Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Osebna in duhovna rast Nov topic Pošlji odgovor
     19. januarja prihaja na Zemljo kozmična platinasta svetloba
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mavrica
     januar 17 2011 23:59  (Prebrano 2617 krat)  
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    Povzetek članka, ki ga najdete v originalu v angleškem jeziku na spletni strani www.therainbowscribe.com/january19th2011.htm

    Prvič v zgodovini človeštva, bo rasa prejela močan solarni žarek, ki se bo inkarniral znotraj naših življenj in prinesel nov sistem energije, ki nam bo pomagal v našem multidimenzionalnem življenju. Skozi dejanje božanskega sočutja bo visoko vplivna platinasta kozmična svetloba oplazila Zemljo v neustavljivih valovih. Skozi njen zelo intenziven prežemajoči vpliv, se bo vse življenje prečistilo, razsvetlilo in obudilo ven iz časovne linije dualnosti in trpljenja. Skozi polje ničelne točke zavedanja se bodo ustvarile spontane transformacije in čudežne manifestacije. Ta visoko vplivna in visoko transformativna metalna platinasta frekvenca ima vir na multi-univerzalni ravni in bo prišla na Zemljo skozi obsežno zavestno energijsko polje, ki ga mi pripisujemo Melchizedeku/Metatronu/Mahatmi.

    Platinasta svetloba je opisana kot belo zlata in sferična/oblasta v njenem izžarevajočem vplivu. Platinasti žarek lahko obravnavamo kot mavričen žarek kreacije, ki združuje sedem primarnih žarkov in njihovih kvalitet kot eno. Platinasta svetloba se lahko obravnava kot svetloba družine, sveti ogenj božanskega združenja. Platinasta svetloba prinaša sveto trojstvo. Te trojne kvalitete bi se lahko opazile kot notranje ravnovesje božanske moške, božanske ženske in božanske otroške energije skozi polno spravo z sabo.

    Skozi multi-univerzalne kvalitete sočutja, prosvetlitve in vstajenja bo platinasti sveti ogenj zelo pomagal dvigniti tančice iluzije tako, da bodo ljudje lahko jasno zaznali vse kot enotnost…za primer, če mi vidimo drevo in napravimo resnično povezavo z njim, se naša energija in energija drevesa združita skupaj kot eno v polno sveto izmenjavo eden drugemu.
    Platinasta svetloba nam pomaga spojiti našo levo in desno možgansko hemisfero, tako da je naša zaznava stvarnosti pravilno dojeta. To nam bo pomagalo, da se prizemljimo, če smo preveč sanjavi, ali biti bolj intiitivni, če smo preveč logični.

    Platinasta svetloba gradi našo Antahkarano, mavrični most. Skozi platinasto kozmično svetlobo mi ustvarjamo pomemben in mogočen tok zavesti, ki ga pripisujemo Antahkarani, ki povezuje osebno energijo z božansko energijo in ju staplja v eno.
    Ko bo ta most v polni meri konstruiran, bomo doživljali nemoten tok zavesti v in od božanskega vira. To bo prineslo konec strahu pred smrtjo, trpljenjem in negiralo vse občutke ločenosti in tendence razkolov.

    Platinasta svetloba bo postopno transformirala trpljenje na planetu. Platinasta svetloba nas bo vse okrepila, da bomo močni in prilagodljivi v naši vlogi kot božanski prevodniki. Iz točke izvora v velikem centralnem Soncu bo ta svetloba prinašala večno vibracijo in razvojno božansko smer za Zemljo in človeštvo kot mikrokozmusu makrokozmusa.

    Na spletni strani www.therainbowscribe.com/january19th2011.htm se nahajata dva videa, preko katerih si lahko dne 19. januarja 2011, ko bo Polna Luna, aktivirate ta platinasti žarek skozi planetarni omrežni prenos.

