovolj jasno govorijo v prid trditvam, da Pogačnikovo "zdravljenje" ne pomaga, temveč škodi!

    Zato bi bilo pošteno in prav, da Marko Pogačnik svoja novodobna svetišča litopunkture s kozmogrami UGASNE na ravni delovanja NAVZVEN in jih obrne (prekodira) v delovanje NAVZNOTER!

    Tako bodo ta svetišča lahko obiskovali Pogačnikovi privrženci te novodobne sekte. Pri tem ne bo NIHČE utrpel nobene škode! Vsk bo po svoji svobodni volji molil k svojemu Bogu v svoji cerkvici ali svetišču!

    In vsi mi "navadni","starodobni" verniki bomo rešeni nasilnega kodiranja v Pogačnikovo novodobno kozmogramsko preobrazbo, po kateri drvimo v samouničenje.

    TAKO BODI


    Quote
    Gost: Suzana
     april 28 2010 22:14   


    Pridružujem se mnenju Marije in Mojce in še koga, da se delovanje Pogačnikovih kamnov nevtralizira ali obrne "navznoter", in naj se on in njegovi privrženci ukvarjajo s svojo novo duhovnostjo na svojem osebnem terenu. Zakaj Pogačnik toliko govori o etiki srca in resnicoljubnosti, za sodelovanje in iskanje skupnih rešitev pa ni zainteresiran? Kakšna pa je ta nova duhovnost, če ne sprejema sodelovanja z drugimi? Samozadostna? Nasilna? Ali nam Pogačnik morda kaj prikriva? Potem je res bolje, da svoje umetnine postavi v tista okolja, kjer jih ljudje sprejemajo. Na tem svetu ni mogoče dolgoročno vsiljevati ničesar. Nemogoče je pričakovati, da bomo ljudje pripravljeni nositi posledice njegovega zdravljenja zemlje samo zato, ker on zagotavlja, da je to njegova izvirna zamisel. Brez dokazov in pozitivnih učinkov, celo nasprotno. Očitno duša ni preveč odprta in ni pripravljena na drugačno resnico. Zato bomo morali iskati rešitve drugje, s skupnimi močmi. Saj je kolektivna moč ljudi brezmejna!!


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     april 29 2010 06:50   


    G. Pogačnik!

    DA ali NE?



    Quote
    Sonce
     april 29 2010 11:59   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/04/07
    Posts: 18

    http://stres.a.gape.org/clanki/mitra/LIKTORJI.htm
    V branje in ogled pripenjam zanimiv članek kaj vse se skriva v naši državici in s čim nas oči bučno posiljuje morda nevedoč ali pa tudi ne naša vlada.Mislim, da je slednje vsekakor bolj zaskrbljujoče in vsiljujoče in energetsko moteče za vse državljane kod pa kozmogrami g. Pogačnika.

    ps. črno boginjo si ni izmislil g. Pogačnik.
    Črna boginja(veš tako, ker je črna kod črnc) je prisotna v kar nekaterih cerkvah v Sloveniji.
    Z božanstvi so bili pred uničenjem povezani in so tesno živeli z Mati naravo pogani, ki so bili okrog leta 394 uničeni s strani vojske cesarja Teodozija. Bitka cesara Teodozija proti cesarju Evgeniju je bila bitka med verama. Med rimsko katoliško in pogansko vero.

    Priporočam poglobljeno branje o tej bitki, ki je potekala v Vipavski dolini in je temelj naši zgodovini, ki se oči bučno ponavlja v pričujoči gonji - link
    http://siliganum-tours.spaces.live.com/blog/cns!AB5594712E556F81!230.entry
    Glede entitet podzemlja, zemje, vode, zraka si tudi ni izmislil g.Pogačnik.

    Še živijo plemena-ljudstva tega sveta, ki živijo življenje s temi energijami in božanstvi in boginjami tudi črnimi. Njihov največji sovražnik je beli človek, izobražen krščanske vere, ki vsakemu želi dobro in to jasno pove. Ne sme se pozabiti na neolitsko kulturo, ki glasno govori o povezanosti zemljanov z naravo in njeno živo strukturo, ki sodi zraven in je bistvo za življenje na zemlji.

    vse dobro

    Nada


    Profil
    Quote
    Gost: meta
     april 29 2010 12:12   


    Gonja je samo v vaših glavah. Kot so že povedali zgoraj, imejte svoje kamne in kozmograme na svojih vrtovih in verujte, kar želite. Ne morete posiljevati svoje vere drugim na JAVNIH MESTIH in na tako destruktiven način - za naravo in ljudi!
    Vse dobro VSEM!


    Quote
    Gost: meta
     april 29 2010 12:20   


    Oprostite za napako zgoraj - mišljeno je bilo: VSILJEVATI svojo vero!

    VSE DOBRO VSEM LJUDEM


    Quote
    Gost: čudimseinčudim
     april 29 2010 12:54   


    Kozmogrami, kozmogrami so povsod: vsaka risba, vsaka oblika zgradbe, vsaka črka, plakat, reklamni panoji ob cestah itd. (samo, da čimveč gledalcev) čisto vse je "kozmogram", v avtomobilski industriji: Mazda - starodavne ime boga, Thalia, Clio sta grški muzi... stavbno pohištvo: Alu-k - je tudi eno iz med starodavnih imen enega od božanstev, vsak stari leseni "štor" za elektriko in dr. v obliki križa, pa še, pa še, pljus logotipi. joj mene in zdaj vse to bomo izruvali, zdrobili in uničevali takoj, ko nam pride pod roko?





