Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 11-maj
  • Vegan Hangouts: Veganski piknik v Tivoliju

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024
  • Vabilo na Festival duševnega zdravja 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Shana
     junij 21 2010 14:07   


    Meni pa deluje Pogačnik sanjavo in pravljično Njegovi kozmogrami niso doprinesli nobenih sprememb. Ne pozitivnih ne negativnih. Kot sama estetska podoba mi je všeč, moti pa me ta namišljen konstrukt o pozitivnih učinkih na okolje.

    Delovanje Ladota, pa me močno spominja na neko inkvizicijsko persono, ki ščuva ljudi k sovraštvu, sojenju, razdvojevanju. Ustrahovanje je vodilno. Duhovno zrel človek ne hujska, ampak uči ljubezni.

    Kaj pa če se gospod Lado malo zmiga? Če resnično verjame v škodljivost kozmogramov in če resnično ima moč zdraviti negativne sile ter mu je resnično mar za dobrobit sočloveka, naj naredi projekt, gre do kozmogramov in očisti te sile. Naj naredi to z višjim namenom.

    Nekateri boste zdaj poskočili. Zakaj pa bi bio to potrebno? Zakaj preprosto se jih ne odstrani?
    Zato, da bo volk sit in koza cela. Da se ohrani estetska podoba, da je Pogačnik zadovoljen, ker lahko ustvarja pravljični svet in ker Lado ohranja funkcijo, zdravitelja in zaščitnika pred temnimi silami.
    Glede na vaše opevanje Florijančiča, sklepam, da je to vsemogočni človek in mu ne bo težko od doma prečistiti sevanje, ki se od kozmogramov, ki so razkropljeni po zemlji. Kaj je to za človeka, ki zaznava vesoljne sile?


    Quote
    Gost: vijolica
     junij 21 2010 14:47   



    Shana, se strinjam s tabo! Le kako naj bi nam neke estetsko oblikovane skulpture lahko škodovale, razen če si je to nekdo vbil v glavo?!

    Imam občutek, da je tole delovanje kozmogramov bolj placebo efekt - što se babi htilo, to se babi snilo! Kdor ima čiste misli in namene, temu noben kozmogram (kip, črnska maska, slika, urok ... ) ne more škodovati!

    Četudi naj bi avtor kozmogramov "vdihnil" vanje svojo "satansko energijo" (ej da ne počim od smeha!), se le-ta gladko in elegantno odbije od obrambnega zidu, ki je sezidan iz naših lepih, čistih, nedolžnih, svetlih, toplih ... misli in občutkov, kajti ljubezen v naših srcih premaga vsako zlo!

    Kdor pa drugim podtika nečiste in satanske namene, ta jih ima tudi sam v svojem srcu! Ljudje, ki imajo um in srce napolnjena s sovraštvom, jezo, zlobo, podtikanji, očitki ... naj se pogledajo v ogledalo, in videli bodo, da so sami izvir in izvor zla in sovraštva, ki ga zdaj pripisujejo nič krivim kozmogramom oz. njihovim avtorjem. Vsak vidi v drugem človeku tisto, česar je poln on sam! Dobri ljudje vidijo v drugih dobro, slabi pa slabo, to je vsa modrost tega sveta! In kar vidiš ali pričakuješ, to dobiš ... in doživljaš!


