Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • sobota 11-maj
  • Vegan Hangouts: Veganski piknik v Tivoliju

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: športnik
     avgust 10 2010 22:47   


    Spoštovani obiskovalci foruma!
    Očitno nekatere uspešno in korektno delo go. Ladota F.M. zelo moti, te isti povsem zagovarjajo go. Marka P., kako zdravi in bo pozdravi zemljo in stem tudi ljudi.
    Samo ni znano, kdaj bo to delovalo na ljudi, zagovorniki skupaj z go. M.P. zagovarjajo dolgi rok (npr., od 400 do 700 let), skratka sami ne difinirajo tega časa, mi pa lahko ugibamo.
    Opažam, da nekateri javno pišejo, da zapuščajo ta forum, potem se pa po mojem prepričanju pojavijo pod drugim imenom, da lahko spet vse povprek kritizirajo.
    Nekateri so želeli raznovrstne podatke, nimajo pa takšne etike in morale, da bi se sami predstavili.
    Lp


    Quote
    hetLicht
     avgust 11 2010 09:00   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107

    Dragi Športnik, prosim razumi, da se mnogi, ki si želimo konkretnih informacij
    glede o škodljivosti kozmogramov, ne postavljamo na stran Marka Pogačnika. Enostavno si želimo verodostojnih odgovorov, ki jih pa tudi jaz še nisem zasledila na tem forumu. Sicer je pa splošna navada, da se udeleženci forumov predstavljajo z vzdevkom.


    Profil
    Quote
    Gost: BILKA
     avgust 11 2010 09:07   


    Že ničkolikokrat je bilo zapisano: ni največji problem, koliko in kako Pogačnik služi s svojim poslom, bistvo se še vedno kozmogrami in vprašljivost njihovih učinkov.
    Očitno noben forum ne Pogačnikova konferenca ali simpozij (= kup potrebnega in nepotrebnega besedičenja) ne bodo rešili zagate. Torej ponovno predlagam: pustimo času čas. Ampak ta čas bo vsekakor krajši od 400 let, zato ne obupajte.


    Quote
    Gost: Ina
     avgust 11 2010 09:36   


    Ne, Pogačnik je le "naključje", ki sta ga izbrala za "škandalozno" reklamo Florjančiča. Ta način marketinga "škandal" je znan že začetniku.
    Dokazi so očitni, če je kdo slep - je samo tisti, ki na nek način ima v tem interes.
    Zelo, hinavsko!


    In še enkrat športnik, moje ime vprašaj g. Lado, saj ima stik z Vsevednim, mogoče njemu Vsevedni bo še nekaj zaupal, da g. Lado in ga. Mojca bosta spomnila, da bi rajše šla po poti, ko ne uničuješ človeka zaradi svoje blaginje saj sta si absolutno enaka s Pogačnikom. Veliko bolj spoštujuem ljudi, ki reklamirajo takšne storitve brez "hitrostnih zvijač". Reklamirajo z navadnim oglasom.

    In Bilka še enkrat, sem napisala, da brez dokazov tega ne bi smeli narediti!

    Kar se tiče etike, to, kar ste vi naredili zaradi dinarja ... verjetno "višek etiki"

    (Pogačnik, ko začel s svojim delom se ne posluževal s tem, da napadal in polival z gnojnico drugih)

    Ko sem začela brati ta forum, nisem poznala nobenega. Po hodu spoznavanja sem videla to, kar v resnici je.

    Lp


    Quote
    Gost: Ina
     avgust 11 2010 09:37   


    Quote by: zastonj?

    Reklama je stekla i to zelo glasna, kar seveda je bil zelo pomemben korak pri promociji knjige g. lado Florjančiča o katerem pred to »avanturo« ( ki je bila zakuhana zanalašč) le redko-kdo kaj vedel.

    Knjiga je izšla: http://www.petadimenzija.si/

    in marketing aktivno stekel (la da ne brez žrtev) , zanimivo, da na zgornjem linku pri naročilu knjige niti sluha niti duha o ceni, samo naročilnica (ceno dobite po pošti, kot presenečenje, ki je za duhovno priprošnjištvo zelo »skromna«)

    cena knjige je seveda od Troedinega 78 euro (še enkrat o brezkoristnosti duhovnega priprošnika):

    http://www.om-ezoterika.com/Detajl.asp?id=9789612455347

    knjga je bila izdana leta 2008: Podrobnosti o izdelku
    • Obseg/št. strani: 424
    • Datum Izida: 19.11.2008
    • Jezik: slovenski
    • Leto izida: 2008
    • Vezava: Trda
    • ISBN/EAN: 9789612455347
    • Založba: Samozaložba
    • Avtor: Lado Mihael Florjančič

    http://www.emka.si/duhovni-svet-peta-dimenzija/PR/47658,461

    in očitno ni šla v prodajo, torej je bilo treba ukrepati!

