Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: snežinka
     junij 01 2010 08:01   


    Ja, res, tudi vse nas ostale bo kmalu hudo in resno zanimalo, pod kakšnimi strokovnimi in znanstvenimi utemeljitvami se financirajo in podpirajo umetniški projekti s kozmogramsko dejavnostjo na litopunkturah Marka Pogačnika.
    Naj se le krešejo antence, naj se le izkaže kontrastnost energij "povprečnega Slovenca" z energijami, vsiljenimi s strani Pogačnika! Že tako je dovolj drugih vsiljenih energij, ki jih prinaša tehnološki razvoj ..., ne rabimo še teh, ki ne služijo ničemur drugemu kot kodiranju za nenaravne in nebožje namene.
    Ob tem čisto verjamem, da nekateri Pogačnikovi privrženci resnično sveto in slepo verjamejo v dober namen lastnega dela pod njegovim vodstvom. Tako kot drugi sveto verjamemjo Ladu. Le da so slednji v veliki prednosti pred Pogačnikom - za Ladom stoji množica ozdravljenih ljudi!


    Quote
    Gost: Dolenjka
     junij 01 2010 17:31   


    http://www.cajtng.com/n/politika/v-nsi-se-sprasujejo-kdo-je-izdal-dovoljenje-za-postavitev-kamnov-s-kozmogrami/204?page=3

    Beri še komentar - vsi "vedo", da so kamni zdravilni ...


    Quote
    Gost: Športnik
     junij 01 2010 18:01   


    Spoštovana ga. Mojca Mihael in ostali gostje foruma!

    Kakor ste omenila, smo vabljeni v nedeljo, 6. junija ob 17.00 na preverjanje holograma EU pri Bavarskem dvoru v Ljubljani.
    Želel bi se udeležiti, pa nimam L anten, verjetno je še kdo v podobni situaciji.
    Obstaja kakšna možnost, da si sposodimo na samem kraju?
    Hvala za odgovor in lep pozdrav!


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 01 2010 18:48   


    Tudi mene je že vprašalo nekaj ljudi, ki nimajo anten, ali si jih bodo lahko kje izposodili. Sama jih bom imela s sabo nekaj parov v rezervi. Pred časom sem že opisala, da jih lahko čisto enostavno naredite tudi sami (še za kakšno drugo uporabo). Material zanje vas ne bo stal več kot dober evro (cevke in žico sem nabavila v Baumaxu, zagotovo pa jih premorejo v vsaki spodobno založeni tehnični trgovini - v OBI-ju so baje celo tako prijazni, da vam jih nažagajo).

    Vrejetno pa bo ga. Mojca povedala, ali so antene "prenosljive" in si jih bomo lahko menjali med sabo.


    Quote
    Gost: Marko Pogačnik
     junij 01 2010 21:26   


    Spoštovana Mojca Mihael,

    Povabili ste me, da pridem v nedeljo 6. junija 2010 ob 17h k Hologramu Evrope na tako imenovano »merjenje«. Tega »merjenja« se ne nameravam udeležiti iz več razlogov:

    1. Mene sta skupaj z Ladom že vnaprej obtožila, da sem vse mogoče od »zvezdnega petokolonaša« do povzročitelja nekih strašnih bolezni. Če sem že vnaprej obsojen, ne da bi mi pogledala v obraz človeka in brez realnih dokazov, ne vidim nobenih možnosti za svoj zagovor, niti na ravni logike, niti na ravni medčloveškega zaupanja.
    2. Pozivate me, naj pridem na nekakšno »merjenje«. Vsi vemo, da tako radiestezijsko kot »finosnovno« merjenje ni objektivne narave. Glede na bolj ali manj subjektivno naravo takšnega »merjenja« je lahko vsakomur jasno, da je rezultat nujno negativen, če ima človek, ki »meri«, že vnaprej negativno stališče do objekta svojega »merjenja«.
    3. Vabite me, naj pridem tudi jaz »meriti« s svojim radiestezijskim orodjem. Kot sem že Ladu pred časom pisal v javno objavljenem pismu, že 20 (dvajset) let pri svojem delu z večdimenzionalnim prostorom ne uporabljam nobenega radiestezijskega orodja. Vsa ta leta razvijam metode neposrednega dojemanja vidnih in nevidnih ravni resničnosti.

