Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: bloempje
     junij 04 2010 13:16   


    Pozdravljeni,

    Moj predhodnik (na forumu) je objavil link, na katerem si lahko ogledate intervju z g. Marcelom Messingom, z naslovom Se bomo prebudili?. G. M. Messinga poznam osebno in dovolil mi je, da prevedem omenjeni intervju. Poanta tega intervjuja je ravno v preseganju dualnosti; da odkrijemo neko novo zavest znotraj sebe, ki stoji nad bojem med svetlobo in temo.
    Spremljam tudi dogajanje na tem forumu in se enostavno ne morem načuditi oliki in omiki udeležencev foruma. Z izjemo tistih, ki so opisovali svoje izkušnje z geomantijo. Žal. Zdi se mi kot nekakšno `bojišče´ različnih mnenj in doživljanj.
    Poznam tudi delo g.Pogačnika (ne nisem njegova sledilka), in občudujem avtentičnost v njegovem delu.
    Kar se pa tiče dobrodejnosti oz. škodljivosti vsebine Pogačnikovega dela in vsebine dela g. Lada, pa mislim, da se tega ne more in ne da komentirati. Ker je stvar skrajno subjektivna.
    Vzrokov za bolezni pa je nešteto. Konec koncev je njihov izvor v notranjosti bolnika samega, v njegovem lastnem dojemanju življenja, in okolja v katerem živi.

    Nočem, da je intervju, ki sem ga prevedla, orodje katerekoli strani!, saj je njegovo sporočilo ravno v preseganju polaritete nasprotujočih si strani.


    Quote
    Gost: sobotnica
     junij 04 2010 21:06   


    Ja, drži. Na več načinov se da intrepretirat in uporabit vsebine tega filma, ki je sicer krasen. Vsak bo našel v njem točno tisto, kar bo rabil. To je bistveno. Meni pač v večini potrjuje tisto, kar vem, nekomu drugemu pa kaj drugega. Se da dojet bistvo...
    Vsekakor res dober intervju, ki bi moral dati misliti vsakomur. Hvala za dober prevod in za posredovanje.


    Quote
    Gost: snežinka
     junij 05 2010 15:50   


    Antene nabrušene?
    Dobre volje v izobilju?
    Za tiste, ki se bojite, da ne boste imeli kje parkirat jutri - tik ob črpalki desno je urejeno parkirišče, sicer plačljivo, ampak v neposredni bližini Holograma Evrope.


    Quote
    Gost: do danes nejeverni Tomaž
     junij 06 2010 21:34   


    Yes!
    Meritve z L antenami opravljene. Zanimivo je bilo videti množico ljudi, ki so hodili z antenami okrog kozmogramov, so merili, opazovali, primerjali ... Taki, ki se spoznajo na zadevo, taki, ki so slučajno zašli tja (celo dva tuja XXX turista), otroci, taki, ki so prvič držali antene v rokah, bivši in aktualni Pogačnikovi, zaščiteni, nezaščiteni ... IN - VSEM JE KAZALO ISTO. Tudi nejevernim. V Hologramu Evrope obstaja samo en kamen, ki je neškodljiv oz. celo ugoden za človeka, postavljen čisto za sebe na robu, dva sta se mi pokazala kot nevtralna, ostali pa "sekajo". Oziroma - so škodljivi za človeka. Ljudje so govorili o slabosti, vrtoglavici, glavobolih, utrujenosti ...
    "Sekal" pa je tudi gospod, bolj mladenič, ki ni prišel tja merit, ampak fotografirat udeležence. Se je predstavil. Če poškiliš na splet, je to fotograf, ki je naredil posnetke za g. Pogačnika. Ko je očitno usmerjal aparat na ljudi, so ga opozorili, da ne dovolijo, da se posnetki javno objavijo in izrabljajo. Za "vudu" in "mumbo jumbo" ne bodo uporabni, saj smo se dali "popucat in zaščitit".
    Fotograf je zamudil pomembnejši del meritev, ker jo je takoj odkuril. Pripeljali so makro M-zaščito, ta je praktično v hipu obrnila antene. Razpoloženje se je dvignilo, še preden so ljudje "pogruntali", kaj se je zgodilo. Smo želeli še enkrat prverit z antencami, ali je res, kar se nam je tam zogdilo. So odpeljali zaščito spet daleč stran - in - antene so spet zasekale. Spet se je začelo s težavami, ki so se pojavile pred zaščito. So čez čas ponovno pripeljali zaščito - in spet - antence so se razveselile in spremenile smer nihanja v pozitivno. V zaščiti smo zaključili z zadevo, se dali popucat in mirno odšli.
    1. Noben človek na tem svetu me ne prepriča več, da stvari ne delujejo tako, kot se je izkazalo. Kar vidim in izmerim, verjamem!!!! Če pridem brez posebnih pričakovanj tja, celo z dvomom, da je možno, da bo pokazalo tako očitno kot je, potem me noben več ne prepriča drugače!!!
    2. Že zaradi te izkušnje danes je bil ta forum vreden pozornosti. Zbralo se je dovolj različnih ljudi, ki so se menjavali (ko so eni odhajali, so drugi šele prihajali, eni naključno prišli mimo, se ustavili, pofirbcali, izmerili, se zahvalili in šli ter videli razliko.
    3. Škoda, da Pogačnikov sodelavec fotograf ni ostal do konca, da bi videl vse (razen če se ni skrival za kakšnim grmovjem in od tam potuhnjeno fotkal naprej - s svojim stilom in načinom delovanja je veliko povedal, veliko več, kot si sam predstavlja!).
    Kar je najpomembneje - rešitev obstaja, ljudje božji!


