Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sobota 11-maj
  • Vegan Hangouts: Veganski piknik v Tivoliju

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024
  • Vabilo na Festival duševnega zdravja 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  • ponedeljek 27-maj
  • Still Corners (UK) - 27. 5. 2024, Škofjeloški grad - Festival In Memoriam prof. Peter Hafner - 15 let

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: ???!!!
     junij 15 2010 22:25   


    Koza, to je pa........kruta..... resnica! Kdo bi si mislil!?

    http://www.osvobodimo.se/ops/prezentacija-udba_3.del.pdf

    Stran 19 - zanimiv podatek na tem linku. Zagotovo ga boste pregledali, prebrali in - debelo pozijali. Kakor sem jaz!!


    vredno ogleda!


    Quote
    Gost: Mr
     junij 15 2010 22:50   


    Kdo je sestavil ta ...pamflet, v Osvobodimo se ?
    Ne prej, ne mogoče pozneje, ampak prav zdaj. Kot naročeno.

    Zelo zanimivo.


    Quote
    Gost: Serpentinšek
     junij 16 2010 07:53   


    Jebenti, kaj vse ne boste še iznašli. Tale dosje UDBA je pa res ena beda. Verjemte meni, ker sem bil res pri UDBI. Tri leta in pol in sem ponosen na to. Ni blo lahko, pr vseh tistih barabah, ki so hotle Jugoslavijo izvana in iznutra zminirat. Pa ni šlo sam za politiko, mi lahko verjamete, da ne…vi nimate pojma - terorizem ni politika. V Ameriki ni sramota bit agent pri CIA, pr nas pa pljuvajo čez vse tiste, ki so skrbeli za bezbednost državljanov. Sej ne rečem, so fasali tud nedolžni, ampak če bi vsakega čvekača pustili, da pljuva čez oblast, bi hitro imeli sranje po vsej državi. In lahko mi verjamete, mi ne bi takih kot je Gantar, Spomenka, Capuder ali pa Pogačnik jemali v tako odgovorno službo. Neki umetniki in asocialci in hipiji pa državna varnost, jebenti, to ne gre skupaj! Na tistem glupem seznamu manjkajo samo še Kocbek, Jezus in Dalai Lama. Pogačnik pa pri UDBI, lepo vas prosim, tale tip ne bil sposoben niti za čuvat kapijo v gasilskem domu, ne pa da bi pazu na državo. Osvobodimo se, ha, ha, ha…koga naj se osvobodimo, mater so ljudje prismojeni, pa kje misljo da žvijo – v peti dimenziji, zgori so vsi svobodni kot ptički in angelčki, ampak tuki spodej na zemeljci je treba delat, da lohk ješ, ne pa bluzit in farbat narod z nekimi nebeškimi kozlogramskimi pravljicami…pa sej ljudje sploh nočejo bit svobodni…poglejte kolk ovc se je zbralo na tistm erhavističnem kongresu, mater božjo, folk je čist ponoru, vsi bi bli radi pod Jezusovo in vatikansko komando, jebeš svobodo…folk rabi gospodarja in rabi mir, da mu ni treba mislt, in rabi tud UDBO, in svobodo tud, da gre v šoping in na fuzbal, da kupi, kar če, in gleda kar če, in čveka kar če, in verjame kar če, in piše kar če, jebenti tako kar če svobodo...če ste mislili, da boste hudiča tukej na zemlji premagali, mater ste naivni...še zmeraj je pesjan ljudi okoli prnesu, tud zdej, ko jim prodaja peto dimenzij in kozlograme.



    Quote
    Gost: skuliranc
     junij 16 2010 09:03   


    Sem preveru - tale seznam udba je bil očitno sestavljen v zadnjem letu, začasno ukinjen kakor piše aprila 2010. mhm sej če pogledaš ta imena, kaj bi reku - kjer je moč, je oblast, kjer je oblast, je keš, kjer je keš , so pa hitro pr koritu eni (in isti)... s kešem se ves lažje in hitrej ureja, tut umetniške projekte. eni bogi navadni umetniki morjo pa na razpise čakat in upat, da bojo izbran zarad svoje kvalitete. če pa kdo prtisne ime svetovne umetniške velesile in svetovnega akupunkturista zemljinega MP-ja, se pa usuje še kup drugih zanimivih reči, tko da res ni poseben problem najt ga na temule seznamu zgoraj ... pa še marsikje ...kdo je tale seznam sestavu bo pa "ablast" najbolj vedla, po mojem noben od tukaj živečih na tem forumu


    Quote
    Gost: Baraba
     junij 16 2010 09:25   


    Jest Baraba, sem mol reakcijo. Tko, da ne se tle kaj prevč zafrkavat, ker neki deluje in je čuden.

    Čist resen. Boljš pustiti vse skup pri mir.


    Quote
    Gost: Mr
     junij 16 2010 09:35   


    Pa fotke v seznamu....pri vseh samo glava, edinole Marko, cel, s kozmogramom.....Smile
    res ste trapasti s tem photoshopom.


