Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: jasna
     maj 02 2010 19:54   


    Pozdravljeni forumovci,

    Bolj ko spremljam dogajanje, bolj se veselim vsakega, ki s svojo širino in modrostjo poglobljeno seznanja javnost s problemom, ki ni od danes.

    Čas je, da od besed preidemo k dajanjem.


    Pozivam vse ljudi dobre volje, da skupaj preverimo učinke delovanja kozmogramov na hologramu Evrope v Ljubljani na Bavarskem dvoru.
    Predvsem pa vabim gospoda Lada Mihaela Florjančiča njegovo ženo Mojco ter gospoda Marka Pogačnika.

    Naša srčna želja je, da bi si vzeli čas v dobro vseh nas.

    Ljudje dobre volje stopimo skupaj in se prepričajmo.
    Mogoče v NEDELJO, 16.5.2010 ob 16.00uri. ?

    Lp Jasna in prijatelji


    Quote
    Gost: Lado M.F.
     maj 02 2010 22:38   


    GORENJKA !

    DELO DUHOVNEGA PRIPROŠNJIKA :

    - Preko fino snovnega informacijskega sistema PETE dimenzije preberem " NEVIDNI VZROK " za nastalo " POSLEDICO ", ki se pojavi v obliki bolezenskega stanja v osebi, ki me prosi za pomoč za ozdravitev.

    - Iz daru " SPOZNANJA " analiziram " NEVIDNI VZROK " za nastalo " POSLEDICO ", ki se pokaže v obliki bolezenskega stanja na osebi, ki je prišla po pomoč.

    - Preko analize " NEVIDNEGA VZROKA " ugotavljam vrsto in način delovanja fino snovnega ( duhovnega ) nasilja na to osebo.

    - Ugotavljam izvor fino snovnega ( duhovnega ) nasilja, od kje prihaja in s kakšno močjo deluje, ter kakšno vrsto škode povzroča to nasilje na osebo.

    - Prosim najvišjo INTELIGENCO troedinosti z molitvijo za ozdravitev osebe, da odstrani "NEVIDNI VZROK " na fino snovnem, nivoju življenja PETE dimenzije in s tem je odpravljena vidna " POSLEDICA " v obliki bolezenskega stanja na " SNOVNEM " ( fizičnem ) nivoju življenja.

    - Po priprošnji po daru " SPOZNANJA ", ki mi je bil darovan, najvišja INTELIGENCA troedinosti ozdravi osebo, ki je prosila za ozdravitev.

    - Na koncu pregledam, če je bilo duhovno nasilje, ki je povzročilo bolezensko stanje v celoti odstranjeno. Preverim, če je življenje človeka na vseh štirih nivojih, štirih življenj in v štirih bitjih v ozdravljeni osebi vse v skaladu po zakonu izvirne resnice.


    Quote
    Gost: RUBINC
     maj 02 2010 23:08   


    Vsem nejevernežem.Jaz sem na svoji koži občutil delovanje teh kamnov z kozmogrami.Kamni so bili postavljeni v bližini vasi.Po postavitvi kamnov se je pojavilo nekakšno čudno stanje.Sprehodi v smeri kamnov so bili odbijajoči.Ob sprehodu v bližini kamnov se je pojavila nabijajoča bolečina za ušesi za tem še pozibavanje tal pod nogami.Takoj sem se obrnil in odšel v nasprotni smeri kamnov. Več ljudi je imelo take ali podobne primere. V bližini kamnov je pomrlo tudi večje število živali .V vasi se je pojavilo nadpovprečno število obolenj. Slučajno smo prišli v stik z g. Ladom Florjančičem in ga povprašali za nasvet.Pojasnil nam je škodljivost teh kamnov in svetoval takojšnjo odstranitev .Pridobili smo tudi mnenje še dveh neodvisnih strokovnjakov s tega področja ,ki sta potrjevala negativno delovanje teh kamnov.G Lado nam je podaril zašćito proti temu delovanju in stanje se je bistveno izboljšalo.Po večkratnem prikazovanju škodljivosti teh kamnov (kozmogramov) so naročniki teh kamnov le te odstranili. Po odstranitvi, se je stanje bistveno izboljšalo .Spet se brez težav sprehajamo v smeri .kjer so bili prej postavljeni kamni z vklesanimi kozmogrami.Vsa ta dogajanja so nas prepričala, da to ni noben larifari ampak so to ZELO resne stvari .Zahvaljujemo se g. Ladotu in Mojci za pomoč.V pričakovanju odstranitve vseh škodljivih kozmogramov vsem lep pozdrav .


    Quote
    Gost: sobotnica
     maj 03 2010 07:11   


    Oooooooooooo, kaj zamujam te dni, ko se potepam naokoli, tu pa takšna debata!!! In napredek!! hm, sem prebrala prav-nedeljsko popoldne šestnajstega ob šestnajstih?Hm, čas za prebavljanje nedeljskega kosila?Hm, no, OK,pridem.Rabim kaj s sabo?Kakšno miselno zaščito pred kamni,če se bomo tam izpostavili pred vsem, čemur se z veseljem izognem,ko hodim tam naokoli?kAJ PA, ČE MI BO SLABO, ME BO SPODNESLO,SE ZVRTELO?Bo imel g. Lado čas še sproti poravljat grehe kozmogramske, če bomo skup padali? Pa, saj bo imel še Pogačnika zraven za pomoč, ni blema!
    O kateri zaščiti pa govori zadnji forumovec?A je torej že izdelana????????


