Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

petek 29-mar
  • VegaFriday v Piranu

  • nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Okolju prijazno, eko & bio... Nov topic Pošlji odgovor
     Nam kozmogrami res škodujejo?
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    Gost: snežinka
     april 30 2010 21:04   


    Hvala za opozorilo o spolu imena (no, Mara J bi mi še šlo, ampak - sem izvedela spet nekaj novega), saj v bistvu ni tako važno, kakšnega spola smo sogovorniki, pomembnejša so stališča in širina mnenj. Prav tako kot mi ni bistveno, ali je Črna boginja res boginja ženskega spola ali pa je čisto brezspolna, bolj mi je pomemebno, kako učinkuje na nas.
    Sem se pa zgrozila nad nonšalantnostjo zapisa, da neki prijatelj stanuje na Bavarskem dvoru blizu Holograma Evrope in vozi med kamne s kozmogrami svoje otroke na sprehod in mu (še) nič ni, ne njemu ne njegovim otrokom. Če bi jaz vedela samo v enem procentu možnosti, da tam nekaj neugodnega seva, bi se takega mesta izogibala najmanj toliko kot če bi mi kdo namignil, da je tam pod kamni pa morda, baje, zakopan en kos jedrskega odpadka. Ne pa, da bi še svoje otroke vodila tja! Mi pravi prijateljica, da jih celo med vožnjo z busom še pogledati ne more, ko se pelje mimo njih, zdaj, ko je slišala, kakšen je njihov pravi namen.
    Res je, je čas za realnost, saj v tem je bistvo. Dovolj je bilo sajenja rožic o tem, kako zdravilno delujejo kamni in kako oh! nova civilizacija se dela preko njih.


    Quote
    Gost: marjetica
     april 30 2010 21:40   


    g. Marko (Pogačnik), HVALA VAM!

    Po naklučju že od začetka spremljam besedni boj na temo kozmogramov.
    Ga. Marija, g. Pogačnik, g. Lado, g. Sonček pa ga. Jadranka in ga. Suzana........., zelo dobri retoriki ste in vsak po svoje znate zelo dobro prepričevati, zato menim, da smo ostali "tihi" sspremljevalci ves čas nihali: Je ga. Marija (in ostali )preostra in panično pretirava? G.Marko zelo strokovno utemeljuje svoje dolgoletno delovanje - vse v dobro Zemlje in ljudi. Kdo ima prav? Nič me ni dokončno prepričalo, dokler ni bilo postavljeno preprosto vprašanje ga. Marije, ki je terjalo zelo kratek odgovor: DA ali NE. G. Pogačnik, vaš NE me je vendarle prepričal. Ampak ne v vaše dobro, žal!
    Razbrali smo, da skupina ljudi NE želi FIZIČNO posegati v vaše kamnite umetnine, temveč samo opraviti določene meritve (komu le-te škodijo?) in le če bi bilo potrebno, na nefizičen način spremeniti delovanje kamnov oz. kozmogramov. Vaš odgovor "NE" že po preprosti "kmečki" logiki potrjuje, da je v zakulisju res nekaj "smrdečega".
    Poznam kar dosti ljudi in nisem več rosno mlada, z že nekaj izkušnjami. Za ljudi, ki so srčno dobri, vem, da so sposobni premagati svoj ego in ponos ter pripravljeni na kompromis, sodelovanje in (če kdaj kiksnejo) na popravek storjene napake. Vi vse kategorično zavračate. Tak človek - vase zaverovan egoist - zame ni srčno dober, torej mu tudi ne morem verjeti, da res dela za dobro Zemlje, ljudi.
    Dovolite laično razmišljanje: Četudi vaše skulpture delujejo pozitivno, imajo skeptiki pravico do izvedbe preprostih meritev, ki nikomur ne škodijo. Kaj vam mar, če si nekateri ljudje NE želijo "ozdravitve Zemlje"? Dopustite jim (nam) možnost "prekodiranja" kozmogramov. Vkolikor se zatem po določenem času izkaže, da "prekodiranje" učinkuje negativno (to bi lahko pokazale ponovne meritve in verjetno tudi (ne) zdravje, počutje ljudi), bi bilo verjetno možno "prekodiranje" v kontra smer - v prvotno stanje (g. Lado, je to izvedljivo??). G. Marko, le če boste dopustili to "testiranje", nas boste prepričali v svoj prav.
    Dokler zavračate kompromis, preprosto neškodljivo testiranje, se bom vsekakor trudila o zadevi obvestiti čimveč ljudi.
    Torej, hvala vam, g. Pogačnik, da ste nam pomagali pomakniti jeziček na tehtnici na - pravo stran.
    V upanju, da ne bom žrtev kakšnih "vudujskih" obredov in da bo zmagalo resnično dobro, vas toplo pozdravljam. In molim!