    Quote
    Gost: Boštjan
     junij 06 2010 22:51   


    Vesel sem, da se je danes zgodilo kar se je moralo zgoditi. Končno je bila tudi širša javnost sama, na kraju s kozmogrami in se prepričala, da niso tako nedolžni. Sam se tokrat nisem uspel udeležit, sem bil pa že poleg na krasu, kjer se je že lansko leto naredilo merjenje.

    Zato povsem razumem Tomaža, ki bi se tokrat lahko podpisal brez pridevnika nejeverniSmile Po postavitvi zaščite so spremembe neverjetne. Kako je to občutiti na lastni koži, kjer sploh ne potrebuješ L-antenic, saj ti že telo samo da znak da se počuti umirjeno in polno Življenja, so se danes mnogi prepričali sami. Ko se umakne zaščita, zopet nastane kaos v telesu in okolici.
    Tak kaos, ki vlada po celi Sloveniji in izven meja.

    Dolžnost vseh nas, ki poznamo razliko med "prej in sedaj" je ta, da skupno, vsak po svojih močeh, sporočimo, da upanje obstaja in da je skrajni čas, da se zadeve začnejo premikati v pravi smeri.

    Danes je bil narejen velik korak v pravi smeri. Skupaj bomo zmogli še večje.

    Ponosni član gibanja za duhovno nenasilje,

    Boštjan

    "na obzorju se prižiga luč..."



    Quote
    Gost: M
     junij 06 2010 23:01   



    Dvomom, da lahko pomaga za dlje časa. Nekateri hodijo vsak ćas po osebne zaščite zaradi ponovnega vdora negativnega sevanja, zato res ne razumem kako bi to lahko delovalo kozmično oz. v etru?

    Če je bil zraven Čuvaj teme, mar ni bil z določenim namenom? Da bi prilil na strup protistrup?.


    Quote
    Gost: Andrej
     junij 06 2010 23:45   


    Aja tako! Vi tukaj pravzaprav prodajate neko zaščito, ki se jo da pripeljati in odpeljati!

    Tole s čuvajem teme z veliko začetnico pa še manj razumem kot druge stvari na tem forumu. Zdi se mi, da bi se moral marsikdo tukaj zamisliti sam nad sabo.


    Quote
    Gost: M
     junij 07 2010 07:59   


    Kako se ne da razumeti? Čuvaj teme je bil paparac - tako je opisano, menda ni nič novega, da hodijo ljujde po zaščite. Te se prodajajo že vso večnost in koliko vem, hodijo po začite tudi h g. Florjančiču.