    [/p][/QUOTE]

    Kdo se je spomnil, da so ti kozmogrami škodljivi in kako malo ljudi se je odločilo, da bojo to verjeli?
    Vsak človek je sposoben sam prepoznati, kaj je res in kaj ni in za to ne potrebuje strahu tistih, ki samo iščejo pozornost.
    Ivan Cankar: Hvaležen sem vam, gospod župnik, za blage besede in modre nauke; tudi vam nič ne zamerim, da se spotikate ob stvari, ki vam ne stoje na potu; saj vemo, da so ljudje na svetu, ki iščejo kamen v puščavi, da bi se spotaknili obenj.


    Quote
    Gost: ?
     april 29 2010 13:25   


    PROSIM ZA POMOČ
    Če sem avtor ene knjige, ki je bila prevedena npr. v dvajset (20) jezikov, sem torej avtor ene ali dvajsetih knjig?
    HVALA!


    Quote
    Gost: jaz
     april 29 2010 13:45   


    Kdor čaka dočaka, g.Pogačnik.
    Bomo čakali na odgovor DA ali NE do naslednje polne lune?


    Quote
    stojči
     april 29 2010 14:02   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 09/20/02
    Posts: 25

    od vsega človek samemu sebi še najbolj škoduje,
    bolj kot kdorkoli, ali karkoli drugega,
    stara kitajska modrost pravi,
    da en sam utrip metuljevih kril vpliva na celotno vesolje,
    tako vpliva tudi vse kar se dogaja okoli nas.
    Ali po Mc-jevem izrazoslovju pogačarjevi kozlogrami
    res negativno vplivajo na zdravje ljudi, tega res ne vem,
    vem pa, da vsak lahko najde njavišjega Boga v svojem srcu,
    saj je Bog tista najpreprostejša božanska ljubezen, ki je na razpolago vsem ljudem,
    seveda je Bog tudi tisti mir, ki ni od tega sveta.
    Moje mnenje je, da je tudi pogačnik eden od tistih ljudi,
    ki misli, da bo sam preplaval ocean te temne iluzije,
    vendar ga ne bo, še nihče ga nikoli ni.
    Njegova verovanja v podzemne entitete mu zagotovo ne bodo pomagala v nebesa,
    kakor kristjanom ne bo pomagal bog, če ga bodo še naprej iskali med oblaki namesto, da bi ga v svojem srcu.
    Bog je namreč tvoja notranja luč, ki te pelje v enost z vsem.
    Aleluja



    stoychi
    Profil Spletna stran
    Quote
    Gost: jadranka
     april 29 2010 16:26   


    Quote by: čudimseinčudim

    Kozmogrami, kozmogrami so povsod: vsaka risba, vsaka oblika zgradbe, vsaka črka, plakat, reklamni panoji ob cestah itd. (samo, da čimveč gledalcev) čisto vse je "kozmogram", v avtomobilski industriji: Mazda - starodavne ime boga, Thalia, Clio sta grški muzi... stavbno pohištvo: Alu-k - je tudi eno iz med starodavnih imen enega od božanstev, vsak stari leseni "štor" za elektriko in dr. v obliki križa, pa še, pa še, pljus logotipi. joj mene in zdaj vse to bomo izruvali, zdrobili in uničevali takoj, ko nam pride pod roko?

    ...

    Kdo se je spomnil, da so ti kozmogrami škodljivi in kako malo ljudi se je odločilo, da bojo to verjeli?

    Vsak človek je sposoben sam prepoznati, kaj je res in kaj ni in za to ne potrebuje strahu tistih, ki samo iščejo pozornost.

    Ivan Cankar: Hvaležen sem vam, gospod župnik, za blage besede in modre nauke; tudi vam nič ne zamerim, da se spotikate ob stvari, ki vam ne stoje na potu; saj vemo, da so ljudje na svetu, ki iščejo kamen v puščavi, da bi se spotaknili obenj.



    Strinjam se s to citirano izjavo, mislim pa, da bi moral kdo odgovoriti tudi na to, kar zgoraj tako slabšalno in destruktivno piše neka Mojca:

    (o tem na široko opisuje Pogačnik v njegovih knjižicah!) - ali "o tem piše" ali pa "to opisuje". To niso knjižice, ampak so prave knjige, to vem, ker sem že prebrala tri od njih in pri tem nikakor nisem imela občutka, da Pogačnik "tako vdano služi" nekemu božanskemu jedru v vesolju. V božanskem jedru je enost in ne tak dualizem kot ga propagirate tukaj na tem forumu. To je en in isti Bog ljubezni, ki ni samo Mojčin. Zato mislim, da se dela nekega človeka ali skupine ljudi ne da kar ugasniti in zapreti njegovega delovanja navzven, samo zato, ker nekdo v svoji pravičniški zaslepljenosti vanj interpretira nekaj svojega. To ni prava pot, da se najde nekega grešnega kozla, ki naj bi bil kriv za vse bolezni ljudi in okolja, samo zato, ker je nekoč rekel, da je njegovo delo zdravljenje Zemlje. Po mojem je to delo predvsem umetniško, ker kozmograme, kar sem jih doslej videla, dojemam kot nekaj lepega in harmoničnega.


    Quote
    Gost: meta
     april 29 2010 17:31   


    Kot rečeno, fanj bi bilo, če bi te lepe in harmonične kamne in kozmograme postavili v vaš vrt ali tam, kjer se ljudje s tem strinjajo!! Končno besedo bodo imeli tisti, ki živijo v okolici teh "umetnin". Pozabljate, da Pogačnik sam vsiljuje svojo umetnost na javnih mestih!


    Quote
    Forum generiran v : 3,29 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:51

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 5,16 seconds