Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 19-maj
  • Čarobna glasba Harryja Potterja

  • ponedeljek 20-maj
  • 25. Nacionalni teden prostovoljstva
  • Eksluzivni spletni darshan Paramahamse Vishwanande

  • torek 21-maj
  • Ustvarjalnice z Galerijo C.C.U.: Morske pošasti

  • sreda 22-maj
  • 27. Slovenski dnevi knjige v Mariboru
  • Vabilo na okroglo mizo z naslovom "Skupaj za zdrav življenjski slog: Nacionalni odzivi in mednarodne pobude"

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  • nedelja 26-maj
  • VegaMarket v Mariboru

  • ponedeljek 27-maj
  • Still Corners (UK) - 27. 5. 2024, Škofjeloški grad - Festival In Memoriam prof. Peter Hafner - 15 let

  • sreda 29-maj
  • Kako misliti in živeti svetovni etos odprto izven religioznih sistemov

  • četrtek 30-maj
  • Vlado Miheljak

  • petek 31-maj
  • Operna noč

  • sobota 01-jun
  • Vabljeni na akcijo zbiranja starega papirja za pomoč živalim!

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: BILKA
     junij 29 2010 13:14   


    Po principu dualnosti smo eni naivno neumni, drugi trezno pametni. Po zakonu ravnovesja se zadeve, situacije.......slej ko prej zaobrnejo.
    Sčasoma bo debata ne temo škodljivosti kozmogramov za nekatere verjetno izgubila čar, iskrico in (le) na forumu rahlo zamrla, vendar vas vse že sedaj vabim, da se čez najkasneje pet let ponovno srečamo isti ljudje, na istem forumu, na isto temo..... Bo zelo zanimivo, za zabavo s Serpentinškom in Butnencem poskrbljeno.
    V primeru Pogačnikove pretirane hiperaktivnosti in prezasedenosti slovenskega ozemlja s kozmogrami lahko zabava na tem mestu odpade in se prestavi v druge kozmične sfere in dimenzije.
    Vljudno vabljeni!


    Quote
    Gost: Mr
     junij 29 2010 16:27   


    Quote by: BILKA

    ..... vendar vas vse že sedaj vabim, da se čez najkasneje pet let ponovno srečamo isti ljudje, na istem forumu, na isto temo..... Bo zelo zanimivo, za zabavo s Serpentinškom in Butnencem poskrbljeno.
    V primeru Pogačnikove pretirane hiperaktivnosti in prezasedenosti slovenskega ozemlja s kozmogrami lahko zabava na tem mestu odpade in se prestavi v druge kozmične sfere in dimenzije.
    Vljudno vabljeni!





    Petletnica invazije na kozmograme. Wink


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 29 2010 17:56   


    Dragi moji! Ste preživeli lep vikend? V naravi, daleč stran od vseh neprijetnih vplivov? Lepo, če imate pozitiven odgovor.

    Shana - zelo zanimivo pišeš. Si lahko kaj konkretnejša, vsaj toliko, kot smo ostali tukaj na forumu, da natanko vemo, o kom in čem govorimo? Imaš imena umetnikov, umetnin, kakšne podatke o njihovenm številu in razsejanostjo po Sloveniji? Delujejo (vplivajo) le lokalno in se tem vplivom lahko zavestno izogneš, ali so povezani v kakšno mrežo? Si primerjala njihov vpliv z vplivom kozmogramov g. Pogačnika? Kaj si opazila? Si poleg L anten uporabila tudi druge merilne naprave? Poklicala zraven kakšnega nepristranskega strokovnjaka? Si uporabila isto metodo merjenj tako pri kamnih g. Pogačnika kot pri kipih (slikah ...) ostalih umetnikov, na katere napeljuješ razmišljanja? Mislim, da par dopisov zgoraj Kremenček govori o kozmogramu g. Nebojše Lončarja v Hologramu Evrope. Si opravila tudi ti meritve tu ter opazila razlike? Kozmogrami znajo biti s svojo simbolno govorico tudi pozitivni. Opažaš kaj podobnega oz. sploh opaziš razliko med npr. kozmogramom g. Lončarja in "ta glavnim" kozmogramom g. Pogačnika v Hologramu Evrope?

