Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: Sinjo
     april 13 2010 17:04   


    Četudi stvari delujejo posledično... torej če imajo morda negativen vpliv zaradi odpora ljudi na zadeve in ne zato, ker bi same delovale negativno... bi bilo smiselno zadeve umakniti - ne razumem zakaj bi naj krasilo naše okolje ali ga celo zdravilo, nekaj, do česar imajo ljudje odpor.

    Bolj kot je človek senzibilen, manj teh posredovanj želi in bolj čuti, da narava sama po sebi vrši enega najbolj celostnih in najbolj popolnih zdravilnih procesov - sebe same in njenih prebivalcev - tudi človeka... in to brez posredovanj človeške inteligence preko določenih umetniških ali kakšnih drugih del..

    A se ne bi dalo izpeljati kakšne vseslovenske peticije, preko katere se zberejo podpisi tistih, ki bi želeli živeti brez teh posredovanj v prostor...

    Sinjo


    Quote
    Gost: snežinka
     april 13 2010 17:57   


    Ja, res je - ni bilo v vašem pisanju besede "rak", ampak, ko pomislimo na obolenja prostate, zagotovo vsi pomislimo na to, tudi vi, čeprav se zdaj lahko besedno obračamo in vozimo vsenaokrog.
    Kajti - če prostata deluje neoporečno, je to eno samo veselje za vse, pri obolenjih je pa končno čisto vseeno, za katero bolezen bi šlo, kajne?
    To ni moja mrakobnost - takšno je trenutno stanje zdravja ljudi, precej mrakobno.

    Pa veliko zdravja vaši prostati želim, naj imajo vsi kaj dobrega od nje!


    Quote
    Gost: še je upanje
     april 13 2010 18:39   


    Drži, Sinjo!
    Dobro bi bilo sprožiti kakšno peticijo. V Švici bi imeli že razpisan referendum, če bi se kaj takega dogajalo. Ljudje bi ponoreli, če bi nekdo tako fino manipuliral z njimi kot to dela Pogačnik! No, pri nas je mogoče res škoda kupov denarja, ki jih pobere taka od države požegnana akcija, vsekakor pa vsaj kakšna peticija na spletu ne bi škodila.
    Kdo si upa v akcijo? Ima kdo izkušnje s tem?


    Quote
    Pozitivke
     april 13 2010 19:09   
    Forum Admin
    Admin

    Status: neprijavljen

    Registriran: 08/28/02
    Posts: 36

    Tudi sama se pridružujem trditvam bralk Suzane in Marije o izjemnem
    načinu ozdravljenj in uspešnem delu duhovnega priprošnjika g. Lada
    Mihael Florjančič.Seveda je pri tem pomembna tudi naša svobodna volja,
    vera zaupanje in ljubezen.To naj bi iskusil tudi sam g. Marko Pogačnik,
    kot piše. V vsebini njegovega komentarja zasledim,da se ne strinja, da
    nas mora nek "Oče" reševati. Kdo pa, če ne Troedini Bog Oče,Sin in Sveti
    Duh- Najvišja iteligenca? Ni pomembno,kako ga imenujemo,važno je,da se
    ga zavedamo.Iz darov Svetega Duha dobimo dar zdravljenja.To pomeni,da
    smo orodje Očeta in On zdravi preko nas,ne mi! Vse kar je dobro,je torej
    Njegovo delo, ne naše.Zato apeliram na g. Marka Pogačnika za dobro
    vseh,da se pridruži pregledu stanja in prekomentira z g. Ladom Mihael
    Florjančičem,da skupaj z Božjo pomočjo rešijo nastali problem.

