Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Nan
     oktober 26 2011 12:26   


    Marija Plazar:

    "Imejva vsaka svoj vrtiček duhovnosti. Ti svoje kamne pri sebi doma, obrnjene k tebi in tvojim, jaz svojega Boga v sebi, brez, da se mi je treba boriti s tvojimi vsiljenimi božanstvi."

    Lepo prosim....! Zakaj ne pošljete depešo na škofofsko kongregacijo, da se križi na cerkvah pospravijo na zasebne vrtičke, in sploh vsa obilježja drugih verstev v zasebne prostore, da se ne bi slučajno komu vsiljevali. Postavljeni so že kipii Jezusa v velikosti 130. metrov...(budisti ne zaostajajo, kip Budhe bo meril cca 133 metrov)

    Nekoga, ki bi zahteval odstranitev verskih in duhovnih simbolov bi označili kot nestrpneža, skoraj kot terorista, ali celo, da podpira in izvaja temačne načrte iz xy dimenzije.


    Hja, nikoli ne veš, mogoče bi imeli celo prav. (-:


    Quote
    Gost: MM-pa ne Mojca Mihael
     oktober 26 2011 13:02   


    Tudi jaz se bom kmalu znašla med osumljenci in prijavljenci, ker sem si upala podvomiti v srčno ljubezen umetnikove dejavnosti. Ne v njega, kaj mi bo on, saj on ne dela teh sil in energij. Čeprav sem nenehno kot ostali poudarjala, da se ne gre za umetnika osebno, čeprav se on še vedno vidi kot glavna zvezda Mojčine knjige, pa ni. Še vedno je bistvo v delovanju oziroma učinkovanju sil zla in teme, ki so uporabile umetnikovo dejavnost za svoj uničevalni pohod na nas. In še vedno zagovarjam svojo demokratično pravico do svobode govora in izražanja lastnih mnenj ter stališč, še zlasti po dokazanem škodljivem učinkovanju kod na kozmogramih. In še vedno se bom borila za pravico do zdravja, svobodne izbire vere in duhovnega udejstvovanja.
    Brez skrbi, člani Gibanja smo čisto prizemljeni, saj je naša dolžnost spoštljivo živeti tudi kot telesno bitje. Smo pač srčni in trdno prepričani, da rezultati samo potrjujejo tisto, o čemer je opozarjal g. Lado.
    Imam celo čisto prizemljen načrt, kako se bodo odvijali scenariji.
    Za začetek so vse, vse besedice in prispevki s tega foruma skrbno shranjeni (za čedno knjigo jih je). Saj veš, še najboljšim sodiščem se založijo ali izgubijo ključni dokazi. Morda bom izvedela, da si, Dragica, sam Črtomir!? Tudi sama bom zahtevala svojo pravico do vpogleda v avtorstva prispevkov, brez skrbi.
    Potem imam več scenarijev.
    MP bo zahteval visoko odškodnino za obrambo svojega ugleda (na visoke zneske je pač navajen). Dokazala mu bom, da me je oškodoval za zdravje, prihodke, mir, počutje. Z mano bodo stopile stotine ljudi. Kdo bo v plusu? V moralnem jaz. Ni problema, mi bodo zaplenili moje skromno premoženje? Ni problema. Imam številne srčne prijatelje, ki me bodo vzeli pod streho. Ne bom lačna, ne bom bosa, ne bom na mrzlem. Kaj še rabim več? Mi bodo zaplenili dohodek? Ne. Prihranke? Ne, jih ni. Me bodo strpali v zapor, ker ne bodo našli materialnega bogastva za zaplenit? Pravijo, da se tam kar dobro živi. Na račun davkoplačevalcev. Nimaš stroškov, ne zebe te, sit si, oblečen. In če pridem ven?
    Še bolj goreče bom branila svojo in naše pravice. Še bolj se bom borila za dobro, za Luč, za Ljubezen, za Boga, mojega pravega Boga.