    Nekdo na tem forumu je napisal, da g. Florjančič nič ne računa?

    Kakor sem razumel s.p. - je samostojno podetje, ki vsak mesec plača določeni prispevki, družina Mihael Florjančič imata dva s.p. in sicer ga. Mojca Mihael (to ni nobena tajna).

    Zanimivo kako lahko zastonj izvajaš storitve na spodnjem linku in hkrati plačaš prispevki:

    http://www.rabim.info/dejavnosti/221904/12172524
    /ATELJE+TERRACOTTA+UMETNOSTNA+OBRT+MOJCA+MIHAEL+SP

    dejavnost: celostno zdravljenje, energetsko zdravljenje, zdravljenje vseh petih dimenzij telesa, zdravljenje z energetskimi zdravilnimi viri

    in seveda na spletni strani:

    http://www.petadimenzija.si/

    kjer se lahko naročite na terapije ( na tej spletni strani o ceni terapije nič ne zapisano, točno tako kot o ceni knjige, verjetno še kakšno presenečenje od Troedinega)

    In kaj zdaj? Aktivna reklama in promocija je stekla, seme je bilo posejano, in to, kar uspešno, sedaj pa gremo k žetvi, žetvi dinarja od naivnega prebivalstva:

    - Različna (zastonj) predavanja:
    MAVRIČNA SPOZNANJA DO ZDRAVJA cena 25 euro

    http://www.duhovnost.eu/sl/Dogodki/Duhovni_wellness__zdravilni_viri/?duhovnostfrontend=673dlfd7t6j510djmair6ombi7

    sama ideja Duhovni wellness je inovacija ga. Mojce, ki je točno tako kot Pogačnik nekoč kozmogrami promovira svojo inovacijo - napravo za finosnovni snovi, za katero naj bi prejela tudi nagrado Korejskega (občinstva), no, saj tudi Pogačnik v svojih časih prejel nagrade za svoje izume. In, Makro M zaščita, ki naj bi jo uporabili pri kozmogramih je prav tako izum ga. Mojce Mihael (ali te naprave bo podarila???)
    ne, cena je 25 euro:

    http://www.misteriji.si/art/0/Duhovni_wellness_zdravilni_viri_delavnica

    Promocija knjige, ki je bila februarja letos, takoj po vročem napadu na Pogačnika:

    http://www.kamnican.si/peta-dimenzija-v-zdravilnem-gaju-tunjice.html

    Zaključek:

    po minimumu: delavnica 25 euro + zaščitna Makro M naprava 25 euro + knjiga 78 euro + terapija »priprošnjištva« ??? sigurno ne zastonj.

    Na vsaki delavnici sigurno bosta »priprošnjika« SVETOVALA nakup Makro M zaščite in knjige pa še obisk terapije.

    Za Troedinega – je zelo »skromno«.

    P.S. žal mi je ljudi, ki nasedejo takšnim »brezkoristnim« lenuhom in manipulatorjem, ki prodajajo meglo v konzervih.

    Veliko zdravja vsem.

    pozitivke je verjetno dober portal za zastonj reklamo.

    ne mešajte Troedinega v svoj marketing.


    Quote
    Gost: butnenc
     avgust 11 2010 10:43   


    Quote by: športnik

    Spoštovani obiskovalci foruma!
    Očitno nekatere uspešno in korektno delo go. Ladota F.M. zelo moti, te isti povsem zagovarjajo go. Marka P., kako zdravi in bo pozdravi zemljo in stem tudi ljudi.
    Samo ni znano, kdaj bo to delovalo na ljudi, zagovorniki skupaj z go. M.P. zagovarjajo dolgi rok (npr., od 400 do 700 let), skratka sami ne difinirajo tega časa, mi pa lahko ugibamo.
    Opažam, da nekateri javno pišejo, da zapuščajo ta forum, potem se pa po mojem prepričanju pojavijo pod drugim imenom, da lahko spet vse povprek kritizirajo.
    Nekateri so želeli raznovrstne podatke, nimajo pa takšne etike in morale, da bi se sami predstavili.
    Lp


    Mister športnik, a ti se pa pišeš Športnik, al pa ti je tko ime? Smile


    Quote
    Gost: BILKA
     avgust 11 2010 15:31   


    Ina, kot tudi Pogačnik ne bi smel brez dokazov o pozitivnem delovanju kozmogramov množično klesati in hiperaktivno postavljati kamne povsod in povprek.