    Odredba, ki vam bo pomagala pri uravnavi s platinastim kozmičnim žarkom:

    ODREDBA VSTAJENJA

    Jaz prosim za svetlobo vstajenja, platinasti bel žarek.
    Jaz prosim za naravno moč in organično spiritualno rast.
    Jaz se odpiram božanski svetlobi in moji JAZ SEM prisotnosti.
    Jaz kličem vse to . Jaz kličem to svetlobo dol v svoje srce,
    Da me čisti in očisti me vsega, kar sem jaz pripravljen/na odpustiti,
    vsega, kar sem jaz presegel/a in ne potrebujem več,
    naj bodo to misli, občutki, naj bodo to spomini ali energije
    znotraj mojega duhovnega ali fizičnega telesa.
    Sveti skozi mene svetlobo duše, svetlobo višjega Jaz,
    Svetlobo JAZ SEM. Čisti me, transformiraj me,
    preuredi me po podobi božanskega vira.
    Zagotovi mi pravočasno vstajenje v skladu z univerzumom.
    Naj bom svoboden/a, Naj bom svoboden/a. naj bom svoboden/a.

    To odredbo je daroval angel Ishmael , marca 2006 skozi kanal Edwin Courtenay
    Original odredbe najdete na spletni strani:
    www.therainbowscribe.com/february2010decree.htm

    V nadaljevanju vam dajem še povzetek sporočila, ki ga je dne 13.1.2011 dal Terri Newlon (www.TerriNewlon.com) vstali mojster Djwhal Khul .

    Merkur se premika v Kozoroga. To je ugoden čas za graditev pozitivne miselne zavesti. S Plutonom prihajajo nekateri zanimivi vplivi. Ta teden bo energijsko močan. Druga konfiguracija, ki se začne 22, januarja, prinaša začetke nekaj mesečnih finančnih reform in še nekatere druge stvari.

    Miselna zavest mora biti obrnjena v konstruktivne načine. Delajte afirmacije podobne »Jaz izbiram mir«, »Jaz komuniciram ljubeznivo«, »Jaz si v duhu predstavljam svetovni mir!

    Če se vam pojavijo negativne misli ali jih slišite zunaj, jih nemudoma povlecite ven iz vaše zavesti. Odvrzite jih čez rame in nadomestite z ljubeznijo, mirom, veseljem ali čemerkoli pozitivnim, kar si izberete. Zelo pomembno je prav tako na globalni ravni, da se osredotočite na to gradnjo pozitivnih misli.

    Koristno je tudi ponavljanje afirmacije:
    »Jaz izbiram harmonijo z vsemi aspekti kreacije«, » Jaz ostajam v toku kreacije in JAZ SEM varen/a in se počutim dobro«

    Povzela in v slovenščino prevedla: Marija Batista


    Profil
    Quote
    Gost: noja
     januar 18 2011 08:30   


    Quote
    Na spletni strani www.therainbowscribe.com/january19th2011.htm se nahajata dva videa, preko katerih si lahko dne 19. januarja 2011, ko bo Polna Luna, aktivirate ta platinasti žarek skozi planetarni omrežni prenos.
    /QUOTE]


    A to ni že malo preveč bolano?


    Quote
    Gost: Nan
     januar 18 2011 12:13   


    Zgleda kot kakšna kolektivna anestezija pred prihodom Antikrista.....tole o Antikristu pa je iz drugega kanalizirajočega tabora Wink


    Quote
    Gost: gost
     januar 18 2011 22:24   


    zanimivo.


    Quote
    Gost: i
     januar 20 2011 06:15   


    Quote by: noja

    Quote
    Na spletni strani www.therainbowscribe.com/january19th2011.htm se nahajata dva videa, preko katerih si lahko dne 19. januarja 2011, ko bo Polna Luna, aktivirate ta platinasti žarek skozi planetarni omrežni prenos.
    /QUOTE]


    A to ni že malo preveč bolano?





    noja, če vsaj enemu človeku ta zapis pomagal, potem - ni bolno. vsakdo verjame v tisto, kar mu je najbližje...

    Dobro jutro in lep dan Wink


    Quote
    Forum generiran v : 1,61 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 05:14

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,06 seconds