Forum Menu 
Spisek forumov
Uporabniki
Najpopularnejši topici
 NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

četrtek 28-mar
  • Iskanje zvoka

  • petek 29-mar
  • VegaFriday v Piranu

  • nedelja 31-mar
  • Razširjeni vid

  • ponedeljek 01-apr
  • Spekter. 70 let Zbirke UGM

  • sreda 03-apr
  • 22. PRO PR konferenca: vodenje v komunikaciji
  • Znebite se svojih starih telefonov in tablic
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 06-apr
  • Veganski golaž na Čistilni akciji ČS Polje

  • nedelja 07-apr
  • Polna luna

  • sreda 10-apr
  • Človek in čas

  • petek 12-apr
  • Mikis Theodorakis: Grk Zorba

  • nedelja 14-apr
  • Razširjeni vid

  • sreda 17-apr
  • Razstava interspace

  • petek 19-apr
  • Ingmar Bergman: Prizori iz zakonskega življenja

  • sobota 20-apr
  • Plečnikova Lectarija

  • sreda 24-apr
  • Zoh Amba »Bhakti«

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu




     Spisek forumov > Splošno > Aktualno doma in globalno Nov topic Pošlji odgovor
     Pomagajmo ob napovedanem močnem deževju
     |  Verzija prirejena za tiskanje
    mavrica
     september 17 2010 10:09  (Prebrano 1377 krat)  
    Forum

    Status: neprijavljen

    Registriran: 12/14/04
    Posts: 47

    Dragi!

    V vremenskih napovedih po radiu, na televiziji in v drugih sredstvih javnega obveščanja napovedujejo za danes, v petek, v soboto in nedeljo izredno močne padavine, ki lahko povzročijo poplave, plazove in druge nevšečnosti. Posebno, najvišje stopnje opozorilo je že dano od Agencije RS za okolje. Glede na to, kar nam sporočajo bitja svetlobe iz spiritualnega sveta lahko pomagamo sebi, drugim, Zemlji in vsemu na njej v takšnih bližajočih se skrajnih vremenskih pojavih z molitvijo, afirmacijami , invokacijami, meditacijami in drugače. Predlagam, da to storimo za to predvideno vremensko fronto, ki bo šla ta konec tedna čez Slovenijo, pa tudi ob morebitnih prihodnjih. Čim več, ki nas bo v tem udeleženo, tem boljši bo lahko izid. Jaz predlagam, da uporabimo kakšno OM mantro ali Trajambakam mantro. Ko jo predvajate in morda pojete, si predstavljajte, da ste v sredini velikega križa bele ali zlato bele ali roza ali vijolične ali kakšne druge svetlobe, ki prihaja od Boga in bitij svetlobe iz spiritualnega sveta ter se spušča navpično v Zemljo in horizontalno daleč čez Slovenijo ali dalje. Pri tem iz srca prosite za zaščito zase, za vse ljudi in njihovo premoženje v Sloveniji, za bitja narave, vso naravo in samo Zemljo. Brez strahu, brez panike! Naj gre fronta dalje in opravi to, za kar je prišla, vendar čim bolj milo. Lahko tudi afirmirate na primer:
    - Nepremagljiva zaščita božje svetlobe JAZ SEM! (7x ali 11 ali 33x zaporedoma)
    - Nepremagljivo zaščito božje svetlobe zase, za svoje ljubljene, za vse ljudi, vso naravo, za celo Slovenijo in širše zaukažem sedaj! (7x ali 11 ali 33x zaporedoma)
    - Nepremagljiva zaščita božje svetlobe varuje mene,.., Slovenijo sedaj. (7x ali 11 ali 33x zaporedoma)
    - Nepremagljiva zaščita božje svetlobe vladaj skozi mene in Slovenijo za vekomaj! (7x ali 11 ali 33x zaporedoma)
    Lahko pa tudi le prosimo: Bog, prosim, zaščiti mene, …in Slovenjo v prihajajočih dneh pred hudimi vremenskimi pojavi, pred večjo škodo, …
    Prošnjo ponavljamo 7x ali 11 ali 33 zaporedoma.
    Afirmacije, prošnje, molitve, meditacije izvajajte v tem času vsaj dvakrat na dan oziroma, kakor začutite.
    Navedeno je le moj predlog, vsak pa lahko dela tako, kot sam začuti, da bo dalo najboljši rezultat.
    Priporočam, da to pobudo pošljete tudi drugim, za katere začutite, da bi na ta način tudi radi pomagali.
    Hvala Bogu, če se slabe vremenske napovedi ne bodo uresničile v takšni negativni smeri.

    Veliko uspeha vam želim!

    Marija Batista


    Profil
    Quote
    MILANS
     september 17 2010 13:12   
    Forum Sonček
    Sonček

    Status: neprijavljen

    Registriran: 10/09/09
    Posts: 2

    Bravo mavrica, res lahko pomagamo


    Profil
    Quote
    Gost: gost
     september 17 2010 14:14   


    gnar namest u pušce pa predvolilne plakate dat gasilcem, pa bo bl zalegl


    Quote
    Forum generiran v : 3,32 sekundah
    Nov topic Pošlji odgovor



     Časovni okvir je CET. Ura je 06:05

    Običanji topici Običanji topici
    Zaklenjeni topici Zaklenjeni topici
    Prilepljeni topici Prilepljeni topici
    Novosti Novosti
    Prilepljeni topici W/ Novosti Prilepljeni topici W/ Novosti
    Zaklenjeni topici W/ Novosti Zaklenjeni topici W/ Novosti
    Dovoljen ogled postov od gostov 
    Gostje lahko dodajo poste 
    Omogočen celoten HTML 
    Cenzuriranje 




    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2024 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 3,77 seconds