Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Newrealitytransmission
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: priča
     november 15 2010 14:51   


    Ti, ti Irinca zverinca psihosadistična, kdo bi si mislil da uživaš v povzročanju živčnih zlomov ljudem, ne glede na to kaj ti pojmuješ pod živčnim zlomom. Žal te moram razočarati, da sta mi oba z mirčem (in še nekateri, ki nočejo sodelovati) samo super modela za zabavo v kateri mi nudita res obilo enkratnih možnosti. Torej sem ti za protiuslugo sedaj ponudil možnost da raziščeš svoje pojmovanje živčnega zloma in zabave ter poskusiš najti razliko med njima, ha, ha. Ko boš doktorirala, če boš in ko boš iz predložene teme mi javi na forumu, bo žurka in zabava še naprej, ha, ha.

    Mimogrede...
    A še veva kaj je bila osnovna tema tega foruma (glej naslov in link) ? Seveda ne, ali pa? Jaz jo razumem in podpiram, kaj pa ti ? Ampak ne me razočarat da tudi ti spadaš med izgubljene, zblojene anarhistične modele, ki tu objavljajo svoje ego neumnosti v tri krasne brez kakršnekoli povezave z osnovno temo.

    Irena lahko noč, ti mirno spi......


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 16:17   


    Hvala sonček zlati, enako tudi tebi.

    Krivičen si, jaz ne uživam v sadizmu, v tem si se zmotil, le ne dovolim, da drugi imajo dvojna merila in prisilno proecirajo svoja zmotna videnja in dojemanja na drugih ter sugerirajo karakteristiki o osebi katero ne poznajo.

    Sicer sem pričakovala malo več od tebe, ampak kaj naj, hvala tudi za to, kar je.

    Osnovna tema tega foruma je bila "laž" (zame - to je laž), katero, kot si sam zapisal "...razumeš in podpiraš...", ker igralske nastope, kot jih je opravil Messing v video-showu (oprosti, ampak drugače tega ne morem poimenovat) sem gledala še takrat, ko ni bilo širokopasovnega interneta, v živo, in potem so še bile predstavitve in analize kaj laž in kaj je resnica, in na koncu vse to smetje vržeš v koš in vidiš, da vse je le igra za "premoč", ti si pa, le orodje manipuliranja.

    cit.: "...Žal te moram razočarati, da sta mi oba z mirčem (in še nekateri, ki nočejo sodelovati) samo super modela za zabavo v kateri mi nudita res obilo enkratnih možnosti..." -

    mislim, da vem zakaj "nekateri" nočejo sodelovati na tak način, ki ga nudiš ti, saj bi človek pričakoval, da oseba, ki se ima za neznansko duhovno-izobraženo in zavzeto za delo na področju blagostanja človeštva ter oseba, ki si zavzela nalogo "vodji" (če sem te pravilno razumela) - bi človek res pričakoval, da takšna oseba bo znala motivirati in lepo prepričljivo predstaviti svoja stališča in svoje argumente, zaenkrat vidim le "histerični napadi" in naj potem sodelujem v takšni atmosferi? hvala lepa.

    Sicer sem vesela, da se zabavaš, saj veš: življenje je igra.

    Kam jaz spadam? Jaz spadam samo k sebi in nikamor drugam.

    želiš več sodelujočih? navduši ljudi... pa bodo sodelovali, seveda, to je veliko težje, kot uporabljati način "rumenega tiska" in "škandalov".

    sem ti odgovarjala le iz enega razloga, da se boš boljše počutil, uživaj.








    Quote
    hetLicht
     november 15 2010 17:06   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107

    Kadar človek v resnici ne projecira in nima dvojnih meril, potem dopušča različnim idejam, pogledom in doživljanjem `svobodo´ in jih ne okarakterizira kot laž samo zato, ker se on sam/a z njimi ne strinja. Pa naj se mu/ji le-ti zdijo še tako bizarni.