    Pred kakšnim letom sem vprašala radiestezista, ki se ni želel/ni upal podpisati pod izmerjene rezultate, kateri so mu povedali, da kamni škodijo, kaj si predstavlja pod imeni, s katerimi operira umetnik. Takole je razložil: angel Devos ga spominja na besedo Đavol (saj poznaš njen prevod, Dragica?), angel Christopher Tragius na Tragedijo, Črna Boginja na temo, zlo.
    So angeli luči in so angeli teme. Priporočam v branje odlične zapise v knjigi Sporočila iz onstranstva. Odlično branje za vsakogar! In nujno potrebno, da si lažje predstavljamo, s kom imamo opravka, če se znamo pogovarjat z angeli, se sprehajat od tu do tam in nazaj … Ti veš, s katerimi angeli (so)deluješ ti in tvoja druščina. Morda pa niti ne veš, kar je še huje. Saj ne bi bila prva zapeljana.


    Quote
    Gost: Nan
     oktober 26 2011 13:28   


    MM-pa ne Mojca Mihael, če boste vprašali recimo angleškega radiestezista za asocijacijo na besedo Devos, vam bo razložil takole:

    http://www.soul-guidance.com/houseofthesun/devas.htm


    Za Christopher Tragius-a pa ne vem, mene asocira na Harry Potter-a.


    Quote
    Gost: Marija plazar
     oktober 26 2011 13:57   


    Lado vedno in povsod izpričuje, da ne zdravi on in nikoli ni skrival, kdo je tisti, ki zdravi na njegovo priprošnjo. Berite njegove zapise, knjigo, poslušajte predavanja, pojdite na delavnice, če zmorete dati priznanje Troedinemu Bogu, Najvišji Inteligenci Troedinosti (ki je višja od inteligentnih sil zla!!, kar se bo izkazalo ob času, ki pride) in nebesom. Celo življenje zagovarja edinole tega Boga - Stvarnika. Pa čeprav od uradne Cerkve ni priznan, ne od nikoder drugod, saj se ne dobrika vsakokratnim strukturam in elitam, ker dobro ve, kaj pomeni pravo poslanstvo in služenje Bogu.
    Zatorej – razlikujte že detajle, ki so pomembni in najpomembnejši. Eni pa se pri delovanju sprehajajo od sil podzemlja do kozmičnih sil, pa spet nazaj – kakor kdaj pride prav.
    Lado ni postavil niti enega gromozanskega kipa na tem svetu.


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 14:05   


    Marija tvoj zadnji komentar - je navdna reklama! beri, hodi, plačaj se zdravi sama.

    lep pozdrav!


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 14:16   


    _

    Za vse tiste, ki želijo obnoviti to temo...
    Pa dajte že enkrat odgovorite na vpršanja, ker troedinemu kmalu bo "pokrovko odneslo", to pa nikakor niso heci.

    __________________________________



    ali je bil kdo pred g. Lado, ki spregovoril o kozmogramih?

    na kak način je to ugotovil g.Lado?
    podroben opis teh preizkusov s katerimi je bilo izvedeno preverjanje. Želim verodostojno in jasno razlago, Kako? Kaj? In Na kak način Florjančič to ugotovil?

    kako je bila izvedena raziskava?

    S kakšno raziskovalno metodo?

    Kdo je izvajal raziskavo?

    S katerimi napravami in kdo je izdal licenzo za te naprave, da so verodostojne
    Kje je urejen in strokovni rezultati raziskav? S številkami podpisi in imeni ljudi, ki so sodelovali pri raziskavi.

    Koliko alternativnih zdravnikov ste obiskali?

    Zakaj vi osebno zaupate tem »raziskavam?

    Kaj vsak od vas osebno ve o L-anteni, in kako dobro se spozna na njen način delovanja?

    Zakaj enkrat g. Lado povzdigujete v čudež in trdite, da niste obiskali še nobenega pred njim, potem, ko se ugotovi, da ste že obiskali drugega o katerem prav tako trdili, da je vas »čudežno rešil« se začnete izmikati?

    Zakaj se izogibate tega dela: »…študija primerjave zdravstvenih stanj "obolelih": do in potem, z upoštevanjem sprememb načina življenja »ogroženih«, prehrambnih navad, stresnih življenjskih situacij, osebne konflikte in vse ostalo, jemanje zdravil itd. tisto, kar resnično vpliva na zdravje.«

    Na podlagi teh vprašanj Marija=jasna=ani=sara=X itd. so ugotovili, da nimam »srčne kulture«.

