Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Znanja in veščine za uspešno vodenje prostovoljcev
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Newrealitytransmission
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    hetLicht
     november 16 2010 09:22   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107

    Pozdrav tudi tebi Irina,

    Morda imava tu spet drugačni izhodišči, kot že pri eni temi prej. Zato se s tabo ne morem ne strinjati, ker imaš tudi ti prav. Jaz ideje in človeka ne ločujem, kajti (po mojih opažanjih) se ideje porodijo ponavadi iz človekovih izkušenj. V primeru Marcela Messinga.... poznam ga osebno in vem iz česa, kakšnih življenjskih izkušenj in doživljanja njegove ideje izhajajo. Jim dajem legitimnost, čeprav sama podobnih izkušenj nimam oz. v precej drugačni obliki.

    Pri `vzdrževanju spoštljive komunikacije´ pa gre (po mojem mnenju) za to, da pustimo ob strani svoje občutke (kar je tudi meni pogosto težko, vendar se trudim; predvsem tu, ko gre za Marcela, ker mi je zelo drag) in z iskreno radovednostjo poskušamo razumeti nekoga drugega, njegova doživljenja in izkušnje, prepričanja in ideje. Pri tem pa mora človek vsaj za trenutek `pozabiti´ samega sebe oz. svoje lastne občutke, ideje in prepričanja. In po mojih izkušnjah potem skoraj vedno pride do konstruktivne debate.

    lep dan ti želim


    Profil
    Quote
    Gost: priča
     november 16 2010 13:47   


    Irinca draga, hvala za tvojo skrb glede mojega počutja, bolje bi bilo da bi poskrbela za svoje občutke ko kakšno trapasto ven butneš in to bere tu prisotno občinstvo.
    Si me res razočarala, ampak bognedaj gojiti krivdo zaradi mojega domnevnega duševnega trpljenja in histerije ob tem. Ja, pa sem ti predlagal da najprej razčistiš med pojmoma zabava in živčni zlom. Ti pa kar preskočiš to in že vpeljuješ pojem histerijo. Bog si ga vedi kaj ti pod tem pojmuješ. Potolažim te da sem ok. No, tudi glede razočaranja ni krize, ker še preden grem na takle forum vem da takih kot si ti in podobnih (da o MC-ju, mirču, borisu in ostalih klo(v)nih tipa MC sploh ne govorim) ni možno nič naučiti. Vam pa dam zato ogledalce vaše neumnosti, nesramnosti, nesmiselnosti, nezrelosti, zaletavosti, ker se vas to vsaj dotakne, kaj globjega itak ne bi razumeli in sprejeli po vsem skupaj sodeč.

    Glede krivičnosti in dvojnih meril, sama se beri, ne bom te citiral. Merila pa nimam dvojna ampak multipla (če razumeš kaj je to). Ti pa imaš kar za vse stvari isto merilo, tako kot ima šuštar pač šuštarsko merilo tudi pri ocenjevanju poezije. Jaz vsaj vem da nimam treh pik da bi ocenjeval, sodil in presojal Marcela ne glede koliko je resnice na njegovi strani. In hvaležen sem prevajalki za prevod intervjuja z Marcelom Messingom, prav tako kot neutrudni Mariji Batista za njene prevode na Pozitivkah.

    Ti in tebi podobni znate pa samo nesramno, neumno in zaletavo pljuvati po stvareh za katere niste kvalificirani da bi jih ocenjevali. Tak primer je tudi Marcel. Če ne bi bila površna (najbrž tudi plitka?) ne bi spregledala moj predhoden komentar o 33 stopnji MM in o njegovi možni ogroženosti s strani masonov. In potem tudi ne bi kvasila neumnosti da podpiram laž.
    Tvoja dodatna specialnost v primerjavi z klo(v)ni tipa MC je še obsojanje in obtoževanje.
    Ne delam prenagljenih zaključkov kot je to tvoja nezrela značilnost. Puščam odprte možnosti dokler se ne izkristalizirajo. Sedaj upravičeno pričakujem da me tvoja bujna domišljija uvrsti še med masone. Ampak tako pač je.