    "Marjetica"

    P.S.: Že vrsto let prebiram revijo Aura in redke so tematike, ki me nekako ne pritegnejo, ne prepričajo. Ena od teh je žal (ali na srečo) rubirka "Meditacija meseca", avtorja Marka Pogačnika.
    Ga. Marija, ne vdajte se! Podpiramo vas!


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     april 30 2010 22:06   


    Je videti, kot da sploh ne bomo več spali, ampak le še brali in pisali. Šalo na stran - tematika je občutljiva in me resnično ne sme več presenečati število ljudi, ki jih skrbi nadaljevanje in reševanje problema.
    Ga. Marjetica, hvala za pošteno mnenje "zdrave kmečke pameti" (kmeta spoštujem, brez njega bi nam ne bilo niti tako dobro kot nam gre, čeprav nam gre že malo slabše kot bi nam lahko šlo dobro).

    Verjamem, da se malo bojite kakšnih vudu prijemov (ne bojite se edina, veliko jih poznam, ki pravijo: "Strinjam se s tabo, Marija. Podpiram te, ampak veš, se bojim, da se bo kje na forumu razkrilo, kdo jim piše, potem bom pa deležen kakšnih maščevalnih ukrepov." - čeprav osebno zaupam forumu, da ne izdajajo osebnih podatkov prav nikomur), zato se tudi zavedam, da se s svojim imenom močno izpostavljam (morda mi je malo lažje zato, ker sem Matildo vohala lani ob tem času že prav od blizu!, pa me je očitno bog še malo "prišparal" za na ta svet, da bo treba še kaj oddelat in ne bo šlo tako zlahka). Naj pa potolažim tiste, ki morda mislijo, če le preveč paničarim, da nisem nobena histerična baba, ki ima slučajno preveč časa in se ji nič zanimivega ne dogaja v življenju. Brez skrbi, ne gre za nič od tega.

    Morda se osebno ne bomo nikoli srečali in spoznali, pa vseeno sem vsakemu sogovorniku po svoje hvaležna za razpletanje zadeve, kjer resnično nekaj smrdi, kakor pravite, sicer ne bi bilo tako kategoričnega odklonilnega odgovora s strani g. Pogačnika.

    Osebi, ki povprašuje po tem, ali so kje v Mariboru tudi kakšni kozmogrami, svetujem, naj najprej poškili na strani društva VITAAA. Po mojem je gor kar nekaj podatkov o lokacijah kamnov, ne vem pa, če vsi.

    Za Sončka sem pa našla en lep stavek modrega Einsteina: "Rad bi vedel misli Boga ... ostalo so podrobnosti." On je vedel, da nima direktnega stika z Bogom. Zakaj vas tako moti, če ga nekdo pa ima? In si to upa povedati?


    Quote
    Gost: M
     april 30 2010 22:25   


    Ko Bog reče: "Jaz sem", misli nase, ti pa služi meni.

    Ko pa Orion reče: "Delaj zame", misli nase in na Boga.



    Maraj


    Quote
    Gost: Jadranka
     maj 01 2010 00:11   


    Quote by: jadranka

    Quote by: čudimseinčudim

    Kozmogrami, kozmogrami so povsod: vsaka risba, vsaka oblika zgradbe, vsaka črka, plakat, reklamni panoji ob cestah itd. (samo, da čimveč gledalcev) čisto vse je "kozmogram", v avtomobilski industriji: Mazda - starodavne ime boga, Thalia, Clio sta grški muzi... stavbno pohištvo: Alu-k - je tudi eno iz med starodavnih imen enega od božanstev, vsak stari leseni "štor" za elektriko in dr. v obliki križa, pa še, pa še, pljus logotipi. joj mene in zdaj vse to bomo izruvali, zdrobili in uničevali takoj, ko nam pride pod roko?

    ...

    Kdo se je spomnil, da so ti kozmogrami škodljivi in kako malo ljudi se je odločilo, da bojo to verjeli?