    Quote
    Gost: BILKA
     junij 21 2010 15:14   


    Marjetica, zame je taka rešitev povsem dostojna, brez dileme, kaj pa poreče Markov ego, bomo pa še videli.
    Še moje razmišljanje na Marjino razmišljanje: vse je v nas, v našem dojemanju, v našem načinu razmišljanja....
    Daljni sosed je bil nasrkan vsak dan. Vinčka je popil do 5 l dnevno. Pa ga je prekmalu pobralo - jetra, želodec. Pismo, pa saj vino je zdravo! Aja, negativno je razmišljal, se bal, da mu vino škoduje in evo ga - pok po njemu.
    Je sorodnik, sicer dobrovoljček, vicmohar, narejen na izi, kadil ko Turk. In spet - prekmalu pok po njemu - rak. Spet negativno razmišljanje (?).
    Imam neogrevano garažo. Naslednjo zimo bom zagnala avto in gretje ter počakala na topel avto kar v garaži. Kdo bi po nepotrebnem zmrzoval zunaj? Po naravi sem optimist in nič mi ne more škodit. In še toplo mi bo.
    Kupujem hišo, hiško. Že dve leti prebiram oglas za meni vizuelno in funkcionalno primerno in prijetno hiško. Stoji poleg električnega daljnovoda. Sicer je v sosednjo hišo (po pripovedi lastnika) do sedaj treščila strela "samo" enkrat, ampak to verjetno zato, ker je teleban živel v strahu, da ne bi treščilo vanj. Po zaslugi Marje sem razsvetljena in bom zdaj kar kupila tole hišiko....
    Znanka je veselo nabirala čemaževo listje, po zaužitju jo je pa zvilo in hajd v bolnico. Ni imela pojma, čemu "umira". Pa so ji dohtarji le osvežili spomin: ni bilo tisto čemaževo listje, ampak listi šmarnice. Tule so bili pa dohtarji negativno nastrojeni.....
    Zdaj pa zadosti! Se mi že mudi. Moram najti enega poceni buldožerista. In do večera moram na forum pogledat še cirka 140-krat, da bom naklepala svoj dnevni fond - 200 novih obiskov foruma. Ma, sem v gužvi!


    Quote
    Gost: upajoča
     junij 21 2010 15:15   


    Mnogi so spregledali informacijo, da g. Lado nič ne zdravi. Tudi nič ne dela proti volji drugih. Je priprošnjik vsem, ki ga prosijo, da bi se rešili iz stisk in težav. Vse dela Troedini po Njegovi Volji. Zato ponižno Njega opevamo. Zahvaljujemo se Toedinemu za darove ,ki jih daje ljudem. ter za čudeže ozdravitev.


    Quote
    Gost: Marja
     junij 21 2010 16:13   




    Jah Bilka scenarij si si preveč divergentno prilagodila.... Vse je v nas pregovrono pomeni: vsak je svoje sreče kovač, če pa vidi več ljudi isto nesrečo, no saj je jasno.


    Quote
    Gost: Marja
     junij 21 2010 17:22   



    in Bilka, ali si bila ti tudi na meritvah?

    hvala


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 21 2010 18:29   


    Bom skušala kratko povedati, da se ne ponavljamo v nedogled.

    Bloempje - G. Pogačnik se je v knjižnici v Kopru sam poimenoval za izvoljenca teh sil ter za izbranega predstavnika človeštva za sodelovanje z njimi ter zdravljenje Zemlje. Nič mu ne zavidam tega visokega položaja. Jaz sem rada čisto navaden človek. Te izjave so zapiski njegovih stavkov na predstavitvi zadnje knjige, ne moje izmišljotine ali lažni občutki. Verjemi, da tudi g. Lado ni iz dolgčasa malo bleknil, da so kozmogramske kode neugodne za človeka, samo da bi se mu malo "dogajalo".
    Drži pa- drug drugega vsak po svoje dojemamo. Se dam tudi prepričati, če ima kdo dovolj argumentov in za njimi stojijo dejanja, ki me prepričajo drugače. Jasno, da ni nihče obsojen do smrti stati za istimi stališči. Naj dejanja govorijo močneje od besed! Tu nastanejo največje razlike, komu verjeti.


    Kadar govorim o neodzivanju g. Pogačnika, je popolnoma jasno, da ne gre za odzivanje na pisanja na Pozitivkah, saj jih lahko vsak prebere. Gre za neodzivnost v smislu pogovora, soočenja z g. Ladom, h kateremu vas vabijo iz različnih strani. Morda g. Pogačnik pričakuje, da bo g. Lado prvi poklical? Naj gre tu za spoštljivost do starejših, da imajo pravico biti poklicani.

    Shana - G. Lado bi že davno lahko očistil kozmograme tako, da ne bi delovali neugodno na ljudi. Vendar g. Pogačnik tega ne dovoli! Berite strani nazaj. G. Lado nikoli ne posega v svobodno voljo človeka, zato tudi ime Gibanje za duhovno NEnasilje. Dela lahko le s tistimi, ki samo pridejo z osebnim pristankom, svobodno voljo, ki izrazijo željo oz. prošnjo za pomoč. Nikoli ne intervenira na lastno pest, če drugi tega ne dovoli ali ne želi. Pa tudi -g. Lado je le posrednik, ki pošlje našo prošnjo najvišji inteligenci Trojstva - oni potem "delajo" oz. "zdravijo" ali kako drugače pomagajo človeku. Tu pa lahko pride do zelo hitrih rezultatov in izboljšanja.

