Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Športnik
     junij 07 2010 18:11   


    Spoštovani g. Marko Pogačnik!

    Kot sem že enkrat omenil, nekaj tisoč nas bi želelo, da se soočite z g. Ladom M.F. Vi želite nevtralni teren, g. Lado F. M. vam je predlagal televizijski studio, upam se trditi, da je to zelo v redu, zakaj Vi tega ne sprejmete.
    Lp


    Quote
    Gost: Vabilo
     junij 08 2010 08:56   


    Osrednja knjižnica Srečka Vilharja Koper

    vabi na srečanje



    s priznanim umetnikom in zdravilcem MARKOM POGAČNIKOM,



    v torek, 8. junija 2010 ob 19. uri

    v čitalnici Študijskega oddelka, Trg Brolo 1.



    Pogovor bo povezoval Damjan Plut.

    Prisrčno vabljeni!


    Quote
    Gost: Magdalena
     junij 08 2010 09:00   


    Ok, da bo več kot polovici pokazalo na meritvah, da so kozmogrami škodljivi, bi bilo čisto v redu, vsi pač niso dojemljivi za "slabe" energije ali pa jim te celo pašejo. Da pa je celo Pogačnikovim nekdanjim slušateljicam in naključnim obiskovalcem ter otrokom kazalo isto??

    Je kaj napredka s predlogom konkretnega soočenja Ladota in Pogačnika?? Ve kdo kaj o tem? Se bomo lahko udeležili tega pogovora stoletja tudi outsiderji??
    Imajo Sončeve pozitivke kakšen prostor ali idejo, kako bi se izpeljalo to soočenje, pa tudi meritve teh vplivov, da ne bojo rekli, da so bile antene začarane v nedeljo. Ve kdo za prostor, kjer bi se lahko to srečanje posnelo in bi prišlo na soočenje več ljudi? Na nevtralnem terenu, seveda. Morda kje v Ljubljani, da potem še skočimo na Holograme malo prevrjat? Ali pa v Vipavi, pri Cerkniškem jezeru, kjer pač najbolj "seka"???
    Sicer pa - če ste željni srečanja iz oči v oči s Pogačnikom, se oglasite danes popoldan ob 17h v knjižnici Koper!


    Quote
    Gost: Magdalena
     junij 08 2010 09:01   


    Oj, med pisanjem prispevka me je nekdo prehitel z vabilom. Naj potem dvojno velja!
    Srečno, prebudi se, Slovenija!! Postani biser Evrope in sveta!!V pozitivnem!!


    Quote
    Gost: Magdalena
     junij 08 2010 09:23   


    Aj, aj, Magdalenco nekaj mede danes! Po mojem kozlogrami vplivajo na to, da je narobe zapisala uro srečanja - ob 19h bo Pogačnik v knjižnici. Če se je kdo misleno že orientiral na zgodnejšo uro, pa naj si malo prebira njegovo literaturo, ki je zdaj v knjižnici na razstavi, da bo duhovno dobro pripravljen, prepariran in pozitivno nevtralno orientiran na predvanaje in pogovor, če bo Pogačnik dal priložnost tudi za pogovor. No, bomo videli, ko začne on govort, je včasih težko zraven prit ... 80 knjig, pazite!!!!!


    Quote
    Gost: Sara
     junij 08 2010 21:07   


    Da se še jaz kaj javim. Naj povem, da še vedno budno spremljam dogajanje
    na forumu, a kar nekako mi zmanjka načinov, kako še kaj napisati, ker so vse
    naše prošnje do g.Pogačnika tako brezplodne. Pa ne da bi mi zmanjkalo volje: to ne.
    Vendar načinov, kako zapisati stavke na čim bolj iskren način, da čim bolj
    izlijem svoje občutke in del sebe. Del sebe; to kar sem.

