Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 25-apr
  • Tadej Toš: ABRAhmm

  • petek 26-apr
  • VegaFriday v Mariboru

  • sobota 27-apr
  • Začetek sezone na parkovni modelni železnici

  • torek 30-apr
  • Aktualno iz Špricerkres v Malečniku, Parni Valjar / DJ's Brata Fluher

  • sreda 01-maj
  • Med naravo in kulturo

  • petek 03-maj
  • Človek in čas

  • nedelja 05-maj
  • Razstava Interspace

  • sreda 08-maj
  • Razširjeni vid

  • nedelja 12-maj
  • Prijave na tradicionalno gorskokolesarsko preizkušnjo MTB Slavnik 12. maja 2024 v Hrpeljah

  • torek 14-maj
  • Vabilo na izobraževanje Strateško načrtovanje pridobivanja sredstev v prostovoljskih organizacijah

  • sreda 15-maj
  • Umanotera vabi na razpravo ob evropskih volitvah 2024

  • četrtek 23-maj
  • Povabilo za sodelovanje na Veselem dnevu prostovoljstva 2024

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Newrealitytransmission
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mirč
     november 13 2010 14:26   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/13/10
    Posts: 4

    Quote by: freedom


    1) http://www.youtube.com/watch?v=xhZk8ronces ---- JOHN F. KENNEDY opozarja na skrivnostne družbe


    2) http://www.youtube.com/watch?v=rd8wwMFmCeE&feature=related --- 1961 speech Eisenhower Warns us of New World Order


    ????????????????????????????????????????




    HOW TO BRAINWASH A NATION - http://www.youtube.com/watch?v=zeMZGGQ0ERk Smile











    freedom, sine moj zlati, kaj so ti storili?

    freedom, ni vse v dinarju. Dokončaj lepo študij, najdi si dobro deklino in širi ljubezen v družini ter na svetu, ne širi bedarij tistih, ki s tabo in drugimi naivneži manipulirajo, razen seveda, če si od tega plačan in imaš druge materialne koristi (so potem moje besede padle na neplodna tla). Vse, kar je na video in na Youtube - 99% laž in video-montaža, vem.

    se poslavljam dragi moji, ohranite še vsaj malo morale in etike, ki jo je ostalo.


    Profil
    Quote
    freedom
     november 13 2010 15:03   
    Forum Zvezdica
    Zvezdica

    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/04/10
    Posts: 33





    Dragi Sonček! Ti živiš v Disneylandu !!! Tebi perejo glavo raznorazni AlGori pa UN.Raje pazi da nebo krava prdnila, ker je to co2 izpust, zato ker to vpliva na globalno segrevanje.





    http://www.infowars.com/bombshell-fema-camps-confirmed/











    Profil
    Quote
    hetLicht
     november 13 2010 18:16   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107

    Mirčev post v katerem najprej citira `istega`:

    Kar se tiče "posmehovanja" in "žaljivk". hetLight, v tem si zelo selektivna, oz. spet vidiš le tistih "užaljenih" - z "imenom", "blagovno znamko". Če bi kdo žalil MC-ja in to konkretno, bi ti bila "božansko-razsvetljeno" tiho. ane??? in ne samo to ... Paradoks

    Mirč: "isti, lepo si tole napisal."

    Moj odgovor, za katerega ti priporočam, da si ga še enkrat prebereš, predvsem v primeru, da si ga prej spregledal.

    "Če bi kdo žalil MC-ja in to konkretno, bi ti bila "božansko-razsvetljeno" tiho. ane??? in ne samo to ... Paradoks"- Trditev brez kakršnekoli osnove. Žaliti kogarkoli je nezrelo, čeprav tudi moje besede niso vedno brez čustvenih konotacij. Za enakovreden, spoštljiv odnos se je potrebno potruditi in biti vešč komunikacije, poleg tega pa je potrebno nadzorovati svoja čustva. Kar ni vedno lahko. Zato stvari niso vedno popolne, pomembno je, da se trudimo in smo iskreni eden do drugega in samih sebe. Za to pa je seveda potrebno notranje oz. psihološko dozoreti.

    Želim dodati, ne gre za žaljenje MC-ja, sosedovega Janeza ali pa nekoga z `blagovno znamko´, kakor `nežaljivo´ `isti´ imenuje tiste, ki so znani, občudovani ali karkoli že s strani drugih ljudi. Gre za odnos, kulturo izražanja, nivo medsebojne komunikacije, ki se prida človeku. Ampak izgleda, da je imel priča navsezadnje vendarle prav.



    Profil
    Quote
    Gost: delete
     november 13 2010 18:36   


    hL. ti si popolna.


    Quote
    Gost: delete
     november 13 2010 18:38   


    merijen - Marija Predovnik (brez bloga in facebooka), a se motim?