    Čeprav z moje strani ni bilo nobenih opisov vaše »srčne notranjosti«, tudi napadalnosti z moje strani ni bilo.

    Učenci v šoli, ko so vprašani, snovi pa se ne naučijo, v tem krivijo druge, in ne sebe samega in v izpraševalcu vidijo "sovražnika".

    Vi preprosto ne želite slišati drugih, ker vam to odgovarja.

    In kdo potem kam in s čim trka.

    Mislite, da Troedinemu je všeč vaše početje?

    Točno tako "jasna" in "ani" o pogovorih z Bogom, ne iščite odgovorov pri g. Lado, poiščite odgovore pri sebi.

    vse dobro
    2)
    Ne, Pogačnik je le "naključje", ki sta ga izbrala za "škandalozno" reklamo Florjančiča. Ta način marketinga "škandal" je znan že začetniku.
    Dokazi so očitni, če je kdo slep - je samo tisti, ki na nek način ima v tem interes.
    Zelo, hinavsko!


    In še enkrat športnik, moje ime vprašaj g. Lado, saj ima stik z Vsevednim, mogoče njemu Vsevedni bo še nekaj zaupal, da g. Lado in ga. Mojca bosta spomnila, da bi rajše šla po poti, ko ne uničuješ človeka zaradi svoje blaginje saj sta si absolutno enaka s Pogačnikom. Veliko bolj spoštujuem ljudi, ki reklamirajo takšne storitve brez "hitrostnih zvijač". Reklamirajo z navadnim oglasom.

    In Bilka še enkrat, sem napisala, da brez dokazov tega ne bi smeli narediti!

    Kar se tiče etike, to, kar ste vi naredili zaradi dinarja ... verjetno "višek etiki"

    (Pogačnik, ko začel s svojim delom se ne posluževal s tem, da napadal in polival z gnojnico drugih)

    Ko sem začela brati ta forum, nisem poznala nobenega. Po hodu spoznavanja sem videla to, kar v resnici je.

    Lp

    3) Quote by: zastonj?
    Reklama je stekla i to zelo glasna, kar seveda je bil zelo pomemben korak pri promociji knjige g. lado Florjančiča o katerem pred to »avanturo« ( ki je bila zakuhana zanalašč) le redko-kdo kaj vedel.

    Knjiga je izšla: http://www.petadimenzija.si/

    in marketing aktivno stekel (la da ne brez žrtev) , zanimivo, da na zgornjem linku pri naročilu knjige niti sluha niti duha o ceni, samo naročilnica (ceno dobite po pošti, kot presenečenje, ki je za duhovno priprošnjištvo zelo »skromna«)

    cena knjige je seveda od Troedinega 78 euro (še enkrat o brezkoristnosti duhovnega priprošnika):

    http://www.om-ezoterika.com/Detajl.asp?id=9789612455347

    knjga je bila izdana leta 2008: Podrobnosti o izdelku
    • Obseg/št. strani: 424
    • Datum Izida: 19.11.2008
    • Jezik: slovenski
    • Leto izida: 2008
    • Vezava: Trda
    • ISBN/EAN: 9789612455347
    • Založba: Samozaložba
    • Avtor: Lado Mihael Florjančič

    http://www.emka.si/duhovni-svet-peta-dimenzija/PR/47658,461

    in očitno ni šla v prodajo, torej je bilo treba ukrepati!

    Nekdo na tem forumu je napisal, da g. Florjančič nič ne računa?

    Kakor sem razumel s.p. - je samostojno podetje, ki vsak mesec plača določeni prispevki, družina Mihael Florjančič imata dva s.p. in sicer ga. Mojca Mihael (to ni nobena tajna).