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 07 2010 14:13   


    Tomaž je lepo opisal bistvene dogodke včerajšnjih merjenj. To je bilo srečanje, ki je celo preseglo moja pričakovanja. Že na podlagi tega dogodka lahko zatrdim, da je bil začetek foruma – vprašanje: »Nam kozmogrami res škodujejo?« smiseln in je včeraj dobil dodatno potrditev tega, kar so ugotovili in trdili že Rubijci, pa Zagrebčani …

    Res smo se zbrali nekakšna Slovenija v malem, udeleženci so bili predstavniki vseh geografskih območij Slovenije. To je bil en tak poznopopoldanski sprehod in druženje v javnem parku, kjer so se prijetno prepletala vsa narečja Slovenije. Res smo našli zanimiv datum za to srečanje, saj je bil krepka preizkušnja za poprečnega Slovenca – po dolgem času se je naredil sončni vikend, nalašč za pobeg v naravo, referendum smo imeli, pa še marsikdo je žrtvoval svojo »svetinjo dneva« in zaradi meritev zamudil izbor slovenskega talenta na TV-ju, saj je po končanem druženju marsikoga čakalo 1,2, tudi skoraj 3 ure vožnje do doma. Tem še posebne čestitke! Seveda smo nekatere odkrito pogrešali – ampak, kdo pravi, da je bilo tole zadnje srečanje? Želela bi, da bi se nam pridružil g. Pogačnik s svojo družino, vnuki …, tako, kot so si upali priti drugi starši s svojim naraščajem. To je pravo pogumno dejanje. Seveda sem se optimistično ozirala naokrog, kje zagledam kakega klenega predstavnika, ki se bo prijetno stiskal ob kakšen kamen in mu bo od nekje štrlela taka posebna T-antena. Me v nekem trenutku opozori znanka, naj se ozrem nazaj, da bom ob kamnu g. Pogačnika zagledala nekaj zanimivega. Se previdno po žensko ozrem, da le ugledam Serpentinška ob »ta glavnem« kamnu, ki je najbolj »sekal«. Zagledam nekaj črnega, kosmatega, kako pritiska svoje orodje ob kamen – ah, bil je le en kuža, ki je na hitro oddelal svojo lužico, potem jo je pa jadrno ucvrl stran od kamnov. Serpentinšek, si ti poslal svojega ljubljenčka?? Sicer smo opazili nekaj sprehajalcev s kužki, jo pa kosmatinci prav hitro ucvrejo mimo teh kamnov.

    Nekaj prav posebnega in zanimivega se je včeraj zgodilo tudi s temi litopunkturnimi kamni kot z umetniškim objektom. Za tri ure se je s kamni zgodilo to, kar se spodobi za vsako »pošteno« umetnino – dobili so svoje ime, oz. imena avtorjev. Vsa zahvala organizatorjem, ki so se potrudili bolj kot kdo drug, da so imela dela označeno svoje avtorstvo (že osnovnošolskega otroka navajamo, naj se pod svoj likovni izdelek podpiše, umetniški izdelek svetovnih ustvarjalcev pridobi na vrednosti ravno s podpisom avtorja). Kaj si torej lahko mislim o umetniški vrednosti in usmerjenosti tega projekta, Holograma Evrope? Se kdo skriva za skupino, za drugimi? Je tabla ob vstopu v Hologram namenoma narejena v tako slabi kvaliteti, da je razpadla že kmalu po otvoritvi?? Se je kaj prihranilo s tem ali je namenoma narejena tako nekvalitetno? Še vhod v stanovanje in pasja tablica vsakega poprečnega Slovenca premoreta vgravirano ploščico, še vsaka hišna številka je narejena toliko kvalitetno, da zdrži desetletja … Ne vem, koliko umetnikov bi bilo zadovoljnih s takim obeleženjem svojega umetniškega dela, kakršnega kaže Hologram Evrope na svoji tabli. Da ne govorim o tem, da potem na enem od kamnov izveste samo to, da jih je naredilo društvo Vitaaa. Vsaka umetnina si zasluži vsaj tolikšno večnost sporočila o avtorju, imenu umetnine, letnici nastanka, kakršno »večnost« naj bi dosegel tudi material, iz katerega je narejena. Razen, če ni namenjena umetnosti …