    Sprašuješ, kaj bomo naredili potem (verjetno potem, ko boš dokazala neugodno delovanje ostalih umetnin na ljudi)? Takoj, ko rešimo problem s kozmogrami, ki neugodno učinkujejo na ljudi, zlasti, ker so povezani v mrežo (ti gotovo že imaš neke rezultate, ali se tudi drugi umetniki povezujejo v kakšno mrežo!), lahko odpremo nov forum (zagotovo boš pobudnica) in rešujemo naprej. Zna biti, da se ti pridružimo. Moraš pa vedeti, da te čaka trdo delo. Gibanje za duhovno nenasilje le z lastnimi sredstvi članov, lastnim prostim časom ... podpira objektivne in strokovne meritve, analize ... in je seveda naša moralna dolžnost, ko bo čas dozorel, seznaniti z rezultati javnost. Umetnik postavlja mrežo na račun davkoplačevalcev, ti pa boš morala zbrati druge moči, če boš želela kaj narediti. Boš tudi ti šla v tako akcijo ali si se pač samo malo oglasila, da preusmeriš pozornost s trenutne problematike - reševanjem duhovnega nasilja, ki se izvaja preko kozmogramov?

    Jasno pa je - nihče nima pravice vsiljevati svojih (ljudem tujih) energij. Lahko jih ponudi samo tistim, ki si jih želijo in hlepijo po tovrstni preobrazbi.

    O kakšnih dvojnih merilih govoriš? Si lahko konkretnejša, da se uskladimo?

    Butnenc - če te vsebine problematike s kozmogrami in duhovnim (ne)nasiljem tako za(je)bavajo, se mi pa res malo smiliš ...


    Quote
    Gost: Taisha
     junij 29 2010 21:08   


    Saj ne morem verjeti kaj berem. Jaz sem pričakovala, da smo Slovenci bolj izobražen narod in ne ovce, ki slepo sledijo pastirju. Tukaj se greste, čigava babica boljše goni bicikl.
    Zadnjič sem bila na kongresu (zdravilstvo) in bila šokirana kaj sem slišala. Najbolj mi je ostal v spominu gospod, ki se je pol ure predstavljala, kaj vse ima in kaj je - to me še ni motilo - najbolj me je zmnotilo, kako lahko tako učen (če je sploh res) človek, ki ima toliko fakultet, začne bluziti o magiji, negativni energiji, govoriti o številkah, ki so satanistične in kaj še jaz vem kaj. Sploh pa ker se ima za nekoga, ki bo rešil svet pred zlom...verjetno že veste o kom teče beseda. Zlo? Ja koga pa se naj bojim, razen sebe in svojih napačnih odločitev? Ali me lahko kdo prepriča v nasprotno?
    Kdaj boste dojeli, da nam nič in nihče ne more škodovati, če mi to ne želimo. Kar pomeni, da je takšno razmišljanje samo nivo zavedanja, ki pa je odvisen od vsakega posameznika. Ni negativizma, ni negativne frekvence, ni magije je samo nivo zavedanja, ki pa je pri vsakem posamezniku drugačno. Saj nismo kloni!
    Vsaka stvar, pa naj bo kamen, rastlina ali kakrkoli seva svojo frekvenco, katero predznak dodamo mi. To je samo nivo zavedanja in nič drugega. Ljudje smo na različnih frekvencah, kar pomeni, da so nekateri ljudje evolucijski razvoj že davno končali, drugi gredo nivo više, nekateri pa se ves čas razvijamo. Kam spadate vi?
    Če skačete od enega do drugega "zdravilca" ali božjega poslanca (ste trdno prepričani v njegov prav) ste verjetno ostali v preteklosti. A ni mogoče čas, da se prebudite ali pa dalje sanjajte svoje sanje?!

    Želim vam še veliko "aha" efektov in vse lepo in prav!













    Quote
    Gost: Eva
     junij 29 2010 23:07   




    taisa, ti bi hotla, da se grejo vsi k tebi past in ti filat žepe, a ne.



    Quote
    Gost: BILKA
     junij 30 2010 10:54   


    Mr, napaka, malo si zamešal. Petletnica upora proti okupatorju.


    Quote
    Gost: Mr
     junij 30 2010 14:48   


    Quote by: BILKA

    Mr, napaka, malo si zamešal. Petletnica upora proti okupatorju.



    Pomembno, da se praznuje. Če ne moreš zmage, potem pa poraze.