    Vsak človek je sposoben sam prepoznati, kaj je res in kaj ni in za to ne potrebuje strahu tistih, ki samo iščejo pozornost.

    Ivan Cankar: Hvaležen sem vam, gospod župnik, za blage besede in modre nauke; tudi vam nič ne zamerim, da se spotikate ob stvari, ki vam ne stoje na potu; saj vemo, da so ljudje na svetu, ki iščejo kamen v puščavi, da bi se spotaknili obenj.



    Strinjam se s to citirano izjavo, mislim pa, da bi moral kdo odgovoriti tudi na to, kar zgoraj tako slabšalno in destruktivno piše neka Mojca:

    (o tem na široko opisuje Pogačnik v njegovih knjižicah!) - ali "o tem piše" ali pa "to opisuje". To niso knjižice, ampak so prave knjige, to vem, ker sem že prebrala tri od njih in pri tem nikakor nisem imela občutka, da Pogačnik "tako vdano služi" nekemu božanskemu jedru v vesolju. V božanskem jedru je enost in ne tak dualizem kot ga propagirate tukaj na tem forumu. To je en in isti Bog ljubezni, ki ni samo Mojčin. Zato mislim, da se dela nekega človeka ali skupine ljudi ne da kar ugasniti in zapreti njegovega delovanja navzven, samo zato, ker nekdo v svoji pravičniški zaslepljenosti vanj interpretira nekaj svojega. To ni prava pot, da se najde nekega grešnega kozla, ki naj bi bil kriv za vse bolezni ljudi in okolja, samo zato, ker je nekoč rekel, da je njegovo delo zdravljenje Zemlje. Po mojem je to delo predvsem umetniško, ker kozmograme, kar sem jih doslej videla, dojemam kot nekaj lepega in harmoničnega.



    Pa saj se po načinu pisanja vidi, da sta fizik Jan in Marjetica iz istega kroga ljudi, za katerega mislim, da je precej majhen, samo če pogledam naokrog in ta stil primerjam z ljudmi, ki jih običajno srečam v realnem življenju. Te izjave se mi v primerjavi s tem zdijo malo izmišljene. Sem prišla sem samo pogledat, kakšni so odgovori na moj komentar, pa vidim, da razprava ni ravno možna, ker se ves čas ponavljajo ene in iste izjave.


    Quote
    Gost: M
     maj 01 2010 00:42   




    Če ne verjameš v absolutno resnico, potem obdrži svoje mnenje rajši zase. - Smile

    Sta samo dve možnosti. Lahko služiš pravemu, ali pa delaš za njegovega nasprotnika. -Smile


    Maraj


    Quote
    Gost: Marija Plazar
     maj 01 2010 10:03   


    Jadranka!

    Ne poznam ljudi, ki se oglašajo na forumu (razen g. Lada osebno, g. Pogačnika pa posredno preko njegovih del), tako, da težko sodim, ali spadata fizik Jani ali npr. Marjetka v "isti rang". Kakšne range pa imamo tu na forumu? Lepo je, da se oglašajo res različni ljudje in vsak s svojega vidika pojasnjujejo svoja stališča. Glede na to, da ste se šele pred kratkim vključila v forum, res ne morete pričakovati, da se bo takoj našel "pravi" sogovornik za vas (ne vem, kakšna pričakovanja imate - a brez skrbi, v tej pestrosti se bo zagotovo našel kdo, s katerim boste podebatirala).

    Strinjam se z vami in moralo bi biti tako - ljudje naj bi imeli istega boga Ljubezni, to je tudi eno izvirnih sporočil troedinega boga, boga ljubezni po izvirni resnici. Razlika v nas ljudeh je v tem, da eni imajo tega boga le na ustih, eni pa v srcih in dejanjih. In, če ste pozorno prebrala, med nami je določen del infiltriranih ljudi, ki so nam fizično podobni, prihajajo pa na ta svet s čisto drugimi izhodišči, ne tistimi v imenu ljubezni do vsega. Lahko se sliši kot bluzenje in pravljica, ampak, resničnost vsakdanjika nam kaže, da zna temu res biti tako. Zagotovo tudi saam opazite to razliko in se čudite, pa kako je lahko nekdo takšen?! Težko verjamem nekomu, ki napiše 80 knjig (8 x prevedenih 10 knjig ali 10 x prevedenih 8 knjig, to niti ni pomembno) in v njih deklalira ljubezen, ljubezen ..., potem pa postavi med ljudi in v naravo svoje kozmograme, ob katerih se ljudje začnejo slabo počutiti, on pa jih prepričuje, da si to umišljajo in da jih daje histerija ter trmasato vztraja pri svojih iniciacijah, ob katerih se MORAJO vsi dobro počutiti, sicer so eni odtujenci, ki nimajo pojma. To ni več ljubezen, to je sebičnost in nasilje. In g. Lado nikakor ne vsiljuje nasilja in uničevanja teh del, le predlaga rešitev tudi za tiste, ki jim te izvabljene energije iz kozmogramov ne ustrezajo in bi se radi zaščitili pred njimi. Ne vem, če lahko uvidite to pomembno razliko med obema. Jaz jo preko svoje osebne izkušnje zlahka.

