Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • sobota 11-maj
  • Vegan Hangouts: Veganski piknik v Tivoliju

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Marija Plazar
     julij 23 2010 16:29   


    Ah, Vijolica. Ko bi bilo tako enostavno, kakor praviš, da v bistvu vse te naprave merijo negativne tokove v Zemlji, res ne bi bilo problemov. Vic je (tudi) v tem, da kozmogrami nekaterih drugih ustvarjalcev ne dajejo enakih rezultatov meritev kot kodirani kozmogrami g. Pogačnika (+ njegove žene + še nekaterih najožjih sodelavcev). Ko so bili kozmogrami v Rubijah odstranjeni, ni bilo več "negative" v zemlji.

    Dragica, nič narobe, ko tako obožavajoče pišeš o g.Pogačniku. Naj ti le bo všeč. Čeprav na tisto o njegovih sijočih očkah jaz ne bi padla. Sem jih videla. Še več mi je povedala njegova neverbalna komunikacija (telesna govorica, ki jo je malo težje dalj časa zavestno držati pod kontrolo). Končno pa - masikateri ženski je bilo kaj kmalu žal, ko je šla svojega predsednika države volit samo zato, ker ima tako lepe modre očke, pa tako lepoooo govori ... (pa kar dva taka lepotca so že lahko volile!). Še vedno trdim - le rezultati štejejo. O g. Ladu se pa da kaj prebrati, če le poiščeš. Ne meče se sicer tako na veliko ven s svojimi besedili, ampak - kar je imel povedati, je povedal (res ne v 80. knjigah!).

    Če pa že govoriš o kardiologih (izjemno cenim njihova prizadevanja in velikansko odgovornost) - sama sem primer, kako se lahko tudi oni zmotijo. Pa nočem govoriti v njihovo škodo - ampak, vsakdo se moti (celo umetnik, čeprav trdi drugače).

    Povejte mi, kako naj verjamem nekomu, ki mi zagotavlja (kot trdite vi), da se bodo rezultati zdravljenja Zemlje pokazali takrat, ko naju več ne bo tukaj v tej obliki (oz. bova postali v prahu del "ozdravljenke"Wink? Kakšna zagotovila imate za to, da se bo res zgodilo, kar umetnik obljublja že domala 40 let? Samo politiki lahko tako dolgo "nategujejo" ljudi, da smo samo trenutno (20 ... let) v tranziciji in je treba stisniti, da potem pridejo lepši časi. pa še te lahko ob vsakem mandatu (ali prej) zamenjamo.

    Bom verjela zdravniku, ki mi bo 40, 50 let predpisoval in me "filal" z zdravili, katerih učinkov ne bom nikoli dočakala (razen neprijetnih stranskih, seveda)? Jih bom goltala zato, da bodo čez 80, 90 let dokazali, da niso bila v redu za človeka?

    Sodbe o umetniški dolgoročni vrednosti ustvarjenega pa prepustimo toku časa in zgodovini, ki bo stvari pogledala od daleč in lažje presojala kakor mi. Všeč so nam pa vseeno lahko.

    Pa lepo dopustniško pozdravljeni!


    Quote
    Gost: skuliranc
     julij 26 2010 15:47   


    Vsem, k težko ločjo religiozno dogmatičnost od duhovnosti, k majo slabe predstave o pravi človeški neumnosti - preberte eno super knjigo ČE ALI ŽIVLJENJE KAKOR SE NAM ZDI od Ratomira (V.B.Z., Lj., 2004). Vam bo takoj jasn, v čem so problemi kozmogramov in tega, da ljudje mešajo duhovnost z drugimi stvarmi (MC, npr.).


    Quote
    Gost: fizik
     julij 29 2010 12:39   


    Obvezno si nabavite zadnjo številko Misterijev. Boste videli, kam nas pelje ob pomoči kodiranih kozmogramov nadaljnja usoda, če se bomo kar pustili. Kar več člankov je takih, da ti grejo kocine pokonci!


    Quote
    Gost: Mr
     julij 29 2010 13:58   


    he,he, Misteriji, ni kaj , zelo resna revija.....jasno, z naročenimi članki.


    Quote
    Gost: Športnik
     julij 29 2010 20:20   


    Spoštovani Mr!
    Imam občutek, da ti je vse jasno in se dolgočasih v današnji fizični realnosti časa, prostora, moral bi podaljšati življenje za štiristo let, da bi doseglo svoj namen.
    LP


    Quote
    Gost: Mr
     julij 29 2010 22:53   


    Spoštovani Športnik,
    da človek razvije tak občutek in lucidnost za vpogled kaj je drugemu vse jasno, je tudi štiristo let premalo.
    Ti odstopim še mojih štiristo.


    Quote
    Gost: koza
     julij 30 2010 14:18   


    Mr, pa naštej par cajtengov, ki so popolnoma očiščeni nenaročenih člankov! Še telefonski imenik ni imun na to! Še tam si lahko plačaš malo večji naslov! Kaj pa pomeni naročen članek - da ti pokličeš uredništvo in hočeš nekaj od njih ali da oni pokličejo tebe, če bi sodeloval?


    Quote
    Gost: Mr
     julij 30 2010 14:59   


    Eh, koza, koza....popolnoma logično, da uredništvo revije naroči članek, ali povzame iz druge revije, ali objavi kar se ji ponudi. Če pa nek članek pride točno v času, ko se na "sceni " dogajajo določeni scenariji je to pravi čut uredništva za aktualno ali ZELO naročen članek. Smile


    Quote
    Gost: Mr
     julij 30 2010 15:02   


    Lahko tudi rečemo - kot naročeno.


    Quote
    Gost: Mr
     julij 30 2010 15:05   


    Ali pa, prepričljivo sugeriran Smile


    Quote
    Gost: koza
     julij 30 2010 15:37   


    Torej, naj pod aktualno raje pišejo o tem, kako se je gradil Berlinski zid ali koliko riža povprečno so Kitajci dnevno pojedli leta tisočpetstopetnajstega?
    Neprepričljivo, not just at time! Jasno, da se cajtengi prodajajo, če ponujajo aktualne vsebine, ki zanimajo trenutne, aktualne bralce, ne tiste v letu 1937 ali pa 2130! Saj temu so namenjeni, da jih rado bere čim več ljudi. pa ne samo cajtengi! Če nas zanimajo kozmogrami, naj se piše o njih. če nas zanima, zakaj se najbolje prodaja vijolični pralni prašek, naj se piše o tem. če nas zanima, kaj se dogaja na duhovnem področju, naj se piše(in tudi objavlja na spletu).


    Quote
    Gost: Mr
     julij 30 2010 15:59   


    In ko revije začno pisat o kozmogramih, tudi bralce zanima kaj neki to je. Zakaj ne bi potem revije pisale o tem, kaj bralce zanima......kako preprosto.


    Quote
    Forum generiran v : 0,06 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 04:34

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,50 seconds