    Zelo me boli, da še vedno g.Pogačnik ne popusti in se le ne sooči z g. Ladotom.
    Sprašujem se: čemu vztraja v ozadju. Če človek nima kaj skrivati in če trdno stoji
    za svojimi dejanji in svojo umetnostjo: ne vem čemu se skrivati in izmikati.
    Če ima človek čisto vest, se bo takoj srečal z nekom brez kakršnih koli zadržkov.
    Resnično pa se vidi iz vseh postov, ki jih je g.Pogačnik tukaj zapisal, da njegova duša tava.
    Vsak njegov post oddaja protiobrambni mehanizem: vsi ste se
    name spravili.
    Jaz se sprašujem tukaj: zakaj pa ne stopite pred g.Ladotom in sploh
    čemu ne stopite sami pred seboj in končate s temi kozmogrami?
    In ne vem, kdo se je spravil na koga. Mislim, da se je tukaj g.Pogačnik na samo bit
    življenja: v Naravo, Zemljo. Ki naj bi bila nedotaknjena. In ne da jo človek z svojimi
    dejanji uničuje.
    Pa pustimo to. Jaz molim, da bi se g.Pogačniku odprlo obzorje in bi le prisluhnil ljudem,
    ki želimo res pravo ozdravljenje in ne le umetnost.

    Čestitam vsem, ki ste se udeležili v nedeljo srečanja in z antencami preizkusili
    delovanje kozmogramov in vseh znakov, ki se nahajajo v samih kipcih.

    Zanimivo je, da se je fotograf pojavil naenkrat in da se ni prikazal oz. da ni slikal
    tako, da se ga vidi. Res je kot pravi ga.Marija Plazar. To se tudi jaz sprašujem:
    od kje mu sploh dovoljenje, da slika nekoga. Konec koncev so tudi otroci bili prisotni
    in kolikor vem, se ne sme kar tako na "črno" slikariti.

    Kar me je še bolj ganilo. Da kipci res niso imeli svojega imena. Tu se še kako strinjam
    z ga.Marijo, da naj bi imela vsaka umetnost tudi svoj podpis. In res je: že v šoli so
    nas učili kot čisto male otroke, da se pod vsakim našim izdelkom podpišemo.

    Ne vem čemu, ampak vse bolj sumim, da so tile kozmogrami le plod zaslužkov.
    Sprašujem se tudi, kdaj bo narod končno nehal drezati v samo Zemljo, v samo bit
    Narave.
    Sama vem, da ko delam na zemlji, ko obdelujem pridelke, da prejemam od Zemlje
    neverjetno zdravilno moč. Torej; Zemlja ima že sama v sebi moč zdravljenja.
    Vemo tudi, da ko človek nekaj posega vmes, to ni več to. Čemu v nekaj posegati,
    kar sploh ni potrebno?

    Resnično molim za vse ljudi, da bi spregledali v sebi tisti pravi Izvor. Izvor, da se
    lahko marsikaj reši brez vmešavanja in mešanja v samo Zemljo.

    Želim vsem prisotnim tukaj in vsem ljudem, da vas čuvajo angeli, da vam kažejo
    le prave poti in naj vas Bog napolni z brezmejno ljubeznijo in vas vodi po poti,
    ki so za vas in vašo dušo prave.
    Molim tudi in vsem skupaj želim, da vas Bog obvaruje vsega zla. Zaupajte vase
    in srečno!

    Sara


    Quote
    Gost: bloempje
     junij 08 2010 21:40   


    Ga. Marija,
    Sporočilo prejšnjega mojega posta je v tem: nemogoče je, da katerakoli zunanja stvaritev (človek, predmet,...) lahko vpliva na posameznika, ne da bi le-ta to podzavestno ali zavestno dovolil. Zato je potrebno, da posameznik temeljito preišče najprej svojo podzavest, šele nato se lahko loti spreminjanja okolice. Glede na oliko in omiko pričujočih na tem forumu, je podzavest še kako meglena. Tudi dejstvo, da ste se `obesili´ ravno na mojo opazko glede omenjene olike in omike priča, da Vam v resnici sploh ni do splošnega blagostanja, temveč iz Vas govori neko nezadovoljstvo, kateremu botruje strah ali bolečine (samo predvidevam, kaj je resnica pa veste samo Vi).

    Da ne bo pomote, ne opredeljujem se glede dobrodejnosto oz. škodljivosti kozmogramov. To je namreč skrajno subjektivna stvar. Gre za način kako nespoštljivo pišete o Pogačnikovem delu.

    Še enkrat: rešitev problema je v preseganju dualnosti, to je, postati avtentičen posameznik in v sebi odkriti neko drugo zavest, ki presega to dualno strukturo. Torej nič več jaz proti tebi, mi proti vam in mi proti skupnemu sovražniku.