    Seveda ni g. Pogačnik edini "grešni kozel", kriv za vse bolezni ljudi in okolja samo zato, ker je nekoč rekel, da je njegovo delo zdravljenje Zemlje. Mislim, da to njegovo izjavo, ki je ni izrekel le enkrat, krepko podcenjujete. Ravno TA izjava je temelj vsega njegovega dolgoletnega dela in ustvarjanja: Ni tega naključno slučajno mimogrede nekje rekel. Vso svojo (še nimamo odgovora, kje preverjeno) strokovnost opira ravno na to izjavo. Zaradi nje si je lahko privoščil tako hiperinflacijo in hiperprodukcijo v sejanju kipov po Sloveniji in v svetu. Ravno zaradi nje je prepričal vodilne, da so sledili tej ideji. Kdo od slovenskih kiparjev in, da ne bom krivična, kipark (med njimi npr. gospa Dragica Čadež, ki jo izjemno cenim in bi si lahko že zaradi narave oblikovanja izbranih materialov "privoščila" tako hiperprodukcijo) ima po Sloveniji nametanih toliko kipov? Jim skorajda ni treba, ker se posvečajo le čisti umetnosti brez iniciacij (te pa so tista kruta razlika med g. Pogačnikom in ostalimi - ostalim je prava, čista umetnost popolnoma dovolj za razvijanje in izražanje svoje ustvarjalnosti, g. Pogačnik pa "se je prodal" bolj kot zdravitej Zemlje, ne kot kipar). Dobrih kiparjev imamo v Sloveniji veliko.
    G. Lado mirno vabi g. Pogačnika na znanstveno in strokovno soočenje. G. Lado kot človek, ki preko prošenj Troedinemu omogoči ozdravljenje človeka. Kako pa se bo izkazal g. Pogačnik? S čim?

    Očitno pa zgodovina vsake toliko časa izvrže takšnega grešnega kozla (ali grešne kozle), ki držijo Zemljo v vrtenju spirale na dvodimenzionalni ravni (oz. bolje rečeno, se vrtimo v krogu), namesto da bi se vzdignili po spirali navzgor v 3D in še več!!! Saj že gradnja piramid vsake toliko tisoč let pomeni eno tako postajo (ne mislim le tistih v Egiptu, tudi Kitajci Rusi, pa še mnogo, mnogo bližje nam jih premoremo, povsod, kjer se pojavijo takšna ali drugačna konflikta žarišča - se tudi Vipavci najdete v tem? Ni naključje, da ste sedaj vi na udaru!). Očitno je g. Pogačnik začutil svoj zgodovinski trenutek ravno v tem izzivu, da sodeluje s silami, ki mu obljubljajo nekaj "več" (no, zame to v človeškem bistvu pomeni manj), kakor je namenjeno nam, ljudem, ustvarjenim po božji ljubezni.

    Bog daj, da še dočakam dan, ko bo uradna medicina pogumno prestopila svojo trdno ograjo in resnično poskusila preveriti učinke g. Lada (sama se že lahko pohavlim zdravnikom, kaj mi je prineslo tako izboljšanje, zdravniki to izmerijo, preverijo, z zanimanjem prisluhnejo, si gredo celo prebrat kakšen prispevek, pokimajo, potem pa si ne upajo ničesar več, ker se bojijo izpostaviti pred kolegi. Razumljivo, licenca jim le reže kruh). Pa saj te ograje uradne medicine so tako različne po državah, da tudi tu medicina ni več tako orto trdna. Homeopatija v SLO ne, drugje DA. Post kot oblika zdravljenja v SLO ne, marsikje drugje DA. In še vrsta drugih zdravljenj, ki jih pri nas uvrščajo komajda v alternativo, je drugje čisto uradno sprejetih.