    Tudi o že omenjenem fotografu bi se dalo še kaj omeniti. Se je res predstavil kot Brecelj, tako da bo držalo, »čigav« je. On se je po svojem pripovedovanju kot vsi drugi čisto »slučajno« pojavil v parku ravno ob 17. uri in to čisto »slučajno« s profesionalnim fotoaparatom, ker je mislil čisto »slučajno« poslikati nekaj čisto drugega. Potem pa je čisto »slučajno« začel delati dobesedno portretne posnetke udeležencev. Če bi potrebovala kakšen celofigurni ali doprsni portret na javnem mestu v parku, bi si ga naročila pri moji fotografinji, ki ji zaupam. G. Brecelj, ne potrebujem vaše »usluge«! Ker pa nisem javna osebnost in sem »slučajno« na sprehodu v parku, me noben fotograf brez mojega privoljenja nima kaj fotografirat, kaj šele slučajno kje objavljat. Bog ne daj mojega otroka ali vnuka! Fotografiranje za kakšne vudu potrebe, je pa že Tomaž omenil, pa se ni izplačalo.

    Morda je želel fotograf z vsiljivim fotografiranjem celo izzvati konflikt, saj je bilo med nami kar lepo število pravih »orenk« dedcev. Razumem starše, da jih je motilo, ko je fotograf prav po vojersko oprezal in potuhnjeno fotografiral, najraje izza kamnov. Med nami so bili otroci! Vsak osnovnošolski učitelj že ve, koliko pisnih soglasij od staršev potrebuje, da lahko pofotografirajo otroke, četudi so v parku nastopili pred g. županom! Četudi le za interno uporabo.

    Če pa se je fotograf v imenu g. Pogačnika in društva Vitaaa bal za kakršnokoli oskrunjenje spomenika, kateremu bi lahko bil priča s fotografiranjem, pa se je tudi krepko motil in se lahko prepričal, da nihče na tem sprehodu v parku ni bil tam s takšnim namenom. Bili smo veliko bolj spoštljivi do kipov kot je spoštljivo njihovo učinkovanje na nas!

    Tu se bom samo kratko dotaknila prevajalke (Bloempje) pred kratkim pripetega filmčka, ki opaža visok nivo komuniciranja le na strani tistih, ki podpirajo g. Pogačnika, o nivoju ostalih pa, da ni vredno komentarja. Bom odgovorila s tem: fotograf je bil ena od slik, kakšen je ta visok nivo komuniciranja. Veliko lepih, omikanih, visokih, zvenečih besed, veliko obljub in leporečenja, dejanja pa kažejo in povedo veliko več in pravo resnico, ki ni v skladu s tem besedičenjem. Pri dejanjih se vse nianse teh visokih nivojev končajo in izgubijo. Ravno obratno sliko vidim pri g. Ladu – pove bistveno, jasno, enoznačno, nič ne olepšuje, ne kamuflira in ne zavija svojih besed v celofan. Pove tako, kot je. Dejanja pa dokazujejo, da stoji za svojimi besedami. Še vedno verjamem, da mnogi geomantiki svoje poslanstvo opravljajo v pozitivnem smislu in namenu in ob tem hkrati verjamejo besedam g. Pogačnika (o ustvarjalcu »pozitivnega« kozmograma v Hologramu vedo povedati ljudje iz prve roke, da je res pozitivna osebnost, ki tudi drugače komu malo »položi roke« in mu energijsko pomaga k boljšemu počutju). Ne opazijo pa (še) - nekaj njegovih nekdanjih slušateljic se je včeraj na lastne oči in občutke prepričalo - kako delujejo kozmogrami, ko so povezani v sistem, da so posledice oz. njegova dejanja drugačna od besed. Če vam tale primerjava ni dovolj, se podajte v svet politike, diplomatskega besedovanja … in primerjajte besede z dejanji in učinki. Boste takoj razumeli, da »olikanost« in »omikanost« v besedovanju le nista dovolj za napredek posameznika in družbe. Pa tukaj ni moj namen prepričevanje prepričanih, ampak, poglejte kdaj zadeve tudi z drugih strani.

