Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah
lahko dobivaš tudi na dom.
Več vrst mobilnosti, več vrst nevarnosti - bodimo pozorni skupaj!
PREDSTAVLJAMO
AKCIJA
:
ponedeljek, 19. september 2011 @ 17:00 CEST - 19:00 CEST
:
Delavnica
:
V Centru Evropa na Dalmatinovi 4 v Ljubljani
:
Predstavništvo Evropske komisije v Republiki Sloveniji in Urad vlade za komuniciranje vas v okviru evropskega tedna mobilnosti vabita na delavnico v izvedbi Centra Evropa z naslovom
»Več vrst mobilnosti, več vrst nevarnosti - bodimo pozorni skupaj!«
ki bo potekala v Centru Evropa na Dalmatinovi 4 v Ljubljani v ponedeljek, 19. septembra 2011, med 17. in 19. uro.
V službo, na sestanek, zmenek ali zabavo je mogoče priti na veliko načinov. Različne oblike mobilnosti, pa naj bodo na velikih ali na majhnih kolesih, morajo spoštovati trajnost z vidika varovanja okolja in življenja, ki ju je potrebno upoštevati ne glede na to, kako potujemo in kam se podajamo.
Kako najbolj varčno in najvarneje priti do cilja bo glavna tema delavnice, ki jo pripravljamo v sodelovanju z AMZS centrom varne vožnje.