    Jožica Ukmar


    Profil
    Quote
    Gost: Suzana
     april 13 2010 19:12   


    Spoštovani,
    Iz odgovora g. Pogačnika je razvidno dvoje: prvič, da jemlje svoje delovanje v našem okolju kot nekaj nedotakljivega in edinstvenega, in drugič, da g. Ladu Florjančiču ni pripravljen izkazati niti malo kredibilnosti, niti spoštovanja do njegovega dolgoletnega dela pri ljudeh in v okolju. In prav to zadnje je skrb zbujajoče, ker nespoštovanje do nekoga, ki si želi sodelovanja v naše skupno dobro, je znak prav tistih ljudi, ki se postavljajo nad vsemi ostalimi in nam dajejo občutek, da nimamo pravice niti preverjati njihovega dela, kaj šele iskati rešitve. Kakšni so rezultati dela g. Pogačnika, pa niti ne vemo. Ali je kdo izmeril učinke teh njegovih posegov? Če, kot gospod pravi, se je v 90. letih začel proces samozdravljenja zemlje, zakaj potrebujemo vse te njegove posege, sisteme trikotnikov po celi Sloveniji, neke čudne povezave močnih energij, o katerih ne vemo veliko? Zakaj bi mi morali, kot pravi sam, nositi posledice njegovih metod skupaj z njim? Kakšne pa so te posledice? Hude bolezni, v katere je tudi sam zapadel? Zakaj konkretno on posega v te procese samozdravljenja in kdo mu daje to pravico? Ali to dela na podlagi nekih sporočil od nekih nam neznanih angelov in bitij, kot so angel Devos, Črna boginja, boginja teme, neke energije iz podzemlja in druge entitete, o katerih govori v svojih knjigah? Ta imena ne zvenijo prav zdravilno, niti ne kot prinašalci pozitivne in zdravilne energije. Kako je mogoče, da so vsa ta Pogačnikova sporočila iz notranjosti zemlje tako z lahkoto sprejeta pri nas? Koliko ljudi je v resnici prebralo njegove knjige? Glede na odlomke, ki so bili do sedaj objavljeni, ni kakšnih posebnih dokazov niti o verodostojnosti njegovih angelov niti o ozdravitvi našega okolja. Prej bi rekla obratno. Razmere se zelo hitro slabšajo.
    Kot laik na tem področju ne bom razglabljala o njegovem strokovnem delu, rekla bi samo, da je njegov odnos do g. Florjančiča skrajno ponižujoč. G. Lado se nikamor ne odpravi brez povabila in brez prošnje. Že 50 let pomaga ljudem na svoj edinstven, skromen način in se do sedaj ni nikoli izpostavljal. Nikoli nikogar ne napada, niti v časnikih niti osebno. Samo opozarja na tisto, čemur bi se morali posvetiti v naše skupno dobro. Gospod Lado se loti vsakega zdravljenja s spoštovanjem do tistih, ki ga prosijo, do Boga in do narave. Predvsem pa poudarja, da je on le posrednik na tej zemlji in ne vzvišen, nedotakljiv, vsemogočni zdravitelj, ki mu nihče ne sme ničesar očitati. Kot sem že v prejšnjem pismu napisala, vsaka odprta in široka duša bo vedno sprejela vabilo k sodelovanju, saj je kolektivna moč ljudi brezmejna! Pomislite, koliko dobrega lahko skupaj naredimo za naše okolje in domovino, če so naši interesi izključno v dobro vseh nas, in ne usmerjeni v poveličevanje nekaterih nedotakljivih posebnežev, ki si drznejo celo tako skromno in spoštljivo osebo, kot je Lado Florjančič, napadati in mu pripisati celo razdeljevanje nekih čudnih lističev z grožnjami po Vipavski dolini. Vsakdo, ki pozna Lada Florjančiča, ne bo nikoli temu verjel. Tudi ne bi verjel, da se gre nekega rešitelja ali očeta našega naroda. Kako malo g. Pogačnik pozna človeka, ki je tudi njega nekoč zdravil! In to uspešno, kot sam pravi. Velika vrlina g. Lada je ta, da vsakega človeka spodbuja, da se nauči sebi pomagati, verovati v dobro in pozitivno, in ne se obešati na neke morbidne duhove iz središča zemlje. Morda nekateri pozabljajo, da v življenju štejejo dejanja in ne besede, rezultati in ne neki »kvazi dobri nameni«. Saj je tudi pot v pekel tlakovana z dobrimi nameni! Kot je gospa Ivana zgoraj citirala Biblijo - njihov konec bo po meri njihovih del.
    Mislim, da je v tem trenutku najbolj bistveno, da stopimo skupaj kot narod, ki je pripravljen reševati nakopičene probleme z dobro voljo in spoštovanjem do vseh ljudi, ki živijo tu. To je naša odgovornost. Tudi do bodočih generacij. Pri tem je nujno upoštevati vse tiste, ki mislijo, da živijo v nezdravem okolju in si želijo temu priti do dna. Kar je bilo, je pač bilo. Treba je to preseči in iti naprej, kaj popraviti, če ni v redu, predvsem pa gledati naprej in REŠEVATI! Vse je mogoče rešiti in spremeniti, a samo s čistimi nameni in spoštovanjem do slehernega človeka. Glede na enormno število obolelih z vsemi mogočimi čudnimi boleznimi in stanji je to v tem trenutku nujno. Kajti tisti, ki iskreno dela v korist VSEH ljudi bo vedno zmagovalec!
    Lep pozdrav,
    Suzana Stančič
    Ljubljana