    Žal si se pa totalno osmešila pri odgovoru kaj je osnovna tema tega foruma. To je 11.11.11. Lahko si stvar ogledaš tudi v slovenščini v članku neutrudne Marije Batiste (še ena možnost več da se pridružiš neslanostim MC-ja & Co in pljuješ vse vprek po ljudeh in stvareh, ki jih ne poznaš). Kako in zakaj se norčujem iz nekaterih anarhistično zaciklanih izotopnih umov kaosa sem že povedal, dovolj pojasnil. V bistvu se norčujem in zabavam iz tega kar oni (vi) tu »prijavljate« ne iz oseb. Ampak najbrž se oni istovetijo s svojimi umotvori in potem…..
    Jaz ne odgovarjam za posledice, ki jih utrpi njihova (tvoja) psiha.

    Amapak imam sedaj dovolj te bede tukaj in zaključujem na tem forumu. Niti dosedanja zabava me več ne veseli. LP. Upam da se srečamo v kakšnih bolj plodnih okoliščinah kdaj drugič in kje drugje, ali pa morda nikjer, nikoder in nikoli. Od tu dalje lahko sedaj trosite laži, neumnosti, žalitve po mili volji. Ne bom več odgovarjal, ni koristi in še manj nujna potreba.


    Quote
    Gost: irina?
     november 16 2010 16:20   


    priča, podoben si Borisu Kononenko, on tudi rad piše o klonih.

    sem našel na enem iz med forumov:

    »…(op.: samec se razpali zaradi samice, samica ga ne jebe za tri posto in pol nastane cela pizdarija ...)«


    Quote
    Gost: Irina
     november 17 2010 14:20   


    Quote by: haha

    delete, miha, irina haha, haha,,,, bravo gost, vsaj nekdo zna umiriti prelepo detektivko



    delete, miha, irina, haha, haha in papež Benedikt XVII


    >Mateja, najlepša hvala za odgovor.

    >priča, lepo, da si se nasmejal. tema foruma - tema razprave, razprava se je začela z drugim linkom od freedoma.

    >irina?, ???


    ::: (_( ...*.
    ..*...*...*...*...*...*.. .*...*...*....*...*
    *: (=' :' ) : želim vam lep dan Wink
    •.. (,('' )('' )¤...*...*...*...*... *...*...*


    P.S. kar ne spada v temo, ampak za .Mojo. razgledanost (če sem že "detektivka" ) iz ciklusa: lepo je vedeti:

    297. člen Kazenskega zakonika o sovražnem govoru

    Kazenski zakonik v 297. členu z naslovom “Javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti, ki temelji na kršitvi načela enakosti” določa:

    (1) Kdor javno spodbuja ali razpihuje narodnostno, rasno, versko ali drugo sovraštvo, razdor ali nestrpnost, ali spodbuja k drugi neenakopravnosti zaradi telesnih ali duševnih pomanjkljivosti ali spolne usmerjenosti, se kaznuje z zaporom do dveh let.

    (2) Enako se kaznuje, kdor javno širi ideje o večvrednosti ene rase nad drugo ali daje kakršnokoli pomoč pri rasistični dejavnosti ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava, omalovažuje, smeši ali zagovarja genocid, holokavst, hudodelstvo zoper človečnost, vojno hudodelstvo, agresijo ali druga kazniva dejanja zoper človečnost.

    (3) Če je dejanje iz prejšnjih odstavkov storjeno z objavo v sredstvih javnega obveščanja se kaznuje tudi urednik oziroma tisti, ki ga je nadomeščal, s kaznijo iz prvega ali drugega odstavka tega člena, razen če je šlo za prenos oddaje v živo in dejanj iz prejšnjih odstavkov ni mogel preprečiti.

    (4) Če je dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena storjeno s prisilo, grdim ravnanjem, ogrožanjem varnosti, sramotitvijo narodnostnih, narodnih ali verskih simbolov, poškodovanjem tujih stvari, skrunitvijo spomenikov, spominskih znamenj ali grobov, se storilec kaznuje z zaporom do treh let.

    (5) Če stori dejanja iz prvega ali drugega odstavka tega člena uradna oseba z zlorabo uradnega položaja ali pravic, se kaznuje z zaporom do petih let.












    Quote
    Forum generiran v : 1,49 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 02:28

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 1,86 seconds