Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Spoznajte!
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Upajoča
     oktober 27 2011 10:34  (Prebrano 3106 krat)  


    Prebrala sem nekaj knjig M.P. in Florjančičevo.To predlagam tudi drugim, da pridejo do lastnega spoznanja, kako avtorja delujeta.Moja ugotovitev:

    M.P.-"Jaz sem poimenoval....jaz zdravim....jaz...jaz

    F.L.-"če TI daš, če TI želiš....TVOJ VOLJA naj se zgodi...

    Je potrbno še kaj za spoznanje? Ja, duhovni sluh in duhovni vid- PROSITE ZANJ.Vsi ga imamo premalo ali nič.Kdor hoče, naj sliši in vidi.
    Človeštvo je padlo na izpitu, ker misli, da duhovni svet ne obstaja.
    Od kje pridejo misli? Če bi se vsi obračali na Najvišjo Inteligenco Trojstva, da nam On položi misli v srce,bi bilo edino prav. Kdaj pa se bo M.P. začel obračati Nanj, ja njegova svobodna volja.
    Čudno bi bilo, da tema ne bi napadala luči, saj je ne prenese.Zato pa so komentarji, kakršni pač so. V LJUBEZNI V ČAST



    Quote
    Gost: Nan
     oktober 27 2011 10:46   


    Tako je. "TVOJA VOLJA naj se zgodi..."......namesto, da hodite naokoli in agitirate, po svoji volji.


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 27 2011 13:03   


    a še ena "rdeča kapica", takrat se je podpisala z "upajoča".

    pa še nekaj o tem kako piše g. Florjančič, zgodi se volja Tvoja oz. volja anonimnih piscev - lažnivcev:

    dodala je Vipavčanka na med.over net:

    Skeletor
    Kozmogrami?

    05.02.10 11:23
    Naj mi nekdo prosim pojasni, zakaj smo Vipavci v nabiralnike dobili smet v obliki lista papirja, na katerem neznani avtor, v čudnem jeziku, s poraznim oblikovanjem in ogromnimi črkami, govori bizarne stvari o nekih energijah, ki naj bi zadele Vipavo, poleg tega pa je še priložil povezavo na ta forum?
    Če je avtor mogoče hotel doseči nekakšen civilni upor proti megalitom, ki po novem stojijo v Vipavi se je hudo zmotil in pokazal kako neresen je. Kje je njegovo ime, podpis? Se mu je pri pisanju sporočila zataknila tipka CapsLock? Vipavci namreč nismo slepi... Kaj bi sploh rad dosegel? iz sporočila tega namreč ni moč razbrati. Na koncu pa "VABLJENI K SODELOVANJU". Kaj naj to pomeni?
    Avtorju tega bistroumnega hujskanja proti nekim energijam svetujem, naj odide na kakšen tečaj slovenščine in lepopisja, naj malo razmisli kaj bi rad dosegel, šele potem pa naj nas Vipavce obvesti o svojih opažanjih. Če pa te energije res obstajajo, naj jih nam - navadnim smrtnikom najprej pojasni in nas poduči o njih, šele potem bomo lahko imeli mnenje o teh megalitih.

    link do celotnega foruma:
    http://med.over.net/forum5/read.php?181,5834896


    torej res, Florjančič, da uveljavi voljo X, se ne podpisuje, seveda, če to ni njegova volja, zakaj bi vzel vso odgovornost za takšno hinavsko ravnanje na svoja ramena... naj "troedini" odgovarja.



    Quote
    panefin001
     oktober 27 2011 16:09   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 07/06/11
    Posts: 160

    Upajoča:
    M.P.-"Jaz sem poimenoval....jaz zdravim....jaz...jaz

    F.L.-"če TI daš, če TI želiš....TVOJ VOLJA naj se zgodi...

    Mirko:
    V ločenosti na enega in drugega, na mene in Boga (troedinega ali kateregakoli), bodo zmeraj nesporazumi in dokazovanja, konflikti in trenja.
    Vse to počne razum, ki ni zmožen uvideti, da to dvoje med seboj ni ločeno.
    No ja, govori se že o tem kako je Bog v nas, kako od nas ni ločen, a te debate zgovorno pričajo, da se to niti približno ne živi.

    Ko delček odstopi mesto celoti, prenehajo prav vsi nesporazumi in vsi problemi.
    Obstaja direktno videnje brez cenzorja, imenovanega misel.

    Edina celostna energija je ljubezen in ona združuje, povezuje.
    Vse drugo kar je produkt omejenih misli in razuma, pa kot vidimo razdružuje.


    Srečno vsem,


    Mirko





    Profil
    Quote
    Gost: Irina
     oktober 28 2011 09:40   


    "Edina celostna energija je ljubezen in ona združuje, povezuje."!

    V ljubezni - je sloga. Dokler pa vsak sam zase - sloge ni. Ko bomo složni, potem tudi ločenosti bo manj.

    Lep dan :-)


    Quote
    Gost: TINA
     avgust 23 2012 05:13   



    No in še ena rdeča kapica se oglaša:

    Ne vem zakaj bi moral g.Florjančič delovati na lastno voljo, če pa mu je zaupana naloga od Boga.On in mi vsi smo skromno orodje Boga, ki deluje prek nas.In spoznanje je edino, ki nas krepi in varuje kot prav tako naše izkušnje.To nam ne more nihče odvzeti.Niti vere in zaupanja ter prav tako tudi ljubezni ne.

    Lepe dni vam želim.


    Quote
    Gost: *Rdeča kapica*
     september 11 2012 23:39   



    Quote by: Nan

    Tako je. "TVOJA VOLJA naj se zgodi..."......namesto, da hodite naokoli in agitirate, po svoji volji.





    G. Lado.

    Spominjam se vaših besed: **Če bi Jezus ponovno prišel na svet, bi ga ljudje ponovno križali in pljuvali**Nekako tako, približno je bilo rečeno.

    Nimam komentarja.

    TINA


    Quote
    Forum generiran v : 1,77 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 07:04

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,38 seconds