    Quote
    Gost: ne snežinka
     april 13 2010 20:22   


    Vse, kar delamo iz pripričanja - je pravilno, in je tudi bilo načrtovano. Vsaka beseda, vsaka črka, vsak najmanjši premik. Ni nobenega smisla diskutirati (čeprav tudi ta debata ni Naša debata) naivni smo, če mislimo, da vse delamo po svoji voli, po svoji voli delamo le dokler ne spoznamo, da se nič ne zgodi po naši voli. Razlika je le v tem, da se nekateri tega zavedajo in vedo drugi pa ne.
    LP,
    ne snežinka, i.


    Quote
    Gost: snežinka
     april 14 2010 11:05   


    O, pač. Ljudje imamo svobodno voljo ravno v tej temeljni izbiri - služiti dobremu ali zlu. In vedno še zadnjo priložnost POPRAVITI svoje napake in napačne odločitve. Ravno zato lahko tudi umetnik Marko Pogačnik uvidi, da res ni več potrebe sejati slabo voljo med ljudi. Tudi on je lahko zmotljiv kot smo vsi ljudje, saj je vendar samo človek. Zaradi odločitve, da preneha z vsiljevanjem kozmogramov drugim ljudem, bi ga ljudje cenili veliko bolj kot zdaj cenimo njegovo trmasto vztrajanje na "okopih umetnosti", ki ljudem ne vzbuja dobrih občutkov.


    Quote
    Gost: Tinka
     april 14 2010 13:35   


    Že od postavitve famoznih kamnov spremljam odzive in članke povezane s tem in postajam vedno bolj zaskrbljena. Skrb vzbuja arogantnost g. Pogačnika, vipavske občine in vseh, ki so na kakršenkoli način pripomogli, da ta umetnina »krasi« našo Vipavsko dolino.
    Splošen odziv sodelujočih je namreč v stilu – ljudje so nori, pretiravajo, želijo nagajati,..
    Zanimivo, da isti ljudje mirno podpirajo »zdravitelja«, ki je na osnovi svoje občutljivosti razvil svojo obliko sporazumevanja, vodi notranji pogovor, ima razvito čutno zaznavanje in sodelovanje z nevidnim svetom narave (opisi avtorja lastnih sposobnosti). Po mnenju občinskih veljakov in avtorja navadni ljudje nimamo sposobnosti, da bi prav zaznavali, zdravstvene težave si izmišljujemo in smo množično psihotični…

    Zanimivi so razni odzivi avtorja, ki (odvisno od situacije) svoje delo včasih predstavlja kot umetnino, včasih pa kot pomembne element zdravljenja okolja. Enako tudi sebe, zopet odvisno od situacije - predstavi kot (nerazumljenega) umetnika ali pa kot zdravitelja.