    V tem je problem in vzrok, da se že tako dolgo in na široko vleče tale forum. Z ne prehudimi težavami bi se dalo kode preusmeriti tako, da ne bi delovale navzven na tiste, ki si tega ne želimo. Rešitev je v odločitvi in sodelovanju g. Pogačnika. Ker se nam je zdel to najbolj eleganten način rešitve, ga že od vsega začetka pozivamo k sodelovanju, ne le besednem. Lahko bi se možakarja elegantno usedla, izmenjala stališča, videla, ali so kje stične točke (morda v tem, da je počutje ljudi tudi pomembno) in kar se da tiho uredila probleme. V dobro vseh. Z iskrenimi nameni g. Pogačnika delati res v dobro vseh ljudi bi slednji zlahka privolil, da se njegovo delo lahko tudi pokontrolira in ga naredi primernega za vse prebivalstvo. Saj kiparsko umetniško so kamni čisto lepi, pa nekateri celo v kodah prijazni do vseh ljudi. Lahko bi se v tem stilu mirno nadaljevalo naprej. Ampak - to ni v interesu g. Pogačnika. Samo on ve, zakaj ne in zakaj tako trmasto vztraja.

    Morda smo si res povedali že skoraj vse in je čas za dejanja.


    Quote
    Gost: vijolica
     junij 21 2010 18:34   



    Bilka, mislim da si malo pomešala prava in voščena jabolka. Ena stvar je razmišljati pozitivno, biti pozitivno naravnan, druga pa biti idiot!

    Vsi vemo, da nam vino lahko koristi v majhnih količinah (izboljšuje kri), da nam pa škoduje (ciroza), če ga je preveč. Tudi tobak je zdravilo v majhnih količinah (dezinficira, uničuje mrčes), v velikih pa nas lahko ubije (rak, kadilska noga …). Enako je s sončenjem (vitamin D ali sončarica), s športom (dobro počutje ali kolaps), in ne nazadnje tudi z vero, z elektriko, s hrano, s seksom … itd., itd.! Velike količine česa nam škodujejo ali nas celo ubijejo, majhne pa nas osrečujejo, ugodno vplivajo na nas, nam koristijo, nas zdravijo.

    Zato je pozitivno naravnan človek sicer zaupljiv, a tudi previden ( ne strahopeten, da ne bi narobe razumela!). Pozitivno naravnan (a previden) človek je tudi razgledan in izobražen, da zna ločevati zrnje od plev, ali čemaževo listje od listja šmarnice, ali golobice od zelenih mušnic, ali volčje češnje od ribeza, ali slepca od kobre, ali … …! Ravno zaradi tega zna slepa vera (se pravi prevelika količina vere) bolj škodovati kot koristiti, nasprotno njej pa je lahko tudi dvom (ki naj bi veljal z nekaj negativnega) v majhnih količinah nadvse koristna zadeva in je iznajdba pametnih ljudi. A če ga je preveč, seveda spet ni dobro, ker človek potem postane resnično negativen, črnogled, morda celo samodestruktiven!

    Skratka – odločilna je kvantiteta nečesa, ki nato določa oz. spreminja kvaliteto le-tega, to je osnovni evolucijski zakon, ki se imenuje tudi prelomna točka oz. kritična masa!


    Quote
    Gost: Mr
     junij 21 2010 19:18   


    Nekaj posameznikov vztrajno trdi, da se dva milijonov Slovencev slabo počuti in zboleva zaradi kozmogramov.
    Zahtevajo od g. Pogačnika soočanje. Če se Marko ne bo odzoval je aroganten in mu ni mar za ljudi, če se pa bo odzval in celo sodeloval z g. Flotjančičom glede možnosti nevtraliziranja negativnega sevanja, potem.......potem javno prizna da njegovi kozmogrami škodujejo. In če kozmogrami škodujejo, ni več ne primerno ne zaželjeno, da bi jih še naprej postavljal.
    Ni kaj, zelo prebrisan scenarij. Počasi in vztrajno se plete mreža.
    Le kdo jo dejansko iz ozadja plete.....?