    Če si res želite razgovora z mano in če vas res zanimajo ozadja mojega dela, se lahko srečamo na nekem nevtralnem kraju in brez vnaprejšnjih obtožb. Predstavljam si, da bi se lahko ob sproščenem druženju pogovorili, kaj bomo skupaj naredili za zdravje Zemlje in za zdravje medčloveških odnosov. Jaz bi imel priložnost predstaviti izhodišča svojega dela, vi pa bi mi lahko pripovedovali o Vašem dojemanju domnevne nevarnosti s strani zvezdnih civilizacij. Pričakujem pa, da boste pred tem preklicali svoje obtožbe proti meni – sicer je takšno kreativno srečanje logično nemogoče. Kot hudodelec pač na njem ne morem enakovredno sodelovati.

    Lep pozdrav Vam in Ladu,

    Marko Pogačnik, 1.6.2010


    Quote
    hierhod
     junij 01 2010 21:54   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 04/01/07
    Posts: 17

    Raz 12, 13- 18

    13 In ko je zmaj videl, da je pahnjen na zemljo, je preganjal ženo, ki je dete porodila. 14 A ženi so dali dve peruti velikega orla, da bi letela v puščavo na svoje mesto, kjer se preživlja čas in dva časa in pol časa, daleč od zmaja. 15 In zmaj je vrgel za ženo iz svojega žrela vode kakor reko, da bi jo reka odnesla. 16 A pomagala je ženi zemlja; odprla je zemlja svoja usta in je popila reko, ki jo je vrgel zmaj iz svojega žrela. 17 In razsrdil se je zmaj nad ženo in se je šel vojskovat z drugimi iz njenega rodu, ki spolnjujejo božje zapovedi in imajo pričevanje Jezusovo. 18 In ustopil se je na pesek ob morju.


    Raz 11, 18

    18 Narodi so se razjezili, a prišla je tvoja jeza in dan, da se sodijo mrtvi, da se dá plačilo tvojim služabnikom, prerokom, svetim in njim, ki se boje tvojega imena, malim in velikim, in da se pogube, kateri so pogubljali zemljo.«




    Profil
    Quote
    Gost: ?
     junij 02 2010 00:25   





    Ppgačnik odgovorite na naslednje vprašanje, koliko opažam še nanj niste odgovorili, vse do 35. strani foruma.


    Kdo vam je odbril ta projekt in kako ste pristojni prepričali, da so vam za postavljanje kamnov dali tako zajetno vsoto denarja? Koliko njih lobira v tem poslu?