    Še enkrat, življenje pozna nič koliko aspektov in nivojev, zato obstaja nič koliko legitimnih doživljanj, ki so za tistega, ki jih doživlja resnica, za tistega, ki jih ne, pa pač `laž´. Seveda, le če le-ta ni sposoben sprejemati drugačnosti.


    Profil
    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 17:57   


    Quote by: hetLicht

    Kadar človek v resnici ne projecira in nima dvojnih meril, potem dopušča različnim idejam, pogledom in doživljanjem `svobodo´ in jih ne okarakterizira kot laž samo zato, ker se on sam/a z njimi ne strinja. Pa naj se mu/ji le-ti zdijo še tako bizarni.

    Še enkrat, življenje pozna nič koliko aspektov in nivojev, zato obstaja nič koliko legitimnih doživljanj, ki so za tistega, ki jih doživlja resnica, za tistega, ki jih ne, pa pač `laž´. Seveda, le če le-ta ni sposoben sprejemati drugačnosti.



    Lep pozdrav tudi tebi hetLight,

    če vidim pred seboj jabolko, bom njemu rekla jabolko, ne glede nato koliko različnih idej, pogledov in doživljanj ima `svobodo´ (v tem svetu zaenkrat jabolku rečemo jabolko, mogoče je frekvenčno ni pravilna beseda in jabolko sploh ne smemo imenovati jabolko...??? itd. itp.). In tukaj govorim o "ideji" in ne o človeku, ne mešati eno z drugim. In ne enačiti verzij novodobnih idej z osebo, kot "Osebo", ali smo osebe, ljudje, živa bitja, ali smo teorije, religije, zgodbe?

    To, kar sem napisala prej, sem napisala o projeciranju neustreznih karakteristik značaja in lastnosti določene osebe drugi osebi ter o dvojnih merilih, to se nanaša na odnos do človeka in ne na "ideje".

    In človek, ki je sposoben ne samo pisati o drugačnosti ampak tudi le to sprejemati, bo sprejel tudi mojo, njegovo, njeno in onega drugačnost od samega sebe, brez izjem.

    Če se zavzamemo in opozarjamo na ´vzdrževanje spoštljive komunikacije´ bomo v tem stabilni, dosledni in ne selektivni.

    Lepo, da si se oglasila, bodi dobro.

    vprašanje deklice 9 let: v kaj oz. v koga verjame "Bog"?

    ali kdo zna odgovor?









    Quote
    Gost: gost
     november 15 2010 18:12   


    Irena, violeta, itd. in kar je še vse zraven ali ni škoda časa?


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 18:22   


    dragi gost, ..., itd.

    Nikoli nisem skrivala, da sem Violeta - Irina, drugi itdeji. najdeš pri članku "Rajski vrt".

    Ne, danes mi ni škoda časa.
    Mogoče veš odgovor na moje vprašanje?


    Quote
    Gost: gost
     november 15 2010 18:31   


    Vem odgovor. Gotovo ga veš tudi ti,če se poglobiš in zadihaš.


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 18:49   


    gost, če veš odgovor, bi želel napisati konkretni odgovor?

    - v kaj oz. v koga verjame "Bog" ?

    Lp


    Quote
    Gost: gost
     november 15 2010 19:55   


    Želel? Le zakaj bi si želel?


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 20:38   


    Quote by: gost

    Želel? Le zakaj bi si želel?



    če se poglobiš in zadihaš... boš našel odgovor.

    gost, sem prva zastavila vprašanje.

    - v kaj oz. v koga verjame "Bog"?

    odgovora ni Confused

    ja, potem pa nič, hvala, da si se oglasil.

    Lep večer! Wink






    Quote
    Gost: gost
     november 15 2010 20:46   


    Tudi tebi rožica.


    Quote
    Gost: haha
     november 16 2010 09:10   


    delete, miha, irina haha, haha,,,, bravo gost, vsaj nekdo zna umiriti prelepo detektivko


    Quote
    Forum generiran v : 1,60 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:44

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,05 seconds