    Zanimivo kako lahko zastonj izvajaš storitve na spodnjem linku in hkrati plačaš prispevki:

    http://www.rabim.info/dejavnosti/221904/12172524
    /ATELJE+TERRACOTTA+UMETNOSTNA+OBRT+MOJCA+MIHAEL+SP

    dejavnost: celostno zdravljenje, energetsko zdravljenje, zdravljenje vseh petih dimenzij telesa, zdravljenje z energetskimi zdravilnimi viri

    in seveda na spletni strani:

    http://www.petadimenzija.si/

    kjer se lahko naročite na terapije ( na tej spletni strani o ceni terapije nič ne zapisano, točno tako kot o ceni knjige, verjetno še kakšno presenečenje od Troedinega)

    In kaj zdaj? Aktivna reklama in promocija je stekla, seme je bilo posejano, in to, kar uspešno, sedaj pa gremo k žetvi, žetvi dinarja od naivnega prebivalstva:

    - Različna (zastonj) predavanja:
    MAVRIČNA SPOZNANJA DO ZDRAVJA cena 25 euro

    http://www.duhovnost.eu/sl/Dogodki/Duhovni_wellness__zdravilni_viri/?duhovnostfrontend=673dlfd7t6j510djmair6ombi7

    sama ideja Duhovni wellness je inovacija ga. Mojce, ki je točno tako kot Pogačnik nekoč kozmogrami promovira svojo inovacijo - napravo za finosnovni snovi, za katero naj bi prejela tudi nagrado Korejskega (občinstva), no, saj tudi Pogačnik v svojih časih prejel nagrade za svoje izume. In, Makro M zaščita, ki naj bi jo uporabili pri kozmogramih je prav tako izum ga. Mojce Mihael (ali te naprave bo podarila???)
    ne, cena je 25 euro:

    http://www.misteriji.si/art/0/Duhovni_wellness_zdravilni_viri_delavnica

    Promocija knjige, ki je bila februarja letos, takoj po vročem napadu na Pogačnika:

    http://www.kamnican.si/peta-dimenzija-v-zdravilnem-gaju-tunjice.html

    Zaključek:

    po minimumu: delavnica 25 euro + zaščitna Makro M naprava 25 euro + knjiga 78 euro + terapija »priprošnjištva« ??? sigurno ne zastonj.

    Na vsaki delavnici sigurno bosta »priprošnjika« SVETOVALA nakup Makro M zaščite in knjige pa še obisk terapije.

    Za Troedinega – je zelo »skromno«.

    P.S. žal mi je ljudi, ki nasedejo takšnim »brezkoristnim« lenuhom in manipulatorjem, ki prodajajo meglo v konzervih.

    Veliko zdravja vsem.

    pozitivke je verjetno dober portal za zastonj reklamo.

    ne mešajte Troedinega v svoj marketing.
    4) kdo je začel s tem forumom?

    kdo je dobesedno "uničil" človeka?

    Kdo je potem komu fouš?

    Oziroma si želi na imenu drugega zaslužiti?

    Kdo je zainterisiran v prodaji makro M zaščite in drugih storitev?

    Kdo jo je "izumil"?

    Kdo laže o "čudežih" in se povzdiguje vse do Troedinega?

    uspod: makro M zaščita je točno tako "škodljiva" kot kozmogrami.

    ( Zamenjamo vlogo Pogačnika na Mihael-Florjančič : " lahko, da jutri se najde nekdo, ki začne obtoževati "V GROZNO ŠKODLJIVEM DELOVANJU TE KOVINE" - MAKRO M ZAŠČITE in bo to raztrobil po celi državi in trobil kakšna polleta brez dokazov, na dokaze boste mogli počakati... kakšnih par let ... " ) - vse je eno in isto.

    Brez kozmogramov ni vzroka, da ljudje kupujejo storitev družinskega podetja Florjančič.

    Nočem od g. Florjančiča ničesar, niti zastonj, ker glede na način na kakršen deluje, oprosti ne, ker delovanje in stvarna dela kažejo povsem drugo, kot tukaj napisani hvalospevi višeomenjenim soprogam M-F .

    preberi ta članek za "sprostitev": http://www.pozitivke.net/article.php/20100803215523735


    mogoče se boš skuliral in razumel, da kozmogrami nimajo nobenega vpljiva (čeprav dvomim, ker lahko, da si sam
    plačajte oglasni prostor ampak omenjajte samo storitve, ki jih izvajate in ne lažite o "opasnosti prašičje gripe", če ste že odločili za takšno aktivnost).