    Uredništvo pozitivk pozivam, da zaprejo ta forum, če ne želi izgubiti svoje verodostojnosti kot duhovni portal.


    Quote
    Gost: Star
     junij 09 2010 01:17   


    Spremljam tole debato in se mi zdi naravnost hecno kako nekateri nasedate nepreverjenim informacijam.

    Zadnjič sem gledal film o Ameriškem mestecu Roswoodu, kjer je ena belka, obtožila nekega črnca, da jo je posilil. In evo vsi belci so začel psihirat in šli masovno nad črnce. Črnci jim valda na noben način niso mogli dopovedat da tega oni niso naredil, ampak da je vse laž. Enako kot vam to tudi tukaj dopoveduje Pogačnik in ne samo to tudi ostali belci so naumili mnogo neresničnih stvari kaj vse so črnci še naredili. Belci so vsak njihov poizkus, da bi situacijo razložili utišali in nato so jih pobil, ampak to ne sam enega, pobil so vse od otrok, moških in žensk. In potem, ko so naredil totalen masaker in so pobili praktično vse črnce, razen enega vlaka otrok, ki so se rešili, je šerif povedal možu od te gospe, ki je vse te neresnice sprožila resnico in sicer, da je ni posilil noben črenc ampak da se gospa ljubimka z belcem. Ko ju je mož dobil, je ves zgrožen dojel kaj so naredili, zaradi tega ker je verjel ne da bi preveril. Ko je vprašal šerifa zakaj mu ni že na začetku povedal je le ta rekel, da je bila njegova dolžnost da preveri, ampak vmes ko je preverjal se je vsa stvar že zgodila.

    In tudi tu se dogaja isto. Zdej na koncu bi človek rekel, vam bom dal dokaz, da se g. Florjančič hudo moti in da je resnica precej drugačna od tega kar govori.
    Kar nekaj udeležencev foruma je opisalo svojo izkušnjo z nesrečo, ki naj bi jo doživelo ob stiku z skulpturami oz kamni in evo, če vzamemo samo ta podatek od vseh faktorjev po katerih bi lahko merili vpliv, je dokaz neizpodbiten.

    Po Florjančičevih besedah naj bi se od takrat, ko je g Pogačnik postavil hologram EU (2008) in povezal vse kamne preko zmajevih črt (2008 -2009), negativna energija, ki jo preko kamnov pošiljajo tuje inteligence iz 8 enot dvignila na preko 56 enot, in to pomeni 700% povečanje.

    Torej, če bi bilo vsaj malo, ampak vsaj malo res bi se to moralo odražat v tem, kar ste govorili na forumu, dejansko bi moralo biti tudi več nesreč. Se pravi vsaj za 350% več, če vzamemo zelo velik faktor tolerance.

    Sedaj pa si poglejmo sledeče grafe:
    http://www.policija.si/images/stories/Statistika/PrometnaVarnost/2009/pdf/jan-dec09.pdf
    http://www.stat.si/novica_prikazi.aspx?id=2576

    Iz tega lahko vidimo da se dogaja ravno nasprotno, od tega kar trdi g Florjančič in še nekateri drugi na forumu. Od takrat, ko je g. Pogačnik začel delati resno s kozmogrami število nesreč stalno upada, najbolj ravno leta 2008 in 2009.

    V lanskem letu, ko naj bi negativne energije po g Florjančiču narasle za 700% je število nesreč padlo za več kot 23% in to je neizpobiten dokaz, to kar govori g Florjančič ne drži. Sedaj mislim da smo dokončno razčistili, vpliva kozmogramov na nesreče ni, celo obratno namesto da bi se povečale se zmanjšujejo, torej je to kar trdi g. Florjančič je popolna neresnica.

    G Florjančič vas je vse grdo zavedel, modra ne namerno, morda ne bere več dobro sistemov, ali pa je kaj drugega, ampak resnica je pač taka.

    Od g. Florjančiča sedaj pričakujem opravičilo vsem forumovcem, Pozitivkam predvsem pa g. Pogačniku, ker ga je z svojimi izjavami skoraj popolnoma uničil. Upam, da ne bo nikoli več naredil takšne svinjarije in take psihoze kot jo je ustvaril sedaj.

    Mislim, da bi se morali vsi združiti in g Florjančiča odločno prijeti in zahtevati, da se opraviči za vse kar je naredil G. Pogačniku in predvsem vsem vam.


