NE ZAMUDITE  


 Rubrike  

 Zanimivo  


 Bodi obveščen ? 

Sončna Pošta:
Brezplačne pozitivne novice, članke, zgodbe, recepte, informacije o zaposlitvah, razpisih in obvestila o seminarjih ter delavnicah lahko dobivaš tudi na dom.


Vpiši se ali pošlji email na: info@pozitivke.net.
Sončno pošto tedensko na dom dobiva okoli 2.500 bralcev.


 Ne spreglejte  


 SVET POEZIJE  

Klikni sliko za vstop v svet poezije.


 Aktualno  


 Mesečni koledar  
Dogodki te strani

sreda 17-jun
  • Ljubljana Festival na Ljubljanici

  • četrtek 18-jun
  • Obuti maček

  • sobota 20-jun
  • 1974

  • nedelja 21-jun
  • 70. Veganski Pohod za Vsakogar - Begunjščica (2060 m)
  • Poletni večer s slovenskogoriškim pihalnim orkestrom KD MOL Lenart

  • torek 23-jun
  • Odprta plesna scena: Fragmenti v gibanju II • Globina na površju, Snježana Premuš

  • sreda 24-jun
  • Koncert Matjaž Rebolj - Prijatelji za Prijatelje

  • četrtek 25-jun
  • Guilty of Joy, MATCH

  • petek 26-jun
  • Vibe check 4 leta!!

  • sobota 27-jun
  • ARTish Prodajno razstavni umetniški festival

  • ponedeljek 29-jun
  • Raznolikost v prostovoljnem delu - Prostovoljska akademija 2026
  • Gal Golob trio

  • torek 30-jun
  • 27. otroški Folkart - Slovenija

  • sreda 01-jul
  • 67. Jazz festival Ljubljana: Pat Metheny: Side-Eye III+

  •   Več o dogodkih  
    Preglej vse dogodke v tem letu


      


    Theta Healing DNK 1&2 osnovni seminar


     PREDSTAVLJAMO  
     

     AKCIJA  
     


    :

    petek, 12. 09. 2008 -
    :
    Seminar
    :


    :

    Theta Healing DNK 1&2 osnovni seminar

    12.9. do 14.9.2008 v Ljubljani vas vabim, da se udeležite osnovnega seminarja ThetaHealing DNK 1&2, soustvarjanje s svetlobo, kjer bomo pogledali tehniko spreminjanja prepričanj in zdravljenja na celični ravni v sodelovanju s Kreatorjem.

    12., 13.9. in 14.9.2008 bo na Hubadovi 1 v Ljubljani seminar Theta zdravljenja DNK 1&2, ki ga vodi Taja Albolena Lila. Taja je zaključila izobraževanje za učitelja ThetaHealing DNA 1&2 in ThetaHealing Advanced DNA 2 pri Vianni Stibal februarja 2007.

    Seminar je intenzivne narave. Theta zdravljenje je močna oblika zdravljenja s svetlobo, ki jo je osnovala intuitivna zdraviteljica Vianna Stibal. Na seminarju se boste naučili kako dostopati v theta stanje zavesti in se povezati in soustvarjati z Virom/Kreatorjem, kako zapoveste kar želite; zdravite bolezni, spreminjate prepričanja in vzorce, se povezujete z angeli in vodniki, energetsko čistite prostor ali berete prihodnost.
    Energija Vira gre neposredno v klienta in kot praktik DNK ste le opazovalec celotnega procesa izmenjave energij in zdravljenja iz Vira/Kreatorja, dokler se le-ta ne zaključi.
    Theta zdravljenje je izkustveni seminar, na katerem se osredotočimo na praktično osvojitev te izjemne tehnike. Na prvem delu seminarja, se posvetimo predvsem temu, da vsi udeleženci osvojijo, kako se povezovati z Virom/Kreatorjem, tako da vsi, ki zapustijo seminar zaupajo v svoje intuitivne sposobnosti povezovanja z virom.
    S to tehniko se ojačajo vsi kanali preko katerih dobivamo sporočila višjih sfer, še posebej pa jasnovidnost.

    Prispevek za seminar s prijavo do 30.6.2007 je 260€, po tem datumu je cena za seminar 284€. Prostor si zagotovite s plačilom nevračljivega depozita 50€ na TRR odprt pri NLB 02036-0091573191 na podjetje Taja Albolena s.p. s pripisom za Theta seminar. Seminar bo potekal v Damara centru v Ljubljani od petka od 17. ure do nedelje, ko zaključimo s skupinskim zdravljenjem, ki je odprt za vse, ki svoj prihod najavijo, in sicer ob 17.uri. V nedeljo zaključimo do 18.ure.

    Po opravljenem seminarju lahko prejmete certifikat Vianne Stibal.

    Theta zdravljenje DNK 2 nadaljevalni seminar je namenjen vsem tistim, ki bi želeli to tehniko nadgraditi in jo uporabljati pri zdravljenju drugih.

    Na voljo so tudi individualne konzultacije, cena za prvo uro je 80€, za vsako nadaljno pa 60€.

    Email: info@tajaalbolena.com
    website: www.tajaalbolena.com
    GSM: +386 40 503895





    [ ][ ]





     

    Na vrh (začetne) strani
     Copyright © 2026 www.pozitivke.net
     Vsa naša koda pripada vam.
    Powered By GeekLog 
    Page created in 0,52 seconds