    Bistvo njegovega ustvarjanja naj bi izhajalo iz želje pomagati naravi, svetu, prebivalcem. Utemeljitve zdravilnih učinkov pa so zelo »svobodne«. Primer navedbe v enem od člankov: »lendavski župan je rekel, da opaža pozitivne spremembe...« Kakšne so te spremembe ni navedeno, prav tako kot niso vidni pozitivni učinki na območjih, kjer je že »zdravil« (npr. meja med Slovenijo in Avstrijo, hrvaška meja, Severna Irska…).

    Svoj izdelek »podari« prebivalcem, ki naj bi ga hvaležno sprejeli, ker je darilo in ker avtor utemeljuje, da deluje pozitivno na kraj (tudi trojanski konj je bil darilo!). Ljudje naj bi torej v to verjeli in avtomatsko zaupali. Zakaj ? Je to nova religija? Je avtor boljši od drugih, bolj duhoven… pač nekdo, ki ve, kaj je dobro za »malega« človeka?

    Zanimivo, da država, ki nima urejenega niti odnosa do alternativnih oblik zdravljenja (npr. homeopatija) dopušča »posiljevanje« prebivalcev nekega kraja z umetninami, ki so nastale na podlagi nekih občutenj, povezav z nevidnim svetom ter posebnih oblik sporazumevanja…

    Kje je tu svoboda izbire? Če gre za umetniško delo, ima posameznik praviloma izbiro ali ga bo užival ali ne (npr. gre v galerijo, si kupi kip ali sliko…). Tukaj pa se poleg umetniškega elementa govori še o elementu zdravljenja, o energiji – pa naj si to ljudje želimo ali ne.

    Bistvo zdravljenja naj bi bil kozmogram. Avtor pravi, da izhaja iz pravzorcev (arhetipov). Ali je temelj le teh vedno pozitiven? Sam naj bi razvil tudi poseben jezik sporazumevanja.
    Že spet smo torej pri zaupanju, da izhaja iz pozitivnega, da ve več kot vsi ostali, da ve, kaj je dobro za nas.

    Naše počutje kaže drugače, odziv avtorja tudi vzbuja vse prej kot zaupanje.

    Bog nam pomagaj!

    Tinka


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     april 14 2010 15:05   


    Spoštovani forumovci!

    Bolj berem, bolj se poglabljam v izjave g. Pogačnika, bolj se vse skupaj zapleta. Samo par povzetkov, naključnih, kakor jih pač splet vrže ven, če greš malo brskat. Novinarka Radia Študent je ob otvoritvi Holograma Evrope (megalitov s kozmogrami v Ljubljani) vprašala g. Pogačnika, ali je šlo tudi za komercialni projekt in g. Pogačnik zatrjuje, da niso dobili nobenega denarja, da delajo brez honorarjev in so sami plačali vse račune za izvedbo. Berem malo naprej po straneh, da je bilo v Javnem razpisu MOL za sofinanciranje letnega programa za umetniške postavitve (tu ni govora o ostalih prireditvah!) v čast obeleženja predsedovanja Slovenije EU namenjenih 73.000 evrov (Dnevnik, 9.7.08). Pa kaj ni ravno Hologram Evrope tista postavitev, ki je obeležila to predsedovanje?! Morda ne znam prav brati - naj me g. Pogačnik popravi, prosim.