    5) Draga Marija, ni moj namen prepričati tebe.
    Nisem od Pogačnika.
    Glede, da reklamiraš enkrat Turoffa, enkrat Florjančiča, očitno imaš kakšen procent dobička.


    6) razen procentov ste še pridobili medijsko prepoznavnost, torej ste si ustvarili na podlagi tej "avanture" neko ime, in prav zaradi tega ga niste skrivali, ker imate očitno še druge načrte in prepoznavnost kot "borke za zdravje" ljudi vam bi pomagala pri uresničitvi le teh.

    Drugače pa vam absolutno vseeno za zdravje svojih "sotovarišev", če vam ne bi bilo vseeno bi le teh pustili na miru.

    7) Makro M zaščita - je dobila Slovenski certifikat 15. septembra 2009, takoj potem se je začelo preganjanje Pogočnika.

    Razen slik različnih zelo "dvomnih" certifikatov" ni nobenih dokazov pozitivnih učinkov tej makro M zaščite oz. ni takšnih dokazov o tej Makro M, ki jih zahtevate od Pogačnika o kozmogramih.

    Hkrati pa izvajate isto česar obtožujete Pogačnika.

    Marija, četudi bi sam Troedini sedaj obiskal tebe in ti rekel, da nimaš prav, ti, njemu nebi verjela in ga sploh nebi poslušala, in zakaj je tako veš le ti.

    Lp

    ja, in ne rabite zdaj podajati levih izjav "naučenih" ljudi kot Marija Plazar, o tem kako so super Makro M. Dokazov o tem ni, točno takokot ni dokazov o kozmogramih.

    P.S. kako delujejo nekateri pri prodaji: prodajalec želi prodati neko stvar, če bo sam za stojnico, nobenega mimoidočega ne bo zanimalo kaj ima gor na stojnici, če pa okrog njegovega prodajnega prostora bo vsaj srednje gužvica, ki izkazuje zanimanje, pri mimoidočem se takoj pojavi interes, če pa skupinica še hvali izdelek na stojnici in sama nabavlja izdelek in to ni le enega a več, mimoidoči bo takoj dobil zavest, če množica to rabi potem rabim tudi jaz. Ampak finta je v tem, da prodajalec in skupinica le dober igralski tim.

    8) Dokažite brez "intuicije".

    Saj niste edini, ki jo imate, če bom zdaj vas obtožila še par stvari, ki mi jo narekuje moja, tudi dobro razvita intuicija ne vem kaj boste na to porekli.
    Človek, ki ima stik s "Troedinim" takih stvari kot Florjančič ne počne.

    Lp

    cirkus, vzdevkov na miljone.

    --------------------------------------------------------
    2. Poglavje z resno vsebino.

    .Ko v glavo stopi »poveličevanje svoje osebnosti se začnejo padati izjave« .

    Kako lahko človek, ki deluje v imenu » Troedinega« brez tehtnih dokazov na glas nekoga obtožuje v nečem takem.

    »…Gospod Marko Pogačnik, ustvarili ste največjo katastrofo, ki jo lahko ustvari človek in še naprej jo ustvarjate. Zaslepili ste Slovenijo, Evropo, zaslepili ste ves svet z vašo umetnostjo.
    vet to mora spoznati, ima vso pravico do resnice, do izvirne resnice, do preživetja in ne do smrti s samouničenjem, v katerega ga vi pošiljate!...«


    http://www.petadimenzija.si/aktualno/


    Kje so dokazi???

    To so zelo resne obtožbe! Kje so dokazi? Kje so dokazi »ne škodljivosti« vaše finosnovne Makro M naprave?

    (ja, na slovenskem certifikatu za makro M (o katerem ni nobenih dokazov) so pa zelo zgovorni priimki).

    Osebno jaz bi na mestu g. Pogačnika vložila tožbo zoper g. Florjančiča za blatenja imena v javnosti, in brez dokazov, če se le spomnimo tistih »ponarejenih slik« z Udbo, ta zadeva je zrela za državnega tožilca.

    g. Florjančič mislim, da se sami ne zavedate kaj ste priklicali na svojo glavo… v imenu »Troedinega- pohlepa«. Oče- Mati in Sin - družinsko podetje Florjančič.