    In če dobro premislim - g. Marko Pogačnik je edini alternativni zdravitelj Zemlje na tem svetu, ki mu za to vrsto "medicine" celo plačujejo!!!! Noben drug alternativec v SLO ni plačan za svoje delo od države in drugih institucij! Res je fenomen. Pa saj vidimo, da Slovenija premore dva svetovna fenomena - g. Pogačnika v vsej svoji pojavnosti in na drugi strani g. Lada, edinega, ki premore neposredni stik s Trojstvom in njegovo posredovanje ima resnično rezultate v ozdravlenjih ljudi.
    Bog že ve, zakaj nam je ravno na ta košček sveta poslal oba. Obračun bo hud in verjamem, da na koncu VEDNO ZMAGA DOBRO!


    Quote
    Gost: M
     maj 01 2010 11:32   


    Zdravilci & Cp niso tako naumni, da bi bili palačani od države in bi na tej psnovi tudi birokratsko insistirali, zaenkrat cvenka dosti. Pada preko bleščečoh logogramov, preko zaščitnikov dobrega in slabega, raja mej se.

    Maraj


    Quote
    Gost: Mojca
     maj 01 2010 13:20   


    V vednost Jadranki in ostalim!
    Iz knjige M Pogačnika: SKRIVNO ŽIVLJENJE ZEMLJE(2010) str.253,254

    KOZMOGRAMI so vizualna znamenja s KODIRANIM VEČDIMENZIONALNIM SPOROČILOM. Kozmogrami s svojo večdimenzinalno vsebino ne prenašajo logičnega sporočila tako kot moderni znaki, za katere so značilni različni praktični in simbolni nameni. Lahko jih po eni strani dojamemo kot energijske vzorce; z druge strani kot zapis določenega kozmičnega arhetipa; s tretje pa kot vizualna znamenja.
    Večdimenzinalnost kozmogramom omogoča služiti kot komunikacijska sredstva, s pomočjo katerih se da vzpostaviti stik z zavestjo na različnih ravneh bivanja.

    1. Lahko so posredniki pri vzpostavljanju stika z duhovnimi ali elementarnimi bitji, ki sporočil zapisanih v fizični obliki ne morejo zaznati.

    2. Lahko jih uporabljamo pri "premikanju" energij in ustvarjanju mostov komunikacije na nevidnih ravneh.

    3. Koristni so celo pri prenašanju sporočil logičnemu razumu, čeprav ta zaznava izključno na fizični ravni.

    4. Postanejo lahko nosilci duševne navzočnosti v prostoru, oziroma prenašalci različnih duhovnih kvalitet.
    .....
    Kozmogrami imajo neko posebnost, po kateri se razlikujejo od vseh drugih vrst simbolov. Da bi kozmogram bil kozmogram, ni dovolj, da je odlično oblikovan v smislu objektivne oblike, ampak mora biti prežet s svojo lastno kvaliteto energije in svojo lastno zavestjo. Po eni strani kozmogrami nagovarjajo gledalca na osebni ravni, po drugi strani pa so zmožni v danem okolju delovati relativno avtonomno.
    .....
    Njihova naloga ni samo pasivno posredovanje informacij kot to velja za navadne simbole, kozmogrami so praviloma tudi aktivni sooblikovalci prostora in izbranih procesov, ki v njem potekajo.

    primorske novice, torek, 28. april 2009 PREJELI SMO
    Zavračam poskus razvrednotenja litopunkture Marko Pogačnik
    ...Pojem "KOZMOGRAM" , ki je MOJA IZNAJDBA" , pomeni po slovensko "znamenje usklajeno s celostjo bivajočega" (s kozmosom).

    p.s.
    Jadranka, očitno premalo pozorno prebirate Pogačnikove knjižice!

