Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Skupnost > Dobre prakse in dobre ideje Nov topic Pošlji odgovor
     izvor knjig o Anastaziji skozi oči Elene Tonetti
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    dezon
     julij 05 2011 20:44  (Prebrano 64495 krat)  
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 10/15/10
    Posts: 4

    Pozdravljeni,

    Pred kratkim sem zasledila intervju z Eleno Tonetti (rojena v Sibiriji), ki se sicer ukvarja z zavestnim rojevanjem, vendar je bila v preteklosti povezana s skupnostjo, na podlagi katere je Vladimir Megre napisal serijo knjig o Anastaziji. Toplo priporočam ogled tega intervjuja vsem, ki se navdušujete nad njegovimi knjigami, saj je prava podoba tega gibanja veliko močnejša kot se zdi.

    Link do intervjuja: http://www.cmn.tv/category/interviews/
    Naslov: Elena Tonetti Vladimirova on the Anastasia story
    Internetna stran sicer ni brezplačna, vendar vam stran omogoča kot preizkusno obdobje trodnevni brezplačni ogled interjujev po želji.


    Profil
    Quote
    Gost: dober večer
     julij 05 2011 22:46   


    Dodam nekaj pristnih informacij o tem, da "gibanje" katero je zelo "lepo usmerjal" Megre - navadna sekta, kjer se poslužujejo zelo prefinjenih manipulacij, ne glede na vso "lepoto" in mogoče res visokoduhovnega entuziazma na začetku, sedaj to je le še "keš@še več keša".
    V Nemčiji je veliko posameznikov, ki so se komajda rešili vsiljivega in izsiljevalnega delovanja skupin pod vodstvom Megre.
    Lep pozdrav.


    Quote
    hetLicht
     julij 06 2011 12:53   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107

    Tudi jaz sem gledala omenjeni intervju in dobila občutek, da je to gibanje, ki ga opisuje Elena pravzaprav ločeno od tistega, kar je ustvaril Megre. Po mojem je Megre to gibanje nekako `izrabil´ za neko svojo stvaritev. Moram pa reči, da so njegove knjige izreeeedno siplistične, ki zgodovino in duhovno znanje reducirajo na lepe fantazije najstnikov. Tega ne pišem z namenom, da bi koga žalila, toda ne morem se načuditi, kako lahko ljudje verjamejo že čisto in to čisto vsemu in se pustijo navdihovati čisto, čisto vsemu (kljub temu bolje Anastaziji kot pa Lady GaGa:-)). Ampak, kot je nekdo že rekel (ne spomnim se kdo): največja laž je tista, ki vsebuje kanček resnice.


    Profil
    Quote
    Gost: elena Tonetti
     julij 06 2011 16:00   



    ....zavestno rojevanje priproćam vsem, ki iščejo globljo resnico. Mene so knjige preprićale, da smo vsi eno.


    Quote
    Gost: Marja
     julij 06 2011 22:10   



    čudovit - pečudovit intervju (prevedel Nara Petrovič)

    http://www.soustvarjanje.si/news.php?extend.138.1


    Quote
    Gost: real facts
     julij 06 2011 22:25   


    Čudoviti intervju bi lahko dobili tudi od bilo katerega "inteligentnega" kriminalca, papir vse prenese.


    Quote
    Gost: re:
     julij 06 2011 22:52   


    tukaj in lahko kdo prevede:
    http://www.anastasia-is-me.ru/home/old/s2.htm
    http://www.anastasia-is-me.ru/view.php?theurl=news/2005/161105.htm
    bom opisala vsebino zelo na kratko, kdor ima čas lahko prevede celoten intervju.
    Vladimir Megre v tožbi s še eno avtorico, iz med drugih knjig o Anastaziji, je na sodišču povedal, da je Anastazija - je izmišljen lik in da ne obstaja, v ozadju ustvarjenja teh knjig je cela skupina ljudi, (sicer Anastazija obstaja, ampak sam Megre z njo se nikoli ne srečal) človeka, kot Megre je poimenovala lažnivec z velikimi začetnicami.

    V Rusiji so že zdavnaj razkrinkana vsa njegova dejanja... Megre lahko slepi le še del ljudi, ki nimajo dostopa do "drugih" intervjujev in podatkov.


    Quote
    Gost: Marja
     julij 07 2011 08:50   



    Anastazija je pravljični (idejno izmišljeni) lik že v sami osnovi..., za kar je dovolj prebrati že samo ta iz leta 2008 vsem dostopen intervju.


    Quote
    Gost: Marja3
     julij 07 2011 09:23   


    Marja - je ena ali sta dve različni Marji? če je ena, potem daj se enkrat že opredeli ali intervju "čudovit prečudovit" ali vse skupaj le mit.


    Quote
    Gost: Nan
     julij 07 2011 10:35   


    Anastazija še živi ?? Potem je stara že več kot 110 let....


    Quote
    Gost: Marja
     julij 07 2011 10:50   


    Ponavljam: intervju je prečudovit.

    Srečata se poslovnež, ki mu propadajo posli in sibirska vila (po opisu sodeč pvsem nenavadno pravljično bitje).., ki mu prinese denar. Je potrebno še kaj dodati?

    Marja - 1. -Smile

    Tudi Nara Petrovič je menda pričel... z gibanjem, sicer ne vem kako se je obneslo... Kar zadeva samo vračanje k naravi, se mi zdi zelo dobra ideja, toda brez realnega koncepta se ne more zgoditi prav nič. (Je pa v vsakem mitu nekaj resnice.)


    Quote
    Gost: Nan
     julij 07 2011 11:16   


    Vračanje k naravi ? Če se bomo vsi začeli vračat k naravi, narave več ne bo.

    Čuvajmo naravo!


    Quote
    Forum generiran v : 4,26 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:34

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 4,66 seconds