    Quote
    Gost: Koza
     junij 09 2010 10:22   


    Zakaj predlog za zaprtje tega foruma ravno zdaj, ko se je šele začelo odvijati? Začelo govoriti o merjenjih, soočenju, rezultatih? Kdo ne prenese tega dela forumovega pisanja?? Počakajmo na zaključke. Šele potem terjajte morebitno opravičilo enega ali drugega. Ali pa tudi ne. Komu se mudi z zaprtjem? IN če bi prišlo do tega – se bodo rezultati pač objavili drugje. Podobno se zahteva tudi od drugih publicistov – nehajte pisati o tem (ali onem). Je to svoboda do možnosti izražanja različnih mnenj? Je Pogačnik kaj manj žaljiv do Lada, ki mu očita, da je njegovo desetletja dolgo uspešno delo blebetanje? Je Črtomir manj žaljiv, ko Slovence označuje z drhaljo? Smo prenesli, prenesite tudi drugi, ko pišemo, da nam prikrito delovanje kozmogramov ne ustreza. Njihovo močno učinkovanje je včeraj potrdil tudi sam Pogačnik.

    Pisati spoštljivo o umetniškem delu kamnov – je možno, če je tovrstna ornamentalika komu všeč. Če vam kot umetnina niso všeč, se preprosto obrnete stran ali niti ne prestopite praga npr. Moderne galerije, kjer se bodo šopirili (po novem kineziogrami – 23 komadov v MGL!). Pisati spoštljivo o učinkih kozmogramov? Lahko, če vam te sile ustrezajo. Ne, če vam te sile ne ustrezajo. Se lahko tem silam izognete, če vam ne ustrezajo? NE! Tega bistva nekateri še niso dojeli (IN NOČEJO DOJETI; KER JE BOLEČE).
    Zapreti forum, pritiskati na urednike foruma, izsiljevati? Forum je še najmilejši način, kako opozoriti na problematiko. Naslednji načini bodo hujši, z mnogo večjim dometom in širino. Problemi bi se lahko rešili na tem ožjem, specialnem področju duhovnosti in širše množice sploh ne bi bile vpletene v reševanje. Ampak, nekaterim je očitno do tega. Do tega, da se problem začne reševati na vsej možni širini, do katere sežejo kozmogrami (Slovenija, Evropa …).

    Ste zamudili tisti, ki včeraj niste bili na srečanju z MP v koprski knjižnici? Veliko in nič. Bistveni poudarki (seveda po moji presoji – Pogačnikovi vam bodo povedali, da smo bili primitivni in nestrpni, saj smo si drznili postaviti mu vprašanja, na katera ni znal odgovoriti oz. je odgovarjal v političnem stilu popolnoma mimo vsebine vprašanj). Kje naj ga kaj v živo vprašamo, če se izogiba soočenj??? Zdaj, po prvem srečanju v živo z njim vem, da kako drugače tudi ne zna in ne zmore odgovoriti.
    Torej – 1. Pogačnik je nezmotljiv pri svojem delu, tako trdi. Še Bog, vsak znanstvenik, politik, zdravnik, učitelj, filozof … bi bil bolj ponižno naravnan do svojega dela.

    2. Ljubezen in srčna kultura sta bistvo njegovega delovanja. Če mi kdo vsiljuje svojo ljubezen, ne meni ne njemu ta ne koristi. Je ne občutim kot dobre in ugodne zame. Sorry!

    3. Mar mu je občutkov ljudi, saj njegova geomantija deluje samo na Zemljo, ne tudi na ljudi, ki enkrat smo del te Zemlje, drugič spet ne. Ne priznava vam in ne verjame vašim občutkom, stiskam, boleznim … ker da imate že vnaprej postavljena negativna stališča do kozmogramov. Če bi bili primerno naravnani do kozmogramov, bi se morali ob njih dobro počutiti. Ali je bilo prej jajce ali kura? Klošarski park Holograma Evrope me ni nikoli prej navdal s slabostjo, vrtoglavico, glavobolom, tja si se lahko šel res spočit, četudi je bil poln teh klatežev. Danes jih skoraj ni več. V pogovoru z eni klošarjem v nedeljo je ta povedal, da v sredini, na stolčku na južni strani, se še kar da posedet. Jasno, saj najhuje učinkujejo v obodu!