    Quote
    Gost: Moje mnenje
     avgust 11 2010 15:34   


    Imena so nepomembna, pomembna je vsebina komentarja! Ne, kdo kaj pove, ampak KAJ POVE!
    MP se tu poliva z gnojnico zato, da si nekdo drug dela reklamo s kritiko brez argumentov in vsake osnove. Izbrali so ga, da se na njem "preseravajo". KER NEKAJ POMENI!!!
    Jasno od prvih komentarjev tukaj !

    MP bo ostal, kar je, si pa tu nekateri s kritiko osebe, ki ima osebnost, mislijo, da bodo dobili osebnost in pomen tisti, ki tega nimajo.

    Jok, manipulacije je treba voditi mnogo bolj prefinjeno in brez duvanja z nekom, ki nas ne briga in nam je nezanimiv kot lanski sneg.








    Quote
    Gost: Serpentinšek
     avgust 11 2010 15:55   


    Včeraj sm šou v Stožce, mater kakšna dvorana in kakšna energija, še na pivo sem pozabu. Sem pa opazu, da je okolica zelo neurejena, če vprašate mene, bi morali potem, ko ozelenijo trate, pred vsako halo postavit en velik kozmogram - če bi ga že, vsaj enega manjšega, naši ne bi zgubli po podaljških...jebemti, samo ne vem, kam, nekateri bi hotli, da dali kozmogram kar pod slačilnico gostov...je treba pazit, ko kodiraš iste kamne, v evroligi ne bo zajebancije...bo treba delat z mladimi, na dolgi rok, kot je reku Segadin, troedini ne bo nč pomagu...



    Quote
    Gost: skuliranc
     avgust 11 2010 17:35   


    Mejdun, Ina, sm že za kakšn hip pomislu, da si Pogačnikova, zdej pa vidm, da ti je samo do gole resnice. Če se ti tolk mudi, pa napiš že svoj naslov sem gor, da ti Lado domov pošle papirje, da boš prva vidla vse, pa še knjigo ti bo zravn zastojn loh prložu, ker on jih velik kar potala, veš. Verejetn si pa spregledala, ker ne bereš od začetka in ne poznaš njegovga dela, da on brez tvoje želje ne sme gor za tebe nč spraševat, zato tud ne more do podatkov, kam nej ti pošle vse skup. Ker on spoštuje svobodno voljo ljudi. To je tist.
    Sej drgač gre pa tukile gor zadnje strani bolj za slovensko fovšijo, kolk kdo zasluž, vidm. Men je prou vseen, kolk je Pogačnik pokasiral v 40 letih (sigurn par desetkrat več kokr Lado). Če ma Lado vse tako lepo javno pošlihtano, da se vsak, k ma preveč cajta pa k zna vtipkat dva naslova na netu, lahko informira o vseh njegovih financah, pa pol res ni nobenga problema. Probite še za koga druzga takole počekirat. Ne bo šlo, ker eni znajo to bolj prefinjeno skrivat. Tega pa seveda ne boste povedal. Tistih se je bolj za bat, k pod mizo delajo. Končn pa - Lado je tolk dedc, da si je svojo knjigo sam financiral in izdal v samozaložbi (za razliko od koga druzga). Na konc mu boste fovš še njegove penzije, pa avta in fejst žene (matr, dedc je res kerlc tud glede tega - ma okus), pa še vseh, k jim je pomagu. O delavnicah je pa en prou fino pomešu stvari. Če bo za delavnico na Eko festu v Žalcu vprašu, kolk je Lado pobrau od tistih 25 evrov, bo loh zvedu, da niti centa, čeprou je mel tist dan daleč najbolj obisakno delavnico. Pa še to se ni sam uturil tja, ampak so ga prosil za udeležbo. Iz prve roke povem - brezplačno je delal, brez centa za bencin, svoj cajt ... Preverte, predn gor obeste neki, kar ste na netu najdl. Pa tud če bi pokasiral za delavnico 25 evrov, je to hudirjev mal proti kakšnim drugim mojstrom (ne bom pisu imen in jih gor obešu kokr ena tercialka, jih loh tud sami najdete, če vas bo zanimal - tam od 65 evrov navgor grejo cene, tud do 180 evrov za eno).
    Sara, Sarica. Ti si ena nežna dušica,mila še do tistih, k ti škodo delajo. Je prou napisu en, k ne prenese tvojih molitev - le zase molit, punca. Ker če moliš za tazga, k ne mara Troedinega in se norca dela iz njega, je to kokr da bi molila k hudiču. Zakaj bi mu pa svoj čas in energijo namenjala? Nej oni kar svoje ta črne boginje, pa podzemeljske, pa kozmogramske zase moljo. Al pa k nobenmu.