    Quote
    Gost: Serpentinšek
     junij 02 2010 07:31   


    Uf, dragi moji, tole z L antenami pa se mi zdi zanimivo. To bi mogel biti en dober biznis. Manj kot en evro za material, superca. Končan izdelek pa prodaš za 10 in več. To bi morali Slovenci izvažat – izdelke z visoko dodano vrednostjo, sem zadnjič poslušu stuio ob sedemnajstih, so govorli sami najboljši profi ekonomisti. Sem včeraj doma v delavnici probal naredit eno tako antenco. Pravzaprav en par…to mora gvišno funcionirat, če so oni druidi v Avstriji zamenjali prometne znake, bi to moralo delat tud pr nas. Jebenti, pa sem probal doma, kar v štali, sem testiral kateri krava je breja, grem takole mimo z L anetno vzdolž mimo boksov in stiskam tiste balajice al kok se že reče stručno, pa glej ga zlomka, vsakič ko pridem do Liske se mi tiste žice začnejo obračati proti njenemu repu. Sem najprej misli, da je to, ker Liska tolk mahala z repom od sreče vsakih ko me vidi, pa ne…ponavljam še enkrat, vsakič se je zgodl, tud ko je krava stala čist pr mir! Liska je breja, ne bi vedu, če ne bi vedu že prej, da je breja! Sam enkrat se mi je primerilo, da se je ena žica, tista v levi roki obrnila proti biku, mater, sem pomislu, da je naš Ferdinand pederčina, če že ni čist zares zabrejan, ampak ko sem šel drugič mimo, je bla L antena čist pri mir. Ampak res, da se mi takrat ni več toliko tresla roka, ker je tisti jutranji žganček že fajn stabiliziru moje prste. Zdej tuhtam, da bi tole zadevco spravu v top shop, sem že tuhtal, da bi naredu še T anteno, tako, kr je treba tudi mal povarit in ne sam zvijat žice, potem lahko meriš, če jo prav obrneš tudi tisto kar je v zraku in ne samo na zemlji, ker en krak zmeraj gleda v luft, tako da sprejema tudi signale iz vesolja. In sem tuhtu, pravzaprav sem idejo narisol kar v mivko, tko kot je Tesla narisal svoj izmenični motor v pesek, eno skico, kako bi izgledala taka antena polavtomatska, oziroma obojestranska, v obliki dvojne črke L, tko da bi blo vseeno, s katere strani jo primeš, zadaj je spredej, spredej je zadaj, saj razumete - in potem bi na tako anteno montiral še en drsnik z utežjo ali pa z vzmetjo, ki bi anteno samodejno vračal nazaj v izhodiščni položaj vsakič ko bi pritisnu na žico s palcem od spodaj...top shop vam rečem!


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     junij 02 2010 08:54   


    Ah, Serpentinšek, kako si me spet do solz nasmejal. Zdaj te bom zagotovo kar po posebni obliki antenc prepoznala! Pa po kravicah in bikcih boš dišal. Mmmmmm!

    Sicer pa - tu ne bo kakega biznisa, tudi ni bil tak namen. S sabo jih bom prinesla nekaj rezervnih antenc, ne da bi jih komu dajala v "najem" ali kakšno drugo povračilno obliko izposoje, enostavno jih bom pustila nekomu, ki jih ne bo imel, pa bi si jih želel potem obdržati. Svoje pa bom seveda obdražala, ker sem nanje že čustveno navezana.


    Vesela sem, da se je odzval g. Pogačnik, ker v meni še vedno tli kanček upanja na sodelovanje. Končno bi morali tudi sprevideti, da v svojem bistvu ne bi smelo vse skupaj izpasti kot nekakšen boj ali tekma med g. Ladom in g. Pogačnikom, ki sta oba le človeka (ali če bi zreducirali vse skupaj na boj med dobrim in zlom - ne, gre le za ustreznost ali neustreznost vplivov na ljudi, tudi če samo na polovico ljudi - saj končno - če za neko zdravilo kaže, da ima npr. 50 % ljudi hude stranske učinke, ga bodo zagotovo umaknili). Očitno pač gre za energetsko ustreznost ali neustreznost učinkovanja na človeka in njegovega duha. Ljudje sami (prvi v Rubijah) so opazili, da jim "nekaj ne štima", ker so se začeli počutiti slabo, so nenadno obolevali, in so začeli sami isakti vzroke za to. Ta pot iskanja jih je pripeljala do g. Lada, katerega so prosili, če je pripravljen z njimi poiskati vzroke (ter seveda odpraviti posledice). In tako se je odvalil prvi kamenček v plazu ... Tako zdaj tudi vsi drugi iščemo in prosimo za pomoč pri iskanju vzrokov in odpravljanju tegob ter bolezni. Še vedno trdim, da je g. Pogačnik tudi "samo" človek kot vsi drugi in je verjetno postal orodje v rokah sil, ki jih zaradi naše človeške narave in omejenosti ne more obvladati. Lahko je bolj občutljiv za neke energetske premike, težko pa jim postavi primeren predznak in tu se je verjetno zataknilo.