    Quote
    Gost: Ovca
     junij 30 2010 14:51   


    Ne, ne, Taisha! Nismo ostali v preteklosti, ta se tebi sedaj dogaja. Kar je danes še očem prikrito, je hkrati že naša prihodnost - nevidne oblike zla, manipulacij, nadvlade. Hkrati je preteklost in prihodnost. Tudi starodavne civilizacije so obvladale te reči, da ne bomo mislili, da je samo Pogačnik tako brihten s temi kozmogrami. Pa piramide, pa reiki simboli, pa kombinacije številk, žitni krogi, svetlobni pojavi, energija piramid in tako naprej. Pri tem sploh ni nujno, di si ti na višjem nivoju zavedanja, če se teh stvari ne zavedaš, kakor ne, da smo mi na nižjem nivoju, če se jih zavedamo. In obratno, tudi na višjem nivoju zavedanja nismo samo zato, ker morda verjamemo v prikrite sile delovanj. Evolucija res ubira različen tempo napredka za različne dele civilizacije, to pač je treba sprejeti. Ni zato oni bušman nič manj vreden, četudi še vedno z ralom rije po zemlji, duhovno pa je morda stokrat občutljivejši in dojemljivejši kot ti ali jaz. Blagor ti, če okoli tebe ni nobenega zla in živiš v oblaku čiste miline in samih pravilnih odločitev. Toda - ali je morebitna tvoja napačna odločitev že morda zlo? Zate, za nekoga drugega? Če jaz ne želim, mi ob Pogačnikovih kamnih ne more biti slabo, se mi vrteti, ne morem dobiti glavobola, kaj šele, da bi mi povzročali utrujenost ...? Tako enostavno je to? Potem se mi še kemoterapij ni treba bati, če se odločim, da zame ne bo njenih posledic (ker jih verjetno še nisi sprobala, si ne predstavljaš, kako lahko se je takrat odločiti, kakšne reakcije naj "dovoli" telo). Če imaš tako visok nivo zavedanja, verjetno niti obiskov zdravilskih kongresov ne potrebuješ več (saj verejtno ga je vodil kakšen pastir, ostali pa ste bili ovce?). O katerem gospodu s kongresa je govora? Kakšne kongres zdravilstva se je odvijal, da smo ga, me ovce, zamudile? O magiji torej naj govorijo samo neizobraženi?
    Je res sladko verjeti, da je vse na tem svetu lepo, prijazno, ljubeče, pozitivno. Če bi bilo res tako, bi še želja po nebesih lahko odpadla!


    Quote
    Gost: Oda
     junij 30 2010 18:47   



    Ovca na kongresih izumljajo nove kozlograme. Zagotovo.


    Quote
    Gost: Ovca
     junij 30 2010 19:21   


    To pa že ne! Edino Pogačnik je poklican izmed vsega človeštva za to delo! On takorekoč predstavlja in zastopa voljo vsega človeštva in matere Zemlje za komunikacijo in postavljanje zmajevih mrež. "Nemamo prava glasanja" proti njegovi (samo)volji!


    Quote
    Gost: Športnik
     julij 01 2010 00:01   


    Špoštovani obiskovalci foruma!

    Začenjajo se dopusti, pa sem bil malo časa odsoten, seveda zadevo spremljam od začetka.
    Tashia piše , da je bila na kogresu, lepo bi bilo, da se zadeva obelodani. Kje je bila, kdaj in kateri zdravilec ali predavatelj je bil tam. Zanima mene, pa verjetno še ostale. Jaz sem bil tudi prisoten enkrat prej in sem vse navedeno napisal.
    To omenjam zato, da bi se morda vsi, ki se imajo za raznovrstne zdravilce ali podobno, srečali na okrogli mizi pred malimi ekrani, vse nas zaiteresirane bi seznanili, prepričali ali neprepričali o vplivu kozmogramov in drugih dejavnikov na ljudi.
    Lp


    Quote
    Gost: Taisha
     julij 02 2010 00:43   


    Quote by: Eva



    taisa, ti bi hotla, da se grejo vsi k tebi past in ti filat žepe, a ne.





    Spoštovana ga. Eva,
    res ste pomilovanja vredni. Ni res, kaj sem jaz rekla, res je kar ste vi razumela.

    Želm vam vse lepo in prav!




    Quote
    Forum generiran v : 0,07 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:27

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,55 seconds