NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 23-jul
  • Münchenski virtuozi

  • petek 25-jul
  • Duo Becchio

  • sobota 26-jul
  • Štajerska čaga okusov
  • Kirtan koncert

  • sreda 30-jul
  • Španska romanca

  • petek 01-avg
  • Praslovan - film o Zoranu Predinu

  • torek 05-avg
  • In še Rdeča kapica, predstava za otroke

  • sreda 06-avg
  • Emanuel Abbühl - oboa, Reinhold Friedrich - trobenta, Eriko Takezava - klavir, Kimiko Imani - klavir

  • sreda 13-avg
  • Med naravo in kulturo

  • sobota 16-avg
  • Ustvarjalna sobota MKC Maribor

  • nedelja 17-avg
  • Hubertova maša v Bogojini - praznik lovske tradicije
  • Vegan Hangouts: Aktivni veganski piknik v Tivoliju

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


      


    Vodena meditacija z glasbo


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     


    :

    petek, 27. januar 2017 @ 18:45 CET - 20:45 CET
    :
    :
    ANANDAJOGA center - Trpinčeva 71 - 1000 Ljubljana-Fužine


    :

    Drage duhovne popotnice, dragi duhovni popotniki,

    tokrat se bomo srečali s starodavno HAVAJSKO ZDRAVILNO TEHNIKO, imenovano HO'OPONOPONO. Njen namen je SLEHERNI TRENUTEK biti povezan z BOŽANSKOSTJO V SEBI, čistiti stara, GLOBOKO ZAKOPANA NEGATIVNA ČUSTVA. Pri tem nam lahko pomaga le BOŽANSKOST sama, ki iz celičnega zapisa izbriše NEPRAVILNE MISELNE OBLIKE in SLABE SPOMINE, saj ima, ker nas je ustvarila, dostop do vseh naših življenj in zapisov o njih. Le z OPUSTITVIJO SLABIH SPOMINOV se lahko spet bolj približamo in združujemo z BOŽANSKOSTJO v sebi.

    HO'OPONOPONO MANTRA ni ustvarjena, da nas obtožuje in dela krive. Je možnost, da se raziščemo in poiščemo rešitve za svoje življenje. S to zdravilno tehniko NAJPREJ OPROŠČAMO SEBI za vse nepravilnosti, ki smo jih tekom življenj ustvarjali. Posežemo GLOBOKO v svoje SRCE. Prevzemamo ODGOVORNOST ZASE in za svoje ŽIVLJENJE.

    Kot seveda da OPROSTIMO tudi VSEM DRUGIM, ki so nas kdajkoli prizadeli.

    Z redno uporabo se vklaplja SAMOZDRAVILNI PROCES vseh vidikov našega življenja, tako na področju partnerstev vseh vrst, kot ostalih fizičnih, miselnih in duhovnih vidikov.

    Več pa na sami vodeni meditaciji, zato toplo vabljeni tako začetniki, kot vajeni meditacij!

    S HAVAJSKO TEHNIKO HO'OPONOPONO

    Vodena meditacija z glasbo

    PETEK,
    20.01.2017 ob 18.45

    ANANDAJOGA CENTER,
    Trpinčeva 71, Lj - Fužine

    ~ Vabljeni da napišete 3 - 4 osebne želje, pri čem naj vam duhovni svet pomaga ODPRAVLJATI travme, blokade, čustvene bolečine ali usmeritve in vodenje, ali pri katerih željah, projektih in ciljih naj vas podpre. ŽE NAPISANE prinesite s seboj za osebno obravnavo med samo meditacijo in v izredno efektnem ENERGIJSKEM SVETLOBNEM KROGU ~

    "OPROSTI ... LJUBIM TE ... PROSIM, ODPUSTI MI ... HVALA ..."

    ... je mantra, ki nas bo ob nežni glasbi, ki seže v srce, poleg vsega ostalega vodila v BOLJ UMIRJENO in LJUBEČE življenje.

    Potopili se bomo v svoje srce, mu dali priložnost zadihati, odposlati globoka negativna čustva in odpreti okence dotoku LJUBEZNI.

    ~ Kanalizirana meditacija, ki jo vodi mednarodna certificirana Kvantna hipno regreso terapevtka in certificirana Voditeljica kanaliziranih kvantnih meditacij Eva Pavlin, je primerna tudi za mladino, sposobno ležati 2 uri v miru in tišini (ne nujno ves čas v isti legi:)) in hišne ljubljenčke (možnost vodenja pri vas doma).

    Trajanje: 2 uri

    Prispevek: 20 €, študentje 10 €

    Zaradi omejenega števila je OBVEZNA PREDHODNA PRIJAVA na:
    anandajogacenter@gmail.com 

    Kvantne meditacije izvajamo LEŽE, zato SE TOPLO OBLECITE in S SEBOJ PRINESITE debelejšo PODLOGO, TOPLO DEJO in VZGLAVNIK!

    UŽIVANJE ALKOHOLA, DROG in MOČNE DIŠAVE so NA DAN MEDITACIJE PREPOVEDANI!

    ~ V prostor zaradi oseb, ki se že umirjajo, vstopamo tiho, telefoni so popolnoma izključeni.

    Vabljeni na to enkratno duhovno potovanje - naslednji korak v korenito spremembo svojega življenja!

    Saša Miklič

    ~ Kvantne meditacije valujoče svetlobe® se nadgrajujejo. Zaporedje ni pomembno, saj je vsaka unikatna, ciljno usmerjena in prinaša določene spremembe. Več kvantuma kot naložimo v telo, prej zaživimo srečno, umirjeno, uravnoteženo in duhovno življenje na visoki vibraciji in poglobljenem stanju zavesti. Tudi ponavljanje iste je zaželeno, posebej če se v njej močneje odražajo naši specifični problemi.

    Veseli bomo, če povabite ali obvestilo posredujete še komu, ki želi izboljšati kvaliteto svojega življenja in duhovno napredovati. Hvala!


    www.facebook.com/notranja.svetloba.srca


    Lokacija ANANDAJOGA, Trpinčeva 71  (avtobusa št. 20 in 22 - Fužine)

    ~ OPOZORILO: Vodenih kvantnih meditacij z aktivacijami ne izvajamo kot zdravstveno storitev, ampak kot pripomoček k duhovni in osebni rasti.


    https://youtu.be/ac5SGwRPv0o







    [ ][ ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,49 seconds