    ---------------------------------------------------
    Na forumu med.over.net ste svojo (ne)nasilno šalabajzerstvo začeli 17. 11. 2009, Vipavka na tistem forumu se je oglasila 05. 02. 2010.

    Osebno jaz, forum medover.net našla slučajno samo zaradi radovednosti o vaši "peti dimenziji", ko sem o tem prebrala tukaj na pozitivkah.

    Vaše fanatično preganjanje M. Pogačnika (o tem človeku nisem vedela ničesar pred vašimi "božanskimi prispevki" se je začelo na pozitivkah 18. 03. 2010, dober mesec po tistem, ko urednik medover.net-a Igor Triller vam lepo in vljudno pokazal na vrata s tega foruma:


    citat:

    Igor HCL
    Re: peta dimenzija

    09.02.10 05:41 Moderator
    Dragi herbie, Fani, hary, Alojz in drugi!

    Zakaj izkušate, kako brezmejna je naša potrpežljivost? Poglejte, nevedel bom nekaj razlogov, zakaj več ne bomo priobčevali takih in podobnih prispevkov na tem forumu:

    1. Forum, ki se ukvarja z resnimi stvarmi, kot so joga, meditacija in duhovnost, se ne more in se ne bo ukvarjal s parapsihološkimi zadevami, sumi, ovadbami itd.

    2. Že pri neki drugi temi sem vas prosil, da probleme okoli kamnov, ki "sevajo" okoli Vipavskega Doma starejših občansov, rešujete na lokalni ravni. Imate močno duhovniško ekipo, med katerimi se bo našel tudi kakšen exorcist, ki vam bo pomagal, če se tako dogovorite.

    3. Reklam za posamezne zdravilce in "zdravilce" res ne nameravamo objevljati. Vaša pisma zahvale jim pošiljajte osebno ali preko plačanih oglasov v dnevnem časopisju. Vse nepriznane metode, za katere sicer ne trdimo, da niso učinkovite, so pa mejne, ne prevzemamo nikakršne odgovornosti, kot tudi ne za tiste, ki jih izvajajo ali uporabljajo strotitve tistih, ki jih izvajajo.

    4. Tudo o Satanu na tem forumu ne bomo razpravljali, ker ne vem, pod kakšno rubriko bi ga "vtaknil".

    Torej, lepo prosimo, prizanesite nem s takšnimi prispevki.

    ...naj bo Luč, Ljubezen in Radost!...

    Igor T.



    Zadnji odgovor vam na medover.net-u je bil napisan moderatorjem 09. 02. 2010, na pozitivkah svoj "pljuvalnik" ste odprli 18. 03. 2010...

    O "duhovnem nenasilju" boste pisali... mislim, da bo bolje, da o tem večkrat preberete in ne samo preberete ampak začnete le to uporabljati v odnosu do drugih.

    Kar je preverjala vaša skupina... oprostite, ampak meni se smeji... očitno je nekdo dobil amnezijo (izgubo spomina). Tukaj nekje je bil članek o sklerozi, mogoče ne bi škodilo, da ga preberete.

    Verjamem napisanemu gospe iz Vipave na forumu medover.net, tako kot moderatorju.

    Še enkrat link foruma med.over.net, kjer vam ni uspelo tisto, kar vam je "uspelo" na pozitivkah:

    http://med.over.net/forum5/read.php?181,5834896


    Quote
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 14:21   


    in kaj je ta skrivnostna PRAFINASNOV? kaj, v navadnio slovenščini se ne da napisati? ali ste mogoče doma naredili "kuhinjski trkalnik" za pridobitev pozitronov v domačih pogojih?


    Quote
    Gost: Doroteja
     oktober 26 2011 14:48   


    Da na svetu obstaja dobro in zlo, je najbrž jasno veliki večini ljudi. Da človek ni samo fizično bitje, je tudi dejstvo. Žal pa se je človeštvo v preteklosti veliko predolgo razvijalo samo na materialno in zelo malo na duhovno. Smo duhovno slepi in duhovno gluhi. In prav to zle sile v največji možni meri izkoriščajo. Na žalost tako, da se velika večina ljudi tega niti ne zaveda. In zleh sil ne zanima fizično telo - tega so pripravljene celo pozdraviti! Zanima jih naša duša in naše duhovno bitje.