    Quote
    Gost: BILKA
     maj 03 2010 08:33   


    In vina veritas. Dajmo Pogačniku popiti liter ali dva cvička, pa bo mogoče govoril resnico. Če se je zaveda.
    Kaj pa poreče ata Jankovič? Menda ne treba tudi njega napiti?
    Sem čisti apolitik, ampak se mi skoz vrinjajo v mozak tiste bombastične ameriške volitve: Al Gore : Bush. Nedoumljivo! In je vrag Amijem nardil vraga! Ob SLO grbu pomnim le nenormalne polemike, kteri bo pravi. In so se dajal in dajal skor do nezavesti. Ne konca ne kraja.... In je vrag Slovenčkom nardil vraga ?!
    Pišuka, sej bolezni in zdrahe so od pamtiveka, a tko hinavskih in številnih kot dons, tega pa še za cajta najmračnejšega srednjega veka ni blo.
    Hajd, brž iz lera v prvo, če ne, pete ne dočakamo v desetih letih. Do takrat nas bo tričetrt pocrkalo, če ne ukrepamo....
    Bilka
    P.S.: Sonček, poprček, kje si? Popopraš res vse: vampe in med. Ja, pravi Kozlogramov pl. Jelinčič


    Quote
    Gost: snežinka
     maj 03 2010 10:21   


    Ja, po mojem se bo Jankoviću kmalu posvetilo, zakaj se mu zadnje čase vse zatika, pa tako pogumno je zajadral v načrte in ne manjka mu volje.
    Mogoče bo vseeno bolje opravit meritve brez rujnega, saj tisti te lahko spelje v kakšne drugačne svetove. Že tako nas dovolj tepejo tile, povlečeni iz podzemlja. Da si še kakšnih drugih nakopljemo mimogrede ...? Pa saj še vedno računamo na to, da se Pogačniku le ne fučka za VSE LJUDI okrog njega.
    Ja, ja, v peto bomo morali malo prestavit. Se ne konča vse pri četrti, res. Pa res predolgo smo v leru.


    Quote
    Gost: upajoča
     maj 03 2010 10:39   


    G.Pogčnik ,saj se vam kar svita,da je grešnost ljudi (tudi naših prednikov ) nekaj povzročila na našem začasnem domovanju-zemlji.Vsi smo večji ali manjši grešniki.Mogoče ne pred sabo,ampak o tem sodi najvišja Inteligenca Trojstvo.Hvaležna sem vam,da ste se odločili za dialog z g.Florjančičem in vam želim pojasniti ali spomniti,kako izgleda obisk g.Florjančiča.Sprejme nas z ljubeznijo, ne kot kriminalca.Ne pere možganov,ampak upošteva našo svobodno voljo in na našo željo prosi ,da deluje najvišja Inteligenca Trojstva ,ne on.Pove pa resnico in rešitev,kar je najlepše.Na nas vse deluje Luč in tema,tudi name,pa ga,ko je potrebno v šali prosim za "servis".Zato, kar veselo na pot in upam na dobre rezultate dialoga.Ljubezen vse reši.


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 03 2010 12:32   


    Poklical me je znanec iz umetniških krogov, podobnih ustvarjanju g. Pogačnika. "A se ti Pogačnik v bistvu nič ne smili, ko je zdajle tako izpostavljen?"

    "Ja, se mi, vsaj toliko, kot se njemu smilijo vsi ti ljudje, ki ravno tako kot on, samo skrito in tiho, trpijo," mu odvrnem.

    Res, po človeški strani razumem, da mu še nikoli v življenju ni moglo biti tako hudo kot zdaj (razen morda ob kakšni osebni težki preizkušnji na samem sebi ali v družini - bolezni ...). Vem, da so to hude, hude reči, kar doživlja. Končno je na prepihu 40 let dela. V katerega si verjel in se mu predajal z dušo in srcem. Veliko več poguma in dostojanstva bo zdaj potreboval, če se bo odločil sodelovati z ljudmi. Mnogo lažje bi bilo še naprej trmasto in užaljeno vztrajati na okopih. Verjetno bi bil to največji življenjski pogum, ki bi ga zbral, da pove svojim sodelavcem: "Družba, v kot sem potisnjen. Dal sem vam vse, kar sem vedel in mogel. Očitno čas ni več pravi za nadaljevanje te umetnosti."

    Končno pa tudi umetniki zorijo in z leti spremenijo svoj način umetniškega izražanja, zlasti, če jih stari omejuje. G. Pogačnika sicer omejuje nekaj od zunaj, ne v njem samem. Morda je to izziv za iskanje v sebi, ali sem zmožen ustvariti še kaj novega, čistega, brez predajanja tem notranjim skritim pomočnikom.