    Quote
    Gost: Ina.
     avgust 11 2010 18:32   


    kdo je začel s tem forumom?

    kdo je dobesedno "uničil" človeka?

    Kdo je potem komu fouš?

    Oziroma si želi na imenu drugega zaslužiti?

    Kdo je zainterisiran v prodaji makro M zaščite in drugih storitev?

    Kdo jo je "izumil"?

    Kdo laže o "čudežih" in se povzdiguje vse do Troedinega?

    uspod: makro M zaščita je točno tako "škodljiva" kot kozmogrami.

    ( Zamenjamo vlogo Pogačnika na Mihael-Florjančič : " lahko, da jutri se najde nekdo, ki začne obtoževati "V GROZNO ŠKODLJIVEM DELOVANJU TE KOVINE" - MAKRO M ZAŠČITE in bo to raztrobil po celi državi in trobil kakšna polleta brez dokazov, na dokaze boste mogli počakati... kakšnih par let ... " ) - vse je eno in isto.

    Brez kozmogramov ni vzroka, da ljudje kupujejo storitev družinskega podetja Florjančič.

    Nočem od g. Florjančiča ničesar, niti zastonj, ker glede na način na kakršen deluje, oprosti ne, ker delovanje in stvarna dela kažejo povsem drugo, kot tukaj napisani hvalospevi višeomenjenim soprogam M-F .

    preberi ta članek za "sprostitev": http://www.pozitivke.net/article.php/20100803215523735


    mogoče se boš skuliral in razumel, da kozmogrami nimajo nobenega vpljiva (čeprav dvomim, ker lahko, da si sam Florjančič?)

    Lp.


    (nehajte izpostavljati to temo, oz. nadaljevati z reklamo, če želite poiščete kakšen časopis, TV, oddajo, spletno stran in plačajte oglasni prostor ampak omenjajte samo storitve, ki jih izvajate in ne lažite o "opasnosti prašičje gripe", če ste že odločili za takšno aktivnost).







    Quote
    Gost: butnenc
     avgust 11 2010 19:12   


    Ina, če sm te prov pokapiru, si je gospod LFM izmislu škodlivost kozmogramov zato deb prodal čimveč svojih makro M zaščit prot sevajnu vklesanih kod na kozmogamih Frown?. Se prav, de čeb se izkazal, de so kozmogrami u resnic čist neškodliv Smile, bi omenjeni tričrkovni gospod bil ob dobičk in bi jebu ježa Smile? De se pa to neb zgodl, more pa čimveč trapastga folka z "meritvami" in "raziskavami" prepričat, de bojo ful zbolel zarad tistga kamna Frown če navjo njegovih umotvorov za obrambo kupval Frown?
    Bravo LFM, brihtna buča, saj kr se biznisa tiče Smile! Tko tut eni dohtarji delajo - taprvu te proglasejo za bovnga s fovš diagnozo (rečejo naprimer de maš previsok pritisk, čeprov maš čist normalnga), pol ti pa za drag gnar prodajajo arcnije za pocajtat se Frown. Pol si pa sam še bl bovn, jasn de od brezveznih arcnij, dohtar ti pa napiše druge arcnije, deb se pocajtu od taprvih, ti s pa sam še bl bovn, pišuka jim Frown


    Quote
    Forum generiran v : 1,73 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 06:55

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,19 seconds