NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 13-avg
  • Med naravo in kulturo

  • četrtek 14-avg
  • Celica špila 2025: Long Dumb Voices + Tschimy

  • petek 15-avg
  • Črna žena

  • sobota 16-avg
  • Ustvarjalna sobota MKC Maribor

  • nedelja 17-avg
  • Hubertova maša v Bogojini - praznik lovske tradicije
  • Vegan Hangouts: Aktivni veganski piknik v Tivoliju

  • ponedeljek 18-avg
  • Pesnica Réka Borda na festivalu Dnevi poezije in vina na Ptuju

  • torek 19-avg
  • Sozvočja sveta: Trio Firšt

  • sreda 20-avg
  • 4Given

  • petek 22-avg
  • Bosanske piramide -  22. do 24. avgust 2025
  • Svetovni dan rastlinskega mleka 2025

  • sobota 23-avg
  • Festival ponovne uporabe: Priložnost za boljši vsakdan

  • nedelja 24-avg
  • Javno vodstvo po antologijski fotografski razstavi Paola Pellegrina

  • ponedeljek 25-avg
  • Tatovi podob

  • torek 26-avg
  • Delavnica samoobrambe za ženske

  • sreda 27-avg
  • Predani korakom

  • sobota 30-avg
  • Vegafest 2025

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


      


    Izobraževanje Core Evolution - Energija in zavestnost


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     


    :

    sobota, 23. 11. 2013 -
    :
    Delavnica
    :
    Ljubljana


    :

    Ljubljana, 23. – 25. november 2013

    Izobraževanje Core Evolution -
    Energija in zavestnost

    Integrativna telesno usmerjena ter na čuječnosti centrirana terapija in svetovanje

    vodita: Siegmar in Cornelia Gerken

    Core Evolution je osnovana na sodobnih znanstvenih raziskavah o medsebojnih vplivih telesa in uma, na osnovah telesno usmerjene terapije, družinskih sistemih, nevroznanosti, teorijah travme, ter vsebuje spoznanja iz učenj zahoda in vzhoda.
    V razvoju od orjstva do odrasle dobe človek oblikuje Osebnostne reakcijske vzorce. Core Evolution je razvil lasten način poučevanja Osebnostnih rakcijskih vzorcecv™, kar omogoča podajanje podrobne izkušnje in poučevanje o vzorcih navezanosti, medosebni povezanosti ter drugih razvojnih procesih, o tem kako se razvijejo in kako oblikujejo dojemanje, izkušnje, strukturo in vedenje neke osebe.
    Poznavanje vsega tega omogoča strokovnjakom, da sledijo fizičnim in čustvenim procesom oseb, ki se nanje obrnejo, kot tudi da dosežejo njihove vire ustvarjanja in jih učvrstijo. Tako jim nudijo temeljno podporo, da se lahko na pozitiven način soočijo z življenjskimi vprašanji ter da najdejo več integracije in izpolnitve.

    Pozanimajte se za celoten program izobraževanja: Info@CoreEvolution.com

    Kontakt organizatorja za Slovenijo: Pavlo Kirn s.p.,
    mail: pavlo.kirn@gmail.com, gsm: 040 372 228

    ******************

    Siegmar Gerken, Ph.D., ECP, HP (Psihoterapija) je študiral psihologijo, pedagogiko in antropologijo. Je pionir na področju telesno usmerjene in v srcu centrirane terapije in humanistične psihologije ter ustanovitelj programov Energy & Consciousness, http://www.EnergyandConsciousness.com ter Core Evolution, www.CoreEvolution.com. Siegmar poučuje na inštitutu Santa Barbara Graduate Institute, univerzi JFK University, in na inštitutu Esalen Institute v mestu Big Sur v Kaliforniji.  Vodi telesno usmerjeno terapijo ter na čuječnosti osnovana izobraževanja na inštitutu Behavioral Therapy Training Institute v Hamburgu, ter specializirane seminarje Management and Coaching Seminars pri Systhema Management Trainings. Poleg lastnih izobraževanj iz Core Evolution predava in poučuje na univerzah in zasebnih ustanovah po vsem svetu, in sicer o medsebojni povezanosti psihosomatskih procesov, kot se izražajo na telesu, čustvih, umu, volji in duhu. Njegove raziskave na področju dokumentiranja energetskega polja pri psiho-emotivnih stanjih so odprle nova obzorja znanstvnikom in strokovnjakom.

    Cornelia Gerken, CMP, ECP, HP (Psihoterapija) je diplomirala na univerzi v Göttingenu v Nemčiji iz pedagogike in nadalje iz psiholoških študij. Cornelia združuje različne psihosomatske in psihološko-duhovne pristope. Razvila je svojo smer, CoreSoma, ki jemlje somatsko realnost kot podlago za naše življenje. Svoje delo opravlja s sočutjem in radostjo do življenja, ter vanj vnaša globok ženski princip. Cornelia je tudi plesalka in umetnica. Ob boku svojega moža je soustanoviteljica in sodirektorica mednarodnega inštituta International Institute of Core Evolution and CoreSoma.





    [ ][ ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,56 seconds