    Ne vem, kako trenutno razmišlja g. Pogačnik. Ne vem, kaj pravijo ljudje, njemu blizu in predani. Ali dvomijo? Ga še dodatno podpihujejo, naj za vsako ceno vztraja, pa naj stane, kar hoče? So pripravljeni z njim stopiti na oder in skupaj z njim nositi odgovornost za počutje in zdravje sodržavljanov?

    Sicer pa smo zdaj vabljeni na konkretno preverjanje učinkovanja. Upam, da nas ne bo že vnaprej izdal negativni placebo, ker potem bi bil Sonček razočaran in bi očital, da smo se vnaprej zmanipulirali. Ampak, se res bojim stopiti do tistih kamnov na Bavarcu. Še nikoli nisem stala ob njih, me niso potegnili, da bi se jim približala. Malo se le tolažim, da enkraten kratek obisk neposredne bližine vendarle verjetno ne učinkuje tako močno kot dolgotrajna izpostavljenost, tudi če ne iz neposredne bližine.


    Quote
    Gost: Lado Mihael Florjančič
     maj 03 2010 13:38   


    DRAGI FORUMOVCI !

    Jasna, predlagala si nedeljo 16.5.2010 ob 16.00, da se dobimo na Bavarskem dvoru in skupaj preverimo učinke delovanja kozmogramov.
    Po priprošnji sem dolžan pomagati, toda glede na težo in občutljivost problema, bi bilo prav, da potrdim udeležbo šele takrat, ko bo zbranih zadostno število prošenj s podpisi. Moraš me razumeti, da ne želim ničesar vsiljevati, le nuditi pomoč na pošten način pri reševanju tega problema. Prošnje lahko pošljete na e-mail : petadimenzija.m@gmail.com

    V vednost: Gospod Pogačnik Marko se še ni oglasil. Pripravljen sem na soočenje med nama in to pred ljudmi dobre volje na nevtralnem terenu. Verjamem, da bi se imela pred pričami o marsičem pogovoriti.

    V Rubijah na Krasu sva namestila makro " M " zaščlito, katera vzpostavi neprobojno kupolo zaščite na vseh štirih nivojih. Zaščita je preprtečila pretok fino snovnega nasilja iz vesolja preko kozmogramov.


    Quote
    Gost: ljubljančanka
     maj 03 2010 15:57   


    Hja, zdaj se bo vidlo, kolikšna je vseenost ljudi za svoje dobro. Se bomo obnašali tako kot na volitvah in referendumih, kjer nam dol visi, kdo bo izvoljen, potem pa bentimo in kritiziramo izvoljene, ne da bi sami imeli toliko jajc, da bi šli na volišče. sprašujem, ali bodo osebni podatki prijavljenih kje objavljeni?Se lahko le podpišem v prošnjo za pomoč, ali se moram potem tudi udeležit tiste akcije meritev - me ob nedeljah ni v LJ. Kkdo postavi številko, koliko prošenj je dovolj, da se lahko akcija izpelje?


    Quote
    Gost: LADO in MOJCA
     maj 03 2010 17:07   


    LJUBLJANČANKA IN FORUMOVCI !

    VAŠI OSEBNI PODATKI GARANTIRANO NE BODO NIKJER OBJAVLJENI!

    Vaše prošnje za pomoč, bodo služile kot moralna podpora, da si ZARES želite odkriti resnico! VEČ kot bo prispelo prošenj, bolj bo utemeljen VZROK za nastalo POSLEDICO, kot AKTIVACIJO TEGA FORUMA!

    Vaša svobodna volja vam daje možnost, da se udeležite preverjanja delovanja kozmogramov, ali pa ne!

    MIR Z VAMI

    Lado Mihael Florjančič in Mojca Mihael

    P.s.
    Prošnje se že nabirajo na kupček...


    Quote
    Gost: kremenček
     maj 03 2010 17:18   


    Hvala Bogu in Mariji, da se je reč le premaknila!! Je tale Marija kar izdatno stroga, neomajna in direktna, ne? Pomehkuženim in vdanim Slovencem nič kaj pisana na kožo. Nas je treba trepljati (priden, priden), obljubljati gradove v oblakih, pripenjati rožice v lase, pa se nam že zmehčajo nogice in pokleknemo.
    Skrajni čas je bil, da nas nekaj oz. nekdo trešči po betici, ker edinole "trda" šola nekaj zaleže.
    Boj se zahrbtne prijaznosti ("....sem oče treh otrok, dedek xy vnukom... = kako sem familiaren, Slovenci, vam pa familija vendar pomeni eno največjih vrednot bla, bla, bla) in zaupaj direktni in boleči odkritosrčnosti, pa magari je aaaauuč! Največ se valjda naučimo iz najtrpkejših (življenjskih) preizkušenj. Se kalimo, postajamo modrejši, močnejši, razumnejši.
    Ga. Marija, vidim, da imate ogromno energije, trdna in realna stališča, zato sem prepričan, da boste skupaj z g.Florjančičem (IN NAMI!!!) postavili piko na i.
    Bomo o rezultatih obveščeni na forumu?


    Quote
    Forum generiran v : 0,06 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 05:32

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,43 seconds