NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

ponedeljek 18-avg
  • Pesnica Réka Borda na festivalu Dnevi poezije in vina na Ptuju

  • torek 19-avg
  • Sozvočja sveta: Trio Firšt

  • sreda 20-avg
  • 4Given

  • petek 22-avg
  • Bosanske piramide -  22. do 24. avgust 2025
  • Svetovni dan rastlinskega mleka 2025

  • sobota 23-avg
  • Festival, ki ne išče izgovorov - čez 20 ponudnikov z rešitvami za ponovno uporabo

  • nedelja 24-avg
  • Javno vodstvo po antologijski fotografski razstavi Paola Pellegrina
  • Vegan Hangouts: Aktivni veganski piknik v Tivoliju

  • ponedeljek 25-avg
  • Tatovi podob

  • torek 26-avg
  • Delavnica samoobrambe za ženske

  • sreda 27-avg
  • Predani korakom

  • četrtek 28-avg
  • Vabim vas na trening Igrišče v živo

  • sobota 30-avg
  • Vegafest 2025

  • nedelja 31-avg
  • Labod

  • sreda 03-sep
  • Festival Platforma: Mi smo nevidni delavci

  • četrtek 04-sep
  • Odmev poletja: Virtuoznost brez meja

  • sobota 06-sep
  • Štajerska čaga okusov

  • sreda 10-sep
  • Harms je kriv!

  • četrtek 11-sep
  • Velik lonec, majhna miš

  • petek 12-sep
  • Ajeet - svetovna turneja

  • sobota 13-sep
  • Kino gledališki otroški abonma 2025/2026

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


      


    Praznovanje poletnega solsticija z obredno indijansko znojilnico


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     


    :

    sobota, 23. junij 2012 @ 18:00 CEST - 20:00 CEST
    :
    Delavnica
    :
    Adrenalinski park Storž
    Spodnja Luša
    Železniki, AL


    :

    Praznovanje poletnega solsticija z obredno indijansko znojilnico

    Poletni solsticij je čas najdaljšega dneva v letu, začetek poletja in brezskrbne radosti. Obenem pa je čas, po katerem se začne dan krajšati in nastopa vedno večja tema. Običajno ta dan najrajši preživimo zunaj, v naravi in se naužijemo novih moči. Poletni solsticij pa predstavlja tudi prehod na višjo duhovno raven in je ta dan zelo priporočljivo posvetiti delu na sebi in svoji duhovni rasti.

    Pridružite se nam na praznovanju v naravi in pri pripravi Obredne indijanske znojilnice, starodavnim obredom duhovnega in telesnega Očiščenja, ki jo ameriški Indijanci in tudi drugod po svetu izvajajo pred vsako duhovno aktivnostjo. Znojilnica je močna in intenzivna izkušnja, v kateri spoznamo svoje fizične in psihološke omejitve in se soočimo s svojimi blokadami, preizkusimo svojo sposobnost vzdržnosti in pripravljenost, da podredimo telo Duši. Je »mejna« izkušnja, ki nas nauči predaje in popolne podrejenosti Duhu. Predstavlja smrt lažnega ega in rojstvo bitja, alkemijski laboratorij.

    Moreno Vibodha Ausangate je rojen 1959 v preprosti družini, njegova notranja narava duhovnega raziskovalca pa ga je peljala na pot jogijske, tantrične in šamanske medicine, v Mehiko in Severno Ameriko. Od leta 1988 je sanjasin Razsvetljenega mojstra Oshoja in je živel v različnih meditacijskih centrih v Italiji. Trenutno dela s telesno prizadetimi otroci, poleg tega pa vodi Trance Dance, Indijanske znojilnice in Kroge samozdravljenja, ukvarja pa se tudi s svetovanjem in OSHO Rebalancing masažo.

    Vabljeni na sobotno predavanje z Vibhodo - Mitayuke oyasin - vsi moji odnosi, ki se začne ob 18.00 uri v Holističnem centru Rasika, Dunajska c. 101, Ljubljana.

    Info in prijave: Puja 040 975 962





    [ ][ ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2025 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,48 seconds