    O g. Ladu lahko iz osebnih izkušenj povem samo najboljše. Enako vsi moji sorodniki, prijatelji in znanci, ki so bili pri njem. Obžalujem, da nekateri ne delite tega mnenja z mano, a nenazadnje je tudi to vaša svobodna volja. Vedeti pa morate nekaj: Lado na terapiji prosi Najvišjo inteligenco troedinosti, da iz vas odstrani vse, kar ni po Izvirni resnici. Od njega greste čisti, izkazujete podobo Boga, a to ne pomeni, da vas bodo zle sile odslej pustile pri miru. Bolj se boste prepuščali negativnim čustvom (jeza, strah, maščevalnost, žalost, obup,...), lažje bodo zle sile spet prišle v vas. A imam tudi dobro novico - če bomo živeli po božji volji in prosili Najvišjo Inteligenco Troedinosti (NIT), da nam pomaga - se bo to tudi dejansko zgodilo. Kajti, "NIT" je usmiljen in pomaga, znova in znova in znova. Zato Bogu čast in slava!

    Ker pa je ta forum o kozmogramih in MP-ju, še beseda o tem: Škodljivi učinki kamnov so dokazani. Zakaj kamni škodijo? Zaradi kode, ki jo je MP zapisal v te kamne. Pravzaprav je bolj pravilno, če rečem: Zaradi kode, ki so jo zle sile preko MP-ja (ki jim služi zgolj kot orodje) zapisale v te kamne.

    Zatorej, dragi moji - NE, NE BORIMO SE PROTI MARKU POGAČNIKU, NITI PROTI UMETNOSTI MARKA POGAČNIKA, BORIMO SE PROTI KODAM, KI SO VKODIRANE V TE KAMNE IN KI ZELO MOČNO UČINKUJEJO.

    NAJ MARKO POGAČNIK USTAVI, PREKLIČE DELOVANJE TEH KOD (mimogrede, sam je potrdil da so kamni zakodirani), PA NE BO NIHČE IMEL NIČ PROTI NJEGOVIM UMETNINAM. In to, dragi moji, je bistvo vsega. Tu ni nobenega sovražnega govora.


    Quote
    panefin001
     oktober 26 2011 15:35   
    Forum Rimska cesta
    Rimska cesta

    Status: neprijavljen

    Registriran: 07/06/11
    Posts: 160

    Uf,uf.uf...

    Srednji mračni vek, ali kaj hujšega?

    Povsod kjer je možno ponavljam, da se človek ni spremenil prav nič že od svojega obstoja.
    Še zmeraj je vraževeren, poln predsodkov in strahu.

    Skozi tone in tone tisočletnih osebnih in kolektivnih vsebin, vidi normalne in naravne reči, povsem popačeno.
    In glej ga zlomka, v kaj se to razvije.
    Mar je duhovnost to, v kar se je razvila ta debata?

    Poglejte dragi prijatelji: ŽIVLJENJE SO ODNOSI!
    V teh odnosih sem nastal jaz,vi.
    Z drugimi besedami povedano: TO KAR OD DRUGIH IN OKOLICE SPREJEMAM IN KAKO NA TO REAGIRAM TVORI MENE IN KOT TAK ZOPET VPLIVAM NA DRUGE IN NA OKOLICO.
    Nikakor ne morem sebe gledati kot nek ločen subjekt.

    Žal se tega premalo zavedamo, saj bi sicer te debate potekale v povsem drugačnem vzdušju in popolnoma brez obtožb, z ene ali druge strani.

    Torej: VSE KAR SI KDO MISLI O KAMNIH, JE ON SAM!
    Pavi hec pa je resnica, ki iz tega sledi: MOJE MISLI O KAMNU, PA ČE SO LEPE ALI GRDE, NISO KAMEN SAM. TA KAMEN JE POVSEM NEKAJ DRUGEGA IN NIKAKOR GA NI MOGOČE UJETI V VSE TE NEPLODNE RAZPRAVE IN TONE IZREČENIH BESED.
    Zavedati se tega, pomeni prenehati z vsemi obtožbami zoper enega ali drugega, saj vidim da sem vse to jaz sam.