    Quote
    Gost: skuliranc
     junij 16 2010 09:56   


    ja, ja, kr prepustmo tole udbovsko stran ablasti, naj ukrepa. Ziher še kakšen član gor manjka na seznamu. Je pa enim dost, da se identificirajo le s sabo, zato je zadost sam ksiht na fotki, eni pa rabjo dodatne atribute zarvn sebe. To je tko kokr z moškimi in ženskami - dedci se identificerajo s službo al pa flašo pira, babnce pa na slikah pred sabo pestujejo otroke al pa torbice. Z nečim se pa že moraš izkazat, če sam nisi dost močen, nej se Mr kar prtož tistim, k so sestavl ta seznam, pa take fotke gor djal


    Quote
    Gost: Mr
     junij 16 2010 10:14   


    Quote by: skuliranc

    Je pa enim dost, da se identificirajo le s sabo, zato je zadost sam ksiht na fotki, eni pa rabjo dodatne atribute zarvn sebe.



    Se strinjam, naj Marko drugič pošlje za seznam eno tako bolj enostavno, recimo samo profil . Wink



    Quote
    Gost: svet
     junij 16 2010 13:10   


    Spoštovani soljudje,

    mogoče so kozmogrami res škodljivi, ali pa tudi ne... Toda svetu trenutno grozi največja ekološka katastrofa, ki ogroža celoten svet. Saj veste, tisti ogromen madež nafte, ki ne povzroča samo raka, temveč pobija milijone živih bitij, trenutno samo v morju. V bližnji prihodnosti pa...

    Situacija je nadvse resna, saj nobeden od svetovnih strokovnjakov ne ve, kako bi bilo mogoče izlije ustaviti. Tudi če se kdo najde, eliti ni v interesu situacijo razrešiti v splošno korist, temveč jim je le do moči in dobička (tega v mainstream medijih seveda ne boste prebrali).

    Scenarij najhujše vrste: ker ne vedo koliko nafte se nahaja v podzemlju, predvidevajo pa da je je zelo veliko, izlitje lahko traja leta in leta. Kaj to pomeni za nas!?

    Ste mogoče za kakšno akcijo v tej zgodbi???

    lp, Sonja


    Quote
    Gost: metulj
     junij 16 2010 14:30   


    Najbolje, da vprašamo kar Lada, kako on vidi to stvar - vzroke in rešitev, če mu lahko oni gor kaj namignejo v zvezi s tem, je res katastrofa, da se na par mestih po svetu kar gromozanske luknje vdrejo do nepreglednih globin, pa jim ne vejo ne vzroka, ne globine ...drugje se izliva nafta ...
    Zagotovo zna biti vmes tudi kaj hudičevega dela, ki bi se šel oblast nad nami (četudi v podobi lobijev in mogotcev, ki držijo vse v krempljih in zagotovo pripadajo tistim 33,3 % pete kolone, uživajoče v oblasti, denarju, nadvladi in vsemu slabemu, kar greni življenje ostalim dvem tretjinam sveta). Vidiš, vidiš, tu se Lado nič ne moti - peta kolona je in naftni mogotci sigurno spadajo vanjo, na njih se pa potem naslinijo še vsi, ki jim je denar edino zveličavno merilo uspeha. Bomo kmalu našli vse vzoprednice, ki nam vladajo, v svetu in tu v Sloveniji. Očitno se krog zapira.
    LADO, kaj porečeš na tole v zvezi z nafto in peto kolono? Smo blizu pravemu razmišljanju?? Je kaj povezave s tole kozmogramsko akupunkturo in izlitjem nafte ter luknjami po celi Zemlji?


    Quote
    Gost: Tina R
     junij 16 2010 18:06   


    Prijavljena sem na mailing listo društva Vitaaa in sem pred kratkim dobila naslednjo meditacijo Marka Pogačnika. Rada bi vam pokazala, kakšen bi bil lahko bolj konstruktiven pristop k reševanju te katastrofe. Ampak nočem pa povzročiti tega, da bi kdo s svojim strahom in sovraštvom popljuval ta iskren poskus sodelovanja z dušo Zemlje, nato pa trdil, da drugi napadajo njega, tako da vas prosim, bodite bolj ustvarjalni in spravljivi!


    NAFTNI MADEŽ V MEHIŠKEM ZALIVU

    Potem ko je propadlo že nekaj poskusov, da bi se ustavilo izlitje črnega mleka Matere Zemlje, sem začel s tole kreativno meditacijo, zdaj pa k njej povabim tudi vas!