    Veliko bolj me je prepričal tudi gospod iz Rubij, ki je opisal, da niti ni bil g. Lado prvi, h kateremu so se obrnili po pomoč in idejo, kaj se je zgodilo v njihovem kraju, da jim gre slabše in slabše. Že pred g. Ladom so merilci ugotavljali vsak na svoj način, kaj »ne štima« in da kozmogrami škodujejo človeku. Vsi, ki premorete kanček spoštovanja do starodavnih načinov meritev, boste razumeli, da imajo svojo težo tudi preproste L antene. Nekateri pa niti teh ne potrebujejo (več). Zato sem bila prav vesela, da sem med udeleženci naletela na gospo, ki je bila dolgoletna predsednica društva radiestezistov. Hvala ji za prisotnost, res me je presenetila. Podala je zanimivo analizo postavitve teh kamnov. Če bi jih samo tlorisno opazovali, gre za tri kroge, kjer se notranji kamni zvezdasto povezujejo in vplivajo na vsa področja bivanja človeka in Zemlje (si lahko ogledate na spletu razlago tega). Nič posebnega, bi lahko zaključili na prvi pogled. Gospa pa je, tako kot pred njo kar nekaj ljudi z antenami, ugotovila, da je nekaj kamnov drugačnih, »motečih«, kjer antene ne »sekajo« (vsaj dva nevtralna in eden pozitiven, ki pa učinkuje le na zelo omejenem delu svoje postavitve). Ti so postavljeni tako, da v bistvu »ne motijo« škodljivega delovanja ostalih, kateri se potem s svojim učinkovanjem povezujejo tako, da tvorijo levosučno spiralo (Tudi formalna postavitev po g. Pogačniku od kamna št. 1 naprej priča o taki levosučni postavitvi, ki zagotovo ni naključna). O učinkovanju in delovanju levosučnih spiral vam pa lahko pove vsakdo, ki se vsaj malce spozna na energijska in globlja učinkovanja tega. Omenjena gospa je podala še eno svojevrstno razlago. Če bi bili nekje na ustreznem mestu postavljeni drugi krogi z drugače umerjenimi kozmogrami in z desnosučno spiralo, bi to šele omililo te grozljive vplive trenutnega stanja. Je komentirala še, da je učinkovanje potencirano ob obodu kroga in da učinkujejo navzven še močneje kot navznoter, kar je bil zagotovo bistveni namen g. Pogačnika. In kar nas tudi najbolj moti. Če se počuti poklicanega, da izvablja te sile, naj to dela na način, da se bodo h kamnom hodili »napajat« le tisti, ki niso od »mojega Boga« in jim te energije in sile ustrezajo. Torej – naj obrača delovanje navznoter v krog, ne navzven, da zaobjame vse nič krivo življenje ljudi in vsega na Zemlji.