    Vse dobro želim vsem skupaj in privoščim rešitev, ugodno za vse!


    Quote
    Gost: Mojca Mihael
     junij 03 2010 16:58   


    Pozdravljeni, g. Marko Pogačnik!

    G. Pogačnik nihče Vas ni nikoli ničesar obdolžil! Tukaj in sedaj ne bijemo bitke med Vami in Ladom in ne iščemo zmagovalca! Ljudje so sami prosili za pomoč, ko so prišli do spoznanja, da litopunktura slabo deluje na ljudi. Lado že ves čas opozarja na dejstvo, da se visoke vesoljske inteligence sil zla pete dimenzije uporabile kozmograme kot orodje za izvajanje finosnovnega nasilja na nas ljudi. Človek ni v stanju ustvariti sistem tako visoko inteligentne finosnovne tehnologije za izvajanje nasilja nad nami Zemljani, tudi Vi g. Pogačnik ne!

    Torej tukaj ne gre za bitko dveh interesov, temveč za bitko proti skupnemu sovražniku za naše preživetje.

    Peta kolona resnično deluje v službi zla na Zemlji. Kdor se najde med njimi je to popolnoma njegova lastna osebna odločitev.

    G. Pogačnik, Vi omenjate "ZVEZDNE CIVILIZACIJE " in " ZVEZDNE PETOKOLONAŠE ", vendar nam ni znano o čem govorite, saj Lado o tem ni nikoli govoril.

    Prenehajte se igrati obsojenca, ker vas nihče ni obsodil. Kar se tiče soočenja z nami ljudmi in Ladom, pa bi bil že skrajni čas, saj Vas že dolgo časa prosimo, da bi do tega resnično prišlo.

    Mir z Vami
    ...da bo luč razsvetlila temo!

    Mojca Mihael


    Quote
    Gost: Mojca Mihael
     junij 03 2010 17:45   


    Dragi forumovci!

    Vabim vse ljudi, ki premorejo polno mero ljubezni in dobre volje na sprehod v park kjer stoji Hologram EU na Bavarskem dvoru v Ljubljani, 6. junija ob 17 uri. Pridite po vaši lastni želji in lahko prinesete s seboj L antene, kot orodje za prepoznavanje učinkov nevidnega delovanja tega geomantičnega sistema.

    MI BOMO PRIŠLI!

    L antene sem izbrala zato, ker isto orodje uporablja vodja projekta Hologram EU, g. Marko Pogačnik, kar je jasno razvidno iz knjige Zdravljenje Zemlje zdravlenje sebe iz slike 27 na strani 197 (leto 1992) in na strani 166, slika 18 -zapis pod sliko: ( Z radiestezijsko sondo (L anteno) prikazujem različne energijske kvalitete na tleh narisanega slovenskega državnega grba, Bohinj 1996 (foto: Bojan Brecelj)).

    Ponovili bomo tudi preizkus z Makro M zaščito, kakršnega smo izvedli tudi v Rubijah na Krasu.

    Mir z vami

    ...da bo luč razsvetlila temo!

    Mojca Mihael


    Quote
    Gost: jaz
     junij 03 2010 21:30   


    Se bomo prebudili?
    Veliko resnic in potrditev….. Le nismo tako nori kot mislijo nekateri!!

    »Torej tukaj ne gre za bitko dveh interesov, temveč za bitko proti skupnemu sovražniku za naše preživetje.«( Mojca M.)

    MOJCA TUDI JAZ SE STRINJAM Z VAMI!

    PRIPOROČAM, OGLEJTE SI…..

    http://izklop.com/?url=links/start&a=open&id=62523


    Quote
    Forum generiran v : 1,58 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 09:52

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,97 seconds