    4. Radiestezisti, ljudje z občutki …blefirate. Radiestezija je popolnoma subjektivna dejavnost in vse tiste zdravilne točke, ki ste jih kdaj zaznali (Tunjice, Bukovniško jezero …) so blef. Po Pogačnikovo. Kajti, le ON in morebiti njegovi učenci lahko ugotovijo, začutijo, definirajo … energije in pretoke po Zemlji. Vsa star sveta mesta … so blef, ker so jih ljudje iskali z bajalicami, s svojimi intuitivnimi občutki …, zato se učinkov in delovanja njegovih kozmogramov ne bo dalo nikoli izmeriti ali CELO znanstveno dokazati. Tako nam zagotavlja Pogačnik. Ob tem pa navaja starodavna sakralna mesta oz. nivoje Zemlje, kjer gre za svetost prostora. Kako svetost, če je vse prepuščeno subjektivnosti. Torej – le mnogo subjektivnosti omogoči objektivnost? Je to 100, 1000, 10000 obolelih subjektov? Kar je tebi sveto, morda meni ni. In obratno.

    5. Povedali smo, da prve objektivne meritve kažejo in dokazujejo škodljivost kozmogramov na človeka (tudi nevtralnega, pozitivno naravnanega do kozmogramov). Tem meritvam ne verjame (tu ne govorimo več o antenah – bajalicah) in jih ne priznava. Že vnaprej, ker da mu samo »grozimo« z rezultati. Nismo grozili, le povedati smo mu želeli, da prve meritve kažejo rezultate, o katerih so do sedaj govorili samo subjektivni občutki ljudi. Tu za primerjavo z zgoraj omenjenimi prometnimi nesrečami – če se razsujeta 2 avtomobila, je to nekaj poškodovancev. Če se razsuje avtobus, avion, je to veliko večja številka. Pa ni bistvo v tem – škodljivost kod se začne najprej na nevidnem delu človeka, tam, kjer »še ne boli« telesa. Ko pride do fizičnega nivoja, je že pozno. Mimogrede – ravno ob začetku srečanja v Hologramu Evrope smo bili priča, kako se je avto zakantal v pred seboj vozečega v križišču in šoferju niti malo ni bilo jasno, da ga je lahko spregledal pred sabo. K sreči ni bilo poškodovancev, le pleh je zapel.

    6. MP se počuti poklicanega kot prvi, praktično edini predstavnik, izbranec človeštva, ki bo zdravil Zemljo, ker so ga »TE« sile poklicale, ker da ima tako močno razvito intuicijo in občutke do nje, Zemlje, njegove partnerke. Tri njegove stavke nazaj – Zemlja ni bolna. Zemlja se seli na druge frekvence, da se izogne uničenju. Tega uničenja ni načela človeška zavest. Kdo torej jo je? Brez odgovora.

    7. Svoje besede – Lado želi uničiti moje umetniško delo, obtožen sem zločinov nad človeštvom, ljudje se počutijo slabo ob mojih kozmogramih zaradi Ladovega govorjenja … - hoče na vsak način položiti v Ladova usta. Spretna taktika!

    8. Pogačnik dojema vse to neumetniško dogajanje okoli kozmogramov le na osebnem nivoju užaljenosti, ni sposoben širine in vživljanja v druge ljudi (v podzemlje pač). Ravno zaradi tega kategorično zavrača soočenja, ki ne bi bila po njegovi meri in pod njegovimi pogoji. Ga ni sposoben, kar je dokazal včeraj. Rad bi se igral boga, poklicanega in izbranega, obenem pa mu ni potrebno podati nobenega dokaza svojega zdravljenja Zemlje. Ne dojame, da tu ne gre za boj Lado: Pogačnik, ne za boj mi:vi, ne dobro : zlo. Ne dojame svoje vloge v vsem, ker izhaja le iz ega, kateremu sile prišepetavajo in ga bodrijo, da je na pravi poti, da naj se ne meni za ljudi in naj mu ne bo mar za njihove občutke, saj si le izmišljajo in lažejo, da bi mu škodovali, da naj le vztraja in nadaljuje. Preprosto ni sposoben dojeti, ljudje, v čem je bistvo. Ni v umetnosti in v odnosu do umetnosti, kot bi na trenutke rad v igri »ubogi jaz, uničili boste moje delo« trdil.