    Quote
    Gost: Andrej
     junij 21 2010 19:38   


    Spoštovana ga. Plazar,

    zahvaljujem se vam za prijazen odgovor, ampak žal še vedno ne razumem vašega stališča. Že odkar sem pred kakšnimi tremi tedni (tako da res nisem nobeden od tistih, ki ste jih našteli) naletel na vaš forum, brskam po njem in poskušam najti kakšen argument za to, zakaj naj bi bili škodljivi neki znaki, ki sem jih vedno razumel kot pisavo za sporazumevanje z naravo, da pač ne označujejo enega glasu ali ene besede, ampak cel tekst. Zakaj ne delujejo v redu na duhovno bitje človeka? Ali bi za to moral prebrati Florjančičevo knjigo? Kar sem kdaj prebral od Marka Pogačnika, me je spominjalo na to, kar pišejo drugi duhovno razviti ljudje po svetu. Tudi v zvezi z razlitjem nafte sem prebral že najmanj tri pobude indijanskih šamanov, ki so podobne njegovi meditaciji. Nekje na tem forumu sem celo naletel na link do članka z naslovom Drunvalo Melchizedek: Zemlja je živo bitje (http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/objektiv/1042354694) Ali se borite proti celotni new-agerski sceni? In to na forumu Pozitivk?
    Glede števca obiskov na teh forumih pa je tako, da se kot obisk šteje že vsaka zamenjava strani, tako da sem vam že samo jaz med svojim brskanjem v zadnjih parih dneh prislužil več kot 100 obiskov.

    In ker mi je pismo Marka Pogačnika zelo všeč, vi pa se na zadnjih dveh straneh nanj skoraj ne odzivate, da bom kar citiral:


    Quote by: Marko Pogačnik

    Spoštovano uredništvo Pozitivk in pisci pisem na temo »Ali kozmogrami res škodujejo?«!

    Prepričan sem, da nihče od nas dobronamernih ljudi ne želi, da se imenovani forumski blog brez konca vali skozi Pozitivke in pri tem sprošča marsikatero negativno silo, kreativnega rezultata pa ne daje nobenega.
    Pismo pišem, ker želim izraziti svojo pripravljenost pomagati, da se ta tema zaključi tako, da ne bo nihče ponižan ali moralno oškodovan.
    Zavedam se potrebe po odprtih medijih, ki ne cenzurirajo prispevkov in zato nevtralno pozicijo uredništva v tem primeru razumem in ji ne nasprotujem.
    Verjamem tudi, da obstajajo ideali, ki so skupni vsem nam, saj se sicer za Pozitivke in Sončno pošto sploh ne bi zanimali. Verjamem, da bi ti ideali in na njih temelječe etične vrednote bile lahko temelj za dialog med nami. Dialog naj bi namesto nesoglasij omogočil neko obliko sodelovanja ali vsaj sožitja.
    Mislim predvsem na sledeče ideale:
    · preobraziti človeško družbo v taki smeri, da ne bo več podložna vzorcem dualizma, kar pomeni, večnega boja med dobrim in zlim in iz njega izhajajočega permanentnega nasilja,
    · osveščati ljudi o škodljivih posledicah izkoriščanja potencialov Zemlje in razviti metode, kako popraviti vsaj nekaj škode, ki jo naravi in njenim bitjem povzroča civilizacija, ki Zemlji ne prizna statusa partnerja v življenjskih procesih na planetu, temveč vidi v njej predvsem objekt razpoložljiv za neomejeno izkoriščanje,
    · razviti družbo miru na Zemlji, ki temelji na etičnih principih medsebojnega spoštovanja in sožitja različnih bitij, pa tudi na družbeni in ekološki pravičnosti.

    Osebno in skupaj s svojimi sodelavkami in sodelavci doma in po svetu se trudim, da te ideale uresničujem v življenju in svojem (našem) umetniškem delu. V tem smislu tudi razumem, zakaj ste mi, kot uredniki Pozitivk, dne 25. 11. 2006 v okviru projekta »Sončna osebnost leta 2005« po izboru bralcev in uredništev spletnih strani in revij www.pozitivke.net, www.svet-je-lep.com, www.med.over.net, www.veggieinfo.net, www.karmaplus.net, www.mojuspeh.com, in www.lunin.net podelili »Priznanje za življenjsko delo na področju osebne in duhovne rasti ter zdravega načina življenja«.
    Tega dejstva ne navajam iz sebičnih razlogov, temveč samo zaradi tega, ker mi določeni pisci Foruma odrekajo pravico do enakopravnega dialoga, saj me označujejo za neke vrste hudodelca, ki povzroča razne vrste težav svojim soljudem.

