Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 21-apr
  • Moja elektrarna by ENERTEC pokal Slovenije v akvatlonu 2024

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  • četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Pesem za podporo ljudem na Srednjem vzhodu
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mavrica
     februar 21 2011 11:21  (Prebrano 4938 krat)  
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    Sporočilo Matere Sekhmet o nuji tega trenutka v našem času

    Nujno sporočilo, kanalizirano skozi Susan Leland, 18. februarja, 2011.
    (original v angleščini najdete na spletni strani: //www.ashtarontheroad.com/urgent_sekhmet_on_freedom.html)

    Pozdravljeni! Jaz, Sekhmet, stojim pred vami z mojo armado Paschat vojščakov, da vam povem o nuji tega trenutka v vašem času. Gre se glede svobode! Gre se za obdržanje tiste malo svobode, ki jo vsak posamezen prebivalec planeta Zemlje ima v tem času in glede povečanja in razširitve tistih svoboščin, ki so bile počasi in sistematično odvzete vsakemu in vsem od vas. Svoboda je vaša rojstna pravica kot civilistu planeta Zemlja, kot je zares to rojstna pravica vseh kraljestev Matere Gaia. Mi vas prosimo, da zavzamete stališče in sodelujete z nami in stojite pokonci s tistimi pogumnimi posamezniki v državi Wisconsin v ZDA. Oni imajo pogum in srce in globoko željo po svobodi, da stojijo zunaj v ledenem mrazu, ne le eno uro ali dve, ampak dneve, do konca ter oni bodo s tem nadaljevali. Stojte z njimi!

    Stojte z vsemi tistimi v deželah Srednjega vzhoda, ki so bili napadeni z silami teme, ki se obupno poskušajo obdržati na položajih. In vi bi jim morda dali moje sporočilo. Vi jim lahko poveste, da smo jaz in moja armada na pohodu in ta se bo končal z svobodo za vse na svetu in vse njene prebivalce! Ljubljeni, to je čas, ko vse stvari prihajajo v svetlobo, zgodbe iz novic, občutki in okrepitve, ki prihajajo notri do vseh in vsakega posameznika od vas. In tako smo mi zaprosili, da bi bila kot simbol dana na spletno stran pesem od Wisconsina za vas, da jo poslušate in za to, da vas inspirira. Pošljite jo ven! Pošljite jo ven in če imate spletno stran, jo dajte gor. Pošljite jo tistim, ki imajo spletne strani, in jih prosite, da jo objavijo kot solidarnostno misijo za celotni planet.

    Naj stopimo skupaj kot eno! Ne dopustite le, da ohranjate plamen svobode, da svetlo gori, ampak dopustite tudi, da ta plamen dobi moč, dokler povsod ta plamen, njegova svetloba ne gori, kot še nikoli ni bilo videno doslej oziroma občuteno na planetu Zemlja od pravega začetka, preden je padla tančica. Naj stojimo pokonci skupaj v pogumu! Naj spravimo naša srca, naše razume in naše duhove v to misijo! In naj bomo vsi solidarni s temi pogumnimi posamezniki v snegu, s temi posamezniki v pesku in vročini, kjer letijo krogle. Mi smo eno! Mi smo vsi skupaj družina! In tako je to! Nameste!

    »SVOBODA!!!« "FREEEDOOOOOOM!!!!"

    ** Pesem »On Wisconsin« najdete tukaj – spodaj na spletni strani: //www.ashtarontheroad.com/urgent_sekhmet_on_freedom.html

    Susan Leland, www.AshtarontheRoad.com © Ashtar on the Road publikacije 2011. Vse pravice zadržane.