    Za / franci5/ še nekaj facebook-a

    vtipkaj na iskalnik Mirjam predovnik in dobiš...


    dekle se je prej pisalo Mirjam Predovnik, sedaj se piše Mirjam Petek.
    Komentar z manj žaljivo vsebino, ki je bil namenjen/sorodnici/je bil izbrisan, komentarji, ki so namenjeni drugim uporabnikom, v katerih je veliko več grobih žalivk - so še vedno na portalu. (med njimi je najbolj žaljiva merijen in … /kri ne voda/, ki si menja vzdevki. zaKljuček: Predovnik Petek , borci za svetlobo v »družini«.


    mogoče vse skupaj /božansko/ naključje pogostih priimkov?


    /freedom/, Al Gor Al Dol – meni je vseeno. Vse skupaj je laž, tako, kot povsod BREZ IZJEM!
    Čao


    Quote
    hetLicht
     november 14 2010 09:27   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107


    "Človek je skrivnost. Potrebno jo je razvozljati in če boš to počel celo življenje, nikar ne misli, da si zapravljal čas. Jaz se ukvarjam s to skrivnostjo, kajti želim postati človek." (F.M. Dostojevski)

    Razvozlavanje te skrivnosti ima več aspektov in se dogaja na več nivojih. Zato nima smisla se prerekati, kaj je laž in kaj resnica. Nič ni absolutna resnica in nič ni absolutna laž. Vse je le en aspekt konkretne izkušnje biti človek, delček človeštva. Kar je v tem trenutku zelo pomembno je sprejemanje drugačnosti (mnenj, prepričanj, doživljanj...) in spoštovanje te drugačnosti. (seveda moje skromno mnenje, za katerega upam, da ne bo priklicalo nepotrebnih okarakteriziranj)


    Profil
    Quote
    miharozman
     november 14 2010 17:41   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 11/14/10
    Posts: 3

    Lep pozdrav, da ne bo prišlo do nesporazumov, pod vzdevkom <isti> pisal jaz.

    Sem opazil, da pri nekaterih obstaja tendenca v mišlenju, da je pod tem vzdevkom pisal MC, kar sicer mi je v čast.

    hetLight, veliko Pišeš o drugačnosti in sprejemanju drugačnosti.

    Ko boš padla in si poškodovala (recimo) koleno, nekdo bo z balkona nate stresel smeti, avto, ki se bo peljal mimo bo tebe pošprical z umazanijo iz velike luže, mimoidoči bo stopil k tebi in ti rekel: what goes around, comes around.
    sem nespoštljiv?

    še vedno me ne razumeš, še vedno večinoma gledamo <kdo> in ne gledamo <kaj>.

    sem se z <isti> podpisal, ker smo v bistvu isti Big Grin
    mimogrede, (mogoče to vidim samo jaz) med tabo in MC je veliko, bi celo rekel ogromno podobnosti, razlika je le v tem, da za eno in isto stvar uporabljate različne besede.


    Profil
    Quote
    hetLicht
     november 14 2010 18:17   
    Forum Ozvezdje
    Ozvezdje

    Status: neprijavljen

    Registriran: 02/22/07
    Posts: 107


    "hetLight, veliko Pišeš o drugačnosti in sprejemanju drugačnosti."

    Ja, ker vidim v tem (sicer projekt na doooolgi rok) rešitev za mnogo težav, ne vseh, pa vendarle pomemben korak, ki mu nujno sledi modrost oz. globok vpogled v situacije, človeka, življenje...

    ´"Ko boš padla in si poškodovala (recimo) koleno, nekdo bo z balkona nate stresel smeti, avto, ki se bo peljal mimo bo tebe pošprical z umazanijo iz velike luže, mimoidoči bo stopil k tebi in ti rekel: what goes around, comes around.
    sem nespoštljiv?"

    Ne, nisi nespoštljiv, pravzaprav se mi zdi korektno vprašanje, kajti situacija v resnici ni tako enostavna. `What goes around, comes around enako kot `lepa beseda, lepo mesto najde´ drži in ne drži, včasih je zelo očitno, včasih pa se zdi ravno obratno (lepa beseda grdo mesto najde...). Vendar ne vem, koliko si zares zainteresiran za to temo, ki je nadvse obsežna in se mi ne da razlagati, razen če ima človek iskreno zanimanje. Sta pa tadva lepa reka, ki pomagata posamezniku vzdrževati neko `pravilno´ (pa ne v dogmatičnem smislu) držo do soljudi, življenja, narave... Seveda se tudi le-ta enkrat konča in človek mora narediti korak globlje vase. Takrat spoznaš, da si del celote in da zakon vzroka in posledice ne deluje več na tako enostaven način.

    "še vedno me ne razumeš, še vedno večinoma gledamo <kdo> in ne gledamo <kaj>."

    Ja, imaš prav, lahko natančneje obrazložiš?

    "mimogrede, (mogoče to vidim samo jaz) med tabo in MC je veliko, bi celo rekel ogromno podobnosti, razlika je le v tem, da za eno in isto stvar uporabljate različne besede."

    Miha, imaš prav, tudi sama sem večkrat napisala, da se velikokrat zelooo strinjam z MCjem (ne vem koliko pogovorov si prebral).