    Prav tako lahko dalje po spletu preberemo, da Evropski sklad za regionalni razvoj sofinancira postavljanje litopunkturnih kamnov s kozmogrami. Si predstavljam, da gre pri zneskih podpore iz teh skladov za precej čedne zneske, od katerih višine se navadnemu državljanu krepko zavrti v glavi (kolikor se mu ne že zaradi vplivov kozmogramov). Me ne bi čudilo, če se ob tem zvesto služi bogovom podzemlja in teme - to "paše" skupaj s hlastanjem za denarjem. Pa ne me razumeti narobe, da je denar sam na sebi nekaj slabega. Ne, vsakdo bi moral imeti pravico do tolikšne višine, da dostojno preživi, če je pripravljen za zaslužek pošteno delati, kolikor more. Z večjimi kupi denarja kot ga potrebujemo za življenje, si pa itak ne moremo kupiti ničesar, kar je pomembno - ne zdravja, ne daljšega življenja - ne zase, ne za svoje bližnje.
    Mogoče nam bo prav kmalu vsem skupaj v tej državi in v Evropi žal, da nismo teh sredstev namenili v npr. sonaravno kmetovanje, ki dejansko spoštuje naravo in njene skrite moči, da nam daje od sebe najboljše, kar premore sama po sebi. Ali pa bi ustanovili nekaj rodovnih posestev po zgledu ruske Anastazije in bi spoštljivo obdelovali zemljo, ne pa jo posiljevali z akupunkturo in kozmogrami. S tem bi veliko več prispevali k ekologiji, povrnili naravi njen naravni ritem in mir, da nam v vsem izobilju nudi najboljše, kar premore za naše preživetje. Dajte no, g . POgačnik - kakšna preobrazba in nova civilizacija?? PUstimo naravnemu toku, naj se dogaja, saj ne potrebujemo nobenih nenaravnih preskokov - kam se vam tako hudirjevo mudi?
    Kot vidimo, nam od kozmogramov narava ne more dati ničesar in ji je vzeta samoregulacija in samoobnovitvena zmožnost.

    Kaj ima od kozmogramov navaden prebivalec Vipave ali Ljubljane? Konkretno - razen tega, da me je edinkrat v življenju na moji prednostni kolesarski stezi zbil avtomobil ravno pri kozmogramih v Centru Ljubljane (voznik ni niti opazil, da sem obležala, saj kozmogrami vplivajo tudi na nezbranost) in da sem očitno med bolj subtilnimi, ki hitreje zaznajo neugodne spremembe, nimam povedati nič lepega o njih (čeprav mi je ideja kontrasta med obdelano in neobdelano površino kamna všeč). O zdravstvenih vplivih pa lahko napišem roman za zadnje leto in pol. Kaj hočemo, sem pač bolj občutljiva za take prefinjene energije. Koga drugega, bolj trdnega, bo pa šele čez nekaj let zdelalo ...

    G. Pogačnik bi bil najbolj pošten, če bi si vse te kamne s kozmogrami razporedil v nekakšen gozdnat slovenski Stonehenge v največjo možno bližino svojega domovanja (upam, da daleč naokoli nima sosedov) in samo zase zbiral vse te silne energije podzemlja, ki jim služi. Si upa v to domovanje zbrati tudi vse svoje najbližnje in prijatelje?
    Bolj verjetno se mi zdi, da bi nam želel postaviti ves svoj kompletni sistem kozmogramov po celotnem "omrežju Zmajeve črte", pobasati denar in jo podurhati v kakšno eksotično deželico, npr. Brazilijo! Od tam bi se nam pa lepo smehljal, Slovenceljnom naivnim, ki smo nasedli njegovi magiji.

    Ubogi POKOJNI dr. Janez Drnovšek (naj bo mir njegovi duši in čast njegovim naporom), s katerim sta bila dobra prijatelja in mu je g. Pogačnik celo pomagal ustanoviti Gibanje za pravičnost in razvoj.
    Ubogi učenci g. Pogačnika, če bodo uvideli, da so bili naplahtani.

    Res se lahko trdi, kot piše na spletu, da ljudje zaznajo močnejše energetsko delovanje okrog kozmogramov v Ljubljani. Ampak - ali gre za človeku in naravi ugodno, pozitivno delovanje?? O tem pa nikjer nič.