    9. Nobeni dokazi ga ne bodo nikoli prepričali o nasprotnem, pravi, ker se on ne moti. Motijo se vsi, ki imajo drugačne občutke ob teh kamnih kakor on sam. Ker še nismo na zadostni stopnji duhovne, intuitivne … razvitosti. Ampak – MI VSEENO ŽIVIMO NA TEJ ZEMLJI, KI JO ON »ZDRAVI«! Nismo padli iz kakšne zvezdne, Zemlji tuje civilizacije, s katero zadnje čase besedno opleta in trdi, da o njih govori Lado. Iz tega lahko sklepam, da bodo morali ljudje ubrati pot mimo njega, kajti z njim se ne da sodelovati. Njemu se ne sme oporekati, ker boste takoj postali zlonamerni, če se ne boste strinjali z njim. Morda bo šele čez čas postalo zanimivo, ko bodo ljudje z objektivnimi dokazi (čeprav jim ne bo priznal veljavnosti!) in zajetnimi zdravstvenimi kartotekami hodili na njegov prag.

    10. On pristopi k delu in zdravljenju Zemlje le na prošnje ljudi (verjetno najraje občinarjev, kjer je »občinska denarnica«, ki veliko prenese, tudi napačnih investicij, za katere ni treba nikoli odgovarjati ali se zagovarjati, plačuje pa »raja«). Pazite, kmalu bo na vrsti Rižana, se je en prijazen fant že pozanimal, kako bi se je lotili. Obenem pove, da je predlagal že pokojnemu Janezu Drnovšku postavitev mreže kozmogramov v Ljubljani in je kasneje projekt predlagal še socialistični strukturi v občini Ljubljana. Ljudje s Cerkniškega znajo povedati drugače, kako je s temi prošnjami umetniku za posredovanje. Ko se bo zadeva razširila naprej, se bo izvedelo še marsikaj o njegovih »predlaganjih« zamisli krajanom Slovenije, Evrope, sveta.

    11. Hologram Evrope je izključen iz tega delovanja mikro in makro sistema povezovanja kozmogramov. Obenem trdi, da je to popek in središče delovanja za celo Evropo. In da Hologram nima vpliva na ljudi (kaj torej se dogaja z Ljubljančani in obiskovalci Holograma – so roboti brez pravih občutkov ali izločenci iz narave, ki tam nimajo kaj čutiti???). Hkrati ob njegovem komentarju, da reakcija vsakega kozmograma ne gre kamorkoli, ima natančno določen tok in smisel. Smo opazili! Kdo torej laže? Grb Slovenije je bil oblikovan z namenom poudariti, najti, potrditi, ojačati identiteto naroda kot edinstvenega , bla, bla, bla. Hologram Evrope sem uvedel, da se v Sloveniji kot popku Evrope infilitrirajo, vključijo kot delčki nas vsi ostali narodi, ker smo del EU. Torej – lastna identiteta ali mix Evcrope v Sloveniji? Kakor kdaj in komu drago.

    12. Nov temelj življenja Zemlje nastaja v njeni notranjosti, Zemlja ima samoozdraviteljske sposobnosti in procese (kaj rabi MP-ja???). Tukaj na površju bomo počasi poniknili, ko bo on vzpodbudil novo civilizacijo iz tega paralelnega sveta. Da boste vedeli, kaj bo z nami.

    13. Sicer pa v Ljubljani ni uspel uresničiti nobenega od svojih predlaganih projektov! Kaj bi šele bilo potem, če je vse to, kar je naredil, šele ne-projekt ali pred-projekt????

    14. Vsi kozmogrami so pozitivni – če ste slučajno v Hologramu Evrope z antenami zaznali, da različno učinkujejo (eden za vas pozitivno, par nevtralno, večina pa negativno), gre le za vašo subjektivno (po njegovem napačno) zaznavo. Tu so lagali tudi otroci, turisti, slučajni obiskovalci (pozitivno nevtralno naravnani, pač samo radovedni). Vsi radiestezisti – tisti, ki še delate z antenami, pa tudi ostali, ki jih ne potrebujete več – lažete. Po Pogačnikovo. Napačno dajete prednost razumu pred občutki. HM!