    Ni res, da se ne odzivam na forumske prispevke, kot trdi Marija Plazar, nazadnje v svojem pismu objavljenem na Pozitivkah dne 18. 6. 2010. Večkrat sem se odzval in skušal pokazati, da v primeru kampanje, ki se odvija v okviru forumske teme »Ali kozmogrami res škodujejo?« sploh ne gre za polemiko v smislu razčiščevanja stališč, kakršno je razvila evropska kultura, da bi varovala svobodo človekovega mišljenja. Gre za absolutno in neomajno obtožbo uperjeno proti meni in mojem duhovnem in umetniškem delu. Citiram iz pisma mag. Lada M. Florjančiča, objavljenega v Pozitivkah, 30. 4. 2010:
    »Preko kozmogramov gospoda Marka Pogačnika visoke inteligence vesoljskih sil zla izvajajo fino snovno nasilje, ki doseže do 250% močnejše učinke, kot če bi te visoke inteligence zla delovale direktno iz vesolja.«
    Kdo lahko izreče takšno obsodbo proti sočloveku brez da bi navedel en sam razumen dokaz? Kje je neodtujljiva pravica človeka po zagovoru, preden se izreče taka grozljiva obsodba? Kdo je tako vseveden, da lahko izreče tako sodbo?

    Likovni jezik, ki ga imenujem »jezik kozmogramov« sem razvil v zgodnjih 80-h letih prejšnjega stoletja ker menim, da je potrebno razviti dialog z zavestjo Zemlje in narave, kot nasprotje ignorantskemu odnosu sodobne družbe do duhovnih in vitalno-energijskih razsežnosti našega planeta. Kako naj enostranski izkoriščevalski odnos spremenimo v odnos dialoga in sožitja z Zemljo in naravo, če ne poznamo jezika v katerem lahko pogovor teče?
    Jezika kozmogramov sem se učil od pojavov v naravi, kot so znameniti krogi v žitu, nenavadni zamiki pri rasti dreves, atmosferski dogodki na nebu, simbolna govorica davnih kultur ipd. Tako sem postopoma spoznal jezik, ki ga govori narava in temu primerno izoblikoval likovni jezik kozmogramov, ki ga uporabljam pri svojem delu posvečenem duhovnosti, umetnosti in ekologiji.

    Ni res, kot trdi Marija Plazar v omenjenem pismu, da nočem uvideti, poslušati drugih, upoštevati tuja mnenja, da me daje užaljenost, da blokiram, da ignoriram, da sem samopašen, itd. Nasprotno, ničesar se bolj ne veselim kot ustvarjalne izmenjave stališč, polemične obravnave in s tem procesov razjasnjevanja idej in evolucije danih stališč.
    Ne pristanem pa na vzorec vnaprejšnje in dokončne obsodbe, kateri lahko sledi samo moje priznanje krivde in kesanje. Tak vzorec denimo poznamo iz zgodovine iz časa nacističnega pogroma nad Židi, še prej iz časa inkvizicije. Jaz sam sem ga doživel med leti 1963 in 1965 ko sem zaradi svoje poezije in likovnih razstav v Kranju prišel v konflikt s tedanjo komunistično oblastjo. Miličniki so me ure in ure prepričevali, da je moja ljubezen do moderne umetnosti strup za ljudstvo.

