Predstavitev holistične akademije
Holistična akademija je priložnost za poglobljeno in resno delo na sebi, hkrati pa zadovolji tudi tiste, ki si želijo naučiti principov in tehnik celostne psihosomatike.
Celostna psihosomatika temelji na holistični paradigmi in njene tehnike in znanje nam na enostaven način lahko pomagajo pri vzpostavljanju in vzdrževanju psihosomatskega ravnovesja. Le to se poruši, kadar izgubimo stik s svojim središčem in skrenemo iz poti svoje resnične volje.
Holistična akademija vključuje zahodne telesno orientirane psihoterapevtske pristope in energetske medicine, ki temeljijo na delu Wilchelma Reicha ter veščine meditacije, ki ju združuje v nov in znanstveno utemeljen sistem 'celostne psihosomatike'.
Program prvega letnika Holistične akademije temelji na učenju celostne psihosomatike skozi lastno osebno izkušnjo, medtem ko je drugi letnik namenjen globljemu in intenzivnemu raziskovanju lastne duševnosti in njenih splošnih zakonistosti ter vključuje začetek psihosomatskega dela z drugimi ljudmi. Program je ukrojen po programu svetovno priznane Accademia Olistica di Bagni di Lucca.
Vabimo vas na predstavitev Holistične akademije 2013/2014 v petek, 28. junija ob 18. uri, kjer bo predstavitvi programa sledila še praktična izvedba začetne psihosomatske tehnike, s katero začnemo sproščati psihofizične napetosti skozi aktivno masažo trebuha. Prav tako vam bodo udeleženci prvega letnika iz prve roke povedali česa so se naučili.
Več informacij na telefon 040 975 962 ali elektronski naslov
devapuja.rasika@gmail.com

[
][
]