    15. Znanost še ne zna izmeriti učinkovanja kozmogramov (obenem so v parku v Kölnu čisto znanstveno opazovali in izmerili regeneracijo dreves po dveh letih učinkovanja kozmogramov – kako, če znanost nima meril za te vplive in učinke??). Kdo torej je dal Pogačniku licenco, na katere strokovnost in visoka priznanja se izgovarja, če ne znanost?? Ima prijavljen kakšen patent, inovacijo?? S kakšnim papirjem pride pred strokovnjake?? S stanovsko podeljeno umetniško nagrado?
    Obenem, kot trdi, da to ni znanstveno, ampak umetniško delo, je do konca predavanja »pozabil« omeniti, da gre za umetniško ustvarjanje, ampak ga je na to morala spomniti šele »njegova« gospa, ki ni mogla skriti prezira in gnusa do tistih, ki so si drznili vprašati »nedovoljene« reči. Umetniku se enostavno verjame, da deluje v dobro ljudi. Ljudem pa se ne bo verjelo – ti morajo svoje občutke dokazovati!!

    16. V Zagrebu da so bile na delu skrajno desničarske sile, ki so v kozmogramih prepoznale nevarnost z zahoda. Bi bilo res vredno raziskati! V Rubijah ni šlo za skrajneže, ampak za ljudi, povezane z naravo in svojimi pristnimi občutki. Tudi v Vipavi, Ljubljani … Ampak – ti občutki pač ne štejejo.


    Quote
    Gost: Magdalenca
     junij 09 2010 15:36   


    Je Koza pozabila ali mora ni ujela še en poudarek na srečanju z MP.
    Umetnik pravi, da je moral že dvakrat popravljat kozmograme v Vipavi (čeprav se on nikoli ne zmoti). Ker mu jih nihče od "naaših" ni šel nič krpat ali praskat, sklepam sledeče:
    Serpentinšek - kaj pa, če se le nisi samo na langzam, kakor trdiš, parkrat odrajsal obnje in si jih TI kaj okrušil??!!
    Tudi kraški kamen ne prenese vsega, ti korenina!


    Quote
    Gost: Stil
     junij 09 2010 16:25   


    Če bi se morda zgodilo, da se forum zapre, imamo še druge možne opcije.

    Tukaj so forumi na Med over netu, na Svet je lep, forumi Misterijev ali pa Lunin net…

    Seveda lahko tudi širše v drugih medijih.

    V vsakem primeru pa poudarjam eno:

    DA NE BOMO ŽALJIVI DO KOGARKOLI IN DA SE PO NEPOTREBNEM NE ZAPLETAJO STVARI… JE POTREBNO NAPRAVITI LE ENO: ČE GRE ZA ENERGETSKO ZDRAVLJENJE ZEMLJE, KOT PRAVI AVTOR (KER SICER NE VEM ZA KAKŠNO DRUGO ZDRAVLJENJE GRE… KER NI KMETOVALEC ALI KEMIK, KI BI JO ZDRAVIL NA FIZIČNI RAVNI), POTEM JE POTREBNO CELOTNO ZADEVO PREVERITI Z MERITVAMI USTREZNIH NEVTRALNIH STROKOVNJAKOV – poudarek je na množini, ker naj bo teh meritev več, da bodo rezultati bolj verodostojni.

    DANES GREDO VSE NOVE ZADEVE V OBTOK, KO SO NAREJENE DOLOČENE RAZISKAVE… OZ. ČE NISO, SE LAHKO ZAHTEVAJO… ENAKO JE S TEM.

    Prosim pa res vse, ki še imate dovolj volje do šale, da se vzdržite neustreznih komentarjev, ker imamo drugega dela dovolj –velja za eno in za drugo stran. Je pa pač potrebno razumeti tudi to, da nekateri ljudje pač imajo tak način in ne znajo drugače… tako da nam ostane strpnost… par neumestnih pripomb ni nilč proti zdravju ali nezdravju…

    Veliko uspeha pri dogovarjanjih in usklajevanjih v dobro nas vseh in splošnemu miru ter seveda temu posledično zdravju!



    Quote
    Gost: snežinka
     junij 09 2010 16:35   


    Stil ima stil.
    Drži pa - tudi na drugih forumih imajo ljudje zelo različna mnenja in diskutirajo o zadevah, pa zaradi svoje različnosti mnenj oz. polaritete ne zahtevajo zapiranja foruma.


    Quote
    Forum generiran v : 0,08 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:58

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,48 seconds