Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Sedanji sončni ognjeni izbruhi ...
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mavrica
     marec 03 2011 18:38  (Prebrano 1534 krat)  
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    V tem času smo priča močnim sončnim aktivnostim. Pred dobrim tednom sem videla v poročilih Svet na Kanalu A posnetek NASE enega od teh sedanjih ognjenih izbruhov. Žal nisem uspela tega posnetka najti na spletu. V nadaljevanju vam dajem prevod kanaliziranega sporočila, ki se nanaša med drugim na te solarne aktivnosti.

    Sporočila vstalega mojstra DJWHALA KHULA, kanalizirana preko Terri Newlon

    SOLARNA AKTIVNOST IN ZAŠČITA AURE
    (kanalizirano dne 24. februarja 2011)

    Djwhal Khul tukaj. Tashi Delek

    Dragi, ta teden želim govoriti nekoliko o solarni aktivnosti, ker vidim vrsto možnih hitrih ognjenih sekvenc, ki bi prišle kmalu. Solarne aktivnosti težijo, da bodo ustvarile razdore v magnetnem polju nad planetom in sigurno razdore v veliko energijskih poljih v splošnem, vključno v vašem lastnem, osebnem in ne da omenim razdore v magnetnih instrumentih, satelitih, radijskih valovih, mobilnih telefonih, aktivnostih baterij itd.

    Kot posledica tega bo prišlo do vrste skoraj stalnih energetskih bombardiranj v avričnem polju – jaz sem omenil to v Three Star One uvodu, ki ga najdete na: http://www.terrinewlon.com/Communing_with_the_Three_Star_One.html. Vendar v osnovi boste hoteli preusmeriti kakršnokoli obrambo, ki ste jo konstruirali v telesu, fizično ali čustveno ali mentalno, in ji, če boste hoteli, dali ponovno namen v vašem avričnem polju. Skoraj tako, kot bi videli jajčno lupino, ki ščiti zarodek. Torej, raje kot trdno/močno energijo okoli rumenjaka/jedra, boste hoteli močno/trdno energijo zunaj avričnega ščita. Vi lahko govorite vaši zavesti, prav brez težav, in jo preusmerite tja zunaj avričnega polja. Vprašajte celično inteligenco, da si spremeni/preusmeri namen. Morda bo to tog/neupogljiv vrat od nečesa. Vi boste hoteli neke vrste zaščite in jo postaviti na prvo linijo obrambe, na zunanji rob avre, in potem boste hoteli sprostiti vratne mišice in povezana tkiva ter omogočiti hrbtenici, da se vrne nazaj v prostor ali karkoli bo še. Lahko se preusmeri maščobne celice. Trdovratno razmišljanje se lahko preusmeri. Odklanjanje bi lahko bilo preusmerjeno. Morda agresivne verbalne tendence morda preusmerite v bojevanje z ljudmi – vi lahko preusmerite tisto energijo.

    Torej v vsaki ravni, fizični, čustveni ali mentalni, vi lahko preusmerite energijo. To bo pomagalo vašemu lastnemu osebnemu energijskemu polju, da bo bolje uravnavalo magnetne razdore, ki prihajajo, in seveda, vedno je dobro, da greste stran od tistih stvari, ki vam ne služijo več tako dobro. Razmišljajte v pogojih preusmerjanja namena za to časovno obdobje.

    Solarne aktivnosti bodo tudi vplivale na vremenske strukture, vode - vse vode in zrak. Včasih so zračna potovanja pod močnim vplivom, posledice so lahko poplave. Videli bo tudi nekoliko več notranjega ognja iz Zemlje, ki bo prihajal ven v obliki izbruhov vulkanov ali pa bodo potresi odpuščali pritiske itd. To je bilo dobro prerokovano za to časovno obdobje in zgleda, da se bo zagotovo to manifestiralo.

    Dragi, razvedrite se z jačanjem vaše avre. Ohranjajte jo lepo in močno. Če imate naprave ali vibracijske eliksirje – vsaka vrsta orodij, ki jih imate, je tudi dobra.

    Hvala vam. Pošiljam vam mojo ljubezen.

    Djwhal Khul

    © 2011 Vse pravice zadržane– Terri Newlon Inc.
    Originalno sporočilo v angleščini najdete na spletni strani: www.terrinewlon.com/Solar_Activity_and_Aura_Protection.html

    NAPOVED ZA II. KVARTAL (APRIL-JUNIJ)
    (kanalizirano dne 22.2.2011)

    Djwhal Khul tukaj. Tashi Delek.

    Ta četrtletna napoved (april-junij) se začenja z retrogradnim Merkurjem v Ovnu (moško znamenje, ognjeni element), Marsom (vojni planet) v Ovnu in Novo Luno v čilem Ovnu. Vse to bo, ko bo Saturn (avtoritaren, uporen na spremembe) še retrograden v Tehtnici (umirjajoča, uravnotežena dejanja) do 13. junija.

    Ko bomo mi vstopili v ta kvartal, bo tudi Sonce v opoziciji s Saturnom in več konfiguracij je, ki nakazujejo bojevanje ali prevrate, notranje in zunanje.

    Kasneje v tem kvartalu bomo mi imeli tudi Wesak Polno Luno 17. maja in zelo pomembno “velika depresija” konfiguracijo, ki bo najbolj razodevajoča od 13. junija do 8. julija. Dharma (namen v življenju) dan pade na Polno Luno v Kozorogu (žensko znamenje, zemeljski element) dne 15. julija

    Kot po navadi bom jaz podrobneje osvetlil možnosti in verjetnosti med kvartalom, da vam dam čas za pripravo in/ali da napravite drugačne izbire, ki služijo najvišjemu dobremu za vse. To je skoraj dan za dnem razgrinjajoča se napoved.

    Informacija je znanje in znanje je moč. Vedeti, kaj nebesa razodevajo, vam omogoča, da ustvarjate zavestno in preidete negativne izide, kakor tudi, da se finančno in drugače pripravite.

    Kot vedno, hvala vam in z mojo ljubeznijo

    Djwhal Khul

    © 2011 Vse pravice zadržane– Terri Newlon Inc.
    www.TerriNewlon.com; Treniranje za moderne mistike; Kanalizirana učenja za vsakodnevno spiritualnost

    V slovenščino prevedla: Marija Batista
    _________________________________
    Moje prevode kanaliziranih sporočil najdete tudi na spletnih straneh:
    www.duhovnost.eu/sl/Angelska_sporocila/
    www.jazsemgong.com/jazsemgong/wordpress/
    in na Facebooku na moji Wall, pa tudi še kje drugje…

    Marija Batista






    Profil
    Quote
    Forum generiran v : 1,56 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 01:25

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,07 seconds