    Quote
    Gost: JAZ
     april 14 2010 18:30   


    ZANIMIVO…..
    Tudi jaz sem za to, da se g. Marko Pogačnik in g. mag. Lado Mihael Florjančič srečata in kot se spodobi za ljudi, ki jim ne manjka čustvene inteligence, pogovorita.
    Tako kot piše G. Pogačnik v svoji knjigi, Zdravljenje Zemlje Zdravljenje sebe, na strani 202-203.
    Če lahko vljudno nagovarja motena ali popačena elementarna bitja upam, da premore dovolj zrelosti za pogovor s človekom, ljudmi. Morda nismo tako visoko duhovno »Zreli«. Ali pa mogoče zato, ker ne prinašamo dobička?
    Iz knjige M. Pogačnika Zdravljenje zemlje zdravljenje sebe
    Str 202,203
    …«Vsak zdravilni postopek motenih ali elementarnih bitji se začne z nagovorom, v katerim se jim sam najprej predstavim. Potem prizadetim bitjem opišem njihove stvarne razmere, ki sem jih seveda že prej raziskal in pretehtal. Kot tretje v nadrobnostih predstavim načrtovani zdravilni postopek. Na četrtem mestu se jim iz vsega sveta opravičim za napake in hudodelstva, ki jim jih je povzročilo človeštvo. Potem jih prosim, da bi smel opraviti zdravilni poseg. Nazadnje sledi prošnja za njihovo zavestno sodelovanje. Šele, ko sem po naštetih stopnjah navezal stik z njimi in sem prepričan, da so se mi odzvala pritrdilno, (47 Odgovor utegne biti zelo obotavljiv ali slaboten, ker je zavest elementarnih bitji zaradi grdega ravnanja, ki so ga izkusila, pogosto močno zamračena) lahko začnem z zdraviteljskim delom.
    Pri postopku zdravljenja smemo uporabiti vse doslej obravnavane metode, kot so barvna vizualizacija, petje, vodena domišljija itd. Razlika med tem delom in delom z energijskimi strukturami je v tem, da dobi ob vključitvi bitji v proces zdravljenja posebno vlogo čustvena raven. Zavest elementarnih bitji in zatorej tudi njihov vzorec istovetnosti sta zasidrana na čustveni ravni.« konec navedka Str 202,203


    Celo bitja prosite, da lahko opravljate zdravilne posege!? Kaj pa nas ljudi Slovenclje?
    Elementarna bitja, prosite, za zavestno sodelovanje…… Kaj pa nas?!
    NAVEŽITE STIK TUDI Z NAMI ZEMLJANI….!!!!
    Priporočam metodo pogovora.
    Razlika med nami in elementarnimi bitji je občutna ………vsaj upam, NAS vidite brez vodene domišljije, vizualizacije…….
    MI živimo tu sedaj na NAŠI Zemlji!!!
    JAZ (vsaj del dne živim)samo na mojem delu zemlje – kar je razvidno iz katastra – katastrskega zapisa!!!! BOG NE DAJ, da ste ali bi vanjo skrivaj zabijali žeblje, ploščice, kamne z vgrajenimi » zdravilnimi« kozmogrami…!!!
    Kar je moje je moje! Pa naj se sliši še tako egocentrično. Ker je Zemlja tudi moja, ker sem jaz del nje, v dobrem in slabem, imam pravico tudi jaz odločati o njeni, moji usodi!!!!!

    V upanju, da boste upošteval tudi našo - mojo čustveno raven in sprejeli metodo pogovora
    se Vam zahvaljujem-o !

    Če sta dva na zemlji
    soglasna v kateri koli prošnji,
    ju bo uslišal moj Oče,
    ki je v nebesih. Mt, 18.19

    Mir z Vami!


    Quote
    Gost: abc123
     april 14 2010 19:49   



    Lazines dulles the mind ... začnite početi raje nekaj produktivnega, kot to brezpredmetno debatiranje o kozmogramih. Umetnost je le umetnost, simbol je simbol in kamen je kamen!


    Quote
    Gost: JAZ
     april 14 2010 20:00   


    Avtorju M. Pogačniku se opravičujem za izpuščeno besedo ( popačenih)v navedenem stavku.

    Iz knjige M. Pogačnika Zdravljenje zemlje zdravljenje sebe
    Str 202,203
    …«Vsak zdravilni postopek motenih ali POPAČENIH elementarnih bitji se začne z nagovorom, v katerim se jim sam najprej predstavim." konec navedka

    Hvala!


    Quote
    Forum generiran v : 0,75 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 08:15

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,09 seconds