    Povzeto iz spletne strani //www.ashtarontheroad.com/sekhmetandherlegacy.htm je Sekhmet pokončna levinja, ki je bila globoko spoštovana v starodavnem Egiptu, kot zavetnica zdravnikov in zdraviteljev. Vodila je templje zdravljenja in učila svečenike in svečenice močnih starodavnih tehnik in načinov zdravljenja. Zaradi njenega znanja, ki je bilo že takrat starodavna modrost in njihove učinkovitosti, je bila zelo mogočna in njeno ime je zapisano v egipčanskih zapisih. Na planetu Zemlja in drugih planetih je bila v mnogih družbah in civilizacijah, kjer ni bila prepoznana kot Sekhmet, ker je delala za sceno.
    Sekhmet je sedaj z nami in nam pomaga zgraditi most do vstajenja s prinašanjem dalje visokih frekvenc starodavnih modrosti, z nadziranjem tranzicij,…

    V slovenščino prevedla: Marija Batista


    Profil
    Quote
    Gost: GOST
     februar 22 2011 13:32   


    kakšno hudo in kruto zavajanje!!!
    TRo, kar se dogajalo v Egiptu in,kar se dogaja v Libiji!!!
    Halo! to je vse manipulacija z ovčkami, ki so vodljivi tako perfektno, da sami tega ne opazijo. Stvar je v tem, da se nič ne bo spremenilo za ljudje, ki so bili na robu preživetja, Egipt in sedaj Libija, samo poglejmo: nemir v Libiji se je začel takoj po tistem, ko Berluskoni in medvedev sta podpisala sporazum o sodelovanju in razvoju notrsanjih resursov (se misli nafte) z Libijo.

    Kam bodo segli zaradi nafte? Če se prikrivajo z "revolucijami" katere kao ljudje sami organizirali... Kje pa, vse je zgolj manipulacija in poizkusi obdržati moč v svojih rokah, ker to, da bi nafta prišla v roke Evropskih in Ruskih "načelnikov" nikakor ne sprejemljivo za ZDA in drugih "neuradnih lastnikov".

    Mi pa tukaj pesmi pojemo??? V podporu čemu??? In komu???

    Ej, dajte se res zbudite! ker vi - prebujeni - ste najbolj zaspani!!!


    Quote
    Gost: Nan
     februar 22 2011 13:46   


    he,he GOST, to so uspavanke....v stilu "kdor poje, zlo ne misli".


    Quote
    Gost: GOST
     februar 22 2011 23:59   


    Pravi GOST pravi, da je mavrica mavrična.


    Quote
    Gost: GOSTXY
     februar 23 2011 00:38   


    BRAVO GOST

    Res pa je tudi, da ima vsak pravico kdaj popizditi. Bolje je, da to stori takole besedno, tukaj na forumu, kot pa nad sočlovekom v vsakodnevnem življenju. Papir oz. forum naj prenese tisto, česar želimo obvarovati naše bližnje, ali ne? brezplačna psihoterapija za goste, ki pljuvajo po Prebujenih in niti lastne jeze ne znajo razčistiti sami pri sebi.

    Res je tudi, da so iz razumskega vidika videti mnoga sporočila kot blodnje, vendar je veliko vprašanje, kaj so blodnje in kaj je realnost.. ha, ha ha, junaki, pameten in uspešen, lep in krasen.. ...ah, saj je brez veze komentirati... vse vsakemu ob času, ko je njemu namenjeno.




    Quote
    Gost: mater. GOST
     februar 23 2011 08:45   


    GOSTXY, PRAVI GOST ne jezi me mavrica, in ne jezijo me tiste, ki verjamejo v to zavajanje, jezijo me tiste, ki to izvajajo in režijo nad tako rečeno "prebujenimi", koliko ljudi je že ubito v tem obdobju? za kaj? se malo zamisli, ne pa da braniš svoje prepričanje kot dete, odpri oči in poglej realno sliko (in ne glej ozko, malo bolj na široko zajami vse fakte in dejstva), ki je res nič ni mavrična in ne s soncem obsijana. prebivalstvo uničujejo zaradi svojih interesov - Xi in Yni. kdo in zakaj? sem napisal, ti navajen Verjeti v lepe ideale - to je v redu, ampak z ljudi, ki verjamejo najlažje manipulirati - ker odlično veš kam moreš pritisniti, da naredijo to, kar želijo tisti, ki s tabo se igrajo kot z lutko.
    sicer komu pišem...

    Lep pozdrav!


    Quote
    Gost: Dobro Jutro
     februar 26 2011 02:00   


    protestniki v Libiji protestirajo z zastavami, ki so bili pri vladi kralja Idrisa I, kateri je bil odstavljen od vlade med časom svojega bivanja v Turčiji.