    Tak pristop in tako zavedanje je edino, ki ustvari mir, saj vidite sami v kaj se je izrodil ta povsem napačen odnos, do te tematike.
    Brez zavedanja samih sebe v soodnosu z vsem, bodo tisočletni vzorci strahu in vraževerja, sami sebi največji nasprotniki.


    Vsem velik pozdrav in zvrhan koš ljubezni, ki počiva v skritem kotičku vsakega izmed nas.
    To je edino kar nas v resnici povezuje, vse drugo pa žal razdružuje.


    Mirko









    Profil
    Quote
    Gost: Irina
     oktober 26 2011 16:33   


    "MOJE MISLI O KAMNU, PA ČE SO LEPE ALI GRDE, NISO KAMEN SAM. TA KAMEN JE POVSEM NEKAJ DRUGEGA IN NIKAKOR GA NI MOGOČE UJETI V VSE TE NEPLODNE RAZPRAVE IN TONE IZREČENIH BESED."

    Dragi Mirko, prav zaradi tega, ker M. Plazar & Co na začetku te debate večina se je trudila vse razložiti na tak način, kot sedaj pišeš ti se ta debata zavlekla vse do danes. O tem, da vsak je to, kar vidi v kamnu je on sam, tukaj že bilo napisano, ti še enkrat potrdil to česar nočejo priznati, vendar ... mogoče Tvoje besede bodo komu v pogledu odprli nekaj drugega.

    Ko je v igri, ki svoj obraz "prikriva" z masko duhovnosti, povsem drugi interes, kot duhovnost sama, take besede ne zaležejo. Ljudje za dosego svojih ciljev rabili, rabijo in verjetno vedno bodo rabili nekakšno "žrtveno jagnje" po domače "grešnega kozla". In takrat ali boš tiho in boš užival v svojem lastnem miru ali se boš naučil govoriti v njim razumljivem jeziku, da "tako se ne dela".

    Lep dan


    Quote
    Gost: Dragica
     oktober 26 2011 18:50   


    Ga. Marija Plazer, ze ko ste me omenjali in vlekli na plano, sem predvidevala, da ste tudi prebrali, kar sem napisala in da sem se tudi predstavila z imenom in priimkom.
    A ocitno udarjate napamet, kot Pogacnika in njegove skulpture, tako tudi druge, ki vas opozarjamo, da sodite z razmisljanji v cas inkvizicije in ste kot muslimanski fundamentalisti danes.

    Inkvizicija srednjega veka je danes v tem casu muslimanski fundamentalizem.

    KAR ZGANJATE, je NASILJE IN TEROR in se enkrat, hvala vsem angelom, da mi ne z vami ne z vasimi razsvetljenci ni treba imeti opravka. In naj me bog se dalje cuva pred vami!

    STE NEGACIJA DUHA, razbrati se pa to da iz vsega, kar napisete in kar delate.

    prizemljite se, vam se enkrat dobrohotno svetujem.
    POGACNIKA SPOTIKATE IZ FAUSIJE IN ZARADI LASTNE OMEJENOSTI.

    OMEJENOSTI SO ZA OMEJENCE. misel pa je avtorska.
    vec opravka z vami je cista izguba casa in energije.

    Oglejte si mojo spletno stran, kjer sem objavila Pogacnikovo pismo, kaj pravi o vas ena od slovenskih jasnovidk: FOUSIJA IN SE ENKRAT FOUSIJA JE VAS TEMELJNI VZGIB za vsemi floskulami, ki jih pisarite po spletu vi in vasa sekta.

    Nimam posebnih zelja za vas, imam jih zase: cuvaj me Bog "omejenosti omejencev"!


    Quote
    Gost: Nan
     oktober 26 2011 18:52   


    Irina:
    "...ali se boš naučil govoriti v njim razumljivem jeziku, da "tako se ne dela".


    In s tem jim zelo pomagamo v njihovi akciji, nažalost.


    Quote
    Forum generiran v : 1,63 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:14

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,02 seconds