    Kako se da take konflikte rešiti na način, da je človekovo dostojanstvo pri vseh vpletenih straneh zavarovano in da dialog lahko prinese pozitiven rezultat? Prav gotovo obstajajo različne možnosti:
    · Lahko bi se pripravil simpozij, na katerem bi razjasnili odnose med umetnostjo, ekologijo in duhovno prakso in v tem kontekstu vlogo univerzalnega jezika in umetnosti kozmogramov kot enega od njegovih izraznih sredstev.
    · Lahko bi soočili dva različna koncepta o vlogi destruktivnih sil, ki se kažeta skozi forum na Pozitivkah. Na eni strani je to koncept Lada M. Florjančiča, češ da gre za poskus okupacije planeta Zemlje s strani neke zvezdne civilizacije. Na drugi strani je moj pristop, ki vidi izvor zla v odtujenosti modernega človeka, ki je izgubil stik s svojim božanskim bistvom in je zato postal tarča za dejavnost destruktivnih sil.
    Morda pa ste drugi so-pisci razmišljali o kakšni drugačni možnosti? Sodeloval bom, če bo le v moji moči in če mi bo zagotovljeno osnovno človeško dostojanstvo skupaj s pravico do drugačnosti.

    Lep pozdrav,
    Marko Pogačnik, 21.6. 2010


    Quote
    Gost: srček
     junij 21 2010 19:52   


    Za vse tiste, ki se sprašujete... vam Pogačnik sam odgovarja za kaj se gre... v spodnjem intervjuju... objavljen na http://www.dnevnik.si/tiskane_izdaje/dnevnik/8473...
    fino bi bilo, če bi se odgovorilo, kaj to pomeni, da moramo sedaj vsi nositi to, zaradi česar je on takrat hudo zbolel, ko je nosil sam...

    novinar:
    Na kakšen način izbirate kraje, dežele, kjer delujete? Zagotovo ne po naključju. Nekatera območja so, tako predvidevam, bolj potrebna litopunkture kot druga.

    P:
    Kraji izbirajo mene. Grem tja, kamor me povabijo.

    novinar:
    No, to ne bo povsem držalo! Prebrala sem, da ste poleti leta 1979 na južni strani beograjske zvezne skupščine na lastno pest zabijali železne igle v zemljo in skušali odpraviti negativno delovanje.

    P:
    Tedaj sem bil aktivist, nase sem potegnil energije, ki jih nisem mogel obvladati. Hudo sem zbolel. To sem opisal v knjigi Zdravljenje Zemlje, zdravljenje sebe. Potem sem spremenil metodo. Naučil sem se, da to lahko delam le javno, le tisto, kar sta družba ali posameznik pripravljena nositi z menoj. Na začetku sem mislil, da je treba zabadati igle v zemljo, a tega ne počnem več. Odkril sem novo smer delovanja: s svojim ustvarjanjem se skušam korak za korakom približati globljim vpogledom v organizem zemeljskega vesolja. Ne zanima me samo z življenjem prepojena pokrajina, temveč tudi njene nevidne razsežnosti, iz katerih Zemlja zajema svoje življenjske sile, pa njena inteligenca in duhovna podstat.

    No morda le ni tako hudo, ker je spremenil način dela... pa vendar, če se je takrat motil, se morda tudi še sedaj... da bi lahko še kaj bolje delovalo, kot deluje... da bi potegnilo na ljudi manj tistega o čemer piše...

    Ljudje ne obtožujeo... meni bolj delujejo obupani, ker prihajajo z dokazi, meritvami, prošnjami ljudi, ki jim ti kamni ne ustrezajo in se do sedaj avtor ni hotel odzvati na način, da bi se izvedle meritve (čeprav lahko beremo v določenih intervjujih ali knjigi, da tudi on meri to, kar sedaj pravi, da se ne da meriti...). Mislim da so ljudje še precej strpni...

    Dobro bi bilo vedeti, če so za merjenje uporabne le L antene, če ne obstajajo še kakšne bolj objektivne naprave, glede na to, da le te obstajajo tudi za druge tokove pod zemljo in jih uporabljajo radiostezisti.



    Quote
    Gost: Marja
     junij 21 2010 20:42   



    Bilo bi dobro, da bi se Pogačnik skušal pogovoriti z ljudmi, ki da so zboleli, morda bi lahko odkril še kaj, ćesar ne ve. Ker že toliko ve. Sedaj je dejansnko tako, da so ljudje skušajo pogovoriti, Pogačnik pa se zavija v pisno intelektualiziranje. To ni stik, vsaj ne takšen, kot ga je naredil njegov tekmec.

    Naj torej vzame v uvid, da so ljudje zboleli, čeprav se zadnje čase nihče več ne javlja s kozmogramsko diagnozo.


    Quote
    Forum generiran v : 0,08 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 06:35

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,43 seconds