    Kralj Idris I sicer ni imel svojih otrok in zato predal titulo svojemu nečaku princu Saidu -islamska religiozna organizacija Senussi, ki sedaj ima podporo (... , uganite sami koga - vseh tistih, ki uvajajo sankcije proti Kaddafiju ) .

    pri Kadafiju prebivalci so imeli enakopravno delitev delitev dobrin in bivališče za vsakega - zastonj... religija oz. islamski duhovniki niso imeli močnega vpliva na vlado in upravljanje v državi, vsak je imel vse potrebno za življenje (to, kar nekateri "sanjajo"Wink, sicer tudi v tem sistemu je bilo marsikaj paradoksalnega, ampak to, kar bo zdaj, ko nazaj k vladi želijo užaljeni monarhi in posestniki (ki so pri Kaddafiju mogli razdeliti svoja ozemlja med bolj revnim prebivalstvom), in, ki čutijo podporo ... kaj bo zdaj - je veliko vprašanje?


    Quote
    Gost: Dobro Jutro
     februar 26 2011 02:22   


    in še en paradoks: Senussi (tisti, ki želijo prevzeti vlado v Libiji) - njihov koncept - je obnova "čistega islama", oz. vojna z nevernimi - Džihad.
    veselje ane Smile


    Quote
    Gost: Gost
     februar 26 2011 02:32   


    Dobro jutro, sedaj vprašanje: kdo je kreator oz. kdo stoji za vsemi "angelskimi-kanaliziranimi" sporočili in zavaja "čiste duše"?

    meni odgovor se ponuja sam.


    Quote
    Gost: Nan
     februar 26 2011 10:38   


    Jasno kot beli dan, Antikrist in njegova armada, ki pošilja "angelska" sporočila.(Wink)


    Quote
    Gost: osh
     februar 26 2011 11:43   


    Mislim da bo tale pesmica bolj primerna :
    <www.sambala.si/MP3/Isqallah.mp3<


    Quote
    Gost: samo za informacijo
     februar 26 2011 21:40   


    Oče Barracka Husseyna Obame je bil iz Kenije, od začetka 20.st. v Keniji se je zelo razširil islam, oče današnjega predsednika ZDA je bil rojen v muslimanski družini (čeprav v virih pišejo, da je bil atist, zelo dobro vemo, da muslimani svoje vere nikoli ne zapustijo in tudi svoje otroke vzgajajo v islam). Kar je sigurno vplivalo na Baraca Husseyna Obamo II, ki je celo napisal knjigo »Sanje mojega očeta«, sicer res je, da starša Obame II sta, kar kmalu se ločila. Ta knjiga je vsekakor priča, da očeta imel zelo rad in – knjiga je izdal leta 1995… pred začetkom svoje politične kariere, kar nam pove, da Obama že dolgo časa razmišljal o »sanjah« svojega očeta...

    Saj sami veste kaj za vsakega Sina Oče, četudi ne živijo skupaj.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Dreams_from_My_Father

    Mati Obame II, je drugič se poročila z vročim pripadnikom islamske vere Lolo Soetoro, ki je želel živeti v svoji domovini, mati Obame II se je s sinom in Lolo Soetoro preselila v Indonezijo, ker je preživela, kar nekaj let 1967-1972. Obama v Indoneziji ta čas, ko je živel v te državi, je 5 let obiskoval religiozno muslimansko šolo, leta 80 se je njegova mati drugič ločila, po besedah njene hčerke, ona naj bi seznanila njo in Obaraka II z »vsemi lepimi knjigami« kot Upanišade, Biblija, z budističnimi sutrami , Tao Te Ching, Sun Tzu, ne pozabimo tudi Islam po očetu, očimu in prvih petih razredih šole.

    Babica in dedek (starša materi, pri katerih Obama je preživel svoja najstniška leta, sta bila eden baptist in drugi metodist…) sta ga kmalu vpisala na Punahou School (Honolulu).

    Zanimivo, da vsa »kanalizirana sporočila« kot tudi Maitrejina razodetja prihajajo iz »zemlje obetovane«.

    p.s. kar se Janezek nauči – to Janez zna.


    Quote
    Forum generiran v : 1,53 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 12:30

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,90 seconds