    Andrej in še kdo se boji, da se v bistvu tu prodaja zaščito proti kozmogramski škodljivosti. A mislite, da bi se kdorkoli šel tako poceni igro? Meni ne bi bilo treba, pa tudi drugim ne. Če bi bila zadeva tako enostavna, bi mi bilo za mirno življenje čisto dovolj, da si nabavim tako zaščito (ko sem prvič pisala na forum, o njej nisem imela pojma, zdaj sem se pa zelo pozanimala, kako »poskrbeti za svojo rit« oz. se zaščititi). Bi bilo škoda toliko mojega dragocenega časa, energije …, ki bi ju zapravljala na forumu, če bi bila zadeva taka, kot jo želi predstaviti Andrej. Od lanskega leta, ko me je skoraj dobesedno »pospravilo na oni svet« brez kakršnekoli uradne medicinske razlage, se mi zdi moj čas na tem svetu še toliko bolj dragocen in življenje tu veliko darilo Boga. Vsak dan posebej, vsaka minutka posebej. Ne bi jih šla zapravljat za to, da bi mesece dolgo visela na forumu in na drugih virih informacij za ta namen. Rubijci so si izprosili to zaščito, ker si jo zaslužijo, saj so premogli dovolj enotnosti in trdnosti, da so stvar speljali do konca (kako so jo dobili, piše par strani nazaj). O načinu rešitve problemov Zagrebčanov ne morem komentirati, si bom pa vsekakor enkrat vzela čas in odkrila, kako se je dogajalo vse skupaj pri njih. Ni bistvo v tem, da nakrpaš nekaj denarcev, postaviš zaščito, potem ga pa po starem »serješ« naprej. Tisti, ki si kakršnekoli zaščite nabavljajo s tem namenom, vedo, da nobena ne bo delovala (ne vem, po kateri sreči sem se do sedaj vedno uspela izogniti vsem nakupom raznih zaščit, še tiste podarjene piramide sem vrgla v smeti). Verjamem pa v zaščito, ki jo je izumil g. Lado. Tako kot lahko verjamejo vanjo tisti, ki so včeraj prvič v življenju občutili njeno delovanje. In vsi tisti, ki jo imajo doma, v svojih podjetjih, pisarnah … Pa še poudarjam – to ni cenena reklama! Je g. Lado in ga. Mojca ne potrebujeta ob obilici mednarodnih priznanj za svoje izume. Če (KO) bodo Slovenci odkrili moč teh naprav, ne bo nobeni občini, bolnici, podjetju, šoli, vrtcu, domu … žal zneska zanjo. Le ozkoglednost in »fovšijo« je treba preseči. Sicer bomo ravno zaradi teh lastnosti izgoreli in izginili z obličja sveta, ob izdatni podpori kozmogramov.

    Res je, Boštjan – luč rešitve že sije!




    Quote
    Gost: snežinka
     junij 07 2010 17:02   


    Prva stvar, katero so me danes vprašale kolegice zjutraj ob prihodu v službo, ni bila npr. Lina-zmagovalka talentov ali arbitražni sporazum, temveč:Kako je bilo na kozmogramih? Ja, a ste že brale pozitivke. ja, ampak, ti povej,osebno, kako si čutila, so vztrajale. Zato sem pač opisala občutke - najprej radovednost, pričakovanje, kaj se bo zgodilo, kmalu po sprehodu z antenami tiščanje za očmi, glavobol, potem slabost, spahovanje, vrtoglavica, kot da se mi tla majejo pod nogami,štihanje pri srcu.Zato sem se umaknila malo od kamnov, čisto v sredini na tistih stolčkih je še kar šlo, nato spet merjenja in prihod zaščite. Ob tej prijetni marvljinci, lažje dihanje, sproščenost, antene so se iz križanja obrnile v odprto smer, po odhodu zaščite so se spet začele križat, spet nelagodni občutki , ponovitev postopka z zaščito (deluje, prevrjeno!).
    Tisti fotograf pa ni potem kar odšel, ampak se je skrival za grmovjem ob črpalki nekaj časa, da ne boste preoptimistični.


    Quote
    Gost: snežinka
     junij 07 2010 17:15   


    Drugače si pa lahko o tem, da je Hologram Evrope srce deloavnja za celo Evropo, preberete kar na Pogačnikovih straneh. Verjamem, da je res ravno to generator vsega ostalega, drugače ga ne bi tako preklemano motilo, da se naredi zaščita ... Potem bi bil Pogačnikov "šef" hud na svojega vajenca.


    Quote
    Gost: Športnik
     junij 07 2010 17:54   


    Spoštovani obiskovalci foruma!

    Med ostalimi sem se tudi sam udeležil meritev. Dobil sem L antence in se sprehodil med kozmogrami, moje videnje je takšno, da je nekaj kozmogramov nevtralnih, eden pozitiven, ostali niso v redu, najhuji se mi je pa zdel kozmogram M. Pogačnika, kjer antence kar brusijo.
    Potem smo se nekaj časa pogovarjali, izmenjavali mnenja, sledilo je presenečanje, ko so vsem L antence kazale, da je tisti moment vse v redu.
    Takoj nisem vedel kaj se dogaja, potem smo dobili informacijo, da so namestili zaščito.
    Sam sem se prepričal, da zadeva ni tako nepomembna, da nebi strnili vrste in na tem področju nekaj naredili v dobro vseh nas.
    Lp


    Quote
    Forum generiran v : 0,07 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 11:16

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,51 seconds