    Zdravlenje Zemlje - zdravljenje sebe Marko Pogačnik str.196

    ... Že nameščene litopunkturne enote posvetimo. Posvetitev mi ne pomeni samo predpisane ceremonije, temveč duhovno dopolnilo, ki omogoča, da se z litopunkturno umetnino odprejo kanali, po katerih bodo pritekale ... energije tamkajšnjih odgovornih duhovnih bitij...
    Po drugi strani pa ne smemo pozabiti na obredni postopek, ki bo tudi nevidnim bitjem prostora omogočil udeležbo pri ceremoniji...

    str.18

    ... Ali se ne skriva za težnjo po zdravljenju Zemlje spet naša neupogljiva volja, da bi vladali Zemlji in njenemu stvarstvu? ...

    str.20,21

    ...je Zemlja tako obsežen organizem, da so posledice posega v njene življenske sisteme za zavest enega samega samcatega človeka skoraj nepregledne. Zato pa dojemam človekovo sposobnost intuitivne ali telepatske povezave sposamezniki oziroma bitji, ki vidijo Zemljo onstran časa in prostora in lahko iz te odmaknjene perspektive vodijo potek posamičnega zdravljenja Zemlje...

    ...Če je delež lastnega prispevka preskromen, se poveča nevarnost, da bi človek prek vodstva, od katerega postaja vse bolj odvisen, zašel ZMOTO ...

    ...Če se potemtakem zgodi, da se nekdo zaradi duhovnega vodstva "IZGUBI" imajo NASPROTNE SILE PRAVICO, da se vmešajo in tega človeka pogosto neopazno - SPELJEJO V NAPAČNO SMER. Konec koncev ne gre za zlonamernost, temveč ZA BOLEČ, vendar ploden način , kako nadloga izuči človeka.

    ...Pri nekaterih nalogah zdravljenja Zemlje, KI JIH SAM NE OBVLADAM... dopolnjuje delo ANGEL MOJSTER CHRISTPHER TRAGIUS,...pa ANGEL ZDRAVLJENJA ZEMLJE z imenom DEVOS...

    Pa MIR z vami


    Quote
    Gost: Tone
     maj 01 2010 14:38   


    Predvidevam, da je g. Pogačnik resnično iskren... da je tako zapisal vse možne in dejanske svoje takratne in morebitne bodoče zmote pri raziskovanju in udejanjanju zdravljenja Zemlje... s tega vidika mu to štejem v + ker to je znak veličine in iskrenih namenov...

    Kar je zaskrbljujoče je to, da nikjer ne preberem, da bi res gotovo vedel kaj dela in da bi bil pripravljen svoje, brez dvoma energetsko delovanje na prostor in človeka, tudi preveriti z meritvami...

    Istočasno se deluje na določene sisteme ki so iz drugih dimenzij... in spet nič oprijemljivega, da res lahko vemo, da je vse pod kontrolo... iz vseh zapiskov imam filing, da se nekaj dela, v upanju, da se bo vse dobro izteklo, ker se ve, da se hodi po ozkem robu ali pa je morda šlo že malce čez rob...

    Vsak zdravilec ve, da zraven naše dimenzije, ki jo vidimo z očmi, obstaja še krepko drugih dimenzij in da so različni energetski paraziti lahko izjemno nevarni za človeka... tako da vse to kar g. Lado pove, se res sliši morda znanstvena fantastika, a verjetno ni - predvidevam, da najverjetneje vidi še več od tistih zdravilcev, katerih knjige sem bral ali jih osebno poznam in tako lahko zadeve opiše še bolj v podrobnost...

    Tone


    Quote
    Gost: Mag. Lado Mihael Florjančič univ. dipl.ing.
     maj 01 2010 15:00   


    Odgovarjam na vprašanje gospe Marjetice, ali je možno prekodirati Pogačnikove KOZMOGRAME. Načelno je možno, vendar mora avtor sam prositi za prekodiranje KOZMOGRAMOV. Kodiranje kozmogramov poteka po obrednem ritualu, ko je obred končan kozmogrami dobijo moč delovanja. Ta obredni postopek odpre kanale po katerem bodo delovale kozmične sile, katere je avtor z ritualnim obredom priklical in usmeril v delovanje. Jaz sam osebno NE SMEM posegati v sistem avtorja, če on ne izrazi želje po prekodiranju.

    SER

    Od ljudi sem izvedel, da so tudi v Mariboru postavljeni Pogačnikovi monoliti s kozmogrami.


    Quote
    Gost: 1
     maj 01 2010 16:11   


    Preberi

    http://www.mladina.si/tednik/201009/zmajeva_mreza


    Quote
    Forum generiran v : 0,07 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 06:12

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,43 seconds