15. SEJEM ALTERMED - SPREMLJAJOČE PRIREDITVE
SOBOTA, 16.3.2019
CELJANKA
10.00 Terapevtska hipnoza, Zoran Vodopija s.p.
11.00 Ali vemo kaj jemo in zakaj je to pomembno?, Avemed (Terranova)
12.00 Spremembe in dopolnitve Pravilnika o gojenju konoplje in maka kot krovnega dokumenta za konkurenčno gojenje konoplje v Sloveniji, Zadruga Konopko
15.00 Vpliv in pomen brazgotine po carskem rezu ter kako jo sprostiti, Ajdina harmonija
16.00 Prebujena, zdrava in sočna ne glede na leta, Društvo za spodbujanje naravnega življenja in bivanja Žad
17.00 Zakaj naravna prehrana?, mag. Marko Čenčur, Slovensko vegansko društvo
PREDAVALNICA L
9.00
10.00 Velika zdravilna moč cvetlic, ANIMA – alchemy lab d.o.o.
11.00 Škripljete? Kako poskrbeti za vitalnost sklepov? Adriana Dolinar, Združenje za obuditev celostnega človeka
12.00 Znanost v sodelovanju z naravo – razkrivamo skrito, Klepet ob kavi
13.00 SRI SRI AYURVEDA
14.00 KONOPLJA – OD SEMENA DO ZDRAVILA, Božidar Radišič, PEST - društvo za človekove pravice
15.00 Uporaba čebeljih pridelkov v zdravilne namene, Vlado Pušnik, Čebelarska zveza Slovenije
16.00 Nove težave – tisočletne rešitve Sabina Topolovec, Društvo Ognjič
17.00 Prebujanje človeštva z vidika ezoteričnega nauka večne modrosti, Share Slovenija
PREDAVALNICA L1
10.00 Interno druženje, Konopko
13.00 KONOPLJA JE ČUDEŽNA RASTLINA;resnice in zmote o konoplji po raziskavah dr.William Courtneya, Sebastijan Piberl,dr.med.spec,spec., Libona d.o.o.
14.00 Mojstrstvo kreiranja, Tanja Vovl Petrovski in saša Krušnik, Kreativna hiša
15.00 Kaj moramo vedeti o konoplji in njena vsakdanja uporaba, Tanja Cvetrežnik, društvo HOPLA - KONOPLJA
16.00 Preroška intuicija, Aleksandra Winkler Drole, Vizije uspeha
DEMONSTRACIJSKI ODER
10.00 Moč glasbe, OŠ Notranjski odred Cerknica
10.30 Mulci proti doktorju zlobi, OŠ Notranjski odred Cerknica, PŠ 11. Maja Grahovo
11.00 Glasbeni nastop: »Planet«, ŠC Slovenj Gradec, Srednja zdravstvena šola
11.30 Dramsko delo: Preobčutljiv pujsek, OŠ Log Dragomer, PŠ Bevke
12.00 Slive, OŠ Log Dragomer
12.30 3D tisk in medeni izdelki, OŠ Dušana Flisa Hoče
13.00 Glasbeni nastop: S pesmijo in plesom do zdravja, OŠ Miklavž na Dravskem polju
13.30 Glasbeni nastop: Iz zemlje v lonec, I OŠ Žalec
14.00 Transmisija - meditacija nove dobe, Mira Iskrač, Duhovno društvo Share
14.30 Glasbeni nastop: Petje in umetnost gibanja telesa, OŠ Sveti Tomaž
15.00 Transmisija - meditacija nove dobe, Mira Iskrač, Duhovno društvo Share
16.00 Oprostite gospod natakar imam celiakijo….ni problema:kako hudo obliko pa imate, Društvo za Celiakijo
17.00 Transmisija - meditacija nove dobe, Mira Iskrač, Duhovno društvo Share
DEMONSTRACIJSKA KUHINJA
09.30 Naravni sadno-zelenjavni napitki, OŠ Sveti Tomaž
10.00 Zdravi napitki, OŠ Lava
10.30 Zdrava malca, OŠ ob Dravinji
11.00 Sokovi, testenine na različne načine, sadno pecivo, OŠ Leskovec pri Krškem
11.30 Slivovi Žepki, OŠ Log Dragomer
12.00 Napitki z zelišči, OŠ heroja Janeza Hribarja
12.30 Ajurvedsko čiščenje telesa s kičarijem in ghijem, Andrej Vrtovec, Društvo za dušo
13.00 »Popravljalnica« priljubljenih (nezdravih) jedi – Sabina Topolovec, Društvo Ognjič
13.30 Kuharska delavnica Veganski tatarski biftek, Tanja Toplak, Slovensko vegansko društvo
14.00 Nadevana pečena jabolka, OŠ Log Dragomer, PŠ Bevke
14.30 Bučna juha in bučni ocvrtki, OŠ bratov Letonja Šmartno od Paki
15.00 Medena nebesa, OŠ Dušana Flisa Hoče
15.30 Jabolčna sladica v kozarcu, OŠ Miklavž na Dravskem polju
16.00 Jabolčna sladica, ŠC Novo mesto, Srednja strojna šola
16.30 Triki v veganski kuhinji, Maja Hrovat, Slovensko vegansko društvo (opa. 90 min (zadnje predavanje))