    • Imaginacijo nujno podprite z odgovarjajočimi gestami svojih rok in občutki, ker je komunikacija z zavestjo Zemlje le na tak način mogoča – brez njenega sodelovanja pa pri tako zahtevni nalogi pomagati ne moremo.
    • Pojdi s svojo predstavnostjo in z rokami v središče Zemlje, kjer utripa njeno vzročno (dušno) telo.
    • Prosi v svojem čustvenem jeziku, da smeš voditi samozdravilne sile Zemlje proti ustju ponesrečene oljne vrtine.
    • Vodi tja samozdravilne sile Zemlje v obliki zelenega kristala in jih vzdržuj tam nekaj trenutkov osredinjene.
    • Najbolj pomemben vidik te geste je ta, da se tvoji roki med gesto pridružijo neštete roke elementarnih bitij, prednikov, duhovnih mojstrov in drugih bitij, ki ljubijo Zemljo. Občuti, kako vsi skupaj fokusiramo zdravilno moč tam, kjer je potrebna.
    • Imaginacijo lahko večkrat na dan ob poljubnem času precej na hitro ponoviš.


    OIL CATASTROPHY IN THE GULF OF MEXICO

    After I realized that several attempts to stop the outpouring of the black milk of the Mother Earth in the Gulf of Mexico have failed, I started with a creative meditation that I would like to share with you (with love from Marko):

    • The imagination should be supported by corresponding gestures of your hand(s) and feelings of your heart, to make the communication with the Earth consciousness possible!
    • Go with your imagination and hands into the center of the Earth where her causal (soul) body pulsates.
    • Ask in your emotional language that you could guide the self-healing power of the Earth towards the disabled oil well opening.
    • Bring the self-healing power of the Earth in the form of a green crystal there and hold it focused there for some moments.
    • The important aspect of this gesture is that your hand is becoming joined during the move by innumerable hands of elemental beings, ancestors, spiritual masters, and all other beings that love Earth. One should feel how we all together we are focusing the healing power there where it is needed.
    • The imagination can be repeated relatively quickly more often during the day at any time.


    Quote
    Gost: SERPENTI(I)NŠEK
     junij 16 2010 18:55   


    Tina R., ups, Sonja - si poslala ta predlog na vse forume Sončevih pozitivk? Tudi v tujino, kokr vidm??? In English??
    Dejte no, tuki gor rešujemo kozlogramske zadeve - zdej pa vidm, ko ste sem poslal tole, da ste ugotovil, da ima tole izlitje črnega mlekca materinega tesno povezavo z vašimi kamni!! O tem se debatira tuki gor, o kamnih. Vidiš, vidiš! Po mojem je tole izlitje povezano s tistim Pogačnikovim spolnim aktom in razdevičenjem device Zemlje s strani samega nebeškega očeta! Smo že rekl tuki gor, naj se mati Zemlja kar sama ozdravi, če ima vse svoje samoozdraviteljske sposobnosti. Pa kva spet drezate vanjo in v njeno dušo s temi meditacijami?? Dejte ji že gmah! Kdo daje pravico bezat vanjo? Tele vaše meditacije za mater zemljo se pojavlajo ko kakšni reklamni listki, kamor pogledaš. Če bi tolk iskren in prou meditiral, bi Zemlji že davno pomagal. PO SADOVIH PREPOZNAMO VAŠE DELO! Kje mate sadove vašega dozdajšnjega dela?? Bi se mlekec črni že davno ustavu, če bi vaše meditacije pozitivno pomagale, tko pa po mojem še dodatno bezate vanjo in v njen zeleni kristal, da se ne more ustavt. Luknanje Zemlje s kamni, pa še ne vem čim vse, da ji mleko ven uhaja!! Zna bit, da je to mleko tiste vaše Pogačnikove Črne boginje??!! Če bi vaši kozlogrami in meditacije kej pomagal, ne bi zdej prou na tem forumu prosil za pomoč. Prsluhnte najprej ljudem, ki prosjo za vašo pomoč, prisluhnte njihovim težavam. Ne pa zdej nekaj o spravi govort, če vaš Pogačnik ni prpravlen nanjo, in jo ponosno užaljeno zavrača. Če duh daje moč energiji, kakor Lado prau, pol je tole rezultat vaše meditacije in uspešnosti sodelovanja z vašim duhom, d zemlja bruha ob tem.
    Se pardoniram. Se redkokdaj tok zjezim, da kr bruha iz mene! Takrt pozabm na vse lepe besede, še na slovnco in vse tiste lepe reči, k bi jih znau gor obest. Me je tolk zjezil, da zdej tole not tlačte med kozmograme! Božo je hud! Se bo zdej usula toča kritik tistih finih dam in gospodov, k znajo lepo govort, ampak - deu, deu nas bo rešu!! Sm loh za vas primitivn, drhal, sodrga, kar čte - ampak, rezultati štejejo. Štejejo pa dejanja, ne besede!

    With love Serpenti(i)nšek!
    Pa mir zemli, da se pocajta! Dost bezanja po njej! Drgač ste tko ko desc, k ženo najprej useka, pol ji pa rože nos domov. Najprej lukne v zemlo, pol pa molitve zanjo! Ona naj ga po pol milo gleda!


    Quote
    Forum generiran v : 1,11 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 01:24

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 2,10 seconds