    Profil
    Quote
    Gost: priča
     november 15 2010 08:43   


    MIRČ ti veliko veš, skoraj vse razen tega da nič ne veš ali drugače rečeno da nimaš pojma. Se je MC kloniral ali pa so njegovi psihooscilirajoči ponaredki z imenom mirč že prej obstajali, ha, ha, ha. Bi te iztirilo še bolj (če je to sploh možno) v kolikor bi jaz povedal o sebi celotno zgodbo, ker moja osebna zgodba preprosto ne gre v omejene lajšte, ali drugače rečeno ni je možno dojeti izza plankov z napisom MIRČ, MC, itd.

    Ja, moje pisanje je mestoma grobo, nesramno, cinično (zavestno in namerno izbran modus v relaciji do "izbrancev"Wink, toda smrkavcu je včasih potrebna "zaušnica" da se strezni. Tako se morda "resetira", morda pa ga bo resetiralo življenje samo, ampak predno ga bo, bo utrujal s svojim pobalinstvom ljudem, ki vedo kaj je res dobrota in si za to tudi resnično prizadevajo.

    Je jasno da sralec razume govorico sranja in ne kakšne druge in biti vljuden, korekten, obziren, argumentiran do malopridneža je tako kot "svinjam pokladati bisere", torej neumno in tudi nesramno do svinj.

    To je vsa moja "psihologija" in moj "življenjepis" kot sem jo pripravljen tebi in podobnim razkriti.


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 09:19   


    Pričab, ne sodi ljudi po svoji lastni personi, če si ti tak, to še ne pomeni, da tudi drugi spadajo pod tvojo "šablono", katere si navajen že celo življenje (od sebe ne pobegneš).

    S svojim odgovorom si povedal o sebi veliko več, kot si misliš.

    Svojo govorico razumeš samo ti in tebi podobni. Ne izključujem možnosti, da se z Mirč si podpisal, kar sam in zdaj zganjaš komedijo, kot po navadi.

    uživaj v "spregledanih" biserih.


    Quote
    Gost: priča
     november 15 2010 12:29   


    Pričab, ne sodi ljudi po svoji lastni personi, če si ti tak, to še ne pomeni, da tudi drugi spadajo pod tvojo "šablono", katere si navajen že celo življenje (od sebe ne pobegneš).

    S svojim odgovorom si povedal o sebi veliko več, kot si misliš.

    Svojo govorico razumeš samo ti in tebi podobni. Ne izključujem možnosti, da se z Mirč si podpisal, kar sam in zdaj zganjaš komedijo, kot po navadi.

    uživaj v "spregledanih" biserih.

    Irinca, hvala za pozornost ki si mi jo namenila, čeprav bi shajal tudi brez nje tu na forumu, ne vem kako bi mi delovala v živo, če imaš fantazijo, kot je videti še na kakšnem področju bi lahko bilo prav ekstatično, če že ne nirvanično. Morda želiš malo mojega opisa samega sebe - tebe, kakor ti to razumeš, ali si naučena ? (tvoje zapisano razmišljanje je sicer zelo blizu globjemu dojemanju stvari - ampak te ne bom apriori "obtožil" te globine - ti - jaz že veva, k'nede?). Ampak priznaj da te nekaj pri tem cirkusu privlači, sicer ne bi bila prisotna. Ali pa imaš tajno misijo v cirkusu, si po službeni dolžnosti, ha, ha ? Kakorkoli po tvoji tezi si tudi ti o sebi nekaj povedala, določene stvari od tega vidi lahko celo vsak ki šteje do tri. Predvsem pa ne pozabi ti si jaz, jaz sem ti in tu imava torej ogledalce, kajpak in to dvostransko ogledalce, morda nisi vedela da je pri tej zgodbi ogledalo tudi na drugi strani, ha, ha. Sedaj bodo to vsi vedeli, samo z logičnim sklepanjem. Nobene ezoterike, ki bi lahko prizadela MC-ja in podobne.

    Ampak imava ti-jaz bujno domišljijo glede tega da sem se z Mirč sam podpisal, oziroma jaz-ti tako misliva, jaz-jaz pa se zabavam nad bujno fantazijo jaz-ti-ja. Si razumela poanto ? Če ne pa vsaj uživaj v cirkusu kot ti ga nudim brezplačno, priznam da si prav domiselno in slikovito napisala to primerjavo s cirkusom. Kot ponavadi, pijemo ga radi, bova morala na pijačo, če še kaj ne bo jasno.

    Ah seveda glede biserov sem pozabil. To sranje ki ga tu pišem je v najboljšem primeru cirkus in zabava, ampak človek nikoli ne ve kdaj se mu zgodi nerodnost in mu pade pomotoma biser v pomije za svinje. V kolikor bi ga gdo odkril in si zlomil čekan se mu globoko opravičujem.


    Quote
    Gost: Irina
     november 15 2010 13:35   


    "pričab" z B-ujno domišlijo, sem šla še enkrat bolj pozorno prebrati kaj je pisal tale mirč, zaradi katerega si dobil očitni "živčni zlom in zobobol." In priznam, žal mi je, ker tega nisem jaz napisala.

    pazi nase, če že želiš biti jaz. Smile


    Quote
    Forum generiran v : 8,90 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CEST. Ura je 04:44

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 9,39 seconds