Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Skupnost > Kje ti (si) lahko danes pomagamo? Nov topic Pošlji odgovor
     finančna pomoč
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Nataša Konečnik Vidmar
     junij 17 2008 06:51  (Prebrano 2871 krat)  


    Z možem sva poročena 5 let in živiva v bližini Slovenj Gradca. Imava se rada in se razumeva imava le hude finančne težave. Oba sva brezposelna in prijavljena na Zavodu za zaposlovanja, saj sva oba invalida 3. kategorije. Ivan je 23 let delal v firmi kot skladiščnik, kjer je dvigoval težka bremena preko 80 kg, zato si je tako poškodoval hrbtenico, da dve leti ni mogel skoraj niti hoditi. Oblačiti sem ga morala sama. Leta 2005 je šel na operacijo zaradi discus hernije na nivoju L5-S1. Operacija je na srečo uspela, tako, da zdaj lahko normalno hodi, ne sme le dvigovati težkih bremen nad 10 kg in se preveč pripogibati. Sedaj zaključuje devetletko OŠ za odrasle. V šoli je priden in bo verjetno prav dober.

    Jaz sem po poklicu diplomirana sociologinja, izhajam iz Dolenjske, vendar pa tu na Koroškem ne najdem službe. Ker pa nočem sedeti križem rok, pišem članke za Večer in Viharnik predvsem o delovanju mladinskih centrov pa tudi o ostali prireditvah in dogodkih na Koroškem, vendar pa je zaslužek zelo skromen. Januarja letos sem bila na ginekološki operaciji, odtlej sem invalidka 3. kategorije.

    Pozitivke redno prebirava, saj se tu lahko veliko naučiva in duhovno rasteva. Sama sem napisala tudi že več kot 10 prispevkov za Pozitivke. Ker jaz ne smem imeti otrok, imava malega mucka Jakca, ki nama ob večerih krajša čas. Živiva v majhni hiši, ki jo je mož podedoval po starih. Njegovi starši so žal že pokojni. Zelo si želiva za nekaj dni tudi na morje, vendar pa si tega zaradi finančnega stanja ne moreva privoščiti. Ker pa finančno zelo težko živiva, saj prejemava oba skupaj le okoli 340 evrov nadomestila z invalidnost, se obračava na bralce Pozitivk za kakšnokoli finančno pomoč, ki jo lahko nakažete na tekoči račun NLB d.d. SI 56 0245 0412 3001 624. Vesela bova tudi kakšne ponudbe za službo.

    Že vnaprej hvala bralcem Pozitivk za kakršnokoli pomoč.

    Pa še moj e-mail: natasa.konecnik.vidmar@amis.net


    Nataša in Ivan


    Quote
    Forum generiran v : 0,05 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 06:08

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,56 seconds